Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 23:26   #3571
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kotwilka Ty to zawsze coś wynajdziesz
Zamówiłam już ziemie wulkaniczną z Logony z paczulą i wodę micelarną Born to Bio
A Wy co już zamówiłyście?
A ja nic nie zamówiłam!
Ale widzę, że 4 osoby namówiłam, a reszta nie chce się przyznać

Przypomniało mi się - Paulino1000, jeśli jeszcze szukasz jakiegoś prasowanego pudru do twarzy, to zerknij do Sephory, oni mają mineralny puder w kompakcie: bez parabenów, talku - Sephora Double Compact Mineral
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tujacy-8h.html
cena koło 50 zł.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 06:48   #3572
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ufff. Na szczęście dziś już promocja nie obowiązuje. Wytrzymałam. Nic nie zamówiłam . Za to zamówiłam drugi podkład z MEOW na zbiorowym
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 06:54   #3573
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
zamówiłam hydrolat różany i płyn micelarny Argile Provence 100ml na wypróbowanie, a ta ziemia wulkaniczna to fajna jest?
Zamówiłam tam też wcześniej żel pod prysznic Logona z bioaloesem i wanilią. Śmierdzi sfermentowanym winem. Nie polecam.
Podobno tak Jeszcze jej nie miałam Ma dobre opinie na KWC. Jak już wypróbuję to napiszę co i jak

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam maske i piling marilou bio i olej z róży alepi , mam nadzieje że będzie tak super jak florame i olejek arganowy naturado. I sprawiłam sobie 2 szampony jeden argile provence i jeden urtekram- jak do tej pory moja ulubiona szamponowa marka i oczywiście pianke do mycia cattier po raz trzeci- moja ukochana na zapas.
Ale ze mnia ciapa!!!! Nawet nie pomyślałam, żeby sprawdzić czy mają ten olej z róży z Alepii! Kurcze... A i tak i tak bym go zamawiała wkrótce. A jaką maskę z Marilou? Kiedyś chciałam jedną zamówić, ale skład wydał mi się podejrzany, pytałam o nią Korah i powiedziała, że można sobie odpuścić...

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Masc cynkowa Ale to mydelko weglowe -chyba sprobuje, od dawna o nim mysle Olejek z rozy mam, a z czarnuszki chce kupic przy nastepnym zamowieniu na mazidlach Dziekuje



Wzielam Bourbon Vanilla & Tangerine Hair Texturizer, zobaczymy jak sie spisze. Dziekuje za opis wrazen ze stosowania JMO, mam nadzieje, ze moje tez beda pozytywne Przez Twojego posta skusilam sie tez na to sreum z macznicy



A moze jakies blotko? Czy blotka tez odpadaja?



Jestes wielka!!! Zamowilam sobie samoopalacz BIO2YOU i maseczke mietowa Essential Care, czailam sie na nie, wiec skoro taka promocja



Dziekuje Sicilia Lubie takie produkty, na pewno mu sie przyjrze przy wizycie w Sephorze


Uywalam tylko tego z TBS A polecasz jakis konkretny?
A może jakiś zwykły z apteki? Cały czas kupuje ten z firmy Kej i jest super.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A ja nic nie zamówiłam!
Ale widzę, że 4 osoby namówiłam, a reszta nie chce się przyznać

Przypomniało mi się - Paulino1000, jeśli jeszcze szukasz jakiegoś prasowanego pudru do twarzy, to zerknij do Sephory, oni mają mineralny puder w kompakcie: bez parabenów, talku - Sephora Double Compact Mineral
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tujacy-8h.html
cena koło 50 zł.
Aż Ty Urwisku! Nas tu kusisz a sama nic? Nie wierzę, że nei miałaś na nic ochoty:P Jesteś cudnym detektywem promocji
A ten puder z Sephory ma jeden składnik którego nie lubię, brrr.

Uciekam już na autobus i do domku
Do wieczora!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:25   #3574
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Ja tez ma w planach zakup maseczki i myslę o tych
http://www.kosmetyki-natury.eu/Masec...75_ml-776.html
http://www.kosmetyki-natury.eu/Masec...00ml-1289.html
http://www.kosmetyki-natury.eu/Masec...50ml-1013.html
http://www.kosmetyki-natury.eu/Rozja...5_ml-1222.html

i sama nie wiem jaką wybrać...

