Kosmetyki naturalne - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 22:32   #1951
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A z tym pudrem Rimmela to sprawa jest bardziej skomplikowana, bo ja kiedyś znalazłam na stronie producenta skład, i tam talk był!
Wiesz, Rimmel zmienił jego skład - ten bez talku, na bazie mineralnej, jest z takim symbolem listka.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Przyszły mi próbeczki LUMIERE
Nie wiem niestety co pod nie położyć, czytałam, że warto nałożyć filtry ale nie mm niestety jeszcze żadnego. Na filtrowym dziewczyny kuszą, że wchodzą promocje do rossmanów odnośnie SORAYA - nie wiem tylko czy się nadają... Wstrzymam się do czasu aż otrzymam od Was, cierpliwych, jakieś rady
Jak dobrze, że ja się nie dałam z tymi filtrami zwariować.

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-05-10 o 22:50
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 22:49   #1952
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Paranoja, ależ ja też nie! Jeszcze NIGDY nie kupiłam specjalnego filtra do twarzy [19 lat na karku, w mordę jeża!] ale czas najwyższy postanowiłam to zmienić - tym bardziej, że pod minerały chyba jest zalecana warstewka filtru jako primer
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 22:51   #1953
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Paranoja, ależ ja też nie! Jeszcze NIGDY nie kupiłam specjalnego filtra do twarzy [19 lat na karku, w mordę jeża!] ale czas najwyższy postanowiłam to zmienić - tym bardziej, że pod minerały chyba jest zalecana warstewka filtru jako primer
To ja mam trochę więcej na karku i też nigdy filtrów nie używałam (pomijam te, które stosuję opalając się). I nie zamierzam.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 23:15   #1954
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Faktycznie Ale super! I do Polski wysyłają - tylko ciekawe za ile, muszę coś powrzucać do koszyka i zobaczyć
Daj znac jak wyglada sprawa przesylki do Polski-mam nadzieje ze bedzie korzystna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 07:50   #1955
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Sicilia, czy możesz mi podać kilka kodów ze swoich komsetyków Living Nature zakupione na Feelunique.
Jak twoje kody się zaczynają?


poza tym - zmywacz do paznokci Sante super - zapach piękny, zmywa nawet lakier z brokatem
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 07:56   #1956
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
co za krem? potrzebuje czegos pod oczy koniecznie, zreszta jakis dobry nawilzajacy krem na buzke tez by mi sie przydal

i ten puderek mnie zaciekawil

ja polecam żel pod oczy z Lavery, jest bardzo delikatny więc idealny dla osób które nie lubią ciężkich kremów (miałam najpierw próbkę, później kupiłam całe opakowanie ) Zz kremów nawilżających również mogę polecić Ci Laverę i ich krem z liposomami doskonale nawilża i również jest delikatny wiec można użuwać go pod makijaż. Cena też atrakcyjna. Jakiś czas temu w kosmetykach natury mieli promocję na ten krem pod oczy.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 08:14   #1957
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Donoszę wiadomośći na temat AAeco.Wczoraj kupiłam dla siebie płyn micelarny i użyłam pierwszy raz i powiem wam,że miodzioLepszego nie miałam.Po okropnym bioderma ten to cudo.Dał sobie radę z tuszem do rzęs.Oczy nie podrażnione,buzia nie ściągnięta.

Mamie kupiłam koncentrat rewitalizujący i sama mam chrapkę na niego i na pewno kupię-tylko najpierw zużyję chociaż połowę tego co mam

Składy mają bardzo fajne.Podoba mi się ta linia

Jutro pewnie dojdzie mi paczka z kosmetykinatury i nie mogę się doczekać już
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 08:24   #1958
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Donoszę wiadomośći na temat AAeco.Wczoraj kupiłam dla siebie płyn micelarny i użyłam pierwszy raz i powiem wam,że miodzioLepszego nie miałam.Po okropnym bioderma ten to cudo.Dał sobie radę z tuszem do rzęs.Oczy nie podrażnione,buzia nie ściągnięta.

