Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-13, 14:01   #61
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Cera naczynkowa

z

Edytowane przez Eleo765
Czas edycji: 2010-09-20 o 09:04
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 14:11   #62
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Cera naczynkowa

dziekuje dziewczyny z rady.
Kupie sobie krem Avene Diroseal
I jakiś z filtrem. Mam prosić o darmowe probki w aptece? Nigdy tego nie robilam
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 14:24   #63
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Cera naczynkowa

O próbki często trudno w aptekach, szczególnie jak nie mieszka się w większym mieście. Jeśli nie uda Ci się niczego znaleźć polecam nasz filtrowo-wymiankowy wątek:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115911
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 14:28   #64
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Cera naczynkowa

Aaa zapomniałam dodać, że z tych filtrów, które wymieniła Eleo najlepsze dla Ciebie będą Avene i SVR, ponieważ tylko one nie zawierają alkoholu w składzie. Poza tym na Avene możesz spokojnie kłaść makijaż, bo nie zawiera Parsolu. Wszystkiego o stosowaniu filtrów (jakie dla kogo, ile, za ile i po co) dowiesz się na naszych wątkach

Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 17:25   #65
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Cera naczynkowa

Jako naczynkowiec podpinam się pod naczynkowy wątek, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko
Po Waszych zachętach przykładam się do zakupu Dirosealu , miałam kilka próbek Sensibio AR Biodermy, ale mnie podrażniał, piekły mnie policzki - dziwna sprawa
Łykam wit C, smaruję się filtrami I mam pytanie o Juwit:
czy nadaje się do ekstramalnie wrażliwej, delikatnej naczynkowej cery? Czy może poprawić ich kondycję? Czy... warto? Zaznaczam, że nie mam skłonności do zapychania, bo czytałam gdzieś, że może zapychać.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 18:07   #66
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez beoneself
Łykam wit C, smaruję się filtrami I mam pytanie o Juwit:
czy nadaje się do ekstramalnie wrażliwej, delikatnej naczynkowej cery? Czy może poprawić ich kondycję? Czy... warto? Zaznaczam, że nie mam skłonności do zapychania, bo czytałam gdzieś, że może zapychać.

Beoneself, jesli masz skłonności do zapychania to raczej radziłabym ci zamówić przez internet Wit. C (Kwas askorbionowy) i robić sobie serum. Naprwdę jest to prosta i nieskomplikowana rzecz, a na pewno warto. Sama używam i już nie wyobrażam sobie nie smarować się nim rano, szczególnie jeśli ma się cerę naczynkową .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 19:53   #67
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez Paula07
Beoneself, jesli masz skłonności do zapychania to raczej radziłabym ci zamówić przez internet Wit. C (Kwas askorbionowy) i robić sobie serum. Naprwdę jest to prosta i nieskomplikowana rzecz, a na pewno warto. Sama używam i już nie wyobrażam sobie nie smarować się nim rano, szczególnie jeśli ma się cerę naczynkową .
Właśnie nie mam skłonności do zapychania!

Co do serum - jaki konkretnie wpływ na naczynka zauważyłaś? Zbladły, uspokoiły się, skóra się mniej czerwieni?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 20:01   #68
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez beoneself
Co do serum - jaki konkretnie wpływ na naczynka zauważyłaś? Zbladły, uspokoiły się, skóra się mniej czerwieni?
Przede wszystkim na pewno sie uspokoiły, skóra ma bardziej jednolity kolor, a nie w plamki czerwone .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 20:55   #69
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez Paula07
Beoneself, jesli masz skłonności do zapychania to raczej radziłabym ci zamówić przez internet Wit. C (Kwas askorbionowy) i robić sobie serum.
Czyli serum na bazie Juvitu moze zapychac? Ja chyba zauwazylam u siebie takie wlasnie objawy :-( Zaczynam sie zastanawiac czy cos w ogole mnie nie zapycha ;-)

