Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 18:27   #1771
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mi się zapach truskawki podobał (czułam przez opakowanie już! :wow, ciekawiło mnie właśnie jego działanie, czy jak zwykły jest A jeśli tak, to jest godny używania



Nie warto kupować w takim wypadku? Widziałam, że kosztuje ok 15 złotych, to o połowę więcej niż Carmex i inne balsamy do ust ogólnie...



A, to wiem jaki to krem. Moja mama go miała, widziałam ostatnio jak w domu byłam. Przy następnej okazji posmaruję się nim na noc, sprawdzę jego ogólne właściwości. A chroni przed mrozem? Bo to mnie w sumie najbardziej interesuje przy kremie na zimę



Ja dziękuję Ci za odpowiedzi za to
Czy krem z Iwostinu chroni przed mrozem hm... W sumie naprawdę trudno mi to powiedzieć, bo użyłam go kilka razy i nawet nie pamiętam.
Co to tych balsamów do ust - jeśli już się tak na nie 'napaliłaś' to możesz spróbować, jednak jak dla mnie to zdecydowanie strata pieniędzy, ja moje kupiłam za 2 dychy i żałuję, bo jak już mówiłam - Carmex dużo lepszy i tańszy
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 18:38   #1772
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Długo mnie tu nie było, więc robię pełną aktualizację. Mimo, że przez kwiecień nie kupiłam ani jednego kosmetyku, w maju znowu zaczęłam szaleć a i tak mam tego pełno. Ale nie kupowanie kosmetyków jest taaakie trudne
Śliczny zbiór. Co powiesz o żelu do mycia twarzy AA? Wysusza?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:20   #1773
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;27089823]Jak się sprawdza pasta Prokudent? Czaję się na te pasty już od jakiegoś czasu, ale mam wrażliwą jamę ustną i trochę się boję. Masz może porównanie do pasty Elmex tej pomarańczowej?[/QUOTE]

To już któraś z kolei moja tubka, więc jest ok, przynajmniej dla mnie. Mam wrażliwe zęby i jak nie używam pasty dla wrażliwców to czuję tę dolegliwość. Do zielonej Elmex trochę jej brakuje, ale mi ta wystarcza a cenowo jest różnica.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Co to za kosmetyki AA - krem to chyba ten, co ostatnio był w promocji w Biedronce - zastanawiałam się czy kupić, ale zrezygnowałam. A co jest z tyłu - jakiś balsam z tej nowej serii Eco?
Krem AA kupiłam w ostatniej Biedronkowej promocji Jeszcze go nie używałam, więc póki co nic nie powiem.

Z Evoco mam żel do mycia twarzy. To będzie 2 butelka. Wg mnie dobrze myje, nie pieni się i starcza na ok. 6 m-cy myjąc twarz 2x dziennie.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:26   #1774
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci
Planowałam na zimę kupić ten krem, żeby chronił skórę przed mrozem... Myślisz, że da radę? Zwykle używałam Aven Cold Cream'u. Choć jak piszesz, że jest dość lekki, to nie wydaje mi się dobry na zimę
A gdzie kupiłaś Scheller'a?
Iwostin jest lekki jak na krem tłusty a nie całkiem lekki, chroni przed mrozem, ale faktycznie nie tak dobrze jak Cold Creme. On się nadaje bardziej na takie 'normalne' wyjście w zimie, pod makijaż, po mieście, nie na bardzo długo a na zimowe spacery czy narty to tylko CC.
Krem Scheller kupiłam w Super-Pharm.

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
Kochana to jak już użyjesz tej maski, to daj mi proszę znać jaka jest
Jakich kremów do stóp używałaś prędzej? Za jakiś czas będę zamawiała paczkę i na mojej liście zakupów jest właśnie krem do stóp, ale nie mam pojęcia, który kupić
Dam znać, jak nie tu, to na pewno ocenię w KWC.
Z kremów do stóp ja lubię Neutrogenę, najbardziej taki balsam w słoiczku. Podobno dobra jest też lawendowa seria YR, ale testowałam tylko maseczkę (b. fajna), więc jak kremy to nie wiem. Poza tym chyba na nic szczególnie fajnego do tej pory nie trafiłam.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Jak tam szampon i odżywka Loreala?
Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Miałam spytać o to samo
Bardzo mi się podobają szampon dobrze oczyszcza, nie obciąża, włosy się po nim ładnie układają. Odżywka jest raczej lekka, ale wygładza i nawilża, też nie obciąża. Bardzo fajny duet.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:26   #1775
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Scrub do stóp jest całkiem OK, jednak mam wrażenie, że jest trochę za słaby... Filtr kupiłam kilka dni temu (zbierałam się do tego dość długo, bo jest drogi) i użyłam na razie dopiero raz. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że jest nieziemsko lekki, jest w sumie w postaci takiego trochę mleczka. Dobrze się rozprowadza... Niestety ja się po nim świecę, ale wystarczy odrobina pudru i jest okej.
No właśnie ja do stóp szukam zdzieraka i to mocnego - stopy mam bardzo zniszczone

