Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 16:20   #871
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie nie, miałam tylko pieczątkę z Pruszcza - że dopuszczono.

A już myslałam, że cud się zdarzył
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:26   #872
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny domagac sie odrazu w reklamacji zwrotu pieniędzy czy poczekac az oni cos zaproponuja? A pewnie zaproponuja nowe serum, ktore tez pewnie okaze sie starociem
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:33   #873
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Dziewczyny domagac sie odrazu w reklamacji zwrotu pieniędzy czy poczekac az oni cos zaproponuja? A pewnie zaproponuja nowe serum, ktore tez pewnie okaze sie starociem

Biorąc pod uwagę ich zwyczaj wysyłania uparcie identycznego produktu jak reklamowany, może lepiej od razu domagać się zwrotu pieniędzy?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:41   #874
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę ich zwyczaj wysyłania uparcie identycznego produktu jak reklamowany, może lepiej od razu domagać się zwrotu pieniędzy?
Dokładnie...i tak tez uczynię
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:02   #875
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

[QUOTE=malwiiina;7644948]
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Polecam także kolorek H9 o ile H8 wpada ni to w beż, ni to relikatnie w brązo-różyk, to H9 jest bardziej beżowy, piaskowy, błyszczący Jak pan listonosz będzie miły i jutro mi go przyniesie owiązanego fioletową kokardką to pokaże



byłoby super

Zastanawiam sie nad tym cieniem aby zrobic delikatny makijaz oczu, poniewaz zakupiłam na tru błyszczyk Diora w kolorze silk fuchsia a do niego wolalabym jakis leciutki makijaz oka aby nie wygladac na za bardzo przerysowana z moimi jaskółczymi grubymi kreskami. I mam dylemat co do koloru , skoro fuchsia usta to jakie powinny byc oczy?- Kamisio/Dziewczyny HELP
Hm.. myślę, że lepszy byłby H9 w takim razie, bo daje delikatniejszy kolor, mniej widoczny. Tzn.. o ile można mówić o 'mniej widoczym' wyglądzie w wypadku tych cieni Bo dają MOCNY połysk.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Powędrowałam dzisiaj do miasta w celach zakupowych coby sobie z lekka humor poprawić i nawet mi się to udało Kupiłam cudowny, mięciutki pędzel kabuki Inglota, dostałam parę próbek podkładów Lancoma w Douglasie (bo jestem na etapie poszukiwania czegoś nowego) a jak wróciłam do domu w skrzynce leżało awizo na zestaw Fatale
Teraz walczę z kotem, który z uporem maniaka próbuje się dobrać do pędzla suszącego się właśnie po kąpieli Ten zapach go chyba przyciąga...już raz mu go wyciągałam z pyska. Co za zwierz...gorzej jak z dzieckiem.
Sine.ira I jak nie kochac kotów? Mój jest zakochany (bez wzajemności ) w pilniczku z Sephory Gratuluje udanych zakupów
Ps. Po ile ten pędzel? Może i mojemu..e.. kotu by się przydał
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:10   #876
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Sine.ira I jak nie kochac kotów? Mój jest zakochany (bez wzajemności ) w pilniczku z Sephory Gratuluje udanych zakupów
Ps. Po ile ten pędzel? Może i mojemu..e.. kotu by się przydał
Kosztował 97 zł Drogi, ale sponsored by TŻ Uwielbiam pędzle Inglota za ich miękkość i puchatość. Miałam też ten kabuki Estee Lauder, którym się już któraś tu chwaliła, ale dla mnie był zbyt drapiący i powędrował do innej kobitki o mniej delikatnej skórze. A Inglocik jest cudowny - miękki, spężysty, bardzo delikatny i nie gubi kłaków.
Jutro lecę na pocztę odebrać Fatale. Echhh....już przebieram nogami
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:11   #877
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Zostawić Was na parę godzin a tu już tyle stron. Szok!
Zaraz po powrocie z pracy ugrzęzłam w kuchni - gotowałam, piekłam ciasta na jutrzejsze przybycie gości, robiłam sałatki.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Asiu, illuminator jest naprawdę ładny a kolor jest wyjątkowy, na skórze absolutnie nie szaro-brunatno- bury, po prostu elegancki.
Oglądałam PI na policzkach Agusi w Jej makijażach i byłam nim urzeczona. Twoja fotka mnie do niego przekonała całkowicie. Chcę go mieć.

