Fryzjer w STALOWEJ WOLI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 11:10   #1
Natallka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Wink

Fryzjer w STALOWEJ WOLI


Znacie jakiegoś dobrego fryzjera w St. Woli?
Czekam na odp.
Natallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 08:58   #2
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

no cóz ja chodze do fryzjera na ofiar katynia w akademiku tym blizej torów kolejowych polecam szczegolnie Cecylie - swietnie robi pasemka
no ale szczyt moich marzen to nie jest bo nie doradza ci fryzury która by do ciebie pasowala tylko musisz byc z gory zdecydowana co chcesz miec na glowie
hm a moze ty znalazlas fryzjera do ktorego mozna sie przejsc
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 11:03   #3
Kasiula21
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Hej dołączam się do poszukiwań. Będę robić trwałą i wybieram się do Wioletty Kęsy w Lider Price, poleciła mi ją koleżanka ale nie wiem cvzy to dobra fryzjerka , może wy coś wiecie o niej??
Kasiula21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 07:24   #4
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

trwałą ?! http://pretty.wizaz.pl/forum/images/smilies/eek.gif
nie szkoda Ci włosów? obiło mi sie cos o uszy podobno cudów tam nie robią kolezanka tam była chciała z ciemnych włosów przejsc na blond strasznie zniszczyła jej włosy moze to wina farb jakich uzywa
ja sie zastanawiam czy sie nie wybrac do pracowni fryzur MB http://www.wizaz.pl/forum/images/smilies/confused.gif
,maja całkiem niezła stronke jak na stalowa http://www.pracowniafryzur.pl/stalowawola.html
hm ciekawe czy znaja sie na rzeczy, moze któras z was o nich słyszała?
pozdro
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 00:46   #5
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Ja słyszałam że czasem potrafią dodać coś od serca... niekoniecznie fajnego. Podobno doradzą Ci fryzurke ale niekoneicznie będzie Ci sie ona podobała...
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:21   #6
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

hej a nie wiesz może jak cenowo w tej pracowni fryzur się sprawa przedstawia? ile biorą za baleyage i ścięcie?
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 09:38   #7
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

ja bylam ostatnio w salonie Ilona koło Lidla i jak sie okazało trafiłam na najgorszego fryzjera w miescie wlosy nie chca sie układac zamiast grzywki mam stojacy wicherek a kolor miala byc platyna a wyszedł rudyyyyyyyy dziewczyny które tam pracuja kompletnie nie znaja sie na rzeczy porazka omijam szerokim łukiem wam tez radze
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 22:56   #8
nataleczkag
Przyczajenie
 
Avatar nataleczkag
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5
GG do nataleczkag
Red face Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez paulus1 Pokaż wiadomość
hej a nie wiesz może jak cenowo w tej pracowni fryzur się sprawa przedstawia? ile biorą za baleyage i ścięcie?
nie jest to tania pracownia ale naprawde znaja sie na rzeczy moja kolezanke tak odpicowali ze jak przyszla do sql to jej nie poznalam ja sie wlasnie wybieram w poniedzialek na chemiczne prostowanie w stalowej woli PRACOWNIA FRYZUR MB to najlepsze miejsce z najlepszym stylista Markiem Bebenkiem!!!Mowie wam jest swetny doradzi wam wsyztsko i pomoze!!!Jak niewiecie co i jak chcecie zrobic z wlosami to nawet nie musicie prosic zeby wam pomogl tak jak w niektorych zakladach i jeszcez sa zli ze prosimy o pomoc on sam doradza i pyta czy sie podoba zanim zacznie to ok. 30 min.proponuje ci zebys wysza jak najlepiej!!!!Mowie wam swietny stylista i dziewcyzny ez sa super tam!!

proste sciecie kosztuje ok. 20 zl.

a tak jak ja mam wlosy za ramiona to za trwale(chemiczne) prostowanie place tylko 0k.180-250 zl.

takze to jest bardzo dobra cena a zaklad I klasa jest to bardzo znany i ceniony stylista w polsce i innych krajach naprawde jakies pytanie to na forum badz moj nr GG:191993


dzieki

i papa
nataleczkag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 23:23   #9
neptun
Raczkowanie
 
