nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 15:09   #3361
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Znalazłam coś takiego może pomoże, nie do końca wiem co oznaczają literki ale obstawiam np. W-warm, C-cool, N-neutral, ale nie jestem pewna

Ivory: NW 15
Buff:? NC20
Sand Beige: NC20-25
Nude: NC25
Natural Beige: NW20
Medium Beige: NC27
Fresh Beige: NW25
Golden Beige: NC30
Warm Golden: NW30/NC30
True Beige: NW30
Natural Tan: NC40/NC42
Early Tan: NW35
Rich Tan: NW35
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 15:48   #3362
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

to porównanie do odcieni MAC chyba ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:26   #3363
anusia697
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ciechanów:)
Wiadomości: 3
GG do anusia697
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczynki czy podkład do cery tłustej Natural Tan mocno różni się od True Beige i Early Tan? bo w sklepie tego Natural nie miała żeby mi pokazać i ciężko powiedzieć mi cokolwiek na temat tego koloru? taki pośredni między tymi dwoma?
__________________
Wypróbowałabym Vichy dermablend
anusia697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:07   #3364
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czy któraś z Was używa do nakładania podkładu pędzla Flat Top??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
to porównanie do odcieni MAC chyba ;]
Chyba masz racje

anusia 330 Natural Tan sprawdzałam akurat wczoraj - śliczny opalony kolor, niestety dla mnie za ciemny, ton niżej - 320 True Beige był dla mnie różowawy. Z kolei Early Tan będzie pewnie jeszcze ciemniejszy od Natural Tan.

Ja zamawiam i zamawiam... doszłam do wniosku, że 240 będzie jasny i wybieram między 300 golden beige i 310 warm golden zupełnie w ciemno muszę trafić czy któraś z Was wie czy między nimi jest naprawdę taka duża różnica? Na każdym ze zdjęć wyglądaja inaczej :/

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2010-06-08 o 18:08
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:09   #3365
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

nie pamietam jak mac okresla, ale nc to chyba not cold a nw not warm ale w watku o mac na pewno wam powiedza
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:55   #3366
tweety87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

miedzy tymi kolorkami wcale nie ma dużej różnicy. Ja mam golden beige i rich tan. Zamówiłam ten pierwszy z myślą o chwili obecnej, a ten drugi z myślą o wakacjach, gdy będę już opalona. I szczerze mówiąc otworzywszy je się nieco załamałam bo golden beige jest na prade ok a rich tan jest tylko minimalnie ciemniejszy (a miał byc brązowy ;/). Równie dobrze mogła bym nałożyc teraz rich tan i wątpie żeby ktokolwiek zauważył różnice.
Co więcej jestem jedną z tych osób które są rozczarowane podkładem, po paru godzina robią mi sie na twarzy okropne smugi
tweety87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:08   #3367
anusia697
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ciechanów:)
Wiadomości: 3
GG do anusia697
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Tak szczerze to i ja nie jestem zachwycona tym podkładme, poszłam po próbke po przeczytaniu opinii i troche się zawiodłam. Jakies takie smugi ciemne zostawia i słabo kryje
__________________
Wypróbowałabym Vichy dermablend
anusia697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 22:02   #3368
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No i wybrałam 300 i powiem Wam, że nie należy się bać tego koloru, nic z opalonych. Ciut ciumniejszy od 180 bez dodatku różu ani poamrańczy. Niestety zatyka mnie w te upały i wyskakują niespodzianki buuu a ja muszę się maskować, czy któraś może polecić jakiś dość trwały nie zatykający pdkład?
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 08:38   #3369
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja też zamówiłam nr 300 czekam właśnie na przesyłkę. Kolor też wydaje mi się ok na lato ciut ciemniejszy niż 180. Mam pytanko czym najlepiej nakładać podkład i czy stosujecie jakaś bazę pod podkład?
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 09:12   #3370
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
ja też zamówiłam nr 300 czekam właśnie na przesyłkę. Kolor też wydaje mi się ok na lato ciut ciemniejszy niż 180. Mam pytanko czym najlepiej nakładać podkład i czy stosujecie jakaś bazę pod podkład?
Moim zdaniem najlepiej nakłada się palcami lub pędzlem, niektórzy gąbeczkami jak kto woli ja bazy nie używam, szkoda mi ładować tyle różności na twarz szczególnie w lecie. Na większe wyjścia owszem.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 09:26   #3371
katenet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja niestety nie mogę powiedzieć o nim dobrego słowa. Może kupiłam feralny egzemplarz, bo zamawiałam na necie, ale jak dla mnie, to całkowita porażka. Mam odcień 150 Buff do cery tłustej/mieszanej. Nie dość, że śmierdzi alkoholem, to jeszcze nic, a nic nie kryje. Naprawdę! W sumie pozostały mi blizny po trądziku, więc z kryciem nie powinno być problemów, a jednak... I na dodatek jestem blada, a ten odcień jest bledszy niż ja. Ehh masakra. To by było na tyle
katenet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 09:47   #3372
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej nakłada się palcami lub pędzlem, niektórzy gąbeczkami jak kto woli ja bazy nie używam, szkoda mi ładować tyle różności na twarz szczególnie w lecie. Na większe wyjścia owszem.