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość


podpisuję się zarówno pod opinią PI - również polecam,
życzeniami ,
jak i opinią o Biochemii - naprawdę warto poczytać, i zaoszczędzić mnóstwo kasy, a przede wszystkim zaoszczędzić skórze twarzy niemiłych niespodzianek!
Majade - mam nadzieję, że wybaczysz to podczepienie , ale napisałabym to samo

Z truskawkowej beczki - w domu czekały na mnie kolejne dwie paczki z Tru, ominęły szczęśliwie Bytom , a w nich Cristobal piękny, kolejny Truskawkowy udany zakup w ciemno, i zestaw Fatale. Jestem wniebowzięta
Alkapone, dziękuję.
Bardzo dużo czasu przesiedziałam na BK i zawsze wychwalam że mój aktualny stan cery to zasługa porad dziewczyn z Biochemii.
Cieszę się, że Cristobal przypadł Ci do gustu. Uwielbiam go.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
majade, kusicielko!!! efekt tego PI jest wprost cudowny szukalam juz od jakiegos czasu czegos co da efekt "mokrych" policzkow chyba sie na niego skusze, mimo ze mam juz Laure
To prawda, PI jest cudowny. Bardzo się na niego napaliłam.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

AsikS, czy moglabym tez miec do Ciebie prosbe o zmniejszenie 3 fotek?? chcialam wrzucic na zdobycze swoje najnowsze kosmetyki z Tru, ale nie mam jak zmniejszyc fotek...
Nulko, nie było mnie na forum.
W razie czego mój adres meilowy podam Ci na PW.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziekuje lip wyslij mi prosze swojego mejla na PW to zaraz przesle Ci fotki
Widzę że Kochana Lip już pomogła.

Soft - domagaj się stanowczo od Tru zwrotu pieniędzy. Pewnie odpiszą żebyś im odesłała produkt a oni prześlą nowy. Napisz więc od razu że przesyłka do HK jest b. droga dlatego domagasz się zwrotu kasy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 17:12   #878
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A mój kotek dziewczyny dostał wielkiego szoku, jak mnie zobaczył...(dosłownie zsikał się ze strachu, i sschował się pod tapczan i osłupiał). Tylko nie wiadmo czy przestraszył się moich nowych pięknych kapciuszków, czy też moich oczu w mało precyzyjnym makijazu elinerem. Normalnie nie wiem, aż się przestarszyłam ze zwariował.
tylko ise nie śmiejscie, serce mi pękało ak to widziałam. a tak się cieszyłam z nowych zakupów.....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:12   #879
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
kurcze szukam czegos fajnego w takim bezyku, lub ewentualnie takim przezroczystym bladym rozu z blyskiem, moze byc opalizujacy, jakies mini drobineczki w zdrowej ilosci moga byc (byle nie brokat i nie perla). Jakies pomysly... ?
polecam błyszczyki Sisleya, trochę drogie, opakowanie może trochę słabe, ale efekt boski moja mami zakupiła właśnie taki różowy i on jest w gruncie rzeczy transparentny, lekko wpadający w różowy z drobnymi opiłkami, efekt - lśniące, mokre, opalizujące lekko na różowo usta. te błyszczyki są super. ogólnie mają ładne kolorki. moim zdaniem są lepsze od Diora ultra gloss. i się nie lepią, są mokre.
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez chcialam pytac o Platinum Illuminator EL wlasnie

no i chce tez zapytac o bronzera Chanela?czy ktoras z Was go miala?
ja mam dwa brązery Chanela nr 22 sierra i 21 toundra. jestem bardziej zadowolona ze sierry, ale wszystko zależy od karnacji. do ciepłej 22 będzie idealny, brązowy, zasadniczo mat, ale ze złotymi mikroskopijnymi drobinkami, które cudnie rozświetlają bez brokatu i bez mokrej tafli. taki naturalny, zdrowy efekt. nie ma plam, można nakładać kilka warstw. 21 to jaśniejszy brąz, przełamany różem, idealny do jasnej cery, względnie jako brązo-róż. są świetnej jakości, bardzo trwale i bardzo wydajne. EL ma też fajne brązery bronze goddess, w wersji mat i shimmer, mat daje naturalny, opalony efekt. ja mam tylko taki problem, że nie kupuję nic z EL, bo drażni mnie zapach ich kosmetyków, nie jestem w stanie ich używać. dlatego polecam Chanela - super produkt.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Słyszałam wiele narzekań na Vichy, a kosmetyczka powiedziała mi, że mnóstwo osób ma uczulenie po tych kosmetykach...
nie spotkałam się z uczuleniem po Vichy, miałam próbki wszystkiego i wszystko jest słaaabe.. zero efektów, coś na zasadzie smarowidło do smarowania i tyle. już lepsze Avene, chociaż też specjalnych fajerwerków nie ma. ale chociaż nieźle nawilża.

