Dieta Beyonce - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 15:40   #61
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez niewazne. Pokaż wiadomość
. nie wiem, czy to głupota, czy desperacja. aż brak mi słów po prostu.

desperacja
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:51   #62
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
no to akurat nie byla zadna madrosc zyciowa, no ale dobra. wlasnie widze, ze zalozylas konto specjalnie dla tego watku, ale najpierw zasmiecilas kilka innych wątków pytaniami od to jak założyć swój własny.
Nie wątków pare utworzyła tylko postów napisała pare, to jest różnica. Pozatym co to ma do tematu..

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:52
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:53   #63
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Nie wątków pare utworzyła tylko postów napisała pare, to jest różnica.

napisałam, że zaśmieciła, a nie utworzyla
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:56   #64
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
napisałam, że zaśmieciła, a nie utworzyla
aaaa sorki nie doczytałam


Autorko wątku skoro sama piszesz że nic Ci się nie wylewa i nie jesteś okrągła to zawsze się chyba sobie podobałaś to czemu chcesz teraz być chudsza? Wiem że będziesz miała 18 itd. ale czemu uważasz że dobre wrażenie zrobisz jeśli schudniesz?
Znam taką jedną dziewczyne co po końcu roku szkolnego zaczęła się nagle odchudzać żeby po wakacjach wrócić chuda i teraz ma anoreksje.

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-02-06 o 16:01
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:16   #65
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

życie sie mówi .. mi do anoreksji dalekoooo ;]
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:18   #66
perlaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Kujawski
Wiadomości: 96
Dot.: Dieta Beyonce

Może po takiej diecie zrzuciłabyś na wadze, ale niekoniecznie będziesz wyglądać szczuplej! Co Ci po tym, jak na urodzinach będziesz taka słaba, że nawet nie będziesz mogła się bawić? Najprawdopodobniej nie będziesz miała nawet ochoty na zabawę. Aż mnie trzęsie jak słyszę o dziewczynach, które tak drastycznie się odchudzają. Po co niszczyć zdrowie? Wiesz, że ideałem kobiecości nie jest wiszak, tylko kobieta o pełnych kształtach?
Dieta jest dobra, ale tylko taka dobrana przez lekarza.
perlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:23   #67
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

[QUOTE=perlaine;17003809]

ty mi to mowisz ? pe;ne ksztalty ? 52 kg ?wybacz ale smieszna jestes ..
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 16:24   #68
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Dieta Beyonce

autorko,
ale beyonce jest grubiutka, ma szerokie biodra i szczyci sie ze ma taka figure gruszki.
sama zobacz, a rihanna też.

wyglądają pieknie.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:25   #69
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
życie sie mówi .. mi do anoreksji dalekoooo ;]


a myślisz, ze dziewczyny chore na anoreksje ją planowały?kazda tak myslala, ze tylko schudnie pare kilo i koniec.

poza tym z tego co piszesz wynika, że się dosc dobrze czujesz sama ze sobą. wiec zastanow sie, czy naprawde schudniecie tych 7kg w 2tyg tak nagle podniesie Twoje samopoczucie i odmieni Twoje zycie. zadowolenie musi przede wszystkim wyjść ze środka, z samej Ciebie a nie z tego ile wazysz i jaki masz rozmiar. szczupli ldzie tego sa nieszczesliwi i niezadowoleni z siebie.

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2010-02-06 o 16:27
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:26   #70
perlaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Kujawski
Wiadomości: 96
Dot.: Dieta Beyonce

Katarzyna_92
Ja Ciebie nie obrażam, więc Ty mnie również nie powinnaś. Czy ja napisałam, że uważam siebie za ideał? Nie. I wcale nie uważam, że mam pełne kształty, ale chuda też nie jestem. Waga nie zawsze jest odzwierciedleniem wyglądu, wiesz?

Edytowane przez perlaine
Czas edycji: 2010-02-06 o 16:28
perlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:29   #71
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Dieta Beyonce

To już lepsza jest "dieta" z tussipectem bo tam przynajmniej jest ruch i się nie trzeba głodzić.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 16:35   #72
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17003919]autorko,
ale beyonce jest grubiutka, ma szerokie biodra i szczyci sie ze ma taka figure gruszki.
Sama zobacz, a rihanna też.

