Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-07, 10:34   #3001
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A no tak, bo przy takich jasnych to faktycznie trzeba uważać. Jak coś to polecam to. Bardzo tanie, a ma przyjemny skład i działa świetnie.
Mi nikt się nie odważył aż tak rozjaśnić, bo by chyba odpadły, ledwo żyją te włosy, a wczorajszy fryzjer uciął mi kolejne cm, także w ciągu dwóch miesięcy straciłam 15cm z długości I tylko wypadają, a rosną marnie.

Akurat co do szminek, to Tobie pasują fiolety, a mi takie pomarańcze i korale jak Betty. Chciałabym się zamienić na jeden dzień



Dziękuję

Dokładnie jest tak, jak piszesz! Wypisz, wymaluj Często taka samozwańcza gwiazda zrobi i tak to, na co ma ochotę i w nosie ma zadowolenie klientki, bo już nie musi się starać, ma wystarczająco wysokie mniemanie o sobie. Straszne Szczerze mówiąc, w tego typu usługach, efekt współpracy można przewidzieć już na wstępie, po kulturze osobistej specjalisty i tym, czy w ogóle ma ochotę słuchać i choćby dla marketingu udawać zainteresowanie i kurtuazję. Tu miałam dobrą intuicję, ale było mi głupio rezygnować w ostatnim momencie, bo to fryzjer koleżanki, specjalnie mnie z nim umawiała, no i wyszło, jak wyszło

Z fryzjerem to już trudno, ale co ja mam z makijażem permanentnym brwi, o masakra Tu o tym pisałam, taka wojna z kosmetyczką, że lada dzień usuną moje wpisy, bo tamta tego zażądała od redakcji Wizażu, która z kolei nie chce być stroną w sporze. I takie obiektywne opinie są właśnie w Internecie, niestety to wszystko złudzenie i pozostają tylko pozytywne opinie, a chciałam przestrzec ludzi

Przepraszam za offtop, ale kurczę, nawet nie mam się komu wygadać i jestem sama w tym wszystkim. Ani faceta, ani przyjaciółki, taka sytuacja życiowa zrobiła mi się jeszcze na dobicie. Tylko koty


Dziękuję Też się boję. I trochę zazdroszczę takiej pewności siebie, żeby spierniczyć robotę i twierdzić, że to taki nowy trend, czy coś Po latach jednego kompetentnego, a przy okazji skromnego znalazłam, ale ciągle jeździć z Wawy do Torunia? W sumie to trzeba się bać wszystkich "specjalistów" i być ekspertem we wszystkim, naprawdę. Czy to lekarz, czy weterynarz, czy fryzjer, czy kosmetyczka, czasem mam wrażenie, że sama się lepiej znam, albo po fakcie odkrywam błędy i jestem zła na siebie, że nie przygotowałam się perfekcyjnie do wizyty. Przecież tak nie powinno być.

A co do wolnego porostu, to mam to samo, choć biorę różne suplementy. Mam od lat taką samą długość, co zapuszczę, to muszę podciąć końcówki. Teraz wypowiedziałam walkę, nakupowałam wcierek, ziół do picia i zobaczymy. A stosowałaś coś może na szybszy porost włosów? Coś skutecznego, co zadziałało, oczywiście?

O nie, Long jest podobna do Creme Cup? Nie cieszy mnie to. Lubiłam Creme Cup, ale przy blondzie wygląda trochę zbyt słodko, landrynkowo i się głupio czuję. Dam znać, najwyżej puszczę dalej. Ty capnęłaś ze szminek te mocne róże, nie? A jakiś róż też wzięłaś?

