Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 18:47   #3061
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Tez tak czasami miewam z niektórymi rzeczami, ze brak czasu na porzadne testy i lezy, lezy, lezy.
Ja chyba dokupie jeszcze oryginalną Chocolate Bar, a kiedys moze i Semi Sweet, bo bardzo mi przypadły do gustu cienie TF
Wiedziałam, ze kupisz, bo była info, ze po goldach blacki maja %
A w weekend byłam w GK ale tylko chwilę z tesciami
Nic nie szkodzi Wizazanka z innego watku podala mi swoje dane i przy zakupach w S. podalam jej numer telefonu, dzieki temu udalo mi sie dostac goldowa znizke (w niedziele to zalatwilam u siebie w miescie)
Poki co codziennie "mecze" palete Gwen Stefani, pare dni temu probowalam ja zdradzic z paletka Macnificent Me i o wiele trudniej mi sie blendowalo cienie, ta Gwen Stefani jest naprawde udana paletka. A skoro mowisz, ze TF tez fajna to spodziewam sie, ze bedzie co najmniej tak dobra jak UD

Jedynie z baza pod cienie mam teraz problem, obojetnie jakich cieni uzywam - MAC, UD czy Inglot, na bazie z Too Faced trzymaja sie caly dzien, ale po kilku godzinach zaczynaja bardzo blednac. I nie wiem czy kupic teraz w ciemno baze Smashbox?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 18:51   #3062
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nic nie szkodzi Wizazanka z innego watku podala mi swoje dane i przy zakupach w S. podalam jej numer telefonu, dzieki temu udalo mi sie dostac goldowa znizke (w niedziele to zalatwilam u siebie w miescie)
Poki co codziennie "mecze" palete Gwen Stefani, pare dni temu probowalam ja zdradzic z paletka Macnificent Me i o wiele trudniej mi sie blendowalo cienie, ta Gwen Stefani jest naprawde udana paletka. A skoro mowisz, ze TF tez fajna to spodziewam sie, ze bedzie co najmniej tak dobra jak UD

Jedynie z baza pod cienie mam teraz problem, obojetnie jakich cieni uzywam - MAC, UD czy Inglot, na bazie z Too Faced trzymaja sie caly dzien, ale po kilku godzinach zaczynaja bardzo blednac. I nie wiem czy kupic teraz w ciemno baze Smashbox?
Szkodzi nie szkodzi, proponowałam wiec wiesz W sumie mogłam sama podac Ci nr karty etc

Gwen jest megaśna Ale moim zdaniem jakosciowo jednak lepsza od TF. TF ma bardziej błyszczace kolory chyba, tak ja to widzę.

Ja używam bazy TF na zmianę z Macową i nigdy mi nie nie blednie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 19:15   #3063
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkodzi nie szkodzi, proponowałam wiec wiesz W sumie mogłam sama podac Ci nr karty etc

Gwen jest megaśna Ale moim zdaniem jakosciowo jednak lepsza od TF. TF ma bardziej błyszczace kolory chyba, tak ja to widzę.

Ja używam bazy TF na zmianę z Macową i nigdy mi nie nie blednie
Coo Ty, wszystko ok
A nakladasz na baze jeszcze Paint Pot czy od razu cienie? Ja nie wiem w czym problem u mnie... Probowalam dawac mniej bazy, probowalam wiecej i zawsze po jakims czasie kolory sa mniej nasycone Tylko ja mam tendencje bardziej do "tlustych" powiek niz suchych, moze dlatego...


W zalaczniku daje fotki boxa na szybko
Moze komus sie przydadza, chociaz wydaje mi sie, ze swatche wszystkiego sa w necie, a u mnie kredka i cien Carbon wyszly brazowe, choc sa intensywnie czarne Ten cien Pearled Earth w sztucznym swietle jest szary, a w swietle dziennym to braz. Roz, pomadka i blyszczyk wyszly ok

EDIT: Powiem Wam, ze tak na pierwszy rzut oka Mocha wydala mi sie bardzo podobna do Melby a teraz jak sie przygladam swatchom w necie to ta Mocha z boxa naprawde jest bardziej podobna do Melby niz do Mochi. Dziwna sprawa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160308_194940.jpg (101,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160308_195002.jpg (87,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160308_195255.jpg (85,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160308_200941.jpg (468,0 KB, 39 załadowań)
__________________
Szukam torebki MK Selma

Edytowane przez GlamKitty
Czas edycji: 2016-03-08 o 19:21
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 19:37   #3064
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Coo Ty, wszystko ok
A nakladasz na baze jeszcze Paint Pot czy od razu cienie? Ja nie wiem w czym problem u mnie... Probowalam dawac mniej bazy, probowalam wiecej i zawsze po jakims czasie kolory sa mniej nasycone Tylko ja mam tendencje bardziej do "tlustych" powiek niz suchych, moze dlatego...


