Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 22:59   #2101
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
To wysyłają w zwykłych kopertach, nawet nie bąbelkowych??
Gdybym dostała taką kopertę po opłaceniu przesyłki za 11zł to na pewno bym do nich napisała zażalenie w tej sprawie. A przed następnym zamówieniem chyba i tak będę pisać, bo wolałabym się nie stresować czy przesyłka dojdzie cała. Może jeśli napisze do nich więcej osób to coś z tym zrobią?
Małe próbki jestem w stanie przeboleć, ale z tymi przesyłkami to jest już naciąganie klientów, nie mówiąc o braku profesjonalizmu
Powiem szczerze, że nie rozumiem uwag o małych próbkach, gdy sa prezenty. Powinny być i prezenty i próbki??
Co do kopert to ja często zamawiałam małe zamówienie do 100 gr i wtedy przychodziło w kopercie (bąblowej)i nigdy nic nie przyszło uszkodzone, koperty były dobrze zabezpieczone i dobrej jakości.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 23:09   #2102
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

no ja też uważam, że wymaganie zarówno prezentów i próbek jest przesadą A już narzekanie, że próbki się zmniejszyły jest bardzo niegrzeczne.
Poza tym uważam, że polityka zsk jest bardzo fair- im więcej kupisz, tym więcej dostajesz bonusów w postaci prezentów i na końcu darmowej wysyłki- w innych sklepach trzeba prosić o próbki i nigdy nie ma się pewności, że się je dostanie, no i w mazidłach im większe zamówienie, tym przesyłka droższa
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 01:59   #2103
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mnie również nie podobają się zmiany w ZSK jeśli chodzi o przesyłki.

Składając zamówienie, nie zauważyłam, że słowo "paczka" zniknęło. Pytałam więc na poczcie o paczkę i dowiedziałam się, że listonosz (od paczek) nic dla mnie nie miał. Wróciłam do domu, a tam w skrzynce awizo na polecony. Musiałam lecieć z powrotem na pocztę, kilometr w pełnym słońcu i upale . Ku mojemu zdziwieniu pr0dukty (w sumie 10) były w kopercie, a koperta oczywiście rozerwana. Na szczęście nic się nie rozlało.

Dziś dopiero przeczytałam na stronie ZSK:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?wysylka,169

"Paczki wysyłamy na terenie Polski korzystając z usług Poczty Polskiej i firmy kurierskiej UPS. Koszty przesyłek powiększone są o podatek VAT. Koszty wraz z podatkiem i czas realizacji przesyłki są następujące:
Przesyłka priorytetowa PP - 11.00 zł, 1 dzień roboczy (zamówienia do 2 kg wysyłamy jako przesyłki polecone priorytetowe, powyżej 2 kg jako paczki priorytetowe)".


Nie dość, że nie ma już tańszych poleconych przy małych zamówieniach, to jeszcze nie można liczyć na porządne zabezpieczenie przesyłki, mimo że płaci się tyle co za paczkę. Pakowanie wszystkiego w koperty "ochronne" (tylko z nazwy) i zawyżanie cen kojarzy mi się z praktykami sprzedawców Allegro. Wystarczająco się już nareklamowałam uszkodzonych przesyłek. W przypadku surowców kosmetycznych karton powinien być standardem bez względu na rodzaj przesyłki.

__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2010-06-10 o 11:11
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:10   #2104
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Rozerwana koperta też by mnie wkurzyła Mam nadzieję, że ZSK zareaguje w takim razie na Wasze reklamacje.
Lorri zgłosiłaś im to rozerwanie?
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:07   #2105
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie było sensu. Pr0dukty były nienaruszone i niczego nie brakowało. Rozerwaną kopertę widzę nie pierwszy raz. Często tak się kończy, gdy się wkłada do nich za dużo lub zbyt duże przedmioty. Ale do tej pory takie rzeczy zdarzały się tylko w przypadku przesyłek z Allegro (dlatego praktycznie przestałam tam kupować). Wcześniej ZSK wysyłało w kopertach wyłącznie produkty do 100 g, więc nie było problemu (a przesyłka taka kosztowała 6 zł).