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------


no promocja boska i jeszcze przesyłka gratis nic tylko kupować...
1 jest średnia powiem szczerze.Ja mam na liscie tą peelingującą i jak będę tam robiła zakupy to ją kupię.A za tą rozjaśniającą to masz laniebo nie widziałam jej nigdy w ofercie,a teraz zapragnęłam ją mieć-tylko cena mi się bardzo nie podoba
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Masc cynkowa Ale to mydelko weglowe -chyba sprobuje, od dawna o nim mysle Olejek z rozy mam, a z czarnuszki chce kupic przy nastepnym zamowieniu na mazidlach Dziekuje




A moze jakies blotko? Czy blotka tez odpadaja?



?
Mydełko węglowe mam i bardzo polecamCudownie oczyszcza buzie i do higieny intymnej się nadaje i tam też się sprawdza

A błotko jak najbardziej.Jestem napalona na błotko z biolandera,ale go nie ma i nie ma
Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Kocham ten wątek i jednocześnie go nienawidzę
Korah, czy mogłabyś podać skład pudru Suhady?
Nie wiem czy warto jechać do Lidla po niego (nie mogę też znaleźć w internecie)
Tak,tak jak muszę zrobić przelew za zakupy to go zdecydowanie nienawidzę
A wez idz na zbiorczy i przeszukaj,bo coś mi się wydaje,że tam było pisane o suhady.

A ja wam napiszę,że odkąd używam oleju wspaniałego i toniku AE(bo tylko tych produktów używam dzień w dzień)to jeszcze nigdy tak ślicznej buzi nie miałam.Dzisiaj myślałam,że na swój widok padnę...z zachwytu oczywiście
Kocham ten olej.Nawet wydaje mi się,że cienie pod oczami są jakieś jaśniejsze i mniej fioletowe
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:33   #3575
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam maske i piling marilou bio i olej z róży alepi , mam nadzieje że będzie tak super jak florame i olejek arganowy naturado. I sprawiłam sobie 2 szampony jeden argile provence i jeden urtekram- jak do tej pory moja ulubiona szamponowa marka i oczywiście pianke do mycia cattier po raz trzeci- moja ukochana na zapas.
A jakie szampony?
Ja miałam z urtekramz glinką rhassoul - super był!
Z argile provence też miałam.

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Kocham ten wątek i jednocześnie go nienawidzę
W ciągu 3 dni kupiłam (jak na mnie) dużo kosmetyków i wydałam większość kieszonkowego (ale jak chce się być zdrową i piękna...).

Kupiłam Szampon marchewkowy Yes, zieloną glinkę, krem na dzień (czerwony) Mineral Flowers ...
+ dzisiaj (w związku z promocjami na Alterre w Rossmanie) odżywkę do włosów suchych i zniszczonych (dzięki recenzjom Korah i Anuli) i aż 3 opakowania aloesowych chusteczek do demakijażu (kosztowały aż 2,8 zl i tak je ubóstwiam, że wole mieć zapas ).

Korah, czy mogłabyś podać skład pudru Suhady?
Nie wiem czy warto jechać do Lidla po niego (nie mogę też znaleźć w internecie)
Wszystko oprócz chusteczek mam i jest świetne! Mam nadzieję, że i Tobie będzie odpowiadać
Na Korah jeszcze musimy troche poczekać, wczoraj okazjonalnie niestety do nas napisała na szybkiego.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ufff. Na szczęście dziś już promocja nie obowiązuje. Wytrzymałam. Nic nie zamówiłam . Za to zamówiłam drugi podkład z MEOW na zbiorowym

