Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 20:25   #511
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nikt mi wczensiej nie mpomogl tak wiec poszlam do fryzjera ... zgodzilam sie na pasemka ( s\zrobili strasznie drobniutkie z polowy wyslosow) i co jestem niezadowolona tzn zadowolona bo te pasemka wyszly ladnie . spodziewalam sie gorszego koloru !! ale calosc wyglada nijako mysio itd.. wiec stweirdzilam ze teraz uzyje farby na calosc...

Oczywiscie od razu pobieglam do sklepu i kupilam Loreala Recital Preference ( 03 Bardz Bardz Jasny Blond) z pudelka wynika ze pokryje mi tez te ciemne . wiec calosc powinna wyjsc jasniejsza. co o tym myslicie? czy to cos da ??
Wstawiam fotki kolor poczatkowy i efekt po fryzjerze.

Prosze doradzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia-0018.jpg (63,0 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00013.jpg (67,6 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00019.jpg (95,7 KB, 377 załadowań)
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 08:05   #512
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
Nikt mi wczensiej nie mpomogl tak wiec poszlam do fryzjera ... zgodzilam sie na pasemka ( s\zrobili strasznie drobniutkie z polowy wyslosow) ...

Prosze doradzcie
Ja odradzam zastosowanie farby poniewaz na tych ciemnych pasmach moga Ci wyjsc rudawe(doswiadczylam juz tego:/)
Na Twoim miejscu odczekalabym miesiac i zrobila wiecej jasnych pasemek tym samym preperatem co u fryzjera wtedy wloski beda jasniejsze,ja tak schodzilam z ciemnego koloru-stopniowo poprzez pasemka i jestem zadowolona .
Pozatym wygladasz niezle w tych cienkich pasemkach
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 09:18   #513
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Arzdąc ma rację. Masz zbyt ciemny kolor wyjściowy, żeby niewiadomo-jak-silnie-rozjaśniająca-farba Ci pomogła. Wyjdą Ci rude/miedziane. Ja też tego doświadczyłam.
Musiałabyś całość potraktować rozjaśniaczem (i jak wyjdzie ładnie to tak zostawić) albo najpierw rozjaśnić rozjaśniaczem a później farbą blond.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 15:48   #514
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A teraz ja mam pytanie, nie jest to odnośnie koloru, ale dotyczy jednak włosów. Może wiecie, czym regenerować takie małe krótkie i odstające włoski od czubka, bo ja też mam bardzo mało takich krótkich odstających włosków a tak to są zdrowe. Wiem, że od amoniaku robią się takie małe, odstające włoski. Nie chodzi mi o efekt wizualny tylko czym to można zregenerować? Ja myślałam o cemencie.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:01
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:55   #515
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Parę osób pytało się o mroźny blond palette xxl, udało mi się znaleźć stare fotki:
Miałam pasmo przy twarzy najpierw zdekoloryzowane na rudo, po położeniu farby nie wyszły zbyt jasno, ale chyba nieźle "zabiła" te rudości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed1.jpg (93,9 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po2.jpg (96,4 KB, 255 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:05   #516
anulka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jazzlyn a jak włosy po tej farbie??nie wyglądają na zniszczone?
anulka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:49   #517
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Już pisałam o kondycji, miałam wrażenie że włosy się wykruszyły na długość, włosy były wysuszone jak to z palette bywa, ale szybko pozbyłam się tego pasma (zafarbowałam włosy na jeden kolor) i po jakimś czasie nie było widac róznicy w kondycji. Pisałam że na cała głowę bałabym sie nałożyc ta farbę, ale teraz znowu sie zastanawiam czy jej nie użyć bo niedługo i tak chcę zdecydowanie ściąć włosy, więc i tak te końcówki by poleciały. Nie miałam zbyt jasnych włosów, kolor nie był rewelacyjny, ale jednak trochę chłodniejszy.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 23:06   #518
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
No tak nikt nie odpowiedział na moje pytanie, czym leczyć kilka odstających włosków przy czubku głowy, więc napiszę, że pozbyłam się już tego powodu <jupi> Wystarczyło siedzieć w masce z dużą zawartością ceramidów i po problemie. Teraz są już w 100% zdrowe mimo bardzo bardzo jasnego blondu w kolorze dziecinnej lekko słonecznej platyny

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:01 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 10:22   #519
kitty1709
Rozeznanie
 
Avatar kitty1709
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 531
GG do kitty1709
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a to moje włoski po farbie L'oreala :bardzo jasny blond naturalny.
farbka super rozjasnia i nadaje taki słoneczny kolorek mniam .
moj naturalny kolor to taki ciemny popielaty blond . tzw mysi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (32,8 KB, 1456 załadowań)
__________________
pachnę stylem, Ty - zazdrością.