Avatar neptun
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 114
Thumbs down Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez nataleczkag Pokaż wiadomość
w stalowej woli PRACOWNIA FRYZUR MB to najlepsze miejsce z najlepszym stylista Markiem Bebenkiem!!!
nie zgadzam sie z tym radze sie wam zastanowić zanim tam pójdziecie. pan Marek jest zadufanym w sobie gogusiem, wszystko wie lepiej i nawet jak sie myli to zadziera nosa. byłam wczoraj w pracowni i moja noga więcej tam nie postanie!

przyszłam z zapuszczanymi od roku włosami i pięknym wyraźnym wydrukiem fryzury dobranej idealnie do moich włosów. łatwej do układania, po prostu cud miód i orzeszki.
pan Marek wziął sie za mnie i stwierdził ze tej fryzury nie da sie zrobić na moich włosach, bo mają tendencje do kręcenia sie (a posiadam włosy proste jak druty, nie chcą sie kręcić nawet jak je mecze godzinę lokówką). zdziwiłam sie lekko, tłumacze mu ze one tak wyglądają bo są mokre i rozburzone, a on na to ze wie lepiej. no to sobie myślę niech ci będzie facet, zobaczymy kto ma racje.
oczywiście włosy przy suszeniu całkiem mi sie wyprostowały. panu Markowi trochę zrzedła mina i zaczął wymyślać coraz to nowe powody, dlaczego nie może mi zrobić wybranej prze zemnie fryzury.
chociaż byłam twardo nastawiona na to, iż wreszcie sie obetnę tak ja JA chce, to pan Marek mówił o włosach tak profesjonalnie, że w końcu zmiękłam, i doszliśmy do kompromisu, opartego na moim zdjęciu i zastrzeżeniu ze chce żeby włosy zostały długie.
zamknęłam oczy i odpłynęłam przy dość głośnej muzyce która gra w pracowni, a pan Marek pracował przy moich włosach.
kiedy otworzyłam oczy szlag mnie trafił. moim oczom ukazała sie króciutka wystrzępiona grzywka, na czubku głowy ogromna grzywa wycieniowanych postrzępionych włosów, same włosy króciutkie, ledwo za kark (a przyszłam z takimi za ramiona) a najgorszy był artystyczny wkład pana Marka. zrobił mi przy prawym policzku kwadrat, (takie niby asymetryczne ciecie) wycięty od policzka aż do ucha (tak że w rogu wystawał mi płatek ucha).
po prostu zaniemówiłam nastroszył mi włosy lakierem, pouczył jak je układać i wziął 60 złotych.
kiedy wyszłam z salonu nie minęło 5 minut, a z nastroszonych włosów zrobiła sie ulizana fryzura a' la sierota. wyglądałam jak frankenstein!!!
czułam sie w tej fryzurze okropnie. przepłakałam cały wieczór, cala noc i cały dzień, bo kiedy patrzyłam w lustro widziałam faceta!!
w końcu trochę ochłonęłam i ułożyłam fryzurze całkiem inaczej, w irokeza. dzięki temu nawet to jakoś wygląda, ale przedtem...okropieństwo na sama myśl ze będę sie budzić z tymi włosami na głowie chce mi sie płakać

gdybym dostała pana Marka w swoje ręce...ech szkoda gadać
mimo to nie chce robić panu Markowi antyreklamy, bo sam salon i jego asystentki przypadły mi do gustu. ale tego co zrobił z moimi włosami nie wybacze!!
__________________
Piękno, które jest gładkie i gorące, nazywa sie kobietą.
Władysław Grzeszczyk
neptun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 21:27   #10
lola 25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Byłam w Pracowni MB i muszę przyznać że jest to bardzo dobry salon. Miałam okazję korzystać z usług bardzo dobrych fryzjerów w W-wie i stwierdzam że niczym nie odstaje od tych miejsc. Poziom fachowości i kreatywności wysokiej klasy stylistów polega na tym że potrafią klientce odmówić wykonania fryzury która dla nich będzie pasowała. W zamian za to proponują coś od siebie korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia. My przecież rzadko przy doborze fryzury kierujemy się techniczną stroną pracy(rodzaj włosa,sposób układania się,kształt twarzy itp.) a dobry fryzjer tak. Przy doborze mojej fryzury widziałam zaangażowanie P.Marka i przedstawiał argumenty które mnie przekonały!! Nie mówił że zrobi mi taką fryzurę bo ma wizje tylko poparł swój pomysł konkretnymi, fachowymi argumentami. Uważam że niektórzy z klientów nie dorośli jeszcze do tego by docenić prawdziwego fachowca ale to nie znaczy że nim nie jest!!! Pracownia jest to miejsce gdzie można z zaufanie powierzyć swoje włosy P.Markowi i personelowi pod warunkiem że się ma otwartą głowę na nowe pomysły.
lola 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 14:55   #11
neptun
Raczkowanie
 
