Mieszanie Farb-zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-22, 11:03   #61
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: zna siê kto¶ na mieszaniu farb???

hmmm....
to jednak tylko dowodzi ze Majirell nie nalezy do delikatnej koloryzacji....
kiedys ..masz racje kiedys...
teraz jednak liczace sie firmy produkujace farby ,staraja sie aby produkty ..tzw chemia fryzjerska( pielgnacja i stylizacja nie zastapi delikatnego oddzialywania chemii na wlos, nie wspomne oczywiscie i tu o wiedzy fryzjera) dzialaly na wlos jak naj mniej agresywnie...oczywiscie w niektorych wypadkch ,tj koloryzacja siwych wlosow, nieuniknione jest uzycie oxydantu 6%
ale nie tym mowa jest w tym watku...
teraz jednak jest na rynku kilka delikatniejszych firm o czym zreszta juz kiedys pisalam
no i ne wszyscy pracuja na Majirell
__________________
gaga
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-22, 21:34   #62
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: zna siê kto¶ na mieszaniu farb???

wlasnie, w tym w±tku zawarte jest pytanie czy w opisywanym przypadku uzycie wody 6% jest wlasciwe. i odpowiedz brzmi: tak (poniewaz nie ma wskazania na producenta farby ).

a co do delikatnosci "firm" to L'Oreal ma przeciez najlagodniejsza koloryzacjê Richesse i raczej trudno nie nazwaæ go licz±ca siê firm± produkuj±c± chemiê fryzjersk±...

Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2008-11-22 o 21:38
Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-22, 23:30   #63
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: zna siê kto¶ na mieszaniu farb???

Zafirah pytanie brzmi:
"¿yczeniem klientki jest 5,14 + jasne pasemka (11,0) Naturalny kolor w³osów 5,0 ktory ma na ca³o¶ci. Co z czym pomieszaæ zeby uzyskaæ to co klientka sobie zyczy??? Wedlug mojej kolezanki powinno to wygladac w ten sposob:
rozjasniasz + 6% woda (na pasemka ) a pomiedzy (na ca³o¶æ) 5,14 + 6% woda???"
nic tu nie pisze "w opisywanym przypadku" ze wlasnie chodzi firme na ktorej Ty pracujesz...
nie wiem co chcesz podkreslic albo moze udowodnic mi? skoro ja tylko nawiazalam do tego ze sa inne firmy , ktore posiadaja (tez z wysokiej polki)delikatna koloryzacje, a tylko wtedy KOLORYZACJA TRWALA.. podkreslam , bo o taka jest pytanie , jest delikatna, jezeli ma mozliwosci pracy na slabym oxydancie rowniez, szczegolnie jezeli chodzi o koloryzacje trwala ton w ton lub o jeden ton wyzej
farby o nr 11i 12 maja nie tylko Goldwel, ale rowniez Wella, Matrix i to w roznej tonacji najjasniejszego blondu ,a to tez pierwszy raz slyszysz...pewnie dlatego wlasnie ,ze tak bardzo preferujesz Loreala, do czego masz oczywiscei prawo...
i rowniez te firmy pracuja na oxydantach nizszych niz 6%,
nie bylo wiec w pytaniu o koloryzacji konkretnej farby-firmy...

wiesz ,czasem warto poznac produkty innych firm , chociazby dlatego , zeby miec porownanie...
mysle, ze wszytko juz wytlumaczylam i i wyjasnilysmy...na tym zakonczymy , bo rozmowa chyba zboczyla troche z toru
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-22 o 23:33
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-23, 09:11   #64
vikusna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: zna siê kto¶ na mieszaniu farb???

gaga: wielkie dzieki za pomoc Teraz juz(po waszej zarliwej dyskusji czyt. wymiany zdan hehe) mniej wiêcej orientuje siê na czym to wszystko polega Zdaje sobie sprawe, ze to co wiem to kropla w morzu ale nie odrazu cz³owiek osi±ga sukces...ma³ymi kroczkami z pomoc± forum mo¿e dojde do perfekcji
Zafirah: moje niewiedza nie wynika z tego, ze nie uwazalam na lekcjach bo uwazalam jak nikt inny. Tylko nie wszystko jest oczywiste na pierwszy rzut oka. Swoja droga niewymadrzalbys sie skoro masz ukierunkowan± wiedze tylko na jedn± firme. Pozdrawiam.
vikusna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-23, 13:40   #65
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: zna siê kto¶ na mieszaniu farb???

