Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-16, 17:44   #1351
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

kuleczkka, pamiêtaj te¿, ¿e samo 5 nie wystarczy, musisz wzi±æ co¶ ch³odnego, jak 5SB, 5A lub 5BP.

Natomiast ja wci±¿ najbardziej poleca³abym 6BS (pamiêtaj zawsze o wodzie 3%), ale decyzja nale¿y do Ciebie
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-16, 17:54   #1352
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

farbowa³am jaki¶ czas temu 6 (profesjonaln±) i by³y bardzo jasne - moje w³osy wychodz± tak co najmniej z ton ja¶niejsze - nie wiem czemu

a o koñcówce do 5 pamiêtam
kuleczkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-16, 20:58   #1353
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am jaki¶ czas temu 6 (profesjonaln±) i by³y bardzo jasne - moje w³osy wychodz± tak co najmniej z ton ja¶niejsze - nie wiem czemu

a o koñcówce do 5 pamiêtam
Je¶li mówisz, o profesce jako 6 czy 7 z luo color:

To siê nie dziwiê, ¿e Ci jasno wysz³o.
Przede wszystkim bardzo ma³a taLuo Color L'oreal, 50ml za tak± kasê, w sume to razem z utleniaczem 75ml (czyli na raz)
Je¶li ju¿ by¶ siê upar³a Luo color to widzê te¿ maj± 6,12, neutraliuje rudo/¿³oty refleks
Poogl±daj sobie jakie¶ palety z Goldwella i zobaczysz, ¿e 6 jest zazwyczaj b. ciemna, mi 7 z Allwaves wysz³a prawie czarno, a caate mia³a robione 6 i 6.1 na wodzie 4%, 4,5 na poprzedniej stronie chyba jest wpis i zdjêcia to sobie zobacz.
Jak masz z³oty refleks szukaj farby z .2 po przecinku, jak rude z .1 a jak rude i z³ote to .12, lub .21 w zale¿no¶ci czego wiêcej




Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:22
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-17, 12:51   #1354
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 728
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
kuleczkka, pamiêtaj te¿, ¿e samo 5 nie wystarczy, musisz wzi±æ co¶ ch³odnego, jak 5SB, 5A lub 5BP.

Natomiast ja wci±¿ najbardziej poleca³abym 6BS (pamiêtaj zawsze o wodzie 3%), ale decyzja nale¿y do Ciebie
Mo¿esz podpowiedzieæ w jakich proporcjach? 1:2?
Soso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-17, 17:33   #1355
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Soso Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz podpowiedzieæ w jakich proporcjach? 1:2?
Goldwell Topchic zazwyczaj miesza siê 1:1. S± wyj±tki, jak gama Neutralights, ale wszystko jest na ulotce
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-18, 09:19   #1356
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 728
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Goldwell Topchic zazwyczaj miesza siê 1:1. S± wyj±tki, jak gama Neutralights, ale wszystko jest na ulotce
Oki doki, pyta³am o Colorance, ale chyba niejasno (na szczê¶cie znalaz³am ju¿ jak±¶ Twoj± wypowied¼ co do proporcji w przypadku Colorance) Zafarbowa³am wczoraj w³osy 6SB (w proporcjach 1:2 z oxy 3%) i jestem zadowolona
Soso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-18, 09:50   #1357
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Soso, pokarz jak wysz³y - bardzo proszê
kuleczkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 10:33   #1358
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Soso Poka¿ wiadomo¶æ
Oki doki, pyta³am o Colorance, ale chyba niejasno (na szczê¶cie znalaz³am ju¿ jak±¶ Twoj± wypowied¼ co do proporcji w przypadku Colorance) Zafarbowa³am wczoraj w³osy 6SB (w proporcjach 1:2 z oxy 3%) i jestem zadowolona

Ja te¿ bardzo proszê o fotkê
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-18, 10:35   #1359
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 728
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Postaram siê zrobic w weekend w ¶wietle dziennym
Soso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-18, 18:41   #1360
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 355
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zyta82 dziêki za maila, naprawdê przydatne informacje

Dziewczyny, a jak jest z p³ukankami do w³osów?? Czy srebrna albo fioletowa jest w stanie choæ trochê och³odziæ ciemne w³osy, czy nadaje siê tylko dla jasnych?