EDIT: Powiem Wam, ze tak na pierwszy rzut oka Mocha wydala mi sie bardzo podobna do Melby a teraz jak sie przygladam swatchom w necie to ta Mocha z boxa naprawde jest bardziej podobna do Melby niz do Mochi. Dziwna sprawa
Tak, nakładam PP, bo mam ich tyle, ze coś tzreba działac nim całkiem zdechna Ale moze własnie przez to nie traca cienie koloru? Bo PP podtrzymuje


Podoba Ci się Mocha? Mam i ją i Melbe i nie uzywam, jakoś w praniu okazały sie dla mnie srednio ciekawe, albo po prostu za duzo mam rózy

A co roznicy w rozach - czesto bywa tak, ze jak wyjdzie cos ze stalej w limitce to potrafi sie roznic odcieniem. Moze i z ta Mocha tak jest?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-08 o 19:38
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 20:45   #3065
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dobra, zrobiłam sobie prezent na dzień kobiet

Kupiłam ostatnie HYC w całej Łodzi, tak więc wybaczcie, jeśli ktokolwiek będzie szukał

Tak ładnie komponuje się z TCBF, który nałożyłam jak trzeba

A teraz ban do końca miesiąca na wszystko kolorowe
Bo oczywiście jeszcze dni LifeStyle w SP. Odhaczone

Co kupiłaś w SP?
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję! Naczynka też mam, ale nic nie podpowiem niestety w kwestii zabiegów. Wiesz, co pomaga całkiem zauważalnie? Pelethrokrem. Wyczytałam na KWC i stosowałam na twarz, faktycznie zbladła. Z tym, że mam cienką i wrażliwą, jakoś pod koniec, przy kwasach, zaczął mnie podrażniać. Ale kosztuje grosze, może wypróbuj? No i sera z witaminą C, a od środka suplementacja rutyną.

Zakupy piękne Silly mam, ale resztę sama bym chciała. Niestety za dużo już wydałam.

Do mnie właśnie przyszedł What I Fancy i łojezu, jaki on mocny To ja sobie wyobrażałam taki delikatny odcień, a tu taki neonek. Wprawdzie nie testowałam jeszcze na twarzy, bo miałam iść na siłownię, ale chyba się nie powstrzymam i zaraz wyląduje na polikach.

Biorę właśnie Biotebal trzeci miesiąc i już miałam pisać, że nie działa, ale patrzę w lustro, a tu dużo takich małych włosków w miejscach, gdzie wcześniej w ogóle ich nie było. Także masz rację, działa. Mi to się pewnie też po prostu kruszyły od wypalenia, dlatego tak leciały jak kocia sierść.
Dziękuję
Sprawdzałam ten krem i niestety jest na parafinie, więc mogłabym go ewentualnie na nogi używać, skoro pomaga, a tak to będę szukać gabinetu, ech.

Ja też już za dużo wydałam

WIF odblaskowy? Na mnie jest delikatny W sumie, to jak wczoraj nałożyłam TCBF to też nie był to jakiś mocny neonowy kolor, raczej lekko ożywiał cerę.
Spróbuj z bronzerem, jak radzi Corii, może będzie lepiej.

Biotebalu spróbuję, skoro taki skuteczny
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
tam mały jest tylko róż reszta pełnowymiarowa no poza pędzlem. Mojego zestawu już nie ma, został tylko czerwony i ten co ma Glam.

Użyłam dzieiaj i jest do tego u mnie tylko pomadka ze stałej kolekcji jest
Na próbkowym już Ci pisałam, że super jest ten box

Czerwony mnie kusi, ale co ja zrobię z cieniami?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
What I Fancy mówisz ze mocny wg Ciebie? Dla mnie dosyc delikatny, za to Thic Could Be Fun to neonek jak nie wiem
No, ale punkty widzenia tez są rózne

Ale pomarańcze i korale u mnie niestety nigdy nie wygladały dobrze Typowe brazy tez nie
Dziś wczoraj nałożyłam TCBF razem z bronzerem TF i nie wyglądał neonowo

Co do pomarańczy i brązów

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W ogóle dopiero teraz się zorientowałam, że zapłaciłam 89 za HYC w Dougu, a że na stronie ich nie ma, to trudno mi ogarnąć ten motyw
Tyle samo zapłaciłam za HYC w D. Nie wiem czemu mają inne ceny.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja chyba dokupie jeszcze oryginalną Chocolate Bar, a kiedys moze i Semi Sweet, bo bardzo mi przypadły do gustu cienie TF
Słyszałam, że oryginalna czekoladka jest gorsza jakościowo od Semi Sweet i Bon Bons, ale nie wiem na ile to prawda, bo już nie pamiętam jej testera.
Semi Sweet nie pasuje mi kompletnie na szczęście.
Za to Bon Bons jestem zachwycona
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Małgoś, dziękuję slicznie
A najlepszy "komplement" dostałam dzisiaj od małza, usłyszłam mianowicie, ze nie lubi i nie podoba mu sie, jak robie oko na rózowo nie ma to jak extra taki komplement na dzien kobiet
Faceci to zawsze potrafią humor poprawić
Mojemu TŻ nie podoba się liner Royal Wink i Heroine
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
W zalaczniku daje fotki boxa na szybko
Moze komus sie przydadza, chociaz wydaje mi sie, ze swatche wszystkiego sa w necie, a u mnie kredka i cien Carbon wyszly brazowe, choc sa intensywnie czarne Ten cien Pearled Earth w sztucznym swietle jest szary, a w swietle dziennym to braz. Roz, pomadka i blyszczyk wyszly ok