Rozumiem, że podpisanie z PP umowy na przesyłki polecone jest opłacalne dla ZSK. Jednak przesyłki polecone można bez problemu nadawać w opakowaniach kartonowych (kwalifikacja będzie taka sama jak przy kopercie - gabaryt B). Zatem sklep nadal by oszczędzał, ale przynajmniej klient miałby mniej stresu za te 11 zł.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:11   #2106
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mam w domu kwas l-mlekowy 80% zostal mi z dawnego zamowienia. Nie wiem co z nim robic, a przeczytalam ze jest swietny - do wszystkiego Chcialabym dodac np. do szamponu - tylko ile musialabym dodac tak do jednej porcji? Na twarz bezposrednio bez dodatkow zadnych chyba nie mozna?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:47   #2107
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Mam w domu kwas l-mlekowy 80% zostal mi z dawnego zamowienia. Nie wiem co z nim robic, a przeczytalam ze jest swietny - do wszystkiego Chcialabym dodac np. do szamponu - tylko ile musialabym dodac tak do jednej porcji? Na twarz bezposrednio bez dodatkow zadnych chyba nie mozna?
Do szamponu raczej niewielką ilość, jakoś. 5% może? i wtedy trzeba uważać żeby szampon do oczu nie wleciał bo wtedy to tylko jazda na pogotowie...
Jeśli chcesz używać kwasu mlekowego np.na twarz to konieczne jest używanie stabilnych filtrów spf 50+, w czasie i miesiąc po zakończeniu kuracji
Mlekowego fajnie się używa we wszelkich tonikach , przykładowy przepis : http://mazidla.com/index.php?option=...d=103&Itemid=2
Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Chcialabym zrobic krem dla taty do cery suchej, naczynkowej na bazie kremowej.
10 ml baza kremowa
10 ml olei: z pestek dyni, z orzechow laskowych, macerat z zielonej herbaty
30 ml fazy wodnej: kwas hialuranowy, liposomy na naczynka, pantenol, alantoina, flawanony miety plus kolagen i elastyna oraz retinol roslinny
Nie wiem czy nie za duzo skladnikow w fazie wodnej?
Moze ktos podpowedziec?
Bardzo prosze:
Ja co prawda nie ukręcałam jeszcze kremów ale wydaje mi się ze po pierwsze jest za dużo olejów, jak każdego dodasz "po trochu" to żaden nie wykaże w pełni swoich właściwości, najlepiej ograniczyć się do jednego ,max.dwóch
Po drugie, z fazy wodnej wywaliłabym flawony mięty i dała zamiast nich hydrolat miętowy, panthenol znajduje się już w liposomach wiec z niego też bym zrezygnowała, i nie rozumiem też po co dodawać retinol roślinny? on ma chyba głównie działanie przeciwzmarszczkowe? Natomiast wydaje mi się, iż przydałby się promotor przejścia przezskórnego, skoro dodajesz już HA1% to myślę ze warto by się zainteresować HA małocząsteczkowym
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-10 o 11:48
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 11:53   #2108
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Kurcze, robiłam lekki krem nawilżający do cery trądzikowej (ten w zestawie ZSK). No i w bonusie dali mi glicerynę, opakowanie takie same co d-panthenol i się pomyliłam i dodałam glicerynę zamiast d-panthenolu. I mam pytanei czy gliceryna zapycha. Bo używam tego kremu od kilku dni i pojawiły mi się małe krostki na czole. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to wina tego kremu?

