Suknia marzeń cz. VI - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-25, 19:42   #571
alka_janosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 37
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Nijak nie unormuję. Nieważne co jem, czy ćwiczę tyję albo chudnę zupełnie losowo. Po cało wekendowym maratonie pizzy chudnę 2 kg a po otrębach nagły wzrost a ja do ślubu więcej niż rok. Tak bardziej 1,5 roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyno, zrób sobie badania hormonalne, bo nie brzmi to normalnie.
I faktycznie byłoby baaardzo trudno z suknią, bo nie da się ot tak zmienić rozmiaru w górę i w dół ile się chce i w krótkim czasie.
alka_janosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 19:57   #572
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez alka_janosz Pokaż wiadomość
Dziewczyno, zrób sobie badania hormonalne, bo nie brzmi to normalnie.
I faktycznie byłoby baaardzo trudno z suknią, bo nie da się ot tak zmienić rozmiaru w górę i w dół ile się chce i w krótkim czasie.
Wszystko mam w normie. Moja przyszła teściowa jest lekarzem, zrobiła mi wszystkie wyniki możliwe. Po prostu tak mam. Przez święta się objadałam i schudłam, a teraz jem normalnie i przytyłam. Taka karma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 20:00   #573
alka_janosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 37
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
No jasne, jasne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że ze sporym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz mieć jakikolwiek wybór. Pewnie na tydzień przed też możesz coś znaleźć, ale wybór będziesz miała żaden lub prawie żaden. O ile w ogóle znajdzie się krawcowa, która podejmie się dopasowania sukni w tak krótkim czasie (bo na szycie "od zera" nie ma wtedy oczywiście szans).
alka_janosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 20:00   #574
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Wszystko mam w normie. Moja przyszła teściowa jest lekarzem, zrobiła mi wszystkie wyniki możliwe. Po prostu tak mam. Przez święta się objadałam i schudłam, a teraz jem normalnie i przytyłam. Taka karma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swieta byly tydzien temu to taki mega krotki okres do okreslenia "o przytylam" a pozniej kolejne 2 dni "o schudlam"... imho.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 20:01   #575
alka_janosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 37
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Wszystko mam w normie. Moja przyszła teściowa jest lekarzem, zrobiła mi wszystkie wyniki możliwe. Po prostu tak mam. Przez święta się objadałam i schudłam, a teraz jem normalnie i przytyłam. Taka karma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to tylko pozazdrościć W takim razie możesz objadać się do woli. Też tak chcę!
alka_janosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 20:05   #576
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
swieta byly tydzien temu to taki mega krotki okres do okreslenia "o przytylam" a pozniej kolejne 2 dni "o schudlam"... imho.
No jasne, ale święta się dość długo przygotowuje ważę się bardzo często i widzę, że przez tamten tydzień schudłam, chociaż gotowałam, piekłam i to wszystko jadłam, a teraz jem skromnie i tyję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez alka_janosz Pokaż wiadomość
to tylko pozazdrościć W takim razie możesz objadać się do woli. Też tak chcę!
Z tym, że nie umiem schudnąć na żądanie. Nigdy nie wiem co spowoduje przyrost wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 20:10   #577
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
No jasne, ale święta się dość długo przygotowuje ważę się bardzo często i widzę, że przez tamten tydzień schudłam, chociaż gotowałam, piekłam i to wszystko jadłam, a teraz jem skromnie i tyję.
a moze sprawa jest tak banalna ze jak jesz dobrze to metabolizm pracuje jak maszyneczka... a jka za malo to organizm zaczyna gromadzić, żeby Ci nie brakowało...i ot cala filozofia (cos jak dzieci i cukierki..jak dajesz codziennie to dziecko zjada, jak raz nie dasz to kolejnego dnia podarowany cukierek moze byc zjedzony ale moze byc tez schowany "na jutro" bo jutro moze juz znowu nie byc )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 20:35   #578
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
a moze sprawa jest tak banalna ze jak jesz dobrze to metabolizm pracuje jak maszyneczka... a jka za malo to organizm zaczyna gromadzić, żeby Ci nie brakowało...i ot cala filozofia (cos jak dzieci i cukierki..jak dajesz codziennie to dziecko zjada, jak raz nie dasz to kolejnego dnia podarowany cukierek moze byc zjedzony ale moze byc tez schowany "na jutro" bo jutro moze juz znowu nie byc )
Zawsze byłam gruba, ale jak zamieszkałam z narzeczonym to schudłam z 10 kg właśnie dzięki większej ilości jedzenia w częstszych dawkach. Także to raczej nie to. No i w mojej rodzinie święta są zabójcze... Siedzi się od 8 rano do 1 w nocy przy stole i cały czas się je. Także wtey na pewno nie zjadłam dobrej ilości kalorii tylko dużo za dużą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 10:50   #579
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

witam

kiedys pisalam kilka postow w tym watku ale juz dawno ale stwierdzilam ze ja tez pokaze swoja suknie moze komus sie spodoba slub w sierpniu
tylko moja bedzie miec dekolt w serce i bedzie miec gorset podszyty satyną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17-44_20161012_1925196321.jpg (93,9 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17-44b_20161012_1862715176.jpg (85,5 KB, 195 załadowań)
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 15:13   #580
tossademar
Raczkowanie
 