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:36   #70
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Cera naczynkowa

adria, juvit może zapychać. Naprawdę warto zamówić sobie kwas askorbinowy w proszku - wtedy to po prostu nie ma co zapychać. I wit. E do serum tylko kropelkę.
magdalenaa, filtry robią ogromną różnicę w stanie cery naczynkowej. Rzuć solarium, dziewczyno i kup dobry filtr. Odzwyczaj się od wystawiania twarzy na słońce. Jeżeli masz suchą cerę, to większość kremów antynaczynkowych powina Ci przypaść do gustu.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:47   #71
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez Erato
adria, juvit może zapychać. Naprawdę warto zamówić sobie kwas askorbinowy w proszku - wtedy to po prostu nie ma co zapychać. I wit. E do serum tylko kropelkę.
No to teraz tradycyjne pytanie - gdzie w internecie mozna nabyc kwas askorbinowy? A jezeli juz znajde sekunde i po drodze bedzie apteka - rozumiem, ze przychodze i prosze o kwas askorbinowy? Czy wchodza w gre tylko firmy podane na BU? I co ja mam teraz zrobic z zapasem Juvitu? ;-)

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 21:53   #72
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Cera naczynkowa

adria, w "zwykłej" aptece raczej nie dostaniesz kwasu askorbinowego. Można kupić tu: www.mazidla.com Juvit zjeść
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 22:29   #73
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Cera naczynkowa

Erato - zjesc? Piszesz powaznie? Dawkowac jakos specjalnie czy zgodnie z instrukcja?
Ja wlasnie wsmarowalam sobie w cialko, po peelingu kawowow-cukrowym ;-) Zobaczymy - w koncu mam pekajace naczynka

Ah i dziekuje slicznie za adres, napisz prosze, ile kupic opakowan 20g? W przepisie na BU nie ma tez ilosci, ktora nalezy uzyc do serum :-(

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:53   #74
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Unhappy pomoc się przyda

zainteresował mnie ten temat..

jakie kremy do cery naczynkowej, a jednoczesnie mieszanej moglibyście polecić?

szukam czegoś bardzo delikatnego, nie_zapychającego, fajnie gdyby dobrze nawilżało..

jakoś nie mogę sobie dobrać łagodnego kremu na "co dzień" który dobrze by działał na naczynka..choć trochę nawilżał buźkę..koił rozpalone miejsca..

jak na razie Young AA troche mnie rozczarował buzia wygląda na zmęczoną..do tego oba Antheliosy strasznie mi się na nim wałkuję..

mam próbkę jakiegoś polecanego kremu z owsem (chyba) i rzeczywiście nie podrażnia..ale on raczej nadaje się na sytuacje awaryjne..no i nie ma tam nic na naczynka..

w ostateczności, jeśli nie ma nic do cery mieszanej naczynkowej.. to chociaż cos lekkiego na miejsca gdzie te naczynka sa największym problemem..

interesują mnie też długofalowe kuracje np. dirosealem..ale to zostawiam na jesień..
w tej chwili muszę mieć jakiś lekki krem może żel..który łagodzi..koi..pielęgnuje i nie zapycha..
czasem już nie mam siły na ta moje cerę
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:40   #75
mala609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Cera naczynkowa

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=508

Polecam
mala609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:15   #76
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez mckabi
Aaa zapomniałam dodać, że z tych filtrów, które wymieniła Eleo najlepsze dla Ciebie będą Avene i SVR, ponieważ tylko one nie zawierają alkoholu w składzie. Poza tym na Avene możesz spokojnie kłaść makijaż, bo nie zawiera Parsolu. Wszystkiego o stosowaniu filtrów (jakie dla kogo, ile, za ile i po co) dowiesz się na naszych wątkach

Pozdrawiam
O kurczę! A ja mam YSL Anthelios (czy jakoś tak) i on zawiera w składzie alkohol .
Mam cerę naczynkową, a kładę ten filtr na całą twarz, w tym na oczy
Wprawdzie na razie niczego nie zauważyłam, nie piecze mnie ani nie podrażnia. Używam go od 1 maja.

Ale chyba zrezygnuję z YSL, bo nastraszyłyście mnie .

Pozdrówka
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 15:24   #77
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Cera naczynkowa