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi Truskaweczki. Szukam mocno iskrzącego, srebrnego cienia do oczu - takiego na wielkie wyjście. upatrzyłam sobie taki:
http://eu.strawberrynet.com/productD...51581&goChar=G, ale nie wiem czy jest trwały, czy się nie osypuje?
Może macie jakieś wypróbowany kosmetyk. Ślub niedługo biorę i wymyśliłam sobie srebrny makijaż. Będę miała intensywnie błękitną sukienkę, dodatki srebrne, to makijaż chyba też powinien być srebrny? A może niebieski? Nie mam pomysłu...
nie da rady z jednym cieniem, trzeba zakupić zestaw, a już najlepiej iść do wizażystki na makijaż ślubny. wizażyści mają swoje sztuczki i malują cudnie. zapłacisz tyle samo, co za komplet kosmetyków, a będziesz wyglądać bombowo. poza tym oni mają tyle cieni, ile dusza zapragnie. a jeżeli chodzi o iskrzące cienie, to polecam najnowszą kolekcję lancome, jest tam taki jasny szary, ale on bardziej transparentny z poświatą, niesamowicie iskrzący, cudny najpiękniej iskrzący cień, jaki widziałam.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:13   #880
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Asieńko, zróbmy mały off top i zdradź nam co pichcisz.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:19   #881
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny nie ma co jutro spotykamy się wszystkie u Asi...co wy na to...hihihih. Znak rozpoznawczy na dworcu, wszystkie przebrane w truskawki..hihihi ewentualnie owinięte w białe kartoniki z fioletowymi kokardaki...
Ps.. mój kot zaczyna normalnie reagowac, na szczęście to chyba nowe kapcie (już schowane w szafie)
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 17:25   #882
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny pochwalę się swoim dxisiejszym zakupem, z okazji brzydkiej pogody...hihihiih Kupiłam rozświetlający długotrwaly precyzyjny eyeliner w pędzelku firmy lancome. próbowałam zrobić zdjecie na ręku i oku i niestety nie wyszło. kolor taki metaliczny wpadający raz w nibieski , raz w fiolet - dla mnie śliczny. Ale ma jedne minus, bardzo źle mi się nim maluje, może poćwicze to lepiej mi będzie szło. Kupiłam tez piankę oczyszczającą z Lancoma. jak wypróbuje to wam powiem jaka jest. dostałam kupe próbek, znaczy jak na w miarę skromne zakupy całkiem mnie usatysfakcjonowali. po trzy pobki perfum plus dwa trzy kremy w douglasie, a w sephorze, 3 razy perfumy plus dwa kremy, plus podkład rozjśniający , no i ten idealist o ktorym pisalyście. I pzresympatyczny personel, musze przyznać.
Spróduj położyc ten liner na jakąkolwiek ciemną kredke na srodku oka, uwielbiamten efekt opalizacji jaki daje

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
użyłam kolejnego elementu zestawu czyli płynu BI-FACIL. pierwsze spostrzeżenie: pięknie wygląda! tak pięknie że mój stary płyn do demakijażu aż się schował za innymi kosmetykami ze wstydu także moje poczucie estetyki unosi się właśnie kilka cm nad ziemią, a i skóra pod oczami jest bardzo zadowolona i nie wysuszona (czyli właśnie stwierdzam że mój poprzedni płyn jednak ją wysusza.. ) no i teraz w kropce jestem, bo płyn którego używałam do tej pory jest właściwie nie do kupienia, w związku z czym szukam następcy. czyżby BI-FACIL? tylko boli mnie trochę wydawanie prawie co miesiąc 60zł na płyn do demakijażu..
a Wy go stosujecie? jakie macie wrażenia? i jak z jego stopniem skamieniałości na Tru?
jak pomyslisz ze w perfumerii kosztuje chyba 130zł to odrazu bedzie ci łatwiej


