Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 18:35   #3571
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cloche a jaki olejek polecasz do mocno suchych włosów?Ja kupilam właśnie lniany ale u mnie się nie sprawdził
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 18:39   #3572
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
cloche a jaki olejek polecasz do mocno suchych włosów?Ja kupilam właśnie lniany ale u mnie się nie sprawdził
Szatanka, olej lniany zjedz z chlebkiem Pomożesz skórze i włoskom od środka. A może spróbuj oliwę z oliwek albo winogronowy (jak Ci nie podejdą zawsze będziesz mogła je zużyć w kuchni).
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 18:49   #3573
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Szkoda, że zakupy się nie udały Ale faktycznie, jak można chcieć sprzedać kolorówke nie dając testerów do spróbowania Oby jutro się udało

Na oleje khadi mam już taką ochotę, że większej mieć nie można Spróbuje jakiegoś na pewno wiem, że ich amla jest bez parafiny w przeciwieństwie do Dabur. Ale skoro mówisz, że śmiało mogę je kłaść na skórę głowy to mnie przekonałaś
Henne Cassia spróbuję na pewno i jak się sprawdzi to wrzucę fotki żeby Was kusić
cloche a jakich jeszcze olejków aż żal nie nakładać na skórę główy, powiedz proszę Bo Ty mówisz teraz o takich "zwykłych" olejach tzn. ogólnych typu właśnie lniany. A mogłabyś mi podpowiedzieć jakiś olej do trochę osłabionych, suchych włosów na długości, które myję co drugi dzień Bo takie oleje też można nakładać na całe włosy?
jutro juz musi sie udac i nawet jak nie kupie kolorowki, to na pewno kupie jakies szampony i toniki alverde
wszystkie te olejki khadi obowiazkowo na skore glowy!!!
http://www.khadi.pl/naturalne-odzywki-do-wlosow
jak inaczej maja podzialac na mieszki wlosow?
na twoje wlosy (i skore glowy!) na pewno od nich amla i stymulujacy sie nadadza. wybor nalezy do ciebie a z takich kuchennych to chyba nie ma oleju, ktorego by sobie jeszcze wizazanki nie nalozyly na leb do suchych pewnie spisalby sie rycynowy, ja bym go jednak zmieszala np. z sezamowym albo lnianym albo co tam masz w kuchni. jak sobie popatrzysz na sklady khadi, to ci na pewno cos do glowy przyjdzie taka mieszanka swietnie odzywi caly wlos, a na skore glowy podziala stymulujaco (zaleta mieszaniny khadi jest dodatek swietnych ziol).
mi lniany i krokoszowy (oba naleza do "lekkich" olejow) zmniejszaja troche przetluszczanie - ale nie przez wysuszenie. mam wrazenie, ze moje gruczoly lojowe sie troche uspokajaja one ogolnie beda dzialac regulujaco.


---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
cloche a jaki olejek polecasz do mocno suchych włosów?Ja kupilam właśnie lniany ale u mnie się nie sprawdził
jak zai pisze, lniany mozesz zjesc ktos pisal, ze zaczal polewac tym olejem sucha karme dla pieska. psinka miala potem tak lsniaca siersc, ze wlascicielka sama zaczela lykac oczywiscie bez karmy psiej!
a probowalas kokosowy? albo mieszanki kokosowego typu vatika... wiele dziewczyn sobie chwali. a skoro ci taki lzejszy olej nie przypadl, to moze by trza isc w tym kierunku...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 18:55   #3574
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Szatanka, olej lniany zjedz z chlebkiem Pomożesz skórze i włoskom od środka. A może spróbuj oliwę z oliwek albo winogronowy (jak Ci nie podejdą zawsze będziesz mogła je zużyć w kuchni).
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