Wachlarzyk EcoTools jest fajny, tak delikatnie można nim dotknąć twarzy czubkiem, nakładając rozświetlacz, albo na płasko omieść twarz pudrem. Wielkość w sam raz, naprawdę polecam Ci wziąć przy okazji promocji, żeby w razie czego za bardzo nie żałować i mnie nie bić


O i ja. Nic nie macałam, to stawiam na wizualizacje i opisy najbardziej wiarygodnych recenzentek przy tej kolekcji
O matko, biedna Co za ludzie.
Ja tutaj w UK w ogóle nie chodzę do fryzjera, serio boję się Wszystko sama robię i zaraz idę farbować włosy na chłodny odcień i oby tylko glon nie wyszedł.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:42   #3002
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dodaje zdjęcia boxa sweet Miss

Wielkim zaskoczeniem jest dla mnie ciemniejszy cień, obawiałam się kolejnego brzydkiego poszarzalego brązu, jest raczej ciepły z nutka fioletu i minimalnym złotawym połyskiem :Love:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1457357942353.jpg (44,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457357951867.jpg (40,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457357958246.jpg (43,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457357964681.jpg (45,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457357972748.jpg (31,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457357979635.jpg (26,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457357988542.jpg (28,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457357995227.jpg (31,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457358001299.jpg (52,6 KB, 7 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:28   #3003
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale to jest jednak insza inszość . Przede wszystkim makijaż, nawet jak się nie spodoba, można zmyć, z włosami trzeba się męczyć czasem miesiącami .
Zresztą (uwaga, będzie wazelina ), jak widzę choćby na blogu Twoje makijaże, to nie rozumiem Twoich obaw i nie wierzę w nawet hipotetyczne niezadowolenie klientek.
Niemniej wiem, wiem, ludzie są różni. Ja kiedyś malowałam moją mamę na jakiś zjazd ze studiów, zrobiłam jej mejkap delikatny, dobrany do stroju, a ona stwierdziła, że niezbyt ładny, bo nie ma zielonego cienia, który uwielbia
wiem wiem, spodziewałam się tego argumentu. Wiadomo, że w makijażu jest trochę inaczej bo jednak to permanentne nie jest (chociaż ostatnio klientka mnie zaskoczyła, bo kilka dni później dostałam wiadomość, że na drugi dzień wieczorem zmyła makijaż bo dopiero wtedy cienie się zaczęły lekko zbierać ). Ale czasem jak widzę jakie cudaki forsują kobietom na przykład na ślub itp... oj oj. Ja nawet czasem jak mam wizję, pasuje mi coś do danego typu itp to nie robię nic na siłę i nawet czasem paniom mówię, że ja tu nie jestem od realizowania swojej wizji tylko po to, żeby one się dobrze czuły. Choć nie powiem, czasem uda mi się przeforsować kroplę koloru na oczach albo coś innego niż nude na ustach Mam dobrą siłę przekonywania
a na fanpage'u makijażowym byłaś? nie trzeba mieć fb
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z paletki, 3 kolory replay, reszta nic odkrywczego.
Bedą lepsze
Tez czekam na ten jasniutki rozswietlacz Mimo, ze niby mam bana na rozswietlacze, to jednak ten raczej przytulę
też tak sądzę. Póki co napalam się na mojego Posena <3 Jeszcze nie malowałam ale zaraz to zrobię boo... cudo no!

oj tam, takie coś jak "ban na rozświetlacze" nie istnieje w przyrodzie.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Myślę jak OlaM - makijaż da się zmyć, a z włosami trzeba potem żyć jakiś czas.
Poza tym, Ty tak malujesz, że spokojnie dałabym Ci poszaleć

Na mineralny też czekam
jasne jasne, wiadomo, że to trochę inna sytuacja ale sobie wyobraź że Cię ktoś urządza "po swojemu" na jakąś ważną okazję, nawet nie masz się kiedy zmyć czy poprawić... brrr.
haha no wiecie co, aż się czerwienię.

to czekamy razem

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyneczki, dajcie znać jak w którejś kolekcji wyczaicie ładny beautypowder, który nadawałby się na całą twarz do cery blondynkowatej, naczynkowej

chętnie bym zainwestowała w takową na wiosnę, miałabyś może jakieś jakieś typy dla mnie? (normalnie używam koloru Syrup (na zimę i wiosnę) i Fanfare (latem/jesienią) one u mnie obie są dość dopasowane, mam raczej ciemnawe usta a skórę NC20... mogę wrzucić zdjęcie
niestety próby dopasowania jakiegoś odważniejszego koloru zakończyły się niepowodzeniem, jednak te propozycje pań konsultantek są zbyt odważne
.
Bo ja wiem, czy BP się nada w ogóle jakiś na całą twarz...? one przeważnie dość połyskujące są. Próbowałaś żółtych pudrów typu Clinique albo MUFE? Na naczynka świetnie niwelująco działa baza z MUFE zielona (ma fajny skład do tego, z panthenolem itp), próbowałaś zjawisk typu Redblocker?

