odżywka białkowa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-19, 21:51   #61
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: Koktalj białkowy a samopoczucie

Jak nie jem tej odżywki to mnie głowa nie boli. A jak jem to mam taki ból głowy, najbardziej w lewej skroni, w jednym miejscu. Kiedyś też jak brałam to tak samo było.
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 01:59   #62
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Koktalj białkowy a samopoczucie

Cytat:
Napisane przez Dosiaczek 7 Pokaż wiadomość
Jak nie jem tej odżywki to mnie głowa nie boli. A jak jem to mam taki ból głowy, najbardziej w lewej skroni, w jednym miejscu. Kiedyś też jak brałam to tak samo było.
Szczerze- to nie bardzo wiem po co ten wątek założyłaś,skoro wiesz ze ból głowy występuje tylko jak spożywasz koktajl,a jeśli nie spożywasz to głowa nie boli, to po co go pijesz.Bo jeśli masz niedobór białka to może wprowadź do diety produkty bogate w białkoPs.dzienne zapotrzebowanie na białko wynosi ok 1g na kilogram masy ciała.A może ból głowy jest wynikiem za dużego spożycia białka
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 07:48   #63
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: Koktalj białkowy a samopoczucie

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Szczerze- to nie bardzo wiem po co ten wątek założyłaś,skoro wiesz ze ból głowy występuje tylko jak spożywasz koktajl,a jeśli nie spożywasz to głowa nie boli, to po co go pijesz.Bo jeśli masz niedobór białka to może wprowadź do diety produkty bogate w białkoPs.dzienne zapotrzebowanie na białko wynosi ok 1g na kilogram masy ciała.A może ból głowy jest wynikiem za dużego spożycia białka
Jak zakładałam wątek to nie wiedziałam tego przecież.
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 07:42   #64
AiShinigami
Raczkowanie
 
Avatar AiShinigami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Koktalj białkowy a samopoczucie

Cytat:
Napisane przez dosiaczek 7
hej. Chciałam się was poradzić. Czy odżywka białkowa może źle wpływać na samopoczucie?
Cytat:
Napisane przez dosiaczek 7
jak nie jem tej odżywki to mnie głowa nie boli. A jak jem to mam taki ból głowy, najbardziej w lewej skroni, w jednym miejscu. Kiedyś też jak brałam to tak samo było.
Cytat:
Napisane przez dosiaczek 7 Pokaż wiadomość
jak zakładałam wątek to nie wiedziałam tego przecież.
...do interpretacji własnej...
w każdym razie teraz już możesz być pewna
__________________
Oglądając się lecz nigdy nie cofając - naprzód~!


Edytowane przez AiShinigami
Czas edycji: 2011-12-21 o 07:43
AiShinigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:12   #65
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Koktalj białkowy a samopoczucie

Cytat:
Napisane przez Dosiaczek 7 Pokaż wiadomość
Hej. Chciałam się was poradzić. Czy odżywka białkowa może źle wpływać na samopoczucie? Od dwóch dni na śniadanie jem koktajl białkowy - 50 gram odżywki zmieszane z mlekiem 1,5 %.
No i... od tego czasu stale chce mi się spać i boli mnie głowa. Może to jest jakiś przypadek, albo od cegoś innego, np. początki grypy, bo jest mi też raz zimno a za chwilę gorąco... Ale kiedyś jak jadłam koktajle białkowe to chyba też mnie bolała głowa, choć dokładnie nie umiem sobie przypomnieć... W każdym razie chciałam się zapytać czy koktajle proteinowe mogą być przyczyną złego samopoczucia? Czuję się jezcze jakaś taka wyczerpana, szum w głowie...
Jem 1400 kcal.
Witajcie.
Jestem co prawda na innym wątku (Herbalife), ale zauważyłam temat i postanowiłam się włączyć.

W diecie HL około 3 dnia stosowania, następuje okres detoksykacji. Możesz wtedy mieć właśnie takie objawy jak piszesz. Nie przerywaj stosowania produktów, tylko zwiększ wodę.

Dlaczego nie powiedział Ci o tym doradca? (Już wiem, to nie produkty HL)
Ale powinno wszystko minąć i będziesz czuła się dobrze.

Nie znam produktu, który Ty stosujesz. Mówię z punktu widzenia diety HL
Pozdrawiam
__________________
Herbalife - pytaj

Edytowane przez EdytaPrzybysz
Czas edycji: 2011-12-21 o 09:18
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 13:45   #66
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: Koktalj białkowy a samopoczucie

Cytat:
Napisane przez AiShinigami Pokaż wiadomość
...do interpretacji własnej...
w każdym razie teraz już możesz być pewna
To jest wyrwane z kontekstu, poniewaz pierwszy cytat jest z poczatku wątku, a drugi kilka dni później, kiedy wiedziałam nieco więcej i odstawiłam serwatkę.
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 19:21   #67
Blondynka 7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Kobieta a białko serwatkowe .