Wizaż mi sie nie chciał otworzyć przez 4 godziny
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:28   #883
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Layla79 dziekuje za interesujace informacje
ja planowalam zakup Nr 23 ale teraz nie wiem.Sierra wtapia mi sie w skore i jest niewidoczna.obecnie jestem opalona a ogolnie to jakos natura mnie obdarzyla brazowymi oczami i blond wlosami i zawsze jak patrze na pokazy makijazu dla szatynek i blondynek to sie zastanawiam co dla mnie
a na zime to pewnie jasniejszy wybiore i tak
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:29   #884
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Spróduj położyc ten liner na jakąkolwiek ciemną kredke na srodku oka, uwielbiamten efekt opalizacji jaki daje



jak pomyslisz ze w perfumerii kosztuje chyba 130zł to odrazu bedzie ci łatwiej


Wizaż mi sie nie chciał otworzyć przez 4 godziny
Dynia, Kamisio, czy liner jest na Tru? A jeśli nie, to ile kosztuje w perfumerii?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:30   #885
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Zostawić Was na parę godzin a tu już tyle stron. Szok!

To ja się chyba dzisiaj za bardzo udzielam Ale tak koszmarnie źle się czuję, że nie jestem w stanie robić czegokolwiek innego...

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
A mój kotek dziewczyny dostał wielkiego szoku, jak mnie zobaczył...(dosłownie zsikał się ze strachu, i sschował się pod tapczan i osłupiał). Tylko nie wiadmo czy przestraszył się moich nowych pięknych kapciuszków, czy też moich oczu w mało precyzyjnym makijazu elinerem. Normalnie nie wiem, aż się przestarszyłam ze zwariował.
tylko ise nie śmiejscie, serce mi pękało ak to widziałam. a tak się cieszyłam z nowych zakupów.....
Przepraszam Basiu, ale muszę...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:37   #886
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dynia, Kamisio, czy liner jest na Tru? A jeśli nie, to ile kosztuje w perfumerii?
Nie ma, bo o ile się nie myle to ten z najnowszej kolekcji L.U.C.I
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:38   #887
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
To ja się chyba dzisiaj za bardzo udzielam Ale tak koszmarnie źle się czuję, że nie jestem w stanie robić czegokolwiek innego...


Jesteś w pełni usprawiedliwiona!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:46   #888
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
polecam błyszczyki Sisleya, trochę drogie, opakowanie może trochę słabe, ale efekt boski moja mami zakupiła właśnie taki różowy i on jest w gruncie rzeczy transparentny, lekko wpadający w różowy z drobnymi opiłkami, efekt - lśniące, mokre, opalizujące lekko na różowo usta. te błyszczyki są super. ogólnie mają ładne kolorki. moim zdaniem są lepsze od Diora ultra gloss. i się nie lepią, są mokre.


ja mam dwa brązery Chanela nr 22 sierra i 21 toundra. jestem bardziej zadowolona ze sierry, ale wszystko zależy od karnacji. do ciepłej 22 będzie idealny, brązowy, zasadniczo mat, ale ze złotymi mikroskopijnymi drobinkami, które cudnie rozświetlają bez brokatu i bez mokrej tafli. taki naturalny, zdrowy efekt. nie ma plam, można nakładać kilka warstw. 21 to jaśniejszy brąz, przełamany różem, idealny do jasnej cery, względnie jako brązo-róż. są świetnej jakości, bardzo trwale i bardzo wydajne. EL ma też fajne brązery bronze goddess, w wersji mat i shimmer, mat daje naturalny, opalony efekt. ja mam tylko taki problem, że nie kupuję nic z EL, bo drażni mnie zapach ich kosmetyków, nie jestem w stanie ich używać. dlatego polecam Chanela - super produkt.



nie spotkałam się z uczuleniem po Vichy, miałam próbki wszystkiego i wszystko jest słaaabe.. zero efektów, coś na zasadzie smarowidło do smarowania i tyle. już lepsze Avene, chociaż też specjalnych fajerwerków nie ma. ale chociaż nieźle nawilża.


