Zdrada - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-17, 15:55   #31
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdrada

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie zostanę zaraz zrugana przez kalincię, ale odniosę się tylko do "człowiek nie jest stworzony by żyć z jedną osobą". To nie jest prawda, a przynajmniej nie cała według badań, im wyższe IQ, tym mniejsze skłonności do zdrady. Poza tym część ludzi to tzw. seryjni monogamiści, tj. nie muszą całego życia spędzić z jednym partnerem (jak łabędzie, które po śmierci drugiego pozostają same), ale w jednym czasie mają tylko jednego partnera.

Także patrząc od strony biologicznej nie każdy ma skłonności do zdrady
Dlaczego zrugana? Ja jestem seryjną monogamistką. Jak kocham, to nie zdradzam.
Tylko, że nie zawsze związek się kończy w tym samym czasie co miłość. Z różnych przyczyn (patrz: dlaczego tkwimy w niesatysfakcjonujących związkach)

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Nie ma zdrady, nie ma dodatkowego bodźca - tajemnicy, kombinowania. Ja jestem seryjną monogamistką, póki kocham, nie zdradzam. Ale w związku po wypaleniu uczucia często się zostaje...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 16:36   #32
alki22081993
Przyczajenie
 
Avatar alki22081993
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zdrada

Nie chce zdradzać.. ale coś w tym jest czegoś brak.. nie wrzucę 6 lat by się pobawić. Kocham.. chce by było ok ale musimy poważnie porozmawiać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
alki22081993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:11   #33
jotkape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zdrada

Alki ja Cię rozumiem... mam to samo od jakiegoś czasu. Jesteśmy razem 6 lat, po roku zaszłam w ciążę, co trochę przyspieszyło wiele rzeczy, potem niedługo zdecydowaliśmy się na drugie dziecko. A teraz jestem zmęczona, sfrustrowana, brakuje mi wielu rzeczy. I tym bardziej mi źle, że ja mojemu mężowi już kilka razy podpowiadałam, że chcę zmian, że mnie rutyna nuży. Kilka razy go namówiłam na urozmaicenia, ale nie wiem, jego to chyba w ogóle nie kręci bo jakoś nie łapie. Jak się o coś upomnę to ok, zgadza się, ale żeby sam cokolwiek zaproponować to zero inicjatywy... ja czasem już próbuję go tylko lekko kierować na jakieś pomysły, ale nic, zero... a takie wykonanie schematu jak mu powiem dosadnie co chcę też mnie nie kręci:/ chciałabym, żeby mnie czasem zaskoczył, żeby sam wyszedł z inicjatywą... a potem się dziwi, że ja nie mam ochoty na seks, kiedy mnie się rzygać chce jak myślę, że znowu będzie tak samo... nie powiem, on się niby stara, zawsze mam grę wstępną... tylko co mi po niej, jak ona wg. jakiegoś scenariusza chyba jest:/ Wiem jak mnie dotknie, kiedy rozbierze, kiedy będzie oral, wszystko wiem... i tak od 6 lat.... a u nas to ja byłam doświadczona, dla niego jestem pierwszą kobietą, więc zamiast próbować wszystkiego korzystając z mojej otwartości on nic
jotkape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:32   #34
alki22081993
Przyczajenie
 
Avatar alki22081993
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zdrada

No właśnie.. z seksem u mnie to samo w sumie prubujemy nowych pozycji ale brak nam spontaniczności a pozwolić sobie na nią nie możemy ze względu na dzieci.. może ty sprubuj czegoś innego ubierz jakąś seksowną bieliznę albo rajstopy.. ja juz wszystkiego prubowalam.. są dobre i złe dni.. ostatnio atak myślałam może by to coś zmieniło gdybym ja przyszła zaczęła wszystko i w ogóle wtedy jest też inaczej bo w końcu jakąś zmiana. !?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
alki22081993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:00   #35
jotkape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zdrada

Fakt, dzieci często utrudniają działania. Ale nawet jak dzieci nocują u dziadków to doopa :/ jeśli cokolwiek, to z mojej inicjatywy... a mnie też się nie chce ciągle tak próbować jeśli nie widzę żadnych skutków... i stąd też myśli same przychodzą czasem... zazdroszczę laskom, które mają problem z facetami posiadającymi fantazję
jotkape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 00:47   #36
alki22081993
Przyczajenie
 
Avatar alki22081993
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zdrada

Każdy człowiek jest inny.. np te które takich mają pewnie brakuje im normalności. Zawsze pragniemy tego czego nie posiadamy.. tak to już jest.. jedno zrozumiałam na naszych facetów nie ma rady albo żyjemy razem albo osobno.. zmieniać kogoś na sile nie będziemy. . Ale może się okazać że w nas tkwi ten problem ze wychodzi z założenia że ty odmuwisz dlatego nie zmienia nic a może poprostu lubi jak kobieta wykazuje inicjatywę. A może poprostu tak mu się podoba jak jest i mu tak wygodniej !??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
alki22081993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:22   #37
cezarycezary3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zdrada

Wypowiem się prawdopodobnie jako pierwszy facet w tym temacie. Co prawda założyłem konto bo chciałem Was prosić o pomoc w wyborze bielizny dla mojej partnerki (niestety nie obdarzono mnie czymś co nazywa się gust . Zaciekawił mnie sam temat i postanowiłem przejrzeć go pobieżnie.

