Proszę o odpowiedź - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-12, 18:00   #1
emylkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Question

Przedłużanie włosów!! HELP


Zawsze miałam długie włosy, tzn.sporo za łopatki. Od 6 klasy podstawówki zaczęłam eksperymentować z włosami,a raczej z ich ścinaniem. Teraz od jakiegoś czasu mam krótkie,lecz.. nie odpowiada mi ta fryzura,czytałam w internecie że przedłużanie kosztuje ok. 800-1000 zł. Czy to prawda? I Ile kosztuje jedno pasemko i mniej wiecej jakiej ono jest szerokości,bo długość zapewne się samemu wybiera,i czy przedłużanie robi się w zwykłych salonach fryzjerskich? Bardzo prosze o odpowiedź booo oszaleje z tymi włosaaaaami

Edytowane przez emylkaa
Czas edycji: 2005-08-12 o 20:17 Powód: nikt nie odpisuje
emylkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 23:00   #2
OlaNaomi
Raczkowanie
 
Avatar OlaNaomi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 235
Dot.: Przedłużanie włosów!! HELP

Hej jeżeli Tobie nie odpowiada długość Twoich włosów to może zamiast wydawać kupe kasy na jakieś przedłużanie i inne bajery to spróbuj tego co tutaj proponują żeby włosy rosły szybciejhttp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=59496
OlaNaomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 23:54   #3
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Proszę o odpowiedź

w mniejszych miastach za jedno pasemko placi sie ok 10 zl a na glowe potrzeba ok 1-2 tys takich pasemek,a mozna je robic w tych roche lepszych salonach bo jest malo takich zabiegow bo sa drogie,szczerze to nie polecam tego zabiegu bo jak wlosy odrastaja to sa problemy z rozczesywaniem ich od nasady a poza tym srednio to wyglada. kilka pasemek to jeszcze przejdzie ale wiecej wg mnie odpada, a sposob? hmm... prostowanie wlosow zawsze je wydluza bo reszta to daje srednie efekty(o ile daje)



pozdrawiam
wrzesin
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.