to bez bazy jak długo trzyma ci się podkład??
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:11   #3373
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, które mają 300 albo czekają na przesyłkę - zróbcie proszę swatche, bo u mnie w Douglasie nie ma go i nie mogę sprawdzić odcienia a wydaje mi się, że chyba będzie dobry. Jeśli macie też jakiś inny podkład to dajcie do porównania na rączce
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:18   #3374
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają 300 albo czekają na przesyłkę - zróbcie proszę swatche, bo u mnie w Douglasie nie ma go i nie mogę sprawdzić odcienia a wydaje mi się, że chyba będzie dobry. Jeśli macie też jakiś inny podkład to dajcie do porównania na rączce

wyżej rossi dodała fotki nr 300 w porównaniu z innymi
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:50   #3375
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

zamowiłam przez allegro ten podklad do ceru norlamnej/suchej nr 180 sand beige czy jakos tak i czy wy tez macie tak duzo śiwecacych dorbinek? bo mi sie cała twaz swieci?
zastanaiwam sie czy to nie podroba;/
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 07:40   #3376
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
zamowiłam przez allegro ten podklad do ceru norlamnej/suchej nr 180 sand beige czy jakos tak i czy wy tez macie tak duzo śiwecacych dorbinek? bo mi sie cała twaz swieci?
zastanaiwam sie czy to nie podroba;/

z tego co czytałam wcześniej dużo dziewczyn pisało o tych drobinkach, ja testując kolor w drogerii też zauważyłam te drobinki
ale po chwili drobinki zniknęły i u Ciebie też tak powinno być, także nie martw się na pewno to nie podróbka
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:07   #3377
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
z tego co czytałam wcześniej dużo dziewczyn pisało o tych drobinkach, ja testując kolor w drogerii też zauważyłam te drobinki
ale po chwili drobinki zniknęły i u Ciebie też tak powinno być, także nie martw się na pewno to nie podróbka
dzięki

a czy moge pomieszac revlon z innym podkładem w jednej buteleczce?? bo jest troche za ciemny i chciałam dodac z jakims innym jaśniejszym czy lepiej ich nie mieszac?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:20   #3378
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

czy odcien 180 sand beige i 250 fresh beige dla cery N/S zostal juz wycofany ? od kilku miesiecy nigdzie go nie widzialam ....
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:18   #3379
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość

a czy moge pomieszac revlon z innym podkładem w jednej buteleczce?? bo jest troche za ciemny i chciałam dodac z jakims innym jaśniejszym czy lepiej ich nie mieszac?
wydaję mi się że mieszać można ale na bieżąco przed nałożeniem bo nie wiem jakby mógłby się zachować po dłuższym 'leżeniu' w buteleczce dwa różne podkłady, nie eksperymentowałam więc nie powiem ;p
ale tuż przed nałożeniem na twarz jak najbardziej

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
czy odcien 180 sand beige i 250 fresh beige dla cery N/S zostal juz wycofany ? od kilku miesiecy nigdzie go nie widzialam ....

nr 180: http://www.allegro.pl/item1052836805_revlon_col orstay_normalna_sucha_pod klad_nr_180.html

nr 250: http://www.allegro.pl/item1078993163...lna_sucha.html
http://www.allegro.pl/item1078031214...ige_tanio.html
http://www.allegro.pl/item1052840603...ad_nr_250.html

Wystarczyło 5min żeby poszukać wszystko jest

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Znalazłam jeszcze coś o odcieniach. Myślę że to pomoże w doborze koloru:

CERA TŁUSTA/ MIESZANA :

KOLORY JASNE:
110 Ivory - Kolor bardzo, bardzo jasny, "kość słoniowa". Wskazany dla Pań o porcelanowej cerze. Może być również używany do mieszania z innym odcieniem (robią tak niektóre kobiety - w zależności od stopnia opalenia stosują różne propo- rcje jasnego i ciemnego podkładu).