EDIT: Powiem Wam, ze tak na pierwszy rzut oka Mocha wydala mi sie bardzo podobna do Melby a teraz jak sie przygladam swatchom w necie to ta Mocha z boxa naprawde jest bardziej podobna do Melby niz do Mochi. Dziwna sprawa
Ładny boxik Gdybym nie miała FOF, to klikałabym szybko
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 20:55   #3066
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Co kupiłaś w SP?

Dziękuję
Sprawdzałam ten krem i niestety jest na parafinie, więc mogłabym go ewentualnie na nogi używać, skoro pomaga, a tak to będę szukać gabinetu, ech.

Ja też już za dużo wydałam

WIF odblaskowy? Na mnie jest delikatny W sumie, to jak wczoraj nałożyłam TCBF to też nie był to jakiś mocny neonowy kolor, raczej lekko ożywiał cerę.
Spróbuj z bronzerem, jak radzi Corii, może będzie lepiej.

Biotebalu spróbuję, skoro taki skuteczny

Na próbkowym już Ci pisałam, że super jest ten box

Czerwony mnie kusi, ale co ja zrobię z cieniami?

Dziś wczoraj nałożyłam TCBF razem z bronzerem TF i nie wyglądał neonowo

Co do pomarańczy i brązów


Tyle samo zapłaciłam za HYC w D. Nie wiem czemu mają inne ceny.

Słyszałam, że oryginalna czekoladka jest gorsza jakościowo od Semi Sweet i Bon Bons, ale nie wiem na ile to prawda, bo już nie pamiętam jej testera.
Semi Sweet nie pasuje mi kompletnie na szczęście.
Za to Bon Bons jestem zachwycona

Faceci to zawsze potrafią humor poprawić
Mojemu TŻ nie podoba się liner Royal Wink i Heroine

Ładny boxik Gdybym nie miała FOF, to klikałabym szybko

będziesz ich używała jako rózu

Ja RR nie znoszę, pierwsze moja pomadka MAC i prawie sie przez nią do MAC zraziłam, ledwo ją ostatnio puściłam w świat, dlatego też czerwony nie kusi za to nabieram ochoty na ten co ma Glam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:17   #3067
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dostałam dziś swoje Flamingowe zakupy.
What I Fancy, jak podejrzewałam, najbardziej podobny jest do Royal Sunset, jedynie minimalnie bardziej różowy. Wprawdzie jeszcze na twarzy nie próbowałam, ale przyznam, że na podstawie słoczy wnioskowałam, że będzie bardziej zgaszony .
Jeśli chodzi o Long Legged & Fabulous, to jest dość podobna do Catty, tylko też troszkę bardziej różowa .
Nice to Meet You przypomina mi Sweet Sakurę, tylko jest chłodniejsza, choć tak w ogóle nie tak chłodna, jak oczekiwałam.

Pędzel 184 (wachlarzyk) taki śmieszny - dość mały i jakiś taki delikatny .

No, i to w sumie tyle
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 21:20   #3068
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A do mnie dotarły róże WIF i Pink Swoon oraz 2 beauty powdery (po incydenciku z rozbiciem pearl blossom skusiłam się na drugi i mam nadzieję, że nie do trzech razy sztuka). Też mnie troszkę zaskoczył WIF, ale nie mogłam potestować na twarzy, może na dniach będzie taka możliwość. Natomiast na ręce w dzień wypadł jakoś łososiowo, wieczorem jak neonowy róż (kolor różu, który od pewnego czasu poszukiwałam) także jestem baardzo ciekawa jak wypadnie na twarzencji. Z pewnością takiej pigmentacji się nie spodziewałam (wydaje się mocniejszy niż pink swoon). Generalnie jednak ładna ta kolekcja. Jestem jeszcze ciekawa szminy i różu This Could Be Mine powinny dojść na dniach.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałam dziś swoje Flamingowe zakupy.
What I Fancy, jak podejrzewałam, najbardziej podobny jest do Royal Sunset, jedynie minimalnie bardziej różowy. Wprawdzie jeszcze na twarzy nie próbowałam, ale przyznam, że na podstawie słoczy wnioskowałam, że będzie bardziej zgaszony .
Jeśli chodzi o Long Legged & Fabulous, to jest dość podobna do Catty, tylko też troszkę bardziej różowa .
Nice to Meet You przypomina mi Sweet Sakurę, tylko jest chłodniejsza, choć tak w ogóle nie tak chłodna, jak oczekiwałam.

Pędzel 184 (wachlarzyk) taki śmieszny - dość mały i jakiś taki delikatny .