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2011-11-18 o 18:42
mila17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-18, 20:07   #1361
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziewczyny czy farba topchic niszczy wam w³osy? Jestem swie¿o po fizycie u fryzjerki, jestem bardzo zadowolona z obecnego koloru jak narazie, mam ciemny br±z, nie jest ciep³y chocia¿ w sumie jaki¶ mega ch³odny te¿ nie, no ale mia³am farbowan± g³ównie natur± wiêc nie dziwiê siê, jedynie z ma³ym dodatkiem popielu. Natomiast fryzjerka powiedzia³a ¿e mam w³osy przesuszone trochê na ca³ej d³ugo¶ci i pyta³a czym wcze¶niej farbowa³am. Gdy powiedzia³am ¿e Topchicem, to stwierdzi³a ¿e wcale siê nie dziwi bo pracowa³a na tych farbach wcze¶niej i z do¶wiadczenia wie, ¿e ta farba sporo szkodzi I ja te¿ widzê ¿e na moich w³osach jednak siê nie sprawdzi³a tak jak powinna
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 20:59   #1362
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny czy farba topchic niszczy wam w³osy? Jestem swie¿o po fizycie u fryzjerki, jestem bardzo zadowolona z obecnego koloru jak narazie, mam ciemny br±z, nie jest ciep³y chocia¿ w sumie jaki¶ mega ch³odny te¿ nie, no ale mia³am farbowan± g³ównie natur± wiêc nie dziwiê siê, jedynie z ma³ym dodatkiem popielu. Natomiast fryzjerka powiedzia³a ¿e mam w³osy przesuszone trochê na ca³ej d³ugo¶ci i pyta³a czym wcze¶niej farbowa³am. Gdy powiedzia³am ¿e Topchicem, to stwierdzi³a ¿e wcale siê nie dziwi bo pracowa³a na tych farbach wcze¶niej i z do¶wiadczenia wie, ¿e ta farba sporo szkodzi I ja te¿ widzê ¿e na moich w³osach jednak siê nie sprawdzi³a tak jak powinna
Ja nie u¿ywa³±m, ale która¶ z dziewczyn na 100%.
A jakiej firmy farba Ci robi³a? Nie dostrzeg³a¶ (wypyta³a¶) koloru (numerów) i % oxy? Ile trzyma³a i jak k³ad³a? Oczywi¶cie prosimu o fotorelacjê
Oby jak najd³u¿ej Ci siê trzyma³ i by³ ch³odny

mila17 - A co do p³ukanek to nie mam pojêcia, wiem tylko, ¿e fioletowa do w³osów "¿ó³tych"po farbowaniu, a srebrna do "rudego refleksu" a rude to chyba na ciemniejszych poziomach

soso - A co Ty nie mia³a¶ ulotki, ¿e pyta³a¶ o proporcje? My zawsze mieszamy jak pisze producent.
Te¿ poproszê o fotki koniecznie!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-11-18 o 21:02
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-18, 23:22   #1363
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny czy farba topchic niszczy wam w³osy? Jestem swie¿o po fizycie u fryzjerki, jestem bardzo zadowolona z obecnego koloru jak narazie, mam ciemny br±z, nie jest ciep³y chocia¿ w sumie jaki¶ mega ch³odny te¿ nie, no ale mia³am farbowan± g³ównie natur± wiêc nie dziwiê siê, jedynie z ma³ym dodatkiem popielu. Natomiast fryzjerka powiedzia³a ¿e mam w³osy przesuszone trochê na ca³ej d³ugo¶ci i pyta³a czym wcze¶niej farbowa³am. Gdy powiedzia³am ¿e Topchicem, to stwierdzi³a ¿e wcale siê nie dziwi bo pracowa³a na tych farbach wcze¶niej i z do¶wiadczenia wie, ¿e ta farba sporo szkodzi I ja te¿ widzê ¿e na moich w³osach jednak siê nie sprawdzi³a tak jak powinna
mówisz o Goldwell Topchic? ja farbujê ok. roku i nie zauwa¿y³am, ¿eby wyrz±dzi³a moim w³osom jak±kolwiek szkodê
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-19, 19:08   #1364
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziewczyny nie wiecie jak sie pozbyæ miedzianego odcienia z w³osów??