Ty to potrafisz - nic nie zamówić, ale tak, żeby jednak zamowić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:35   #3576
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja wam napiszę,że odkąd używam oleju wspaniałego i toniku AE(bo tylko tych produktów używam dzień w dzień)to jeszcze nigdy tak ślicznej buzi nie miałam.Dzisiaj myślałam,że na swój widok padnę...z zachwytu oczywiście
Kocham ten olej.Nawet wydaje mi się,że cienie pod oczami są jakieś jaśniejsze i mniej fioletowe
Następna kusicielka Anakazar, przez Ciebie bardzo pragnę posiadać w swojej niedomykającej się już szafce ten olej. A miałam iść na odwyk

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ty to potrafisz - nic nie zamówić, ale tak, żeby jednak zamowić
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2011-07-01 o 07:36
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:46   #3577
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
1 jest średnia powiem szczerze.Ja mam na liscie tą peelingującą i jak będę tam robiła zakupy to ją kupię.A za tą rozjaśniającą to masz laniebo nie widziałam jej nigdy w ofercie,a teraz zapragnęłam ją mieć-tylko cena mi się bardzo nie podoba

Mydełko węglowe mam i bardzo polecamCudownie oczyszcza buzie i do higieny intymnej się nadaje i tam też się sprawdza

A błotko jak najbardziej.Jestem napalona na błotko z biolandera,ale go nie ma i nie ma

Tak,tak jak muszę zrobić przelew za zakupy to go zdecydowanie nienawidzę
A wez idz na zbiorczy i przeszukaj,bo coś mi się wydaje,że tam było pisane o suhady.

A ja wam napiszę,że odkąd używam oleju wspaniałego i toniku AE(bo tylko tych produktów używam dzień w dzień)to jeszcze nigdy tak ślicznej buzi nie miałam.Dzisiaj myślałam,że na swój widok padnę...z zachwytu oczywiście
Kocham ten olej.Nawet wydaje mi się,że cienie pod oczami są jakieś jaśniejsze i mniej fioletowe
Niemożliwa jesteś
Ciesze się, żeś tak wypiękniała
Jakbys kiedys na BU coś kupowała to na swoje cudne cienie zakup olej z pestek opuncji - mi bardzo pomógł.

Francuzzka - maska AMB taka mocno oczyszczająca nie jest - tak juz wielokrotnie pisałam ona jest raczej łagodząca, wyciszająca, uspokaja cerę. Ale jeśli ktoś ją chce ze względu na właściwości oczyszczające to nie polecam, bo na tym pomu nie m zbyt duzych osiągnięć.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Dziewczyny, czy może któraś z Was używała szamponów lub odzywek kanu?
Ja sie strasznie dawno na nie czaję, ale zawsze takjakos sie zebrac niemogłam (no teraz jak mam zapas yes bedzie chyba jeszcze gorzej..), ale co jakiś je ogladam. Składowo chyba nienajgorsze.
http://kanu.com.pl/
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 07:47   #3578
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny tak Was podczytuję od jakiegoś czasu więcx postanowiłam się w końcu odezwać Ekspertki drogie jakie antyperspirant naturalny polecacie? widziałam że niektóre z Was używają Salt of Earth czy jest skuteczny?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:55   #3579
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Z Kanu mam peeling solny do ciała i bardzo fajny jest, jak ktoś lubi takie z olejami, po którym nie trzeba balsamu używać.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak Was podczytuję od jakiegoś czasu więcx postanowiłam się w końcu odezwać Ekspertki drogie jakie antyperspirant naturalny polecacie? widziałam że niektóre z Was używają Salt of Earth czy jest skuteczny?
Naprawdę? To ja przegapiłam, bo pierwszy raz o tym antyperspirancie słyszę też jestem ciekawa, czy skuteczny.
Ja teraz używam crystall essence w kulce i nie jest tragicznie - oczywiście on nie hamuje wydzielania potu, ale mniej człowiek smierdzi niż używając rexony. Z tego co wiem crystall essence cieszy sie u nas na forum spora popularnością i jest raczej chwalony - ja tez dzięki opiniom dziewczyn go nabyłam w rossie jest.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:58   #3580
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Następna kusicielka Anakazar, przez Ciebie bardzo pragnę posiadać w swojej niedomykającej się już szafce ten olej. A miałam iść na odwyk

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Tak,tak odwyk odwykiem,ale taki olej mieć powinna każda z nas
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Niemożliwa jesteś
Ciesze się, żeś tak wypiękniała
Jakbys kiedys na BU coś kupowała to na swoje cudne cienie zakup olej z pestek opuncji - mi bardzo pomógł.

