Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-04, 19:12   #1891
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dziêkujê bardzo za pomoc Tak wiec zostane przy tym opalu i z³ocie, co do zneutralizowania jeszcze sie zastanowie bo mam zniszczone bardzo w³osy a to by³aby farba po farbie..
Obecnie mam co¶ takiego na glowie (zdjêcie nr 1) i co zamierzam na³o¿yæ (zdjêcie nr 2). Mam tylko nadzieje, ¿e nie zastanê zieleni w efekcie koñcowym Bo moje w³osy chybaby ju¿ tego nie znios³y... Nie wiem czy ten 8.31 tez nie bylby okay, czy to ju¿ zagwarantowa³oby mi zieleñ?
Jak juz pofarbujê, do³±czê zdjêcie.
Nie musisz siê chyba obawiaæ w poziomie 8, ¿e wyjdzie Ci zieleñ, bo tam 1 popiel jest w ja¶niejszych poziomach chyba srebrny. 2 to per³a i opal.
9.23 wybije(zneutralizuje) z³oto i 3 delikatnie nada z³oto??? a 8.31 nada z³oto (3) i delikatnie wybije(zneutralizuje) rudy (1), ale 1 jest na drugim miejscu wiêc to delikatnie bêdzie. Wiêkszy efekt, tzn, bardziej widoczny bêdzie chyba po 8.31, bo wydaje mi siê, ¿e akurat na takich w³osach jak wklei³a¶ za bardzo nie bêdzie 9,23 widaæ.
Ale poczekaj, mo¿e dziewczyny inaczej siê na to zapatruj±.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 23:14   #1892
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
3% to jak szamponetka... wiêc nic dziwnego,¿e siê sp³ukuje, pozostajê Ci próba zafarbowaæ na 4% jak znów efekt bêdzie kiepski to na 6% i czekaæ, a¿ siê wyp³ucze. Ja tak mam ju¿ po prawie 2 latach z 20 cm odrost , ¶rodek siê lekko rudzi, koñcówki siê z³oc±, ale wygl±daj± w "cieniu" jak ca³e naturalki, granicy nie znajdziesz...wiêc cierplwo¶ci..
Trzeba najpierw zneutralizowaæ "trwale" niechciany refleks.
Chêtnie zrobi³abym wy¿sz± wod± ale mam dwie litrowe wody jedn± 3% a drug± 9 % i muszê je wykonczyæ.. Chyba ,¿e macie pomys³ jak z tych dwóch zrobiæ 4 % to prosze o pomoc. ( dodam ,¿e potrzebujê przy farbowaniu 120 ml oxy)
Próbowa³am ju¿ zneutralizowaæ ten refleks starego z³ota za pomoc± farby z NP i nadal siê z³oci. Chyba ,¿e u¿yjê mixtonu ,ale to jeszcze przeliczê fundusze. Mo¿e niekoniecznie wybra³am dobr± firmê farb ( goldwell ) ale teraz ju¿ trzeba bo oxy zosta³o w butelce, wiêc muszê na razie powtórzyæ t± firmê.
Cytat:
Napisane przez majreg Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e zrób w pierwszej kolejno¶ci tym preparatem do prepigmentacji z Goldwella i na to na³ó¿ farbê , no i tak jak Zyta radzi na ciut wyzszej wodzie.
http://www.hairstore.pl/Goldwell_Pre...60ml-2367.html
Zaznajomi³am siê z tym produktem. dziêkuje ,¿e go wskaza³a¶ ,bo nie mia³am o nim pojêcia. Ale zastanawiam sie czy lepiej zrobiæ zwyk³a prepigmentacjê farb± czy tym produktem .. W jaki¶ dziwnych odcieniach wystêpuje.. red gold
Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy ten 8.31 tez nie bylby okay, czy to ju¿ zagwarantowa³oby mi zieleñ?
Jak juz pofarbujê, do³±czê zdjêcie.
Ja ekspertem w dziedzinie farbowania nie jestem, aczkolwiek nie robi³abym 8. 31 bo taki jak tyra banks ma, raczej nie wyjdzie. Ja robilam swego czasu 8.03 i wyszed³ bardzo z³oto-rudo mimo ,¿e ta 3 by³a na koncu. Mówie z do¶wiadczenia , choæ mogê siê myliæ.
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 11:27   #1893
Marciuniulka
Przyczajenie
 
