Frezarka - ceny, opinie, frezy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy Waszym zdaniem urządzenie do manicure i pedicure jest niezbędne??
Tak 135 63,98%
Nie 30 14,22%
Nie wiem 15 7,11%
Można wiele mówić na ten temat .... 31 14,69%
Głosujący: 211. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-08, 10:51   #61
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Unhappy Dot.: frezarka

Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 13:59   #62
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: frezarka

Proponuje od razu 10 upomnień.
Bo za chwilkę wybiorę sobie jakąś uzytkowniczkę z Krakowa i napiszę,że widziałam jak wczoraj kradła w sklepie jakieś ciuszki.
Przeciez wolno, kto mi zabroni, prawda?
A szefostwo bedzie to miało w głebokim poważaniu , zaś gdy rzeczona użytkowniczka się wscieknie, dostanie jakiś punkcik.

Kontynuując sreię wyrazów na "Ż" -

Żałosne
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 14:22   #63
agnieszkaK
Zadomowienie
 
Avatar agnieszkaK
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 999
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez kasiula060 Pokaż wiadomość
hehe dobre Jaki atak??? Jak ona wysmiewa inne wizażanki to nie dostaje za to żadnych "ostrzeżeń".
Ej wy nie widzicie że w linku jakim podałam do stronki z "fajowym sprzętem" jest jej NICK czyli paulakrk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! popatrzcie dokładnie na samym dole stronki !!!!!!!!! czuję się jak w przedszkolu tłumacząc jak do dzieci ale cóż ) heh
Ja z nikogo się nie śmieję i nikogo nie atakuję !!! To ona mnie straszy kaczorami a ja TYLKO STWIERDZAM FAKTY !!!!!!!!!!!!!!!
pozdrówka też sobie kupie chyba taki spprzęcior
nie musisz nikomu tłumaczyć jak do dzieci,nikt też o to nie prosi, wiemy o co Tobie chodziło, ale moim zdaniem się mylisz , dlaczego twierdzisz, że paula używa takiego czy innego sprzętu, przecież nigdy u niej nie byłaś???Czynisz to na podstawie nicku, w jednej aukcji. Przecież to, że tam pisze paulakrk nie znaczy, że to ta sama paula, przecież ten sam nick, mogą mieć dwie różne osoby, na dwóch różnych forach, aukcjach itp. Ty chyba o tym nie wiesz. I nie potrzebnie wprowadzasz tutaj złą atmosferę i otrzymujecie ostrzeżenia, następnym razem zanim kogoś oskarżysz, bądź tego pewna.
Mój nick możliwe, że też jest na allegro,a zapewniam Cię, że tamten nie należy do mnie.
Tak jak mówi paula ŻENUJĄCE
agnieszkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 15:50   #64
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez kasiula060 Pokaż wiadomość
hehe dobre Jaki atak??? Jak ona wysmiewa inne wizażanki to nie dostaje za to żadnych "ostrzeżeń".
Ej wy nie widzicie że w linku jakim podałam do stronki z "fajowym sprzętem" jest jej NICK czyli paulakrk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! popatrzcie dokładnie na samym dole stronki !!!!!!!!! czuję się jak w przedszkolu tłumacząc jak do dzieci ale cóż ) heh
Ja z nikogo się nie śmieję i nikogo nie atakuję !!! To ona mnie straszy kaczorami a ja TYLKO STWIERDZAM FAKTY !!!!!!!!!!!!!!!
pozdrówka też sobie kupie chyba taki spprzęcior
Kolejny atak na użytkowniczkę = kolejne ostrzeżenie. Proponuję zmienić zainteresowania lub wybrać sobie inne forum.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 15:51   #65
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez agnieszkaK Pokaż wiadomość
nie musisz nikomu tłumaczyć jak do dzieci,nikt też o to nie prosi, wiemy o co Tobie chodziło, ale moim zdaniem się mylisz , dlaczego twierdzisz, że paula używa takiego czy innego sprzętu, przecież nigdy u niej nie byłaś???Czynisz to na podstawie nicku, w jednej aukcji. Przecież to, że tam pisze paulakrk nie znaczy, że to ta sama paula, przecież ten sam nick, mogą mieć dwie różne osoby, na dwóch różnych forach, aukcjach itp. Ty chyba o tym nie wiesz. I nie potrzebnie wprowadzasz tutaj złą atmosferę i otrzymujecie ostrzeżenia, następnym razem zanim kogoś oskarżysz, bądź tego pewna.
Mój nick możliwe, że też jest na allegro,a zapewniam Cię, że tamten nie należy do mnie.
Tak jak mówi paula ŻENUJĄCE
Trudno się nie zgodzić...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 15:56   #66
agnieszkaK
Zadomowienie
 