Francuzzka - maska AMB taka mocno oczyszczająca nie jest - tak juz wielokrotnie pisałam ona jest raczej łagodząca, wyciszająca, uspokaja cerę. Ale jeśli ktoś ją chce ze względu na właściwości oczyszczające to nie polecam, bo na tym pomu nie m zbyt duzych osiągnięć.
Na BU to ja zakupów nie planuję.Nie mam siły czekać tyle na przesyłkę od nich.To nie na moją cierpliwośćMuszę zobaczyć czy go nie ma na zsk.Ten z róży ma niby likwidować cienie to jeśli go będę miała to będę w tym miejscu go używała.

A maska AMB jest strasznie delikatna.Ja po niej w sumie nie czułam nic specjalnego.Wolę mocniejsze.Dobrze,ze miałam próbkę od Ciebie,bo sama byłam na nią napalona,a tak zaoszczędziłam sobie nietrafionego zakupu

Dziewczyny wiecie o co chodzi z tymi nickami na pasku?anula ma plusa przy swoim,korah też zawsze ma plusa.Mi się dzisiaj pojawiła gwiazdkaa reszta dziewczyn jest"normalna"N o chyba,że ja to tylko z niewiadomych mi powodów to widzęAlbo jesteśmy już naznaczone i przygotowane do odstrzału,bo za dużo postów klepiemy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:00   #3581
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[QUOTE=anula_ga;27858201]
---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------


Naprawdę? To ja przegapiłam, bo pierwszy raz o tym antyperspirancie słyszę też jestem ciekawa, czy skuteczny.QUOTE]
Ja go wyczytałam na blogu Brunetki jest na allegro 50 g za 14.90 no i się zastanawiam, który wybrać crystal czy salt?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 08:17   #3582
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Na BU to ja zakupów nie planuję.Nie mam siły czekać tyle na przesyłkę od nich.To nie na moją cierpliwośćMuszę zobaczyć czy go nie ma na zsk.Ten z róży ma niby likwidować cienie to jeśli go będę miała to będę w tym miejscu go używała.

A maska AMB jest strasznie delikatna.Ja po niej w sumie nie czułam nic specjalnego.Wolę mocniejsze.Dobrze,ze miałam próbkę od Ciebie,bo sama byłam na nią napalona,a tak zaoszczędziłam sobie nietrafionego zakupu

Dziewczyny wiecie o co chodzi z tymi nickami na pasku?anula ma plusa przy swoim,korah też zawsze ma plusa.Mi się dzisiaj pojawiła gwiazdkaa reszta dziewczyn jest"normalna"N o chyba,że ja to tylko z niewiadomych mi powodów to widzęAlbo jesteśmy już naznaczone i przygotowane do odstrzału,bo za dużo postów klepiemy
Na zsk nie ma opuncji.
Moim zdaniem te plusy na pasku sa przy Przyjaciołach. Ja żadnej gwiazdki nie mam przy swoim nicku....Ale może Ty masz gwiazdę, bo jestes Gwiazda
[QUOTE=Pusia84;27858338]
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------


Naprawdę? To ja przegapiłam, bo pierwszy raz o tym antyperspirancie słyszę też jestem ciekawa, czy skuteczny.QUOTE]
Ja go wyczytałam na blogu Brunetki jest na allegro 50 g za 14.90 no i się zastanawiam, który wybrać crystal czy salt?
Jeśłi chodzi Ci o kryształ tej konkretnej firmy salt of the earth, to ja pierwszy raz od Ciebie o nim słyszę.
Jeśłi chodzi po prostu o ałun w krysztale, to owszem sporo osób go ma, ja też. Czy skuteczny? Jak to ałun Mi przeszkadza totalny brak zapachu, zawsze mam obawy, że jednak będe śmierdziała. Najczęściej więc używając ałun i tak smaruję sie jakims zapachowym antyperspirantem. Crystall tez ma w składzie ałun.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:30   #3583
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Nawet bym powiedziała taki mobilizujący do diety.
Też tam myśle.. bo ja się zaczynam coraz bardziej skłaniać do "mieć" niż "jeść", na zdrowie może mi wyjdzie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, to mysl szybko, zanim sie przeterminuje. Ja i tak nie zdążę zuzyć, więc chetnie sie podzielę. No właśnie ja rzadko uzywam, a moze szkoda... czase dodaje do maski do włosów, parę razy dodałam kilka kropli do szamponu. Nie byłam konsekwentna, więc ciężko mi powiedzięc jak działa. Ale chyba zacznę uzywać - we dwie byłoby razniej