Napiszę Ci teraz jak to wygląda wg. mnie z perspektywy Twojego męża i Ciebie.

Twój mąż pracuje od rana do wieczora bo chce zapewnić Tobie i dzieciom jak najlepsze życie. Poświęca się i ma nadzieje, że dzięki temu Ty będziesz szczęśliwa, a dzieci zawsze będą miały matkę przy sobie. Chce wrócić do kraju bo mimo większych pieniędzy spędza z Wami bardzo mało czasu. Zapewne chciałby więcej czasu poświęcić Wam.

Ty z tego co czytałem to nie pracujesz. Zaczyna Cię ciągnąć do czegoś nowego z prostego powodu. W tym związku się nie realizujesz. Mąż "robi karierę", a Ty tylko zajmujesz się dziećmi. To pewnego rodzaju zazdrość o to, że on chodzi do pracy, ma tam znajomych i pewnie koleżanki. Jest Ci źle z tego powodu bo jak pisałaś znajomych po za nim nie masz.

Wg. mnie winę wina tego stanu rzeczy leży po obu stronach, ale Ty musisz coś zmienić . Nie w związku, ale w Waszym życiu.

Porozmawiaj z mężem, powiedz mu, że brakuje Ci jego obecności w domu. Zaproponuj, aby skrócił czas pracy, w zamian za to Ty idź do pracy. Oboje pracując na równych etatach zarobicie więcej niż on sam od rana do wieczora. Dzieci w tym czasie do przedszkola, ew. opiekunka jeśli zarobki Wam pozwolą. Dzięki Twojej pracy, myślę że będziecie w stanie odłożyć trochę gorsza i za jakiś czas wrócić do polski z gotówką, która pozwoli Wam rozkręcić może jakiś biznes, albo zainwestować pieniądze we własne mieszkanie. Jak zauważyłaś to taki kompromis, między chęcią powrotu przez Twojego męża i zapewnieniem dzieciom dobrej przyszłości. W dodatku Ty wyrwiesz się z domu, poznasz koleżanki, kolegów. Będziesz miała z kim wyjść poplotkować (i nie mówcie mi, że nie plotkujecie .

Wg. mnie to właśnie Ciebie dręczy, brak samorealizacji. Mam nadzieje, że choć trochę Ci pomogłem. Pozdrawiam, życzę szczęścia
cezarycezary3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 16:11   #38
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdrada

Cóż, jeśli ktoś nie chce, z różnych powodów, odchodzić od swojego partnera, a nie kocha go już w taki sposób, że o innych w swoim życiu nawet nie potrafi myśleć, to jest to grunt pod zdradę. W przypadku obu płci zresztą.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 10:35   #39
jotkape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zdrada

Alki nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie mój mężczyzna od początku nie wykazywał żadnych fantazji... owszem, od początku się bardzo starał, ale w ramach takich bardzo utartych. I tak zostało. Myślałam, ze z czasem mu si to zmieni, w końcu w seksie ciągle się w jakiś sposób dojrzewa, potrzebne jest zaufanie itd. Tym bardziej, że on wcześniej nie był z inną kobietą. Ale mija te 6 lat i nic się nie zmienia. A mnie się znudziło ciągłe inicjowanie zmian. Marzy mi się, by mnie czasem z zaskoczenia np. związał, żebym nie miała pełnej kontroli, żebym była taka trochę bezbronna, podoba mi się taki pomysł bo mam do męza zaufanie i wiem, ze byłoby fajnie a inaczej. Chciałabym jakiś dodatków, urozmaiceń a nie takiej ciągłej rutyny A rutyna jest to i są fantazje o innych
jotkape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 11:08   #40
alki22081993
Przyczajenie
 
Avatar alki22081993
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zdrada

Rozmawialiśmy jest przemęczony a jak wróci z pracy to chce czas dla dzieci bo one przeważnie za pół h idą spać.. jest ok ale przeważnie kolo 20 lezy my to on już zasypia.. nigdy tak nie miała a teraz co się położy śpi. .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
alki22081993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:07   #41
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdrada

Niedługo chyba w takiej sytuacji zatęsknisz za urozmaiceniem. I za tym, żeby ktoś inaczej na ciebie popatrzył niż na oczywistość, którą ma...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 19:14   #42
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Zdrada

Czytam teraz fascynującą książkę napisaną przez psychologa społecznego "Efekt Lucyfera" o tym jak czynniki zewnętrzne wpływają na nasze postępowanie i na przestrzeganie norm moralnych. Okazuje się, że to co wokół nas ma gigantyczny wpływ na to jak się zachowujemy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 17:50   #43
Risa chan
Przyczajenie
 
Avatar Risa chan
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 9
GG do Risa chan
Angry Dot.: Zdrada

Wiadomość usunięta

Edytowane przez Risa chan
Czas edycji: 2015-02-08 o 16:21
Risa chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-27 17:50:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.