Avatar neptun
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 114
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

profesjonalista dobiera fryzure odpowiednią do wyglądu, rodzaju włosów i bierze pod uwage wymagania klienta. pan marek nie zrobil dla mnie zadnej z tych rzeczy, wiec uważam ze jest grubo przereklamowany. sposób w jaki mnie obciął W OGOLE nie pasuje do moich włosów, a układanie ich zajmuje mi dwa razy wiecej czasu niż przed wizytą w tym 'wspaniałym' salonie. fryzury, którą wybrałam szukałam dlugo i byla dobrana idealnie do moich włosów, a nie jakąś fanaberią nie wiadomo skąd. a do tego, żeby ktoś komu płace nie szanowal moich oczekiwan nigdy nie dorosne:/ 'z zaufaniem powierzyć swoje włosy'? minał juz miesiąc, a ja codziennie kiedy patrze w lusto, żałuje swojej wizyty u pana Marka i tego że poddałam sie jego 'nowym pomysłom'...
__________________
Piękno, które jest gładkie i gorące, nazywa sie kobietą.
Władysław Grzeszczyk
neptun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 19:43   #12
YOostyneczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

może macie jeszcze kogoś do polecenia?? :P
YOostyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:03   #13
MoNkA.B
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez YOostyneczka Pokaż wiadomość
może macie jeszcze kogoś do polecenia?? :P
Podpinam sie pod pytanie

A jesli chodzi o salon MB to slyszalam o nim dobre opinie, jednakze nie mam wlasnych doswiadczen....
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:21   #14
neptun
Raczkowanie
 
Avatar neptun
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 114
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez MoNkA.B Pokaż wiadomość
Podpinam sie pod pytanie

A jesli chodzi o salon MB to slyszalam o nim dobre opinie, jednakze nie mam wlasnych doswiadczen....
Podobno w salonie Gabrielle (czy jakoś tak) znają sie na rzeczy. Ech ale o pracowni fryzu MB tez słyszałam pochlebne opinie . Trudno, trzeba testowac na sobie żeby trafic na tego jedynego fryzjera
__________________
Piękno, które jest gładkie i gorące, nazywa sie kobietą.
Władysław Grzeszczyk
neptun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:03   #15
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Smile Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Pracownia fryzur MB .. i niekoniecznie musi to być pan Marek ale jego asystentki byłam bardzo zadowolona.. przede wszystkim oni stwarzają tam dobrą atmosfere :P
niedlugo znów sie wybieram na podcięcie końcówek.
Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:30   #16
helenka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

salon Fryzjerski "BASIA" w Rozwadowie
helenka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:31   #17
helenka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

w rozwadowie u Basi jest super chodze tam juz rok jestem strasznie zadowolona Polecam !
helenka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:35   #18
helenka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

to zamiast 60 zł zaplacisz polowe mniej a bedziesz zadowolona u basi w rozwadowie
helenka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:15   #19
YOostyneczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Ja apropo salonu Marka Bembenka nie słyszałam zadnej dobrej opinii. Ścina wszystkich podobnie nawet jeśli jasno określi się fryzurę jaką chce sie mieć.
YOostyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 11:54   #20
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

ja oczywiscie znowu mam problem do jakiego fryzjera by tu sie wybrac Bembenka i Ilone omijam z daleka zastanawiam sie nad tym GABRIELLEM moze cos więcej o nim słyszałyście? ciekawe ile sobie wołają za koloryzacje?
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 18:00   #21
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

up, up podbijam
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:36   #22
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

