Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-26, 16:43   #2671
Chanel85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dobry podklad matujacy

Mam cere mieszana, tlusta w strefie "T" obecnie uzywam fluid Maybelinne Afinitone Perfecting cos tam. Do plusow tego podkladu zaliczam brak efekru maski, dobrze sie rozprowadza nie pozostawia smug i plam, dobra konsystencja, ale niestety slabo matuje, po 2h (gdy jest goraco to nawet krocej) musze uzyc bibulek matujacych lub pudru. Chcialabym jakis podklad po ktorym twarz dluzej bedzie matowa,ale nie bedzie tworzyl efektu maski,smug i plam. Co polecacie?
Chanel85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 17:21   #2672
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Dobry podklad matujacy

Cytat:
Napisane przez Chanel85 Pokaż wiadomość
Mam cere mieszana, tlusta w strefie "T" obecnie uzywam fluid Maybelinne Afinitone Perfecting cos tam. Do plusow tego podkladu zaliczam brak efekru maski, dobrze sie rozprowadza nie pozostawia smug i plam, dobra konsystencja, ale niestety slabo matuje, po 2h (gdy jest goraco to nawet krocej) musze uzyc bibulek matujacych lub pudru. Chcialabym jakis podklad po ktorym twarz dluzej bedzie matowa,ale nie bedzie tworzyl efektu maski,smug i plam. Co polecacie?
Znam ten problem doskonale. W zimie sprawdza się u mnie Inglot HD, Oriflame The one matujący, Mac studio fix. Mocno matujący jest również Estee Lauder Double Wear.
Moim ulubionym w tej kwestii jest Mary Kay - matujący. Używałabym może i cały rok, gdyby nie to, że w zimie nie mogę dobrać sobie odpowiedniego koloru. Można zamówić sobie próbkę u konsultantki. Powinien Ci się spodobać, skoro odpowiada Ci Maybelline.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 17:48   #2673
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Podklad REVLOR Color Stay - online

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Naprawdę? a nie wiesz kiedy? Niedługo mi się buteleczka kończy i nie wiem czy kończyć szybciej czy oszczędzać, żeby nie kupować poprzedniej wersji
Słyszałam, że na wiosnę

Dobra, ja się znowu powtórzę w tym wątku, ale skoro wy tak długo używacie tego podkładu i jesteście z niego zadowolone to zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nie trafiłam na jakąś felerną sztukę. :/

Najpierw podkład mi się ciastolił na każdym kremie, teraz zaś tworzy mi skorupę (na L'oreal Skin Perfection - wyjątkowo lekki krem), zastyga w ciągu sekundy (dosłownie!), moja twarz wygląda na odwodnioną i suchą na wiór (choć jest mieszana). Po kilku godzinach złazi z nosa, na brodzie się rozwarstwia, a po godzinie go tam nie ma. Dodatkowo, nie mogę na niego użyć żadnego pudru w kamieniu, lubi się tylko z pudrem sypkim z Manhattanu. Podkłady zwykłam nakładać pędzlem, ale Colorstay tego nie lubi - można go jedynie równomiernie rozprowadzić gąbką i to delikatnie, bo przy zbyt mocnych ruchach przykleja się do gąbki. Nie mam jakiejś ekstremalnie przetłuszczającej się strefy T, powiedziałabym, że jest całkiem umiarkowanie, a dziad się nie trzyma. Na opakowaniu robią się jakieś dziwne zacieki, choć się nie rozwarstwił ani nic z tych rzeczy. Dziwne rzeczy, dziwne.
Czy któraś z was miała podobne historie z Colorstayem? Albo lepiej - trafiła na felerną sztukę, która robiła takie cuda?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 18:50   #2674
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dobry podklad matujacy

Cytat:
Napisane przez Chanel85 Pokaż wiadomość
Mam cere mieszana, tlusta w strefie "T" obecnie uzywam fluid Maybelinne Afinitone Perfecting cos tam. Do plusow tego podkladu zaliczam brak efekru maski, dobrze sie rozprowadza nie pozostawia smug i plam, dobra konsystencja, ale niestety slabo matuje, po 2h (gdy jest goraco to nawet krocej) musze uzyc bibulek matujacych lub pudru. Chcialabym jakis podklad po ktorym twarz dluzej bedzie matowa,ale nie bedzie tworzyl efektu maski,smug i plam. Co polecacie?
Tu jest właściwy wątek.
Możesz też przeszukać forum używając wyszukiwarki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 19:13   #2675
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Dobry podklad matujacy