Mamie kupiłam koncentrat rewitalizujący i sama mam chrapkę na niego i na pewno kupię-tylko najpierw zużyję chociaż połowę tego co mam

Składy mają bardzo fajne.Podoba mi się ta linia

Jutro pewnie dojdzie mi paczka z kosmetykinatury i nie mogę się doczekać już
to ten tak https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...inogronem.html ? musze tez za nim popatrze dzisiaj, tylko ciekawe czy znajde

a czy jakis krem z AA eco (o ile taki jest) jest wart polecenia? Albo ten z flos leku?



a czym farbujecie swoje wloski?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 08:41   #1959
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Składy mają bardzo fajne.Podoba mi się ta linia

Jutro pewnie dojdzie mi paczka z kosmetykinatury i nie mogę się doczekać już
Wg mnie te składy są bardzo przecietne, toż to głównie woda +emulgator/emolient, zauwazcie że na początku składu (trzecie, czwarte miejsce) mają Parfum, jednoczesnie producent deklaruje: "0% olejków eterycznych, syntetycznej kompozycji zapachowej, parabenów i innych konserwantów" - to czym w takim razie jest Parfum? Na chłopski rozum nieznana mieszanka konserwantów, bo taki krem konserwowany MUSI być, czyżby polski Lush nam rósł?
To co za Parfum powinno być w malutkiej ilości
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 08:55   #1960
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
to ten tak https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...inogronem.html ? musze tez za nim popatrze dzisiaj, tylko ciekawe czy znajde

a czy jakis krem z AA eco (o ile taki jest) jest wart polecenia? Albo ten z flos leku?



a czym farbujecie swoje wloski?
Tak to ten

Mam krem z flos leku odżywczy i bardzo go lubię

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Wg mnie te składy są bardzo przecietne, toż to głównie woda +emulgator/emolient, zauwazcie że na początku składu (trzecie, czwarte miejsce) mają Parfum, jednoczesnie producent deklaruje: "0% olejków eterycznych, syntetycznej kompozycji zapachowej, parabenów i innych konserwantów" - to czym w takim razie jest Parfum? Na chłopski rozum nieznana mieszanka konserwantów, bo taki krem konserwowany MUSI być, czyżby polski Lush nam rósł?
To co za Parfum powinno być w malutkiej ilości
Ło matko.Napisałaś o tym o czym pojęcia nie mam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 08:58   #1961
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

hm znalazlam na KWC taki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...beeco-bio.html , czy sklad jest ok? Kurcze potrzebuje czegos co mnie nawilzy, zrobi ta buzie taka promienna (nawilzonaw sensie dobrze :P) a jednoczesnie nie bedzie zapychal i podraznial bo mam z tym duzy problem
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 09:29   #1962
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
hm znalazlam na KWC taki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...beeco-bio.html , czy sklad jest ok? Kurcze potrzebuje czegos co mnie nawilzy, zrobi ta buzie taka promienna (nawilzonaw sensie dobrze :P) a jednoczesnie nie bedzie zapychal i podraznial bo mam z tym duzy problem
Bardzo treściwy ten krem, masło shea, oliwa z oliwek (oba maja dużo kwasu oleinowego) sporo emolientów; myśle ze spokojnie może zapchac skóre skłonna do tego. Poszukaj czegoś z pantenolem czy mocznikiem, generalnie z humektantami na poczatku i mniejszą ilość składników odpowiedzialnych za okluzje. Przynajmniej tak mi sie wydaje.
Już, wydaje mi sie, lepsze dla cery skłonnej do zapychania sa te bardziej ubogie AA Eco kremy niż bogate Flos Leku
A próbowałaś Fitomedu Tradycyjnego, niby też ma troche zapychaczy ale recenzji wynika że nei jest taki treściwy?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-05-11 o 09:30
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 09:30   #1963
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

aha czyli tez odpada, dziekuje
nie nie nie probowalam jeszcze, ale moze w takim razie zobacze go
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 09:35   #1964
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
poza tym - zmywacz do paznokci Sante super - zapach piękny, zmywa nawet lakier z brokatem
Co musi mieć zmywacz, żeby zmywał lakier? Zawsze myślałam, że naturalne składniki go nie usuną.

Cytat:
Napisane przez hey
Wg mnie te składy są bardzo przecietne, toż to głównie woda +emulgator/emolient, zauwazcie że na początku składu (trzecie, czwarte miejsce) mają Parfum, jednoczesnie producent deklaruje: "0% olejków eterycznych, syntetycznej kompozycji zapachowej, parabenów i innych konserwantów" - to czym w takim razie jest Parfum? Na chłopski rozum nieznana mieszanka konserwantów, bo taki krem konserwowany MUSI być, czyżby polski Lush nam rósł?
To co za Parfum powinno być w malutkiej ilości
Dlaczego uważasz je za przeciętne? Kurczę, nie mogę znaleźć INCI.

edit: Znalazłam INCI - faktycznie mało toksyczne, ale też mało naturalne. Aczkolwiek na micel chyba się skuszę.