Wyglądają pieknie.[/quote]


ja wiem jak one wygladaja wiec nie udwaj madrej ! Przeczytaj pierwszy post i nara

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez perlaine Pokaż wiadomość
Katarzyna_92
Ja Ciebie nie obrażam, więc Ty mnie również nie powinnaś. Czy ja napisałam, że uważam siebie za ideał? Nie. I wcale nie uważam, że mam pełne kształty, ale chuda też nie jestem. Waga nie zawsze jest odzwierciedleniem wyglądu, wiesz?

ale smieszy mnei jak ktos wazy 50 kg i mi mowi ze wazne sa kobiece kstzalty ;D daruj sobie ZEGNAM BEZ ODP. ;]
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:46   #73
perlaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Kujawski
Wiadomości: 96
Dot.: Dieta Beyonce

http://www.kobieta.pl/zdrowie/diety/...ajaca-beyonce/

TO jest dieta Beyonce. Ona piła ten napój, ale nie zrezygnowała z posiłków stałych.
PS. Jeśłi zakłada się wątki na forum, trzeba być przygotowanym na różne opinie, a nie ładnie mówiąc "wypraszać" osoby wypowiadające się.
perlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:48   #74
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: Dieta Beyonce

Na krótką metę możesz tak jeść, nie będziesz mieć dużego uszczerbku na zdrowiu.
btw, albo będziesz brać tzw.' wspomagacze', albo nie wytrzymasz. Bynajmniej, życzę powodzenia.
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:59   #75
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez perlaine Pokaż wiadomość
http://www.kobieta.pl/zdrowie/diety/...ajaca-beyonce/

TO jest dieta Beyonce. Ona piła ten napój, ale nie zrezygnowała z posiłków stałych.
PS. Jeśłi zakłada się wątki na forum, trzeba być przygotowanym na różne opinie, a nie ładnie mówiąc "wypraszać" osoby wypowiadające się.

ale ja napisalam cos w pierwszym poscie ;D hahaha .. spoko loko

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

http://www.koktajle.dlamnie.com/kokt...chudzajacy.htm

co myslicei o tych koktajlach ? ;>
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:07   #76
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dieta Beyonce

przepraszam za bycie nieco zasadniczą, ale jako ofiara zaburzeń odżywiania która doskonale wie, jak się to piekło zaczyna powiem tak:
zamiast pić tylko tą wodę kup sobie karnet na siłownię/fitness i chodź codziennie i zaraz wypiękniejesz, poczujesz się atrakcyjniejsza

co Ci z tej głodówki? pozbędziesz się wody i rozregulujesz sobie metabolizm, ok. ale raczej rozumu do tej pustej, tępej główki się nie naleje...

i obżeranie się a później kompulsywna głódówka to wbrew pozorom wyjście dla cieniasów... bo wstanie sprzed kompa i ruszenie dupki to dużo trudniejsza sprawa.

dziewczyny, po wysypie dzisiejszych wątków podejrzewam że połowa z nich, tak jak ten to zabawy znudzonej dzieciarni :|
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:09   #77
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Dieta Beyonce

Ta "dieta" była jakiś czas temu opisana w Cosmo/Joyu/Glamour/Innym Elle (czytałam ją w podróży i pamiętam, że rzuciło mi się coś takiego w oczy, chyba w okolicach gwiazdki).

Odnośnie samej diety, mam przyjaciółkę, która jakiś czas temu przeszła na jedną z głodówek (w jej wypadku było to 600kcal przez okres jakiś 2miesięcy). Jedyne, co się z nią działo podczas głodzenia się, to była bardzo nerwowa. Schudła 18kg, nie przybyło jej przez pół roku. Teraz oczywiście nadrobiła już stracone kilogramy, a nawet nieco więcej (i dalej się ze mną kłóci, że to nie efekt jojo, nie przyjmując argumentów, że owa reakcja może nastąpić do 2 lat po zakończeniu diety), ale większych uszczerbków na zdrowiu nie doznała, "miała szczęście" (przemiane materii ma dalej nadzwyczaj dobrą, włosy i paznokcie zdrowe, problemów z cerą brak). Ale co to za szczęscie, jeśli dwa miesiące ma wycięte z życia i to jeszcze praktycznie nic nie zyskała. Pół roku z wagą bliską ideału, czy warto? A teraz znów dodatkowe kilogramy i kolejne plany na "zdrową" dietę (ciekawe, kiedy jej organizm nie wyrobi, oczywiście rad słuchać nie chce).

