Do Pani Doktor-depilacja laserowa jakie lasery są najlepsze,a jakie najgorsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-14, 21:03   #1
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363

Do Pani Doktor-depilacja laserowa jakie lasery są najlepsze,a jakie najgorsze?


Witam.
Przeglądając strony z gabinetami oferującymi depilację laserową spotykam się z wieloma różnymi nazwami laserów jakie dany gabinet oferuje i z tego powodu powstało pytanie-jakie lasery są najlepsze,a jakie najgorsze? Dodam,że mam jasną skórę i ciemne włoski.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 02:06   #2
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Dot.: Do Pani Doktor-depilacja laserowa jakie lasery są najlepsze,a jakie najgorsze?

dolaczam sie
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 07:57   #3
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Do Pani Doktor-depilacja laserowa jakie lasery są najlepsze,a jakie najgorsze?

Wprawdzie nie jestem Panią Doktor, ale mam nieco własnych doświadczeń

Więc 3 lata temu miałam zrobiony jeden zabieg laserem aleksandrytowym -totalna porażka, zero efektu.
Ostatnio czytałam, że to już wehikuł jeśli chodzi o ten sprzęt.

Teraz zdecydowałam się na kolejną próbę i po przekopaniu różnego rodzaju forów, a przede wszystkim grup dyskusyjnych w googlach i podsumowaniu zebranych informacji wyszło mi, że bezwzględnie najlepszy jest laser diodowy LightSheer.

Zaryzykowałam i już po pierwszym zabiegu byłam zachwycona. Teraz jestem po drugim i mało co mi już zostało z mojej dawnej szczeciny

Także jak dla mnie - tylko LightSheer.

W Lublinie są 4 gabinety na krzyż wykonujące laserową depilację i 2 z nich dysponują tym laserem, więc na pewno jest w każdym większym mieście.

Jeśli chodzi o bardziej dokładne informacje o efektach, to pisałam o nich wczoraj tutaj.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 21:15   #4
małgorzata kocot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Do Pani Doktor-depilacja laserowa jakie lasery są najlepsze,a jakie najgorsze?

Witam wszystkich. Temat skuteczności laserów jest ciągle aktualizowany. Obecnie za najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze uważa się lasery diodowe, ale tu ważne: Wysokoenergetyczne!. Obecnie dostępne są w Polsce dwa porównywalne modele: MeDioStar XT niemieckiej firmy Asclepion i Light Sheer amerykańskeij firmy Lumenis (Coherent). Obydwa lasery posiadają podobne parametry ( niemiecki jest nieco silniejszym laserem, ale nie ma to znaczenia jeśli chodzi o bolesość) różnią się jedynie systemem chłodzenia i wilekością spotu (tzn wielkością obszaru dla pojedynczego"strzału" dla Asclepiona to ponad 1,2cm) efekty po zabiegach porównywalne co do skuteczności i bezpieczeństwa, na plus dla Asclepiona: depilacja osób z ciemną karnacją ( stąd np jego duża dostepność w hotelach SPA w Dubaiu i Egipcie- jako ciekawostka)W przypadku tych laserów z pewnością można liczyć na efekty gładkiej skóry po 4-5 zabiegach, a nie jak przy zabiegach laserami starszego typy, o których juz była mowa na forum, a także słabszych laserów diodowych które czasami są reklamowane jako tak samo skuteczne. Pozdrawiam
Małgorzata Kocot
...........

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-10-01 o 10:43 Powód: usunięcie linka - nieopłacona reklama
małgorzata kocot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 13:52   #5
Aleksandrape84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Do Pani Doktor-depilacja laserowa jakie lasery są najlepsze,a jakie najgorsze?

hej. Na wstępie powiem,że próbowałam różnych laserów do depilacji laserowej,odkąd pojawił się boom w polsce
Na początku chodziłam na ipl do imedica, efekty były mizerne włosy odrastały wolniej,ale odrosły wszystkie.Zabiegi były cholernie bolesne. Potem chodziłam na dep.z grupona ,tanią Lumenis? tak chyba się nazywał laser!! Lipa!!! W końcu trafiłam do gab. gdzie mają light sheer duet -jest mała i duża głowica,do różnych partii ciała i efekt jest zaâ˜☠â˜☠â˜☠isty!!! byłam na 5 zabiegach i włosów brak.Od ostatniego zabiegu mineło ok 9 miesiecy. Maszynki używam tylko przed randkami, włoski odrastają tak delikatne i jasne,że nie widać ich. Nadmienię ,ze wczesniej były czarne i mocne. Polecam light sheer duet . A jeśli chodzi o gabinet to polecam xxx. Mają fajną ofertę na zab.depilacji. Promocyjne ceny co miesiąc lub pakiety.Warto wybrać dobry gabinet i sprzęt.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-06 o 21:51 Powód: Reklama.
Aleksandrape84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 21:21   #6
Mariposa58
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa58
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 55
Question Dot.: Do Pani Doktor-depilacja laserowa jakie lasery są najlepsze,a jakie najgorsze?

Witam. Wznawiam temat. W przyszłym miesiącu idę na zabiegi, ale w tym momencie nie mam już najmniejszego pojęcia na jaki laser się zdecydować. Najpierw miał być LS, ale po przeczytaniu komentarzy osób, które wykonały zabieg tym laserem i po kilku latach efekt jest ten, co był przed zabiegami, zmieniłam zdanie. Aktualnie zastanawiam się nad Versusem.
Czy znajdzie się tutaj osoba, która wykonywała zabieg co najmniej kilka lat temu i może polecić odpowiedni dobór? Miałam zrobić kilka wizyt naraz, ale jednak chyba poczekam z pół roku i zobaczę, czy jest warto robić resztę... :/

Edytowane przez Mariposa58
Czas edycji: 2017-09-19 o 21:24
Mariposa58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 22:21:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.