Proszę o poradę w kolorze włosów :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 21:15   #1
idalia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2

Proszę o poradę w kolorze włosów :)


Witam! Myślę nad koloryzacją włosów, ale nie nie wiem w jakim kolorze będzie mi najlepiej. Mogłybyście mi coś poradzić? Mam niebiesko- zielono- szare oczy, falowane włosy za ramię. A makijaż jaki byście radziły? Nie maluję się w ogóle, bo nie umiem, wydaje mi się, że wyglądam gorzej, niż bez makijażu. Ale może warto coś spróbowaćwizaz.jpg?
idalia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 22:00   #2
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Proszę o poradę w kolorze włosów :)

Cytat:
Napisane przez idalia90 Pokaż wiadomość
Witam! Myślę nad koloryzacją włosów, ale nie nie wiem w jakim kolorze będzie mi najlepiej. Mogłybyście mi coś poradzić? Mam niebiesko- zielono- szare oczy, falowane włosy za ramię. A makijaż jaki byście radziły? Nie maluję się w ogóle, bo nie umiem, wydaje mi się, że wyglądam gorzej, niż bez makijażu. Ale może warto coś spróbowaćZałącznik 5701039?
Twoje naturalne włosy są bardzo ładne, szkoda je niszczyć, ale jeśli mimo chcesz coś zmienić to ja bym je bardziej rozjaśniła, niż przyciemniła, bo w ciemniejszych kompletnie Cię nie widzę.
Postawiłabym na jakiś ciemniejszy blond, albo zaczęła jakoś modelować? Może od czasu do czasu bym wyprostowała albo zrobiła loczki? To przecież bardzo proste, a człowiek od razu wygląda inaczej niż zwykle, jeśli dotychczas tego nie robił.
Jeśli się nie malowałaś i nie robisz tego na co dzień, bo nie potrafisz to polecam filmiki instruktażowe na youtube. Jest tego masa, ale na mocny makijaż bym u Ciebie nie stawiała.
Kupiłabym jakiś lepszy tusz do rzęs (np. z Maybelline) i paletę jasnych cieni do powiek (jasne brązy, złote, zielenie - na lato), ewentualnie eyeliner (ale to już trzeba by było troszkę poćwiczyć kreskę, parę razy i być się nauczyła). Nałożenie cieni i tuszu do rzęs to żadna filozofia, a i podkreśla naturalnie urodę, i pewnie poczujesz się trochę wyjątkowo
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 07:14   #3
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Proszę o poradę w kolorze włosów :)

Idalia,
z włosami to zależy czy chciałabys "poszalec" czy tylko trochę podrasowac kolor. Moim zdaniem świetnie by Ci było w jasnych włosach o chłodnym odcieniu- "podbiłyby" piękny kolor oczu Myślę, że chłodny blond na poziomie 8-9 byłby super. jeśli nie znasz za bardzo oznaczeń i kolorów farb polecam strone:
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ch-i-kolorach/
tu jest fajnie opisane co oznaczają dane numery, a w innych czesciach strony sa palety fryzjerskie gdzie mozesz przejrzec rozne odcienie.

Co do makijażu to na początek polecam "swieta trójcę" czyli podkład (na zdjeciu Twoja cera wygląda na bardzo ładną, więc może jakiś krem BB raczej), puder (polecam sypki, tylko dla wykonczenia makijażu, np Catrice ryżowy jest fajny albo Paese bambusowy- daje efekt naturalnego matu i utrwala makijaż) i tusz (ja bardzo lubię Maybelline Collosal- duża szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy a tusz wyrażnie je pogrubia). Do tego dodałabym zalotkę- podkręcone nią rzęsy świetnie "otwierają" oko, ewentualnie cielistą kredkę na linię wodną oka, też ładnie powiększa.
Masz piękne usta, więc może warto je podkreślic Dla osob, ktore się nie malują lub robią to rzedko moim zdaniem bardzo fajne są tinty z Bell. To taka powiedzmy farbka, ktora "wsiąka" w usta nadając im kolor. Bardzo długo się trzyma bez poprawek, nie zostawia śladów na szklankach, chlopakach itp Ja ją nakladam palcem dla bardziej naturalnego efektu i czekam az calkowicie wyschnie. Po wyschnięciu trzyma się długo mimo ze bardzo czesto smaruje pozniej usta pomadka ochronna. Poza tym jest tania (ok 10 zl), wiec w razie czego jakby sie okazalo ze jednak nie lubisz malowac ust niewiele stracisz
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 11:09   #4
idalia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę o poradę w kolorze włosów :)

Super, bardzo dziękuję za odpowiedzi. Właśnie miałam kiedyś włosy rude, czerwonawe, ciemny brąz, ciepły brąz, ale w żadnym nie wyglądam jakoś super. A blondy zawsze się bałam, mimo że miałam ochotę. Ale chyba się odważę, skoro mi tak radzicie. Ale czy nie będzie efektu siana? Na prostych włosach to wszystko ładnie wygląda i kolory i pasma, ombre, a tak to problem No i tak patrzyłam na typ urody, to chyba jestem lato i tak jak mówicie chłodne kolory, a mi zawsze się wydawało, że ciepłe lepiej. Czas na zmianę. Włosy czasem prostuje, czy kręcę, ale bardziej mi chodzi o to, że naturalny kolor wydaje mi się taki szary, matowy. Z makijażem popróbuje i pokażę efekty.
idalia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 06:35   #5
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Proszę o poradę w kolorze włosów :)

Jeśli dopasujesz do swoich włosów odpowiednią pielęgnację to nie będzie żadnego siana Polecam maseczki BioWax do kupienia w aptece- tanie, dobre (polecane min kobietom po chemioterapii).
Ja mysle ze kręcone włosy często lepiej wyglądają po rozjasnianiu- na nich az tak nie widac ze są trochę suche, na moich prostych od bez prostownicy od razu widac ze od polowy sianko
Z niecierpliwoscia czekamy na efekty metamorfozy
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 19:43   #6
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Proszę o poradę w kolorze włosów :)

Nie czytałam innych odpowiedzi ale ja bym doradziła Ci jasny brąz http://www.przepinki.pl/uploaded/1/17_jpRPjRCC_c.jpg ładnie i naturalnie komponowałby się w Twoją urodą Co do makijażu to może jakiś korektor żeby zatuszować niedoskonałości , kreska na górnej powiece , tusz do rzęs i delikatny błyszczyk coś jak na tym zdjęciu delikatnie ale świeżo http://2.bp.blogspot.com/-48dTuxb-ML...0/P8180058.JPG
avokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 20:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.