A filtr Właśnie takiego czego szukam... Rozejrzę się za nim i pewnie kupię
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:35   #1776
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje skromne zbiory, coraz bardziej zminimalizowane

1. twarz - kremy
2. twarz - oczyszczanie, maseczki itp.
3. ręce i nogi
4. ciało
5. włosy
świetna ilość co sądzisz o lakierze Elnett? swego czasu przymierzałam się do niego, ale zawsze jakoś się opierałam dobrze utrwala? i czy łatwo go wyczesać? myślisz, że nadaje się do nadania włosom objętości?
Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Długo mnie tu nie było, więc robię pełną aktualizację. Mimo, że przez kwiecień nie kupiłam ani jednego kosmetyku, w maju znowu zaczęłam szaleć a i tak mam tego pełno. Ale nie kupowanie kosmetyków jest taaakie trudne
A Więc:
1. Usta
2. Dłonie i stopy
3. Włosy
4. Ciało
5. Twarz (o Jezu )
6. Rzeczy, które się przypałętały na koniec

Jak coś to pytajcie, bo wiem, że na fotach niewiele widać.
bardzo fajny zbiór widzę woda brzozowa cieszy się dużą sympatią na wizażu
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:44   #1777
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

iceflower bardzo ładny zbiór
chciałm zapytac o działanie nailteka?

Drippy Twój zbiór też jest bardzo fajny
co powiesz o peelingu do twarzy z soraya? bo jestem na kupnie jakiegoś peelingu i szukam opinii
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 19:56   #1778
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
No właśnie ja do stóp szukam zdzieraka i to mocnego - stopy mam bardzo zniszczone
w takim przypadku, peeling to tylko dodatek, koniecznie kup coś z dużą dawką mocznika i salicyla; polecam Pilarix, bo jest dużo lepszy i tańszy niż podobne kremy z drogerii

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
2. Kolejne pytanie mam do balsamu do ust Burt's Bees. Ten balsam (miodowy i naturalny) jest moim kosmetykowym marzeniem póki co, ale go nie ma Jaki on jest? Jak działa? Jak pachnie i jaką ma konsystencję?
Podpinam sie pod to pytanie, sama mam Burta w metalowym pudełeczku i nie jestem zadowolona - cienias w porówaniu do innych naturalnych

EDIT: widze, że odpowiedź już padła i odczucia podobne do moich
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-05-24 o 19:58
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 20:04   #1779
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
w takim przypadku, peeling to tylko dodatek, koniecznie kup coś z dużą dawką mocznika i salicyla; polecam Pilarix, bo jest dużo lepszy i tańszy niż podobne kremy z drogerii[
O to dzięki, jaki koszt tego Pilarixa?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 20:07   #1780
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
O to dzięki, jaki koszt tego Pilarixa?
ok. 15-18 zł za 100 ml
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 20:32   #1781
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
ok. 15-18 zł za 100 ml
To faktycznie niedrogo w stosunku do tego co w drogerii - zazwyczaj te mocznikowe lub do pielęgnacji mocnej stóp są sporo droższe. Pewnie kupię. Dzięki za radę hey
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 20:56   #1782
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Śliczny zbiór. Co powiesz o żelu do mycia twarzy AA? Wysusza?
Dziękuję
Bardzo przyjemny żel, nie wysusza, dość dobrze oczyszcza - jednak bez zachwytów. Ale warto spróbować.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo fajny zbiór widzę woda brzozowa cieszy się dużą sympatią na wizażu
Dziękuję Taak, to bardzo przydatna rzecz

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Drippy Twój zbiór też jest bardzo fajny
co powiesz o peelingu do twarzy z soraya? bo jestem na kupnie jakiegoś peelingu i szukam opinii
Dziękuję
Peeling jak dla mnie jest za mocny. Jednak naprawdę dobrze ściera i zostawia skórę gładką, ale dla mnie jest niewiele słabszy od Bardzo Mocnego peelingu Ziaji.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 22:10   #1783
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Dziękuję
Bardzo przyjemny żel, nie wysusza, dość dobrze oczyszcza - jednak bez zachwytów. Ale warto spróbować.
Oo, to brzmi ciekawie, dzięki za opinię.