Avatar tossademar
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 35
Smile Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Piękne suknie tu wstawiacie dziewczyny...

Jesli chodzi o moją suknię marzeń to coś takiego:

https://thefashionbrides.com/2016/12...-collection-2/

Laurieen wstawiła ten model kilka stron wstecz. Mój ideal, marzyłam żeby tak wygladać na ślubie. Zwiewny materiał kolor koronki kwiaty we włosach całość : love:

Niestety albo stety rzeczywistość zweryfikowała - ostatecznie nie będzie ani wianka ani zwiewnych materiałów Powody są 2. Przymierzałam suknie w tym stylu i:
1) do takiej sukni trzeba mieć mały albo ładny biust. Mój jest średni ale dosyć klapnięty więc miękki materiał bez gorsetu i tak głęboki dekolt odpada
2) mam bardzo płaski brzuch i spore wcięcie w talii + szersze biodra i troche mi te kosci bioder wystają Efekt był słaby jak przymierzałam - wyglądałam ponizej biustu w dół okropnie płasko, wręcz "wklęśnięto" po prostu potrzebuję małego koła - bo większe znowu mnie przytłaczały.

Jestem osobą szczupłą, powiedzmy normalnego wzrostu - ok. 168cm. Od wszystkich słyszałam ze przez to nie będzie problemu i we wszystkim mi będzie ładnie.
Nic bardziej mylnego Po przymierzeniu prawie 30 sukien w kilku miejsach (nie żartuję) doszłam do wniosku że albo coś ze mną jest nie tak albo stawiam sobie za wysokie wymagania do tego jak siebie widzę - moze obraz wyretuszowanych modelek w takich sukniach jak wyżej zaburzył mi postrzeganie i nie umiałam docenić swojej własnej urody.

Tak czy siak wybrałam swoją suknię - nie wiem czy można ją nazwać suknią marzeń, zdecydowałam się w domu po przemyśleniu i obejrzeniu zdjęć mnie w niej z salonu - w przyszłym tygodniu idę na pierwszą przymiarkę i mam nadzieję że będę zadowolona

Jest to suknia Kaledonia Alanya na 2017 rok

https://wedding.pl/suknia-slubna,Kal...tem,59542.html
http://www.kaledonia.com.pl/images/C...y/Alanya-a.jpg
http://www.kaledonia.com.pl/images/Collections/Synergy/Alanya-b.jpg

Kolor ecru, bez kokardy, nie chcę też ozdóbki na pasku. Modelka ma cielisty gorset/materiał pod koronką - ja będę mieć gorset ecru w serduszko, z tył będzie się schodził w literę V w dół - przez co większość koronki z tył będzie na gołe plecy Taką też wersję przymierzałam w salonie. Poprosiłam też o głębszy i szerszy dekolt.

Kupiłam już sobie kolczyki - nawet podobne do tych które ma modelka. Więcej biżuterii nie chcę bo góra jest dosyć zdobna. Pozatym przymierzałam długi welon i myśle czy nie wziąć takiego na ceremonię w kościele.

Już za kilka dni znów się w niej zobaczę

Edytowane przez tossademar
Czas edycji: 2017-04-28 o 15:17
tossademar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 21:08   #581
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez tossademar Pokaż wiadomość




Tak czy siak wybrałam swoją suknię - nie wiem czy można ją nazwać suknią marzeń, zdecydowałam się w domu po przemyśleniu i obejrzeniu zdjęć mnie w niej z salonu - w przyszłym tygodniu idę na pierwszą przymiarkę i mam nadzieję że będę zadowolona