adria - Juvit możesz jeść wg instrukcji na opakowaniu Ale tak czy inaczej, vit. C trudno jest przedawkowac, bo jest rozpuszczalna w wodzie i nadmiar wydalany jest z moczem. 20 g opakowanie starczy na długo, bo na jedną porcję 10 ml serum używasz 1 - 1,5 ml kwasu.
obca, ja też polecam żel Dermiki na naczynka. Nie zapycha, a działa Na "kojenie rozpalonych miejsc" rewelacyjny jest Sensibio AR, ale on niestety moze zapychać, szczególnie po dłuższym czasie stosowania.
agniesia_ania, jeżeli nie obserwujesz podrażneinia, to nie musisz odstawiać Antheliosa. Jest wiele osób z naczynkową lub wrażliwą cerą, które stosują filtry LRP i nic im się nie dzieje, pomimo zawartosci alkoholu. Na zimę zmieniłabym np. na Avene bezalkoholowe.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 15:32   #78
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez agniesia_ania
O kurczę! A ja mam YSL Anthelios (czy jakoś tak) i on zawiera w składzie alkohol .
Mam cerę naczynkową, a kładę ten filtr na całą twarz, w tym na oczy
Wprawdzie na razie niczego nie zauważyłam, nie piecze mnie ani nie podrażnia. Używam go od 1 maja.

Ale chyba zrezygnuję z YSL, bo nastraszyłyście mnie .

Pozdrówka
Agniesiu_Aniu, nie przejmuj się. Jeśli antek Cię nie podrażnia, nie musisz go zaraz odstawiać. LRP zawierają w sobie oprócz alkoholu wodę trmalną, która pozytywnie wpływa na zaczerwienione miejsca Ja mimo że naczynkowiec, również używam antka (DP). Poprostu po wakacjach wrócę do bezalkoholowych Avenek, żeby nie przesadzać z denatem i będzie dobrze.
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:27   #79
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Cera naczynkowa

Z zupełnie tanich kremów mogę polecić serię Phyto Aktiv Ziai - bardzo przyjemne kremy i naprawdę pomagają - przynajmniej w moim przypadku.
Poza tym maseczkę Farmony - DermaCos - też rewelacyjnie "uspokaja" naczynka.
Z tego, co wiem, to warto profilaktycznie łykać rutinoscorbin (lub cerutin, wszystko jedno), ponieważ wzmacnia naczynia krwionośne.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 17:55   #80
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Cera naczynkowa

Zastanwia mnie czasem skład kremów dla naczynkowców. Zwracam uwagę na składy i tyle co zauważyłam, że kremy lub toniki mimo że przeznaczone dla cery naczynkowej lub delikatnej mają w składzie alkohol
Trochę tego nie rozumiem?
Ma go np. Dermika Żel na naczynka obkurczająco-wzmacniający, który był tu polecany . A co ze składnikiem cetearyl alcohol - mają go kremy erisa i AA do cery wrażliwej i cery naczynkowej. Czy on też podraznia? Moja cera nie reaguje natychmiastowym podrażnieniem na ten składnik /jak w przypadku benzyl alkohol/, ale chciałabym się dowiedzieć, czy przy dłuższym działaniu bedzie miał negatywny wpływ na moje naczynka?
Czy któraś może umie rozwiać moje wątpliwości?
__________________
„Być może prawdą jest, że los, zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie, lecz jakże nieznośny jest ów moment przeciągu.”

Lidia Jasińska — Flirtuchy


gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 21:06   #81
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Cera naczynkowa

cetearyl alcohol to składnik zmiękczający, nawilzający- oprócz mylącej nazwy nie ma wiele współnego z alkoholem denat. ("spirytusowym"); równiez gliceryna jest zaliczana do alkoholi a ma korzystne działanie na skórę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 21:30   #82
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Cera naczynkowa

Ja miałam ostatnio wielką ochotę spróbować nowej serii Miraculum do cery naczynkowej, jest tam m.in. serum oraz żel, dwa kremy, żel do mycia. Poza serum z każdym cos nie tak Przede wszystkim żel, który ma być stosowany miejscowo, czyli na najbardziej zaczerwienione miejsca - alkohol denat na samym początku składu W żelu do mycia SLS, a w kremach poliakrylamid. Tylko w tym serum nie dopatrzyłam się paskudztw. Może kupię.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:04   #83
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Cera naczynkowa

Co do kosmetyków pielęgnacyjnych Miraculum to wtrącę swoje trzy grosze, bo też się zszokowałam - raz w życiu nie spojrzałam na skład kosmetyku, bo pilnie potrzebny mi był płyn do demakijażu oczu, więc złapałam z półki właśnie Miraculum Perła&Jedwab, bo niby dla wrażliwych oczu... a w domu szok, bo w składzie m.in. Sodium LAURYL Sulfate Ja tam nie wiem, może niektórym firmom się wydaje, że skoro dadzą do składu panthenol i alantoinę, to automatycznie będzie kosmetyk dla wrażliwców? Na szczęście już oddałam ten płyn na targowisku...
Edit: i przepraszam za offik tak mi się przypomniało, więc piszę, żeby nikt się nie naciął jak ja.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 13:08   #84
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Cera naczynkowa

a jakie dodatki anty_naczynkowe można wrzucić do kremiku bazowego?

