Essence cz. IX - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 14:46   #541
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essence cz. IX

Jeszcze nie zdążyłam nacieszyć się Blossoms a już gadamy o nowej limitce ? Jak tak patrzę to chcę tylko tą bazę (o ile do nas dojdzie, hahaha) i ewentualnie jakiś lakier skoro i tak jestem uzależniona od krzyków mojej mamy "znowu mi smrodzisz w tym domu"
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 14:48   #542
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość


Na nową limitkę na pewno znajdziesz kasę bo na Essence kasa zawsze jest Ja chcę tylko bazę pod cienie więc specjalnie nie muszę się przygotowywać. Mam nadzieję, że ta limitka trafi do większej ilości sklepów niż tylko do Douglasów albo tylko Natur.
racja
Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Dziekujemy! Jesteś wielka i wspaniała A ja dalej niezdecydowana, chyba po prostu kupię dwa
no ja także dalej niezdecydowana jestem



---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zdążyłam nacieszyć się Blossoms a już gadamy o nowej limitce ? Jak tak patrzę to chcę tylko tą bazę (o ile do nas dojdzie, hahaha) i ewentualnie jakiś lakier skoro i tak jestem uzależniona od krzyków mojej mamy "znowu mi smrodzisz w tym domu"
ja także chcę to baze a reszta za bardzo mnie nie interere
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 14:52   #543
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Essence cz. IX

to chcesz to samo co ja
jedynie na lakiery do paznokci z You Rock! jakoś nie mam ochoty [/QUOTE]

Ja też ich nie chcę-wydaje się, że wszystkie są mocno perłowe a ja nie lubię takich
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 14:57   #544
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
Ja też ich nie chcę-wydaje się, że wszystkie są mocno perłowe a ja nie lubię takich
Jak się okażą perłowe, to i ja ich nie zechcę
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:02   #545
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. IX

Ale mi się nie chce jutro wstawać... A przed 9 rano muszę być w naturze. No bo o 9 otwierają, a ja chcę 2 błyszczyki z blossoms, puder blossoms, nudny błyszczyk toffee forever, jak znajdę jeszcze to chętnie dokupię tusz MA, błyszczyk eclipse czarny, Cupcake'a i dwa błyszczyki Stay With Me (nie mogę się zdecydować jakie, chciałam dwa najjaśniejsze, ale jak są tak podobne że na zdjęciach ich nie odróżniam, to chyba jeden wezmę ciemniejszy). Wolę nie myśleć, ile wydam... A jeszcze sypkie cienie z MySecret mnie kuszą.

Zastanawiam się na ile odcień Candy Bar z nowości jest podobny do tego pseudoczerwonego balsamu z I love Berlin... Ma któraś może obydwa?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-04-25 o 15:03
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:11   #546
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ale mi się nie chce jutro wstawać... A przed 9 rano muszę być w naturze. No bo o 9 otwierają, a ja chcę 2 błyszczyki z blossoms, puder blossoms, nudny błyszczyk toffee forever, jak znajdę jeszcze to chętnie dokupię tusz MA, błyszczyk eclipse czarny, Cupcake'a i dwa błyszczyki Stay With Me (nie mogę się zdecydować jakie, chciałam dwa najjaśniejsze, ale jak są tak podobne że na zdjęciach ich nie odróżniam, to chyba jeden wezmę ciemniejszy). Wolę nie myśleć, ile wydam... A jeszcze sypkie cienie z MySecret mnie kuszą.