Edytowane przez Meell
Czas edycji: 2011-05-24 o 22:10 Powód: literówka
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 22:17   #1784
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
w takim przypadku, peeling to tylko dodatek, koniecznie kup coś z dużą dawką mocznika i salicyla; polecam Pilarix, bo jest dużo lepszy i tańszy niż podobne kremy z drogerii

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



Podpinam sie pod to pytanie, sama mam Burta w metalowym pudełeczku i nie jestem zadowolona - cienias w porówaniu do innych naturalnych

EDIT: widze, że odpowiedź już padła i odczucia podobne do moich
Pilarix byłby dobry na stwardniałe pięty? Mam go właśnie, ale nigdy go do stóp nie używałam... Pomógłby? Tarka nie działa na nie, więc staram się znaleźć póki co inny sposób.

To Burt's Bees'a sobie odpuszczę w takim wypadku Nie będę pieniędzy marnować. Wczoraj listonosz przyniósł paczkę, a w niej truskawkowego i miętowego Carmexa, wystarczy mi
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 23:20   #1785
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pilarix byłby dobry na stwardniałe pięty? Mam go właśnie, ale nigdy go do stóp nie używałam... Pomógłby? Tarka nie działa na nie, więc staram się znaleźć póki co inny sposób.
Jak najbardziej, u mnie juz po pierwszym użyciu zmiekcza naskórek, jednak trzeba stosować regularnie, bo jak przestaniesz to problem powróci

Cytat:
Napisane przez Kretka666
To Burt's Bees'a sobie odpuszczę w takim wypadku Nie będę pieniędzy marnować. Wczoraj listonosz przyniósł paczkę, a w niej truskawkowego i miętowego Carmexa, wystarczy mi
A feeee carmex i do tego truskawka, tego bym nie przezyła
Jeśli byś chciała spróbować "naturalnej" pomadki to b. polecam brzozową Sylveco, dostępna w m.in. Herbapolach
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 23:38   #1786
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jak najbardziej, u mnie juz po pierwszym użyciu zmiekcza naskórek, jednak trzeba stosować regularnie, bo jak przestaniesz to problem powróci

A feeee carmex i do tego truskawka, tego bym nie przezyła
Jeśli byś chciała spróbować "naturalnej" pomadki to b. polecam brzozową Sylveco, dostępna w m.in. Herbapolach
Nie mam nawyku regularności jeśli chodzi o pielęgnację stóp Dlatego takie są. Ale się postaram, może coś da.

Carmex truskawkowy ładnie pachnie A miętowy to już w ogóle cudo, jak gumy Orbit miętowe.
A ta Sylveco pomadka dobrze nawilża? Bo tego najbardziej oczekuję od pomadki. Żadna nie nawilża jak Carmex, po innych usta mi wysychają w pół godziny.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 23:47   #1787
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie mam nawyku regularności jeśli chodzi o pielęgnację stóp Dlatego takie są. Ale się postaram, może coś da.

Carmex truskawkowy ładnie pachnie A miętowy to już w ogóle cudo, jak gumy Orbit miętowe.
A ta Sylveco pomadka dobrze nawilża? Bo tego najbardziej oczekuję od pomadki. Żadna nie nawilża jak Carmex, po innych usta mi wysychają w pół godziny.
Truskawek nie nawidze, gume orbit uwielbiam - teraz mam dwie pomadki o zpachu peppermint i spearmint, da druga pachnie jak zielona Orbit. Carmexa nie trawie za smak kremu Nivea czy innej traumy
Sylveco dobrze nawilża i natłuszcza, np.gdy pod koniec stycznia grypa mnie rozłozyła, wegetowałam pare dni, usta mi spierzchły na pustynie - Sylveco dała rade w kilka dni
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 06:25   #1788
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Długo mnie tu nie było, więc robię pełną aktualizację. Mimo, że przez kwiecień nie kupiłam ani jednego kosmetyku, w maju znowu zaczęłam szaleć a i tak mam tego pełno. Ale nie kupowanie kosmetyków jest taaakie trudne
A Więc:
1. Usta
2. Dłonie i stopy
3. Włosy
4. Ciało
5. Twarz (o Jezu )
6. Rzeczy, które się przypałętały na koniec

Jak coś to pytajcie, bo wiem, że na fotach niewiele widać.
CO to za balsam Isany? Można go kupić w PL? Z którego produktu do ust jesteś najbardziej zadowolona, jeżeli chodzi o nawilżenie?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 10:17   #1789
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Krem AA kupiłam w ostatniej Biedronkowej promocji Jeszcze go nie używałam, więc póki co nic nie powiem.