Co do szminki. Takie odcienie typu Lickable... albo Pink Pearl Pop... To są takie kolory co pięknie ożywią buzię tylko trzeba się do nich przekonać Zobacz je sobie - jak Ci nie podejdą to pisz PW będziemy myśleć
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:45   #3004
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Be silly - wbrew pozorom naprawdę zupełnie inna od Pink Pigeon, wpada w fiolet. Mega trwała, nawet mam wrażenie, że trwalsza choćby od PP, ale może to tylko takie wrażenie. Spokojnie może być na co dzień.

Silly - niestety jeszcze nie miałam okazji użyć, ale w opakowaniu wygląda pięknie

This could be fun - z umiarem na czubeczku pędzla - daje radę, ale potrzeba do niego wprawy. Wygląda ładnie, ale jeszcze nie mam dobrego patentu na niego.

Pink swoon - czeka na mnie u rodziców

Ogólnie tak jak neath, na opinie jeszcze trochę trzeba poczekać. Zastanawiam się odrobinę nad HYC, ale w sumie mam np. MLM, które jest w fiolecie (tak, wiem, że inne) i jakoś średnio się w niej czuję, więc bez sensu jednak inwestycja.
Waham się nad beauty powderem, bo nie mam czegoś takiego w swojej kolekcji, ale nie wiem dokładnie co to jest, jak to się nosi. Help
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:46   #3005
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a na fanpage'u makijażowym byłaś? nie trzeba mieć fb
Yyy, a jak trafić na taki fanpage?

Wiesz Kasiu, Ty masz po prostu profesjonalne podejście do malowania innych - dbasz o zadowolenie klientek, ale też i doradzasz i przekonujesz tam, gdzie wiesz, że odniesie to dobry skutek
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:52   #3006
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Co to jest MLM, bo mam obecnie zaćmienie?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 14:58   #3007
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Be silly - wbrew pozorom naprawdę zupełnie inna od Pink Pigeon, wpada w fiolet. Mega trwała, nawet mam wrażenie, że trwalsza choćby od PP, ale może to tylko takie wrażenie. Spokojnie może być na co dzień.





Silly - niestety jeszcze nie miałam okazji użyć, ale w opakowaniu wygląda pięknie





This could be fun - z umiarem na czubeczku pędzla - daje radę, ale potrzeba do niego wprawy. Wygląda ładnie, ale jeszcze nie mam dobrego patentu na niego.





Pink swoon - czeka na mnie u rodziców





Ogólnie tak jak neath, na opinie jeszcze trochę trzeba poczekać. Zastanawiam się odrobinę nad HYC, ale w sumie mam np. MLM, które jest w fiolecie (tak, wiem, że inne) i jakoś średnio się w niej czuję, więc bez sensu jednak inwestycja.


Waham się nad beauty powderem, bo nie mam czegoś takiego w swojej kolekcji, ale nie wiem dokładnie co to jest, jak to się nosi. Help


MLM i HYK to zupełnie inna bajka MLM jest zgaszona, podobna do Up The Amp (nie umiem się do niej przekonać), a HYK to petarda Bierz, nie pożałujesz. No i róż do kompletu już masz.

Beauty Powdera też nie mam, bo nigdy mi nie wpadł żaden w oko.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Co to jest MLM, bo mam obecnie zaćmienie?


Men Loves Mystery
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 15:01   #3008
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Co to jest MLM, bo mam obecnie zaćmienie?
Men love mystery.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
MLM i HYK to zupełnie inna bajka MLM jest zgaszona, podobna do Up The Amp (nie umiem się do niej przekonać), a HYK to petarda Bierz, nie pożałujesz. No i róż do kompletu już masz.