jak zai pisze, lniany mozesz zjesc ktos pisal, ze zaczal polewac tym olejem sucha karme dla pieska. psinka miala potem tak lsniaca siersc, ze wlascicielka sama zaczela lykac oczywiscie bez karmy psiej!
a probowalas kokosowy? albo mieszanki kokosowego typu vatika... wiele dziewczyn sobie chwali. a skoro ci taki lzejszy olej nie przypadl, to moze by trza isc w tym kierunku...
Ale wiecie Kobietki jaki on ma smak?
Kokosowy to już zupełnie nie moja bajkamam włosy zniszczone trwałą i to co dziewczynom na wątku olejowym służy to mnie nie
Dzięki za rady
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:04   #3575
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Szatanka, olej lniany zjedz z chlebkiem Pomożesz skórze i włoskom od środka. A może spróbuj oliwę z oliwek albo winogronowy (jak Ci nie podejdą zawsze będziesz mogła je zużyć w kuchni).
Zai a polecasz jakieś specjalnej firmy do zjedzenia?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:05   #3576
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale wiecie Kobietki jaki on ma smak?
Kokosowy to już zupełnie nie moja bajkamam włosy zniszczone trwałą i to co dziewczynom na wątku olejowym służy to mnie nie
Dzięki za rady
Wiemy, wiemy to mój ulubiony olej , no może prawie ulubiony bo jeszcze lepszy jest z orzechów włoskich
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:06   #3577
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale wiecie Kobietki jaki on ma smak?
Kokosowy to już zupełnie nie moja bajkamam włosy zniszczone trwałą i to co dziewczynom na wątku olejowym służy to mnie nie
Dzięki za rady
hmm... zniszczone trwala powiadasz... to juz inna bajka. przesuszone wlosy to sie da nawilzyc, podomykac luski i gotowe, a takich zniszczen to nie zakitujesz... u niektorych kokosowy powoduje puszenie sie. przy twoich zniszczeniach to pewnie tym bardziej. musialabys nakladac cos, co wygladza, oblepia, tak jakby wlasnie kituje moze rycynowy z jakas nafta??? chociaz ja za nafta to nie jestem... ale moglabys sprobowac najpierw sama rycyne. jak to nie podziala, to... nozyczki i nigdy wiecej trwalej! w ogole sprobuj sciac ile sie da
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 19:07   #3578
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Wiemy, wiemy to mój ulubiony olej , no może prawie ulubiony bo jeszcze lepszy jest z orzechów włoskich
No mój nie bardzo.A ile tego trzeba zjeść i jak?polać chleb?dużo?mało?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:08   #3579
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Wiemy, wiemy to mój ulubiony olej , no może prawie ulubiony bo jeszcze lepszy jest z orzechów włoskich
a probowalas z pestek dyni? ja bym go mogla jesc jak zupe!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:14   #3580
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zai a polecasz jakieś specjalnej firmy do zjedzenia?
Ja mam o tyle dobrze, że mam w pobliżu tłoczarnie więc mam zawsze świeżutki i pyszny olej. Te kupne nie umywają się do niego.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a probowalas z pestek dyni? ja bym go mogla jesc jak zupe!!!
Tak z pestek dyni też jest dobry. Ale ja wolę lniany. Dyniowy ślicznie pachnie i ma taki intensywny kolor ale mam wrażenie, że jest dla mnie za cięzki. Własnie wykańczam buteleczkę, żeby móc zacząć świeżutki lniany.

Szatanko, ja mniej więcej na kromkę chleba daje łyżeczkę oleju. Czasem więcej. Zależy czy jem sam chleb z olejem czy traktuje olej jak niektórzy masło.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:16   #3581
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja też nie nakładam olejów na skóre głowy, wiem, że niektóre mają w sobie parafinę i mogą zwiększyć wypadanie włosków.. Dziewczynki, które oleje nie mają w sobie parafiny i na 100% nie spowodują wypadania?


Serio taki fajny? Rany i zostawia taką powłoczke jak maseczka z glinki? Uwielbiam to uczucie! Musze ją wypróbować!! Słyszałam jeszcze, że z tej samej serii co ten krem myjący jest też preparat punktowy na syfki, który w połączeniu z olejem tamanu wymiata wszystko i to bardzo szybko.


jakie cuda! No trzymajcie mnie bo zaraz przykleje się do tego monitora Zdaj relację z wszystkiego! Zwłaszcza kremik fajnie wygląda.
Sesa - nie ma parafiny i napewno nie powoduje wypadania, ale te oleje khadi też strasznie mnie kuszą i napewno jakis kupie jak zużyje sesę

Serio serio
Kurcze!!! A miałam ten korektor punktowy w koszyku i go wyrzuciłam ale wzięłam spray regerujący, bo miałam wrażenie, że będa podobnie działac. No tez sie na ten krem oczyszczający napaliłam! Oczywiscie, że sie wyspowiadam z używania wszystkiego
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
U mnie wysypka wystąpiła kilka razy dopiero, pewnie przez ilość stresów w ostatnim czasie.. ale ja się nie dam stresom Będę silna!

Aniu droga ale w Twojej sytuacji to ja się i tak dziwie, i podziwiam zarazem jak dałaś radę, jaka dzielna byłaś i silna. Gdzieś i jakoś ten stres musiał z Ciebie wyjść, bo stawiłyście czoła tej paskudnej chorobie! Teraz należy wam się mnóstwo relaksu