Cytat:
Napisane przez Chanel85 Pokaż wiadomość
Mam cere mieszana, tlusta w strefie "T" obecnie uzywam fluid Maybelinne Afinitone Perfecting cos tam. Do plusow tego podkladu zaliczam brak efekru maski, dobrze sie rozprowadza nie pozostawia smug i plam, dobra konsystencja, ale niestety slabo matuje, po 2h (gdy jest goraco to nawet krocej) musze uzyc bibulek matujacych lub pudru. Chcialabym jakis podklad po ktorym twarz dluzej bedzie matowa,ale nie bedzie tworzyl efektu maski,smug i plam. Co polecacie?
Pro longwer
Wyglada naturalnie i trzyma się wieki, jest pół matowy, nie jest mocno kryjący.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 07:19   #2676
karmelowasowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Exclamation dobry podkład kryjący poszukiwany ;)

Witam proszę o radę ,a mianowicie jaki podkład DOBRZE kryjący polecacie ? co sądzicie o revlonie ? warto kupić ? mam cerę z niedoskonałościami i bliznami po trądziku ... proszę o pomoc
karmelowasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 08:44   #2677
martini94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry podkład kryjący poszukiwany ;)

hmmmm, Revlon jest całkiem spoko, bardzo ładnie kryje niedoskonałości, można również te krycie stopniować, oczywiście należy przymatowić bużke jakimś sypkim i jest dobrze, mi sie utrzymywał na spokojnie 8-10h w pracy. Generalnie jednak uważam, że jest mało wydajny, i ten aplikator, porażka. Ogólnie, polecam jednak
martini94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 09:18   #2678
karmelowasowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: dobry podkład kryjący poszukiwany ;)

a jaki jeszcze polecacie oprócz revlonu ? chce tego podkładu użyć na wesele więc zależy mi aby był trwały i dobrze krył
karmelowasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 09:30   #2679
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: dobry podkład kryjący poszukiwany ;)

Inglot HD.
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 11:01   #2680
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: dobry podkład kryjący poszukiwany ;)

Zajrzyj tutaj -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=699993&page=85
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 12:47   #2681
karmelowasowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: dobry podkład kryjący poszukiwany ;)

słuchajcie a jeszcze wracając do podkładu revlon to podzielcie się ze mną opiniami bo jest troszkę drogi (w rossmanie 70 zł ) i chciałabym pewnie iść go zakupić bez znaków zapytania jeśli ktoś już go przetestował to proszę o opinie i jak jest z paletą kolorów ? fajna czy jakaś zawyżona ( tzn kupuję naturalny a na twarzy jest brąz :/ )
karmelowasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 16:00   #2682
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Podkłady

Hej Dziewczyny, może mi pomożecie. Kupiłam wczoraj podkład, który wydawał się kolorystycznie idealny, a w domu jest kosmicznie niedobrany. Kupiłam Rimmel Lasting Finish 25. I nie wiem co mam z nim zrobić, nie chce kupować kolejnego podkładu żeby go rozjaśniać i się w to bawić. To już 3 podkład, który kupiłam w ciągu miesiąca i jest zły, nie chce kurcze wydawać tyle pieniędzy na złe podkłady.
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:08   #2683
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny ratujcie!
Już nie wiem jaki podkład kupić. Kupiłam w tym miesiącu 3 złe podkłady. Mam bardzo jasną cerę, która jest w dodatku bardzo sucha. Na początku stycznia kupiłam Pierre Rene, skin balance najjaśniejszy champagne, ale tak mnie koszmarnie wysuszył, użyłam go aż raz. Dwa dni temu kupiłam Rimmel'a Lasting Finish, ktory jak nosiłam w domu wygląda na fajny ale jest bardzo, ale to bardzo na mnie za ciemny. I zwątpilam bo wydałam już dużo pieniedzy, czego nie lubię. Chciałabym wydać do 30zł, czesto jest dużo promocji wiec chyba sie cos do tej ceny znajdzie? Chciałabym aby podkład był w miarę trwały i nie znikał po paru godzinach.
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:11   #2684
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Black Death Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!
Już nie wiem jaki podkład kupić. Kupiłam w tym miesiącu 3 złe podkłady. Mam bardzo jasną cerę, która jest w dodatku bardzo sucha. Na początku stycznia kupiłam Pierre Rene, skin balance najjaśniejszy champagne, ale tak mnie koszmarnie wysuszył, użyłam go aż raz. Dwa dni temu kupiłam Rimmel'a Lasting Finish, ktory jak nosiłam w domu wygląda na fajny ale jest bardzo, ale to bardzo na mnie za ciemny. I zwątpilam bo wydałam już dużo pieniedzy, czego nie lubię. Chciałabym wydać do 30zł, czesto jest dużo promocji wiec chyba sie cos do tej ceny znajdzie? Chciałabym aby podkład był w miarę trwały i nie znikał po paru godzinach.
Ciężko znaleźć fajny i jasny podkład na półkach drogeryjnych. Sprobowałaś healfty mix? Ale w sumie on za długo się nie trzyma. Ile to dla Ciebie jest długo?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:15   #2685
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ciężko znaleźć fajny i jasny podkład na półkach drogeryjnych. Sprobowałaś healfty mix? Ale w sumie on za długo się nie trzyma. Ile to dla Ciebie jest długo?
Chciałabym żeby chociaż tak 4-5 godzin dawał radę, chociaż dla mnie przypudrować się to nie problem, generalnie mam bardzo suchą cerę, ale czasem sie święcę w strefie T. Ale to chyba zależy od humoru mojej cery. Raz wygląda tak naturalnie rozświetlona w strefie T, a raz sie po prostu błyszczę.
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:18   #2686
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Black Death Pokaż wiadomość
Chciałabym żeby chociaż tak 4-5 godzin dawał radę, chociaż dla mnie przypudrować się to nie problem, generalnie mam bardzo suchą cerę, ale czasem sie święcę w strefie T. Ale to chyba zależy od humoru mojej cery. Raz wygląda tak naturalnie rozświetlona w strefie T, a raz sie po prostu błyszczę.
To ja bym celowała w healfty mix. na mojej mieszano-tłustej skórze trzyma się tak właśnie 5-6 godzin z pudrem, więc u Ciebie może być lepiej. A na jakim poziomie jasności jesteś? Potrzebujesz chłodnych czy ciepłych tonów w podkładzie?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:28   #2687
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Podkłady