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Jp91, Caameroon - dzieki
Ten podpis to takze wasza zasługa
lulaluna - wiesz, dieta wskazana, szczególnie ta odchudzająca zapasy kosmetyczne
Aa chyba, że tak To w takim razie bardzo chętnie bym wypróbowała to cudo Dziękuje Zacznij używać, może Twoje włoski będą jeszcze piękniejsze

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mydełko węglowe mam i bardzo polecamCudownie oczyszcza buzie i do higieny intymnej się nadaje i tam też się sprawdza

A ja wam napiszę,że odkąd używam oleju wspaniałego i toniku AE(bo tylko tych produktów używam dzień w dzień)to jeszcze nigdy tak ślicznej buzi nie miałam.Dzisiaj myślałam,że na swój widok padnę...z zachwytu oczywiście
Kocham ten olej.Nawet wydaje mi się,że cienie pod oczami są jakieś jaśniejsze i mniej fioletowe
O nie, znowu czuje, że musze mieć to mydełko A już myślałam, że zakupy mydełkowe na jakiś czas zakończyłam Ale skoro takie dobre jest A to jest może to samo co aktywny węgiel na LF? Długo czeka się na przesyłkę od nich?

Jak ja się ciesze, że trafiłaś w swoje idealne kosmetyki i tak bardzo Ci służą A olejem wspaniałym kolejny raz kusisz

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie o co chodzi z tymi nickami na pasku?anula ma plusa przy swoim,korah też zawsze ma plusa.Mi się dzisiaj pojawiła gwiazdkaa reszta dziewczyn jest"normalna"N o chyba,że ja to tylko z niewiadomych mi powodów to widzęAlbo jesteśmy już naznaczone i przygotowane do odstrzału,bo za dużo postów klepiemy
Anakazar chyba jesteś wyróżniona bo ja nic takiego nie widzę
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:37   #3584
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny ja tylko na chwilę aby przekazać Wam nowinę, którą odkryłam właśnie.

We Wrocławiu sklep helfy.pl otworzył swoją siedzibę. Sklep mieści się na ulicy Białoskórniczej z czego bardzo się ciesze, bo to 5 minut piechotą od mojego domu. Nareszcie będę miała kosmetyki naturalne pod ręką. Myślę, że dla innych Wrocławianek to również świetna wiadomość (a wiem, że ich tu kilka jest). Jak coś zawsze mogę tam podejść i sprawdzić skład produktów, bo z tego, co pamiętam na stronie nie każdy produkt ma podany skład.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:38   #3585
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A może jakiś zwykły z apteki? Cały czas kupuje ten z firmy Kej i jest super.

Dziekuje, zaczaje sie na ten Kej, jak mi sie TBS skonczy

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A błotko jak najbardziej.Jestem napalona na błotko z biolandera,ale go nie ma i nie ma
Pewnie na blotko syberyjskie? Ja tez sie czailam na nie, ale w koncu zamowilam to z Alepii. Bede testowac, jak mi sie glinka Cattier skonczy
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:43   #3586
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, od 1-7 lipca kupując w sklepie internetowym Phenome kupując jeden produkt dostaje sie drugi o tej samej cenie lub tańczy gratis a ich kosmetyki są super
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:14   #3587
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość


wzielam bourbon vanilla & tangerine hair texturizer, zobaczymy jak sie spisze. Dziekuje za opis wrazen ze stosowania jmo, mam nadzieje, ze moje tez beda pozytywne Przez twojego posta skusilam sie tez na to sreum z macznicy
:d

Opisz koniecznie wrażenia po odżywce.
__________________


Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2011-07-01 o 09:15
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:23   #3588
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny widziałyscie nową gazetkę rossmanna, tą o której Kotwilka mówiła?
Przy maseczkach dermaglinu coś tam o wizażankach napisali jako zachętę do zakupu - znaczy sie jesteśmy autorytetami w świecie kosmetyki.