czyli np. znajdę sobie lekki krem nawilżajacy i chciałabym dodać do niego coś na naczynka

czy hydrolat można dodać do kremu? a może jakieś olejki eteryczne? coś z róży np? a może odrobinę juvitu? :0
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 12:54   #85
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Question Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Czy odkąd używacie filtrów zauważyłyście poprawę jeśli chodzi o naczynka? Jeśli tak, to czy poprawa jest znaczna czy znikoma? Czy może w ogóle nic się nie zmieniło?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:37   #86
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

widac dużą poprawę, naczynka pekaja rzadziej, twarz nie jest taka czerwona, tylko bledsza
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:46   #87
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Ja stosuję filtry + serum z vit. C od grudnia zeszłego roku, i efekty są widoczne, tylko nie nastąpiło to z dnia na dzień. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale naprawdę warto.
Kiedyś na każdą zmianę temperatury otoczenia, wypicie zimnego czy gorącego napoju, nie wspominając o kawie, czy nawet lekkie zdenerwowanie moją twarz, szyja i dekolt reagowała czerwonymi plamami i ostrym paleniem. Teraz po kilku miesiącach sumiennego stosowania serum i filtrów takie reakcje zdarzają mi się sporadycznie, głównie pod wpływem bardzo silnych emocji. Poza tym cera jest bledsza, naczynka nie szaleją i są też jaśniejsze. Ogólnie kondycja skóry jest dużo lepsza.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:12   #88
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Widać różnicę. Kosmetyki "antynaczynkowe" stosuję od lat, ale filtromanii uległam przed kilkoma miesiącami. Vit. C i antynaczynkowce typu Diroseal czy Sensibio AR dają znacznie lepsze efekty w połączeniu z filtrami, niż solo. Po prostu w tych miejscach, gdzie zazwyczaj była permanentna czerwona plama (u mnie w górnej części nosa i policzków,taki "motylek"), jest teraz tylko lekkie zaróżowienie. I nie ma rumienia po słońcu. Wszędzie, gdzie poczytasz o naczynkach, teleangiektazjach, rosacei, pisze o tym, że promieniowanie UV jest jednym z głównych czynników "rujnujących" naczynka
Wyrzuciłam zielony korektor
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:42   #89
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Ja widzę bardzo dużą poprawę jeżeli chodzi o naczynka, zresztą wiekszą po filtrach niz po kremach/maseczkach/tonikach dla cer naczynkowych Dochodzę do wniosku,że ich działanie BEZ filtrów jest żadne za to z filtrami spokojnie można się bez nich obejść , no może serum z witC jest wyjątkiem
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:13   #90
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pytanie do filtromaniaczek - naczynkowców.

Cera uwrazliwila sie u mnie po kuracji kwasowej i niestety pokazalo sie kilka naczynek,wystapil widoczny rumien.Niby wczesniej rumien byl od czasu do czasu ale nie AZ tak widoczny.
Nie testowalam innych specyfikow na naczynka poza filtrami i Dirosealem,z ktorym zaprzyjanzilam sie jakies 3 m-ce temu i widze efekty,moze nie sa spektakularne ale...widoczne.

Cytat:
Napisane przez Contax
Kiedyś na każdą zmianę temperatury otoczenia, wypicie zimnego czy gorącego napoju, nie wspominając o kawie, czy nawet lekkie zdenerwowanie moją twarz, szyja i dekolt reagowała czerwonymi plamami i ostrym paleniem. Teraz po kilku miesiącach sumiennego stosowania serum i filtrów takie reakcje zdarzają mi się sporadycznie, głównie pod wpływem bardzo silnych emocji. Poza tym cera jest bledsza, naczynka nie szaleją i są też jaśniejsze. Ogólnie kondycja skóry jest dużo lepsza.
Podobnie reagowalam,co bylo bardzo klopotliwe bo czasami nie moglam wytrzymac,tak mocne byly wypieki.
Wiadomo,efekty nie pojawia sie na JUZ i potrzeba czasu,cierpliwosci oraz systematycznosci ale warto
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.