Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 18:47   #2491
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana to ja cie podziwiam,bo ja zawsze się maskuje jak mam zrobiony podkład i czekam na przetłuszczenie się włosów.Zawsze albo czapka z daszkiem albo chustka na głowę.Ale to może tylko moje odczucie bo źle czuje się w tym kolorku.Ale trzymam kciuki i zdaj relacje,.Czekam
Jestem "po".
Moje odczucia?
farbka super. Takiego odcienia normalnie bym nie wybrała, nie jest zbyt ciekawy. Plusem jest to, że mocno rozjaśnia i nie niszczy włosów. Wiem co mówię, bo moje włoski są wyjątkowo słabe i kruche.
Ale wiem już, że na pewno przy niej zostanę (jako podkład oczywiście)

Błędy jakie popełniłam:
-niedokładne rozłożenie farby (foto "mokre"- zaznaczyłam ciemną kropkę, którą musiałam pominąć- na szczęście po wysuszeniu jej nie widać (włoski przykryły))

- trochę jednak się bałam o włosy i nie trzymałam godzinę jak mówiłaś tylko 45 minut. Wydawało mi się, że włosy się "ciągną" więc pośpiesznie zmyłam- ale jak się okazało - tylko mi się wydawało, mogłam spokojnie potrzymać jeszcze z 20 minut i efekt byłby zdecydowanie lepszy. Cóż będę na przyszłość mądrzejsza, ale ostrożności nigdy za wiele

Odrost mi się odcina, gdybym trzymała dłużej byłoby ok. Cóż uczymy się na błędach
Następnym razem zrobię to już porządnie i nie będę bała się dłużej trzymać

Mam tylko nadzieję, że N&E 522 to pokryje

fotki:

1 i 2 mokre (na pierwszym widać niedociągniętą plamkę)
3 bez flesza przy oknie (zbyt żółte)
4, 5, 6, 7 - z fleszem przy oknie (najbardziej oddaje rzeczywistość 4 i 6 zdjęcie)

następnym razem obędzie się bez wpadek
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:10   #2492
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Jestem "po".
Moje odczucia?
farbka super. Takiego odcienia normalnie bym nie wybrała, nie jest zbyt ciekawy. Plusem jest to, że mocno rozjaśnia i nie niszczy włosów. Wiem co mówię, bo moje włoski są wyjątkowo słabe i kruche.
Ale wiem już, że na pewno przy niej zostanę (jako podkład oczywiście)

Błędy jakie popełniłam:
-niedokładne rozłożenie farby (foto "mokre"- zaznaczyłam ciemną kropkę, którą musiałam pominąć- na szczęście po wysuszeniu jej nie widać (włoski przykryły))

- trochę jednak się bałam o włosy i nie trzymałam godzinę jak mówiłaś tylko 45 minut. Wydawało mi się, że włosy się "ciągną" więc pośpiesznie zmyłam- ale jak się okazało - tylko mi się wydawało, mogłam spokojnie potrzymać jeszcze z 20 minut i efekt byłby zdecydowanie lepszy. Cóż będę na przyszłość mądrzejsza, ale ostrożności nigdy za wiele

Odrost mi się odcina, gdybym trzymała dłużej byłoby ok. Cóż uczymy się na błędach
Następnym razem zrobię to już porządnie i nie będę bała się dłużej trzymać

Mam tylko nadzieję, że N&E 522 to pokryje

fotki:

1 i 2 mokre (na pierwszym widać niedociągniętą plamkę)
3 bez flesza przy oknie (zbyt żółte)
4, 5, 6, 7 - z fleszem przy oknie (najbardziej oddaje rzeczywistość 4 i 6 zdjęcie)

następnym razem obędzie się bez wpadek
No widzisz nie było tak źle.Jednak te 15 -20 minut jeszcze na pewno dało by lepszy efekt ale i tak nie jest źle.Jak już nałożysz 522 to trzymaj na tym odroście 50 minut a potem do reszty mieszanki dolej ciut wody aby była rzadsza i wmasuj w resztę.To trzymanie 522 na tym odroście którym pokrywałaś odrost tez jest ważne wiec nie bój się.A następnym razem jak już będziesz robić tylko swój naturalny odrost to nie bój się trzymać nawet ponad godzinę bo w końcu będą zdrowe włoski i na pewno nic im eis nie stanie.Z reszta w miarę robienia podkładu co miesiąc dojdziesz do wprawy i na pewno będziesz już sama umiała ocenić kiedy bezie ok.Jestem dumna z Ciebie.Gratulacje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:12   #2493
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
fotki:

1 i 2 mokre (na pierwszym widać niedociągniętą plamkę)
3 bez flesza przy oknie (zbyt żółte)
4, 5, 6, 7 - z fleszem przy oknie (najbardziej oddaje rzeczywistość 4 i 6 zdjęcie)

następnym razem obędzie się bez wpadek
to są żółte odrosty? Moich po wellatonie nie widziałaś Wyszło całkiem ładnie. Ale te co masz już są bardzo jaśniutkie

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-11 o 19:18
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:23   #2494
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
wiosna jestem
a ja nie wiem czy jestem lato czy jesień
w testach mi wychodzi, że lato, ale nie jestem pewna:/

Tylko jeszcze nie wiem jakie kolory wybrac do tego balejażu wiem, że na pewno chce chłodne i jeden kolor cos pod mój naturalny góry, żeby odrost był mniej widoczny, ale pozostałe mam parę na oku, ale nie wiem do końca co wybrac...może Ty dasz jakieś propozycje z tej palety?? bo ta fryzjerka pracuje na tych farbach (tam na samym dole jest paleta http://allegro.pl/item1178320477_gol...farba_004.html
---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Jestem "po".
Moje odczucia?
farbka super. Takiego odcienia normalnie bym nie wybrała, nie jest zbyt ciekawy. Plusem jest to, że mocno rozjaśnia i nie niszczy włosów. Wiem co mówię, bo moje włoski są wyjątkowo słabe i kruche.
Ale wiem już, że na pewno przy niej zostanę (jako podkład oczywiście)

Błędy jakie popełniłam:
-niedokładne rozłożenie farby (foto "mokre"- zaznaczyłam ciemną kropkę, którą musiałam pominąć- na szczęście po wysuszeniu jej nie widać (włoski przykryły))

- trochę jednak się bałam o włosy i nie trzymałam godzinę jak mówiłaś tylko 45 minut. Wydawało mi się, że włosy się "ciągną" więc pośpiesznie zmyłam- ale jak się okazało - tylko mi się wydawało, mogłam spokojnie potrzymać jeszcze z 20 minut i efekt byłby zdecydowanie lepszy. Cóż będę na przyszłość mądrzejsza, ale ostrożności nigdy za wiele

Odrost mi się odcina, gdybym trzymała dłużej byłoby ok. Cóż uczymy się na błędach
Następnym razem zrobię to już porządnie i nie będę bała się dłużej trzymać

Mam tylko nadzieję, że N&E 522 to pokryje

fotki:

1 i 2 mokre (na pierwszym widać niedociągniętą plamkę)
3 bez flesza przy oknie (zbyt żółte)
4, 5, 6, 7 - z fleszem przy oknie (najbardziej oddaje rzeczywistość 4 i 6 zdjęcie)

następnym razem obędzie się bez wpadek
no ładnie Ci wyszło jeszcze n&e i będzie super ale u mnie niestety to rozwiązanie się nie sprawdziło:/
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-11 o 19:26
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:29   #2495
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dzięki dziewczyny za miłe słowa. hehe Adzi to dzięki Tobie. Dzięki za rady i słowa otuchy 522 na pewno już porządnie położę i potrzymam na odroście tak jak mówisz. Kochana jesteś dzięki
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:52   #2496
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa. hehe Adzi to dzięki Tobie. Dzięki za rady i słowa otuchy 522 na pewno już porządnie położę i potrzymam na odroście tak jak mówisz. Kochana jesteś dzięki

Ajjj zazdroszczę Ci. Niestety muszę jeszcze trochę poodżywiać moje włoski, jest za wcześnie na farbowanie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:06   #2497
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a ja nie wiem czy jestem lato czy jesień
w testach mi wychodzi, że lato, ale nie jestem pewna:/