150 Buff - Kolor bardzo jasny, idealny dla Pań, które mają jasną cerę, a także dla takich które lubią wyglądać tak jakby nie miały na twarzy podkładu. Bardzo naturalny kolor, lekko ziemisty. Może być również używany jako korektor.
180 Sand Beige - - Grupa beży to kolory jasne, ale już nie b.jasne. Są to kolory bardzo naturalne, „zdrowo” wyglądające na skórze, ożywiające ją. Sand Beige to kolor lekko piaskowy, wg mnie jest on trochę "żywszy” od Nude, który jest kolorem "chłodnym". Jaśniejszy od Natural Beige ale są to baaaardzo dyskretne różnice.
300 Golden Beige - Kolor bardzo zbliżony do Sand Beige (pod względem "ciemności" niemal identyczny), jeśli natomiast chodzi o barwę i nasycenie koloru - podobny do Fresh Beige. Bardzo niedoceniony kolor. Piękny, łagodny, nienahalny. Subtelny, złotawy odcień. Zero żółci !!! Ciepły, fantastyczny, bardzo piękny kolor.
220 Natural Beige - Grupa beży to kolory jasne, ale już nie b.jasne. Są to kolory bardzo naturalne, „zdrowo” wyglądające na skórze, ożywiające ją. Natural Beige to kolor bardzo zbliżony do Nude, jednak ma on jakby więcej koloru - nie jest ziemisty. Odrobinę ciemniejszy od Sand Beige.


KOLORY ŚREDNIE:
310 Warm Golden -Trochę ciemniejszy od Golden Beige, lekko opalony. Nadaje skórze bardzo zdrowy odcień. Bardzo ciepły kolor.
320 True Beige - -
W tej grupie jest to jeden z najpopularniejszych odcieni. Naturalny, "zdrowy" kolor. Piękny odcień beżu - nie ma w nim ani refleksów żółtych ani różowych. Kolor lekko opalizujący, nadający skórze błysk subtelnej opalenizny. Jednocześnie zamyka on grupę kolorów lekko opalonych.
330 Natural Tan - - Kolor Natural Tan otwiera listę kolorów zdecydowanie opalonych. Dla mnie to są najpiękniejsze kolory w gamie. Piękne, opalizujące. Oczywiście nie dla kobiet o jasnej karnacji. Te kolory kochają opaloną skórę. Wyglądają na niej cudnie. Najjaśniejszy z gamy kolorów TAN.
340 Early Tan-Ciemniejszy od Natural Tan, również należy do grupy kolorów opalo-nych. Odcienie Tan kochają opaloną skórę. Średni z gamy kolorów TAN.


KOLORY CIEMNE - BEZ FILTRA SPF:
370 Toast - - o ton ciemniejszy od Golden Caramel. Jest to kolor naprawdę ciemny - raczej dla mulatek, ewentualnie dla porządnie opalonych dziewcząt (ale jeszcze się kwalifikuje).
380 Rich Ginger - o ton ciemniejszy od Toast. Rich Ginger zamyka listę kolorów ciemnych (w grupie dla cery mieszanej i tłustej). Jest to kolor naprawdę ciemny – chociaż jeszcze się kwalifikuje dla bardzo BARDZO mocno opalonej skóry. Na urlopie wręcz wskazany

KOLORY BARDZO CIEMNE - BEZ FILTRA SPF:
410 Cappucino - po-dobnie jak Caramel kolor dedykowany dla pięknych ciemnoskórych oraz mulatek. Nie nada się on już dla nawet BARDZO BARDZO opalonej "białej twarzy".
440 Mahogany - Kolor dla dziewcząt i Pań zdecydowanie ciemnoskórych - Mulatki raczej z niego nie skorzystają. BARDZO BARDZO ciemny kolor.
450 Mocha - O ton ciemniejszy od Mahogany. BARDZO BARDZO ciemny. Ostatni kolor w gamie dla cery mieszanej i tłustej.