P.S. Widziałyście logo Google? Dzisiaj przeszli samych siebie, piękne jest.

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-05-11 o 09:44
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 10:07   #1965
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Wg mnie te składy są bardzo przecietne, toż to głównie woda +emulgator/emolient, zauwazcie że na początku składu (trzecie, czwarte miejsce) mają Parfum, jednoczesnie producent deklaruje: "0% olejków eterycznych, syntetycznej kompozycji zapachowej, parabenów i innych konserwantów" - to czym w takim razie jest Parfum? Na chłopski rozum nieznana mieszanka konserwantów, bo taki krem konserwowany MUSI być, czyżby polski Lush nam rósł?
To co za Parfum powinno być w malutkiej ilości
Z tego co pamiętam, któraś z dziewczyn pisała do AA i oni twierdzą, że Parfum to ich autorska mieszanka naturalnych olejków eterycznych
Teraz patrzę i rzeczywiście mało tam natury w naturze
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 10:20   #1966
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, któraś z dziewczyn pisała do AA i oni twierdzą, że Parfum to ich autorska mieszanka naturalnych olejków eterycznych
Teraz patrzę i rzeczywiście mało tam natury w naturze
A jednocześnie piszą wielkimi zielonymi literami 0% olejków eterycznych, bardziej skłaniam sie ku przekonaniu że to ich autorska mieszanka konserwantów, bo konserwant musi być
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-05-11 o 10:21
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 10:24   #1967
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, czy to prawda, że nie można stosować olejku migdałowego na oczy? Na moim jest napisane, żeby unikać kontakt z oczami i skaleczoną skórą. Chciałam sobie zrobić płyn dwufazowy do demakijażu, a mam tylko ten olejek (kokosowy się nie nadaje).

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-05-11 o 10:27
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 11:02   #1968
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Wg mnie te składy są bardzo przecietne, toż to głównie woda +emulgator/emolient, zauwazcie że na początku składu (trzecie, czwarte miejsce) mają Parfum, jednoczesnie producent deklaruje: "0% olejków eterycznych, syntetycznej kompozycji zapachowej, parabenów i innych konserwantów" - to czym w takim razie jest Parfum? Na chłopski rozum nieznana mieszanka konserwantów, bo taki krem konserwowany MUSI być, czyżby polski Lush nam rósł?
To co za Parfum powinno być w malutkiej ilości
Zgadzam się w 100% Pamiętam jak byłam w szoku gdy w aptece zobaczyłam ten parfum w czołówce składu. Zresztą AA nigdy nie lubiłam, a ta ich nowa seria wcale mnie nie kusi. Lubię tajemniczość, ale nie w kosmetykach, skład ma być jasny jak twarz gejszy

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26848711]Dziewczyny, czy to prawda, że nie można stosować olejku migdałowego na oczy? Na moim jest napisane, żeby unikać kontakt z oczami i skaleczoną skórą. Chciałam sobie zrobić płyn dwufazowy do demakijażu, a mam tylko ten olejek (kokosowy się nie nadaje).[/QUOTE]

A niby czemu kokosowy się nie nadaje? Ostatnio czytałam że jak najbardziej się nadaje, nawet balm balm ma kokosowy olejek do demakijażu w ofercie. Wyjaśni ktoś?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 11:08   #1969
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

no to ja juz nie wiem, nie kupie tego micela AA, musze porzadnie przesledzic ten watek w wolnej chwili i wybrac cos sensownego do demakijazu
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 11:09   #1970
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość

A niby czemu kokosowy się nie nadaje? Ostatnio czytałam że jak najbardziej się nadaje, nawet balm balm ma kokosowy olejek do demakijażu w ofercie. Wyjaśni ktoś?
Bo kokosowy nie jest płynny i po prostu stężeje mi w butelce.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 11:17   #1971
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Też uważam, że składy AA ECO nie są rewelacyjne. Póki co miałam okazję spróbować balsamu do ciała dyniowego (dynia w składzie bliżej końca niż początku) i koncentratu detox (dla mnie za tlusty, mam mieszaną cerę). Nie było płynu micelarnego, a to może być produkt wart uwagi.
To ja prowadziłam korespondencję z aa eco. Na temat kompozycji zapachowej dostałam następującą odpowiedź:

Składnik PARFUM to substancja zapachowa pochodzenia roślinnego, hipoalergiczna oraz posiadająca certyfikat upraw ekologicznych. Ze względu na duże prawdopodobieństwo uczulenia osób o wrażliwej cerze – olejki eteryczne nie wchodzą w skład naszych receptur.
Absolutnie syntetycznych zapachów, ani barwników nie stosujemy – generalnie w większości naszych produktów pielęgnacyjnych – zwłaszcza tych dostępnych w aptekach.