Tylko jeszcze nie wiem jakie kolory wybrac do tego balejażu wiem, że na pewno chce chłodne i jeden kolor cos pod mój naturalny góry, żeby odrost był mniej widoczny, ale pozostałe mam parę na oku, ale nie wiem do końca co wybrac...może Ty dasz jakieś propozycje z tej palety?? bo ta fryzjerka pracuje na tych farbach (tam na samym dole jest paleta http://allegro.pl/item1178320477_gol...farba_004.html
---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------


no ładnie Ci wyszło jeszcze n&e i będzie super ale u mnie niestety to rozwiązanie się nie sprawdziło:/
naturalny kolor masz brąz z ciepłym połyskiem, prawda?? a jakiego koloru masz oczy? jak się opalasz? masz piegi?
bo lato a jesien to dwa dość przeciwstawne typy i jesli jestes latem to chłodne odcienie będą ok, ale jeśli jesienią to ciepłe bo w chłodnych będziesz niezdrowo wyglądac ja jestem wiosną i jak kiedyś fryzjerka zrobiła mi balejaż w chłodnym blondzie to uuuah..wyglądałam jakbym z łożka wstała po cięzkiej chorobie :P
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 20:12   #2498
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
naturalny kolor masz brąz z ciepłym połyskiem, prawda?? a jakiego koloru masz oczy? jak się opalasz? masz piegi?
bo lato a jesien to dwa dość przeciwstawne typy i jesli jestes latem to chłodne odcienie będą ok, ale jeśli jesienią to ciepłe bo w chłodnych będziesz niezdrowo wyglądac ja jestem wiosną i jak kiedyś fryzjerka zrobiła mi balejaż w chłodnym blondzie to uuuah..wyglądałam jakbym z łożka wstała po cięzkiej chorobie :P
no jak wlejałam zdjęcia na wizaż to dziewczyny mówiły, że ładnie mi w popielu
ja już sama nie wiem jaki mam naturalny kolor włosów:/
oczy mam ciemnoniebieskie, opalam się dobrze, ale twarz zawsze opala się na czerwono a potem już brąz, reszta ciała na brązowo od razu mam piegi, ale tylko troszkę na nosie.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:58   #2499
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
witam -efekt koloryzacji w salonie LONDA co swiatło to inny efekt ale jest jaśniej
1 foto wyjsciowy kolor, 2 wloski po koloryzacji rano dlatego taki misz masz bo same schły
3 ułożona fryzurka

kitkulkaciekawe czy londa perłowa rozjasniłaby moje włosiska do Twojego kolorku bo jest cudny
Fryzura bardzo ładna
co do farby perłowy blond to ja miałam sporo jaśniejsze włosy zanim pierwszy raz ją położyłam, tzn. miałam sporo blond pasemek i szybko chwyciło jednak z Twoim kolorem nie wiem czy ryzykowałabym. Chyba, że malutkimi kroczkami
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:20   #2500
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A mnie ciągle chodzi po głowie ta kąpiel rozjaśniająca
Widziałam już gdzieś przepisy, ale były strasznie nie jasne :/

Proszek rozjaśniający pomieszać z szamponem i odżywką i taka papkę nałożyć na głowę i masować 20 min.. Tylko, że skąd wziąć ten proszek, jak dużo dać tego szamponu i odżywki i czy czegoś nie brakuje w tym przepisie? Ponadto zastanawiam się jaki to daje stopień rozjaśnienia, czy mocno odbija się na kondycji włosów i czy warto w ogóle robić takie wynalazki samej w domku

Co myślicie dziewczyny? Może Bunny się wypowie?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:40   #2501
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Jestem "po".
Moje odczucia?
farbka super. Takiego odcienia normalnie bym nie wybrała, nie jest zbyt ciekawy. Plusem jest to, że mocno rozjaśnia i nie niszczy włosów. Wiem co mówię, bo moje włoski są wyjątkowo słabe i kruche.
Ale wiem już, że na pewno przy niej zostanę (jako podkład oczywiście)

Błędy jakie popełniłam:
-niedokładne rozłożenie farby (foto "mokre"- zaznaczyłam ciemną kropkę, którą musiałam pominąć- na szczęście po wysuszeniu jej nie widać (włoski przykryły))