Zastanawiam się na ile odcień Candy Bar z nowości jest podobny do tego pseudoczerwonego balsamu z I love Berlin... Ma któraś może obydwa?
Ja mam . Porównam na dłoni i wrzuce jakas notke na bloga
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:11   #547
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ale mi się nie chce jutro wstawać... A przed 9 rano muszę być w naturze. No bo o 9 otwierają, a ja chcę 2 błyszczyki z blossoms, puder blossoms, nudny błyszczyk toffee forever, jak znajdę jeszcze to chętnie dokupię tusz MA, błyszczyk eclipse czarny, Cupcake'a i dwa błyszczyki Stay With Me (nie mogę się zdecydować jakie, chciałam dwa najjaśniejsze, ale jak są tak podobne że na zdjęciach ich nie odróżniam, to chyba jeden wezmę ciemniejszy). Wolę nie myśleć, ile wydam... A jeszcze sypkie cienie z MySecret mnie kuszą.
[/B]
ja kurcze tak samo jutro z rana do second handu potem migiem do natury potem szybko do aster i na koniec pepco normalnie jakby sklepy były miesiąc zamknięte
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 15:16   #548
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ale mi się nie chce jutro wstawać... A przed 9 rano muszę być w naturze. No bo o 9 otwierają, a ja chcę 2 błyszczyki z blossoms, puder blossoms, nudny błyszczyk toffee forever, jak znajdę jeszcze to chętnie dokupię tusz MA, błyszczyk eclipse czarny, Cupcake'a i dwa błyszczyki Stay With Me (nie mogę się zdecydować jakie, chciałam dwa najjaśniejsze, ale jak są tak podobne że na zdjęciach ich nie odróżniam, to chyba jeden wezmę ciemniejszy). Wolę nie myśleć, ile wydam... A jeszcze sypkie cienie z MySecret mnie kuszą.

Zastanawiam się na ile odcień Candy Bar z nowości jest podobny do tego pseudoczerwonego balsamu z I love Berlin... Ma któraś może obydwa?
ja mam, Candy bar już jest na blogu, dwa balsamy z I Love Berlin miałam wrzucić wieczorem

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

ale powiem Ci od razu, że dosyć się różnią. Candy bar wpada w koral a ten z Berlina to raczej zwykła czerwień.

Edytowane przez NioseWamPicie
Czas edycji: 2011-04-25 o 15:18
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:16   #549
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. IX

Dziękuję, będę zaglądać na obydwa blogi (bardziej zależało mi na porównawczym swatchu, bo mam ILB czerwonego sztuk dwie i nie wiem czy jest sens kupowania Candy Bar, bo ILB właśnie taki ciemnokoralowy u mnie jest) .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:20   #550
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Mogę Ci tu na szybko porównawcze wkleić, daj mi 5 minut
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:21   #551
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Dziękuję, będę zaglądać na obydwa blogi (bardziej zależało mi na porównawczym swatchu, bo mam ILB czerwonego sztuk dwie i nie wiem czy jest sens kupowania Candy Bar, bo ILB właśnie taki ciemnokoralowy u mnie jest) .
Nie ma sprawy. I tak wymyślam milion sposobów, żeby się nie uczyć
Tylko światło jest lipne, ale coś widać
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 15:27   #552
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Essence cz. IX

Ja tez jutro szybko do Magnolii po 3 blyszczyki i jedna badz dwie pomadki. Z Blossoms interesuje mnie tylko puder.

Czy z nowosci polecicie jakis tusz? Bo musze kupic MA, ale chetnie wyprobowalabym cos nowego
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:28   #553
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Pierwsza fotka - Berlin, druga candy bar

tylko Candy robiłam 3 godziny temu i światło trochę się różni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg berlin.jpg (12,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04usta.jpg (13,9 KB, 53 załadowań)
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:33   #554
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ja tez jutro szybko do Magnolii po 3 blyszczyki i jedna badz dwie pomadki. Z Blossoms interesuje mnie tylko puder.

Czy z nowosci polecicie jakis tusz? Bo musze kupic MA, ale chetnie wyprobowalabym cos nowego
jest Blossoms w Magnolii?
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:34   #555
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Essence cz. IX

Nie wiem, oby W razie czego wysle jeszcze mame do Marino
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:46   #556
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. IX

Coś czuję, że Candy Bar wyląduje u mnie w koszyku...
Z drugiej strony u mnie na ustach ILB wygląda zupełnie inaczej (jasniej i bardziej pomarańczowo, ale ja mam ciepły odcień ust)
. Ale teraz widzę, że tak czy tak, Candy jest jaśniejszy i bardziej naturalny.
Dziękuję za zdjęcia
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:47   #557
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Dobrze że piszesz bo już byłam zdecydowana a sama mam własnie problem z ciemnymi ustami... czyli u mnie efekt byłby podobny
Eh ale kusi...
też mnie kusiło i żałuję na swatchach tak ślicznie wyglądał, a tu buba. Jedynie co jest w nim fajnego to zapaszek. Jednak na szminki przerzucę się Catrice.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:29   #558
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ja tez jutro szybko do Magnolii po 3 blyszczyki i jedna badz dwie pomadki. Z Blossoms interesuje mnie tylko puder.

