SUSHI w Warszawie - co polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-07, 08:12   #1
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893

SUSHI w Warszawie - co polecacie?


Dziewczyny potrzebuje namiar na dobra restauracje sushi w warszawie, najlepiej z opcja "placisz raz, jesz ile chcesz"

Co polecacie??

Dodam, ze google w tej kwestii nie najlepiej sie sprawdzaja, bo promocje na stronach czesto sa nie aktualne... po swietach wybieramy sie na kolacje ze znajomymi, a jako ze wiekszosc to sushizercy to poproszono mnie, zebym poszukala takiej wlasnie knajpy.... Zreszta ja tez kocham susi
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:17   #2
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Moim zdaniem najlepsze sushi jakie kiedykolwiek jadłam mają w Tobaya (na Ogrodowej 58). Przenisoło się tam Soan z Koszykowej, które było najlepszą susharnią w jakiej kiedykolwiek byłam. Niezłe jest też Besuto na Nowym Świecie.

Barów w stylu jesz ile chcesz nie polecam ze względu na kiepską jakość i walory smakowe. Osobiście jest takim lekkim sushi-burżujem i wolę zapłacić więcej ale za coś, co ma naprawdę dobrą jakość.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:57   #3
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

a ja w niedziele chodzę do "grubej ryby", wtedy maja tam -50% na wszystko z surowym łososiem, czyli jedyne sushi jakie jadam
sushi ortodoksem nie jestem i uważam, że jest bardzo w porządku, zwłaszcza, że za 2 osoby i herbatkę płacimy zazwyczaj ok 70zł i ledwo jesteśmy się w stanie stamtąd wytoczyć

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

wymieniona wyżej Tobaya ma dość często promocje za X zł jesz ile chcesz
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:09   #4
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

ja byłam na sushi aż raz - w Satori na Wiatracznej - było fajnie i smacznie, jednak nie mam porównania i nie jestem koneserem sushi, więc mogę być nieobiektywna
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:26   #5
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

swego czasu bardzo lubiłam pewne malutkie sushi na Grójeckiej, byliśmy tam stałymi bywalcami (sushi z mango ) i zawsze ucinaliśmy sobie pogawędki z właścicielem więc pewnego dnia gdy pojawił się do tej knajpki groupon kupiliśmy bez wahania i niestety to był ostatni raz w tym miejscu... zrobiliśmy rezerwację na konkretną godzinę i to COŚ czekało już na nas przygotowane, a było to kilka zwiędłych kawałków ze strzępkami ryby, aż zrobiliśmy kwadratowe oczy... właściciel też chyba nas poznał, bo wyglądał prawie tak blado jak ta ryba i słowem się nie odezwał.
nie bardzo rozumiem sens takiego działania, ale bardzo nie lubię gdy traktuje się mnie w ten sposób więc ta suszarnia jest dla mnie spalona...
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 10:50   #6
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Opcja 'jesz ile chcesz' jest na Pradze Północ - Babalu, ul. Kłopotowskiego 33. Sushi jest w poniedziałek i w jakiś inny dzień. Ja nigdy tam nie byłam, ale sushi podobno mają super (i bardzo szybko znika). Poza tym można tam zjeść inne dobre rzeczy, np. dania kuchni chińskiej wykonywane przy Tobie, jakieś domowe specjały. Świeży sok jest za darmo, swojego picia mieć nie można, a napoje są stosunkowo drogie. Koszt wejścia w poniedziałek to 30 zł.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:30   #7
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Opcja 'jesz ile chcesz' jest na Pradze Północ - Babalu, ul. Kłopotowskiego 33. Sushi jest w poniedziałek i w jakiś inny dzień. Ja nigdy tam nie byłam, ale sushi podobno mają super (i bardzo szybko znika). Poza tym można tam zjeść inne dobre rzeczy, np. dania kuchni chińskiej wykonywane przy Tobie, jakieś domowe specjały. Świeży sok jest za darmo, swojego picia mieć nie można, a napoje są stosunkowo drogie. Koszt wejścia w poniedziałek to 30 zł.
jadłam tam raz i chociaż sushi wtedy nie było to nie polecam. jeśli jest takiej jakości jak reszta "jesz za ile chcesz" to nie warte nawet tych 30zł... a dania kuchni azjatyckiej to tylko bajer bez szału, wolę iść do wietnamca na chmielną i za 15zł dostać michę pysznej zupy po której ciężko podnieść tyłek z krzesła.
sam pomysł fajny i na zachodzie rzeczywiście się sprawdza, natomiast u nas wyszła z tego moim zdaniem bardzo marnej jakości stołówa...
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 20:33   #8
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Lubi tensushi, ale akurat ten na Bemowie nie jest zbyt klimatyczny.... zreszta w dostawie slyszalam, ze tez sie troszke popsul...
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 21:23   #9
Paula_polozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Z pewnością restauracja Ten Sushi przypadnie do gustu każdemu kto lubi dania w stylu japońskim. Nie jest drogo a bardzo smacznie- takie połączenie nie zdarza się często; jestem więc zachwycona tym odkryciem! Ten Sushi swoje restauracje ma na Bemowie i Legionowie, ale można zamawiać dania do domu- jak kto woli .
Paula_polozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 07:02   #10
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez magdarad Pokaż wiadomość
Polecam Ci w restauracji Tensushi. Bardzo smaczne i świeże potrawy za niską cenę. Czuć klimat japoński. Obsługa miła, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Cytat:
Napisane przez Paula_polozna Pokaż wiadomość
Z pewnością restauracja Ten Sushi przypadnie do gustu każdemu kto lubi dania w stylu japońskim. Nie jest drogo a bardzo smacznie- takie połączenie nie zdarza się często; jestem więc zachwycona tym odkryciem! Ten Sushi swoje restauracje ma na Bemowie i Legionowie, ale można zamawiać dania do domu- jak kto woli .
a ja mam wrazenie, ze to jakas reklama jeden wpis i od razu polecajacy konkretna restauracje nawet ze wskazaniem adresu w dodatku prawie jeden po drugim...