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2010-06-10 o 11:57
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:00   #2109
Lifeless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Kurcze, robiłam lekki krem nawilżający do cery trądzikowej (ten w zestawie ZSK). No i w bonusie dali mi glicerynę, opakowanie takie same co d-panthenol i się pomyliłam i dodałam glicerynę zamiast d-panthenolu. I mam pytanei czy gliceryna zapycha. Bo używam tego kremu od kilku dni i pojawiły mi się małe krostki na czole. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to wina tego kremu?
Nie każdego, ale gliceryna może zapychać. Znam ten ból
Lifeless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:00   #2110
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Kurcze, robiłam lekki krem nawilżający do cery trądzikowej (ten w zestawie ZSK). No i w bonusie dali mi glicerynę, opakowanie takie same co d-panthenol i się pomyliłam i dodałam glicerynę zamiast d-panthenolu. I mam pytanei czy gliceryna zapycha. Bo używam tego kremu od kilku dni i pojawiły mi się małe krostki na czole. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to wina tego kremu?
Może zwłaszcza w większych ilościach, a w tym kremie wychodzi że jest ponad 20%...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:46   #2111
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nie było sensu. Pr0dukty były nienaruszone i niczego nie brakowało.
Myślę, że jednak jest sens dać im znać, że koperty szwankują. No chyba, że ktoś od ZSK czyta ten wątek i już wiedzą.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 13:14   #2112
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja im przy poprzednim moim zamówieniu napisałam, że koperta, w którą spakowali moje rzeczy była za słaba i że pękła zakrętka od butelki z pompką pianotwórczą. Kazali mi zrobić zdjęcie butelki to, że prześlą, ponieważ pęknięcie było na zakrętce, to już nie chciało mi się z powodu takiego drobiazgu zawracać sobie głowy.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:16   #2113
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Smerfny_Paczus Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie rozumiem uwag o małych próbkach, gdy sa prezenty. Powinny być i prezenty i próbki??
Nie napisałam że powinny być prezenty i próbki, napisałam że wcześniej tak było i szkoda że to się zmieniło. Osobiście wolałabym sobie sama wybrać próbki niż dostać z góry ustalony prezent, który nie zawsze mi pasuje.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
no ja też uważam, że wymaganie zarówno prezentów i próbek jest przesadą A już narzekanie, że próbki się zmniejszyły jest bardzo niegrzeczne.
Poza tym uważam, że polityka zsk jest bardzo fair- im więcej kupisz, tym więcej dostajesz bonusów w postaci prezentów i na końcu darmowej wysyłki- w innych sklepach trzeba prosić o próbki i nigdy nie ma się pewności, że się je dostanie, no i w mazidłach im większe zamówienie, tym przesyłka droższa
Nie widzę w tym nic niegrzecznego, wyraziłam tylko swoją opinię. I podkreśliłam, że martwią mnie nie tyle próbki co polityka dotycząca wysyłki.
Nigdy mi się nie zdarzyło nie dostać w Mazidłach lub Naturalisie próbki o którą poprosiłam.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Pakowanie wszystkiego w koperty "ochronne" (tylko z nazwy) i zawyżanie cen kojarzy mi się z praktykami sprzedawców Allegro. (...) W przypadku surowców kosmetycznych karton powinien być standardem bez względu na rodzaj przesyłki.
Zgadzam się w 100%
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 16:05   #2114
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam

Szukam konkretnej odpowiedzi w tym wątku na to czy lepszy jest tonik depigmentacyjny czy ten eliksir wybielający? ale nie znalazłam odpowiedzi...
Macie może porównanie tych dwóch produktów? Naprawdę wybielają, czy jest to jedynie takie leciutkie rozświetlenie?

Bardzo proszę o odpowiedz
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 19:48   #2115
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Smerfny_Paczus Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie rozumiem uwag o małych próbkach, gdy sa prezenty. Powinny być i prezenty i próbki??
Powinny być tylko próbki , czyli to na co mamy ochote . Z prezentami w życiu bywa tak że zazwyczaj są nie trafione
A przesyłka w kopercie za 11 zł to rozbój w biały dzień
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:18   #2116
Lifeless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Witam

Szukam konkretnej odpowiedzi w tym wątku na to czy lepszy jest tonik depigmentacyjny czy ten eliksir wybielający? ale nie znalazłam odpowiedzi...
Macie może porównanie tych dwóch produktów? Naprawdę wybielają, czy jest to jedynie takie leciutkie rozświetlenie?

Bardzo proszę o odpowiedz
Używałam tylko eliksiru wybielającego 2 razy dziennie przez niecałe 2 miesiące, jeśli mnie pamięć nie myli, ale nie byłam zadowolona z efektów.