Czy z nowosci polecicie jakis tusz? Bo musze kupic MA, ale chetnie wyprobowalabym cos nowego
ten nowy smokey eyes- uzywam go trzeci dzien i ejstem bardzo zadowolona. mozna nim pieknei umalować rzęsy- o wiele lepiej niż różowym ma czy mf FLE
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:32   #559
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Wrzuciłam posta. Tak na szybko, ale kolor jest pokazany

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ten nowy smokey eyes- uzywam go trzeci dzien i ejstem bardzo zadowolona. mozna nim pieknei umalować rzęsy- o wiele lepiej niż różowym ma czy mf FLE
Przestań, przestań , paskudo niedobra. Nie potrzebuje następnego tuszu. Nie potrzebuje. Na prawdę wcale nie chce
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 16:32   #560
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
też mnie kusiło i żałuję na swatchach tak ślicznie wyglądał, a tu buba. Jedynie co jest w nim fajnego to zapaszek. Jednak na szminki przerzucę się Catrice.
Też bym się chetnie na Catrice przerzuciła ale nie ma szfy
może się jednak na błyszczyk skuszę w takim razie
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:35   #561
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość

Zastanawiam się na ile odcień Candy Bar z nowości jest podobny do tego pseudoczerwonego balsamu z I love Berlin... Ma któraś może obydwa?
Jest identyczny. Mam wrażenie, że kolorystycznie Candy Bar to upłynniona wersja balsamu z ILB. Tylko błyszczyk ma połysk, a balsam nadaje tylko kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LGIM0224.jpg (11,2 KB, 96 załadowań)
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:43   #562
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Mowa o tych: http://www.essence.eu/pl/produkty/us...i/pomadka.html pomadkach Znajdują się one w pierwszej szafie. Największym obiektem pożądania większości zebranych jest nr 53 all about cupcake

A są wizażanki z LublYna, owszem
Sytuacja w Naturach wygląda następująco:
- Olimp Nowy 1. szafa uzupełniona (w tym pomadki), po świętach ma się podobno coś zadziać z 2. szafą , Blossoms obecne (chyba pudrów już brak)
- Olimp Stary 1. szafa uzupełniona, Blossoms obecne
- Ametystowa podobnie jak w ON coś ma się zadziać po świętach, Blossoms obecne
- Śwętoduska 1 szafa chyba uzupełniona, nie wiem co z 2. i limitką
- Braci Wieniawskich - nic się nie dzieje póki co
- 1 Maja - nikt się nie zagłębia w te rejony, więc nie wiemy co się tam dzieje, ale ja chyba polizę zawsze coś mi panie dorzucają do zakupów
- Kunckiego - nie lubimy tej Natury, nie ma tam Essence mogliby chociaż Catrice wstawić, bo tak to dla mnie bez sensu. Szafa E to dla mnie stały punkt wycieczki, więc gdy tam kiedyś wstąpiłam, nie wiedziałam co ze sobą zrobić nie mogąc pokoczować trochę pod szafą E i wyszłam czym prędzej
Heh dzięki za info
mam nadzieję że jednak jutro dorwę gdzieś Blossoms, może zaryzykuję i wyrwę się z pracy do tej Natury na 1 Maja, a jak nie to po pracy będę szukać
Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Haha! Witam gołdapiankę!

Mam pytanie: znacie może odpowiednik lakieru Eclipse 03 Don't bite me - kiss me? Cudowny odcień, jeszcze nigdzie nie spotkałam się z takim.
Wydaje mi się (po swatchach, bo na żywo go nie widziałam) że podobny jest lakier Berried Treasure Sally Hansen. Nawet mogę go oddać w dobre ręce, bo mi średnio odpowiada. Zobaczyłam go jak przyszedł do mnie i jakoś od tamtej pory ani razu się nim nie pomalowałam.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wygląda na to, że w Niemczech mają już you rock! : http://honey-n-milk.blogspot.com/201...ock-trend.html .
Masakra. Ja nadal chcę wszystko z tej limitki
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 17:04   #563
plus que parfaite
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 703
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ten nowy smokey eyes- uzywam go trzeci dzien i ejstem bardzo zadowolona. mozna nim pieknei umalować rzęsy- o wiele lepiej niż różowym ma czy mf FLE
a ja z kolei jestem wierną fanką różowego MA, a ten pomarańczowy w ogóle mi nie pasuje - pod koniec dnia już praktycznie nie mam co zmywać, bo w jakiś tajemniczy sposób znika mi z rzęs :/
__________________
W czerwcu kolorówka, pielęgnacja i pędzle https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post51679446