Dla zainteresowanych wrzucam wszystkie składy linii aa eco (otrzymałam mailem od aa eco).
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf AA ECO INCI.pdf (78,4 KB, 12 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 11:33   #1972
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Też uważam, że składy AA ECO nie są rewelacyjne. Póki co miałam okazję spróbować balsamu do ciała dyniowego (dynia w składzie bliżej końca niż początku) i koncentratu detox (dla mnie za tlusty, mam mieszaną cerę). Nie było płynu micelarnego, a to może być produkt wart uwagi.
To ja prowadziłam korespondencję z aa eco. Na temat kompozycji zapachowej dostałam następującą odpowiedź:

Składnik PARFUM to substancja zapachowa pochodzenia roślinnego, hipoalergiczna oraz posiadająca certyfikat upraw ekologicznych. Ze względu na duże prawdopodobieństwo uczulenia osób o wrażliwej cerze – olejki eteryczne nie wchodzą w skład naszych receptur.
Absolutnie syntetycznych zapachów, ani barwników nie stosujemy – generalnie w większości naszych produktów pielęgnacyjnych – zwłaszcza tych dostępnych w aptekach.

Dla zainteresowanych wrzucam wszystkie składy linii aa eco (otrzymałam mailem od aa eco).
O przepraszam, to pomyliłam zupełnie
Ciekawe właśnie, czym konserwują. Możliwe, że to Parfum to mieszanka jakichś konserwantów?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 11:57   #1973
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Bardzo treściwy ten krem, masło shea, oliwa z oliwek (oba maja dużo kwasu oleinowego) sporo emolientów; myśle ze spokojnie może zapchac skóre skłonna do tego. Poszukaj czegoś z pantenolem czy mocznikiem, generalnie z humektantami na poczatku i mniejszą ilość składników odpowiedzialnych za okluzje. Przynajmniej tak mi sie wydaje.
Już, wydaje mi sie, lepsze dla cery skłonnej do zapychania sa te bardziej ubogie AA Eco kremy niż bogate Flos Leku
A próbowałaś Fitomedu Tradycyjnego, niby też ma troche zapychaczy ale recenzji wynika że nei jest taki treściwy?
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
no to ja juz nie wiem, nie kupie tego micela AA, musze porzadnie przesledzic ten watek w wolnej chwili i wybrac cos sensownego do demakijazu
To kupować te AA Eco (mam na oku zwłaszcza micel), czy nie? I jeśli kupować to gdzie, bo ja na razie nigdzie tej serii nie widziałam? Moja Bioderma niebawem będzie na ukończeniu i potrzebuję dobrego micela, bez świństw znaczy.

U mnie co do natury wszystko zatrzymało się w miejscu. To znaczy ciało i włosy nadal, ale na twarz nie stosuję kompletnie nic oprócz wody (czasem z rumiankiem), kremu Bambino na całą twarz minus broda, a na brodę maści Acnemycin na syfy, bo ostatnio miałam taki wysyp, jakiego moja cera od nastoletnich lat nie widziała. Mam obecnie bardzo ładną buzię. Oczywiście podkłady nie są idealne, jeśli kładzione na tłuściacza Bambino, ale na razie w porównaniu z tym co po naturze było - jest miodzio Tylko what next? Czyżbym całe życie miała pozostać w takim minimaliźmie, czy coś da się z tym zrobić sensownego? Od czego zacząć najpierw - czy od nawilżaczy (kremy), czy od oczyszczaczy (glinki), czy wprowadzić jakiś tonik? Wszędzie piszą, że skóra ze skłonnością do trądziku, zaskórników itp. powinna być delikatnie, ale dobrze pielęgnowana. Moja natomiast nienawidzi pielęgnacji. Czasem mam wrażenie, że ten cały syf tylko jej służy

Mam pytanie odnośnie Neutrogeny. Czy jest coś w tej marce, co ma w większości naturalny skład?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 12:06   #1974
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

seige na pewno lepszy micel aa eco niż bioderma. Sama go chętnie kupię, ale jeszcze nie widziałam. Z Neutrogeny nie znam nic naturalnego i tam się niczego takiego nie spodziewam.