- trochę jednak się bałam o włosy i nie trzymałam godzinę jak mówiłaś tylko 45 minut. Wydawało mi się, że włosy się "ciągną" więc pośpiesznie zmyłam- ale jak się okazało - tylko mi się wydawało, mogłam spokojnie potrzymać jeszcze z 20 minut i efekt byłby zdecydowanie lepszy. Cóż będę na przyszłość mądrzejsza, ale ostrożności nigdy za wiele

Odrost mi się odcina, gdybym trzymała dłużej byłoby ok. Cóż uczymy się na błędach
Następnym razem zrobię to już porządnie i nie będę bała się dłużej trzymać

Mam tylko nadzieję, że N&E 522 to pokryje

fotki:

1 i 2 mokre (na pierwszym widać niedociągniętą plamkę)
3 bez flesza przy oknie (zbyt żółte)
4, 5, 6, 7 - z fleszem przy oknie (najbardziej oddaje rzeczywistość 4 i 6 zdjęcie)

następnym razem obędzie się bez wpadek


wow jowitka jestes juz po, gratuluje wyszlo super ja dzisiaj bylam w rossmanie ale wszystkie paletki wymiecione i oczywiscie tej tez nie bylo za to cale dwie polki castingow jutro jade jej szukac i jakos za tydzien klade .jeszcze czeka mnie ampulka od kumpla ktory bardziej sie martwi o moje wlosy niz ja
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 22:48   #2502
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A mnie ciągle chodzi po głowie ta kąpiel rozjaśniająca
Widziałam już gdzieś przepisy, ale były strasznie nie jasne :/

Proszek rozjaśniający pomieszać z szamponem i odżywką i taka papkę nałożyć na głowę i masować 20 min.. Tylko, że skąd wziąć ten proszek, jak dużo dać tego szamponu i odżywki i czy czegoś nie brakuje w tym przepisie? Ponadto zastanawiam się jaki to daje stopień rozjaśnienia, czy mocno odbija się na kondycji włosów i czy warto w ogóle robić takie wynalazki samej w domku

Co myślicie dziewczyny? Może Bunny się wypowie?
Ja robiłam kąpiel rozjaśniająca dwa razy na włoski za kazdym razem włoski rozjasniły mi sie mhmm poltora tonu.
Jeszcze 4 miesiace temu miałam ciemno brązowe włosy
Proszek rozjaśniający to rozjaśniacz kupisz go w hurtowni fryzjerskiej albo allegro
Ja robiłam tak miarke rozjasniacza jutro powiem ci dokladnie ile to miara bo dzisiaj nie chce mi sie szukac tej miarki do tego dwie łyzki szamponu jakiego kolwiek dwie łyzki odzywki i do tego goracej wody cała ta mieszaninę trzymałam w "kapieli wodnej" czyli goracej wodzie zeby mieszanina cały czas była ciepla.Masowałam włoski omijając odrosty to wazne ,zeby caly czas masowac...niektórzy czesza grzebienie, ale ja nie ryzykowałam zeby mi sie wlosy nie pokruszyły włosy mam długie i sie poplatały,wiec ugniatałam ta mieszanine -ugniatałam i tak okolo pol godziny,ze dwa razy podsuszyłam troche suszarka zeby rozjasniacz "pracował" zmyłam i wloski polotra tonu jaśniejsze
Nie jestem fryzjerka wiec opisuje tylko własne doświadczenie
Nie zauważyłam żadnego zniszczenia za pierwszym razem ,ani wysuszenia
dopiero za drugim razem włoski troszkę sie wysuszyły ale juz jest w miare oki

Dziekuje dziewczynki za podpowiedzi

Kitulka myslałam ze to inne farby bo babeczka która jest na zdjeciu z tej innej farby ma dosc ciemne włoski...ale dziekuje

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-08-11 o 22:49
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:32   #2503
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Jestem "po".
Moje odczucia?
farbka super. Takiego odcienia normalnie bym nie wybrała, nie jest zbyt ciekawy. Plusem jest to, że mocno rozjaśnia i nie niszczy włosów. Wiem co mówię, bo moje włoski są wyjątkowo słabe i kruche.
Ale wiem już, że na pewno przy niej zostanę (jako podkład oczywiście)
Jowitka super ci wyszlo - nie przejmuj sie plamka. Jak na pierwszy raz to rewelacja. Widze ze wloski wyszly ci naprawde bardzo jasne - dobra farba - moze i mi pomoze.
A powiedz ten podklad to kladlas tylko na same odrosty czy potem przeciagalas na calosc na kilka minut?