Z Evoco mam żel do mycia twarzy. To będzie 2 butelka. Wg mnie dobrze myje, nie pieni się i starcza na ok. 6 m-cy myjąc twarz 2x dziennie.
Dziękuję, jak nie zapomnisz to daj znać o tym kremie AA.

Iceflower - także dziękuję i także proszę o opinię nt. kremu Bielendy, gdy już go użyjesz
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 11:45   #1790
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Truskawek nie nawidze, gume orbit uwielbiam - teraz mam dwie pomadki o zpachu peppermint i spearmint, da druga pachnie jak zielona Orbit. Carmexa nie trawie za smak kremu Nivea czy innej traumy
Sylveco dobrze nawilża i natłuszcza, np.gdy pod koniec stycznia grypa mnie rozłozyła, wegetowałam pare dni, usta mi spierzchły na pustynie - Sylveco dała rade w kilka dni
Ten miętowy właśnie ma zapach spearmint, zielonej Orbit Bardzo mi się podoba. Akurat smaku dla mnie Carmex nie ma, więc dlatego jest moim nr. 1. Tylko klasycznego nie używam, bo dla TŻ smakuje woskiem A smakowe lubi, zapachami też się zachwyca.

A gdzie jeszcze można tą Sylveco znaleźć? W sklepach zielarskich? Nie kuś nią, nie kuś! Bo kupię, a mam dużo!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:07   #1791
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jak najbardziej, u mnie juz po pierwszym użyciu zmiekcza naskórek, jednak trzeba stosować regularnie, bo jak przestaniesz to problem powróci
Ale ważne, że działa. Bo pamiętam, że kupiłam sławetny krem z Scholla to była tragedia. - ponad 20 zł w błoto, krem nie działał, a ja mam duży problem z piętami - mam płaskostopie, a dwa, że wysuszoną i zniszczoną skórę

Ile on ma % mocznika, a ile kwasu salicylowego?

Edit: A i kupiłam ten żel z Ziai - skład boski (dziewczyny prawdopodobnie uczulają parabeny, bo uczulającego składnika made by Ziaja brak ). Przestestuję i wam powiem - w sklepiku ziajowym na Pradze Płn w Wa-wie cena 11,10 za 250 ml.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-25 o 12:25 Powód: przypomniałam coś sobie - skleroza nie boli ;)
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:43   #1792
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ale ważne, że działa. Bo pamiętam, że kupiłam sławetny krem z Scholla to była tragedia. - ponad 20 zł w błoto, krem nie działał, a ja mam duży problem z piętami - mam płaskostopie, a dwa, że wysuszoną i zniszczoną skórę
Mam go, ale sie przerzuciłam na Pilarixa bo lepiej sie wchłania i mocniej działa

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera
Ile on ma % mocznika, a ile kwasu salicylowego?
Odpowiednio 20% i 5%. W ogóle skład ma bardzo ładny - treściwy i krótki

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

A gdzie jeszcze można tą Sylveco znaleźć? W sklepach zielarskich? Nie kuś nią, nie kuś! Bo kupię, a mam dużo!
http://www.sylveco.pl/?gdzie-kupic,34
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 13:19   #1793
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
świetna ilość co sądzisz o lakierze Elnett? swego czasu przymierzałam się do niego, ale zawsze jakoś się opierałam dobrze utrwala? i czy łatwo go wyczesać? myślisz, że nadaje się do nadania włosom objętości?
Ja w sumie lakieru do włosów prawie nie używam, głównie dlatego że nie mam specjalnego talentu do ich układania użyłam go w sumie raz, nie skleja, utrwala nieźle, włosy objętość ładnie trzymały, wyczesywania nie próbowałam Dużo osób narzeka na zapach, mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
iceflower bardzo ładny zbiór
chciałm zapytac o działanie nailteka?
Dziękuję
Z Nail Teka jestem bardzo zadowolona, bardzo wzmacnia paznokcie i poprawia ich kondycję. Jedyny problem, którego nie udało mu się wyeliminować to ich rozdwajanie się, kiedy są dłuższe. Poza tym Foundation jest fenomenalny pod lakier.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Iceflower - także dziękuję i także proszę o opinię nt. kremu Bielendy, gdy już go użyjesz
Postaram się pamiętać, niedługo mam zamiar go otworzyć, jak zużyję kilka próbek.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 14:13   #1794
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Mam go, ale sie przerzuciłam na Pilarixa bo lepiej sie wchłania i mocniej działa


