Jasny podkład - zbiorczy - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 14:20   #4531
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Wiosenko, gdzie zanabyłaś Estee? Na truskawce da radę? Czy gdzie szukać? Jeszcze myślę o Bourjois.
kupilam 15ml odlewkę na Allegro, teraz widze, ze jest dostepny tylko pelen wymiar. nie jestem jednak pewna czy bedziesz zadowolona, on moze troche wysuszac, ja nie do konca lubie w nim ten bardzo matowy efekt. pomysl tez o tym photoready, jest lzejszy i jakos tak skora naturalniej z nim wyglada. niestety nie moge go uzywac, bo tak jak burzuj migruje mi do oczu w dziwny sposob i powoduje pieczenie, ktorego nie jestem w stanie ignorowac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 18:33   #4532
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A w jaką tonację wpada Ecru Double Wear? Przyznam się, że już kiedyś myślałam nad EL, ale ta cena trochę mnie odstrasza. Na rozbiórkę tym razem się już nie załapię , więc konkretniej myślę o tym Photo Ready, a może kiedyś EL...
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 18:51   #4533
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
A w jaką tonację wpada Ecru Double Wear? Przyznam się, że już kiedyś myślałam nad EL, ale ta cena trochę mnie odstrasza. Na rozbiórkę tym razem się już nie załapię , więc konkretniej myślę o tym Photo Ready, a może kiedyś EL...
Ecru jest bezowy bez wyraźnych podtonów. Ale to nie odcień dla bladolicych! Jeśli komuś pasuje Ecru, to znaczy że ma cerę na poziomie 20-25NW/NC MAC-a. A to już wcale nie jest taka jasna cera Miałam sporą odlewkę i nawet nie nałożyłam jej na twarz. Po prostu trafiła do kosza.

Tutaj link do swatcha: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1317925944
Porównanie do Armaniego, który jest jasnym żółtkiem. Ecru wpada w pomarańcz ale to cecha mojej skóry, jak wspominałam na niej DW utlenia się właśnie na pomarańczowo.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-11-06 o 18:57
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 18:56   #4534
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ecru jest bezowy bez wyraźnych podtonów. Ale to nie odcień dla bladolicych! Jeśli komuś pasuje Ecru, to znaczy że ma cerę na poziomie 20-25NW/NC MAC-a. A to już wcale nie jest taka jasna cera Miałam sporą odlewkę i nawet nie nałożyłam jej na twarz. Po prostu trafiła do kosza.

Tutaj link do swatcha: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1317925944
Porównanie do Armaniego, który jest jasnym żółtkiem.
Dzięki, w takim razie na pierwszy ogień pójdzie Revlon PR Vanilla a potem znów zastanowię się na EL DW Bone, może w między czasie będzie rozbiórka, to skorzystam.

Edit2: skończyłam czytać wątek - uff.. I mam pytanie odnośnie Inglota Amc LW100 - do jakiego podkładu (mam na myśli EL, Revlon, Bourjois) mu najbliżej (kolorystycznie, jakościowo)? I czy wiecie może czy można na stoiskach dostać próbki czy to nierealne?

Przepraszam, ale jestem taka niezdecydowana . Tak bardzo chciałabym tym razem natrafić na ten właściwy

Edytowane przez salomi
Czas edycji: 2011-11-06 o 22:08 Powód: dopisek
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:20   #4535
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Dzięki, w takim razie na pierwszy ogień pójdzie Revlon PR Vanilla a potem znów zastanowię się na EL DW Bone, może w między czasie będzie rozbiórka, to skorzystam.

Edit2: skończyłam czytać wątek - uff.. I mam pytanie odnośnie Inglota Amc LW100 - do jakiego podkładu (mam na myśli EL, Revlon, Bourjois) mu najbliżej (kolorystycznie, jakościowo)? I czy wiecie może czy można na stoiskach dostać próbki czy to nierealne?