gaga: masz racjê, zakoñczmy tê dyskusjê ja nic Ci nie probuje udowodniæ, za to Ty probujesz udowodniæ, ¿e Twoje zdanie jest jedynym s³usznym. nie pierwszy raz zreszt±.

vikusna: ¿eby moc choc trochê siê "wym±drzaæ" trzeba mieæ wiedzê. przed Toba jeszcze d³uga droga ale ¿yczê powodzenia i troche to niemile, ze dyskredytujesz osobê, która probuje Ci pomoc w rozwi±zaniu zadania.

pozdrawiam wszystkie wszystkowiedz±ce
Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 17:12   #66
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 1 151
Dot.: Jak mieszaæ farby???

mieszaj±c farby trzeba je najpierw rozrobic a pozniej po³aczyæ? czy jak? mysla³am nad zmieszaniem karmelu z ciemnym blondem
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 17:29   #67
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Jak mieszaæ farby???

napewno nie nale¿y mieszaæ popieli (pigment niebieski) z kolorami z³ocistymi (pigment ¿ó³ty) bo to siê równa zielony (niebieski+¿ó³ty= zielony)
a tak na ch³opski rozum to ja bym najpierw pomiesza³a farby a potem oksydant
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 11:44   #68
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 926
GG do kapsel
Dot.: Jak mieszaæ farby???

ale jak sie miesza te farby w koncu? tzn najpierw rozrobic i dopiero pozniej mieszac czy najpierw po³±czyæ kremy koloryzujace (czy tam pigmenty, nie znam sie na tym) i dopiero pozniej mleczko utleniaj±ce? Planuje pomieszac farby z serii feria (foto z wiza¿u, niestety nie pamiêtam czyje) maj±c nadzieje ¿e wyjdzie mi "co¶ pomiedzy" tymi kolorami
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg %7B90FD1820-7B85-49C6-A6DC-6C85CFE706BF%7D.jpg (13,7 KB, 101 za³adowañ)
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-25, 19:47   #69
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Jak mieszaæ farby???

hehe, ja siê do³±czam do pytania: te¿ mi to przysz³o do g³owy, aby pomieszaæ 2 farby z tej samej linii, ale bardziej ni¿ strasznego koloru bojê siê, ¿e wymieszanie "ze¿re" mi w³osy

PS: Kapsel, te¿ chcia³am wymieszaæ te 2 kolory, ale w nierównych proporcjach
bumkyckyc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-25, 20:58   #70
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Jak mieszaæ farby???

Mieszaæ farby nale¿y dok³adnie w takiej kolejno¶ci, jak mieszanie kremu koloryzuj±cego w jednym odcieniu z utleniaczem, tzn. najpierw farba potem utleniacz lub odwrotnie utleniacz, potem farba i dopiero potem mieszanie do uzyskania g³adkiej masy. Co do kolorystyki, mo¿na mieszac, ró¿ne poziomy kolorystyczne, jak i refleksy. Nale¿y jednak uwa¿aæ, co na g³owê siê nak³ada, poniewa¿ czasami refleks naszego koloru z po³±czeniem refleksu farb mo¿e daæ niepo¿±dany efekt, np. w postaci piêknej zieleni, itp.
Dwa zmieszane odcienie nie spowoduj± wiêkszych zniszczeñ ni¿ pojedynczy odcieñ z tym samym utleniaczem, tutaj nie ma siê czego obawiaæ.
__________________
.Portfolio
Zapraszam te¿ na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-04, 20:55   #71
misiaczeklbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak mieszaæ farby???

Czyli jeszcze raz najpierw rozrabiamy osobno farby tak jak przy jednym kolorze, a pó¼niej je mieszamy? I jeszcze jedno, czy mo¿e,która¶ z was ju¿ miesza³a, aby uzyskaæ kolor karmelowy taki br±zowy ale jednocze¶nie karmelowy je¶li tak by³abym wdziêczna za propozycje farb ;p
misiaczeklbn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 09:59   #72
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomo¶ci: 172
moje w³osy nie ³api± równomiernie farby/jakie farby mieszaæ?

