Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2006-11-12, 17:03   #331
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jak my¶licie jakiego koloru farbê lub szampon kupiæ, ¿eby uzyskaæ kolor jasny br±z na moich w³osach? I jakiej firmy? Tak, ¿eby nie wyszed³ zbyt ciemny ani rudy... W³a¶ciwie nie wiem czy taki kolor by mi pasowa³, bo mam jasn± cerê, ale tak mnie kusi...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jjjaaa.JPG (5,3 KB, 87 za³adowañ)
sylwusia3688 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-16, 09:50   #332
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam
Od¶wie¿am w±tek...
Sylwusia-nie wiem jak to jest w przypadku farbowania takich jasych wloskow jak masz ale myslê,¿e powinna¶ uzyæ czego¶ o nazwie ciemny blond,mo¿e nawet jasny br±z-ale obawiam siê ze ten jasny br±z na pocz±tek mo¿e wyjsc ciemny a dopiero potem sie wyp³ukaæ.S±dze,¿e ciemnym blondem otrzyma³aby¶ br±z.Je¶li chodzi o dobre farby to mo¿e Cating Loreala Polly Brillance,szampon Marion,moze cos z Loreala w ogole exellence cream albo feria..musialbys wybrac odcien.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-16, 10:27   #333
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 543
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak my¶licie jakiego koloru farbê lub szampon kupiæ, ¿eby uzyskaæ kolor jasny br±z na moich w³osach? I jakiej firmy? Tak, ¿eby nie wyszed³ zbyt ciemny ani rudy... W³a¶ciwie nie wiem czy taki kolor by mi pasowa³, bo mam jasn± cerê, ale tak mnie kusi...
Je¶li nie planujesz czerni na g³ówce trzymaj sie z daleka od br±zów Paletty. I to ka¿dego odcienia. Mi zamiast ¶redniego br±zu na blond w³osach wysz³a g³êboka, smolista czerñ. Prawie pêk³am ze z³o¶ci.
goldfish3000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-16, 11:02   #334
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 2 473
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

tak to juz jest z br±em na wlosach ze po pewnym czasie robie sie przeblyski ja¶niejszych wloskow <tzw rude przebyski> u mnie np widac to tylko w swietle sztucznym i sie nie mam zamoiaru tym wogole przejmowaæ
zalaczam fotke moich w³osków ktore ostanio farbowalam okolo miesiaca temu wiec juz za niedlugo trzeba od¶wie¿yc kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PB160028.JPG (106,5 KB, 479 za³adowañ)
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-16, 11:42   #335
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Uh, nie przebrbnelam przez caly watek... mam do was pytanie otoz od jakis 2 lat farbuje wlosy na ciemny braz, wiadomo na poczatku wychodzi prawie czarny ale pozniej sie splukuje i mam ten ciemny braz. Juz mi sie poprostu ten kolor znudzil, od 2 lat to samo... Moj naturalny kolor to ciemny blond lub jasny braz, taki mysi i 'przezroczysty', wiem jedno ze do naturalnego koloru nie chce wracac ale wymyslilam sobie ze zejde do jasnego brazu, moze pozniej jakies delikatne pasemka...juz jakies 1,5 miesiaca nie farbowalam wlosow, mam ok 1,5cm odrostow, kolor troche sie splukal i mam srednio-ciemny braz. I teraz sie zastanawiam co robic... do fryzjera nie chce isc bo nie ufam im a na takiego drogiego to kasy brak :/ zastanawialam sie zeby polozyc jakas farbe jasny blond, pewnie wybralabym Garnier color naturals bo tej farbie ufam, moja mama stosuje blond nr 111 i zawsze wychodzi ladnie ja farbowalam roznie, przewijaly sie garniery,ale glownie Londa lub Wellatonem. Tylko jak sie za to teraz zabrac? zafarbowac odrosty, i dopiero na to blond? bo jakbym tak nalozyla to pewnie przy glowie bede miala blond a koncowek nie zlapie pozniej bym oczywiscie zafarbowala na jakis jasny brazik ale jakbym miala przy glowie jasne a koncowki czerane to niemozliwoscia jest zeby zlapalo rownomiernie chcialabym teraz juz cos pokombinowac, ale moze jeszcze poczekac zeby bardziej odrosly? No i nie chce ich zniszczyc bo niedawno je podkurowalam i dopiero wygladaja po ludzku.. Czy ktoras z was tak schodzila z ciemnych wlosow?