NO I WŁASNIE WRÓCIŁAM POSZŁAM DO GABRIELA (NAPRZECIWKO BANKU PEKAO BP) ZROBIŁAM SOBIE BLOND PASEMKA MAM WŁOSY ZA RAMIONA I ZAPŁACIŁAM 110 ZL. NO I TRZEBA POWIEDZIEC ZE CAŁKIEM CAŁKIEM CHYBA BEDE JUZ TAM CHODZIC CHYBA NAJBARDZIEJ PRZEKONAŁY MNIE DYPLOMY KTÓRE TAM WISIALY NA SCIANACH BYLO ICH MNOSTWO STOSUJA TAM KOSMETYKI REVLONU MIMO ZE ROZJASNIAŁAM WŁOSY TO PO FARBOWANIU SA ONE TAKIE MIĘCIUTKIE I GŁADKIE AHA I KOSMETYCZKA OBOK TEZ JEST FAJNA BO TAM TEZ JUZ OCZYWISCIE BYŁAM
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:04   #23
maria 34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez YOostyneczka Pokaż wiadomość
Ja apropo salonu Marka Bembenka nie słyszałam zadnej dobrej opinii. Ścina wszystkich podobnie nawet jeśli jasno określi się fryzurę jaką chce sie mieć.
Witam.
Byłam w Pracowni MB i muszę powiedzieć że personel zna się na rzeczy, a poza tym jest miło i przyjemna muzyka. U P.Marka nie byłam, ale nie widzę konieczności strzyc się u właściciela ponieważ pracownice są super!!!.
Nie zapominajmy że zawsze w takich miejscach pracują inni poza właścicielem i nie jest to jednoznaczne że nam nie odpowiada właściciel to pracownicy są be.
Pozdrawiam i życzę samych zadowoleń z wizyt u fryzjerów.
maria 34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:39   #24
Agaxstw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

sluchajcie a byla ktoras z was w salonie hm.. nie wiem jak sie on tam nazywa ale znajduje sie w tym bloku 6 pietrowym kolo wiezowca 16 p. , w pierwszej klatce od strony torow w piwnicy.Kolezanka tam byla i za pasemka blond na wlosach dlugosci za lopatki i za podciecie zaplacila 50 zl, takze wydaje mi sie ze tanio , i calkiem ladnie jej zrobila.A chce sobie zrobic passemka i nie wiem gdzie isc
Agaxstw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:02   #25
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

to ten fryzjer naprzeciwko pizzeri da grasso? nie bylam tam ale 50 zł zadlugie wlosy to naprawde tanio, a tak z własnych doswiadczen jesli chcesz zrobic sobie pasemka to polecam fryzjera w akademiku meskim na ofiar katynia 6 tam zapłacisz za wlosy za łopatki około 90 zł ( rok temu moze teraz jest drożej0 pytaj szczegolnie o Cecylie ona fajnie robi wlosy, troche taniej jest u fryzjera kolo herbaciarni w tym samym budynku co jest sklep indyjski tylko ze od tyłu ( nie wiem czy cos z tego z rozumiałaś) tam sie pytalam o pasemka przed swietami jeden kolor - 70 zł a dwa -85, napeweno odradzam gabriela bo za drogo, ilone omijaj z daleka( patrz kilka postów wyrzej) . No to by bylo chyba wsio mam nadzieje ze cos ci to pomoze pozdrowienia
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 16:56   #26
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

ja w końcu mam swoją fryzjerkę, byłam u niej z 7 razy i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła

co prawda nie pracuje już w Stw, ale w Nisku, więc blisko.
przede wszystkim cenie ją za to, że zawsze obcina mi na taką długość jak chcę, a nie jak to bywało w innych salonach - proszę o ścięcie 2cm a wychodzę z włosami krótszymi od 10cm
i grzywkę zawsze ścina tak jak chce, nigdy za krótko [w innych salonach zawsze mi obcinają po swojemu]

za obcięcie, modelowanie/prostowanie bierze ok 25zł

edit: jeśli jest ktoś zainteresowany to podam nazwisko.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:27   #27
YOostyneczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Ja jestem zainteresowna nazwiskiem tej pani i jakbyś mogła powiedz gdzie znajduje się jej salon i czy dobrze robią tam pasemka
YOostyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:48   #28
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