kupi³am sobie miedziany br±z z l'oreala i zastanawiam siê czy bêdzie mi potem ³atwo w razie czego wróciæ do jasnego br±zu
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-19, 19:47   #1365
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zyta82
Za ka¿dym razem jak tak jestem przegl±dam paletê i nigdy nie pamiêtam firmy :/ Kolory mia³am zmieszane w takich samych proporcjach: naturê 3 i 5, i do tego ciemny popielaty blond czyli poziom 6 bodaj¿e. Chcia³am robiæ natur± 4 i br±zem popielatym ale akurat nie by³o tych farb a czekaæ mi siê nie chcia³o na dostawê Robione na 3%, k³ad³a normalnie chyba: najpierw odrosty pó¼niej na d³ugo¶æ i trzymane ca³o¶æ pó³ godzinki w tym ok 10 min pod baniakiem. Kolor wyszed³ ciemno, prawie czarno wiêc dlatego mozê wydaje mi siê byæ zimny. P³uka³am wczoraj wod± z octem, nie wiem na ile to pomaga w utrzymaniu koloru :P Nie mam niestety aparatu ¿eby zrobiæ zdjêcia ale mo¿e jutro uda mi siê co¶ wykombinowaæ to wrzucê ale nie obiecujê.

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-11-19 o 19:49
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-20, 14:07   #1366
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

sjona
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny nie wiecie jak sie pozbyæ miedzianego odcienia z w³osów??

kupi³am sobie miedziany br±z z l'oreala i zastanawiam siê czy bêdzie mi potem ³atwo w razie czego wróciæ do jasnego br±zu
Ale kupi³a¶ profesjonalny L'oreal czy sklepowy?
Nie jest to pewnie niewykonalne, ale na pewno bêdziesz musia³a mieæ trochê cierpliwo¶ci, bo rudy refleks mo¿e Ci zostaæ, a skoro to mied¼ to nawet p³omienny rudy

Przeczytaj z 3 strony w ty³, zreszt± przez ca³y zas na forum staramy siê pozbyæ rudo¶ci.

Recepta na rudo¶æ to zneutralizowanie go kolorem niebieskim (popielem), w farbach .1 po przecinku, lub mieszanie farby naturalnej np. 7.0 lub 7N z barwnikiem niebieskim, czyli mixtonem.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:23
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-20, 14:16   #1367
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
sjona

Ale kupi³a¶ profesjonalny L'oreal czy sklepowy?
Nie jest to pewnie niewykonalne, ale na pewno bêdziesz musia³a mieæ trochê cierpliwo¶ci, bo rudy refleks mo¿e Ci zostaæ, a skoro to mied¼ to nawet p³omienny rudy

Przeczytaj z 3 strony w ty³, zreszt± przez ca³y zas na forum staramy siê pozbyæ rudo¶ci.

Recepta na rudo¶æ to zneutralizowanie go kolorem niebieskim (popielem), w farbach .1 po przecinku, lub mieszanie farby naturalnej np. 7.0 lub 7N z barwnikiem niebieskim, czyli mixtonem.

Tak¿e mi³ej lektury Mo¿esz jeszcze pój¶æ do postu 634 i wys³aæ mi maila na priv to Ci pode¶lê informacje dot. farbowania.
sklepowy

w zesz³ym roku farbowa³am profesjonalnym i nie mia³am problemu z pozbyciem siê rudawego odcienia

a je¶li chodzi o l'oreal recital preference to tam chyba nie ma oznaczeñ z numerami? ja mam na pude³ku tylko E burges, albo ¶lepa jestem