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a ja nie wiem czy jestem lato czy jesień
w testach mi wychodzi, że lato, ale nie jestem pewna:/

Tylko jeszcze nie wiem jakie kolory wybrac do tego balejażu wiem, że na pewno chce chłodne i jeden kolor cos pod mój naturalny góry, żeby odrost był mniej widoczny, ale pozostałe mam parę na oku, ale nie wiem do końca co wybrac...może Ty dasz jakieś propozycje z tej palety?? bo ta fryzjerka pracuje na tych farbach (tam na samym dole jest paleta http://allegro.pl/item1178320477_gol...farba_004.html
---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------
Ewcia jesli mialabym brac dla siebie to ja bym wybrala kilka pasemek 10G tak dla rozjasnienia, ewentualnie 10B, potem 9GB i jakis kolorek zblizony do Twoich - moze 8B?
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:00   #2504
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

yatamanka kąpiel rozjaśniająca to jednak rozjaśniacz więc siłę niszczącą posiada. Do tego nie ma co się spodziewać spektakularnych efektów bo siła rozjaśnienia to 1-2 tony. Nakładamy trzymamy 20min. zmywamy. Jeśli za mało rozjaśniło suszymy włosy i nakładamy jeszcze raz.
We fryzjerstwie stosuje się kąpiel dla pojaśnienia włosów gdy farba za mocno weźmie albo dla wyrównania chłonności włosów długich przy farbowaniu na blondy.
Jeśli chodzi o twoje końce to ja bym albo obcięła albo nałożyła palette 1oo na te ciemne pasma i niech się dzieje wola nieba.

Taka mała uwaga.
Każdej z was te palettki 100 i 00A wezmą jako podkład, nie ma opcji żeby nie. Ona ma zasięg do średniego brązu-z doświadczenia. A potem to już każda blond lekko rozjaśniająca farba wyciągnie ten żółty rozjaśniaczowy kolor.
I to nie prawda że po rozjaśniaczu zawsze się farba spierze, zmyje. Trzeba tylko jeżeli taka sytuacja ma miejsce zrobić włosom pigmentacje i jest ok. Czyli nałożyć na włosy samą farbę naturę czyli np.9.0 z minimum OKSY 1.8% na 20 minut albo gołą farbę z tubki też można, a potem na to kładziemy już wybrany kolor np.9.21 z normalną wodą i trzymamy jak w ulotce. I będzie się kolor trzymał naszych rozjaśnionych włosów- gwarantuję.
Rozjaśnianie to nie wyrok, choć wielu fryzjerów tak uważa.
Widocznie nie znają pewnych tricków
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:16   #2505
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Ewcia jesli mialabym brac dla siebie to ja bym wybrala kilka pasemek 10G tak dla rozjasnienia, ewentualnie 10B, potem 9GB i jakis kolorek zblizony do Twoich - moze 8B?
ja myslałam o takim połączeniu
7BG, 8SB i 10BS, może jeszcze gdzieś 9NA
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:17   #2506
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No i zadna mi nie odpowiedziala. Oczywiscie nie wytrzymalam dzieci poszly spac i zrobilam. Oczywiscie pozno bylo i juz nie zrobilam pasemka tylko calosc. Efekt normalnie kurczak slonecznik. Dzisiaj chmury moge isc swiecic zoltym ludzkosci zeby depresji nie dostali....

a teraz mi radzic co tu robic... od czubka sa zole blond rude, a reszta platynowo , zolta , blond. Zdjecia chyba nie zrobie... maz mnie nie widzial jeszcze

Jak polozylabym ta co Adzio to jak by to wyszlo? Moze garniera 111?
Nie wiem juz jaki odcien zeby zieleni nie dostac. Ma byc 2 po przecinku? Ja bym chciala jasny blond nie platyne.