Beauty Powdera też nie mam, bo nigdy mi nie wpadł żaden w oko.
Wiem, że co innego, ale jednak cały czas fiolet, w którym jakoś średnio się czuje. Róż do kompletu mam, fakt a Ty masz, bo... Więc ja kupię pomadkę, bo kusisz i będziemy kwita. Rozumiem
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 15:04   #3009
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wiem wiem, spodziewałam się tego argumentu. Wiadomo, że w makijażu jest trochę inaczej bo jednak to permanentne nie jest (chociaż ostatnio klientka mnie zaskoczyła, bo kilka dni później dostałam wiadomość, że na drugi dzień wieczorem zmyła makijaż bo dopiero wtedy cienie się zaczęły lekko zbierać ). Ale czasem jak widzę jakie cudaki forsują kobietom na przykład na ślub itp... oj oj. Ja nawet czasem jak mam wizję, pasuje mi coś do danego typu itp to nie robię nic na siłę i nawet czasem paniom mówię, że ja tu nie jestem od realizowania swojej wizji tylko po to, żeby one się dobrze czuły. Choć nie powiem, czasem uda mi się przeforsować kroplę koloru na oczach albo coś innego niż nude na ustach Mam dobrą siłę przekonywania
a na fanpage'u makijażowym byłaś? nie trzeba mieć fb

też tak sądzę. Póki co napalam się na mojego Posena <3 Jeszcze nie malowałam ale zaraz to zrobię boo... cudo no!

oj tam, takie coś jak "ban na rozświetlacze" nie istnieje w przyrodzie.

jasne jasne, wiadomo, że to trochę inna sytuacja ale sobie wyobraź że Cię ktoś urządza "po swojemu" na jakąś ważną okazję, nawet nie masz się kiedy zmyć czy poprawić... brrr.
haha no wiecie co, aż się czerwienię.

to czekamy razem

Co to jest syn fanpage makijazowy?

Wrzuć fotę Posena

Ano, to zależy od okazji, a taki np. makijaż ślubny zazwyczaj jest chyba poprzedzony jest próbnym.

Czekamy

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Men love mystery.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------







Wiem, że co innego, ale jednak cały czas fiolet, w którym jakoś średnio się czuje. Róż do kompletu mam, fakt a Ty masz, bo... Więc ja kupię pomadkę, bo kusisz i będziemy kwita. Rozumiem


Hehe, nie zmuszam Przetestuj na ustach najlepiej Ja tylko mówię, że nigdy nie czułam się dobrze w fioletach, do czasu HYK
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 15:33   #3010
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

też tak sądzę. Póki co napalam się na mojego Posena <3 Jeszcze nie malowałam ale zaraz to zrobię boo... cudo no!

oj tam, takie coś jak "ban na rozświetlacze" nie istnieje w przyrodzie.
Szminki Posena sliczne, od początku podobały mi sie dwie, juz nawet miałam w koszyku, ale przyszło otrzeźwienie i odpuściłam

No niby nieee, ale jakieś hamulce wypadałoby zachować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 16:05   #3011
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Yyy, a jak trafić na taki fanpage?

Wiesz Kasiu, Ty masz po prostu profesjonalne podejście do malowania innych - dbasz o zadowolenie klientek, ale też i doradzasz i przekonujesz tam, gdzie wiesz, że odniesie to dobry skutek
pw Ci wyślę

Staram się jak mogę. Wiadomo, nie każdy się da przekonać zresztą mnie to nie dziwi bo sama wiem po sobie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Co to jest syn fanpage makijazowy?

Wrzuć fotę Posena

Ano, to zależy od okazji, a taki np. makijaż ślubny zazwyczaj jest chyba poprzedzony jest próbnym.
j.w.
Wrzucę jak tylko się ogarnę dzisiaj Zapowiada się omnomnom

Oczywiście, że jest poprzedzony próbnym, przynajmniej u mnie to konieczność. Ale nie każdy robi próbne... niestety. Podziwiam młode wtedy za odwagę.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 16:10   #3012
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Oczywiście, że jest poprzedzony próbnym, przynajmniej u mnie to konieczność. Ale nie każdy robi próbne... niestety. Podziwiam młode wtedy za odwagę.
Ja byłam taka odważna - nie miałam probnego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 16:12   #3013
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja byłam taka odważna - nie miałam probnego
podziwiam