I parę ciuszków z sieciówek XS-M https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 17:25   #564
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez plus que parfaite Pokaż wiadomość
a ja z kolei jestem wierną fanką różowego MA, a ten pomarańczowy w ogóle mi nie pasuje - pod koniec dnia już praktycznie nie mam co zmywać, bo w jakiś tajemniczy sposób znika mi z rzęs :/
Ja to samo mogę powiedzieć o różowym Jak się pomaluję rano to po południu nic nie mam ani na rzęsach ani pod oczyma Jakbym chodziła do pracy to musiałabym go poprawiać tak ja błyszczyk albo przynajmniej ze 3razy w ciągu dnia
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:07   #565
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Essence cz. IX

hej, czy eyelinery w żelu i pędzelki są limitowane czy w stałej sprzedaży? A i jutro będę w N na 1-maja to sprawdzę jak się sprawy mają, bo czytałam wcześniej, że się boicie
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:07   #566
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. IX

Czy tylko ja się tak napalam na limitowanki że chcę od razu brać po dwie sztuki wszystkiego, co miałam w planach kupić? No bo wiecie, jak się okaże, że jest dla mnie idealny jakiś kosmetyk to wolę mieć jeden w zapasie...Bo później nie da się kupić, bo przecież to limitowanka.
Z drugiej strony, jak coś okazuje się być bublem to mam dwie sztuki bubla.

Poza tym i tak nie zużyję tego, bo mam za dużo kosmetyków, więc nawet jak się okaże świetne to zanim zużyję te dwie sztuki to się przeterminują.

Przez moje zbieractwo mam np. 2x biały i 2x czerwony balsam do ust z ILB. A tak naprawdę lubię tylko ten czerwony, nie używam go i tak, bo mi usta wysusza, a nawet gdybym używała to to jest cholernie wydajne!
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:13   #567
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Wrzuciłam jeszcze jednego posta na blogu. Głównie oczywiście zakupy essence

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
hej, czy eyelinery w żelu i pędzelki są limitowane czy w stałej sprzedaży? A i jutro będę w N na 1-maja to sprawdzę jak się sprawy mają, bo czytałam wcześniej, że się boicie
Sa w stałej ofercie, ale jest tyle chętnych że szybko znikają. Po prostu jak zabraknie to zamówią, ale trzeba czekać do następnej dostawy, która nie wiadomo kiedy będzie.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:20   #568
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. IX

tak sobie myślę o tym pękaczu essence czy lepiej nie zapłacić tych 20 zł z groszami na all i nie kupic pękającego lakieru p2, bo jak tak patrzę na blogach to p2 pęka ładniej od isadory nie wspominając o marudnym essence
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:34   #569
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wrzuciłam jeszcze jednego posta na blogu. Głównie oczywiście zakupy essence
Spodobał mi się cień nr 40, uwielbiam takie kolory. Ja ostatnio kupiłam sobie nr 46.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:39   #570
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
tak sobie myślę o tym pękaczu essence czy lepiej nie zapłacić tych 20 zł z groszami na all i nie kupic pękającego lakieru p2, bo jak tak patrzę na blogach to p2 pęka ładniej od isadory nie wspominając o marudnym essence
Jeśli patrzysz na efekt pęknięć, to Essence odradzam. Pęka tak byle jak Ale mi tam więcej do szczęścia nie potrzeba, bo za lakier chyba NIGDY nie dam 30zł

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wrzuciłam jeszcze jednego posta na blogu. Głównie oczywiście zakupy essence

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------


Sa w stałej ofercie, ale jest tyle chętnych że szybko znikają. Po prostu jak zabraknie to zamówią, ale trzeba czekać do następnej dostawy, która nie wiadomo kiedy będzie.
Zakochałam się w niebieskim lakierze Blossoms wszystko przez Ciebie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.