Pajączki - metoda EVRF - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Normaderm.

Notka

Forum eksperta Normaderm. Zapraszamy na forum Normaderm. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii ogólnej oraz laserowej .

 
 
Narzędzia
Stary 2014-06-08, 18:38   #1
jeanney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14

Pajączki - metoda EVRF


Witam
nie wiem czy założyłam wątek w dobrym dziale na forum, w każdym razie, proszę o rady. Mam 19 lat i od długiego czasu problemy z "pajączkami". Kiedyś tylko na nogach, pozniej na ramionach a teraz prawie wszędzie. Szukam różnych metod pozbycia się ich, bylam na zabiegu laserowym, ktory nic nie dał a jedynie zostawił ślady.
Dowiedziałam się o metodzie EVRF, nawet w miescie, w ktorym mieszkam (Gdańsk) jest klinika, gdzie oferują taki zabieg. Jednak nie ma w internecie wielu wiadomosci na ten temat, chciałabym trochę poczytac o tym zanim pojdę się umówic na wizytę. Czy któraś z Was słyszała, miała znajome, czy sama miała taki zabieg? Jest on skuteczny? Są po nim ślady? Jak długo? Czy po nim trzeba chronic nogi przed słońcem, tak jak po laserze czy skleroterapii?
Z góry dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi
jeanney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 19:34   #2
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Pajączki - metoda EVRF

ja też mam niestety problem z pajączkami ale głównie na łydkach ( żylaki,geny). Też jestem zainteresowana taka metoda ale nie wiem na czym polega. Próbowałaś szukać u siebie przyczyn powstawania naczynej czy taka jest Twoja natura? Ja byłam również ciekawa tej metody laserowej ale teraz mnie wystraszyłaś, gdy napisałaś o śladach
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:32   #3
jeanney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Pajączki - metoda EVRF

lekarz zawsze mówił ze taka moja natura, ale ani moja mama, ani siostra nie miały i nie mają takiego problemu. Babcia ma żylaki, ale pojawiły się dopiero w wieku 60 lat. Ostatnio jest coraz gorzej, dlatego niemal rozpaczliwie szukam jakiegoś rozwiązania.
Co do lasera, na pewno nie zawsze zostają ślady, no ale ja się zrazilam, mialam 1 zabieg, na próbę, mały obszar za 200 zł, no ale nic mi to nie dało i tylko się zraziłam.
Jak przeczytalam o EVRF to nadzieja wróciła :P ale chciałabym usłyszac opinię choc jednej osoby, która miała z tym stycznosc.
Myślałam tez o tym zeby zrobic jakieś badania, czy ze mną wszystko w porządku, ale nie wiem u jakiego lekarza to zrobic i najlepiej poniesc jak najmniejsze koszty (i tak wydam wszystkie oszczędnosci na zabieg jeżeli się odważę go zrobic)
jeanney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 19:11   #4
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Pajączki - metoda EVRF

myślę że powinnaś zwrócić się do chirurga naczyniowego, mi też właśnie powróciła nadzieja odkąd przeczytałam to co napisałaś
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 13:59   #5
jeanney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Pajączki - metoda EVRF

Tylko ja cały czas czekam na opinie osob, ktore juz przeszł ten zabieg, wiadomo, mogę zapytac o wszystko w klinice, ale najlepiej usłyszec o wrażeniach kogoś, kto sie poddał temu zabiegowi
jeanney jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Normaderm.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-11 14:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.