No, i to w sumie tyle
Oo widzę wrażenia podobne. Ciekawie się czyta o Nice to Meet You, bo Sweet Sakura to kolor, który tutaj polecałyście więc fajnie Swatche były dosyć nieoczywiste. A na żywo pewnie jeszcze inaczej
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:25   #3069
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

właśnie podobne odcienie jak Ty zaproponowałaś pokazują mi babki w MACu (nazw nie pamiętam, jedynie w Burberry zapamiętałam, Claret pink...), ale to za odważne jak dla mnie owszem, wygląda to efektownie, ładnie ożywia i oczy od razu jaoś bardziej błyszczą ale kompletnie się w tym nie czuję

ale dzięki
pokazują te odcienie z jakiegoś powodu to są właśnie tego typu odcienie, które ja Paniom polecam żeby ożywić cerę bo o tym mówiłam natomiast to zrozumiałe, że możesz chcieć czegoś innego
z takich stonowanych lubię Sweetie na przykład.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Jedynie z baza pod cienie mam teraz problem, obojetnie jakich cieni uzywam - MAC, UD czy Inglot, na bazie z Too Faced trzymaja sie caly dzien, ale po kilku godzinach zaczynaja bardzo blednac. I nie wiem czy kupic teraz w ciemno baze Smashbox?
ja nie chcę nic mówić bo oczywiście to od oka zależy ale u mnie baza Smashboxa użyta na próbę bez PP (no bo to taka przylepna baza, ma podbijać kolor itp to chciałam wypróbować) zrobiła z makijażem masakre. Nawiasem mówiąc, z makijażem paletą Gwen
Oczywiście, to jest makijaż oka po całym dniu, ale nigdy nie dzieje mi się tak przy innych bazach.

Corii co to te bon bons bo szukam i nie widzę, a mnie intryguje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1580033.JPG (119,9 KB, 28 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:27   #3070
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wrzucam słocze różów w podobnej kolorystyce.
Od lewej do prawej:
What I Fancy, Royal Sunset, Spellbinder, Supercontinental.
Zdjęcie robione przy sztucznym świetle, odcienie odrobinę się ociepliły na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (114,0 KB, 34 załadowań)
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:38   #3071
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja nie chcę nic mówić bo oczywiście to od oka zależy ale u mnie baza Smashboxa użyta na próbę bez PP (no bo to taka przylepna baza, ma podbijać kolor itp to chciałam wypróbować) zrobiła z makijażem masakre. Nawiasem mówiąc, z makijażem paletą Gwen
Oczywiście, to jest makijaż oka po całym dniu, ale nigdy nie dzieje mi się tak przy innych bazach.
O rany, faktycznie kiepsko. Ja dopiero co pisałam w innym wątku, że taki właśnie efekt uzyskałam po nowych sephorowych nabytkach czyli bazie Smashbox i cieniu w kremie Burberry. Wszystko zwaliłam na cień Burberry, ale może winowajcą jest jednak baza Smashbox . Może ta baza po prostu z niektórymi cieniami się nie zgrywa

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Oo widzę wrażenia podobne. Ciekawie się czyta o Nice to Meet You, bo Sweet Sakura to kolor, który tutaj polecałyście więc fajnie Swatche były dosyć nieoczywiste. A na żywo pewnie jeszcze inaczej
Ty w końcu zamówiłaś Nice to Meet You? Coś mi się zdawało, że miałaś w planach, ale u mnie kiepsko z pamięcią .

Sweet Sakura to odcień fajny na wiosnę/lato (aktualnie jest dla mnie trochę za ciepły) i pewnie Nice to Meet You to będzie ten sam typ
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 21:40   #3072
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

W jakiś nie do końca zrozumiały dla siebie sposób zamówiłam. Miałam ją w koszyku a jak zdecydowałam, że biorę to zniknęła ze strony, ale okazało się, że w koszyku dalej siedzi. Przelew poszedł. Wysłali. Widać tak miało być

Mi akurat lekko ocieplone kolory leżą więc nastawiam się optymistycznie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:44   #3073
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
W jakiś nie do końca zrozumiały dla siebie sposób zamówiłam. Miałam ją w koszyku a jak zdecydowałam, że biorę to zniknęła ze strony, ale okazało się, że w koszyku dalej siedzi. Przelew poszedł. Wysłali. Widać tak miało być

Mi akurat lekko ocieplone kolory leżą więc nastawiam się optymistycznie
No tak, faktycznie pisałaś .
No to mam nadzieję, że obie będziemy zadowolone
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:46   #3074
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii co to te bon bons bo szukam i nie widzę, a mnie intryguje!
ja nie Corii, ale Chocolate Bon Bons to paleta Too Faced, taka z cieniami w kształcie serduszek
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:48   #3075
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
będziesz ich używała jako rózu

Ja RR nie znoszę, pierwsze moja pomadka MAC i prawie sie przez nią do MAC zraziłam, ledwo ją ostatnio puściłam w świat, dlatego też czerwony nie kusi za to nabieram ochoty na ten co ma Glam
Czerwonego różu nie miałam i trochę się boję

Nie miałam nigdy RR na ustach, więc nie wiem jakby było u mnie
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałam dziś swoje Flamingowe zakupy.
What I Fancy, jak podejrzewałam, najbardziej podobny jest do Royal Sunset, jedynie minimalnie bardziej różowy. Wprawdzie jeszcze na twarzy nie próbowałam, ale przyznam, że na podstawie słoczy wnioskowałam, że będzie bardziej zgaszony .
Jeśli chodzi o Long Legged & Fabulous, to jest dość podobna do Catty, tylko też troszkę bardziej różowa .
Nice to Meet You przypomina mi Sweet Sakurę, tylko jest chłodniejsza, choć tak w ogóle nie tak chłodna, jak oczekiwałam.

