Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 08:54   #271
sharky
Raczkowanie
 
Avatar sharky
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 30
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Witajcie dziewczyny, ja też zakupiłam clarisonic na grouponie, bo niestety zbyt poźno trafiłam na ten wątek. Czytając go postanowiłam zarejestrować kod mojej szczoteczki na stronie amerykańskiej i o dziwo udało się, kod przeszedł W ogóle nie wiem teraz co o tym myśleć Skoro groupon przyznał się do nieoryginalnych clarisoniców, to jak to wytłumaczyć?Myślicie, że jest szansa na odzyskanie pieniędzy skoro używałam już ten produkt?

Edytowane przez sharky
Czas edycji: 2014-01-27 o 09:19 Powód: literówki
sharky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 16:45   #272
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny!! Jeśli któraś z Was marzy aby mieć szczoteczkę clarisonic mia 2 macie teraz okazję.Ponownie zostawiam link do sprzedawcy u którego chciałam kupić szczoteczkę i kod się zgadzał.http://allegro.pl/listing/user/listi...d=29373585.dla pewności zawsze możecie poprosić o zdjęcie z kodem itp.Jeśli kogoś nie stać aby jednorazowo zapłacić taką kwotę, zawsze można kupić na raty.Ja ze swojej oryginalnej Seforkowej jestem bardzo zadowolona.Oczyszcza skórę świetnie, nie pomyślałabym że po dokładnym zmyciu makijażu zostanie jeszcze tyle na szczoteczce.Jeśli chodzi o niedoskonałości i zaskórniki sprawa wygląda tak:niestety zaskórników na nosie ani brodzie szczoteczka nie przegoniła,co do krostek ciężko stwierdzić bo nigdy nie miałam ich w nadmiarze, ale co raz jakieś wyskoczą.Niby czytałam opinie że zaskórniki i wszelkie niedoskonałości nie będą się pokazywać po stosowaniu szczoteczki.Nie sądzę żebym źle to robiła być może taka już uroda mojej skóry ale najważniejsze że skóra jest idealnie czyściutka, pozbyłam się skórek na nosie z którymi się zawsze zmagałam zimą.Także polecam gorąco jeśli macie na nią ochotę i Was stać.Nie żałuję że kupiłam za taką kasę bo moim zdaniem warto było. Co do firmy na S i portalu G dla mnie to oszuści i krętacze każdy co innego gada.Jak widać mają niewykwalifikowaną kadrę skoro twierdzą że szczoteczki są oryginalne a potem że to podróby.Co do szczoteczki z prawidłowym kodem:Być może firma się przestraszyła że tyle ludzi odsyła i skombinowali oryginały.Nie wiem?Wiem że na G już nigdy nic nie kupie

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Dodam jeszcze jedną kwestię którą gdzieś przeczytałam.Nie łudźmy się że kupimy oryginał za 300 zł i dostaniemy do tego 3 główki szczoteczek bo sama szczoteczka jest droga a jedna taka główka kosztuje coś koło 100 w Sephorze. Warto śledzić allegro jak ktoś używane sprzedaje tanio zawsze można główkę zdezynfekować wyparzyć bądź kupić nową.Ale też warto pytać się o kod.Ja miałam raz możliwość kupna za 300 zł ale niestety zanim dostałam odpowiedź od użytkownika odnośnie oryginalnośći to już została kupionaNie cieszę się do końca że tak to wyszło z tymi szczoteczkami, bo tyle ludzi nie ma pojęcia że ma podróbę i tkwi w wierze że to oryginał.Ale...dobrze że choć część z Was odzyskała pieniądze.
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 16:55   #273
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 400
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez sharky Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, ja też zakupiłam clarisonic na grouponie, bo niestety zbyt poźno trafiłam na ten wątek. Czytając go postanowiłam zarejestrować kod mojej szczoteczki na stronie amerykańskiej i o dziwo udało się, kod przeszedł W ogóle nie wiem teraz co o tym myśleć Skoro groupon przyznał się do nieoryginalnych clarisoniców, to jak to wytłumaczyć?Myślicie, że jest szansa na odzyskanie pieniędzy skoro używałam już ten produkt?
Niektore sa chyba oryginalne bo dalo sie zarejstrowac(
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 04:05   #274
yoasia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
GG do yoasia85
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Tak, właśnie o to etui podróżne mi chodziło zabrakło mi słowa
Bo moja szczota dopiero po dociśnięciu całym ciężarem moim chciała się zamknąć Ja widziałam, że na grauponie są znów od slimgroup dostępne szczotki więc może ta partia ma inne kody już. Co jak co - oby Wam slużyły i się nie psuły i ładnie czyściły buźki.
Ja już boję się zaryzykować...
yoasia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 07:19   #275
bashkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny, widziałyście nowosc na grouponie, szczoteczka lisoon, baardzo podobna do clarisonica, w sumie to pewnie podrobke tak nazwali zeby nikt sie nie czepiał, ciekawe jakie beda opinie