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------


A jest:
http://www.khadi.pl/cassia-bezbarwna-henna-senna

Czy chodzi CI o to cudo?
http://www.bio-beauty.pl/pl/korektor...soul-_196.html

I czy ja dobrze widzę, że od 100 zł za pobraniem też jest gratisowa wysyłka? o mamusiu, ja nie mogę teraz robić zakupów:ściana:
Dziękuję Masz racje - wyrzygałam stres
Nie daj sie stresowi, nie daj sie stresowi...........!!!
Nie widziałaś darmowej przesyłki od 100 za pobraniem, nie widziałas darmowej przesyłki....
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Ale numer, że ten peeling z BU Cię uczulił bo pierwsze słyszę żeby kogoś w ogóle uczulał A jednak co buziak to buziak Ale muszę go spróbować
Masz pecha dziewczyno z tym organique nie ma co
Anuś a to mydełko dudu-osun nie wysusza skóry?
No tez sie dziwię, bo ja mam pancerny ryjek cała twarz mnie szczypała i miałam strasznie rozognioną, zaczerwienioną
Spróbuj, spróbuj, skoro tylko u mnie tak sie działo, to mała szansa, żeby i Ciebie uczulił. Może ja ananasa nie moge na paszcze kłaśc zwyczajnie.
Organique sie przede mną chowa
Dudu mi skóry nie wysusza, ale mam twarz ściągniętą trochę dla suchelców to chyba sredni pomysł......
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o poradzenie jakiegoś kremu, balsamu, masła na rozstępy dla mojej siostry w ciąży
Olej z róży + lotion dla koniet w ciąży przeciwko rozstępom babydream
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Nie wypróbowałam bo nie mam gdzie jej wcisnąć . Bo ja na głowie mam albo jakiś olej albo hennę (bo już odrosty się pokazały) albo jakąś maseczkę albo nie mam czasu. Po za tym odkąd nie potrzebuje myć włosów codziennie nie mam kiedy nakładać tych wszystkich dobroci które nagromadziłam. Ale cassia w końcu doczeka się

Mam!!!! Doszło afrykanskie cudo - od razu dzisiaj się nim wyszoruję!
Straasznie dziękuję

A co zrobiłaś, że rzadziej myjesz włosy?? Ja też chce.....

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


jak zai pisze, lniany mozesz zjesc ktos pisal, ze zaczal polewac tym olejem sucha karme dla pieska. psinka miala potem tak lsniaca siersc, ze wlascicielka sama zaczela lykac oczywiscie bez karmy psiej!
a probowalas kokosowy? albo mieszanki kokosowego typu vatika... wiele dziewczyn sobie chwali. a skoro ci taki lzejszy olej nie przypadl, to moze by trza isc w tym kierunku...

Szkoda, z karma może by lepiej działał....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 19:24   #3582
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A co zrobiłaś, że rzadziej myjesz włosy?? Ja też chce.....
Zaczęłam myć włosy odżywką. Szamponami i mydłami musiałam codziennie. Po myciu odżywką myję co dwa, trzy dni.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:30   #3583
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Zaczęłam myć włosy odżywką. Szamponami i mydłami musiałam codziennie. Po myciu odżywką myję co dwa, trzy dni.
Czytałam o tym, ale nie miałam odwagi spróbowac.....
Tak po prostu wmasowujesz odzywke we włosy i skalp i spłukujesz? Jakąś specjalną, czy taka jaka miałas?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:36   #3584
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czytałam o tym, ale nie miałam odwagi spróbowac.....
Tak po prostu wmasowujesz odzywke we włosy i skalp i spłukujesz? Jakąś specjalną, czy taka jaka miałas?
Odżywka do mycia musi mieć prosty skład więc kupiłam te które dziewczyny polecały. Nakładam na skalp, masuje (porządnie i dokładnie) a później dokładnie spłukuje. Nawet ostatnio oleje udało mi się zmyć odżywką. Trzeba nabrać wprawy ale dla moich włosów i skóry głowy to naprawdę rewelacyjny sposób. Włosy miękkie, czyste, skóra nie swędzi. Niestety odżywki które stosuje nie łapią się na ten wątek.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:42   #3585
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Odżywka do mycia musi mieć prosty skład więc kupiłam te które dziewczyny polecały. Nakładam na skalp, masuje (porządnie i dokładnie) a później dokładnie spłukuje. Nawet ostatnio oleje udało mi się zmyć odżywką. Trzeba nabrać wprawy ale dla moich włosów i skóry głowy to naprawdę rewelacyjny sposób. Włosy miękkie, czyste, skóra nie swędzi. Niestety odżywki które stosuje nie łapią się na ten wątek.
Właśnie tak mi sie wydawało
a mogłabys podrzucic mi link do watku?
Bardzo Ci dziekuję za info
Tż zobaczył mydło od Ciebie i zapytał dlaczego kaszanke włożyłam do woreczka foliowego..... Zbyłam go wymownym milczeniem.
Wchodzi Młoda i pyta co to za kaszanka lezy na stole - pogłupieli
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:43   #3586
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi sie wydawało
a mogłabys podrzucic mi link do watku?
Bardzo Ci dziekuję za info
Tż zobaczył mydło od Ciebie i zapytał dlaczego kaszanke włożyłam do woreczka foliowego..... Zbyłam go wymownym milczeniem.
Wchodzi Młoda i pyta co to za kaszanka lezy na stole - pogłupieli
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:47   #3587
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi sie wydawało
a mogłabys podrzucic mi link do watku?
Bardzo Ci dziekuję za info
Tż zobaczył mydło od Ciebie i zapytał dlaczego kaszanke włożyłam do woreczka foliowego..... Zbyłam go wymownym milczeniem.
Wchodzi Młoda i pyta co to za kaszanka lezy na stole - pogłupieli
: hahaha::m dleje:

Też myję odżywką, świetna sprawa
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 20:17   #3588
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
: hahaha::m dleje:

Też myję odżywką, świetna sprawa
Ta, dowcipnisie
Musze spróbowac tej metody, chociaz włosy mam przetłuszczające się. Ale spróbowac nie zaszkodzi. Tylko jak mi sie spodoba to co ja z tymi zapasami szamponów zrobię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 20:20   #3589
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Optymizmu mogę Ci nawet pełnowymiarowe opakowanie wysłać
Anulka ja też poproszę tak z tonę optymizmu bo tego nigdy nie za wiele po mnie to od razu widać jak jestem zadowolona-w pracy jak jeszcze chodziłam przed ciążą to pracowałam na 3 piętrze i wchodziły dziewczyny i mówiły-Aga Ty się tak śmiejesz że Cię na parterze słychać no kurde nie potrafię się cicho śmiać


Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

A ja jestem po testach odżywki JMO z pomarańczą i rzeczywiście jest fajna Włoski same się układają jak po żadnej innej i są takie sprężyste.
Ja też ją bardzo polubiłam ale zauważyłam że lepsze efekty mam jak ją kładę na jakąś godzinę w czepek

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dzięki

Jaa to jest naprawdę kupka No o takim cudzie to jeszcze nie słyszałam
No właśnie!Jak ludzie sobie kupę kładą na twarz to boję się myśleć czego to jeszcze nie wymyślą żeby być piękną

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ja wczoraj nałożyłam olejek na skalp i dzisiaj bez problemu zmyłam,a myłam głowę tylko raz.W ogóle olejek musi być cudny,bo po pierwszym razie włosy świetne,a co będzie po kilku razach

Oczywiście,że nagadałam Panu na ten tematAle mam wątpliwości czy coś do niego dotarło
Fajnie że ten olejek działa takie cuda i dobrze że kładziesz na skórę głowy bo po kilku użyciach na pewno zauważysz jak Ci włoski będą rosły jak szalone A co do shea to masakra jakaś-współczuję przygody, szkoda że Twój zachwyt nad tym sklepem trwał tak krótko

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Ja miałam henne khadi cessia ładnie roświetliła moje blond włosy!

Dziewczyny prosze o poradzenie jakiegoś kremu, balsamu, masła na rozstępy dla mojej siostry w ciąży
Ja niestety nie poradzę czym usunąć rozstępy bo nie miałam ale tak jak mówi Anula przez całą ciąże używałam tego różowego olejku z babydream i być może to jego zasługa że nic się nie pojawiło.Myślę że masowanie skóry tą oliwką na pewno nei zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a z takich kuchennych to chyba nie ma oleju, ktorego by sobie jeszcze wizazanki nie nalozyly na leb do suchych pewnie spisalby sie rycynowy, ja bym go jednak zmieszala np. z sezamowym albo lnianym albo co tam masz w kuchni. jak sobie popatrzysz na sklady khadi, to ci na pewno cos do glowy przyjdzie taka mieszanka swietnie odzywi caly wlos, a na skore glowy podziala stymulujaco (zaleta mieszaniny khadi jest dodatek swietnych ziol).

Ja właśnie siedzę z taką mieszaniną olejów na głowie- oliwa z oliwek, olej rycynowy, oliwka różowa babydream....i sesa

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a probowalas z pestek dyni? ja bym go mogla jesc jak zupe!!!
Pierwszy raz słyszę o oleju z pestek dyni-nigdy się nie spotkałam z czymś takim-chyba poszukam soro taka pychota


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi sie wydawało
a mogłabys podrzucic mi link do watku?
Bardzo Ci dziekuję za info
Tż zobaczył mydło od Ciebie i zapytał dlaczego kaszanke włożyłam do woreczka foliowego..... Zbyłam go wymownym milczeniem.
Wchodzi Młoda i pyta co to za kaszanka lezy na stole - pogłupieli
no do wszystkiego można porównać mydło ale żeby do kaszanki??
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-10-18 o 20:33
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 20:26   #3590
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tylko jak mi sie spodoba to co ja z tymi zapasami szamponów zrobię
Bedziesz prać w nich swetryalbo rozdawać na prezentyMuszę poczytać ten wątek dokladniej bo Sesa i Khadi brzmi ciekawie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 20:53   #3591
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Anulka ja też poproszę tak z tonę optymizmu bo tego nigdy nie za wiele po mnie to od razu widać jak jestem zadowolona-w pracy jak jeszcze chodziłam przed ciążą to pracowałam na 3 piętrze i wchodziły dziewczyny i mówiły-Aga Ty się tak śmiejesz że Cię na parterze słychać no kurde nie potrafię się cicho śmiać