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-16, 12:20   #336
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dodaje pare fotek, robione z flashem i bez, w swietle dziennym.Jak widac jestem blada i takie ciemne wloski juz niezbyt mi pasuja
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM2775.JPG (104,6 KB, 145 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2774.JPG (94,2 KB, 226 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2769.JPG (110,4 KB, 127 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2778.JPG (108,0 KB, 450 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2772.JPG (99,1 KB, 288 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2770.JPG (110,5 KB, 171 za³adowañ)
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-16, 14:38   #337
¿anetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 688
GG do ¿anetka91
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Papiszynka ¶liczne geste w³osy ..moze jak chcesz zejsc z tego koloru to myj je troche czesciej az kolor zajdzie jak tylko moze i wtedy cos pokombinuj hmmm
__________________
¯e mi³o¶æ mo¿e przegraæ,to fakt z którym nie umiemy siê pogodziæ.
- Rabindranath Tagore
¿anetka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 14:46   #338
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dzieki Myje co drugi dzien, ale watpie zeby kolor zszedl z koncowek po 2 latach farbowania
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-16, 15:14   #339
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 2 473
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

moim naturanyym kolorem wlosow tez jest blond takie ¶redi myslalm nieraz aby rozjasnic wlosy z tego ciemnego br±zu na jasny alle takie trudne to jak narazie mam farbe ¶redni br±z i zobaczymy jak wyjdzie
papiszynko odradzalabym farbowanie twoich wlosow blondem a na pewno nie garnierem moga wyjsc zolte albo w najlpeszym przypadku nie chyci
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-17, 14:57   #340
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziêki boniulka i goldfish3000 Malowa³am ju¿ raz na ciemny blond, ale prawie siê nie ró¿ni³ od moich w³osów. Mo¿e spróbujê jeszcze raz. Mo¿e to by³a jaka¶ kiepska farba? (nie pamiêtam jakiej firmy)
sylwusia3688 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-17, 15:01   #341
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

imago ale ja nie chce zeby mi wyszedl jakikolwiek blond... chce je delikatnie rozjasnic, zeby na to nalozyc jasny braz. A rozjasniacza i dekoloryzatora nie biore pod uwage, chce zeby na mojej glowie cos pozostalo eh
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 20:36   #342
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam
Imago-¶liczny kolor,a te przeb³yski czyli refleksy moim zdaniem dodaj± uroku dziêki czemu kolor nie jest p³aski.Sliczne w³osy.