Witam Wizazanki !

Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o białku serwatkowym ? Trochę o tym czytałam i z tego co mi wiadomo jest one bardzo pomocne w spalaniu tłuszczu. Poprawia metabolizm i krążenie , ma dużo witamin , ujędrnia skórę i likwiduje cellulit, oraz ma wiele innych zastosowań zbawiennych dla kobiety Jednak jest to biało, które stosują Panowie ćwiczący na siłowni , więc nie mam pojęcia czy dla kobiety może zadziałać tak samo i czy faktycznie można od niego schudnąć przy normalnej diecie bez fast foodów słodyczy itd i bez większego wysiłku fizycznego. Boję się , że może to zdziałać przyrost mięśni , których potem już się nie pozbędę i będą mnie szpecić lub wystąpią inne skutki nie pożądane Potraficie pomóc ?
Blondynka 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 22:32   #68
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Kobieta a białko serwatkowe .

Białko to nie jest jakiś specyfik typu pseudoodchudzającyh tabletek. Po prostu białko, które powinnaś w normalnej diecie również dostarczać organizmowi.

Jest ono najbardziej przydatne przy wysiłku siłowym i odpowiednio zbilansowanej diecie, bo jedząc słabo odżywka białkowa w niczym Ci nie pomoże.

Inna sprawa jest taka jakie są cele Twoich działań, ćwiczeń i ograniczania śmieciowego jedzenia.
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 09:16   #69
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kobieta a białko serwatkowe .

Białko serwatkowe jest sens stosowac tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy elementem Twojego odchudzania są intensywne i/lub bardzo długie regularne treningi. Wtedy białko zapobiegnie utracie masy mięśniowej.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:53   #70
Blondynka 7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kobieta a białko serwatkowe .

No myślałam tu przede wszystkim o schudnięciu i myślałam że to białko jest czymś w rodzaju katalizatora , który pobudza metabolizm i spalanie tłuszczu .
Blondynka 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 12:55   #71
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Kobieta a białko serwatkowe .

Cytat:
Napisane przez Blondynka 7 Pokaż wiadomość
Witam Wizazanki !

Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o białku serwatkowym ? Trochę o tym czytałam i z tego co mi wiadomo jest one bardzo pomocne w spalaniu tłuszczu. Poprawia metabolizm i krążenie , ma dużo witamin , ujędrnia skórę i likwiduje cellulit, oraz ma wiele innych zastosowań zbawiennych dla kobiety Jednak jest to biało, które stosują Panowie ćwiczący na siłowni , więc nie mam pojęcia czy dla kobiety może zadziałać tak samo i czy faktycznie można od niego schudnąć przy normalnej diecie bez fast foodów słodyczy itd i bez większego wysiłku fizycznego. Boję się , że może to zdziałać przyrost mięśni , których potem już się nie pozbędę i będą mnie szpecić lub wystąpią inne skutki nie pożądane Potraficie pomóc ?
Uwielbiam wciskanie takiego kitu, że można schudnąć bez wysyłku fizycznego... Akurat

Ale szczerze powiem, że o tym białku nie słyszałam, aż musze poczytać.
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 08:24   #72
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kobieta a białko serwatkowe .

Cytat:
Napisane przez Blondynka 7 Pokaż wiadomość
Witam Wizazanki !

Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o białku serwatkowym ? Trochę o tym czytałam i z tego co mi wiadomo jest one bardzo pomocne w spalaniu tłuszczu. Poprawia metabolizm i krążenie , ma dużo witamin , ujędrnia skórę i likwiduje cellulit, oraz ma wiele innych zastosowań zbawiennych dla kobiety Jednak jest to biało, które stosują Panowie ćwiczący na siłowni , więc nie mam pojęcia czy dla kobiety może zadziałać tak samo i czy faktycznie można od niego schudnąć przy normalnej diecie bez fast foodów słodyczy itd i bez większego wysiłku fizycznego. Boję się , że może to zdziałać przyrost mięśni , których potem już się nie pozbędę i będą mnie szpecić lub wystąpią inne skutki nie pożądane Potraficie pomóc ?
Proponuję przykleić taki duży, czerwony napis na samej górze w dziale "Dietetyka":
NIE CHUDNIE SIĘ BEZ WYSIŁKU FIZYCZNEGO.
A na pewno nie chudnie się ładnie, ponętnie, sympatycznie, jędrnie i zdrowo.