Avatar Marciuniulka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Che³mno
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ dziewczynki . Czy orientuje siê mo¿e która¶ z was jak jest z naturalnymi odcieniami Goldwella? G³ownie chodzi mi o ciemny naturalny br±z... Czy bêd± czerwone refleksy czy kolor bêdzie raczej ch³odny? Pozdrawiam !
Marciuniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 11:49   #1894
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jaki to kolor? szukam go juz od dawna i nikt nie jest w stanie mi pomóc:-( dodam ze teraz mam cos a la 8.34 majirel, coby nie wyszlo zielono. wie kto? mam wrazenie, ze ma odcien popielaty w sobie...

Czy to nie podobny kolorek? O taki Ci chodzi?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg biokap,zloty,sredni,szwedzkiblond.jpg (62,3 KB, 88 za³adowañ)
__________________
Klêska glodu w Rogu Afryki. Najwiêksza susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 17:03   #1895
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej, HELP
Mam bardzo trudny orzech do zgryzienia.
Mam rude w³osy - 3 m-ce temu zafarbowane henn± naturaln±, wcze¶niej rozja¶nione i na tym by³ najpierw z³oty ciemny blond (w majirel wychodzi br±z) a pó¼niej rudy, czyli co¶ 7,3 zmieszane z czym¶.

Teraz nie farbujê od d³u¿szego czasu (co widaæ po odro¶cie).
Chcia³abym wróciæ do NATURALNEGO koloru w³osów (czyli taki zimny ciemny blond).

Poziom moich naturalnych to 7,5.

Proszê o wskazówki, bo nakupowa³am farb ale bojê siê ich u¿yæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (3,5 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (10,4 KB, 36 za³adowañ)
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 17:29   #1896
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, HELP
Mam bardzo trudny orzech do zgryzienia.
Mam rude w³osy - 3 m-ce temu zafarbowane henn± naturaln±, wcze¶niej rozja¶nione i na tym by³ najpierw z³oty ciemny blond (w majirel wychodzi br±z) a pó¼niej rudy, czyli co¶ 7,3 zmieszane z czym¶.

Teraz nie farbujê od d³u¿szego czasu (co widaæ po odro¶cie).
Chcia³abym wróciæ do NATURALNEGO koloru w³osów (czyli taki zimny ciemny blond).

Poziom moich naturalnych to 7,5.

Proszê o wskazówki, bo nakupowa³am farb ale bojê siê ich u¿yæ
Ja co prawda nie pomogê , ale bêdê ¶ledziæ twoje poczynania, bo jestem ciekawa jak uzyskasz zimny blond z tych rudych. Ja farbowa³am juz 2 razy , aczkolwiek mialam wlosy mniej rude, i ca³y czas nie mogê tego refleksu wytêpiæ. Rudzi sie i z³oci w s³oncu.
Musisz uzywaæ farb z .1 ( popiel) bo na rudy potrzebny jest niebieski barwnik. Zrób np 7.1 z jakiejs firmy , ale z jak± wod± to nie wiem.. Albo w Twoim przypadku skuteczny okazaæ siê mo¿e mixton niebieski..
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 19:10   #1897
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No hej, nic nowego mi nie napisa³a¶. W±tek ¶ledzê od dawna, a i Zyta kiedy¶ przes³a³a mi niez³y kawa³ek wiedzy na maila.

Powiem tylko tyle, ¿e jak przysz³am z zamiarem kupna 7.1 w prof. sklepie fryzjerskim to Pani sprzedawczyni z wielkim przekonaniem odrzek³a, ¿e wyjdzie mi zielony.

Posz³abym do fryzjera, ale wydam 250 z³ i efekt nie bêdzie dobry, a w³osy zniszczone. Jedyna zaufana fryz. pracuje tylko na majirelach, które w mojej opinii nie nadaj± siê do ch³odnych kolorów (wyp³ukuj± siê na z³oto/¿ó³to).

