Nowosc od BIODERMY korektor +podklad w jednym-Bioderma Al Correcteur 2 in1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 17:52   #1
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278

Nowosc od BIODERMY korektor +podklad w jednym-Bioderma Al Correcteur 2 in1


BIODERMA Sebium Al Correcteur http://www.youtube.com/watch?v=hU46gj65-HE Wlasnie go wczoraj zakupilam _(podklad+ korektor w jednym+nawilzajacy+lagodz acy+leczniczy ,nadaje sie do skory bardzoo wrazliwej )

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-05 o 23:43
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 18:25   #2
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Nowosc od BIODERMY korektor +podklad w jednym-Bioderma Al Correcteur 2 in1

TO WSPANIALE!!

Kurcze nie mogę wyjść z podziwu-jak Ty to zrobilaś! Opowiedz ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 12:19   #3
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Nowosc od BIODERMY korektor +podklad w jednym-Bioderma Al Correcteur 2 in1

i jak wrazenia? dobry produkt?
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 23:25   #4
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Nowosc od BIODERMY korektor +podklad w jednym-Bioderma Al Correcteur 2 in1

Wczoraj nalozylam go spieszac sie bardzo -
odcien ligt clair -jest troche za ciemny do jasnych karnacji ale jak skora musnie troche slonca to bedzie w miare ok , korektor jest w kolorze zielonym troszke slabiutko sie rozprowadza ciezko zbyt zbity jest i nie wtapia sie dobrze w skore
+ podklad fluid slabiutko kryje skora bardzo naturalnie wyglada jakby sie nic nie mialo na skorze naprawde nie podkresla nie wbija sie w pory w niedoskonalosci ,linie,zmarszczki itp nie sprawia ze skora wyglada plasko tepo
+ zauwazylam ze w ciagu dnia skora mniej swiecaca byla
+ jakby bardzo nawilzal skore leczyl lagodzil ja po zmyciu go skora byla bardzo ladna nie tak jak po niektorych podkladach fluidach lub kremach bb..
Zaplacilam za niego 13 € SKORA NIE WYGLADA NA JAKAS WYMALOWANA Owiele lepszy i ladniej wyglada na skorze niz Vichy normaderm-(on mnie posraznial duisl skore i wygladala niezdrowo) czy la roche posay-(on tworzyl u mnie maske i skora nienaturalnie wygladala niezbyt zdrowo zbyt szarawo )zalaczylam jego zdjecie
-Sadze ze bedzie dobrym rozwiazaniem na urlop ,ale nie jako kosmetyk upiekszajacy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0041.jpg (49,9 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-05 o 23:51
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 10:07   #5
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Nowosc od BIODERMY korektor +podklad w jednym-Bioderma Al Correcteur 2 in1

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Wczoraj nalozylam go spieszac sie bardzo -
odcien ligt clair -jest troche za ciemny do jasnych karnacji ale jak skora musnie troche slonca to bedzie w miare ok , korektor jest w kolorze zielonym troszke slabiutko sie rozprowadza ciezko zbyt zbity jest i nie wtapia sie dobrze w skore
+ podklad fluid slabiutko kryje skora bardzo naturalnie wyglada jakby sie nic nie mialo na skorze naprawde nie podkresla nie wbija sie w pory w niedoskonalosci ,linie,zmarszczki itp nie sprawia ze skora wyglada plasko tepo
+ zauwazylam ze w ciagu dnia skora mniej swiecaca byla
+ jakby bardzo nawilzal skore leczyl lagodzil ja po zmyciu go skora byla bardzo ladna nie tak jak po niektorych podkladach fluidach lub kremach bb..
Zaplacilam za niego 13 € SKORA NIE WYGLADA NA JAKAS WYMALOWANA Owiele lepszy i ladniej wyglada na skorze niz Vichy normaderm-(on mnie posraznial duisl skore i wygladala niezdrowo) czy la roche posay-(on tworzyl u mnie maske i skora nienaturalnie wygladala niezbyt zdrowo zbyt szarawo )zalaczylam jego zdjecie
-Sadze ze bedzie dobrym rozwiazaniem na urlop ,ale nie jako kosmetyk upiekszajacy
to jak dla mnie sie kupy ten podklad nie trzyma, podklad to dla mnie jednak kosmetyk upiekszajacy,nie wymagam wiecej ponad to,od pielegnacji mam kremy,sera itp,a podklad ma mnie "uładnić".

szkoda.
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 19:33   #6
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Nowosc od BIODERMY korektor +podklad w jednym-Bioderma Al Correcteur 2 in1

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
to jak dla mnie sie kupy ten podklad nie trzyma, podklad to dla mnie jednak kosmetyk upiekszajacy,nie wymagam wiecej ponad to,od pielegnacji mam kremy,sera itp,a podklad ma mnie "uładnić".

szkoda.
On nadaje skorze taki zdrowy wyglad nie podraznia nie zapycha ,ale nie upieksza ,nie wygladza skory, moze przydac sie od czasu do czasu zeby go uzyc bo naprawde nic nie szkodzi skorze wrecz ja lagodzi
A wiem co mowie bo moja skora jest bardzooo wymagajaca problematyczna wszystko ja podraznia... zapycha nawet niekore podklady apteczne
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:17   #7
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Nowosc od BIODERMY korektor +podklad w jednym-Bioderma Al Correcteur 2 in1

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
to jak dla mnie sie kupy ten podklad nie trzyma, podklad to dla mnie jednak kosmetyk upiekszajacy,nie wymagam wiecej ponad to,od pielegnacji mam kremy,sera itp,a podklad ma mnie "uładnić".

szkoda.
nie wiem dlaczego niby jets taki lekki ,ale swietnie zakrywa since pod oczami bardzo ladnie skora pod oczami wyglada pokryta nim ,moze ten pigment to powoduje..nie wiem,ale sadze ze naprawde warto go miec na codzien ,a na jakies wyjscia imprezy uzyc innego ZNACZNIE LEPSZY JEST i NIESZKODLIWY dla skory niz te kremy BB..

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-07 o 18:19
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.