CERA SUCHA/NORMALNA

KOLORY JASNE:
110 Ivory
- Kolor bardzo, bardzo jasny, "kość słoniowa". Wskazany dla Pań o porcelanowej cerze. Może być również używany do mieszania z innym odcieniem (robią tak niektóre kobiety - w zależności od stopnia opale-nia stosują różne proporcje jasnego i ciemnego podkładu)


KOLORY CIEMNE I BARDZO CIEMNE - Z SPF 12:
370 Toast - Kolor naprawdę dość ciemny - raczej dla mulatek, ewentualnie dla porządnie opalonych dziewcząt (ale jeszcze się kwalifikuje).
400 Caramel - Caramel to kolor dedykowany dla pięknych ciemnoskórych oraz mulatek. Zdecydowanie nie nada się on już dla nawet BARDZO opalonej "białej twarzy".
410 Cappucino - podobnie jak Caramel kolor dedykowany dla pięknych ciemnoskórych oraz mulatek. Nie nada się on już dla nawet BARDZO BARDZO opalonej "białej twarzy".

Edytowane przez klaudi30
Czas edycji: 2010-06-15 o 16:57
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 12:49   #3380
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć Dziewczyny, zwracam się do Was jako do Ekspertek ds Revlona z pytaniem..
Tak się zastanawiam, czy można by było zmieszać jeden kolor colorstay do skóry mieszanej z drugim do cery suchej? Nic by się nie stało? Mój pomysł wziął się stąd, że miałam odcień sand beige do skóry suchej (mam skórę łatwo przesuszającą się) i jest dla mnie troche za ciemny, buff wydaje mi się teraz na lato za jasny, mogłabym wymieszać dwa odcienie z różnych typów skór (bo te kolory do skóry mieszanej są jaśniejsze niż do suchej) zwiększając przy tym stopień krycia (co też baardzo by się przydało) Co Wy na to? Nie zjadłyby się? Czy za bardzo kombinuje? Bo boje się, że ten rodzaj do mieszanej za bardzo przesuszy skóre, bo pewnie tak działa :/ Pomożecie mi?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:40   #3381
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mieszanie podkładów przed aplikacją to często praktykowany zabieg. Spróbuj i zobaczysz czy wszystko gra. Raczej nie wybuchnie

Ja zamówiłam wczoraj Ivory do mieszanej, jutro ma przyjść. Mam nadzieje, że nie przegięłam z kolorem
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:10   #3382
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez tweety87 Pokaż wiadomość
miedzy tymi kolorkami wcale nie ma dużej różnicy. Ja mam golden beige i rich tan. Zamówiłam ten pierwszy z myślą o chwili obecnej, a ten drugi z myślą o wakacjach, gdy będę już opalona. I szczerze mówiąc otworzywszy je się nieco załamałam bo golden beige jest na prade ok a rich tan jest tylko minimalnie ciemniejszy (a miał byc brązowy ;/). Równie dobrze mogła bym nałożyc teraz rich tan i wątpie żeby ktokolwiek zauważył różnice.
Co więcej jestem jedną z tych osób które są rozczarowane podkładem, po paru godzina robią mi sie na twarzy okropne smugi
ja tez jestem rozczarowana po raz kolejny. Pierwsze podejscie do tego podkladu zrobilam pare lat temu, jak jeszcze nikt prawie o nim nie slyszal, wiec byl to eksperyment nie poparty doswiadczeniami innych. Maska totalna. Ale pomyslalam sobie, ze kolor zly dobralam, za duzo go nakladalam itd.

Drugie podejscie zrobilam jakis miesiac temu. mam kolor 330 gdyz jestem z tych o ciemniejszej karnacji. Kolor pasuje mi prawie bezblednie, zalezy jak bardzo sie opale, ale efekt jest fatalny!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez anusia697 Pokaż wiadomość
Tak szczerze to i ja nie jestem zachwycona tym podkładme, poszłam po próbke po przeczytaniu opinii i troche się zawiodłam. Jakies takie smugi ciemne zostawia i słabo kryje
Smugi, ciemnieje, a do tego faktycznie slabo kryje. Tysiac razy lepszy jest Double Wear w wersji light niz ten caly zapychacz revlon.