Jowitka no pieknie ci wyszlo. A w porownaniu do tego co ja mam to juz wogole bomba.

Ja juz mialam ciemne wlosy na bazie pasemek. Mialam dosc krotkie i robilam pasemka bardzo gesto na czepku. Kolr wychodzil przepiekny i odrost sie nie odznaczal. Jak przefarbowalam na ciemno to pierwszefarby faktycznie wyplukiwaly sie do takiego przezroczystego brudnego kolroru podkladowego czerwonego albo rudego. Ale z kazdym farbowaniem coraz mniej i pozniej tylko odrost farbpwalam. Wiec uwazam ze czas leczy rany
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-08-12 o 09:21
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:13   #2507
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Witam serdecznie ...

sloneczko279 dziewczyna na zdjeciu ma wlosy spalone rozjasniaczem, miala czarne a potem chciala przejsc na blond i wyszlo jej od góry jasniej o od dlolu niewiadomo co...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Jowitka061987 no pięknie ci wyszło, ja będę robiła 00A a jak wyjdzie żółtawo to tez dam tą natural&easy chyba ze jest inna lepsza farbka.... zobaczymy jak tobie wyjdzie, jak zrobisz to natychmiast chwal się wynikiem!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:58   #2508
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ajjj zazdroszczę Ci. Niestety muszę jeszcze trochę poodżywiać moje włoski, jest za wcześnie na farbowanie
Może wystarczy, że mocniej je przetłuścisz do momentu farbowania... szczerze powiedziawszy to najlepsza kuracja do włosów i nic nie kosztuje..no ale trzeba albo zaszyc się w domu albo chodzic w czapkach .

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
wow jowitka jestes juz po, gratuluje wyszlo super ja dzisiaj bylam w rossmanie ale wszystkie paletki wymiecione i oczywiscie tej tez nie bylo za to cale dwie polki castingow jutro jade jej szukac i jakos za tydzien klade .jeszcze czeka mnie ampulka od kumpla ktory bardziej sie martwi o moje wlosy niz ja
poszukaj w małych drogeriach tak jak ja to zrobiłam powinnaś znaleźc

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Jowitka super ci wyszlo - nie przejmuj sie plamka. Jak na pierwszy raz to rewelacja. Widze ze wloski wyszly ci naprawde bardzo jasne - dobra farba - moze i mi pomoze.
A powiedz ten podklad to kladlas tylko na same odrosty czy potem przeciagalas na calosc na kilka minut?
dzięki farbę kładłam tylko na odrosty od początku aż do momentu zmycia trzymałam tylko na nich. W ulotce jest napisane, że jeśli masz już farbowane włosy to NIE należy przeciągac jej na całośc. Tak więc zrobiłam

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Jowitka no pieknie ci wyszlo. A w porownaniu do tego co ja mam to juz wogole bomba.
dzięki Tobie też się uda wytrwałości

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

Jowitka061987 no pięknie ci wyszło, ja będę robiła 00A a jak wyjdzie żółtawo to tez dam tą natural&easy chyba ze jest inna lepsza farbka.... zobaczymy jak tobie wyjdzie, jak zrobisz to natychmiast chwal się wynikiem!
myślę, że nie ma lepszej farbki od N&E 522 od kiedy pamiętam zawsze ratowała mnie z opresji tylko szkoda, że ten odrost zawsze na rudo brało, no ale dzięki Adzi to już chyba przeszłośc
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:07   #2509
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość

myślę, że nie ma lepszej farbki od N&E 522 od kiedy pamiętam zawsze ratowała mnie z opresji tylko szkoda, że ten odrost zawsze na rudo brało, no ale dzięki Adzi to już chyba przeszłośc

ale ten kolor wlosów babki na opakowaniu jakoś mnie nie przekonyje tak jakoś ciemno wygląda...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 11:21   #2510
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kupilam skandynawski blond,ale chwila bo zgupialam
mam wlosy platynowe chce zafarbowac odrost .. przed nalozeniem farby nalozyc rozjasniacz?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:32   #2511
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja umylam ta jajecznice szamponem joanny fioletowym ... jakos nic sie nie zmienilo tyle ze platynowe pasemka bardziej sie odznaczaja....

no wiec nie wiem czy to N&E 522 nie podkresli mi tej roznicy w odroscie do reszty.