kotwilka Pani z aa eco napisała, co tam jej "linia programowa" firmy nakazuje. Ja tam ręki sobie za to nie utnę, bo prawo pozwala na wpakowanie wszystkiego pod INCI fragrance. Jesli nie ma certyfikatu (np. ecocert) to nie mam gwarancji, że substancja zapachowa nie jest w jakimś stopniu syntetyczna (ecocert sprawdza "skład" zapachu i wymaga, żeby nie było tam szkodliwych substancji nietolerowanych przez ecocert).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 12:06   #1975
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
To kupować te AA Eco (mam na oku zwłaszcza micel), czy nie? I jeśli kupować to gdzie, bo ja na razie nigdzie tej serii nie widziałam? Moja Bioderma niebawem będzie na ukończeniu i potrzebuję dobrego micela, bez świństw znaczy.

Nikt nie może za ciebie podjąć decyzji, musisz ją podjąć sama na podstawie zebranych informacji.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 12:06   #1976
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Seige a czego używałaś z naturalnych produktów, że tak ci nie służyło?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:06   #1977
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
To kupować te AA Eco (mam na oku zwłaszcza micel), czy nie? I jeśli kupować to gdzie, bo ja na razie nigdzie tej serii nie widziałam? Moja Bioderma niebawem będzie na ukończeniu i potrzebuję dobrego micela, bez świństw znaczy.
Akurat micel nie jest zły, jest w nim wszystko to co powinno być w micelu do oczu w proporcjach wyglądajacych prawidłowo, tylko ten tajemniczy Parfum kole w oczy

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26848711]Dziewczyny, czy to prawda, że nie można stosować olejku migdałowego na oczy? Na moim jest napisane, żeby unikać kontakt z oczami i skaleczoną skórą. Chciałam sobie zrobić płyn dwufazowy do demakijażu, a mam tylko ten olejek (kokosowy się nie nadaje).[/QUOTE]

Dziwne
W wielu produktach do demakijażu oczy jest ten olej
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:53   #1978
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość



Dziwne
W wielu produktach do demakijażu oczy jest ten olej
Ale może jest on jakoś oczyszczany przed dodaniem do kosmetyków do demakijażu?
Wiem, że np. torturowano więźniów w ten sposób, że wiercono im dziury w zębach i wlewano tam olej migdałowy, bo bardzo drażni nerwy.
Zatem raczej to nie jest czysty olejek.


---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Napisałam do nich maila.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:55   #1979
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
To kupować te AA Eco (mam na oku zwłaszcza micel), czy nie? I jeśli kupować to gdzie, bo ja na razie nigdzie tej serii nie widziałam? Moja Bioderma niebawem będzie na ukończeniu i potrzebuję dobrego micela, bez świństw znaczy.

U mnie co do natury wszystko zatrzymało się w miejscu. To znaczy ciało i włosy nadal, ale na twarz nie stosuję kompletnie nic oprócz wody (czasem z rumiankiem), kremu Bambino na całą twarz minus broda, a na brodę maści Acnemycin na syfy, bo ostatnio miałam taki wysyp, jakiego moja cera od nastoletnich lat nie widziała. Mam obecnie bardzo ładną buzię. Oczywiście podkłady nie są idealne, jeśli kładzione na tłuściacza Bambino, ale na razie w porównaniu z tym co po naturze było - jest miodzio Tylko what next? Czyżbym całe życie miała pozostać w takim minimaliźmie, czy coś da się z tym zrobić sensownego? Od czego zacząć najpierw - czy od nawilżaczy (kremy), czy od oczyszczaczy (glinki), czy wprowadzić jakiś tonik? Wszędzie piszą, że skóra ze skłonnością do trądziku, zaskórników itp. powinna być delikatnie, ale dobrze pielęgnowana. Moja natomiast nienawidzi pielęgnacji. Czasem mam wrażenie, że ten cały syf tylko jej służy
Cenowo wychodzi świetnie z tą rossmanowską serią ECO AA i FlosLek - szkoda, że jeszcze ich u siebie nie widziałam. Tzn FlosLek mam nawet w wispolu, ale niewielki asortyment...

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26850766]
Nikt nie może za ciebie podjąć decyzji, musisz ją podjąć sama na podstawie zebranych informacji.
[/QUOTE]U mnie też tak to wygląda, musimy zdecydować i przetestować - to jedyne wyjście jest
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 15:11   #1980
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ten krem jest już dostępny w Polsce? Na włoskim forum dziewczyny bardzo dobrze go oceniły http://forum.saicosatispalmi.org/viewtopic.php?t=14452
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.