Przepraszam, ale jestem taka niezdecydowana . Tak bardzo chciałabym tym razem natrafić na ten właściwy
z tego, co pamiętam z tego wątku i z "jak podkreślic jasną cerę", to pojawiały się swatche, ale była kiedyś jakaś awaria serwera i niektóre zdjęcia poznikały... Sama go nigdy w ręku nie miałam, ale zastanawiałam się nad kupnem; jest żółtawy, ale to chłodna żółć, bardziej w oliwkę niż w pomarańcz. Niby lekko/średnio kryje i nie matuje (bo to nie jego zadanie).
Sama sie na niego czaiłam, jak już myślałam, że doprowadzam cerę do porządku i ze mat nie będzie mi potrzebny...
O odlewkę zawsze można poprosić - czy dostaniesz to już zależy od uprzejmosci ekspedientek
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:07   #4536
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ten Inglot u mnie bardzo lubi podkreślać suche skórki (nie lubię go za to). Ale kolor ma bardzo ładny i w moim przypadku dodatkowo trochę jaśnieje po nałożeniu na twarz.
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:28   #4537
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Widziałam dzisiaj nowy podkład Bourjois. I najjaśniejszy odcień wydaje się jaśniejszy niż Healthy Mix. Bezpośrednio po nałożeniu są identyczne, ale przy rozcieraniu HM ciemniał (może tester start?) a nowy podkład pozostał niezmieniony.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 19:01   #4538
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj nowy podkład Bourjois. I najjaśniejszy odcień wydaje się jaśniejszy niż Healthy Mix. Bezpośrednio po nałożeniu są identyczne, ale przy rozcieraniu HM ciemniał (może tester start?) a nowy podkład pozostał niezmieniony.
Miło to czytać. Ja jeszcze dziś go nie znalazłam.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:01   #4539
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
z tego, co pamiętam z tego wątku i z "jak podkreślic jasną cerę", to pojawiały się swatche, ale była kiedyś jakaś awaria serwera i niektóre zdjęcia poznikały... Sama go nigdy w ręku nie miałam, ale zastanawiałam się nad kupnem; jest żółtawy, ale to chłodna żółć, bardziej w oliwkę niż w pomarańcz. Niby lekko/średnio kryje i nie matuje (bo to nie jego zadanie).
Sama sie na niego czaiłam, jak już myślałam, że doprowadzam cerę do porządku i ze mat nie będzie mi potrzebny...
O odlewkę zawsze można poprosić - czy dostaniesz to już zależy od uprzejmosci ekspedientek
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wczoraj skończyłam czytać cały tutejszy wątek, nie wiem, może miałam już tak zmęczone oczy, ale nie przypominam sobie swatchy Inglota. Jeszcze przejrzę ten drugi wątek
Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ten Inglot u mnie bardzo lubi podkreślać suche skórki (nie lubię go za to). Ale kolor ma bardzo ładny i w moim przypadku dodatkowo trochę jaśnieje po nałożeniu na twarz.
Kurczę, sporo mam suchych skórek - beznadziejnie jest mieć cerę tłustą odwodnioną .
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:23   #4540
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja mam Inglota na swatchu. Zaznaczam tylko, że u mnie na rękach Bourjois ciemnieje jak szalony, na twarzy nie było tak źle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (36,0 KB, 90 załadowań)
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:27   #4541
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ja mam Inglota na swatchu. Zaznaczam tylko, że u mnie na rękach Bourjois ciemnieje jak szalony, na twarzy nie było tak źle
Oo, dziękuję!
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 19:29   #4542
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ja mam Inglota na swatchu. Zaznaczam tylko, że u mnie na rękach Bourjois ciemnieje jak szalony, na twarzy nie było tak źle
wszystko tutaj jakoś ciemno wygląda u Ciebie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 19:36   #4543
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30379175]wszystko tutaj jakoś ciemno wygląda u Ciebie [/QUOTE]
Bo ręka jest bladziutka Gratuluję stopnia jasności skóry Eh, ja tak blada nie jestem
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 23:06   #4544
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Zdecydowałam się i w tym tygodniu powinnam dostać Photo ready w odcieniu Vanilla . Na Inglot lub EL DW przyjdzie czas. A jak się nie sprawdzi to może jakaś dobra dusza go przygarnie
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 07:13   #4545
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Ja mam taki problem, że ogólnie Buff Revlona na początku po nałożeniu jest prawie idealny, ale po chwili robi się jakby ziemisty? W świetle dziennym nie widzę tego, ale kiedy zrobię zdjęcie twarzy, to odznacza się od szyi jakby był beżem z nutką różu. Hmm.. dziwne to
Też tak mam... Moja skóra wydaje się po nim jakaś taka szara i beż życia. Ale lepsze to niż być różowym po Ivory w moim przypadku