tak jak napisalam lubie i znam ten sushi ale ostatnio troszke sie popsul.
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:22   #11
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

To ja jeszcze mogę napisać, że ostatnio byłam w Otosushi i byłam mile zaskoczona. Ciekawe kompozycje, duże porcje i nie szczędzą na składnikach.

Edytowane przez Kolor Bzu
Czas edycji: 2013-06-28 o 19:12
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 19:12   #12
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
To ja jeszcze mogę napisać, że ostatnio byłam w Otosushi i byłam mile zaskoczona. Ciekawe kompozycje, dusze porcje i nie szczędzą na składnikach.
a prawda, Oto sushi jest ok Lubie tam jesc, jest poprawnie.
Ja jednak wciaz poszukuje opcji open bar :/ nie wierze, ze nigdzie nie ma...
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 08:35   #13
Iwona_44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Najlepiej w Warszawie pod pasowała mi restauracja Tensushi. Potrawy są duże, a ceny nie duże, czyli najesz się za małą kwotę. Oprócz tego sushi te zrobione jest z bardzo dobrych produktów i jest świeże.
Iwona_44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 00:17   #14
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

White sushi na krakowskich
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 09:14   #15
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Naprawdę świetne sushi jest w Bonsai - lokal na Powsińskiej lepszy niż na Grzybowskiej. Ale niestety tam się trzeba trochę wykosztować .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 09:54   #16
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Polecam Tobaya na Ogrodowej 58, nie tylko dlatego, że bardzo blisko mieszkam, ale jest tam naprawdę świetne sushi, za którym jakoś specjalnie nigdy nie przepadałam, ale zmieniłam zdanie po wizycie w tej knajpie
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 08:32   #17
szukam_czegos_dlasiebie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 11
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Ja z kolei jadam sushi w Tekedzie. Bardzo smaczne jedzenie, warto też spróbować ramenu - japoński specjał. Pozdrawiam serdecznie.
szukam_czegos_dlasiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:10   #18
hexaaa
Raczkowanie
 
Avatar hexaaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Gdzie indziej niż do Sushiberry się nie wybieram Byłam już nie raz, nie dwa i za każdym razem dostawałam rozpływające się w ustach rolki, jeśli można to tak w ogóle określić Bardzo na poziomie, ceny przyzwoite, nawet jakieś promocje - czego chcieć więcej. Inne suszarnie wypadają dla mnie dość blado, niestety... Ale może jeszcze trafię na kolejne smaczne miejsce
hexaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 10:27   #19
malesloneczko22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: SUSHI w Warszawie - co polecacie?

Ja ostatnio odkryłam knajpke Sushi World, na ogrodowej, jak dla mnie rewelacja, właściciel opowiadał mi, że jego dania to ich autorskie pomysły, z czasów kiedy pracowali w Hiszpanii, naprawdę super smak, sushi najlepsze jakie jadłam
malesloneczko22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-01 11:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.