Kotwilka, te maseczki dermaglinu, chwalone przez wizażanki, to juz te ok są? Mogę sobie fundnąć?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:27   #3589
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
1 jest średnia powiem szczerze.Ja mam na liscie tą peelingującą i jak będę tam robiła zakupy to ją kupię.A za tą rozjaśniającą to masz laniebo nie widziałam jej nigdy w ofercie,a teraz zapragnęłam ją mieć-tylko cena mi się bardzo nie podoba

Mydełko węglowe mam i bardzo polecamCudownie oczyszcza buzie i do higieny intymnej się nadaje i tam też się sprawdza

A błotko jak najbardziej.Jestem napalona na błotko z biolandera,ale go nie ma i nie ma

Tak,tak jak muszę zrobić przelew za zakupy to go zdecydowanie nienawidzę
A wez idz na zbiorczy i przeszukaj,bo coś mi się wydaje,że tam było pisane o suhady.

A ja wam napiszę,że odkąd używam oleju wspaniałego i toniku AE(bo tylko tych produktów używam dzień w dzień)to jeszcze nigdy tak ślicznej buzi nie miałam.Dzisiaj myślałam,że na swój widok padnę...z zachwytu oczywiście
Kocham ten olej.Nawet wydaje mi się,że cienie pod oczami są jakieś jaśniejsze i mniej fioletowe
no ja na tą razjaśniającą też sie czaję, ale faktycznie droga ale może warto. Póki co zamówiłam samoopalacz z Lavery w Kosmetykach Natury na tą promocję 10% a poźniej kupie maseczkę jak za bardzo się przysmaruję i będę się rozjasniac.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na chwilę aby przekazać Wam nowinę, którą odkryłam właśnie.

We Wrocławiu sklep helfy.pl otworzył swoją siedzibę. Sklep mieści się na ulicy Białoskórniczej z czego bardzo się ciesze, bo to 5 minut piechotą od mojego domu. Nareszcie będę miała kosmetyki naturalne pod ręką. Myślę, że dla innych Wrocławianek to również świetna wiadomość (a wiem, że ich tu kilka jest). Jak coś zawsze mogę tam podejść i sprawdzić skład produktów, bo z tego, co pamiętam na stronie nie każdy produkt ma podany skład.
coś czuję, że będziesz czesto tam chodzić zapytaj od razu o kartę stałego klienta ja muszę o taką zapytać w kosmetykach natury
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:48   #3590
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sekretny dobrze Cię widzieć, nawet na chwilkę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:04   #3591
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyscie nową gazetkę rossmanna, tą o której Kotwilka mówiła?
Przy maseczkach dermaglinu coś tam o wizażankach napisali jako zachętę do zakupu - znaczy sie jesteśmy autorytetami w świecie kosmetyki.

Kotwilka, te maseczki dermaglinu, chwalone przez wizażanki, to juz te ok są? Mogę sobie fundnąć?
Ja nie Kotwilka, ale powiem Ci o maseczkach dermaglinu.
Są bardzo fajne, dużo glinki i mało składników, ale te z Rossmana zawierają parabeny (Zobacz sama: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...em.html&next=1 )

W Naturze są maseczki z linii Dermaglin Bio i one są bez parabenów i też są akurat na promocji. ( tutaj też masz przykład http://torebka.kafeteria.pl/index.ph...=view&id=19623 )
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:07   #3592
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny dobrze Cię widzieć, nawet na chwilkę