Jest to suknia Kaledonia Alanya na 2017 rok
Podoba mi się Pochwal się po przymiarce Pokażesz jakie masz kolczyki lub skąd zamawiałaś? Szukam czegoś delikatnego, wiszącego, ale nie mam pomysłu na całokształt
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-29, 21:07   #582
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Dziewczyny jestem przykładem, ze sukienkę da się uszyć w 2 tyg.
W każdym salonie czeka się 3-6 miesięcy na sukienkę.
Ja wybrałam krawcową,która a swoj mały salon sukien slubnych w Olkuszu.Jak sie później okazało też szyję i to głownie dla saonów ślubnych w większych miastach.
Miałam 3 przymiarki i sukienka prawie gotowa.Tzn.mieszkam za granica a ślub w sierpniu wiec tak do odebrania będzie przed weselem po ostatniej przymiarce.Ale jakbym miała wesele juz to by była gotowa na już.
Dodam,ze po pierwszej przymiarce wyszłam z płaczem.Nic mi się nie podobło , tak to jest jak człowiek nie ma wyobraźni ale po przeróbkach i kosmetyce jest tak jak chce.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 15:16   #583
tossademar
Raczkowanie
 
Avatar tossademar
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 35
Smile Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Podoba mi się Pochwal się po przymiarce Pokażesz jakie masz kolczyki lub skąd zamawiałaś? Szukam czegoś delikatnego, wiszącego, ale nie mam pomysłu na całokształt
Kolczyki w załączniku na Allegro są takie za 140zł, ja odkupiłam używane również na Allegro za jakieś 60zł razem z przesyłką
Są dosyć cieżkie ale niesamowicie piękne na żywo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 068a86274930be6e0d9b795fc8a3.jpg (141,7 KB, 128 załadowań)

Edytowane przez tossademar
Czas edycji: 2017-04-30 o 15:18
tossademar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 20:29   #584
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez tossademar Pokaż wiadomość
Kolczyki w załączniku na Allegro są takie za 140zł, ja odkupiłam używane również na Allegro za jakieś 60zł razem z przesyłką
Są dosyć cieżkie ale niesamowicie piękne na żywo
Bardzo ładne Ja chyba też poszukam używanych, jak mi się wizja konkretnego kształtu wytworzy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 11:40   #585
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

[1=16184d9cda3dc635ef8643f fabb5c91037618a00;7296532 6]Ja bym chciała taką o odcieniu błękitu i raczej prostą, coś jak (narzeczony mi na taką zwrócił uwagę):[/QUOTE]
W temacie błękitnych sukni - polska marka Sabe, kolekcja Whisper, model Pacific.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sabe pacific.jpg (46,9 KB, 347 załadowań)
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 11:51   #586
panna_niemloda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Smiejcie się, ale ja sobie już w dzieciństwie wymarzyłam, jak ma wyglądać moja suknia ślubna Znalazłam podobną na stronie viabella.pl i będę mieć taką uszytą (tylko inne dodatki)
panna_niemloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 13:16   #587
16184d9cda3dc635ef8643ffabb5c91037618a00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 91
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

...

Edytowane przez 16184d9cda3dc635ef8643ffabb5c91037618a00
Czas edycji: 2017-05-05 o 17:39
16184d9cda3dc635ef8643ffabb5c91037618a00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 11:00   #588
DariaIgnatowicz
Przyczajenie
 
Avatar DariaIgnatowicz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Ja chciałabym na swój ślub cywilny ubrać sukienke w takim fasonie, ale białą



Fotka ze strony: http://sukienkichichilondon.pl/p/chi...wa-navy-tonal/
DariaIgnatowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 13:42   #589
asiek541
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia marzeń cz. VI



Hej Dziewczyny, prosze o pomoc,
gdzie znajde taka suknie slubna??

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-28 o 06:30 Powód: Link.
asiek541 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-28, 11:58   #590
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiek541 Pokaż wiadomość


Hej Dziewczyny, prosze o pomoc,
gdzie znajde taka suknie slubna??

xxx
Znalazłam źródło, że to instagram: https://www.instagram.com/p/s9WKSDKE...y=weddingdiary - ale nie ma nic więcej, prawdopodobnie więc nie w Polsce.
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 10:33   #591
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

poszukaj po googleimages
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 12:28   #592
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiek541 Pokaż wiadomość


Hej Dziewczyny, prosze o pomoc,
gdzie znajde taka suknie slubna??

xxx
Pamiętam tę modelkę i tę kolekcję, nawet miałam w niej jakiś ulubiony model, ale długo nie mogłam sobie przypomnieć, kto to szył.
Julie Vino, izraelska projektantka, kolekcja 2013. Już jej nie szyją, niestety.

Swoją drogą Google Images ostatnio jest fatalne, bo wyrzuca wyniki tylko na polskich stronach. Trzeba ręcznie przerzucić ustawienia wyszukiwania na angielski, żeby cokolwiek znaleźć.
__________________
chase the rain!