Pędzel 184 (wachlarzyk) taki śmieszny - dość mały i jakiś taki delikatny .

No, i to w sumie tyle

Daj znać, jak użyjesz wachlarzyka
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A do mnie dotarły róże WIF i Pink Swoon oraz 2 beauty powdery (po incydenciku z rozbiciem pearl blossom skusiłam się na drugi i mam nadzieję, że nie do trzech razy sztuka). Też mnie troszkę zaskoczył WIF, ale nie mogłam potestować na twarzy, może na dniach będzie taka możliwość. Natomiast na ręce w dzień wypadł jakoś łososiowo, wieczorem jak neonowy róż (kolor różu, który od pewnego czasu poszukiwałam) także jestem baardzo ciekawa jak wypadnie na twarzencji. Z pewnością takiej pigmentacji się nie spodziewałam (wydaje się mocniejszy niż pink swoon). Generalnie jednak ładna ta kolekcja. Jestem jeszcze ciekawa szminy i różu This Could Be Mine powinny dojść na dniach.
Ładna Podoba mi się bardziej niż myślałam, że będzie. Może przez te soczyste i czyste kolory

Dziś testowałam Pink Swoon z Matte Bronze na policzkach i podoba mi się, jak wygląda
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja nie chcę nic mówić bo oczywiście to od oka zależy ale u mnie baza Smashboxa użyta na próbę bez PP (no bo to taka przylepna baza, ma podbijać kolor itp to chciałam wypróbować) zrobiła z makijażem masakre. Nawiasem mówiąc, z makijażem paletą Gwen
Oczywiście, to jest makijaż oka po całym dniu, ale nigdy nie dzieje mi się tak przy innych bazach.

Corii co to te bon bons bo szukam i nie widzę, a mnie intryguje!
Paskudnie się zebrały cienie na tej bazie

Ja nie Corii, ale Bon Bons to nowa czekoladowa paletka Too Faced - TA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:50   #3076
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Corii co to te bon bons bo szukam i nie widzę, a mnie intryguje!
Kasiu, to paletka cieni Too Faced Chocolate Bon Bons
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 21:59   #3077
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze bardzo
jezu strasznie mnie kusi ta paletka, ale wstrzymam się, bo mojej czekolady nawet połowy nie zużyłam, a katuje ją non stop. Gdybym miała teraz wybierać, to wzięłabym bon bon, bo w czekoladzie brakuje mi bardzo chłodnych odcieni i odrobiny szaleństwa
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jak umiesz, to pewnie, lepiej samej, przynajmniej jesteś fryzjerem słuchającym klienta Jak wyszło? Ja zawsze kombinuję, niby wiem, co robię, a nigdy mi nie wychodzi.

O mamo, a co to za cudo? Dlaczego ja nic nie wiem? Jestem jakaś opóźniona MACowo, zaraz wchodzę na stronę i szukam.

Och nie, i Ty też! Zaraz wytropię ten zestaw. Takie małe kosmetyki są super, i tak ciężko je zużyć

Super kolor, zawsze do takich wzdychałam. Mi by nie pasował, ale u Ciebie na pewno wygląda świetnie.

Jaki piękny makijaż i włosyyyy a ja mam truskawkę z morelą na łbie łeeee Na tą szminkę bym nawet nie spojrzała, a u Ciebie jest piękna, zaraz mi się zachciewajka włączy.
Wyszło ok, delikatnie ochłodziło mi włosy Następnym razem jeszcze inaczej zrobię. Wszystko metodą prób i błędów.
Fajne te boxy, ale nie mogę ich znaleźć na stronię.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wrzucam słocze różów w podobnej kolorystyce.
Od lewej do prawej:
What I Fancy, Royal Sunset, Spellbinder, Supercontinental.
Zdjęcie robione przy sztucznym świetle, odcienie odrobinę się ociepliły na zdjęciu.
O matko boskie "wyłącz subskrypcję tego wątku"
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 07:06   #3078
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pokazują te odcienie z jakiegoś powodu to są właśnie tego typu odcienie, które ja Paniom polecam żeby ożywić cerę bo o tym mówiłam natomiast to zrozumiałe, że możesz chcieć czegoś innego
z takich stonowanych lubię Sweetie na przykład.


ja nie chcę nic mówić bo oczywiście to od oka zależy ale u mnie baza Smashboxa użyta na próbę bez PP (no bo to taka przylepna baza, ma podbijać kolor itp to chciałam wypróbować) zrobiła z makijażem masakre. Nawiasem mówiąc, z makijażem paletą Gwen
Oczywiście, to jest makijaż oka po całym dniu, ale nigdy nie dzieje mi się tak przy innych bazach.