my clothes .
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271377
kitty1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 15:26   #520
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kitty1709 Pokaż wiadomość
a to moje włoski po farbie L'oreala :bardzo jasny blond naturalny.
farbka super rozjasnia i nadaje taki słoneczny kolorek mniam .
moj naturalny kolor to taki ciemny popielaty blond . tzw mysi
a z której to serii konkretnie? możesz podać link do KWC?


dziewczyny jaką farbą (sklepową, jakaś delikatną) mogę zmienić odcień swojego blondu? Teraz mam prawie platynę, chłodny odcień, myję je dodatkowo fioletowym szamponem Joanny, ale za dobrze się nie czuję w nich (może się nie przyzwyczaiłam jeszcze, bo ostatnio o ton je rozjaśniłam sprayem Joanny i myję tym szamponem, on dobrze ściąga żółć i wybiela) i chciałabym ocieplić twarz jakimś ciepłym, słonecznym blondem.

Myślę o czymś takim jak w załącznikach. Nie chciałabym ich bardziej rozjaśnić do białości, tylko ciut przyciemnić, wiecie o co chodzi.

Pierwsza fotka to mój aktualny kolorek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_6837.JPG (27,5 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica_sd578814.jpg (67,5 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica+Simpson+Visits+Macy+Herald+Square+6cMBCaosSpKl.jpg (68,7 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_7213e404a2d4c3f8905b75b0e5b9966a.jpg (32,7 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 042 (Medium).jpg (58,9 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2z9cn5y.jpg (114,2 KB, 110 załadowań)
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:04   #521
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dziunia, pierwsz fotka to już platyna w 100%
A te dziewczyny, które przedstawiłaś w załącznikach mają również platynę tylko w odcieniu słonecznym.
Spójrz sobie na mój powyższy post, nie lepiej zobaczyć farbkę bez amoniaku nieniszczącą i nadającą piękny kolor, jak np. Loreal Richeese lub Alfaparf, tylko wybierz w lekko słonecznym odcieniu.

Kitty, to już odcień platyny w neutralnym odcieniu i z perłowym poblaskiem a nie ze słonecznym. Słoneczną platynę przedtawiła Dziunia na 3 fotce.

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-10-13 o 11:51 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 19:35   #522
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

W 100% to napewno nie mam platyny, wyszły jaśniej na tym zdjęciu (flash).


Najbardziej podobają mi się kolorki z 2 i 3 fotki.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 20:55   #523
anulka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Sorry Jazzlyn zapomniałam, że się wypowiadałaś już na temat tej farby
Kitty1709 śliczne masz te włoski, też takie chcę...
anulka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 21:22   #524
kitty1709
Rozeznanie
 
Avatar kitty1709
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 531
GG do kitty1709
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jutro sprawdze w Rossmanie jaka to dokladnie seria i wstawie link do KWC .
dziekuje dziekuje;p
no mi tez sie pierwszy raz w zyciu podobaja moje wlosy po tej farbie . ;d
i nawet wole to niz do fryzjera isc i wydac 100 zl .;p
__________________
pachnę stylem, Ty - zazdrością.



my clothes .
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271377
kitty1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:02   #525
werka1468
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam ! Chciałabym uzyskać taki blond jak jest na zdjęciu nr 1 i 2 .
Mój aktualny kolor znajduje się na zdj. 3 i 4 .
Proszę o pomoc. Ważne to dla mnie, ponieważ obecny kolor jest okropny
Pozdrawiam.

edit. Kupiłam farbę wellatonu bardzo jasny popielaty blond .
Czy mam go wypróbować ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond1.jpg (20,3 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bloond2.jpg (32,3 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (35,6 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje1.jpg (35,8 KB, 158 załadowań)

Edytowane przez werka1468
Czas edycji: 2008-10-07 o 13:48
werka1468 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 20:56   #526
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziunia, oświetlenie bardzo dużo zmienia nam kolorek. Na Twoim zdjęciu to już platyna tylko nie ta biała. Jest bardzo wiele odcienie platyny, platyna to nietylko białe włosy
Pozdrówka
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 00:39   #527
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!