Czekam na sugestie


Ogólnie rzecz bior±c, to po³o¿y³abym najpierw naturê.. tylko nie wiem jakiej firmy farbê wybraæ. (Majirel jak wspomnia³am mi nie pasuje, a tylko t± i INOÊ znam z tych profesjonalnych).

Czyli zrobi³abym 7. A nastêpne farbowanie dopiero 7.1.. dobrze kombinujê?

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2012-06-05 o 19:22
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 19:47   #1898
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
No hej, nic nowego mi nie napisa³a¶. W±tek ¶ledzê od dawna, a i Zyta kiedy¶ przes³a³a mi niez³y kawa³ek wiedzy na maila.

Powiem tylko tyle, ¿e jak przysz³am z zamiarem kupna 7.1 w prof. sklepie fryzjerskim to Pani sprzedawczyni z wielkim przekonaniem odrzek³a, ¿e wyjdzie mi zielony.

Posz³abym do fryzjera, ale wydam 250 z³ i efekt nie bêdzie dobry, a w³osy zniszczone. Jedyna zaufana fryz. pracuje tylko na majirelach, które w mojej opinii nie nadaj± siê do ch³odnych kolorów (wyp³ukuj± siê na z³oto/¿ó³to).

Czekam na sugestie


Ogólnie rzecz bior±c, to po³o¿y³abym najpierw naturê.. tylko nie wiem jakiej firmy farbê wybraæ. (Majirel jak wspomnia³am mi nie pasuje, a tylko t± i INOÊ znam z tych profesjonalnych).

Czyli zrobi³abym 7. A nastêpne farbowanie dopiero 7.1.. dobrze kombinujê?
Gdyby¶ ma³± takie rude w³osy po farbie chemicznej to powiedzia³abym kupuj naturê i mix niebieski i neutralizuj...
ale..¿e zrobi³as sobie hennê, to radzê "leczyæ" siê henn± dalej, jakim¶ chyba indygo. ¯adna chemiczna farba Ci tego nie przykryje bo to ro¶linne jest pieruñstwo i ka¿da farba z nich po prostu sp³ywa. Pamiêtam jak moja kole¿anka mia³± w³osy do po³owy pleców i machnê³a sobie rud± hennê......jako¶ odros³y...
Mo¿esz probowaæ, ale próbuj najpierw na pasemku, ¿eby Ci nie wiadomo co nie wysz³o. 7A i 7.1 to to samo popielaty ¶redni blond, tylko oznaczenie inne.
A zieleñ wychodzi jak na ¿ó³te/z³ote po³o¿ysz niebieski/popiel, tak jak na plastyce zó³ty+niebieski=zielony.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Chêtnie zrobi³abym wy¿sz± wod± ale mam dwie litrowe wody jedn± 3% a drug± 9 % i muszê je wykonczyæ.. Chyba ,¿e macie pomys³ jak z tych dwóch zrobiæ 4 % to prosze o pomoc. ( dodam ,¿e potrzebujê przy farbowaniu 120 ml oxy)
Próbowa³am ju¿ zneutralizowaæ ten refleks starego z³ota za pomoc± farby z NP i nadal siê z³oci. Chyba ,¿e u¿yjê mixtonu ,ale to jeszcze przeliczê fundusze. Mo¿e niekoniecznie wybra³am dobr± firmê farb ( goldwell ) ale teraz ju¿ trzeba bo oxy zosta³o w butelce, wiêc muszê na razie powtórzyæ t± firmê.

