Pytanie dot. kosmetyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 20:15   #1
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212

Pytanie dot. kosmetyków


Witajcie!
Z góry przepraszam, jeżeli utworzyłam ten wątek w złym dziale. Jeśli tak się stało, to proszę o przeniesienie.

Mam pytanie dotyczące kosmetyków i skóry trądzikowej.
Bardzo proszę o odpowiedź jakąś kosmetyczkę lub dermatologa, jeśli ktoś taki jest.

Otóż:
Mam skórę trądzikową, stosuję żele, mydła przeznaczone właśnie do takiej cery.
Czy gdy ma się taką cerę, to można eksperymentować i zmieniać żele, mydła ( chodzi o to, że kończę żel A, kupuję żel B) czy powinnam stale używać tego samego danego produktu?
Czy skóra się przyzwyczaja/ uodparnia na działanie do danego produktu?

Jak to jest z Wami? Stosujecie od lat ten sam żel czy non stop zmieniacie produkty i firmy?

Dziękuję za odp
__________________
"Diab☠le, ty głup☠ku, jeżeli się powieszę, to ko☠go będziesz dręczył? " - Barbara Rosiek
_____________
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:18   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pytanie dot. kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Kreciola Pokaż wiadomość
Witajcie!
Z góry przepraszam, jeżeli utworzyłam ten wątek w złym dziale. Jeśli tak się stało, to proszę o przeniesienie.

Mam pytanie dotyczące kosmetyków i skóry trądzikowej.
Bardzo proszę o odpowiedź jakąś kosmetyczkę lub dermatologa, jeśli ktoś taki jest.

Otóż:
Mam skórę trądzikową, stosuję żele, mydła przeznaczone właśnie do takiej cery.
Czy gdy ma się taką cerę, to można eksperymentować i zmieniać żele, mydła ( chodzi o to, że kończę żel A, kupuję żel B) czy powinnam stale używać tego samego danego produktu?
Czy skóra się przyzwyczaja/ uodparnia na działanie do danego produktu?

Jak to jest z Wami? Stosujecie od lat ten sam żel czy non stop zmieniacie produkty i firmy?

Dziękuję za odp
Jeśli znajdziesz coś co ci służy to po co to zmieniać? Kosmetyki stosujemy głównie po to by poprawiały i pielęgnowały naszą skórę jak najlepiej. Na działanie kosmetyków myjących skóra się nie uodparnia, z tym, że długotrwałe stosowanie mydeł zasadowych może przynieść więcej szkody niż pożytku. STawiałabym więc na łagodne żele.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 09:27   #3
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Pytanie dot. kosmetyków

to tez zalezy jaki masz tradzik, i jak reaguje skora po nich, ja np. musialam odstawic wszelkie zele na tradzik, poniewaz tylko mocniej mi go podraznialy i z momentem odstawienia jest duzo lepiej, kremy ktore uzywamsa raczej stale, jak cos fajnego znalazlam to uzywam, az do mementu gdy dziala, np. krem staly to mlodzienyczy blask, i pod podklad dobry i na codzien
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 10:27:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.