Zastanów się porządnie, zanim się wpakujesz w głodówkę. Nie wszystkim, jak mojej kumpeli, się poszczęsci i zdrowie będzie (mniej więcej) w stanie nienaruszonym. Wiem po sobie, pierwszy raz zaczęłam się odchudzać jeszcze w gimnazjum, gdy ważyłam zupełnie normalnie (ważyłam przy 180 wzrostu 65kg) . Oczywiście była to głodówka, jedna, druga i tak chudłam, tyłam, chudłam. Gdybym w ogóle się nie odchudzała, byłabym dziś prawdopodobnie zadowoloną ze stanu swojej wagi 20latką. A tak? W skrajnym etapie swojego życia dobiłam do 90kg. Wtedy powiedziałam "dość" i zaczęłam się zdrowo odchudzać (sporo już schudłam, zajęło mi to bardzo dużo czasu, ale było warto). Teraz nigdy nie zamienie porządnej porcji ruchu i zdrowego jedzenia na diete cud. Mam energię do życia, częściej uśmiech na twarzy, zdrowe włosy, cerę, a nie jak na głodówce, do płaczu doprowadza mnie deszcz, który pada za oknem (a dodaj do tego cotygodniowe "od poniedziałku się odchudzam", po czym po dniu niejedzenia rzucanie się na posiłek i wyrzuty sumienia, zaniżoną samoocenę, koszmar). Przemyśl to.

Niezależnie od wyboru, trzymam kciuki i mam nadzieję, że Twój organizm będzie funkcjonował przed dietą tak samo jak i po.
__________________
W skrócie Brołdi

Edytowane przez broadwaydream
Czas edycji: 2010-02-06 o 17:13
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:24   #78
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
mam tak urodziny ;] zycie noo ;] wez przeczytaj moj pierwszy wpis i powinienes sie zorietowac ze nie powinnno cie tu byc ;]
Nie powinno mnie tu byc?! Dziewczyno, Tobie musi ktoś uświadomić, że zniszczysz siebie taką dietą! Weź się za ćwiczenia, niemożliwe jest, zebyś w tak krótkim czasie zrzuciła tyle kilo!
Odchudzanie się to długofalowy proces, nie powiesz 'hop!' i nie zrzucisz 7 kilo. Zresztą, to co zrzucisz na 'diecie' to będzie sama woda,a nie tłuszcz.
Weź się lepiej za ćwiczenia, odbuduj formę fizyczną... Od razu będziesz się lepiej czuć...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:33   #79
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Dieta Beyonce

i tak nei wytrzymałabys 2 dni bez jedzenia, myslisz ze to takie proste. Przeciez chodzisz do szkoly masz jakies zajecia fizyczne, na samej wodzie daleko nie zajedziesz, no moze karetką do szpitala
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 21:56   #80
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Dieta Beyonce

I niech ktoś mi powie, że 18stka = dorosłość...
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 09:26   #81
Karo0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Dieta Beyonce

A ja polecam Ci diete South Beach . Jest bardzo zdrowa a podczas 1 fazy, która trwa tylko 14 dni mozna schudnac od 4 do 7 kg. Na 2 fazie ok. 1 kg tygodniowo .
Jest bardzo duzo watków na jej temat poszukaj w wyszukiwarce.
Karo0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 09:44   #82
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Dieta Beyonce

Założę się, że ona 3 dni na tej diecie nie wytrzyma xD

A co do tego, że Beyonce ją stosowała - pewnie 80% tego co niby schudła to jej odessali
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 11:57   #83
MakaronSwiderek
Rozeznanie
 
Avatar MakaronSwiderek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 726
Dot.: Dieta Beyonce