Pozdrawiam
bashkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:53   #276
hana87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Witam,

Moja z grupona także się zarejestrowała na stronie clarisonic.com
hana87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 00:40   #277
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny Sephora ma w koncu sklep online. Teraz jest promocja (do 14 lutego) 15%. Mia2 wychodzi za ok. 535 zl. Darmowa przesylka.
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 07:44   #278
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Dziewczyny Sephora ma w koncu sklep online. Teraz jest promocja (do 14 lutego) 15%. Mia2 wychodzi za ok. 535 zl. Darmowa przesylka.
A próbowałaś kupować? Mi wyskakiwał błąd w koszyku A jak zapytałam Sephore czy promocja dotyczy Clarisonica to odpisali, że sprawdzą i narazie cisza....

Edit: Działa! Czas zmienić przeglądarkę bo szlag trafia
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2014-02-06 o 07:55
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:02   #279
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Dziewczyny Sephora ma w koncu sklep online. Teraz jest promocja (do 14 lutego) 15%. Mia2 wychodzi za ok. 535 zl. Darmowa przesylka.
Gdzie wyczytałaś o tej promocji? Na stronie nic nie widać.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:16   #280
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dostalam maila i jak weszlam na glowna strone to byla opisana promocja i podane kody.
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 07:11   #281
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Ja też dostałam maila
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 10:58   #282
yoasia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
GG do yoasia85
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Jenyyyy ale mnie kuuusi!!!
yoasia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:06   #283
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Co ile ładujecie swój Clarisonic? (przy założeniu, że używam raz dziennie)
I jak często wymieniacie końcówki?
Ja dopiero zaczęłam używać swoje urządzenie. Jestem po pierwszym ładowaniu, cały czas działa i działa...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 20:40   #284
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez yoasia85 Pokaż wiadomość
Jenyyyy ale mnie kuuusi!!!
Mnie też! Niestety są inne wydatki
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 21:20   #285
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Co ile ładujecie swój Clarisonic? (przy założeniu, że używam raz dziennie)
I jak często wymieniacie końcówki?
Ja dopiero zaczęłam używać swoje urządzenie. Jestem po pierwszym ładowaniu, cały czas działa i działa...
Ładować trzeba mniej więcej raz na dwa tygodnie.
Szczoteczkę wymienia się zasadniczo po 3 miesiącach (tak zaleca producent), jednak ponoć "sephorzanki" twierdzą, że można do pół roku używać, o ile włosie się nie odkształciło i dba się o szczoteczkę.
Ja zamierzam przeciągnąć do 5 miesięcy i dopiero zmienię.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:50   #286
asix88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

U mnie wytrzymało miesiąc bez ładowania (ale może dlatego, że używam raz dziennie - wieczorem). Zmianę planuję po ok. 3/4 miesiącach.
asix88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 22:04   #287
ElaElaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny zastanawiam się jak to jest możliwe, że szczotki które zostały kupione przez grupona miały dobry lot code skoro szczotki te były podróbkami? Jakieś pomysły? Zastanawiam się może czy istnieje taka możliwość, że jedną szczotkę można rejestrować kilka razy? Ktoś próbował? Ktoś chciałby spróbować?
ElaElaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 09:22   #288
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 400
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez ElaElaJ Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się jak to jest możliwe, że szczotki które zostały kupione przez grupona miały dobry lot code skoro szczotki te były podróbkami? Jakieś pomysły? Zastanawiam się może czy istnieje taka możliwość, że jedną szczotkę można rejestrować kilka razy? Ktoś próbował? Ktoś chciałby spróbować?
nie wszystkie byly podrobkami.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 10:55   #289
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

dziewczynki powiedzcie mi jak wygląda sprawa ze zniżką pracowniczą w Sephora? Ile jest % ? Mam osobę która mogłaby mi kupić ale wolałabym wiedzieć wcześniej.
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 20:27   #290
JOY_601
Raczkowanie
 
Avatar JOY_601
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraina deszczowców
Wiadomości: 56
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Witam