Ta farba jakos malo wydajna byla. Zawsze jedno opakowanie w spokoju mi wystarczalo zarowno garnier jak loreal. A tu z ta palette to mialam problem zeby na koncowki mi starczylo. To co nalozylam na odrost wysychalo bardzo szybko.

No a dziewczyny jakos nie farbujejecie lorealem ? cena ? czy kolory?
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:34   #2512
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja obecnie kupiłam
BRILLANCE Farba do Włosów Nr 811 Skandynawski Blond
mam zamair sobie pofarbowac pod koniec sierpnia - obecnie mam wlosy po pasemkach, po rozjasniaczu, ale rowniez mam juz duzo swoich - ciemny blond
mam nadzieje ze mi ładnie wyjda


a mam pytanie czy na farby do włosów mozna stosowac tzw płukanki obecnie stosuje płukanke "srebrzyk"
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:45   #2513
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez francesca22 Pokaż wiadomość
Ja obecnie kupiłam
BRILLANCE Farba do Włosów Nr 811 Skandynawski Blond
mam zamair sobie pofarbowac pod koniec sierpnia - obecnie mam wlosy po pasemkach, po rozjasniaczu, ale rowniez mam juz duzo swoich - ciemny blond
mam nadzieje ze mi ładnie wyjda
"
ja używałam tej farby nawet jestem zadowolona... chociaż to nie jest jeszcze do końca to co chce osiągnąć... zostawało lekkie żółtko
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:10   #2514
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja myslałam o takim połączeniu
7BG, 8SB i 10BS, może jeszcze gdzieś 9NA
Oj! a ten 7BG nie za ciemny? Szkoda az tak wloskow sciemniac mysle. Kilka pasemek z tym 8SB mysle starczy - bo przeciez chyba chodzi o to zeby ciagle byc blondynka ale jak kika pasemek bedzie ciemniejszych to te odrosty nie beda sie tak rzucac w oczeta
Moim zdaniem jesli chodzi o balejaz to lepiej takie zblizone kolorki do sibei miec no chyba ze fryzjerka zrobi taki balejaz taki cieniutki to wtedy te pasma nie beda takie widoczne.
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:12   #2515
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Weronika przed skandynawskim nie kładziesz rozjaśniacza bo sam skandynawski zawiera rozjaśniacz. Tylko da ci brzydki żółty kolor na który musisz nałożyć jakąś ładną platynową farbkę.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:16   #2516
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja używałam tej farby nawet jestem zadowolona... chociaż to nie jest jeszcze do końca to co chce osiągnąć... zostawało lekkie żółtko
jakie masz naturalny kolor wlosow?
ile trzymalas skandynawski...?
ja trzymam juz na odroscie 35 i kiepsko sie rozjasnia ;/


blond bunny-dzieki
,a ile ty trzymalas i jaki masz naturalny kolor?
hmm.. moze naloze fioletowa odzywke ,ktora dala mi kiedys fryzjerka powinno sie wyplukac
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-08-12 o 12:19
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:31   #2517
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
jakie masz naturalny kolor wlosow?
ile trzymalas skandynawski...?
ja trzymam juz na odroscie 35 i kiepsko sie rozjasnia ;/
ponad godzinę trzymałam.... chyba godzinę i 15 minut
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:40   #2518
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

weronika ale jaki ty masz skandynawski?
z serii naturals czy brilance? bo jak brillance to lipa z rozjaśnienia, to seria naturals dobrze rozjasnia. niby nazwy takie same a kolory zupełnie inne...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:51   #2519
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wyprobowalam ten brillance skandynawski i wyszedl mi taki brazowo -bezowo- zloty kolori teraz sie zastanawiam nad farba palette 219

bunny-mam brillance ,ale moge kupic naturals narazie zafarbowalam jedno pasmo.
co sadzicie ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-08-12 o 13:53
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 14:08   #2520
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny
jak sądzisz ta farbka N&E 522 nadaje sie zeby ja zrobić po podkładzie 00A? bo kolor na opakowaniu dla mnie wygląda dość ciemno... i tak niewyraźnie...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.