Z całego serca
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 16:18   #3014
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
podziwiam

Z całego serca
Ja zawsze po bandzie jechałam
Najpierw miałam miec próbny, a potem doszłam do wniosku ze nie chce mi sie i ze idę na żywioł, znaczy zawierzam obcej Pani No spoks, zle nie było

Szkoda ze wtedy sie nie malowałam w ogole, bo bym sama sobie zrobiła makijaż
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 16:34   #3015
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A ja na swój ślub malowałam się sama (2002 r. ), mając w tym czasie ze dwie paletki cieni, parę szminek i błyszczyków (głównie Isa Dora, w porywach L'Oreal ). Powiem, że nie żałuję, choć jak patrzę na zdjęcia, to jakoś swoich brwi nie widzę .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:42   #3016
Mirani
Raczkowanie
 
Avatar Mirani
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Czy kogoś skusił róż Spring Flock...?
Mirani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:44   #3017
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Przyszedl mi Look in a box, jesli ktos jest zainteresowany: zamowiam wersje Sultry Diva. Co moge powiedziec - za te cene ten box to swietny interes, szczegolnie ze wzgledu na kolory . Roz jest miniaturowy, reszta w standardowej pojemnosci (chociaz nie jestem pewna co do kredki). Pedzelek - no dziadowski jest: maly, plastikowy, bardzo lekki, malo wlosia; ogolnie pedzelek szalu nie robi, ale ani troche nie drapie, dlatego na pewno znajdzie jakies wykorzystanie u mnie, ze wzgledu na wielkosc moze nada sie do pudru pod oczy

Rozu Mocha to chyba nie musze chwalic, pomadka i blyszczyk to wiadomo, cienie - Carbon juz kiedys mialam i wiem, ze nie jest super latwy w blendowaniu, ale to bardzo przydatny cien mimo to, a ten drugi Pearled Earth to taki dzienny glamour. Sie rozpisalam

Na kazdym kosmetyku jest napis: not for individual sale, wiec jesli ktos liczyl na latwy B2M to sie rozczaruje
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 18:24   #3018
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kurcze, myślałam, ze jak mi sie skończy podkład Waterweight to prędko do niego nie wróce, ale jednak nie jestem w stanie bez buteleczki się obyć Ja wiem, ze on nie jest mocno kryjący, ze daje glow etc, ale to jeden jedyny, który o takim kryciu i wykończeniu moja cera lubi i ja go wielbie Buzia naprawde ślicznie sie prezentuje a w duecie z MSFN juz wogóle, który dorabia mu troszkę krycia.
Nie dziwię się, ze znani wizazyści ten podkład tak lubią
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-07 o 18:47
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 18:32   #3019
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja na swój ślub malowałam się sama (2002 r. ), mając w tym czasie ze dwie paletki cieni, parę szminek i błyszczyków (głównie Isa Dora, w porywach L'Oreal ). Powiem, że nie żałuję, choć jak patrzę na zdjęcia, to jakoś swoich brwi nie widzę .
Też zazdroszczę opanowania ))
Ja byłam u kosmetyczki. Nic nie urwało, ale wyglądało w miarę ok. Sama w życiu bym się nie umalowała,, za duży stres.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, myślałam, ze jak mi sie skończy podkład Waterweight to prędko do niego nie wróce, ale jednak nie jestem w stanie bez buteleczki się obyć Ja wiem, ze on nie jest mocno kryjący, ze daje glow etc, ale to jeden jedyny, który o takim kryciu i wykończeniu moja cera lubi i ja go wielbie Buzia naprawde ślicznie sie prezentuje a w duecie ze MSFN juz wogóle, który dorabia mu troszkę krycia.
Nie dziwię się, ze znani wizazyści ten podkład tak lubią
Cholipa, kusi mnie ten podkłąd chociaż jestem fanką mega krycia, ale widziałam Tati też go zachwala i już sama nie wiem... duh. Ostatnio dużo YT oglądam, ZA dużo.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 18:47   #3020
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cholipa, kusi mnie ten podkłąd chociaż jestem fanką mega krycia, ale widziałam Tati też go zachwala i już sama nie wiem... duh. Ostatnio dużo YT oglądam, ZA dużo.
On w sobie coś ma
A miałas juz próbkę? Testowalas? Jak nie, to moze warto spróbowac chociaz?
Mnie sie buteleczka juz kończy i na bank bedzie druga
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 19:03   #3021
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Też zazdroszczę opanowania ))
Ja byłam u kosmetyczki. Nic nie urwało, ale wyglądało w miarę ok. Sama w życiu bym się nie umalowała,, za duży stres.
Dla mnie ślub i wesele nie były żadnym stresem, serio .