a ta miedziany br±z ma numer 4.54
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2011-11-20 o 14:20
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-20, 14:29   #1368
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka¿ wiadomo¶æ
zyta82
Za ka¿dym razem jak tak jestem przegl±dam paletê i nigdy nie pamiêtam firmy :/ Kolory mia³am zmieszane w takich samych proporcjach: naturê 3 i 5, i do tego ciemny popielaty blond czyli poziom 6 bodaj¿e. Chcia³am robiæ natur± 4 i br±zem popielatym ale akurat nie by³o tych farb a czekaæ mi siê nie chcia³o na dostawê Robione na 3%, k³ad³a normalnie chyba: najpierw odrosty pó¼niej na d³ugo¶æ i trzymane ca³o¶æ pó³ godzinki w tym ok 10 min pod baniakiem. Kolor wyszed³ ciemno, prawie czarno wiêc dlatego mozê wydaje mi siê byæ zimny. P³uka³am wczoraj wod± z octem, nie wiem na ile to pomaga w utrzymaniu koloru :P Nie mam niestety aparatu ¿eby zrobiæ zdjêcia ale mo¿e jutro uda mi siê co¶ wykombinowaæ to wrzucê ale nie obiecujê.
Dziêkujê Nie ma to jak mieæ na stanie ró¿ne farby i mieszaæ. To Ci mniej wiêcej 5 poziom wyszed³. "pod baniakiem", to skoro 10 minut, to pewnie normalnie z 50 minut w domu powinno siê trzymaæ na 3%.
Jak masz jak±¶ prof. od¿ywkê do w³osów farbowanych to octem ju¿ nie musisz, bo jedno drugie zamyka ³uski.
A fotki kiedy¶ dokleisz i od razu napiszesz jak siê trzyma

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
sklepowy

w zesz³ym roku farbowa³am profesjonalnym i nie mia³am problemu z pozbyciem siê rudawego odcienia

a je¶li chodzi o l'oreal recital preference to tam chyba nie ma oznaczeñ z numerami? ja mam na pude³ku tylko E burges, albo ¶lepa jestem

a ta miedziany br±z ma numer 4.54
Ogólnie nie piszemy tutaj o sklepowych. Ta ,54 to mahoniowa mied¼, a jaki Ty masz teraz kolr? Kto¶ kiedy¶ pisa³, ¿e sklepowe maj± zazwyczaj mocniejszy %oxy 6%, rozja¶niaj±ce 9% Wiêc uwa¿aj na t± 6% ¿eby Ci odrostu nie rozja¶nilo, choæ nie mam co pisaæ, jak nie wiem jakie masz teraz w³osy.

A ta E wygl±da na naturalny kolor bez rudo¶ci.

Czym wcze¶niej neutralizowa³a¶ rudo¶æ?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-20, 17:44   #1369
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Nie ma to jak mieæ na stanie ró¿ne farby i mieszaæ. To Ci mniej wiêcej 5 poziom wyszed³. "pod baniakiem", to skoro 10 minut, to pewnie normalnie z 50 minut w domu powinno siê trzymaæ na 3%.
Jak masz jak±¶ prof. od¿ywkê do w³osów farbowanych to octem ju¿ nie musisz, bo jedno drugie zamyka ³uski.
A fotki kiedy¶ dokleisz i od razu napiszesz jak siê trzyma

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------



Ogólnie nie piszemy tutaj o sklepowych. Ta ,54 to mahoniowa mied¼, a jaki Ty masz teraz kolr? Kto¶ kiedy¶ pisa³, ¿e sklepowe maj± zazwyczaj mocniejszy %oxy 6%, rozja¶niaj±ce 9% Wiêc uwa¿aj na t± 6% ¿eby Ci odrostu nie rozja¶nilo, choæ nie mam co pisaæ, jak nie wiem jakie masz teraz w³osy.

A ta E wygl±da na naturalny kolor bez rudo¶ci.

Czym wcze¶niej neutralizowa³a¶ rudo¶æ?

ja mam w³a¶nie ten E teraz na w³osach, on ma takie z³otawe refleksy, jest bardzo naturalny, a wcze¶niej na rudawy odcieñ fryzjerka po³o¿y³a mi ciemny blond majirel ale nie pamiêtam numeru koloru

tak pytam o ten E czy ewentualnie by mi przykry³ ten rudawy potem (w razie gdyby mi siê nie spodoba³y)

btw: dla mnie te profesjonalne l;oreale to jaki¶ bubel, za ka¿dym razem jak farbowa³am u fryzjera na ciemny blond to wychodzi³y rude, po miesi±cu kolor siê spiera³ do jasnego ¿ó³tego blondu i 200z³ w b³oto (ju¿ pomijaj±c fakt, ¿e w³osy by³y spalone)