Co do białka serwatkowego, rozważam zakup.
Radzę jednak bardzo uważać z odżywkami białkowymi jakimikolwiek. Niemal wszystkie zawierają aspartam albo inny bardzo ohydny słodzik, żeby obniżyć koszt produkcji, zawartość węglowodanów w produkcie końcowym i przy okazji, jako bonus, rozwalić na drobne kawałki wątrobę konsumenta.

Przyrostu mięśni nie masz się co bać. Kobiecie ciężko zbudować muły, więc musiałabyś baaardzo długie godziny spędzać na siłowni.

Takie biało dobrze łyknąć po siłowni.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:06   #73
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Kobieta a białko serwatkowe .

Zeby się rozrosnąć w mięśniach to trzeba miec dodatni bilans kaloryczny.
Białko powinno się brać w przypadku, kiedy nie można go dostarczyc z innych źródeł (mięso, ryby,jaja, strączki), ewentualnie po treningu.
Od picia białka się nie schudnie

btw. oczywiście, że można schudnąć bez ćwiczeń z ćwiczeniami po rostu łatwej utrzymać ujemny bilans i zadbać o skórę
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 15:21   #74
wrona9
Raczkowanie
 
Avatar wrona9
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
odżywka białkowa

Cześć dziewczyny Nie znalazłam za wiele na forum na ten temat, więc pozowolę sobie założyć nowy wątek.
Jestem wegetarianinem. Uprawiam sport 6 dni w tyg, łącznie ok 13-14 godzin. Staram się jeść jak najbardziej racjonalnie, ale brakuje mi w diecie białka - pomimo jedzenia ryb i jaj. Pomyślałam, że może zaczełabym przyjmować odżywkę białkową (nie sojową, bo ta mi szkodzi). Co myślicie o takim suplemencie? Możecie jakiś polecić (nie za drogi), czy może to nie potrzebne? Dodam, że nie zależy mi na zgubieniu wagi, chcę ładnie ukształtować ciało.
__________________
Living is easy with eyes closed
wrona9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 08:30   #75
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: odżywka białkowa

Hmmm.... ja się zastanawiam co to za rodzaj wegetarianizmu skoro jesz ryby? One też miały kiedyś mamusię ..... no dobra, nieważne. Ale skoro jadasz ryby i jajka, to ja nie widzę potrzeby zakupowania odżywki. Jedz więcej ryb i tyle I strączki jeśli nie masz po nich żadnych problemów ze strony układu pokarmowego...

Ew. moja instruktorka fitness w razie czego taki poleca - http://cdn.firstcry.com/brainbees/im...om/128266a.jpg - stosunkowo niedrogi
__________________
REDUKCJA/SIŁA

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2013-03-11 o 08:33
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 08:50   #76
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: odżywka białkowa

Cytat:
Napisane przez parzenica Pokaż wiadomość
Jeżeli szukasz dosyć dobrego białka i taniego to lepiej nie kupować żadnych markowych odżywek (można, ale po co...?). Jeżeli ma być tanio to kup sobie serwatkę w proszku (powinnaś dostać w pierwszej hurtowni z nabiałem). Białko serwatki jest najlepsze (bardzo dobrze przyswajalne). Nie wiem ile teraz kosztuje taka serwatka, ale pamiętam jak jakiś czas temu na allegro była taka serwatka z firmy Rolmlecz za 1,40zł za kilogram. Proszek taki ma, z tego co pamiętam, około 14% bardzo dobrego białka. Minusem tego rozwiązania jest niestety niezbyt atrakcyjny smak, ale zawsze można go czymś urozmaicić (np. truskawkami).
To chyba brzmi jak dobre rozwiązanie. Generalnie szukałabym na Twoim miejscu czystego białka, tzn bez dodatków smakowych. I w domowych warunkach tworzyłabym jadalną wersję. Ponadto, po Internecie krąży sporo przepisów na domowe batony białkowe, ponoć smaczne.
Uwaga jednak na białkowe suplementy. Chyba, że lubisz jeść pół tablicy Mendelejewa. Białeczko czekoladowe może i jest pycha, ale ma tonę aspartamu. Już lepiej zjedz dodatowe jajko.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 03:32   #77
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: odżywka białkowa

Witam. W jakim sklepie oprócz internetu można kupić taką odżywkę białkową?
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 08:05   #78
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: odżywka białkowa

Wpisz sobie w google "odżywki suplementy nazwa miejscowości"
To przeważnie są sklepy stricte na to nastawione. Skoro nawet w moim mieście jest ze 4-5 takich sklepów, to chyba każde miasto takowy posiada Kwestia, czy nie taniej będzie przez neta jednak
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 09:24   #79
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: odżywka białkowa

Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
Witam. W jakim sklepie oprócz internetu można kupić taką odżywkę białkową?
Są sklepy z odżywkami dla sportowców. Oprócz tego, wiele siłowni ma małe "sklepiki" przy recepcji.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 09:45   #80
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: odżywka białkowa

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
wiele siłowni ma małe "sklepiki" przy recepcji.
Prawda... a ceny z kosmosu. U mnie np. siłka jest w centrum handlowym. Dosłownie 3 stoiska dalej od siłki jest sklep z odżywkami, różnica cenowa ok. 200-300% !!! Z resztą 1,5L wody primavery tam coś koło 5zł kosztuje,a co dopiero odżywki
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 13:36   #81
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: odżywka białkowa

Dziękuję za odpowiedzi. Już znalazłam, nawet nie wiedziałam że u nas taki sklep jest i to całkiem niedaleko. Dopiero raczkuję w tym temacie. Trenuję raptem od miesiąca 2-3 razy w tyg. Ciężko mi dociągnąć odpowiednią ilość BTW, czy nawet kcal. Najpierw muszę poczytać co będzie dla mnie odpowiednie
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:10   #82
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: odżywka białkowa

AAA, zapomniałam o tym wątku -_-
I zadałam pytanie w jakimś starym.
Potrzebuję białka BEZ żadnych dodatków, czy to słodzących, czy to smakowych. Znalazłam jedną ostrovię i jedną odżywkę z Olimpu.
Cena ostrovii jest zachęcająca, jak jest z jakością? Ktokolwiek używał, ktokolwiek wie?

Ktoś zna inne odżywki o neutralnym smaku i bez dodatku jakichkolwiek substancji słodzących?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 11:12   #83
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: odżywka białkowa

Podbijam wątek

Czy ktoś może mi polecić dobrą odżywkę białkową dla kobiet (jestem na redukcji)?
Chodzi mi o to, żeby skład był w 100% naturalny, aby nie było słodzików, aromatów i innych dodatków, które brzmią nieciekawie z samej nazwy...
No chyba, że takich nie ma?

Naprawdę sporo stron przejrzałam i zazwyczaj max to 80% białka z serwatki, a reszta to jakieś syfy...

Help
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 13:03   #84
adam1056
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Odżywka białkowa dla kobietki

cześć, moja dziewczyna stosuje odżywki białkowe z allnutrition i jest zadowoloma
adam1056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 21:45   #85
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: odżywka białkowa

Zadowolona z czego?
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 23:51   #86
taalasaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 15
Dot.: Odżywka białkowa dla kobietki

Cytat:
Napisane przez adam1056 Pokaż wiadomość
cześć, moja dziewczyna stosuje odżywki białkowe z allnutrition i jest zadowoloma


Z chudszego portfela i trądziku na skórze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
taalasaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 15:59   #87
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: odżywka białkowa

Trądziku może nie, ale białko to białko. Nie ma większej różnicy pomiędzy kawałkiem indyka a białkiem wpc.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-25, 09:56   #88
taalasaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 15
Dot.: odżywka białkowa

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Trądziku może nie, ale białko to białko. Nie ma większej różnicy pomiędzy kawałkiem indyka a białkiem wpc.
To porównaj aminogramy obydwu rodzajów produktów. Nadmiar białka jest szkodliwy. Czyste białko WPC jest znacznie droższe od normalnego jedzenia. Szczególnie w przeliczeniu na gram.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
taalasaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 22:50   #89
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: odżywka białkowa

Polecam serdecznie białko Ostrovita. Sama stosuję i często polecam innym. I to nie prawda, że białko takie stosuje się tylko przy ogromnym wysiłku fizycznym. Białko samo w sobie jest bardzo pożyteczne nawet w diecie, wolniej się trawi, a co za tym idzie potrzeba do tego więcej kalorii. Wiadomo, samo nie sprawi że człowiek schudnie, ale pomaga. Możesz je sobie rozrobić w mleku i wypić jako koktajl, dodać do jakiegoś ciasta, zrobić lody etc. Pomysłów jest dużo Wiadomo do tego potrzebna by była dietka a wbrew pozorom dobra dieta nie musi kosztować fortuny. Także uszy do góry
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 17:23   #90
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: odżywka białkowa

Zgłupialam po tych wszystkich mailach.'Czy poleciłybyscie takie koktajk bialkowy z miksowanymi owosami, dodatkiem otrąb? Zamiats posilku. Ktoś ty wspomniał, ale wszysscy mówią co innego. Moze zrobmy ankiete?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 07:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.