Twój podpis mnie powalił.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
coś czuję, że będziesz czesto tam chodzić zapytaj od razu o kartę stałego klienta ja muszę o taką zapytać w kosmetykach natury
I wtedy jest ciut taniej czy jak?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:09   #3593
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
O nie, znowu czuje, że musze mieć to mydełko A już myślałam, że zakupy mydełkowe na jakiś czas zakończyłam Ale skoro takie dobre jest A to jest może to samo co aktywny węgiel na LF? Długo czeka się na przesyłkę od nich?
Też chciałam zamówić aktywny węgiel na LF, ale akurat nie ma -.- Chociaż możesz napisać maila, ja myślałam, że żywokostowego nie ma, a jak napisałam maila to okazało się, że jednak jest i zrobiło się dostępne
Przesyłkę akurat bardzo pochwalę, złożyłam zamówienie w środę wieczorem, w czwartek zostało wysłane, a już dzisiaj dotarło

Więc od dzisiaj mam 5 mydełek i dostałam dodatkowo 2 próbki, w tym tego mydełka Plaster miodu - zaczynam żałować, że go nie zamówiłam .
Już próbuję : D
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:41   #3594
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na chwilę aby przekazać Wam nowinę, którą odkryłam właśnie.

We Wrocławiu sklep helfy.pl otworzył swoją siedzibę. Sklep mieści się na ulicy Białoskórniczej z czego bardzo się ciesze, bo to 5 minut piechotą od mojego domu. Nareszcie będę miała kosmetyki naturalne pod ręką. Myślę, że dla innych Wrocławianek to również świetna wiadomość (a wiem, że ich tu kilka jest). Jak coś zawsze mogę tam podejść i sprawdzić skład produktów, bo z tego, co pamiętam na stronie nie każdy produkt ma podany skład.
mam nadzieję,że na bieżąco będziesz zdawać relację z próbek i pełnowymiarowych rzeczy też
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:04   #3595
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Ja nie Kotwilka, ale powiem Ci o maseczkach dermaglinu.
Są bardzo fajne, dużo glinki i mało składników, ale te z Rossmana zawierają parabeny (Zobacz sama: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...em.html&next=1 )

W Naturze są maseczki z linii Dermaglin Bio i one są bez parabenów i też są akurat na promocji. ( tutaj też masz przykład http://torebka.kafeteria.pl/index.ph...=view&id=19623 )
dziękuje Ci bardzo
ja nigdy nie miałam dermaglinu, więc nie wiedziałamjak to z nimi jest. dziewczyny pisałay, że sa jakies nowe bez parabenów, ale nie wiedziałam które to sa nowe, a które stare
czyli będę szukać dermaglin bio.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Ja dopiero teraz zauwazyłam, że matique ma w swojej ofercie produkty john masters organics......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:33   #3596
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość


Twój podpis mnie powalił.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



I wtedy jest ciut taniej czy jak?
może nawet więcej niż ciut a tak serio to zobacz sobie na stronie kosmetyków natury na gorze jest info o ich programie lojanościowym ja już niedługo łapię sie na 2%
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:55   #3597
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
może nawet więcej niż ciut a tak serio to zobacz sobie na stronie kosmetyków natury na gorze jest info o ich programie lojanościowym ja już niedługo łapię sie na 2%
Moim zdaniem Kosmetyki natury mają marny system lojalnościowy - 2% rabatu powyżej 800zł wydanych u nich, jeśli dobrze zrozumiałam. Ja wydałam w matique niecałe 200zł, a mam juz 3% rabatu. Nie wspominając o biolanderze - tam po raz kolejny będe kupowac z rabatem 25%. Oczywiście system lojalnościowy nie jest podstawą wybory sklepu i jedyna przesłanką, ale przemawia do mnie zawsze bardzo intensywnie, gdy kupuje w biolanderze

Francuzzka mam nadzieję, że Cie nie uraziłam w żaden sposób , tak mi sie po prostu nasunęło jak napisałaś o systemie lojalnościowym.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:39   #3598
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Kosmetyki natury mają marny system lojalnościowy - 2% rabatu powyżej 800zł wydanych u nich, jeśli dobrze zrozumiałam. Ja wydałam w matique niecałe 200zł, a mam juz 3% rabatu. Nie wspominając o biolanderze - tam po raz kolejny będe kupowac z rabatem 25%. Oczywiście system lojalnościowy nie jest podstawą wybory sklepu i jedyna przesłanką, ale przemawia do mnie zawsze bardzo intensywnie, gdy kupuje w biolanderze