Corii co to te bon bons bo szukam i nie widzę, a mnie intryguje!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, nakładam PP, bo mam ich tyle, ze coś tzreba działac nim całkiem zdechna Ale moze własnie przez to nie traca cienie koloru? Bo PP podtrzymuje


Podoba Ci się Mocha? Mam i ją i Melbe i nie uzywam, jakoś w praniu okazały sie dla mnie srednio ciekawe, albo po prostu za duzo mam rózy

A co roznicy w rozach - czesto bywa tak, ze jak wyjdzie cos ze stalej w limitce to potrafi sie roznic odcieniem. Moze i z ta Mocha tak jest?
Po tym co napisalyscie doszlam do wniosku, ze jednak nie chce Smashboxa Zostane przy tej Too Faced, tylko musze zainwestowac w jakis Paint Pot... I tu jest problem, bo nawet nigdy nie ogladalam ich w Macu, Soft Ochre jest chyba najbardziej uniwersalny, ale cos mi sie kojarzy, ze on jest troszke trudny w aplikacji?
Corii masz z nim jakies doswiadczenia?

A co do Melby to mialam kiedys i puscilam w swiat. Miala super formule, ale kolor nie moj. Dlatego ta Mocha z boxa srednio mi sie podoba - ona na pewno rozni sie od tej ze stalej kolekcji, podobna do Melby. No fajna jest, ale nie pasuje do kolorow, ktore lubie na oczach i ustach.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

A w ogole to wiecie, ze jestem opozniona? Zachcialo mi sie teraz rozu Pink Swoon... Albo czegos podobnego, czym ciezko byloby zrobic sobie plame na poliku... :-/

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 07:14   #3079
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
jezu strasznie mnie kusi ta paletka, ale wstrzymam się, bo mojej czekolady nawet połowy nie zużyłam, a katuje ją non stop. Gdybym miała teraz wybierać, to wzięłabym bon bon, bo w czekoladzie brakuje mi bardzo chłodnych odcieni i odrobiny szaleństwa

Wyszło ok, delikatnie ochłodziło mi włosy Następnym razem jeszcze inaczej zrobię. Wszystko metodą prób i błędów.
Fajne te boxy, ale nie mogę ich znaleźć na stronię.

O matko boskie "wyłącz subskrypcję tego wątku"
http://www.maccosmetics.pl/whats_new/16536/index.tmpl

Tu są boxy ale już tylko Sultry i red dostępny
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 07:15   #3080
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kitty, w jakim sensie trudno sobie zrobić plamę na poliku?

Ja dziś narzuciłam WIF i jego siła rażenia zdecydowanie blednie na twarzy. Ani to neonowy róż ani w sumie róż ani łosoś. Nie jest też mocno napigmentowany. Pobawię się nim jeszcze ale taki w sumie neutralny w pierwszych wrażeniach.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 07:58   #3081
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki
tak właśnie myślałam, że te beauty powder to raczej róże/ rozświetlacze niż powder, a szkoda, bo z nazwy takie kuszące
Taaaa, beauty powder kusi
Ale fajne są pudry wykończeniowe Jedyne co mi przychodzi na myśl teraz, to Hourglass'y, ale coś się pewnie by jeszcze znalazło.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wzięłam z Flamingo Park oba Beauty Powder a jeszcze mnie kusi róż What I Fancy
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
I jak one? Ładnie wyglądają na swatchach, też mnie kusiły
Podbijam! Vegetko, pochwal się jak przylezą.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 08:48   #3082
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O rany, faktycznie kiepsko. Ja dopiero co pisałam w innym wątku, że taki właśnie efekt uzyskałam po nowych sephorowych nabytkach czyli bazie Smashbox i cieniu w kremie Burberry. Wszystko zwaliłam na cień Burberry, ale może winowajcą jest jednak baza Smashbox . Może ta baza po prostu z niektórymi cieniami się nie zgrywa
być może tak jest, ale ja jakoś mam wrażenie, że baza takiej firmy w takiej cenie powinna się zgrywać ze wszystkim. bardzo lubię smashbox ostatnio ale ta baza mnie wkurzyła.