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj nowy podkład Bourjois. I najjaśniejszy odcień wydaje się jaśniejszy niż Healthy Mix. Bezpośrednio po nałożeniu są identyczne, ale przy rozcieraniu HM ciemniał (może tester start?) a nowy podkład pozostał niezmieniony.
Jaki jest ten nowy podkład? Matujący może? Jeszcze o nim nie słyszałam.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm


Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2011-11-08 o 07:15
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 07:51   #4546
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

moge miec pytanie? Bone i Linen jest na jakim poziomie MAC?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:25   #4547
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Też tak mam... Moja skóra wydaje się po nim jakaś taka szara i beż życia. Ale lepsze to niż być różowym po Ivory w moim przypadku



Jaki jest ten nowy podkład? Matujący może? Jeszcze o nim nie słyszałam.
Ja uzywajac Revlon Buff ciagle słyszałam, jestem blada. Mimo, że odcien byl dobrze dobrany to wygladalam w nim chyba troche niezdrowo. Mieszałam go potem z Sand beige i bylo lepiej ;-) Teraz przezucilam sie na Rimmel Match Perfection Najjasniejszy Ivory i jestem na razie zadowolona.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:19   #4548
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Jasne, że możemy sobie podkłady mieszać, robić cuda, żeby było ok. Tylko, że to chyba nie tak powinno być w "idealnym podkładowym świecie" (w sumie to można otworzyć mieszalnię podkładów - jak mieszalnie farb dla wybrednych klientów - pomysł na biznes gotowy ). Zazdroszczę tym dziewczynom, które nie muszą szukać koloru, mogą się skoncentrować na właściwościach.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:33   #4549
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

masz racje, dlatego ja szukalam dalej jakiegoś podkładu i znalazlam. Na razie pozostaje przy rimmelu Revlon zostawie sobie na wiosne jak bbuzia nabierze troche opalenizny.
Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Jasne, że możemy sobie podkłady mieszać, robić cuda, żeby było ok. Tylko, że to chyba nie tak powinno być w "idealnym podkładowym świecie" (w sumie to można otworzyć mieszalnię podkładów - jak mieszalnie farb dla wybrednych klientów - pomysł na biznes gotowy ). Zazdroszczę tym dziewczynom, które nie muszą szukać koloru, mogą się skoncentrować na właściwościach.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 21:42   #4550
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A może ktoś chce ze mną na pół revlony?
Czaję się na CS Buff dla mieszanej i na Vanilla z PR.
Tylko nie mam w co przelać, więc to musiałby być ktoś kto dysponuje słoiczkami, albo ma w co sobie odlać.
Zależałoby mi też na opakowaniach, bo już nie mogę się połapać w tych słoiczkach.

A do końca życia nie zużyję całych... w ogóle strzelam, bo nie miałam ich nigdy, a nigdzie nie chcą dać próbek.

ps. i czaję się na L'oreal 02 True Match, jak on wypada w porównaniu do revlona CS?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

zwątpiłam po tych swatchach: http://www.makeupalley.com/product/s.../Revlon/Liquid
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2011-11-09 o 21:39
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:59   #4551
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A może ktoś chce ze mną na pół revlony?
Czaję się na CS Buff dla mieszanej i na Vanilla z PR.
Tylko nie mam w co przelać, więc to musiałby być ktoś kto dysponuje słoiczkami, albo ma w co sobie odlać.
Zależałoby mi też na opakowaniach, bo już nie mogę się połapać w tych słoiczkach.

A do końca życia nie zużyję całych... w ogóle strzelam, bo nie miałam ich nigdy, a nigdzie nie chcą dać próbek.

ps. i czaję się na L'oreal 02 True Match, jak on wypada w porównaniu do revlona CS?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

zwątpiłam po tych swatchach: http://www.makeupalley.com/product/s.../Revlon/Liquid
Tzn chcesz kupić w2? Bo odcienie true matcha to c1, w1, n1, c2, w2 itd...
Ostrzegam, że wszystkie dwójki są już bardzo ciemne
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 10:32   #4552
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Witam was serdecznie
Quench, pokazywałaś swatche Armaniego, mogłabyś mi napisać coś więcej o nim?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:53   #4553
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Witam was serdecznie
Quench, pokazywałaś swatche Armaniego, mogłabyś mi napisać coś więcej o nim?
Tutaj link do mojej recenzji: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...20.html&next=1