Papiszynko-Garnier mo¿e okazac siê za s³aby poniewa¿ w³osy szczegolnie od polowy w dó³ napewno maj± wzarty pigment bo wielokrotnie byly farbowane wraz ze wzrostem malowalas odrosty po czym odswieza³as resztê w³osków napewno.W Twoim przypadku najlepiej sprawdzi³by siê rozjasniacz o kilka tonów wystarczy,¿e potrzymasz 10 minut i w³oski bêd± br±zowe w kierunku ciep³ego odcienia,mi zawsze wychodzi³y takie karmelowe bardzo ³adne,a¿ szkoda by³o zamalowywaæ Im d³uzej bedziesz trzyma³a tym w³osy beda zmienia³y kolor wiêc najlepiej to kontrolowaæ.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-17, 20:37   #343
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dopiero doczyta³am,¿e nie chcez rozjasniacza-ale bez niego nic m±drego nie wymodzisz
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 08:25   #344
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Kiedys rozjasnialam rozjasniaczem i to byl poprostu koszmar, wlosy byly gumowe... I teraz strasznie sie tego boje
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 09:20   #345
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Papiszynko doskonale Ciê rozumiem,jednak to jedyne rozwi±zanie aby pozbyc sie ciemnego kolorku,mozesz zrobic te¿ pasemka u fryzjera w kolorze br±zu on delikatnie rozjasni w³oski o 2 tony i bêdzie to tez niezle wyglada³o-wiem bo sama mia³am mnóstwo cieniutkich niteczek w kolorze tofie a reszta ciemny br±z
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 09:43   #346
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 340
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja ostatnio uzywam loreal casting w kolorze ciemnego blondu chamois i dzieki temu pozbylam si ejzu clakowicie rudych refleksow , pisze ot bo wiem ze wiele dziewycnz suzka farby zbey im wyszeld kolroek zimny braz i tak wlansi ewycdoiz ta farbka a raczej szmapon koloryzujacy bo jest bez amoniaku i ma si etrzymac 6 tygodni , ale trzyma si enawet dluzej no i nie niszczy tak wloskow i niwidac odrostow
aajjii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 14:43   #347
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wlasnie siedzê z farb± na g³owie i nie moge sie doczekac kiedy minie to piekielne 30 min:P mam wellaton ¶redni br±z:P modle sie by wygl±da³o dobrze wrzuce zdjêcia przed i po jak juz bedzie gotowe
__________________
1. zapuszczam w³osy
2. dbam o paznokcie
3. chudnê !! 55->48

dOminiCka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 15:12   #348
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 7 527
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dominicka, jestem ciekawa, wiec wklejaj fotki
Ja tez wkleje, ale w wolnej chwili
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 15:37   #349
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 757
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam pytanie...same sobie farbujecie?
ja raz sie odwazylam sama tzn z kolezanka,ktora taz sie nie znala i poszlo "b.profesjonalnie" szkoda gadac
teraz szukam fryzjerki do domu
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszê o porady jak schudn±æ na PW
Chcê mieæ dziecko - piêkne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ¦lubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 15:48   #350
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a mi siê ostatnio znowu podobaj± jasne br±zy takie na przyk³ad nosi Rachel Bilson, ale nie bêdê moich ciemnobr±zowych rozja¶nia³a, bo im obieca³am,¿e nie bêdê ich niszczyæ, mo¿e kiedy¶ znowu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 97ead4d2.jpg (80,6 KB, 615 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3f6d1f58.jpg (94,4 KB, 442 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 10294803archana911200615349amxo0.jpg (88,2 KB, 334 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 10289613archana9112006121530amoh1.jpg (103,6 KB, 216 za³adowañ)
Iam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 15:54   #351
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Papiszynko doskonale Ciê rozumiem,jednak to jedyne rozwi±zanie aby pozbyc sie ciemnego kolorku,mozesz zrobic te¿ pasemka u fryzjera w kolorze br±zu on delikatnie rozjasni w³oski o 2 tony i bêdzie to tez niezle wyglada³o-wiem bo sama mia³am mnóstwo cieniutkich niteczek w kolorze tofie a reszta ciemny br±z
To równie¿ mój ulubiony sposób na rozja¶nienie w³osów, gdy nudzi mi siê ciemny jednolity br±z.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 16:17   #352
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 7 527
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Iam Poka¿ wiadomo¶æ
a mi siê ostatnio znowu podobaj± jasne br±zy takie na przyk³ad nosi Rachel Bilson, ale nie bêdê moich ciemnobr±zowych rozja¶nia³a, bo im obieca³am,¿e nie bêdê ich niszczyæ, mo¿e kiedy¶ znowu.