nie da rady z jednym cieniem, trzeba zakupić zestaw, a już najlepiej iść do wizażystki na makijaż ślubny. wizażyści mają swoje sztuczki i malują cudnie. zapłacisz tyle samo, co za komplet kosmetyków, a będziesz wyglądać bombowo. poza tym oni mają tyle cieni, ile dusza zapragnie. a jeżeli chodzi o iskrzące cienie, to polecam najnowszą kolekcję lancome, jest tam taki jasny szary, ale on bardziej transparentny z poświatą, niesamowicie iskrzący, cudny najpiękniej iskrzący cień, jaki widziałam.
Prawda! Lancome w iskrzeniu jest niedościgniony, sama mam ich Focusy takie, że kobitki mnie zaczepiają co to za cienie. Jestem niezmiennie nimi zachwycona od chyba pół roku...
Co do Vichy to ja uważam, że to wcale niezłe kosmetyki, wszystko zależy od stanu i potrzeb skóry i to co odpowiada jednemu nie zdowoli drugiego, a poza tym z próbek nie można sie dowiedzieć czy np jakie krem daje faktycznie efekty, bo trzeba na nie czasem czekać kilka miesięcy (no chyba, że ma się sto próbek)
Tak to jest z kremami - jedni chwalą inni nienawidzą... zresztą dobrze wiadomo, że z każdym kosmetykiem tak jest obojętnie czy to krem czy podkład .

Co do brązerów Chanel muszę im się bliżej przyglądnąć, kiedyś rzuciłam okiem i zraziły mnie te drobiny. Jaki kolor byłby dla mnie dobry skoro używam np DiorSculpta 030 i brązuję się Shiseido L4 Luminizing, a Bambusa na mnie nie widać prawie wcale...Jak myślisz?
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:46   #889
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Asieńko, zróbmy mały off top i zdradź nam co pichcisz.
Piekłam sernik kokosowy, robiłam rybę ze szpinakiem, sałatkę śledziową - tzw. śledź pod buraczkami a teraz skończyłam właśnie sałatkę z ananasem.
Niektóre przepisy są na moim blogu internetowym:

http://muffinek.blogspot.com/
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia.


Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma co jutro spotykamy się wszystkie u Asi...co wy na to...hihihih. Znak rozpoznawczy na dworcu, wszystkie przebrane w truskawki..hihihi ewentualnie owinięte w białe kartoniki z fioletowymi kokardaki...
Ps.. mój kot zaczyna normalnie reagowac, na szczęście to chyba nowe kapcie (już schowane w szafie)
Basiu, chowaj kapcie jeśli Maciuś tak się stresuje na ich widok.
Zapraszam serdecznie do mnie.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
To ja się chyba dzisiaj za bardzo udzielam Ale tak koszmarnie źle się czuję, że nie jestem w stanie robić czegokolwiek innego...



Przepraszam Basiu, ale muszę...
I całe szczęście że się udzielasz. Bardzo lubię tu przychodzić i czytać Wasze wypowiedzi.
Zdrówka życzę. I poprawy samopoczucia.

Dostałam dzisiaj do domu nową "Urodę" a w niej tyle śliczności, nowości kosmetycznych. A ceny przerażające, bo polskie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 17:47   #890
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez marysiaaa Pokaż wiadomość
Do mnie przyszedł dziś JT miss rose. wcale nie taka skamielina z niego, ma śliczny zapach i na ustach wyglada delikatnie, co mnie cieszy
A mój jeszcze nie przyszedł. Też chcę!!!!

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Bezczelne Truskawkojady! Napisz do nich koniecznie.
Pisz, nie dajmy sie!!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oj, coraz bardziej się zniechęcam do Truskawy

Uważam za śmieszne zatrzymanie mi przez Bytom Juicy Tubesa za 19 zł...
Kurde, może mój też tam leżakuje.....