Zaznajomi³am siê z tym produktem. dziêkuje ,¿e go wskaza³a¶ ,bo nie mia³am o nim pojêcia. Ale zastanawiam sie czy lepiej zrobiæ zwyk³a prepigmentacjê farb± czy tym produktem .. W jaki¶ dziwnych odcieniach wystêpuje.. red gold

Ja ekspertem w dziedzinie farbowania nie jestem, aczkolwiek nie robi³abym 8. 31 bo taki jak tyra banks ma, raczej nie wyjdzie. Ja robilam swego czasu 8.03 i wyszed³ bardzo z³oto-rudo mimo ,¿e ta 3 by³a na koncu. Mówie z do¶wiadczenia , choæ mogê siê myliæ.
A te oxy masz tych samuch firm? Jak nie to rozrób 9% pó³ na pó³ z wod± destylowan± najlepiej to bêdziesz mia³a 4,5% lub jeszcze ciutkê wody na 4%.
Oxy nie musi byæ taj samej firmy co farba!
Jakim chcesz farbowaæ docelowym? Wy¶lij mi na priv maila bo mam info na temat tego pre-pigment......sysytem.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 19:58   #1899
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby¶ ma³± takie rude w³osy po farbie chemicznej to powiedzia³abym kupuj naturê i mix niebieski i neutralizuj...
ale..¿e zrobi³as sobie hennê, to radzê "leczyæ" siê henn± dalej, jakim¶ chyba indygo. ¯adna chemiczna farba Ci tego nie przykryje bo to ro¶linne jest pieruñstwo i ka¿da farba z nich po prostu sp³ywa. Pamiêtam jak moja kole¿anka mia³± w³osy do po³owy pleców i machnê³a sobie rud± hennê......jako¶ odros³y...
Mo¿esz probowaæ, ale próbuj najpierw na pasemku, ¿eby Ci nie wiadomo co nie wysz³o. 7A i 7.1 to to samo popielaty ¶redni blond, tylko oznaczenie inne.
A zieleñ wychodzi jak na ¿ó³te/z³ote po³o¿ysz niebieski/popiel, tak jak na plastyce zó³ty+niebieski=zielony.
Hej Zytka, Pisa³am o czystym 7 bez A.
Henn± dalej leczyæ siê nie zamierzam, bo nie wierzê, aby cokolwiek z naturalnych specyfików mog³oby mi to zneutralizowaæ (bez znacznego przyciemnienia).

A farba przykrywa, mo¿e nie trwale, ale po jakim¶ czasie na pewno kolorek z³apie.

Odno¶nie zielonego - jak zdefiniowaæ rudy kolor? mieszanka ¿ó³tego z czerwieni±.. wiêc zieleñ mo¿e
jednak wyj¶æ. (czy siê mylê?)


//w³a¶nie przegl±dam fotki sprzed lat i têskno mi za naturalnymi
dorzucam fotkê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg natur.jpg (24,3 KB, 64 za³adowañ)

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2012-06-05 o 20:03
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 20:49   #1900
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny dziêkujê z pomoc!

Nom, co¶ chyba takiego to jest
Cytat:
Napisane przez majreg Poka¿ wiadomo¶æ
Czy to nie podobny kolorek? O taki Ci chodzi?
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-06, 19:04   #1901
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Zytka, Pisa³am o czystym 7 bez A.
Henn± dalej leczyæ siê nie zamierzam, bo nie wierzê, aby cokolwiek z naturalnych specyfików mog³oby mi to zneutralizowaæ (bez znacznego przyciemnienia).

A farba przykrywa, mo¿e nie trwale, ale po jakim¶ czasie na pewno kolorek z³apie.

Odno¶nie zielonego - jak zdefiniowaæ rudy kolor? mieszanka ¿ó³tego z czerwieni±.. wiêc zieleñ mo¿e
jednak wyj¶æ. (czy siê mylê?)


//w³a¶nie przegl±dam fotki sprzed lat i têskno mi za naturalnymi
dorzucam fotkê
No, no! naturalki piêkne masz, takie na poziomie 8, mo¿e i 8 i pó³.
A mo¿e lepiej spróbowaæ je rozja¶ñiæ i dopiero wtedy po³o¿yæ naturê na poziomie 8? Ju¿ bez pigmentacji, bo natura ma w równych czê¶ciach barwniki podstawowe.
Kurcze nie mam pojêcia jak w³osy po hennie reaguj± na farbê, czy rozja¶niacz, musisz przelecieæ internet
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 19:34   #1902
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

