Ovarin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-05, 13:19   #1
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96

Ovarin


Witajcie! 🌼

Miesiąc temu byłam u lekarza w sprawie problemów z zajściem w ciążę,lekarz zrobił podstawowe badania, i powiedział że wszystko jest dobrze. Powiedział abym przez trzy miesiące stosowała Ovarin, jeśli w tym czasie się nie uda mi, to mam się zgłosić ponownie. Nie wysłał mnie na żadne dodatkowe badania ani nic. Mam pytanie, czy któraś z pań stosowała ten suplement diety,no właśnie,bo to jest tylko suplement diety,więc czy naprawdę jest w stanie pomóc mi? Bo powiem szczerze że właśnie zaczęłam drugie opakowanie,a żadnych efektów nie widzę. Dziś u mnie 32dc, na ogół mam 30-31dc, test ciążowy negatywny. Możliwe że to ten Ovarin mógł by mi tak wydłużyć cykl? Raczej liczyłam że trochę mi go skróci a nie wręcz przeciwnie...
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 09:13   #2
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Ovarin

Witaj Ja również dostałam Ovarin od lekarza. Już 17m-cy staramy się o 3 dziecko (w tym czasie poroniłam 2 razy). Stosuję go od maja i jak na razie bezskutecznie :/ Jeśli w tym cyklu również się nie uda, to rezygnuję z niego i zacznę brać inny zestaw witamin Tobie życzę pozytywnego teściku jak najszybciej
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 20:39   #3
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Ovarin

Witaj ja brałam ovarin miesiąc ale niestety on ma dużo witamin. Ponieważ biorę jeszcze zestaw witamin prenatalnych to ostatecznie fosc mocno przdawkowalam witaminy. Teraz biorę coś podobnego. Miovarian. Zobaczymy czy pomoże. Po obu specyfikach widzę pewna różnice jeśli chodzi o libido. Zdecydowanie jest lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 23:06   #4
brunecia73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 61
Dot.: Ovarin

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Witaj ja brałam ovarin miesiąc ale niestety on ma dużo witamin. Ponieważ biorę jeszcze zestaw witamin prenatalnych to ostatecznie fosc mocno przdawkowalam witaminy. Teraz biorę coś podobnego. Miovarian. Zobaczymy czy pomoże. Po obu specyfikach widzę pewna różnice jeśli chodzi o libido. Zdecydowanie jest lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie własnie super że ma tyle witamin, znikneły mi problemy z cerą i bardzo po Ovarinie polepszyły mi się włosy . Miesiączka tez zaczyna sie regulować
brunecia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 20:11   #5
joanmal11
Raczkowanie
 
Avatar joanmal11
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 178
Dot.: Ovarin

Ja wzięłam dwa opakowania ovarinu i udało się a podejrzewano wczesny pcos. Z racji tego ze cykle masz długie monitoruj je sobie testami owulacyjnymi tez miałam 31 dniowe i owu ok. 18 dnia cyklu. Tak będziesz wiedzieć kiedy działać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
joanmal11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 21:11:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.