Ja niestety nie poradzę czym usunąć rozstępy bo nie miałam ale tak jak mówi Anula przez całą ciąże używałam tego różowego olejku z babydream i być może to jego zasługa że nic się nie pojawiło.Myślę że masowanie skóry tą oliwką na pewno nei zaszkodzi.


no do wszystkiego można porównać mydło ale żeby do kaszanki??
A po co się cicho śmiać? Jak człowiek szczęsliwy i wesoły to chyba nie ma po co tego kryć Jak inni słysza Twój radosny śmiech to napewno im tez od razu lepiej sie robi!!
Co do rozstępów to olej z róży + lotion stosowała moja Młoda na świeże rozstepy. Pomogło , ale większa zasługe przypisuje olejowi z róży.
Wiesz, to mydło afrykańskie, które dostałam ma kształt krążka, jest ciemne w jasne cetki i w zasadzie porównanie z kaszanką wcale nie jest takie nietrafione juz im zapowiedziałam, że od dzisiaj tą kaszanką sie będa myli
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 21:15   #3592
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A po co się cicho śmiać? Jak człowiek szczęsliwy i wesoły to chyba nie ma po co tego kryć Jak inni słysza Twój radosny śmiech to napewno im tez od razu lepiej sie robi!!
Co do rozstępów to olej z róży + lotion stosowała moja Młoda na świeże rozstepy. Pomogło , ale większa zasługe przypisuje olejowi z róży.
Wiesz, to mydło afrykańskie, które dostałam ma kształt krążka, jest ciemne w jasne cetki i w zasadzie porównanie z kaszanką wcale nie jest takie nietrafione juz im zapowiedziałam, że od dzisiaj tą kaszanką sie będa myli
Masz rację - trzeba się mocno, głośno i szczerze śmiać żeby innych zarażać śmiechem lub żeby mieli się z kogo śmiać-mój tż porównuje mój śmiech porównuje czasami do Katarzyny Pakosińskiej z Kabaretu Moralnego Niepokoju

Anula skombinuj rodzince jeszcze coś w kształcie salcesonu i pasztetowej i będzie po prostu podrobiarnia u Ciebie w łazience
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 21:27   #3593
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Odżywka do mycia musi mieć prosty skład więc kupiłam te które dziewczyny polecały. Nakładam na skalp, masuje (porządnie i dokładnie) a później dokładnie spłukuje. Nawet ostatnio oleje udało mi się zmyć odżywką. Trzeba nabrać wprawy ale dla moich włosów i skóry głowy to naprawdę rewelacyjny sposób. Włosy miękkie, czyste, skóra nie swędzi. Niestety odżywki które stosuje nie łapią się na ten wątek.
Przypomniałaś mi o myciu odżywką muszę spróbować mam w domu isane z babassu akurat
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi sie wydawało
a mogłabys podrzucic mi link do watku?
Bardzo Ci dziekuję za info
Tż zobaczył mydło od Ciebie i zapytał dlaczego kaszanke włożyłam do woreczka foliowego..... Zbyłam go wymownym milczeniem.
Wchodzi Młoda i pyta co to za kaszanka lezy na stole - pogłupieli
Mojemu Tz towi się nasunęło inne porównanie nie znają się!:p
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

Ja właśnie siedzę z taką mieszaniną olejów na głowie- oliwa z oliwek, olej rycynowy, oliwka różowa babydream....i sesa

Daj znać jak efekty olejowania

Ja w ramach walki ze stresem kupiłam dziś lawendę. Zrobiłam sobie ciepły kompres lawendowy na buzię, zjadłam malinki i truskawki z czekoladą, umyłam się mydełkiem z przemiłej wymianki z Kretką (mydło Kleopatry jest boskie!) wysmarowałam saponariowym masłem z lawendą ( nie jest naturalne ale skład niezły i pięknie pachnie!) i teraz siedzę, piję białą herbatkę ( i winko różowe!)
Dziewczyny, nie dajmy się stresowi!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 21:55   #3594
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Masz rację - trzeba się mocno, głośno i szczerze śmiać żeby innych zarażać śmiechem lub żeby mieli się z kogo śmiać-mój tż porównuje mój śmiech porównuje czasami do Katarzyny Pakosińskiej z Kabaretu Moralnego Niepokoju

Anula skombinuj rodzince jeszcze coś w kształcie salcesonu i pasztetowej i będzie po prostu podrobiarnia u Ciebie w łazience
To faktycznie masz zaraźliwy smiech zazdroszczę!
Ta, masarnię im mała zrobię
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Mojemu Tz towi się nasunęło inne porównanie nie znają się!:p


Ja w ramach walki ze stresem kupiłam dziś lawendę. Zrobiłam sobie ciepły kompres lawendowy na buzię, zjadłam malinki i truskawki z czekoladą, umyłam się mydełkiem z przemiłej wymianki z Kretką (mydło Kleopatry jest boskie!) wysmarowałam saponariowym masłem z lawendą ( nie jest naturalne ale skład niezły i pięknie pachnie!) i teraz siedzę, piję białą herbatkę ( i winko różowe!)
Dziewczyny, nie dajmy się stresowi!
Nawet się domyslam jakie porównanie mu sie nasunęło i musze przyznac, że ciężko mu odmówić racji
Ale nie zmienia to faktu, że to mydło jest bardzo fajne!!! Zai - juz je polubiłam Jest delikatniejsze od dudu-osun, ale bardzo dobrze oczyszcza (skóra twarzy skrzypi). I napewno jest mniej wysuszające od dudu . Podoba mi sie bardzo!