Francuzzka mam nadzieję, że Cie nie uraziłam w żaden sposób , tak mi sie po prostu nasunęło jak napisałaś o systemie lojalnościowym.
spoko rozumiem ale kosmetyki natury mają jeszcze przesyłkę gratis i do tego ten rabat to już jest całkiem miło a mnie biolander denerwuje i wiecej juz u nich nie kupuje, niech się pocałuja w nos
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:46   #3599
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[QUOTE=anula_ga;27858562]Na zsk nie ma opuncji.
Moim zdaniem te plusy na pasku sa przy Przyjaciołach. Ja żadnej gwiazdki nie mam przy swoim nicku....Ale może Ty masz gwiazdę, bo jestes Gwiazda
Anula padłam przy ostatnim zdaniugwiaz dą chyba w wiecznym kupowaniu
[
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość



O nie, znowu czuje, że musze mieć to mydełko A już myślałam, że zakupy mydełkowe na jakiś czas zakończyłam Ale skoro takie dobre jest A to jest może to samo co aktywny węgiel na LF? Długo czeka się na przesyłkę od nich?

Jak ja się ciesze, że trafiłaś w swoje idealne kosmetyki i tak bardzo Ci służą A olejem wspaniałym kolejny raz kusisz



Anakazar chyba jesteś wyróżniona bo ja nic takiego nie widzę
Nie wiem czy jest takie samo jak to z LFJa odkąd zaczęłam myć nim buzię(na przemian z mydełkiem tuli z glinką mm)to wiem,że przy nich zostanę.Żaden żel mnie nie skusi

Kuszę,kuszę,bo naprawdę jest czym i przy tym jest strasznie wydajnyZawsze smaruję twarz,szyję,dekolt,piersi i ubyło tyle co nic
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość


Pewnie na blotko syberyjskie? Ja tez sie czailam na nie, ale w koncu zamowilam to z Alepii. Bede testowac, jak mi sie glinka Cattier skonczy

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od 1-7 lipca kupując w sklepie internetowym Phenome kupując jeden produkt dostaje sie drugi o tej samej cenie lub tańczy gratis a ich kosmetyki są super
Kusząca oferta.Trochę dobrego już o nich słyszałam,ale nie znam ich w ogóle.Nawet nie kojarze opakowań
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja dopiero teraz zauwazyłam, że matique ma w swojej ofercie produkty john masters organics......
Ja też dowiedziałam się teraz od Ciebie,ale sprawdziłam i nie mają wszytskiego-w tym odżywki,którą zamierzm kupić

A ja rozmawiałam z Panią z Aubrey Organics i najpózniej pod koniec przyszłego tygodnia mają dostać nowy towar z "normalnymi datami ważności.Plus będę nowe produkty
Ja się czaję na odżywkę różaną albo proteinową GBP(???)czy jakoś takktóra lepsza???I tonik algowy i ciekawa jestem co to za nowości będą.

I jestem bardzo szczęśliwa,bo wypróbowałam dzisiaj maskę P&R i super jestWłosy takie "naciągnięte"ja swoje naturalne mam na długości falowane,a od połowy do dołu pokręcone(brrrrr)a po masce mam je takie...proste.I takie w dotyku fajne są,że przez cały dzień je macamA szampon oczyszcza mi skórę głowyi mi cały zestaw pasuję,a tak się bałam,że kasę wydam na darmo
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:58   #3600
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Byłam w tym sklepie u mnie we Wrocławiu i kupiłam dwie rzeczy, a zostawiłam aż 30 złotych. Ceny są takie jak na stronie, co mi się podoba, bo zazwyczaj w sklepach stacjonarnych wszystko jest droższe, bo nie ma już kosztów przesyłki. Sklep jest zrobiony po dawnym mieszkaniu i trzeba dzwonić domofonem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.