W³osy po hennie normalnie reaguj± i na farbê i na rozja¶niacz. Jedyny problem jest z odbarwieniem rudego koloru. Mia³am dekolor henny w salonie kerastase - delikatny co prawda, ale niewiele to da³o. Problem jest w tym, ¿e moje w³osy s± bardzo cienkie i ka¿dy dekolor koñczy siê tragicznie - 15 cm w³osów nie do odratowania. Dlatego nie wchodzi w grê. A kolor nie musi byæ idealny jak naturalne, ma byæ zbli¿ony, jestem realistk± i wiem, ¿e nie ma szans aby wyszed³ ten sam. ¦ciê³am dzisiaj 5 cm moich piórek ciê¿ko zapuszczanych.. Mam nadziejê, ¿e za rok bêdê mieæ ju¿ tylko naturalne

Chyba zdecydujê siê na 7. tylko nadal nie wiem jakiej firmy?? Patrzy³am na Goldwell i Alfaparf. Mo¿e mi kto¶ co¶ poleciæ takiego w miarê zimnego ale w naturze?

Zamówiê chyba Goldwella 7N I 7A... i zrobiê sobie oba na pasemku od spodu... jak siê spiera ten goldwell ?

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2012-06-06 o 19:55
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-07, 16:05   #1903
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy po hennie normalnie reaguj± i na farbê i na rozja¶niacz. Jedyny problem jest z odbarwieniem rudego koloru. Mia³am dekolor henny w salonie kerastase - delikatny co prawda, ale niewiele to da³o. Problem jest w tym, ¿e moje w³osy s± bardzo cienkie i ka¿dy dekolor koñczy siê tragicznie - 15 cm w³osów nie do odratowania. Dlatego nie wchodzi w grê. A kolor nie musi byæ idealny jak naturalne, ma byæ zbli¿ony, jestem realistk± i wiem, ¿e nie ma szans aby wyszed³ ten sam. ¦ciê³am dzisiaj 5 cm moich piórek ciê¿ko zapuszczanych.. Mam nadziejê, ¿e za rok bêdê mieæ ju¿ tylko naturalne

Chyba zdecydujê siê na 7. tylko nadal nie wiem jakiej firmy?? Patrzy³am na Goldwell i Alfaparf. Mo¿e mi kto¶ co¶ poleciæ takiego w miarê zimnego ale w naturze?

Zamówiê chyba Goldwella 7N I 7A... i zrobiê sobie oba na pasemku od spodu... jak siê spiera ten goldwell ?
Na kole kolorów, odszukaj na palecie jaki masz kolor...mo¿e 7K, 8K, KB z goldwella i potem na ko³o koloru goldwellai naprzeciwleg³y go neutralizuje...wiêc jako¶ 8AS
by Ci siê zda³o zrobiæ , ale na³o¿yæ tylko na te rude, nie na odrosty, bo mog± wyj¶æ ....niebieskie lub siê rozja¶ni±. A jest do rudych bardziej wpadaj±cych w czerwieñ.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 18:34
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-07, 18:26   #1904
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy po hennie normalnie reaguj± i na farbê i na rozja¶niacz. Jedyny problem jest z odbarwieniem rudego koloru. Mia³am dekolor henny w salonie kerastase - delikatny co prawda, ale niewiele to da³o. Problem jest w tym, ¿e moje w³osy s± bardzo cienkie i ka¿dy dekolor koñczy siê tragicznie - 15 cm w³osów nie do odratowania. Dlatego nie wchodzi w grê. A kolor nie musi byæ idealny jak naturalne, ma byæ zbli¿ony, jestem realistk± i wiem, ¿e nie ma szans aby wyszed³ ten sam. ¦ciê³am dzisiaj 5 cm moich piórek ciê¿ko zapuszczanych.. Mam nadziejê, ¿e za rok bêdê mieæ ju¿ tylko naturalne

Chyba zdecydujê siê na 7. tylko nadal nie wiem jakiej firmy?? Patrzy³am na Goldwell i Alfaparf. Mo¿e mi kto¶ co¶ poleciæ takiego w miarê zimnego ale w naturze?