na odrostach kolor zawsze mi wychodzi taki jak na reszcie w³osów
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2011-11-20 o 17:52
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 18:32   #1370
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam w³a¶nie ten E teraz na w³osach, on ma takie z³otawe refleksy, jest bardzo naturalny, a wcze¶niej na rudawy odcieñ fryzjerka po³o¿y³a mi ciemny blond majirel ale nie pamiêtam numeru koloru

tak pytam o ten E czy ewentualnie by mi przykry³ ten rudawy potem (w razie gdyby mi siê nie spodoba³y)

btw: dla mnie te profesjonalne l;oreale to jaki¶ bubel, za ka¿dym razem jak farbowa³am u fryzjera na ciemny blond to wychodzi³y rude, po miesi±cu kolor siê spiera³ do jasnego ¿ó³tego blondu i 200z³ w b³oto (ju¿ pomijaj±c fakt, ¿e w³osy by³y spalone)

na odrostach kolor zawsze mi wychodzi taki jak na reszcie w³osów
Jak bedziesz mieæ rude, to jak przykryjesz je neutralnym, lub z³otym to i tak rudy, czy rudo-z³oty zostanie. Bêdziesz potrzebowaæ popielu, czyli farbê z .1 po przecinku np 7.1, lub jak bêd± z³ote opalu/fioletu czyli .2 po przecinku.
Wszystkie moje "wypowiedzi" dotycz± neutralizacji rudego, proszê wiêc poczytaj z 3 strony w ty³, i wybacz, ¿e nie chce mi siê ju¿ po raz ......... powtarzaæ (akurat pad³o na Ciebie )
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-20, 19:13   #1371
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak bedziesz mieæ rude, to jak przykryjesz je neutralnym, lub z³otym to i tak rudy, czy rudo-z³oty zostanie. Bêdziesz potrzebowaæ popielu, czyli farbê z .1 po przecinku np 7.1, lub jak bêd± z³ote opalu/fioletu czyli .2 po przecinku.
Wszystkie moje "wypowiedzi" dotycz± neutralizacji rudego, proszê wiêc poczytaj z 3 strony w ty³, i wybacz, ¿e nie chce mi siê ju¿ po raz ......... powtarzaæ (akurat pad³o na Ciebie )

ok ok mia³am dylemat bo ta farba nie mia³a numerków
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-20, 19:26   #1372
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A taki braz to jak uzyskac,jaka farba?Najlepiej do 28 myc,cos w stylu mroznej trufli czy cieplejsze?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg pantene-mozaika-3.jpg (117,5 KB, 69 za³adowañ)
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-21, 10:30   #1373
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka¿ wiadomo¶æ
A taki braz to jak uzyskac,jaka farba?Najlepiej do 28 myc,cos w stylu mroznej trufli czy cieplejsze?
Takimi ciemnymi te¿ siê tutaj raczej nie zajmujemy, ale mi to podchodzi prawie pod czarny, zdecydowanie zimny. Poziom 3 to ciemny br±z, poziom 4 ¶redni br±z, poziom 5 to jasny br±z. Z do¶wiadczeñ dziewczyn wiem, ¿e pozom 6 i 5 w niektórych firmach to ju¿ prawie czerñ, tak¿e zale¿y od firmy.
Wszystko zale¿y od podk³adu na jakie w³osy na³o¿ysz dany kolor, jak na w³osy z rudym refleksem po³o¿ysz Naturaln± farbê na poziomie 4 czy 3 czyli 3N, 3.0 lub 4N, 4.0 to i tak rudy bêdzie przebija³.

A nie wydae mi siê, ¿eby taki ciemny kolor sp³uka³ siê ca³kowicie???
Mo¿esz sobie kupiæ jak±kolwiek profesjonaln± fabê i robiæ j± na utleniaczu(oxy) 1.9%, lub 2%, lub 3%.

Ponoæ szamponetki robi siê w³a¶ñie na 3%.

Wydaje mi siê, ¿e taki kolor mo¿e wyj¶æ jedynie na naturalnych w³osach po po³o¿eniu Natury, lub po neutralizacji niechcianego refleksu, zreszt± jest o ym caaaa³y temat
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-21, 12:34   #1374
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
kuleczkka, jak na poziom wyj¶ciowy do kombinowania z zimnymi br±zami, jest naprawdê bardzo, bardzo ³adnie Wiele dziewczyn mia³o naprawdê ba³agan na swoich g³owach (¿ó³æ, mied¼, zieleñ), Ty masz naturalny br±z.