Werka, masz naturalny kolor włosów super jasny blond lekko słoneczny a chcesz uzyskać w sumie ten sam poziom jasności super jasnego zimnego odcienia. Chłodny odcień sprawia wrażenie, że to jaśniejsze włosy od twojego naturalnego, ale to złudzenie optyczne.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:02
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:42   #528
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

zrob sobie tym wellatonem, bedziesz miala takie jak na zdjeciu
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:01   #529
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja nie wiem, Wy to nałogowo te włosy farbujecie, rozjaśniacie a później płacz nad rozlanym mlekiem w postaci zniszczonych włosów. Jeśli Werka ma tak super jasne włosy, to po co ma robić jakimś główn*** Welatonem, po co aby włosy zniszczyć?! Ochłodź tylko kolor a będziesz zadowolona z odcienia i nie zniszczysz włosów a będą sprawiały wrażenie jaśniejszych. To naprawdę moja dobra rada.
Pozdro
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 07:46   #530
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, Wy to nałogowo te włosy farbujecie, rozjaśniacie a później płacz nad rozlanym mlekiem w postaci zniszczonych włosów. Jeśli Werka ma tak super jasne włosy, to po co ma robić jakimś główn*** Welatonem, po co aby włosy zniszczyć?! Ochłodź tylko kolor a będziesz zadowolona z odcienia i nie zniszczysz włosów a będą sprawiały wrażenie jaśniejszych. To naprawdę moja dobra rada.
Pozdro
johnw57 uzywalam caly czas rozjasniacza(mam naturalny ciemny braz)ale fakt faktem rozjasniacz wysusza wloski no i wyprobowalam wlasnie wellaton 12/1 i bardzo mocno mi rozjasnil zdziwilam sie bo do tej pory uzywalam roznych rozjasniajacych farb jeszcze przed stosowaniem rozjasniacza i one wszystkie lapaly na rudo.Jak uwazasz czy bardziej zniszczy wlosy profesjonalny rozjasniacz z 12% woda czy ta wellaton 12/1 ja ja uzylam dopiero raz na sam odrost to nie potrafie ocenic czy zniszczyla wlosy ale kolor jest niezly
Pozdrawiam.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 11:24   #531
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
johnw57 uzywalam caly czas rozjasniacza(mam naturalny ciemny braz)ale fakt faktem rozjasniacz wysusza wloski no i wyprobowalam wlasnie wellaton 12/1 i bardzo mocno mi rozjasnil zdziwilam sie bo do tej pory uzywalam roznych rozjasniajacych farb jeszcze przed stosowaniem rozjasniacza i one wszystkie lapaly na rudo.Jak uwazasz czy bardziej zniszczy wlosy profesjonalny rozjasniacz z 12% woda czy ta wellaton 12/1 ja ja uzylam dopiero raz na sam odrost to nie potrafie ocenic czy zniszczyla wlosy ale kolor jest niezly
Pozdrawiam.
Arzdąc, to cieszę się, że Welaton tak dobrze złapał włosy. Wiesz, Welatonem nie robiłam włosów i podobnie nie robiłam włosów rozjaśniaczem. Mnie zawsze wystarczała farba nawet nierozjaśniająca blond.
Rozjaśniacz ma to do siebie, że jest bardzo agresywny. Farba chociaż może zawierać rozjaśniacz (te superrozjaśniające) to są mniej agresywne od rozjaśniacza.
Wyjątek Loreal Platinium - wychodzi ślicznie - perłowo i mega jasniutko.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:03 Powód: .
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:19   #532
anulka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej zdecydowałam jednak nie farbować sobie włosów na platynowy blond, postanowiłam, że wrócę do swojego naturalnego koloru włosów, żeby już później nie bawić sie w farbowanie...teraz odrosty mam takie ciemne blond(kiedyś miałam
jasne blond, wszystko przez ten głupi rozjaśniacz)dlatego chcę Was się poradzić czy farba ciemny blond by mi dobrze chwyciła na moje włosy? przypominam, że od góry mam jaśniutkie a pozostałe żółtawo-rudawe.proszę o pomoc.
Johnw57 Ty się dobrze znasz na farbowaniu, możesz mi coś poradzić??
anulka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 13:48   #533
zuzido
Przyczajenie
 
Avatar zuzido
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja też chciałam rozjaśniać włosy, ale postanowiłam że narazie z tym poczekam. Potem bym miała mase roboty z odrostami, itp itd. Mam takie pytanie: Czy któraś z Was farbowała włosy "Schwarzkopf Natural & Easy 536 Orzechowy Jasny Złocisty Blond" bądź Garnierem Nutrisse 80?
__________________
zuzido
zuzido jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 07:55   #534
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny, Sledze wasz watek na bieżącą od paru miesięcy.

i planowałam kupic do moich włosów maiblond, byłam wczoraj we fryzjerskim sklepie u mnie w mieście i niestety nie mają.
I jak ta głupia poszłam z koleżanką do rossmana i za namową koleżanki kupilam Safire.
A teraz boje się nią pofarbować włosy bo naczytałam się z łych opini na je temat.
Jak myślicie wypróbować te Safire czy nie ryzykowaći wybrać jednak inną?