Zamówiê chyba Goldwella 7N I 7A... i zrobiê sobie oba na pasemku od spodu... jak siê spiera ten goldwell ?

Ja ostatnio rozja¶ni³am pasemko na swoich w³osach wczesniej robionych henn± orzechowy br±z i wysz³a zieleñ na koñcówce, która przed po³o¿eniem orzeszka by³a rozja¶niana, a w miej¶cu gdzie orzeszek by³ k³adziony na naturalkach nic nie wziê³o kompletnie. Z tym, ¿e u mnie by³a henna z indygo , a nie sama henna.
Sam± hennê próbowa³abym rozja¶niaæ, a potem k³a¶æ co¶ z koncówk± 2, czyli opal. Je¶li rozja¶nisz i po³o¿ysz popiel mo¿esz mieæ jednak zieleñ. Natomiast bez rozja¶nienia, jak zneutralizujesz rudy wyjdzie bardzo ciemno. Neutralizowanie kolorku skutkuje u mnie przyciemnieniem o 1 poziom. No ale to tylko moje do¶wiadczenia i przypuszczenia. Najlepiej spróbuj na pasemkach.
__________________
Klêska glodu w Rogu Afryki. Najwiêksza susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-06-07 o 18:31
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-09, 17:22   #1905
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez majreg Poka¿ wiadomo¶æ
Czy to nie podobny kolorek? O taki Ci chodzi?
piekny kolorek? Czy wiesz jaki to odcieñ, poziom?
Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ


A te oxy masz tych samuch firm? Jak nie to rozrób 9% pó³ na pó³ z wod± destylowan± najlepiej to bêdziesz mia³a 4,5% lub jeszcze ciutkê wody na 4%.
Oxy nie musi byæ taj samej firmy co farba!
Jakim chcesz farbowaæ docelowym? Wy¶lij mi na priv maila bo mam info na temat tego pre-pigment......sysytem.
Oxy mam ró¿nych firm. W takim razie spróbuje sposób z wod±. Ale czy np 4,5 % rozja¶nia troszkê ciemny odrost?
Docelowy chcia³abym na poziomie pomiêdzy poziomem 6 a 7. Lub ca³kiem 6. zimny oczywiscie...
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-09, 20:08   #1906
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
piekny kolorek? Czy wiesz jaki to odcieñ, poziom?

Oxy mam ró¿nych firm. W takim razie spróbuje sposób z wod±. Ale czy np 4,5 % rozja¶nia troszkê ciemny odrost?
Docelowy chcia³abym na poziomie pomiêdzy poziomem 6 a 7. Lub ca³kiem 6. zimny oczywiscie...

Podobno Biokap poziom 7 mieszanka, zlotego, sredniego i popielatego blondu. Tu s± dok³adne proporcje.
http://www.biokap.pl/witajcie-ponownie/

A tak wychodzi loreal Champagne 8.3. Do tego mocna p³ukanka fioletowa i miodzio .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg L'OrealChampagne(8_3).jpg (3,7 KB, 394 za³adowañ)
__________________
Klêska glodu w Rogu Afryki. Najwiêksza susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-06-09 o 20:17
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-10, 11:31   #1907
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej, pofarbowa³am 8A i 7A w ró¿nych proporcjach na trzech pasmach - nic nie chwyci³o. ni tyci-tyci.
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-10, 19:30   #1908
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, pofarbowa³am 8A i 7A w ró¿nych proporcjach na trzech pasmach - nic nie chwyci³o. ni tyci-tyci.
Ojojoj, na jakiej wodzie?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-10, 20:19   #1909
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ojojoj, na jakiej wodzie?
6%

3 podej¶cia by³y
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 18:01   #1910
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
6%

3 podej¶cia by³y
No to doooopa, pamiêtam w³a¶ñie, ¿e wszystko siê sp³ukiwa³o i nic nie chcia³o ³apaæ kole¿ance. Chyba pozosta³ Ci niestety...fryzjer.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-14, 19:35   #1911
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to doooopa, pamiêtam w³a¶ñie, ¿e wszystko siê sp³ukiwa³o i nic nie chcia³o ³apaæ kole¿ance. Chyba pozosta³ Ci niestety...fryzjer.