Avatar agnieszkaK
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 999
Dot.: frezarka

dziękuję
agnieszkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 16:08   #67
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: frezarka

Paulo poprosiłam Zło, żeby zdjął Ci bana, bo uważam, że nie tak trzeba załatwić ten problem.

Po pierwsze - kasiula060 chcę zobaczyć dowód na to, że Paulakrk kupiła właśnie tę frezarkę. To, że jest zbieżność ników o niczym nie świadczy. To forum nie jest anonimowe. Paula została oskarżona, wg mnie nawet ośmieszona. Udziela na tym forum rad, pokazuje swoje prace. Podając nieprawdę narażasz jej dobre imię.
Kasiula jeśli nie jesteś w stanie udowodnić tego, że Paula kupiła i pracuje na tej frezarce, oczekuję oficjalnych przeprosin na tym wątku.

Po drugie - Paulo jesteś jednak bardzo napastliwa. Twoje chamskie odzywki w stosunku do redakcji, w tym wątku czy na technicznym - bez komentarza.
Za to dostajesz ode mnie wpis do pamiętnika.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 16:24   #68
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: frezarka

Dziękuję Ci Ago bardzo.
Pozwól jednak ,że coś wyjasnię.


Złosliwiec dopiero teraz zareagował na drugiego posta tej uzytkowniczki, zaś na mojego maila nikt nie odpowiedział - ale ostrzezenie dostałam w tempie ekspresowym.
I wpis do pamiętnika przyjmuję z całkowita pokorą.

Ale urządziłam pewna prowokację - rzeczona paula z allegro dziwnym trafem na pytanie o paznokcie..kieruje ludzi na moje prace.
I nie wierzę by był to przypadek,że tu na wizazu pojawia się nagle jakiś obcy osobnik, który dziwnym trafem zapamietuje moj nick i znajduje przypadkiem taki sam na allegro...

Owszem zgadzam się - moje wypowiedzi po tej całej sytuacji były chamskie i niegrzeczne.
Ale zezłościłam się bardzo - i uważam ,ze miałam do tego pełne prawo bo cała ta sytuacja została przez Was zbagatelizowana ( do tej pory ).

W każdym bądz razie dziękuję bardzo za interwencję i obiecuje poprawę oraz wstrzymanie się od wszelakich uwag pod adresem modów.



paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 16:34   #69
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: frezarka

Paulo ban był konsekwencją sumy punktów z różnych upomnień. To jest taki nowy system dla moderatorów i redakcji. Ale tak jak napisałam Ci w pamiętniku Twoja sytuacja jest nieco odmienna.

Uważam, że koniecznie trzeba wyjaśnić to powiązanie nicków z allegro. Też podejrzewam, że nie jest to przypadek
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 16:39   #70
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Paulo ban był konsekwencją sumy punktów z różnych upomnień. To jest taki nowy system dla moderatorów i redakcji. Ale tak jak napisałam Ci w pamiętniku Twoja sytuacja jest nieco odmienna.

Uważam, że koniecznie trzeba wyjaśnić to powiązanie nicków z allegro. Też podejrzewam, że nie jest to przypadek
Wiem o tym - jak najbardziej zgadzam się z tym,że suma punktów dala taki a nie inny efekt!
Ale pisałam tez maila z prosba o jakies wyjasnienie czy cokolwiek - a tu zero odzewu, wrecz przeciwnie, wyrazne zignorowanie tej sprawy.
Bo chyba jest tu coś powazniejszego niż zwykła pyskówka miedzy dwoma Wizazankami, prawda?
I wkurzyłam sie bardzo - zwłaszcza po całkowitym "olaniu" przez zlosliwca na technicznym.