Od jakiegos czasu rozmyslam nad zakupem szczoteczki Clarisonic i jak to dobrze, ze trafilam na ten watek Bede ostrozna

Tutaj link to filmiku na YT, porownanie autentyku i podrobki...Babce udalo sie zarejestrowac podrobke na stronie Clarisonic...Tak wiec te dziewczyny, ktore podejrzewaly, ze maja podorbke a udalo im sie zarejestrowac musicie wziac pod uwage, ze zarejestrowalyscie podrobke...Jakim cudem? Nie wiem...Amazon obiecal zwrot pieniedzy pomimo, ze produkt uzywala od grudnia 2012 roku...

http://www.youtube.com/watch?v=1lrvV4-D9Fo


Tutaj jeszcze strona z ebay'a, o ktorej babeczka wspominala:

http://www.ebay.com/gds/How-to-Spot-...6982518/g.html
__________________
31/03/2007
12/09/2009
1/08/2012

Edytowane przez JOY_601
Czas edycji: 2014-02-11 o 20:41
JOY_601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 07:53   #291
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez JOY_601 Pokaż wiadomość
Witam

Od jakiegos czasu rozmyslam nad zakupem szczoteczki Clarisonic i jak to dobrze, ze trafilam na ten watek Bede ostrozna

Tutaj link to filmiku na YT, porownanie autentyku i podrobki...Babce udalo sie zarejestrowac podrobke na stronie Clarisonic...Tak wiec te dziewczyny, ktore podejrzewaly, ze maja podorbke a udalo im sie zarejestrowac musicie wziac pod uwage, ze zarejestrowalyscie podrobke...Jakim cudem? Nie wiem...Amazon obiecal zwrot pieniedzy pomimo, ze produkt uzywala od grudnia 2012 roku...

http://www.youtube.com/watch?v=1lrvV4-D9Fo


Tutaj jeszcze strona z ebay'a, o ktorej babeczka wspominala:

http://www.ebay.com/gds/How-to-Spot-...6982518/g.html
to ciekawa jestem jak teraz sprawdzić czy ma się podróbkę czy oryginał...
Nic tylko zakupy w Sephorze pozostają...
Bo jak udowodnić Grouperowi czy innym, że to jednak podróbka? I dziewczyny, które zgłaszały używane podróbki też dostały zwrot pieniędzy?
Amazon dobra strona tylko najlepiej kupować to co jest sprzedane bezpośrednio przez nich
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 08:18   #292
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Minęło ponad 4 miesiące odkąd zaczęłam używać swojej Mia2 i właśnie stwierdziłam, że nie da się przeciągnąć stosowania tej samej nakładki do pół roku. Do 4 miesięcy owszem, przynajmniej przy stosowaniu raz dziennie, ale w ostatnich dniach zauważyłam, że zaczęły mi się pojawiać zaskórniki, których wcześniej nie miałam. To wg mnie znak, że szczoteczka jest już jednak zanieczyszczona i czas wymienić końcówkę.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-02-12 o 09:36 Powód: Literówka
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 09:05   #293
yoasia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
GG do yoasia85
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
to ciekawa jestem jak teraz sprawdzić czy ma się podróbkę czy oryginał...
Nic tylko zakupy w Sephorze pozostają...
Bo jak udowodnić Grouperowi czy innym, że to jednak podróbka? I dziewczyny, które zgłaszały używane podróbki też dostały zwrot pieniędzy?
Amazon dobra strona tylko najlepiej kupować to co jest sprzedane bezpośrednio przez nich

Mnie się udało udowodnić, że podróbka. Właściwie bez większego problemu i informacji o tym, że clarisonic nie zatwierdził mi kodu. Zwrócili mi pieniądze mimo, że szczotka byla używana. także wszystko jest do zalatwienia
yoasia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 10:35   #294
Mariusz312
Przyczajenie
 
Avatar Mariusz312
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Mnie też się udało bez żadnych problemów Za pieniędzmi jedynie trzeba trochę poczekać.
__________________
wkłady do szuflad
Mariusz312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:27   #295
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 400
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez yoasia85 Pokaż wiadomość
Mnie się udało udowodnić, że podróbka. Właściwie bez większego problemu i informacji o tym, że clarisonic nie zatwierdził mi kodu. Zwrócili mi pieniądze mimo, że szczotka byla używana. także wszystko jest do zalatwienia
kto ci zwrocil pienaiddze? grupon czy slim group? bo mnie probowali zbyc i odsylali do slim gr a ja pisalam ze mam do GROUPON pretensje ze reklamowali swoja gwarancja oryginalnosci produkt ktory wcale taki nie jest.