Cytat:
Napisane przez Black Death Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, może mi pomożecie. Kupiłam wczoraj podkład, który wydawał się kolorystycznie idealny, a w domu jest kosmicznie niedobrany. Kupiłam Rimmel Lasting Finish 25. I nie wiem co mam z nim zrobić, nie chce kupować kolejnego podkładu żeby go rozjaśniać i się w to bawić. To już 3 podkład, który kupiłam w ciągu miesiąca i jest zły, nie chce kurcze wydawać tyle pieniędzy na złe podkłady.
Zamiast kupować w ciemno, bierz próbki i testuj w domu, w świetle dziennym - to jedyna sensowna rada.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:29   #2688
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
To ja bym celowała w healfty mix. na mojej mieszano-tłustej skórze trzyma się tak właśnie 5-6 godzin z pudrem, więc u Ciebie może być lepiej. A na jakim poziomie jasności jesteś? Potrzebujesz chłodnych czy ciepłych tonów w podkładzie?
Nigdy nie potrafiłam tego idealnie określić, ale kolor pierre rene, 20 champagne jest praktycznie idealny do mojej cery, nawet pół tonu jaśniejszy byłby idealny, chyba chłodne tony, nie chcę wyglądać jak pomarańczka.
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:31   #2689
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego pytam, bo tez mi się wydawało, ze nie utrwali podkładu. Dzięki, spróbuje na puder
Ja utrwalam meteorytami, ale prasowanymi . One są bardzoej skoncentrowane. Dają radę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 16:39   #2690
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Podkłady