tak tak ja też chce podaj prosze nazwisko, zakład w którym pracuje i telefon jesli masz
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 20:08   #29
paatyrycjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Polecam Wiolette Kęsy a tak w ogóle czy da rade w okolicy Stalowej przedłużyć włosy? >>
paatyrycjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 14:48   #30
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez neptun Pokaż wiadomość
nie zgadzam sie z tym radze sie wam zastanowić zanim tam pójdziecie. pan Marek jest zadufanym w sobie gogusiem, wszystko wie lepiej i nawet jak sie myli to zadziera nosa. byłam wczoraj w pracowni i moja noga więcej tam nie postanie!

przyszłam z zapuszczanymi od roku włosami i pięknym wyraźnym wydrukiem fryzury dobranej idealnie do moich włosów. łatwej do układania, po prostu cud miód i orzeszki.
pan Marek wziął sie za mnie i stwierdził ze tej fryzury nie da sie zrobić na moich włosach, bo mają tendencje do kręcenia sie (a posiadam włosy proste jak druty, nie chcą sie kręcić nawet jak je mecze godzinę lokówką). zdziwiłam sie lekko, tłumacze mu ze one tak wyglądają bo są mokre i rozburzone, a on na to ze wie lepiej. no to sobie myślę niech ci będzie facet, zobaczymy kto ma racje.
oczywiście włosy przy suszeniu całkiem mi sie wyprostowały. panu Markowi trochę zrzedła mina i zaczął wymyślać coraz to nowe powody, dlaczego nie może mi zrobić wybranej prze zemnie fryzury.
chociaż byłam twardo nastawiona na to, iż wreszcie sie obetnę tak ja JA chce, to pan Marek mówił o włosach tak profesjonalnie, że w końcu zmiękłam, i doszliśmy do kompromisu, opartego na moim zdjęciu i zastrzeżeniu ze chce żeby włosy zostały długie.
zamknęłam oczy i odpłynęłam przy dość głośnej muzyce która gra w pracowni, a pan Marek pracował przy moich włosach.
kiedy otworzyłam oczy szlag mnie trafił. moim oczom ukazała sie króciutka wystrzępiona grzywka, na czubku głowy ogromna grzywa wycieniowanych postrzępionych włosów, same włosy króciutkie, ledwo za kark (a przyszłam z takimi za ramiona) a najgorszy był artystyczny wkład pana Marka. zrobił mi przy prawym policzku kwadrat, (takie niby asymetryczne ciecie) wycięty od policzka aż do ucha (tak że w rogu wystawał mi płatek ucha).
po prostu zaniemówiłam nastroszył mi włosy lakierem, pouczył jak je układać i wziął 60 złotych.
kiedy wyszłam z salonu nie minęło 5 minut, a z nastroszonych włosów zrobiła sie ulizana fryzura a' la sierota. wyglądałam jak frankenstein!!!
czułam sie w tej fryzurze okropnie. przepłakałam cały wieczór, cala noc i cały dzień, bo kiedy patrzyłam w lustro widziałam faceta!!
w końcu trochę ochłonęłam i ułożyłam fryzurze całkiem inaczej, w irokeza. dzięki temu nawet to jakoś wygląda, ale przedtem...okropieństwo na sama myśl ze będę sie budzić z tymi włosami na głowie chce mi sie płakać

gdybym dostała pana Marka w swoje ręce...ech szkoda gadać
mimo to nie chce robić panu Markowi antyreklamy, bo sam salon i jego asystentki przypadły mi do gustu. ale tego co zrobił z moimi włosami nie wybacze!!

Moja szwagierke zalatwil tak samo Doskonale Cie rozumiem z ta depresja po tym jak Ci obcial wlosy krocej niz chcialas , ja tez kilka razy mialam podobnie... strasznie ciezko zaakceptowac taka kleske ..Kiedys beczalam 2 tygodnie pod rzad , za kazdym razem kiedy spojrzalam w lustro lub dotknelam wlosow.Pewna "fryzjerka" mnie tak zalatwila ze z wlosow zapuszczanych do slubu zostalo mi z 10 cm ... na dwa miesiace przed weselem
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-20 17:40:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.