babka probowala odwrocic kota ogonem , ogolnie nic madrego nie napisala,.

stwierdzilam ze nie bede sie bawic w odzyskiwanie kasy bo szczoteczka dobrze dziala.


dodam ze moim problemem byl lot code ktorego nie moglam zarejstrowac. poza tym nie mam zadnego innego dowodu ze oryginalna nie jest bo wg tych filmikow i ebay strony ^ spot the fake^ jest oryginalna:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2014-02-12 o 11:29
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 14:06   #296
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziołchy, a powiedzcie mi - opyla się kupić tą Plus z możliwoscią oczyszczania ciała?
Bo cena dużo wyzsza...
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 19:28   #297
asix88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
dodam ze moim problemem byl lot code ktorego nie moglam zarejstrowac. poza tym nie mam zadnego innego dowodu ze oryginalna nie jest bo wg tych filmikow i ebay strony ^ spot the fake^ jest oryginalna:P
Wydaje mi się, że podróbki mogą być, że tak to nazwę "udoskonalane" :/
asix88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:46   #298
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Wiem że oburzacie się tu na podróbki, więc mój post jest trochę nie na miejscu

Czytałam, że w 2014 wygasa patent clarisonic i pojawią się szczoteczki innych firm działające na tej samej zasadzie (soniczne). Jak na razie znalazłam jedną, Bellissimy (nie licząc jakichś noł-nejmów z grupona, aż taką ryzykantką nie jestem ). Cena nieporównywalna do clarisonica, na którego będzie mnie stać najwcześniej za 10 lat I tak się zastanawiam, czy ktoś coś słyszał o innych takich szczoteczkach, ma jakieś doświadczenia (jak na razie znalazłam jedna recenzję blogową).
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 07:28   #299
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez yoasia85 Pokaż wiadomość
Mnie się udało udowodnić, że podróbka. Właściwie bez większego problemu i informacji o tym, że clarisonic nie zatwierdził mi kodu. Zwrócili mi pieniądze mimo, że szczotka byla używana. także wszystko jest do zalatwienia
Mi raczej chodzi o to skąd nabywca/użytkownik ma wiedzieć czy posiada oryginalną szczoteczkę. Jak czytamy na forum, dziewczyny nie skarżą się na ich działanie, kod też może być poprawny... Ja po prostu nie chciałabym wydać 400 zł na coś co jest podróbą
Poza tym jestem ciekawa czy jak po roku się zepsuje czy nie będzie problemu z jej naprawieniem w tych firmach "krzak", z którymi współpracują zakupy grupowe...
Ale to tylko taka moja dygresja
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:17   #300
yoasia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
GG do yoasia85
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

We wcześniejszych moich wypowiedziach pisałam w jaki sposób(poza lot codem) udało mi się ustalić, że szczotka jest podróbką. Poza samym urządzeniem podrobione były też dodatkowe szczoteczki. Przejrzałam mnóstwo zdjęć i filmików, porównałam ze szczotką w sklepie i są wizualne różnice. Pieniądze zwrócił mi Groupon a nie SlimGroup(też pisałam o tym wcześniej), a napisałam w wiadomości do nich, że szczotka jest podrobiona i proszę o informację na jakiej podstawie rzeczoznawca Groupona (SlimGroup(który umył ręce od wszystkiego) powołał się na niego i jego potwierdzenie niby-oryginalności) stwierdził oryginalność i czy mogą mi udostępnić tę wiedzę. To tyle - wystarczyło, aby zgodzili się na zwrot pieniędzy(początkowo w voucherach na zakupy grupon - podziękowałam i upieralam sie przy pieniądzach). Po ok 5 dniach mialam pieniądze na koncie. Wszystko bylo załatwione w milej atmosferze, kulturalnie, bez niepotrzebnych kłótni itp.
Szkoda, że takim poziomem nie wykazali się pracownicy SlimGroup, którzy zdawkowo odpowiedzieli na jedną z kilkunastu wiadomości jakie do nich napisałam, a osoba odpisująca nawet nie raczyła się podpisać. Co więcej, nie odpisali mi na jaki adres mam zwrócić im bubla(tu znów pomógł Groupon) i gdybym była nieuczciwa zostawiłabym podrobionego Clarisonica i dokupiła tylko oryginalną końcówkę.
yoasia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 07:40:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.