W drogerii dobierz testerem albo poproś o próbki właściwy podkład i tego szukaj i na niego wymień na targowisku te 3 nietrafione podkłady. Chyba tak będzie najprościej.
Zajrzyj tu na podforum ogłoszenia/ targowisko/ kosmetyki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:41   #2691
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Black Death Pokaż wiadomość
Nigdy nie potrafiłam tego idealnie określić, ale kolor pierre rene, 20 champagne jest praktycznie idealny do mojej cery, nawet pół tonu jaśniejszy byłby idealny, chyba chłodne tony, nie chcę wyglądać jak pomarańczka.
On jest dosyć neutralny jak dla mnie. to chyba w drogerii nic nie znajdziesz idealnie dobranego kolorystyczne, bo burżuje są żółte.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:45   #2692
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
On jest dosyć neutralny jak dla mnie. to chyba w drogerii nic nie znajdziesz idealnie dobranego kolorystyczne, bo burżuje są żółte.
Tzn wiesz, jeśli te żółte tony nie sa jakieś straszne i się ładnie wtapia w skórę to nie ma problemu, jak tak sobie patrzyłam na kolory to 51 do mnie przemawia i wygląda na w miarę neutralny.
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:55   #2693
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Black Death Pokaż wiadomość
Tzn wiesz, jeśli te żółte tony nie sa jakieś straszne i się ładnie wtapia w skórę to nie ma problemu, jak tak sobie patrzyłam na kolory to 51 do mnie przemawia i wygląda na w miarę neutralny.
Albo spróbuj CC cream z Bourjois, krycie podobno na poziomie HM, choć niektórzy mówią, że naawet lepsze Tylko że jeśli szukasz bardzo jasnego podkładu, to HM może być ciut za ciemny, on wcale nie jest taki jaśniutki. Ja na przykład mam spory problem z dobraniem podkładu i uznałam, że w końcu zainwestuję w coś droższego, bo mam już dośc poszukiwań jeśli chodzi o półkę drogeryjną Przy okazji przypomniało mi się, że podobno Photoready z Revlonu odcień vanillia jest ładnym, jasnym kolorem, na pewno jaśniejszy niż HM.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:56   #2694
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Black Death Pokaż wiadomość
Tzn wiesz, jeśli te żółte tony nie sa jakieś straszne i się ładnie wtapia w skórę to nie ma problemu, jak tak sobie patrzyłam na kolory to 51 do mnie przemawia i wygląda na w miarę neutralny.
To polecam przetestować, bo jest fajny. Dla mnie to taki codzienny podkład, bo nie robi mi nic złego
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:23   #2695
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jeszcze myślałam, żeby kupić color blend white i sprobować z Rimmelem. Chociaz on jest bardziej do podkładów mineralnych. A słyszałyście coś o podkładach cashmere? mają tak ladne opakowania,że w rossmanie ciągle na nie patrzę.

Edytowane przez Black Death
Czas edycji: 2015-01-27 o 17:27
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:25   #2696
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ten Rimmel to całkiem sensowny podkład jakby dali kolory dla ludzi to może bym się z nim polubiła.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:37   #2697
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
To polecam przetestować, bo jest fajny. Dla mnie to taki codzienny podkład, bo nie robi mi nic złego






Cytat:
Napisane przez Black Death Pokaż wiadomość
Jeszcze myślałam, żeby kupić color blend white i sprobować z Rimmelem. Chociaz on jest bardziej do podkładów mineralnych. A słyszałyście coś o podkładach cashmere? mają tak ladne opakowania,że w rossmanie ciągle na nie patrzę.
Black, jeslu masz bardzo sucha skore to HM bedzie chyba lepszy niz ten Rimmel. Sama mama sucha skore i HM lubie za fajny, jasny kolor, przyzwoite krycie i nie wysuszanie twarzy. Rimmela co prawda nie mialam, od niedawna mam ten nowy rimmel nude czy cos takiego i jest calkiem niezly ale wolę chyba HM bourjois.
Navioe dobrze prawi

*mowilas chyba o tym rimmelu lasting cos-mi sie zawsze wydawal nie za bardzo przeznaczony dla suchej, dlatego dopiero kupilam ten nowy jak byl w promocji do przetestowania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2015-01-27 o 17:45
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:37   #2698
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ten Rimmel to całkiem sensowny podkład jakby dali kolory dla ludzi to może bym się z nim polubiła.
No w domu jak go noszę to jest bardzo fajny dla mnie, nie podkreśla skórek. Myślałam żeby go spróbować czymś rozjaśnić, ale nie wiem. Kombinowałam żeby kupić np krem bb Under Twenty najjaśniejszy i go zmieszać z Rimmelem, ale boję sie trochę że może zmienić właściwości podkładu.
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:42   #2699
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Black Death Pokaż wiadomość
No w domu jak go noszę to jest bardzo fajny dla mnie, nie podkreśla skórek. Myślałam żeby go spróbować czymś rozjaśnić, ale nie wiem. Kombinowałam żeby kupić np krem bb Under Twenty najjaśniejszy i go zmieszać z Rimmelem, ale boję sie trochę że może zmienić właściwości podkładu.
Ja koncze już tego Rimmela i ciesze się strasznie, bo ciemny i różowy
No raczej zmieni, bo BB z underTweenty ma zupełnie inna konsystencję
Ale mozesz spróbować, bo one maja mniej więcej podobny poziom krycia.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:44   #2700
Black Death
Raczkowanie
 
Avatar Black Death
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ja koncze już tego Rimmela i ciesze się strasznie, bo ciemny i różowy
No raczej zmieni, bo BB z underTweenty ma zupełnie inna konsystencję
Ale mozesz spróbować, bo one maja mniej więcej podobny poziom krycia.
Myślałam jeszcze o BB z Garniera ale on chyba nie jest już taki jasny.
Black Death jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.