Za brzydki post jeszcze raz moge przeprosić -macie rację.
Ale sytuacja jest kuriozalna.


Ahmm.. a gdzie mogę znaleźć ten pamiętnik ? ;]
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 17:08   #71
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: frezarka

Paula,po watku na technicznym trafilam tutaj i rzeczywiscie masz prawo sie denerwowac...
Jako,ze zajmujesz sie paznokciami zawodowo(albo z zamiowania-nie wiem ale wiem ze sie zajmuje i to dobrze)Kasiula Cie mogla osmieszyc.
Dziwi mnie,ze mozna na podstawie nicku kogos oskarzyc...
Takie same niki moze miec i 20 osob...
Jednak radzilabym Ci,zainteresowac sie ta sprawa z podawaniem sie za Ciebie,powolywaniem sie na Twoje prace.
To jest karalne
Pozdrawiam
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 17:14   #72
agnieszkaK
Zadomowienie
 
Avatar agnieszkaK
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 999
Dot.: frezarka

no właśnie ja też wiem,że to karalne,ale nie wiem gdzie to się załatwia,allegro też powinno się tym zająć
agnieszkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 17:18   #73
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: frezarka

Warszawianko - z zamiłowania.
I chyba to tym gorzej.
Bo naprawde uwielbiam to co robię.

Zaś ni stąd ni zowąd pojawia się jakas paula, robiąca pznokcie w tym rejonie co ja ( sic!!!!!!!! ), z pracami "bardzo podobnymi do moich".....

Z prośba a radę , sugestię czy cokolwiek innego, pisze do mnie srednio kilkanaście dziewczyn tygodniowo.
I piszą nie 'do mnie' ale do paulikrk.
Więc nie po to ( tu powiem górnolotnie i z obrzydliwym patosem ) wypracowałam sobie jakąś tam opinię, by teraz przyłaził ktoś ,kto kto próbuje ją absolutnie bezpodstawnie dezawuować.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 17:32   #74
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: frezarka

Oczywiscie,ze tak
Paula,jest osoba,ktora sie pod Ciebie podszywa,kradnie(no bo na to wyglada)
Mysle,ze powinas to zglosic chociazby na policje.
Wiem,ze duzo z tym zamieszania ale chyba nie masz innego wyjscia...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 17:39   #75
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Warszawianko - z zamiłowania.
I chyba to tym gorzej.
Bo naprawde uwielbiam to co robię.

Zaś ni stąd ni zowąd pojawia się jakas paula, robiąca pznokcie w tym rejonie co ja ( sic!!!!!!!! ), z pracami "bardzo podobnymi do moich".....

Z prośba a radę , sugestię czy cokolwiek innego, pisze do mnie srednio kilkanaście dziewczyn tygodniowo.
I piszą nie 'do mnie' ale do paulikrk.
Więc nie po to ( tu powiem górnolotnie i z obrzydliwym patosem ) wypracowałam sobie jakąś tam opinię, by teraz przyłaził ktoś ,kto kto próbuje ją absolutnie bezpodstawnie dezawuować.
Paulakrk nie martw się wątpię w to by czy ktoś uwierzył w tą frezarkę

Jakby co dalej jesteś moim guru (uwaga wazelinka )
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 17:42   #76
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: frezarka

Też trafiłam tu z technicznego .
Powiem tak-sprawa wydaje się dziwna.
Z jednej strony-oczywiście nie można kogoś oskarżać na podstawie nicku.
Z drugiej zaś strony-to dość duża zbieżność-ten sam nick,takie same zainteresowania paznokciowe i jak pisze sama Paula-lokalizacja.
Bardzo ciekawa sprawa.