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Powinny być tylko próbki , czyli to na co mamy ochote . Z prezentami w życiu bywa tak że zazwyczaj są nie trafione
A przesyłka w kopercie za 11 zł to rozbój w biały dzień
Zgadzam się z Tobą całkowicie. Zresztą, niech już nawet robią te prezenty jak tak sobie wymyślili, ale ta przesyłka to gruba przesada. Trzeba chyba zrobić naprawdę duże zamówienie, żeby ich zmusić do włożenia tego w karton, a raczej rzadko się zdarza, żeby jedna osoba kupowała aż tak dużo produktów...
Lifeless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:24   #2117
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

W sprawie cen przesyłki najbardziej rozwalająca jest opcja za pobraniem za 19. Chociaż po tym jak moje ostatnie zamówienie nie doszło i czekam już ponad miesiąc, aż się sprawa wyjaśni,spotykając się w międzyczasie z dziwnymi posunięciami ze strony sklepu, to myślę, że może jednak warto zabulić za pobranie
Eh, generalnie nie chcę się już rozpisywać, bo mnie irytacja bierze.
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:00   #2118
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

no właśnie taki fajny sklep był i tak się zepsuł okropnie mnie irytuje takie zarabianie na wysyłce!
dla ZSK
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:29   #2119
Shha_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej
Na zrób sobie krem jest taka opcja wzbogacania gotowych kremów substancjami aktywnymi, potraktowanie ich jako bazę pod krem. Bardzo by mi to odpowiadalo bo jestem początkująca w kręceniu... Mam w związku z tym dwa pytania:
- Czy macie do polecenia jakiś krem o prostym składzie który by się do tego nadawał? Mam w domu AQUA THERMAL i RETINOL HA Vichy(z tym, że jak czytałam porównania to tego retinou jest śladowa ilość...)
- Na stroie mówią o dodawaniu tylko olejów zimno tłoczonych, lub D pantenolu. A co z innymi substancjami? Wit E , C(stabilna mazidłowa), retinol, ekstrakty rośinne.. etcetera ...

Co mogę, żeby sobie nie zaszkodzić
__________________


... sky is the limit ...

Edytowane przez Shha_e
Czas edycji: 2010-06-14 o 17:31
Shha_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 14:19   #2120
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Rozerwana koperta też by mnie wkurzyła Mam nadzieję, że ZSK zareaguje w takim razie na Wasze reklamacje.
Lorri zgłosiłaś im to rozerwanie?
Jednak będę musiała zgłosić. Okazało się, że jedna z buteleczek była pęknięta u nasady nakrętki, na pierwszy rzut oka nie było tego widać. Musiałam oderwać całą górę wraz z nakrętką, żeby wydobyć zawartość i przepompować do innej buteleczki. Jak na złość przytrafiło się to mojemu ulubionemu P-4C, więc pianki do twarzy już na nim nie zrobię .

Kopertom pseudoochronnym mówię stanowcze nie! Mam nadzieję, że sklep zmieni zasady odnośnie przesyłek, a przynajmniej ich opakowań.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:34   #2121
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

właśnie mi ostatnio też się oderwała cała szyjka od butelki, w którym było P4 C tylko podczas otwierania w trakcie kręcenia. Też musiałam przelewać całość do nowej butelki
Ja narazie nie zamawiam nic, ale mam nadzieję, że sprawa przesyłek się wyklaruje do następnego razu.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 16:00   #2122
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mmm ... miałam ten sam problem z buteleczkami P-4C przy moich ostatnich dwóch zamówieniach :S
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 18:33   #2123
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
właśnie mi ostatnio też się oderwała cała szyjka od butelki, w którym było P4 C tylko podczas otwierania w trakcie kręcenia.
Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Mmm ... miałam ten sam problem z buteleczkami P-4C przy moich ostatnich dwóch zamówieniach :S
Więc to nie przypadek. Myślę, że przyczyną może być wybitna gęstość P-4C. Przy wyciskaniu (lub wskutek ucisku w nieszczęsnej kopercie) najwidoczniej "osłabia się" szyjka buteleczki.

Tak czy siak, P-4C jest dla mnie produktem nr 1 w ofercie ZSK. Nie wyobrażam sobie myjadła do twarzy bez tego składnika. Wielka szkoda, że butelki na piankę są niedostępne. Pojawią się (jak poinformowała mnie pani Kasia) być może w czasie wakacji lub po wakacjach. Mam na szczęście świetny płyn do dezynfekcji, więc będę robić recykling .
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:04   #2124
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Myślę, że przyczyną może być wybitna gęstość P-4C. Przy wyciskaniu (lub wskutek ucisku w nieszczęsnej kopercie) najwidoczniej "osłabia się" szyjka buteleczki.
No właśnie nie jestem pewna ...