----

Wiecie co, postanowiłam wybić sobie z głowy Be Silly i Have Your Cake (ta ostatnia najbardziej mnie w ostatnim czasie prześladowała ). Doszłam do wniosku, że w kolorystyce HYC mam Clinique Matte Plum (ta seria) i po prostu ją uwielbiam. Jak ktoś szukałby kiedyś fioletowej fuksji to bardzo, bardzo polecam. Kolor i formuła suuuper.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 19:25   #3022
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
On w sobie coś ma
A miałas juz próbkę? Testowalas? Jak nie, to moze warto spróbowac chociaz?
Mnie sie buteleczka juz kończy i na bank bedzie druga
właśnie nie pamiętam czy miałam czy nie. zniechęciło mnie zerowe krycie na dłoni i chyba nawet nie brałam próbki. Może wezmę jak będę przy okazji pamiętać.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dla mnie ślub i wesele nie były żadnym stresem, serio .

Wiecie co, postanowiłam wybić sobie z głowy Be Silly i Have Your Cake (ta ostatnia najbardziej mnie w ostatnim czasie prześladowała ). Doszłam do wniosku, że w kolorystyce HYC mam Clinique Matte Plum (ta seria) i po prostu ją uwielbiam. Jak ktoś szukałby kiedyś fioletowej fuksji to bardzo, bardzo polecam. Kolor i formuła suuuper.
Dla mnie były ogromnym

pokaż tego Clinique'a na ustach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 20:30   #3023
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
j.w.
Wrzucę jak tylko się ogarnę dzisiaj Zapowiada się omnomnom

Oczywiście, że jest poprzedzony próbnym, przynajmniej u mnie to konieczność. Ale nie każdy robi próbne... niestety. Podziwiam młode wtedy za odwagę.
Dziękuję

Ja bym się bała bez próbnego, aż tak odważna nie jestem
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Przyszedl mi Look in a box, jesli ktos jest zainteresowany: zamowiam wersje Sultry Diva. Co moge powiedziec - za te cene ten box to swietny interes, szczegolnie ze wzgledu na kolory . Roz jest miniaturowy, reszta w standardowej pojemnosci (chociaz nie jestem pewna co do kredki). Pedzelek - no dziadowski jest: maly, plastikowy, bardzo lekki, malo wlosia; ogolnie pedzelek szalu nie robi, ale ani troche nie drapie, dlatego na pewno znajdzie jakies wykorzystanie u mnie, ze wzgledu na wielkosc moze nada sie do pudru pod oczy

Rozu Mocha to chyba nie musze chwalic, pomadka i blyszczyk to wiadomo, cienie - Carbon juz kiedys mialam i wiem, ze nie jest super latwy w blendowaniu, ale to bardzo przydatny cien mimo to, a ten drugi Pearled Earth to taki dzienny glamour. Sie rozpisalam

Na kazdym kosmetyku jest napis: not for individual sale, wiec jesli ktos liczyl na latwy B2M to sie rozczaruje
Wrzuć zdjęcia

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiecie co, postanowiłam wybić sobie z głowy Be Silly i Have Your Cake (ta ostatnia najbardziej mnie w ostatnim czasie prześladowała ). Doszłam do wniosku, że w kolorystyce HYC mam Clinique Matte Plum (ta seria) i po prostu ją uwielbiam. Jak ktoś szukałby kiedyś fioletowej fuksji to bardzo, bardzo polecam. Kolor i formuła suuuper.
Za silną wolę