Fryzjer nic nie da w takiej sytuacji - mo¿e zaproponowaæ jedynie dekolor i na to farbê i modliæ siê ¿eby z³apa³o.

Tego samego dnia znalaz³am w szafce hennê jasny br±z. Pofarbowa³am i z³apa³o. Teraz mam ciemniejsze, nieco ch³odniejszy ni¿ ten ra¿±cy rudy i nie widaæ przynajmniej odrostu. No nic, muszê przeczekaæ
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-15, 17:56   #1912
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Pofarbowalam majirel 9.23 na moj 8.34. kolor wyszedl sliczny ale troche za jasny, nastepnym razem bedzie 8.23 ale chyba juz nie z majirel bo tam takiego nie ma. Co ciekawe, po kilku myciach raczej wyplukuje sie poziom a nie "popielatosc". Czyli ta 2 duzo lepiej sie spisuje jako popiel niz jak farbowalam 1, ktore znikaly po kilku myciach. Polecam ten odcien, jest taki jakiego szukalam no i nie wyszlo zielono mimo nakladania go na 8.34
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2012-06-15 o 18:02
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-15, 18:35   #1913
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej hej! Czy kto¶ mnie tu jeszcze pamiêta?? Taaak to ja kiedy¶ za³o¿y³am ten wspania³y w±tek... po czym go zdradzi³am z w±tkiem o hennowaniu

Obecnie piszê troszkê w dekoloryzacji, bo ju¿ nie hennujê Jestem po rozja¶nianiu w³osów z czarnych. Narobi³am sobie strasznych problemów, bo przekombinowa³am i mam jasno-rude w³osy z... "piêknymi" zielonymi pasmami Wkleja³am w w±tku o dekoloryzacji fotki ku przestrodze - wklejam i tu...

Generalnie sprawa ma siê tak, ¿e wracam do was Zesz³am z czerni po latach i walczê teraz o jaki¶ ¶redni br±zik, w miarê ch³odnawy. Czekam na przesy³kê farb Matrix D-Age 8NA oraz 7AV... No i zaczynam zabawê od pocz±tku!!

Fot. 1 - zaraz po katastrofie
Fot. 2 i 3 - tak to wygl±da po szorowaniu Nizoralem i maskami rozja¶niaj±cymi z cytryn± i miodem...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 92.jpg (32,9 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 100.jpg (24,7 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 104.jpg (31,2 KB, 66 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 14:37   #1914
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witaj Shade. Ja równie¿ nie udzielam siê zbyt czêsto. Ostatnio dekoloryzowa³am siê we wrzesniu, po dekoloryzacji na³ozy³am goldwella 6BP i wytrzyma³am bez farbowania do wczoraj. Od wrzesnia do wczoraj w³osy zd±zy³y trochê odrosn±æ. Wczoraj na³ozy³am goldwella 6A+6BP. Kolor znosny, ale chyba wolê sam 6BP. A nie lepiej zacz±c Ci z goldwellami, szczerze to dla mnie s± najlepsze, zw³aszcza te nowe zimne br±zy (mo¿e ju¿ takie nienowe)
__________________
"Jest kobiet± wyzwolon±, to znaczy bardzo pijan± i silnie umalowan±."
Lukrecja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 15:10   #1915
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hmmm.... Goldwelle s± zbyt ma³e pojemno¶ciowo dla mnie i pamiêtam, ¿e sp³ukiwa³y siê w rekordowym tempie. Matrix ma przynajmniej te 90ml. Na KWC najlepsze opinie ma farba Geneza (Lecher) - pisz± tam, ¿e ma a¿ 300ml!!!! Niestety nie wiem gdzie j± dorwaæ

W ogóle to mi przesz³o z szarawym br±zem. Teraz celujê w co¶ podobnego, co siê podoba Koralyn - mo¿e faktycznie refleks .23 tutaj da³by podobny odcieñ?? Tyle, ¿e ja mam zbyt rude w³osy