Gayenka, różowe winko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 22:30   #3595
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

No to ja sie dolaczam do lawendowych smarowan, bo wlasnie wygrzebalam olejek. Bede mieszac go z balsamem i w podusie .

Dzis kliknelam kilka cudek na Ecospa, miedzy innymi olej arganowy, olejek sandalowy i herbaciany, kilka buteleczek z pipetka na olejkki i sera oraz hydrolat rozany. Jutro bede klikac na Biolanderze w mydla Aleppo, glinke do wlosow Alepia, olej z nasion sliwki i jeszcze w hydrolat oczarowy .

Kurka, powolutku wszystkich z otoczenia zarazam miloscia do tych glutowato-zielonych mydel, wszelkich lepikow i blotek. Ba, malzon sie upomina o wszelkie moczarowe maseczki i paplanie blotkiem pod prysznicem. Juz sama nie wiem, czy mu tylko o to blotko chodzi, czy o inne walory wspolnego mydlenia sie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 22:50   #3596
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Oczywiście,że nagadałam Panu na ten tematAle mam wątpliwości czy coś do niego dotarło
Czuję się skuszona na cassieZamówie na helfy.

Są takie sypkie,,jakby bardziej miękkie-choć moje są i tak ładne,zadbane i miękkie.Po tym oleju jeszcze jakby ładniejsze są.Będę na razie stosowała co 2 dni czyli co mycie,a pózniej zwolnie tempo.
Ana, a gdzie to tak towar wystawiają? Też chcę wiedzieć, jakby mnie tam zagnało

Olejek Khadi stosuję od czerwca/lipca i powiem Wam, że fajny, ale Sesa chyba jednak lepiej podeszła moim włosom, bo bardziej je nawilża.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 00:33   #3597
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

anakazar, no nie mów, że pan nie zrozumiał Rzeczywiście musi być.. zawieszony. A mogłabyś mi powiedzieć jaki termin ważności ma szampon i olejek khadi?

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Ja miałam henne khadi cessia ładnie roświetliła moje blond włosy!
A nawilżała czy odżywiała Twoje włoski choć trochę?

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Nie wypróbowałam bo nie mam gdzie jej wcisnąć . Bo ja na głowie mam albo jakiś olej albo hennę (bo już odrosty się pokazały) albo jakąś maseczkę albo nie mam czasu. Po za tym odkąd nie potrzebuje myć włosów codziennie nie mam kiedy nakładać tych wszystkich dobroci które nagromadziłam. Ale cassia w końcu doczeka się
Ale napięty grafik. Faktycznie ciężko coś jeszcze wcisnąć choć nie ukrywam, że ja bym nie wytrzymała. Tak nawiasem mówiąc, musisz mieć piękne włoski jak im taką pielęgnacje fundujesz

Ja znalazłam olejek na rozstępy khadi, o ten: http://www.khadi.pl/centella-rozstepy ale niestety nie znam go, mogę jedynie polecić olej z róży (na świeże blizenki pomógł).

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wszystkie te olejki khadi obowiazkowo na skore glowy!!!
http://www.khadi.pl/naturalne-odzywki-do-wlosow
jak inaczej maja podzialac na mieszki wlosow?
na twoje wlosy (i skore glowy!) na pewno od nich amla i stymulujacy sie nadadza. wybor nalezy do ciebie a z takich kuchennych to chyba nie ma oleju, ktorego by sobie jeszcze wizazanki nie nalozyly na leb do suchych pewnie spisalby sie rycynowy, ja bym go jednak zmieszala np. z sezamowym albo lnianym albo co tam masz w kuchni. jak sobie popatrzysz na sklady khadi, to ci na pewno cos do glowy przyjdzie taka mieszanka swietnie odzywi caly wlos, a na skore glowy podziala stymulujaco (zaleta mieszaniny khadi jest dodatek swietnych ziol).
mi lniany i krokoszowy (oba naleza do "lekkich" olejow) zmniejszaja troche przetluszczanie - ale nie przez wysuszenie. mam wrazenie, ze moje gruczoly lojowe sie troche uspokajaja one ogolnie beda dzialac regulujaco.
Trzymam kciuki żeby zakupy się udały!