Nie patrzę na Kliniki nawet - mam bana na pomadki
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 21:35   #3024
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Marion poelcało mi juz duzo osób, ale jak na złosć nie moge znaleźć jej stacjonarnie - gdzie szukać?
Corii Marion jest w Drogerii Natura i w hipermarketach niektórych, ale nie pamiętam niestety w których.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 07:20   #3025
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

pokaż tego Clinique'a na ustach
Załączam fotę, ale w sumie nie obrazuje ona urody szminki

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Za silną wolę

Nie patrzę na Kliniki nawet - mam bana na pomadki
Dzięki

Jak Ci się ban skończy, to choć zerknij
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender.jpg (20,8 KB, 19 załadowań)
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 07:31   #3026
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii Marion jest w Drogerii Natura i w hipermarketach niektórych, ale nie pamiętam niestety w których.
Byłam w jednej naturze jakis czas temi i nie widziałam, ale moze akurat chwilowo nie było. Bede szukac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 07:59   #3027
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Bo ja wiem, czy BP się nada w ogóle jakiś na całą twarz...? one przeważnie dość połyskujące są. Próbowałaś żółtych pudrów typu Clinique albo MUFE? Na naczynka świetnie niwelująco działa baza z MUFE zielona (ma fajny skład do tego, z panthenolem itp), próbowałaś zjawisk typu Redblocker?

Co do szminki. Takie odcienie typu Lickable... albo Pink Pearl Pop... To są takie kolory co pięknie ożywią buzię tylko trzeba się do nich przekonać Zobacz je sobie - jak Ci nie podejdą to pisz PW będziemy myśleć
dzięki
tak właśnie myślałam, że te beauty powder to raczej róże/ rozświetlacze niż powder, a szkoda, bo z nazwy takie kuszące

jakoś sobie radzę z naczynkowością, tak tylko napisałam, żeby w miarę opisać swoją sytuację kolorystyczną

właśnie podobne odcienie jak Ty zaproponowałaś pokazują mi babki w MACu (nazw nie pamiętam, jedynie w Burberry zapamiętałam, Claret pink...), ale to za odważne jak dla mnie owszem, wygląda to efektownie, ładnie ożywia i oczy od razu jaoś bardziej błyszczą ale kompletnie się w tym nie czuję

ale dzięki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 08:02   #3028
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Załączam fotę, ale w sumie nie obrazuje ona urody szminki


Dzięki

Jak Ci się ban skończy, to choć zerknij
Dziękuję Bardzo ładny kolor i jakie usta

Mam nadzieję, że jej nie wycofają, zanim będę mogła zerknąć
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 08:14   #3029
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję Bardzo ładny kolor i jakie usta

Mam nadzieję, że jej nie wycofają, zanim będę mogła zerknąć
Dziękuję

Myślę, że nie wycofają, to chyba stała kolekcja
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 08:44   #3030
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
chętnie bym zainwestowała w takową na wiosnę, miałabyś może jakieś jakieś typy dla mnie? (normalnie używam koloru Syrup (na zimę i wiosnę) i Fanfare (latem/jesienią) one u mnie obie są dość dopasowane, mam raczej ciemnawe usta a skórę NC20... mogę wrzucić zdjęcie
niestety próby dopasowania jakiegoś odważniejszego koloru zakończyły się niepowodzeniem, jednak te propozycje pań konsultantek są zbyt odważne
A próbowałaś np. Lovelorn? Ona ładnie ożywia twarz, a jednocześnie jest totalnie naturalna i na pewno nie będzie zbyt odważna. Jeśli nie czujesz się dobrze w takich odważniejszych kolorach, a chcesz jednak trochę ożywić twarz, zawsze możesz spróbować tych mniej kryjących wykończeń.
Nie-MACowo, ale polecam baaardzo szminki Sheer Revolution od Urban Decay - mają śliczne, soczyste kolory, które jednak nie dają efektu "bomby", bo to wykończenie sheer. Mam z tej serii odcienie Ladyflower i Rapture i oba kocham totalnie. Rapture nie ma chyba w PL (a przynajmniej online nie widziałam), ale Ladyflower jest i jest przepięknym kolorem Zerknij sobie przy okazji, naprawdę warto.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.