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
ja nie Corii, ale Chocolate Bon Bons to paleta Too Faced, taka z cieniami w kształcie serduszek
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiu, to paletka cieni Too Faced Chocolate Bon Bons
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja nie Corii, ale Bon Bons to nowa czekoladowa paletka Too Faced - TA
Haha a ja jakichś Tomów Fordów szukam wiem wiem która, na szczęście z cieniami TF miałam krótką przygodę, czekoladka poleciałą w świat a ja mam jedną mniej paletę, której nie używam

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Po tym co napisalyscie doszlam do wniosku, ze jednak nie chce Smashboxa Zostane przy tej Too Faced, tylko musze zainwestowac w jakis Paint Pot... I tu jest problem, bo nawet nigdy nie ogladalam ich w Macu, Soft Ochre jest chyba najbardziej uniwersalny, ale cos mi sie kojarzy, ze on jest troszke trudny w aplikacji?
palcem nakladany nie jest trudny w aplikacji, prawie pod każdym makijażem ląduje na bazie u mnie i jest gitara.
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Taaaa, beauty powder kusi
Ale fajne są pudry wykończeniowe Jedyne co mi przychodzi na myśl teraz, to Hourglass'y, ale coś się pewnie by jeszcze znalazło.
.
dla mnie Meteoryty są fajne na wykończenie, sypki Glazel daje boski efekt.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 08:51   #3083
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość



palcem nakladany nie jest trudny w aplikacji, prawie pod każdym makijażem ląduje na bazie u mnie i jest gitara.
U mnie właśnieodwrotnie- palcem kompletnie soft ochre nie daje rady, muszę pedzelkiem nakładać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 09:50   #3084
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Dziewczynki taki kolor to jaki to może być?
Czy pink pearl pop daje coś takiego?

http://images.dailyvanity.sg/wp-cont...ck-review3.jpg
u mnie prawie identycznie wypadał błyszczol Loud & Lovely ale ja mam ciemne usta i u mnie różnie odcienie wypadają

pink pearl pop jest bardziej cukierkowa, taka właśnie ... POP

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

A co do Melby to mialam kiedys i puscilam w swiat. Miala super formule, ale kolor nie moj. Dlatego ta Mocha z boxa srednio mi sie podoba - ona na pewno rozni sie od tej ze stalej kolekcji, podobna do Melby. No fajna jest, ale nie pasuje do kolorow, ktore lubie na oczach i ustach.

a faktycznie podobna ta Mocha u Ciebie do Melby
ja lubię Mocha fajny dzienniak, u mnie wypada jak taki świeży rumieniec
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 11:01   #3085
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Dziewczyny, co ja mogę mieć z twarzą, że wszystko wychodzi na niej odblaskowo? Tak poważnie pytam.

Przyszła Long Legged i nie wiem, na swatchach wyglądała totalnie inaczej. Że wali po oczach, to mało powiedziane Kojarzycie takie odblaskowe koszulki do biegania w takim różowo-łososiowym kolorku? No to właśnie tak wygląda. Na twarzy wygląda to kuriozalnie, jak u klauna Już Sweet Experience jest mniej jaskrawa. Poza tym Sweet Experience to taki dupe na 90%. Creme Cup jest zupełnie inna, bardziej przygaszona, brudnawa, mleczna. Zaraz wstawię fotki, ale oczywiście kolor będzie przekłamany.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2016-03-09 o 11:12
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 11:06   #3086
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Creme Cup, Sweet Experience, Long Legged & Fabulous

Kolory trochę przekłamane, na żywo są totalnie odblaskowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160309_115709.jpg (85,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160309_115839.jpg (78,5 KB, 22 załadowań)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 11:44   #3087
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co ja mogę mieć z twarzą, że wszystko wychodzi na niej odblaskowo? Tak poważnie pytam.

Przyszła Long Legged i nie wiem, na swatchach wyglądała totalnie inaczej. Że wali po oczach, to mało powiedziane Kojarzycie takie odblaskowe koszulki do biegania w takim różowo-łososiowym kolorku? No to właśnie tak wygląda. Na twarzy wygląda to kuriozalnie, jak u klauna Już Sweet Experience jest mniej jaskrawa. Poza tym Sweet Experience to taki dupe na 90%. Creme Cup jest zupełnie inna, bardziej przygaszona, brudnawa, mleczna. Zaraz wstawię fotki, ale oczywiście kolor będzie przekłamany.
A co wychodzi dobrze na Twojej twarzy?
Odblaskowo wypadają kolory, które są zbyt intensywne do naszej kolorystyki tudzież mają złą temperaturę. Za ciepłe kolory - zażółcają twarz, za zimne - zaróżowiają. Za mocne - przygniatają (widać np. tylko pomalowane usta na całej twarzy, usta robią się neo). Zbyt przybrudzony kolor, za mało intensywny z kolei daje efekt no-lipsa. Jakby usta zlewały się z twarzą a twarz wypada szaro.
Zapewne te kolory nie są z Twojej bajki stąd efekt neo.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 13:08   #3088
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
W zalaczniku daje fotki boxa na szybko
Moze komus sie przydadza, chociaz wydaje mi sie, ze swatche wszystkiego sa w necie, a u mnie kredka i cien Carbon wyszly brazowe, choc sa intensywnie czarne Ten cien Pearled Earth w sztucznym swietle jest szary, a w swietle dziennym to braz. Roz, pomadka i blyszczyk wyszly ok
Bardzo ładny, gdyby nie to, że nie mam miejsca na cienie pojedyncze, dlatego kolekcjonuję tylko paletki, to może przed zakupem tylu rzeczy z Flaminga, wzięłabym boxa, tego samego Ale no cóż, muszę się pocieszyć Flamingami