Od razu mówię,że nicku Fresa używam tylko na WIzażu .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 17:46   #77
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: frezarka

paula. monia ma racje malo kto uwierzy w ta frezarke - ja nawet na chwilke nie mialam watpliwosci ze to nie Ty
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 13:29   #78
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: frezarka

a jak dla mnie to ta cała kasiula chciała zrobić po prostu Pauli na złość a ta dziewczyna z allegro po prostu podszywa się pod Nią
Niejednemu psu na imię Burek i taki sam nick o niczym nie świadczy
Poza tym ja robiłam paznokcie u pauli i byłam bardzo zadowolona, nie miała żadnych frezarek,sama wszystko piłowała, a inny sprzęt i żele/akryle/ozdoby/lakiery na jakich pracuje są z najwyższej półki zresztą taką miałam mine jak zobaczyłam jej produkty:

EDIT - poza tym Paula nie jest chyba tak głupią (przepraszam za okreslenie,ale chodzi o porównanie) osobą,żeby w razie kupowania czegoś na Allegro używac takiego samego nicku jak na Wizazu
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 13:51   #79
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: frezarka

Hihihi
Mona nie ściemniaj


Dziękuję Ci kalex bardzo
Rzeczywiscie nie jestem taka glupia
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 14:36   #80
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: frezarka

Paulakrk nie ściemniam Powiem inaczej jak widze Twoje zdobionka pazurkowe to ślina mi leci
BTW - teraz to masz tak jakby karmę po avatarkiem
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 14:47   #81
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
BTW - teraz to masz tak jakby karmę po avatarkiem


Zawsze mówiłam, ze lubię dlugie ogonki w profilu
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 20:04   #82
kasiula060
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Też trafiłam tu z technicznego .
Powiem tak-sprawa wydaje się dziwna.
Z jednej strony-oczywiście nie można kogoś oskarżać na podstawie nicku.
Z drugiej zaś strony-to dość duża zbieżność-ten sam nick,takie same zainteresowania paznokciowe i jak pisze sama Paula-lokalizacja.
Bardzo ciekawa sprawa.

Od razu mówię,że nicku Fresa używam tylko na WIzażu .

Siemka
Popieram Frese to nie może być zbiezność nicków jakoś niby wszystko pasuje. Zresztą głupio by się było teraz przyznać że sie zamawia wszystko na allegro. A jakby nie było to poczytać wcześniejsze posty PAULAKRK pisała że bardzo często zamaia coś na allegro a teraz mówi że tego nie robi. Śmiechu warte !!!! Dziewczyno sama możesz tą frezarke sobie "gdzieś wsadzić" jeśli już do Ciebie doszła hehehe (bo paczki z allegro dochodzą w ciągu 2-5 dni z tego co się orientuję). Aha i jeszcze jedno, znalazłam tą aukcję przypadkowo i bardzo mnie zainteresowała, gdyż czytałam wcześniej wypowiedzi paulikrk, więc chciałam tylko pokazać, że taka wielka "znawczyni" kupuje takie sprzęty. A nie napisałam że jej używa do robienia paznokci, może była jej potrzebna do czegoś innego

Ps. A wazelin nie uznajemy !!

Papatki
PS2 na pewno dostane za to bana, ale ktoś musi ujawnić prawdę :P
aha a W ZBIEŻNOŚĆ NICKÓW NIKT TU NIE UWIERZY !!
kasiula060 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 20:43   #83
agnieszkaK
Zadomowienie
 
Avatar agnieszkaK
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 999
Dot.: frezarka

jak to nikt, ja wierzę,bo wiem jak jest a Ty dałabyś już sobie spokój, powinna być jakaś kontrola podczas logowania na to forum
agnieszkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 07:36   #84
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez kasiula060 Pokaż wiadomość
Siemka
Popieram Frese to nie może być zbiezność nicków jakoś niby wszystko pasuje. Zresztą głupio by się było teraz przyznać że sie zamawia wszystko na allegro. A jakby nie było to poczytać wcześniejsze posty PAULAKRK pisała że bardzo często zamaia coś na allegro a teraz mówi że tego nie robi. Śmiechu warte !!!! Dziewczyno sama możesz tą frezarke sobie "gdzieś wsadzić" jeśli już do Ciebie doszła hehehe (bo paczki z allegro dochodzą w ciągu 2-5 dni z tego co się orientuję). Aha i jeszcze jedno, znalazłam tą aukcję przypadkowo i bardzo mnie zainteresowała, gdyż czytałam wcześniej wypowiedzi paulikrk, więc chciałam tylko pokazać, że taka wielka "znawczyni" kupuje takie sprzęty. A nie napisałam że jej używa do robienia paznokci, może była jej potrzebna do czegoś innego