Dziękuje za rady!! Ogromnie mi pomogłaś W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak kupić i olej alma i stymulujący wzrost. Do tego szamponik z amlą i może coś z tego będzie. Tak mi się marzą takie włoski jak na tych zdjęciach!
Ah te nasze pomysłowe Wizażanki Jej dobra to też sobie coś zmieszam i trzasne na włoski. Ten lniany zachęca. Kiedyś robiłam sobie maseczkę (ale tylko na włosy) z olejkiem rycynowym, oliwą z oliwek i naftą, efekty były rewelacyjne tylko teraz bym tą nafte pominęła. Mam jeszcze tylko jedno pytanie Takie cięższe oleje jak np. olej rycynowy, nie obciążą za bardzo cebulek włosów jak nałożę je na skóre głowy? Mam jakiś uraz bo jeszcze niedawno bardzo mi włosy wypadały, teraz już na szczęście nie i nie chciałabym żeby to się zmieniło. Jestem skrzywiona

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale wiecie Kobietki jaki on ma smak?
Kokosowy to już zupełnie nie moja bajkamam włosy zniszczone trwałą i to co dziewczynom na wątku olejowym służy to mnie nie
A jaki?

Kiedyś natrafiłam na wątek, w którym dziewczyna pisała, że jej też olej kokosowy zupełnie nie odpowiadał oraz inne, które dziewczyny generalnie chwaliły i wpadła na to, że w ogóle oleje z danej grupy jej nie pasują a wszystkie oleje z drugiej grupy już tak.. (jeśli się nie mylę to zrobiła podział na nasycone, jednonienasycone i wielonienasycone). Cały czas tego szukam bo nie daje mi to spokoju i znaleźć nie mogę. Może Ty też tak masz.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sesa - nie ma parafiny i napewno nie powoduje wypadania, ale te oleje khadi też strasznie mnie kuszą i napewno jakis kupie jak zużyje sesę

Serio serio
Kurcze!!! A miałam ten korektor punktowy w koszyku i go wyrzuciłam ale wzięłam spray regerujący, bo miałam wrażenie, że będa podobnie działac. No tez sie na ten krem oczyszczający napaliłam! Oczywiscie, że sie wyspowiadam z używania wszystkiego

No tez sie dziwię, bo ja mam pancerny ryjek cała twarz mnie szczypała i miałam strasznie rozognioną, zaczerwienioną
Spróbuj, spróbuj, skoro tylko u mnie tak sie działo, to mała szansa, żeby i Ciebie uczulił. Może ja ananasa nie moge na paszcze kłaśc zwyczajnie.
Organique sie przede mną chowa
Dudu mi skóry nie wysusza, ale mam twarz ściągniętą trochę dla suchelców to chyba sredni pomysł......
Dzięki za informacje o sesie
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na liście mam już 6 olejków

Może akurat spray będzie lepszy i żaden korektor nie będzie Ci potrzebny. Niech tylko ta spowiedź z alvy będzie długa i szczegółowa.

Jej to Twoja buźka po tym peelingu z BU musiała wyglądać nieciekawie, postraszyłam mnie. Ale spróbuję, może mi trochę skóry zostanie
To ja może wstrzymam się z dudu do lata, kiedy buziak będzie mniej wysuszony.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Zaczęłam myć włosy odżywką. Szamponami i mydłami musiałam codziennie. Po myciu odżywką myję co dwa, trzy dni.
Serio myjesz włoski odżywką? I jest wszystko ok? Ale numer
Maseczka z ptasich kupek, mycie włosków odżywką.. czy coś jeszcze może mnie zdziwić
zai a czy jednak tak tylko dla zaspokojenia mojej ciekawości mogłabyś mi podać przykład takiej odżywki?

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja też ją bardzo polubiłam ale zauważyłam że lepsze efekty mam jak ją kładę na jakąś godzinę w czepek

No właśnie!Jak ludzie sobie kupę kładą na twarz to boję się myśleć czego to jeszcze nie wymyślą żeby być piękną

Ja właśnie siedzę z taką mieszaniną olejów na głowie- oliwa z oliwek, olej rycynowy, oliwka różowa babydream....i sesa
Też zamierzam zrobić sobie z tej odżywki taką maseczkę ale akurat ostatnim razem nie miałam czasu a odżyweczkę trzeba było wypróbować.

Jak bym wiedziała, że wypiękne to też bym sobie kupke strzeliła

Daj znać jak efekty tej miksturki.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja w ramach walki ze stresem kupiłam dziś lawendę. Zrobiłam sobie ciepły kompres lawendowy na buzię, zjadłam malinki i truskawki z czekoladą, umyłam się mydełkiem z przemiłej wymianki z Kretką (mydło Kleopatry jest boskie!) wysmarowałam saponariowym masłem z lawendą ( nie jest naturalne ale skład niezły i pięknie pachnie!) i teraz siedzę, piję białą herbatkę ( i winko różowe!)
Dziewczyny, nie dajmy się stresowi!
Gratuluję wieczoru relaksacyjnego. Tak jest, nie można się dawać żadnemu stresowi!