Cytat:
Napisane przez katenet Pokaż wiadomość
A ja niestety nie mogę powiedzieć o nim dobrego słowa. Może kupiłam feralny egzemplarz, bo zamawiałam na necie, ale jak dla mnie, to całkowita porażka. Mam odcień 150 Buff do cery tłustej/mieszanej. Nie dość, że śmierdzi alkoholem, to jeszcze nic, a nic nie kryje. Naprawdę! W sumie pozostały mi blizny po trądziku, więc z kryciem nie powinno być problemów, a jednak... I na dodatek jestem blada, a ten odcień jest bledszy niż ja. Ehh masakra. To by było na tyle
Slabo kryje (ja i tak uzywam korektora), ale jednak tak ciezki podklad powinien duzo lepiej kryc. A ten smrod... masakra, odechciewa mi sie go uzywac, jak go czuje i widze. W ogole podklad bez pompki i w szklanym opakowaniu to NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Wybaczcie wszystkie fanki tego "cudu", ale ja naprawde nie umiem sie do niego przekonac. Mialaby ktoras z was ochote na moj egzemplarz? uzyty doslownie 4 razy.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:07   #3383
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Moje pierwsze wrażenia po użyciu nr 300 golden beige c.tł/miesz.

- kryje przeciętnie spodziewałam się trochę lepszego pokrycia (może dlatego że nie nałożyłam tak dużo tego podkładu)
- nieprzyjemny zapach
- brak pompki (ale ja ułatwiłam sobie życie i wzięłam pompkę od serum z Avonu - pasuje idealnie)
- po partu godz. twarz zaczęła się delikatnie błyszczeć


+ nie odczulam żeby był ciężki, nie tworzy efektu maski
+ b. fajnie wygładził mi twarz, była taka gładziutka
+ nie podkreślił suchych skórek
+ kolor dobrany bardzo dobrze (nie obawiajcie się tego nr 300 wcale nie jest taki ciemny ciut ciemniejszy od 180. Dla osób lekko opalonych - super)
+ trwałość - trzymał się bez poprawek cały dzień
+ nie ściemniał na twarzy


W skali od 1-10 oceniam go na 8
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:00   #3384
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ivory pasuje idealnie, pomaziałam się na linii żuchwy i kompletnie go nie widać Ale co do krycia to spodziewałam się większego jutro przetestuje dokładniej.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:09   #3385
lalauree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Revlon colorstay

240-Medium Beige do cery suchej- wpada w odcień żółty czy różowy? Jeżeli ktoś używał tego odcienia to proszę o informację Pozdrawiam
lalauree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:25   #3386
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Wiolaraczka daje w załączniku Tobie kolorki, bo akurat mam w domu. Po lewej jest Twoj MF LP 109, w srodku jest Revlon kolor 300 wiec dla Ciebie za jasny, a po prawej jest Revlon 330. Myślę, że optymalny byłby dla Ciebie Revlon 320, jest troche jaśniejszy niż ten 330- miałam próbki z Douglasa. Ale już Twoja decyzja

Jeśli ktoraś chce LP 109 mogę tanio sprzedać, bo dla mnie za ciemny, użyłam z 2 razy

Mandarynkaaa ja sama nie byłam na początku zbyt zadowolona, jeśli chodzi o krycie, ale im brałam ciemniejszy odcień tym lepiej Teraz nakładam podkład na serum z BU i naprawdę super się trzyma
Kochana dziękuję Twoja informacja bardzo mi pomogła
Zakupiłam sobie właśnie ten odcień(320) i pasuje super!
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:23   #3387
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Najlepiej z tego co tu widzę, byłoby, gdyby ktoś zamieścił porównanie numerów 300, 320 i 330 ma jednej rączce
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 09:46   #3388
jolka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam,
Dostałam podkład w prezencie(używam go od dwóch lat), z racji, że idzie lato, poprosiłam o ton ciemniejszy, niestety otrzymałam true beige 320 (N/D). Kolor jest naprawdę śliczny, ale dla mojej dosyc jasnej cery, niestety zbyt ciemny.

Może któraś z Was chciałaby odkupić ( 40 pln z przesyłką). Zaznaczam, że podkład nieużywany.
Pozdrawiam.
jolka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:39   #3389
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mogłaby któraś z Was, dziewczynki, maznąć na ręce kolorem Buff i Ivory i pokazać?
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:06   #3390
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Ajsi Pokaż wiadomość
Mogłaby któraś z Was, dziewczynki, maznąć na ręce kolorem Buff i Ivory i pokazać?
Proszę bardzo (zdjęcie Wizażanki z tegoż lub innego wątku o Colorstay'u)
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.