Ps. A wazelin nie uznajemy !!

Papatki
PS2 na pewno dostane za to bana, ale ktoś musi ujawnić prawdę :P
aha a W ZBIEŻNOŚĆ NICKÓW NIKT TU NIE UWIERZY !!
Kolejne ostrzeżenie za tego posta (wielokrotny atak, tym razem otrzymujesz status 'Troll' i 6 pkt karnych).
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 00:01   #85
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: frezarka

Eeee, w zbieżnośc nicków głupiutka Aeterna uwierzyć umie szybko.
I ja też sieciowo-aeternowo jestem tylko tu.


Nie trafiłam tu z technicznego , tylko przez profil - przywlekłam się do Pauli , której dawno już nie widziałam, a krew nie woda, tęsknota nie sromota ...
Dziewczyna jak zwykle mocna w dysku - ale taką (też) ją kocham.

Czasem się zastanawiam , jak to się dzieje, że umiem lubić /jednocześnie/ tak bardzo --- tak bardzo różniących się od siebie /charakterem, osobowością/ ludzi.
Czasem się nad tym zastanawiam - czyli najczęściej przy awanturach, gdy owi Userzy i nie-Userzy żrą się między sobą.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 09:35   #86
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: frezarka



Ależ tęskniłam


Ale,że wizażuję ostatnio dość zadko i w stopniu ograniczonym, nie miałam okazji zrobić inwigilacji mojej wymarzonej kobiety .


Ae, ja mam prostą odpowiedz na Twoje pytanie ( choć brzmiało nieco retorycznie).
Czytam wlasnie genialną książkę pt. " Psychopaci są wsród nas".
Autor wyraznie zaznacza tam, jak czesto ludzie są w szoku, gdy ich sasiad/ koleżanka/ członek rodziny , ktorych do tej pory szalenie lubili, okazuje się być psychopatą.
I zadają sobie pytanie " jak to możliwe bym polubil kogoś takiego"?

Otóz jest to kwestia niezwyklego uroku osobistego rzeczonych delikwentów
Zaznaczam ,że jest to tylko przykład jaki mi się nasunął - nie chcę w ten sposób zasugerować ,że mam jakieś socjopatyczne skłonności

Bo jak nic, za chwile znajdzie się kolezanka, ktora zezna ,ze widziala mnie tydzień temu, gdy urządzalam sobie polowanie i odgryzalam glowy osiedlowym kotom
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 09:38   #87
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: frezarka

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Bo jak nic, za chwile znajdzie się kolezanka, ktora zezna ,ze widziala mnie tydzień temu, gdy urządzalam sobie polowanie i odgryzalam glowy osiedlowym kotom
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 15:00   #88
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: frezarka

Oł, je, to ten urok osobisty - ofkors

Też wizażuję już nie tak namiętnie . Stąd i mój mondrzałek na wakacjach...
. Ku uciesze niektórych.

__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 22:48   #89
Neva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 2
Frezarka - z czym to sie je?

witam
Buszując po allegro w dziale manicure-pedicure, znalazłam duzo FREZAREK do paznokci. Zastanawiam się nad kupnem takiej maszynki. Nie jestem kosmetyczka, chce sobie kupic na osobisty uzytek. Czy kupno frezarki ma sens? Czy szaraczek w zakresie 'manicure' jest w stanie z niej skorzystac? Posiadacie takie cudeńka?
dzieki za odpowiedz.
Neva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 08:06   #90
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Frezarka - z czym to sie je?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113697
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:24:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.