Poleca³abym Ci za bardzo nie kombinowaæ, kupiæ po prostu Goldwell Topchic 6BS (nie SB!) + wodê 3%. Przy Twojej d³ugo¶ci w³osów jedna tubka powinna starczyæ Ci na dwa farbowania.

Br±z powinien Ci siê jeszcze wych³odziæ a 6BS, jak donosi endorfina, trzyma siê zdecydowanie d³u¿ej ni¿ inne mieszanki (st±d i ekonomicznie).

Ciekawa jestem, co poradz± Ci inne dziewczyny
Cze¶æ

A ja mam takie pytanie: czy je¶li na farbê z rudym refleksem (casting mro¼ne trufle 515) po³o¿ê w³a¶nie goldwella topchic 6BS, to nie wyjd± mi z zielon± po¶wiat±?
Ostatnio jak po³o¿y³am majirel 7.11 to po prostu w s³oñcu piêkna zgni³a zieleñ siê ukazywa³a

Zyta, je¶li mówisz, ¿e to tylko naturalne lub po po³o¿eniu natury, tak ³adnie chwytaj± kolor, to dam sobie spokój i przekonam siê do tej rudawej po¶wiaty .
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2011-11-21 o 12:39
gadmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-21, 15:06   #1375
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gadmarka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

A ja mam takie pytanie: czy je¶li na farbê z rudym refleksem (casting mro¼ne trufle 515) po³o¿ê w³a¶nie goldwella topchic 6BS, to nie wyjd± mi z zielon± po¶wiat±?
Ostatnio jak po³o¿y³am majirel 7.11 to po prostu w s³oñcu piêkna zgni³a zieleñ siê ukazywa³a

Zyta, je¶li mówisz, ¿e to tylko naturalne lub po po³o¿eniu natury, tak ³adnie chwytaj± kolor, to dam sobie spokój i przekonam siê do tej rudawej po¶wiaty .
ju¿ kiedy¶ pisa³y¶my o zielonej po¶wiacie, ¿e raczej przy jasnych w³osach mo¿na siê jej spodziewaæ, ale skoro piszesz, ¿e przy Majirel mia³a¶, to ciê¿ko stwierdziæ. ja u siebie nigdy takiego zjawiska nie zaobserwowa³am, ale co w³os, to inne w³a¶ciwo¶ci
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-22, 07:01   #1376
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

To p³ukanie wod± z octem to w jakich proporcjach?
I to raz wystarczy czy trzeba powtórzyæ?
kuleczkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-22, 07:50   #1377
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka¿ wiadomo¶æ
To p³ukanie wod± z octem to w jakich proporcjach?
I to raz wystarczy czy trzeba powtórzyæ?
Mniej wiêcej 2 ³y¿ki na miskê (2L) Ja na oko lejê.
Moczê w³osy po ka¿dym umyciu i sp³ukaniu od¿ywki, bo zamyka ³uski.
Dziewczyny te¿ po farbowaniu sp³ukuj± farbê do czystej wody i od razu zakwaszaj±, bez mycia.
Pamiêtaj, ¿eby zemulgowaæ farbê z ciep³± wod± na g³owie na pianê i z minutkê potrzymaj, to równomiernie siê farba roz³o¿y.
A kupi³a¶ jakie¶ farby?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-11-22 o 08:00
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-22, 10:28   #1378
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kupi³am 5BP, ale na razie jest na poczcie.
Jak wyjdzie czarny to bêdzie czarny. Lepsze czarne ni¿ rude

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2011-11-22 o 13:36
kuleczkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-22, 18:21   #1379
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am 5BP, ale na razie jest na poczcie.
Jak wyjdzie czarny to bêdzie czarny. Lepsze czarne ni¿ rude
A jaki oxy? 3%, 4%, 4, 5%???
Mo¿esz wypróbowaæ na niewidzialnym pasemku, w razie niepowodzenia zmienisz %oxy. Trzymam kciuki
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-23, 07:20   #1380
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

bo to im wy¿sze oxy tym ja¶niejsze w³osy. Dobrze rozumuje?
kuleczkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.