Ogólnie to jeden z najlepszych podkładów jakie testowałam. Wydajny, jasny (ale uwaga - on ciemnieje na skórze o ton i to po kilku sekundach od nałożenia!). Daje fajne wykończenie, takie satynowe. Jest trwały, nie rozmazuje się tak jak Luminous Silk czy inne podkłady. Nie wiem, jak będzie trzymał się na cerze tłustej, ale na mojej mieszanej wytrzymuje ok 12h.
W sumie przypomina mi trochę YSL Teint Resist, ale jest trwalszy i jakoś naturalniej wygląda...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:12   #4554
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

thx
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:30   #4555
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tzn chcesz kupić w2? Bo odcienie true matcha to c1, w1, n1, c2, w2 itd...
Ostrzegam, że wszystkie dwójki są już bardzo ciemne
http://www.mywomenstuff.com/2010/03/...aluronic-acid/
no tu jakiś ładny jasny

ale jest jakaś jakby nowa wersja, widziałam w rossie z inną czcionką i bez puzzla, ale boję się, że znowu murzyński...
tak samo jak: http://allegro.pl/nowosc-revlon-podk...917903224.html
jasny, ale pewnie prześwietlony

Nie wiem, jakoś idę już na samych BB, bo wczoraj byłam w Givenchy, ale to już nie to.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2011-11-11 o 20:33
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:10   #4556
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Obecnie używam Revlona CS odcienia Buff, czy którykolwiek z fluidów matujących Lirene ma na tyle jasny odcień, który by mu odpowiadał? Czy znów dyskryminacja jasnych kolorów i nie znajdę nic dla siebie? Nie miałam jeszcze nigdy styczności z tymi fluidami, zaciekawiły mnie dopiero dziś po tym jak kupiłam Flesza i na ostatniej stronie są wyszczególnione
Niby ten natural look 2w1 z bazą ma jakiś kolor Ivory, tylko czy on jest faktycznie taki jasny?
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm


Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2011-11-12 o 19:18
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:20   #4557
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość

ps. i czaję się na L'oreal 02 True Match, jak on wypada w porównaniu do revlona CS?
Ja mam europejska wersje w1 i to klasyczna ciemna pomaranczka

A czy ty mialas kiedys podklad Coastal Scents? Bo ST03 jest naprawde jasny i zolty, w tym momencie dla mnie nawet po lecie za jasny. Z klasycznych podkladow ten chyba byl najbardziej zblizony do mojego kolory szyi w zimie
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 19:53   #4558
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja mam europejska wersje w1 i to klasyczna ciemna pomaranczka

A czy ty mialas kiedys podklad Coastal Scents? Bo ST03 jest naprawde jasny i zolty, w tym momencie dla mnie nawet po lecie za jasny. Z klasycznych podkladow ten chyba byl najbardziej zblizony do mojego kolory szyi w zimie
to dobrze, że się powstrzymałam przed kliknięciem

Jeszcze nie miałam, ale kto wie, może kiedyś.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:18   #4559
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
http://www.mywomenstuff.com/2010/03/...aluronic-acid/
no tu jakiś ładny jasny

ale jest jakaś jakby nowa wersja, widziałam w rossie z inną czcionką i bez puzzla, ale boję się, że znowu murzyński...
tak samo jak: http://allegro.pl/nowosc-revlon-podk...917903224.html
jasny, ale pewnie prześwietlony

Nie wiem, jakoś idę już na samych BB, bo wczoraj byłam w Givenchy, ale to już nie to.
Mam też nowego True Matcha. Jest jaśniejszy i bardziej chłodny o starej wersji (kolor n1); wtapia się w skórę lepiej niż Bourjois. Swatche też gdzieś wrzucałam
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:31   #4560
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tutaj link do mojej recenzji: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...20.html&next=1

Ogólnie to jeden z najlepszych podkładów jakie testowałam. Wydajny, jasny (ale uwaga - on ciemnieje na skórze o ton i to po kilku sekundach od nałożenia
A jaki masz numer? 02 może?
Ups doczytałam sama ;-) bo 01 chyba nie ma wcale ;-)

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-11-13 o 11:34
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.