Za pierwszym razem buteleczka pękła podczas wyciskania emulgatora, ale za drugim było to zupełnie nowe opakowanie, jeszcze nie używane i szyjka odpadła podczas pierwszego otwierania buteleczki. A przyjechała do mnie w kartoniku (przesyłka była za pobraniem).

Dodam, że kupowałam też P-4C rok wcześniej i wtedy zużyłam całe opakowanie i nie miałam z nim żadnych problemów ...

:S
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 08:40   #2125
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

no mi też szyjka się ukręciła podczas pierwszego odkręcania/ zdejmowania "plomby", a nie wyciskania
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:01   #2126
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

moją butelkę z P-4C spotkało dokładnie to samo...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:17   #2127
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

W takim razie buteleczki musiały być uszkodzone przed wysyłką. Cała partia buteleczek. Miejmy nadzieję, że teraz będą dokładnie sprawdzane przed zapakowaniem.

Ja po zgłoszeniu dostałam błyskawicznie maila - ZSK dośle mi P-4C.

Nowość:

http://www.zrobsobiekrem.pl/?392,mik...ea-fitohormony
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:08   #2128
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
ta duża pojemność kusi

ktoś wie czy moge dodać liposomy do balsamu , ktory zawiera
izopropyl alkohol ? Szukałam info w necie , pytałam pani Kasi z ZSKu , ale nie dostałam odpowiedzi

Właśnie dostałam odpowiedź , ze sklepu ZSK

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-06-21 o 20:46
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 07:03   #2129
Kittens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witajcie dziewczyny Mam do was pytanie w związku z tym ze chcę spróbować nowego eksperymentu na sobie. Czy wiecie może jak zrobić krem pod oczy, taki żeby łagodził zasinienie pod oczami, które czasem się u mnie pojawia? Jeśli któraś z was znałaby recepturkę albo proporcję takiego cudeńka to czy można by podrzucić ja na forum? Potrzeba kremu pod oczy jest ostatnio dość silna, a w sklepie wolę nie kupować bo jeszcze coś mnie uczuli. Pozdrawiam i dziekuję
Kittens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:33   #2130
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Kittens Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Mam do was pytanie w związku z tym ze chcę spróbować nowego eksperymentu na sobie. Czy wiecie może jak zrobić krem pod oczy, taki żeby łagodził zasinienie pod oczami, które czasem się u mnie pojawia? Jeśli któraś z was znałaby recepturkę albo proporcję takiego cudeńka to czy można by podrzucić ja na forum? Potrzeba kremu pod oczy jest ostatnio dość silna, a w sklepie wolę nie kupować bo jeszcze coś mnie uczuli. Pozdrawiam i dziekuję
na stronce ZSK jest taki przepis (przy bazie kremowej 1-1-3):
"Przykładowy krem pod oczy, zmniejszający opuchliznę, do stosowania na noc.
1 płaska łyżeczka 5 ml bazy kremowej
1 płaska łyżeczka 5 ml mieszaniny oleju z pestek granatu i pestek malin
3 płaskie łyżeczki 5 ml fazy wodnej złożonej z 2 ml ekstraktu nawilżającego, 1 ml (0,5g) kofeiny famaceutycznej, 1 ml D-pantenolu 75%, 5 ml kwasu hialuronowego 1% i 6,5 ml hydrolatu różanego lub wody
Do zakręcanego słoiczka odmierzamy bazę kremową i olej, mieszamy bagietką. Następnie dodajemy fazę wodną (uprzednio przygotowaną). Zkręcamy słoiczek i intensywnie wstrząsamy - krem gotowy."

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
W takim razie buteleczki musiały być uszkodzone przed wysyłką. Cała partia buteleczek. Miejmy nadzieję, że teraz będą dokładnie sprawdzane przed zapakowaniem.

Ja po zgłoszeniu dostałam błyskawicznie maila - ZSK dośle mi P-4C.
już dwukrotnie zamawiałam P-4C i na szczęście było wszystko ok z buteleczkami
P.S. też jestem miłośniczką pianki do oczyszczania twarzy na tym emulgatorze, jest bardzo fajna. robię wersję minimalistyczną - emulgator, woda i FEOG. nie wyobrażam sobie teraz oczyszczania czymś innym
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.