Odpowiednio 20% i 5%. W ogóle skład ma bardzo ładny - treściwy i krótki

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------



http://www.sylveco.pl/?gdzie-kupic,34
Mam nadzieję, że na pięty Pilarix pomoże. Bo ja go kupiłam z myślą o moich łuszczycowych łokciach, które zimą się uaktywniają mocno i...był średni. A jego kosystencja straszna, bo nie wchłaniał się w ogóle, zasychał mi na skórze i się wałkował Na stopy to skarpetki założę, a na łokcie? Raczej nie
Dziękuję Ci
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 18:40   #1795
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
CO to za balsam Isany? Można go kupić w PL? Z którego produktu do ust jesteś najbardziej zadowolona, jeżeli chodzi o nawilżenie?
Chodzi ci o balsam do ust z Isany? To chyba jakaś nowość, bo zobaczyłam go na oczy pierwszy raz w życiu i od razu musiałam kupić oczywiście Ale kupiłam go w Polsce.
Najbardziej zadowolona jestem z Carmexu, tutaj w ogóle nie ma o czym mówić Jednak ten balsamik Neutrogeny zapowiada się nieźle - ale dopiero go kupiłam, wiec zobaczymy jak będzie.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 18:53   #1796
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Chodzi ci o balsam do ust z Isany? To chyba jakaś nowość, bo zobaczyłam go na oczy pierwszy raz w życiu i od razu musiałam kupić oczywiście Ale kupiłam go w Polsce.
Najbardziej zadowolona jestem z Carmexu, tutaj w ogóle nie ma o czym mówić Jednak ten balsamik Neutrogeny zapowiada się nieźle - ale dopiero go kupiłam, wiec zobaczymy jak będzie.
Tak, chodziło mi o balsam do ust. A jaki on ma skład? Może się za nim rozejrzę. Miałam Neutrogenę, ale zupełnie się u mnie nie sprawdziła. Na 1 miejscu jest Carmex, a potem długo nic choć mam wrażenie, że ostatnio przestaje na mnie działać.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 19:07   #1797
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
J

Dziękuję
Z Nail Teka jestem bardzo zadowolona, bardzo wzmacnia paznokcie i poprawia ich kondycję. Jedyny problem, którego nie udało mu się wyeliminować to ich rozdwajanie się, kiedy są dłuższe. Poza tym Foundation jest fenomenalny pod lakier.
brzmi zachęcająco a czy Foundation przedłuża trwałość lakieru? bo u mnie to średnio 2 dwa dni i trzeba zmywać
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 19:32   #1798
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję, jak nie zapomnisz to daj znać o tym kremie AA.
Jak nie zapomnę to za jakiś czas napiszę jak się sprawuje
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 22:04   #1799
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Tak, chodziło mi o balsam do ust. A jaki on ma skład? Może się za nim rozejrzę. Miałam Neutrogenę, ale zupełnie się u mnie nie sprawdziła. Na 1 miejscu jest Carmex, a potem długo nic choć mam wrażenie, że ostatnio przestaje na mnie działać.
Kurczę! Niestety nie znam się na składach kompletnie, więc nawet nie rzuciłam na niego okiem i wyrzuciłam opakowanie... A na słoiczku nie ma, więc niestety nie mogę Ci pomóc
Na mnie Carmex generalnie działa super, choć mam wrażenie, że kiedyś było lepiej...
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 10:13   #1800
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
brzmi zachęcająco a czy Foundation przedłuża trwałość lakieru? bo u mnie to średnio 2 dwa dni i trzeba zmywać
Ciężko powiedzieć, to już chyba bardziej Intensive Therapy przedłuża, ja je zawsze stosuję w duecie, ale muszę przyznać, że jakoś bardzo nie wpływają np. na odpryskiwanie lakieru, ale ograniczają na pewno ścieranie z końcówek. Dużo zależy też od lakieru.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.