A jakie jest to mydełko Kleopatry? Bo jest następne w mojej kolejce.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ale nie zmienia to faktu, że to mydło jest bardzo fajne!!! Zai - juz je polubiłam Jest delikatniejsze od dudu-osun, ale bardzo dobrze oczyszcza (skóra twarzy skrzypi). I napewno jest mniej wysuszające od dudu . Podoba mi sie bardzo!
Mniej wysuszające jest od dudu powiadasz, to mu się przyjrzę.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Olejek Khadi stosuję od czerwca/lipca i powiem Wam, że fajny, ale Sesa chyba jednak lepiej podeszła moim włosom, bo bardziej je nawilża.
Nie ma rady, sesa też musi być.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-19 o 00:46
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 05:36   #3598
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja własnie teraz używam Orzeźwiającego Maroka i powiem tak: lubię go!! Nie należy do najwydajniejszych mydełek to fakt (a szkoda bo fajne), daję taką mięciutką, kremową pianę, pachnie delikatnie ale baardzo ładnie, tak rzeczywiście orzeźwiająco Używam go do całego ciała a w ogóle nie wysusza mi skóry, tylko troszkę na twarzy więc muszę bardziej uważać (ale ja mam generalnie szybko wysuszającą się skórę) ale po umyciu buźki czuję delikatną powłoczkę taką a'la jak po maseczce z glinki marokańskiej, na pewno jeszcze je kiedyś kupię.
Dzia
Dziewczynki jednak nici z zakupów bo urwałam tłumik w samochodzie i wymiana mnie kosztowała 350 zł
a już miałam na matique takie fajne rzeczy upatrzone, same widziałyście
AleksandraP - troszke mnie podniosłaś na duchu
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 07:25   #3599
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

Ja niestety nie poradzę czym usunąć rozstępy bo nie miałam ale tak jak mówi Anula przez całą ciąże używałam tego różowego olejku z babydream i być może to jego zasługa że nic się nie pojawiło.Myślę że masowanie skóry tą oliwką na pewno nei zaszkodzi.


Ja też rozstępów nie mam,a również stosowałam ten olejek i sama jestem ciekawa czy to dzięki niemu
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ana, a gdzie to tak towar wystawiają? Też chcę wiedzieć, jakby mnie tam zagnało

Olejek Khadi stosuję od czerwca/lipca i powiem Wam, że fajny, ale Sesa chyba jednak lepiej podeszła moim włosom, bo bardziej je nawilża.
Tu
http://www.shea.pl/?30,afrykanskie-c...m-i-witamina-e

Ja dzisiaj wstałam i włosy cudne dalej,a bałam się czy nie będą już dzisiaj obciążone-jest wręcz przeciwnie.Sesa zamówiona to będę miała okazję i ją sprawdzić.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
anakazar, no nie mów, że pan nie zrozumiał Rzeczywiście musi być.. zawieszony. A mogłabyś mi powiedzieć jaki termin ważności ma szampon i olejek khadi?

.
I szampon i olejek mają czas do kwietnia 2013Po otwarciu 12 miesięcy.
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
Dzia
Dziewczynki jednak nici z zakupów bo urwałam tłumik w samochodzie i wymiana mnie kosztowała 350 zł
a już miałam na matique takie fajne rzeczy upatrzone, same widziałyście
AleksandraP - troszke mnie podniosłaś na duchu
Biedulko Głupie auto,głupie auto,głupie auto
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 07:50   #3600
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Kurka, powolutku wszystkich z otoczenia zarazam miloscia do tych glutowato-zielonych mydel, wszelkich lepikow i blotek. Ba, malzon sie upomina o wszelkie moczarowe maseczki i paplanie blotkiem pod prysznicem. Juz sama nie wiem, czy mu tylko o to blotko chodzi, czy o inne walory wspolnego mydlenia sie.
Ja bym obstawiała te inne walory
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
Dzia
Dziewczynki jednak nici z zakupów bo urwałam tłumik w samochodzie i wymiana mnie kosztowała 350 zł
a już miałam na matique takie fajne rzeczy upatrzone, same widziałyście
AleksandraP - troszke mnie podniosłaś na duchu
Nosz kurde!!! Ale pech straszny
Ja zaczynam chodzić na piechotę..... Tak na wszelki wypadek

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Caameroon - no nie ma rady, sesa musi byc

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wstałam i włosy cudne dalej,a bałam się czy nie będą już dzisiaj obciążone-jest wręcz przeciwnie.Sesa zamówiona to będę miała okazję i ją sprawdzić.
A to po tej odżywce shine on jmo?

A jak buziak Niuńki? Już nic nie widać?

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Anakazar - wypiłam kawę i zaskoczyłam, że ładne włoski to nie po odżywce jmo tylko po olejku khadi. Mam rację? Czy już nawet kawa nie jest w stanie obudzić moich szarych komórek i o czyms innym pisałaś?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.