Sliczne ma wlosy W ogole cala sliczna jest
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-18, 21:23   #353
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeñ
Wiadomo¶ci: 77
GG do poiuy85
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hello! ja przez kilka lat malowa³am na czerñ, kiedys postanowi³am zmienic na br±z wiêc u¿y³am rozja¶niacza- tragedia!! w rezultacie wróci³am do czerni... jaki¶ rok temu postanowi³am spróbowaæ jeszcze raz, tym razem u¿y³am dekoloryzatora, uda³o siê!! po spraniu koloru odrazu pomalowa³am na wybrany br±z, wyszed³ extra. Dodam ¿e dekoloryzator wogóle nie zniszczyl mi wlosów mimo ¿e naturalnie mam ciêkie i delikatne;w³oski by³y takie jak przedtem-w przeciwieñstwie do utleniacza.
poiuy85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-19, 09:38   #354
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 610
GG do vicky23
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Papiszynko doskonale Ciê rozumiem,jednak to jedyne rozwi±zanie aby pozbyc sie ciemnego kolorku,mozesz zrobic te¿ pasemka u fryzjera w kolorze br±zu on delikatnie rozjasni w³oski o 2 tony i bêdzie to tez niezle wyglada³o-wiem bo sama mia³am mnóstwo cieniutkich niteczek w kolorze tofie a reszta ciemny br±z
dok³adnie tak,tylko fryzjer zrobi pasemeczka rozja¶niaczem z odpowiedni± wod±, bêdzie wiedzia³ ile przytrzymaæ farbê na g³owie i wyjd± na pewno piêkne, du¿o ja¶niejsze w³oski.Boniulka ma racjê, gdy zrobi siê bardzo gêsty baleyage to wizualnie wszystkie w³oski bêd± ja¶niejsze o kilka tonów i dodatkowo bêd± mia³y piêkne refleksy

a to moje w³oski:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 025x.jpg (115,2 KB, 603 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (121,5 KB, 719 za³adowañ)
__________________
w sierpniu zostanê mam±
vicky23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-19, 10:34   #355
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No to chyba bede musiala sie przejsc do fryzjera... tylko problem w tym ze nie mam takiego zaufanego, za kazdym razem ide do innego i zawsze wychodze niezadowolona
vicky sliczne wloski; kolorek i sciecie
A co do pytania o farbowanie... ja sama sobie farbuje, kilka razy farbowaly mi kolezanki albo siostra, ale samej najlepiej mi to wychodzi wiec juz nikogo nie prosze o pomoc
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-19, 10:51   #356
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 610
GG do vicky23
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziêkujê papiszynko
s³uchaj a mo¿e popytaj dziewczyn na forum z twoich okolic-mo¿e doradz± ci jakich¶ sprawdzonych fryzjerów poczta pantoflowa jest najlepsza ja bym poradzi³a swojego, ale on jest daleko-w Kolnie-moich rodzinnych stronach
__________________
w sierpniu zostanê mam±
vicky23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-19, 11:54   #357
trine_k
Raczkowanie
 
Avatar trine_k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 118
GG do trine_k
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Vicky23, wiedzia³am, ¿e ³adnie Ci bêdzie w br±zie Oczy teraz tak fajnie wygl±daj±..
trine_k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-19, 12:19   #358
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 610
GG do vicky23
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziêkujê trine ja ¶wietnie siê z nimi czujê-na pewno ciemne br±zy pozostan± moimi kolorkami przez d³uuugi czas
__________________
w sierpniu zostanê mam±
vicky23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-19, 12:52   #359
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja mam czarne w³oski i chcialabym je rozje¶nic tak do takiego ¶redniego lub jasnego br±zu.U¿ylam ferii color ale niestety prawie nic mi nie chwici³o
scarlett_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-11-19, 20:08   #360
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 610
GG do vicky23
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez scarlett_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam czarne w³oski i chcialabym je rozje¶nic tak do takiego ¶redniego lub jasnego br±zu.U¿ylam ferii color ale niestety prawie nic mi nie chwici³o
no niestety czarny kolor nie zejdzie od zwyk³ej kolorowej farby albo rozja¶niacz albo dekoloryzator
__________________
w sierpniu zostanê mam±
vicky23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.