Jeśli się uparłaś, to jak na chwile obecna chyba nic Cię nie przekona. Może zrozumiesz głupotę takiego podejścia po 2-3 dniach.
Rzucisz się na jedzenie i efekt jojo murowany.
Btw jeśli w 100% wierzysz mediom to życzę powodzenia.
__________________
"Some people believe in God, I believe in Music. Some people pray, I turn up the radio. "


1
0 przykazań żywieniowych!
Dietetyczne FAQ!

moje przewodniki redukcyjne
MakaronSwiderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 13:06   #84
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Dieta Beyonce

ale smieszy mnei jak ktos wazy 50 kg i mi mowi ze wazne sa kobiece kstzalty ;D daruj sobie ZEGNAM BEZ ODP. ;][/QUOTE]

O Boże.... Tak szczerze mówiąc, to po Twoich wypowiedziach mam raczej wrażenie, że kończysz lat 14 a nie 18...
Sama się ośmieszasz, uważając że osoba mająca 165 cm i 50 kg, nie posiada kobiecych kształtów... Moja kumpela ważyła tyle samo przy 160 cm, a miała rozbudowane biodra i nieźle umięśnione łydki, w ogóle, jej figura była bardzo kobieca. Z resztą, nie od dzisiaj wiadomo, że nie należy patrzeć na wagę, ale na wymiary, ze względu na chociażby masę mięśniową, kości, wodę w organizmie.... Często bywa tak, że osoba wysportowana, zgrabna waży więcej, niż osoba grubsza o tym samym wzroście, głównie przez masę mięśniową. Dlatego zanim napiszesz coś równie głupiego, poczytaj trochę.
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 13:47   #85
Katja80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 66
Dot.: Dieta Beyonce

Ja mam dietę ułożoną przez lekarza- dietetyka, naprawde dobrze zbilansowaną, nie jakieś zupy-cud, i napoje-bogów... a chudnę teraz prawie 2 kg tygodniowo - wiem, że pózniej bedzie wolniej, ale lekarka mi wszystko zaplanowała itd...
Reasumując, znajdz gdzieś diete 1000 kcal, i zacznij ją stosowaeć, plus ćwicz - może nie ubędzie ci 10 kg, ale ze 3 kg, ale wówczas będziesz wygladała dobrze... bo po takim napoju, to nigdy nie uwierzę, że będziesz wyglądała ładnie - szczupło - być może, ale nie ładnie.
Nie wierz we wszystko co piszą w gazetach o dietach gwiazd... to najczęściej nie ma nic wspólnego z rzeczywistością (jestem PR-owcem, i wiem jak działają takie mechanizmy manipulowania informacją)

Jeszcze tylko chciałam dodać, że pierwszy raz zaczęłam się odchudzać własnie w wieku 18 lat, stosując rózne dziwaczne dieto-głodówki, kopenhaskie, szwedzkie itd... generalnie te które obiecuja cuda w stylu 8 kg w 2 tyg.... z różną częstotliwością i w miarę wzrostu wagi, bo efekt jo-jo bywał, oj bywał, dobiłam w wieku 29 lat do 110 kg.... także to tak ku przestrodze. Teraz chudnę z lekarzem dietetykiem, i plan jest ułożony nie na 3 miesiące, ale na rok...
Pozdr.

Edytowane przez Katja80
Czas edycji: 2010-02-07 o 14:10
Katja80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:35   #86
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cześć wszystkim
Dziś dzień pierwszy .. do teraz wypiłąm jedna litrową butelke wody ... zaraz zabieram sie za wycisnakie soku z cytrynki ;P i od jutra z tą mikstura Pozdrawiam ;*
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:25   #87
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: Dieta Beyonce

Wypiłaś za mało o 2-3 litry.
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:13   #88
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez ameliax Pokaż wiadomość
Wypiłaś za mało o 2-3 litry.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:58   #89
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

nie chcialo mi sie pic ani nie bylam głodna wiec nie pilam ;P
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 22:20   #90
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: Dieta Beyonce

To nie jest wytłumaczenie. Warunkiem przeprowadzenia głodówki jest picie.
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.