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no hyba zaczne załowac że nie kupiłam skameniałego JT
Żałuj, żałuj

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny pochwalę się swoim dxisiejszym zakupem, z okazji brzydkiej pogody...hihihiih Kupiłam rozświetlający długotrwaly precyzyjny eyeliner w pędzelku firmy lancome. próbowałam zrobić zdjecie na ręku i oku i niestety nie wyszło. kolor taki metaliczny wpadający raz w nibieski , raz w fiolet - dla mnie śliczny. Ale ma jedne minus, bardzo źle mi się nim maluje, może poćwicze to lepiej mi będzie szło. Kupiłam tez piankę oczyszczającą z Lancoma. jak wypróbuje to wam powiem jaka jest. dostałam kupe próbek, znaczy jak na w miarę skromne zakupy całkiem mnie usatysfakcjonowali. po trzy pobki perfum plus dwa trzy kremy w douglasie, a w sephorze, 3 razy perfumy plus dwa kremy, plus podkład rozjśniający , no i ten idealist o ktorym pisalyście. I pzresympatyczny personel, musze przyznać.
Tyle próbek????? Może czytali nasze utyskiwania na ich skąpstwo w tej dziedzinie

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
AsikS, czy moglabym tez miec do Ciebie prosbe o zmniejszenie 3 fotek?? chcialam wrzucic na zdobycze swoje najnowsze kosmetyki z Tru, ale nie mam jak zmniejszyc fotek...
Gdyby AsikS nie mogła to ja chętnie Ci pomogę

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
no nie! to sa jakies jaja! odkleilam ten plaster, ktorym byl zaklejony kod (jak mi sie wydawalo) ale plaster zajmowal wieksza powierzchnie buteleczki kerastase i sprawdzam date - ok 10.2007 ale patrze a tam w butelce jest dziura!!! pekniete denko i ten plaster hamowal wyplyw... no jakas porazka! reklamowac?? moga uznac cos takiego? jezeli tak, to jakas dobra dusza moglaby mi to fachowo napisac? (moj angielski taki sobie jak na reklamacje ). Dziewczyny, co robic??
Idzie na gorsze.....
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:48   #891
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Kosztował 97 zł Drogi, ale sponsored by TŻ Uwielbiam pędzle Inglota za ich miękkość i puchatość. Miałam też ten kabuki Estee Lauder, którym się już któraś tu chwaliła, ale dla mnie był zbyt drapiący i powędrował do innej kobitki o mniej delikatnej skórze. A Inglocik jest cudowny - miękki, spężysty, bardzo delikatny i nie gubi kłaków.
Jutro lecę na pocztę odebrać Fatale. Echhh....już przebieram nogami

Ale Dzień Dobrodziejstw



A ja jutro mam egzamin teoretyczny z prawka. Niby to piardek, ale boję się, że z nerwów zrobię jakąś głupotę Trzymajcie proszę za mnie truskawki...to znaczy kciuki!
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:54   #892
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Piekłam sernik kokosowy, robiłam rybę ze szpinakiem, sałatkę śledziową - tzw. śledź pod buraczkami a teraz skończyłam właśnie sałatkę z ananasem.
Niektóre przepisy są na moim blogu internetowym:

http://muffinek.blogspot.com/
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia.




Basiu, chowaj kapcie jeśli Maciuś tak się stresuje na ich widok.
Zapraszam serdecznie do mnie.



I całe szczęście że się udzielasz. Bardzo lubię tu przychodzić i czytać Wasze wypowiedzi.
Zdrówka życzę. I poprawy samopoczucia.

Dostałam dzisiaj do domu nową "Urodę" a w niej tyle śliczności, nowości kosmetycznych. A ceny przerażające, bo polskie.
Asia, powaliłaś mnie. No po prostu profesjonalna książka kucharska na blogu! Perfekcjonistka w każdym calu

Lipgloss
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:59   #893
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Cytat:
Czy komuś się zdarzyło nie dostać zwrotu cła z Tru?
Serenite, mi się to zdarzyło dwa razy w zeszłym roku. Nie odpowiadali na moje maile i w końcu dałam spokój bo co miałam zrobić
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:00   #894
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Niektóre przepisy są na moim blogu internetowym:

http://muffinek.blogspot.com/
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia.
O MAMO! Ale dobroci! Dodaję do ulubionych!