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Co kupiłaś w SP?
Loreal Million Lashes So Couture - co prawda na zapas, bo na razie mam za dużo otwartych, ale tyle dobrych słów słyszałam, że w końcu kupiłam.
Long4lashes, bo za 39,99, a normalnie ponad 70.
No i jakieś dwie saszetki pachnące do szafy. Akurat kupiłam ostatnio trochę miceli w dobrych cenach gdzie indziej, więc nie musiałam, ale przeceny Avene, Dermeric, La Roche... etc., do tego jakieś rzeczy typu pasty Colgate, Pampersy - ludzi miliony. No ale ceny naprawdę wow.
Był też Nuxe 50ml za 29,99.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Creme Cup, Sweet Experience, Long Legged & Fabulous

Kolory trochę przekłamane, na żywo są totalnie odblaskowe.
No i z tych trzech podoba mi się najbardziej CC, ale w sumie LLF widziałam na żywo, więc od razu wiedziałam, że nie mój kolor.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 15:28   #3089
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość

Oo widzę wrażenia podobne. Ciekawie się czyta o Nice to Meet You, bo Sweet Sakura to kolor, który tutaj polecałyście więc fajnie Swatche były dosyć nieoczywiste. A na żywo pewnie jeszcze inaczej
Ja dlatego nie brałam Nice To Meet You bo mam własnie Sweet Sakkura i sa niemalze identyczne, na ustach u mnie zwłaszcza.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Po tym co napisalyscie doszlam do wniosku, ze jednak nie chce Smashboxa Zostane przy tej Too Faced, tylko musze zainwestowac w jakis Paint Pot... I tu jest problem, bo nawet nigdy nie ogladalam ich w Macu, Soft Ochre jest chyba najbardziej uniwersalny, ale cos mi sie kojarzy, ze on jest troszke trudny w aplikacji?
Corii masz z nim jakies doswiadczenia?

A w ogole to wiecie, ze jestem opozniona? Zachcialo mi sie teraz rozu Pink Swoon... Albo czegos podobnego, czym ciezko byloby zrobic sobie plame na poliku... :-/

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Miałam wszystkei chyba PP, SO mam dalej i ciagle go uzywam, nie mam do niego zadnych zastrzezeń, dla mnie jest bez wad. Ale najczesciej używwam Becoming Utterly, który w sumie jest dosyc podobny do Painterly. Painterly mialam i znudził mi sie, dlatego teraz Utterly Reszty uzywam dla podbicia koloru, wiec jak brazowa powieka, to brazowy PP, etc

Pink Swoon dzisiaj mialam z Matte Bronze i fajnie razem wpsółpracuja

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
jezu strasznie mnie kusi ta paletka, ale wstrzymam się, bo mojej czekolady nawet połowy nie zużyłam, a katuje ją non stop. Gdybym miała teraz wybierać, to wzięłabym bon bon, bo w czekoladzie brakuje mi bardzo chłodnych odcieni i odrobiny szaleństwa

Paletke naprawde moge polecic z czystym sumieniem. Nic to, ze masz oryginalna, Bon Bons to Bon Bons
Ja włąsnie nie wiem co wybrac Semi Sweet czy oryginal :nudaL

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Co do pomarańczy i brązów

Słyszałam, że oryginalna czekoladka jest gorsza jakościowo od Semi Sweet i Bon Bons, ale nie wiem na ile to prawda, bo już nie pamiętam jej testera.
Semi Sweet nie pasuje mi kompletnie na szczęście.
Za to Bon Bons jestem zachwycona

Faceci to zawsze potrafią humor poprawić
Mojemu TŻ nie podoba się liner Royal Wink i Heroine


A ja własnie słyszalam ze oryginalna fajniejsza niz Semi Sweet Z drugiej strony do brazowych oczu bardziej ponoc SS I badz tu madry, najlepoiej kupic obie

Fajnie, ze BB tez Ci sie bardzo podoba

Aaaa faceci to..czasami jak ufo jakies
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-09, 15:51   #3090
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Paletke naprawde moge polecic z czystym sumieniem. Nic to, ze masz oryginalna, Bon Bons to Bon Bons
Ja włąsnie nie wiem co wybrac Semi Sweet czy oryginal :nudaL[COLOR="Silver"]


A ja własnie słyszalam ze oryginalna fajniejsza niz Semi Sweet Z drugiej strony do brazowych oczu bardziej ponoc SS I badz tu madry, najlepoiej kupic obie

Fajnie, ze BB tez Ci sie bardzo podoba

Aaaa faceci to..czasami jak ufo jakies
Ja mam SS i ani trochę nie żałuję piękne ciepłe kolory ten pomarańczowy nie wiem, jak ktoś może woleć inną


Po 4 dniach dostałam wreszcie odpowiedź od MACa, box Natural Flare nie wróci do nas, mimo, że jest wprost wymieniony na stronie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.