Podoba mi siê strrrasznie taki kolor jak na fotce 1, ale...... gdybym osi±gnê³a kiedykolwiek br±z (mimo ¿e ciep³awy) z fotki 2 to chyba bym siê pop³aka³a ze szczê¶cia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tyra-banks-ew-cover.jpg (28,5 KB, 106 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5k4rwvhYG1qd9uy7o1_500.jpg (47,4 KB, 108 za³adowañ)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2012-06-16 o 15:12
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 19:16   #1916
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomo¶ci: 241
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam witam
dawno dawno temu tu zagl±da³am Dzisiejsza fotka M-a mnie zmusi³a boszzz jaki ja mam okrutny kolor na ³bie masakra.
Pomó¿ ta co na³o¿yæ, by ³adny ch³odny br±zik by³ ew to co shade wrzuci³a te¿ ok.Taki na poziomie 7-6. Dobra pojemna farba i coby dobrze siwki kry³a. Fryzjerzy w moim mie¶cie rozczarowuj± a sobie porz±dnie licz±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (116,3 KB, 65 za³adowañ)
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synu¶
kretoszczurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 19:30   #1917
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomo¶ci: 241
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wow shade ale wykombinowa³a¶. Co z henn± nie tak ¿e zrezygnowa³a¶?
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synu¶
kretoszczurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:14   #1918
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej hej! Czy kto¶ mnie tu jeszcze pamiêta?? Taaak to ja kiedy¶ za³o¿y³am ten wspania³y w±tek... po czym go zdradzi³am z w±tkiem o hennowaniu

Obecnie piszê troszkê w dekoloryzacji, bo ju¿ nie hennujê Jestem po rozja¶nianiu w³osów z czarnych. Narobi³am sobie strasznych problemów, bo przekombinowa³am i mam jasno-rude w³osy z... "piêknymi" zielonymi pasmami Wkleja³am w w±tku o dekoloryzacji fotki ku przestrodze - wklejam i tu...

Generalnie sprawa ma siê tak, ¿e wracam do was Zesz³am z czerni po latach i walczê teraz o jaki¶ ¶redni br±zik, w miarê ch³odnawy. Czekam na przesy³kê farb Matrix D-Age 8NA oraz 7AV... No i zaczynam zabawê od pocz±tku!!

Fot. 1 - zaraz po katastrofie
Fot. 2 i 3 - tak to wygl±da po szorowaniu Nizoralem i maskami rozja¶niaj±cymi z cytryn± i miodem...
Ojojoj! Ty "zdrajco"Ty . Dobrze, ¿e wróci³a¶, bo jako¶ nic siê tutaj ostatnio nie dzia³o. Ale têcze mia³a¶ na g³owie, teraz widzê, ¿e ja¶niutkie masz to mo¿esz kombinowaæ.
Przypominam, uwaga na A po blondzie bo zieleñ mo¿e zawitaæ, a nie musisz ich napigmentowaæ? Mo¿e najpierw zafarbuj Natr± na kolor ja¶niejszy od tego który chcesz uzyskaæ i na drugi dzieñ, czy na dniach neutralizuj lub nadaj im odpowiedzi refleks, ¿eby odrost nie zd±¿y³ urosn±æ i nie trzebaby kombinowaæ.
p.s witamy na starych "Twoich " ¶mieciach

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

kretoszczurek- a Twoje w³osy s± bardziej rude, czy z³ote? Bo i to i to chyba widzê
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 11:00   #1919
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomo¶ci: 241
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta ano w³oski od góry s± rude a reszta z³ocizna raczej, To fotka na dworze przy pochmurnym niebie.
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synu¶
kretoszczurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 15:32   #1920
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

po przerwie witam Was ponownie. do tej pory wierna by³am przydymionemu br±zowi z Goldwella, ale mam ochotê na zmiany. czy która¶ z Was widzia³a na ¿ywo próbnik Goldwella? który z zimnych br±zów wygl±da na najch³odniejszy?

zastanawiam siê, czy zostaæ przy Goldwellu, czy przy kolekcji zimnych br±zów... no okrutny mêtlik w g³owie
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.