Wypadałoby powoli coś z truskawkami upichcić Asieńko
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:03   #895
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A ja jutro mam egzamin teoretyczny z prawka. Niby to piardek, ale boję się, że z nerwów zrobię jakąś głupotę Trzymajcie proszę za mnie truskawki...to znaczy kciuki!
Będzie dobrze! Wiesz ile kciuków będzie trzymanych za Ciebie????
A to ode mnie:
kciuki1.jpg
[quote=AsikS;7646193]Piekłam sernik kokosowy, robiłam rybę ze szpinakiem, sałatkę śledziową - tzw. śledź pod buraczkami a teraz skończyłam właśnie sałatkę z ananasem.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:04   #896
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ale Dzień Dobrodziejstw



A ja jutro mam egzamin teoretyczny z prawka. Niby to piardek, ale boję się, że z nerwów zrobię jakąś głupotę Trzymajcie proszę za mnie truskawki...to znaczy kciuki!
Lip - dasz radę. Zdawałam w sierpniu ub. roku testy a na początku września, praktykę.
I pamiętaj - czytaj dokładnie od początku do końca każde pytanie. U mnie na egz. wiele osób wyłożyło się na tym że mechanicznie zaznaczało odpowiedzi bo początek pytania ich zmylił. Te 25 minut to naprawdę sporo czasu żeby wszystko jeszcze raz sprawdzić. Będzie dobrze. Trzymam kciuki truskawkowe.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Asia, powaliłaś mnie. No po prostu profesjonalna książka kucharska na blogu! Perfekcjonistka w każdym calu

Lipgloss
Super Mamo - dziękuję. Miło mi. I zapraszam do korzystania.
Jestem bardzo dokładna i poukładana w życiu i w pracy. Taka już moja "uroda".
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:09   #897
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Lip - dasz radę. Zdawałam w sierpniu ub. roku testy a na początku września, praktykę.
I pamiętaj - czytaj dokładnie od początku do końca każde pytanie. U mnie na egz. wiele osób wyłożyło się na tym że mechanicznie zaznaczało odpowiedzi bo początek pytania ich zmylił. Te 25 minut to naprawdę sporo czasu żeby wszystko jeszcze raz sprawdzić. Będzie dobrze. Trzymam kciuki truskawkowe.




Super Mamo - dziękuję. Miło mi. I zapraszam do korzystania.
Jestem bardzo dokładna i poukładana w życiu i w pracy. Taka już moja "uroda".
Asieńko, czekam z niecierpliwością na przepis na sałatkę ananasową. Bo jestem ciekawa, czy mamy ten sam przepis. Ja z gotowaniem nie mam dużo wspólnego, ale czasami mi się zdaża i wtedy chętnie się będę posiłkować. Zwłaszcza, że mamy w zanadrzu spóźnioną parapetówkę!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:13   #898
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Co się działo dziś z wizażem?;> NIe mogłam wejśc przez kilka dobrych godzin
Dziś odebrałam z poczty JT Le Rose Cheri Piiiiikny jest Dobrze,że kilknęłam oba kolorki bo idealnie mi pasują

Mam małe pytanko POtrzebuję brązera Opaliłam już się trochę i Bambus staje się już za jasny, także potrzebuję czegoś trochę ciemniejszego Zastanawiam się nad EL Amber Bronze http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6360#6360. Czy orientujecie się jak wygląda nr 03 Rich? Obawiam sie,że 01 Medium może być za jasny. Pomożecie?

Asia, sernik kokosowy mmmmniiaaaammmmm Podeślij mały
kawałek

Lip, trzymam mocno kciuki Dasz radę
Ufff.... jak dobrze,ze ja ten stres mam już za sobą
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:16   #899
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Niektóre przepisy są na moim blogu internetowym:

http://muffinek.blogspot.com/
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia.
Kobieto, kiedy Ty na to wszystko znajdujesz czas
Praca, gotowanie+blog, wizaż, na którym udzielasz się jak widzę sumiennie i do tego zawsze znajdziesz chwilę, żeby nam pomagać.
Super organizacja i wielkie serce w jednym.

Chylę czoła!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:26   #900
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny i Kamisiu, powiem szczerze:

czytam was i czytam (aktualnie mam duuuzo czasu), i zawsze chce cod do was skrobnac, ale zanim cos napisze, wy nasmarujecie juz kolejne 3 strony
Tempo macie zastraszajace! Jak wy to robicie, ze praktycznie caly dzien smarujecie o Truskawie ??
Ja aktualnie tez czekam na mojego skamienialego JT, mam nadzieje, ze nikt go nie zatrzyma po drodze, bo to byloby zabawne

Edit: Asik, stronka z przepisami bombowa, mam wielka ochote na ktores z tych ciach
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.