Edytowane przez Hanako
Czas edycji: 2017-06-29 o 13:01
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 17:31   #593
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

hm.. tak sobie myślę z doświadczenia. Jasne, te suknie śliczne wyglądają na zdjęciach, ale nie ma co zafixowywać się na jakiś modelu tylko ...bo w rzeczywistości się okazuje, że nie mamy metra osiemdziesiąt, rozmiaru 34 a do tego nie jesteśmy na żywo wyphotoshopowane:P i często okazuje się, że na nas ta dana suknia po prostu nie leży. A to co nawet na wieszaku wydaje się przeciętne na nas jest Wow. Lepiej chyba po prostu po salonach pochodzić i pomierzyć. Albo i druga opcja znajdziemy coś w necie a potem się okaże, że cena powala, a a nawet nie można przymierzyć, bo tylko na zamówienie.
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 12:17   #594
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Krolowalasu Pokaż wiadomość
hm.. tak sobie myślę z doświadczenia. Jasne, te suknie śliczne wyglądają na zdjęciach, ale nie ma co zafixowywać się na jakiś modelu tylko ...bo w rzeczywistości się okazuje, że nie mamy metra osiemdziesiąt, rozmiaru 34 a do tego nie jesteśmy na żywo wyphotoshopowane:P i często okazuje się, że na nas ta dana suknia po prostu nie leży. A to co nawet na wieszaku wydaje się przeciętne na nas jest Wow. Lepiej chyba po prostu po salonach pochodzić i pomierzyć. Albo i druga opcja znajdziemy coś w necie a potem się okaże, że cena powala, a a nawet nie można przymierzyć, bo tylko na zamówienie.
warto ogladac bo w kazdym salonie zaraz po "dzien dobry" pyta "jaka suknie by Pani chciala" wiec jako taki ogląd warto miec... wiadomo moze sie okazac ze to co nam sie wydawalo nie jest tym co nam pasuje, ale na start cos trzeba wybrac
mi sie wydawalo co bedzie dla mnie ok, zaczynalam od tego, a dalej zdawalam sie na rady Pan z salonow i tak oto doszłam do idealnej (co lepsze kazdy salon zaczynalam od tego samego)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 11:05   #595
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

...zawsze wymarzoną suknię można przecież uszyć
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 12:26   #596
healthbeauty
Przyczajenie
 
Avatar healthbeauty
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Z jednej strony tak, ale ja na przykład mam ogromne obawy. A co jesli krawcowa "odbębni" robotę? 😞 I mam prosbe, moze któraś z Was skojarzy tę suknię. Projektant, sklep gdzie można kupić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6339.jpg (77,0 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6497.jpg (85,0 KB, 299 załadowań)
healthbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 11:26   #597
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

wiadomo, z krawcową to tez ryzyko, jadnak ma się na bieżąco wgląd w jej pracę i w razie potrzeby można interweniować.
co do sukni to podobne widziałam tutaj: http://evalendel.com/wedding-collections/
moze ją znajdziesz
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 19:18   #598
Pauliniak182
Świeżynka :)
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Witam !

Jako kompletna świeżynka w temacie prosze o poradę
Chciałam umówić się na mierzenie sukien w salonie w Krakowie (ale z racji zmiany kolekcji można dzwonić dopiero od poniedziałku) i.. lekko się przestraszyłam cen Konkretnie chodzi mi o salon Karolina na długiej (wiem że jest ich tam kilka) - wiecie może jak to wygląda na " żywo" z cenami?
A może lepiej suknie uszyć u krawcowej? Z tego co się zdązyłam zorientować cenowo wychodzi to lepiej....
Pomocy proszę bo lekko spanikowałam, że nie zamknę się w planowanym budżecie
Pozdrawiam !
Pauliniak182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 21:54   #599
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

A jaki masz planowany budżet?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 16:55   #600
zjawiskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

W tych salonach w Krakowie, w których byłam to ceny zaczynały się od 3 tys. Ja nie zdecydowałabym się na szycie u krawcowej ze względu na to że mierzyłam dużo sukien, które były piękne na wieszaku, ale kompletnie do mnie nie pasowały lub nie podobało mi się to jak w nich wyglądam. Nawet gdy mierzona suknia jest trochę za duża czy gdzieś odstaje to wiesz jak się w niej czujesz i można wyobrazić sobie efekt końcowy.
Możesz też pomyśleć o kupnie używanej i ewentualnych przeróbkach. Ja swoją kupiłam w salonie Madonna, nie wiem jakiego typu szukasz, ale może akurat

https://www.olx.pl/oferta/suknia-slu...9-IDmZ5Gu.html
zjawiskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 16:56:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.