Ostatnim razem farbowałam loreal excellence creme blonde 03 super jasny blond popielaty i wyszed trochę za ciemny, i teraz mam odrosty i wydaje mi sie rudawy.
i pare fotek moich włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ryz1.jpg (18,4 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ryc.jpg (17,1 KB, 189 załadowań)
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:46   #535
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny, czy oglądałyście wczoraj program - Mam talent?? Przyszła na casting dziewczyna wywodząca się z Polski Amerykanka, z Chigago. Czy widziałyście, jaką miała ona platyna na głowie?? I jak została zjechana przez Agnieszkę Chylińską i Kubę Wojewódzkiego?? Głos to miała boski i dlatego przeszła, ale tu chodziło o jej włosy. Nie miała bieli na głowowie, ale mega jasne i to bardzo niepodobało się jurorom i na pewno nie tylko im. Agnieszka stwierdziła: Wchodzi taka "dziunia"..., (nie obrażam nikogo). Kuba Wojewódzki:"Czy ty wiesz, że wyglądasz jak platikowa lalka Barbie?!"
Tak więc, nie rozjaśniajcie tak mocno włosów, bo jest się odbieranym niepowaźnie i wygląda to bardzo sztucznie. Nie ma jak naturalne jasne włosy

Dyta, nie masz rudawego blondu. Czy chcesz wyglądać jak taka "dziunia" to cytat Agnieszki Chylińskiej z programu mam talent do jednej z dziewczyn, która zgłosiła się na casting w Polsce.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-12 o 12:50 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 14:02   #536
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze farby BLOND

johnw57 tu nie chodzilo tylko o kolor jej wlosow..(bo tak naprawde byl ladny) tylko o sam image. Kobieta nie byla wcale taka mloda a nosila sie jak 16-latka.. rozowa polyskujaca bluzka, sztuczna opalenizna no i do tego te wlosy.
Ja oczywiscie nic nie mam do takiego stylu, ale ludzie niestety czesto oceniaja po wygladzie. Za to ich miny po jej wystepie.. bezcenne ;D
Ona byla rewelacyjnaaaaaa
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 14:10   #537
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Olcik18, zgadza się, bo ona przepięknie zaśpiewała. Ma ogromny talent. Wiesz, ja zapamiętałam, że ona ma 21 lat... Pamiętam, że pomyślałam sobie, że bardzo poważnie wygląda jak na 21 lat i byłam zdziwiona, że jest ode mnie o 3 lata młodsza. Blond jej nie podobał mi się - zbyt sztuczny. Jeszcze nie tak dawno zachwycałam się blond włosami Dodya obecnie jest to dla mnie zbyt sztuczne. Podobają mi się naturalne jasne włosy (oczywiście nie-mysie). A zgadzam się jej image przedstawiał wiele do życzenia...
Myślę, żefaceto również podobają się bardziej naturalne bardzo jasne blondy niż sztuczne prawie platyny. W końcu doceniamy piekno naturalne.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-12 o 14:15 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 21:12   #538
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja niestety nie oglądałam

johnw, ja nie chciałłabym farbować włosy na całej długości Tylko myślę o odrostach. Jeśli chodzi o blondy to też lubię naturalne, a ala doda mi się nie podobają

Jeśli chodzi o tę Safirę to spróbowałam na 1cm włosów i odpada, Mam zamiar tak za 2 tyg, robic odrosty i chyba będzie to loreal, czuję sie bezpieczna z tą farbą.

Przyszło mi do głowy, ze mogła bym u nas we fryzjerskim zapytać o nazwy profesjonalnych farb, tych które, oni mają w ofercie i poszperać w necie.
Jakoś w tygodniu przejdę się i zapytam

Pozdrawiam.
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 23:15   #539
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dyta19, to fajnie, że nie lubisz sztucznych włosów.
Loreal to dobra farba, nie niszczy tak to pewne. A najlepsze są profesjonalne farby
Pozdrówka

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-12 o 23:15 Powód: dodane pozdrowienia
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:20   #540
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam
Byłam we fryzjerskim i proponowano mi profesjonalną : Geneza
Może znacie?
Kobieta pokazywała mi kolory i bardzo przypadł mi do gustu taki śliczny złoty blond.
Johnw- intrygujący awatar , to twoje włoski, piękne , ja miałam plan hodować ,ale z powodu zniszczenia i ciągłego ciągania przez moją córeczkę musiałam ściąć
Wczoraj już nawet miałam plan wrócić do naturalnego, ale tż twierdzi, że teraz ładniej.

Edycja:Trochę poszperałam i Geneza nie ma dobrych opinii,.

Dziewczyny Proszę o radę , ja już mam mętlik w głowie, nie chcę wydać znów pieniędzy w błoto jak na te Safire Czy myślicie, że dobrym wyborem jest zamówienie Majiblond, lub innych Farb o których wcześniej pisałayście?


Pozdrawiam

Edytowane przez dyta19
Czas edycji: 2008-10-13 o 13:21
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.