Witajcie,

od jakiego¶ czasu borykam siê z nastêpuj±cym problemem:
moje w³osy podczas farbowania nie ³api± równomiernie farby.
Mimo, ¿e dbam o nie i wcieram od¿ywki, w³osy od po³owy g³owy w dó³ ³api± mniej intensywny olor, natomiast na czubku g³owy s± ciemniejsze, bardziej wyraziste. To spora przeszkoda w uzyskaniu ³adnego wygl±du - bo farbuje siê na rudo. I przyznam, ¿e ten wyblak³y, ³adniejszy delikatny kolor na dole w³osów bardziej mi pasuje. Dodam, ¿e w³osy by³y rozja¶niane (¶ci±ganie koloru) i wydawa³oby siê, ¿e przed farbowaniem docelowym mia³y jednakowy odcieñ.

Druga sprawa- chcia³abym uzyskaæ naturalny rudy- bez pomarañczu, w¶ciek³ej mandarynki czy podbicia czerwonym pigmentem. Wyczyta³am na wizazu, ¿e bardzo ³adny efekt daje Alcantara zmieszana w proporcji 3/4 +1/4 ciemna mied¼ z carmelem. Pytanie - czy Alcantara z³apie równomiernie moje biedne w³osy? A mo¿e powinnam poszukaæ innej farby, innego producenta ? S³ysza³am, ¿e s± profesjonalne farby, które potrafi± pokryæ w³osy równomiern± warstw± koloru. Poradzcie mi proszê ak uzyskaæ równomierny, delikatny, naturalny rudy?
__________________
rudy to nie tylko kolor w³osów, to tak¿e stan ducha!
thabaka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-25, 20:01   #73
Sinobroda
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 403
Dot.: moje w³osy nie ³api± równomiernie farby/jakie farby mieszaæ?

Ja u¿ywam Alcantary z oxydantem 9% i muszê powiedzieæ, ¿e ³adnie ³apie, w³osy s± rude i do¶æ jasne.
Na dole Twoje w³osy wychodz± ja¶niejsze, poniewa¿ s± podniszczone ¶ci±ganiem koloru i farby s³abiej na nich chwytaj± i szybciej siê wyp³ukuj±. Je¶li zastosujesz odpowiednio mocny oxydant problem powinien znikn±æ, bo gór te¿ trochê siê rozja¶ni. Pozdrawiam!
Sinobroda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-25, 20:17   #74
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: moje w³osy nie ³api± równomiernie farby/jakie farby mieszaæ?

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li zastosujesz odpowiednio mocny oxydant problem powinien znikn±æ, bo gór te¿ trochê siê rozja¶ni. Pozdrawiam!
A czy przy tak mocnym oxydancie w³osy siê nie "Skrusz±" w tej s³abszej czê¶ci?
__________________
rudy to nie tylko kolor w³osów, to tak¿e stan ducha!
thabaka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-23, 11:25   #75
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 493
mieszanie farb

czy jesli wymieszam dwie farby z tej samej firmy, z tej samej seriii ale o innych odcieniach to stanie sie cos?
chodzi o to, ze mam sredni blond-jest to kolor zimny, i ciemny blond-kolor ciep³y(przynajmniej tak wyglada na opakowaniu) z palette. farbuje w domu, potrzebuje dwoch opakowan bo mam dlugie i geste w³osy. i teraz nie wiem czy ryzykowac i zmieszac je czy lepiej poczekac i dokupic w³asciwy kolor?
__________________
biegnê przed siebie nie patrz±c na to, ¿e mogê siê przewróciæ.
insomnieux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-23, 15:14   #76
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 152
Dot.: mieszanie farb

Ja tydzien temu zmiesza³am Lorea'l Casting Creme bursztynowy blond i orzech w³oski - kolor zbli¿ony, jedynie blond trochê jasniejszy by³. Zrobi³am to z tego wzglêdu, ¿e równie¿ mam gêste w³osy i potrzbowalam dwóch farb a nigdzie we Wroc³awiu nie mog³am znale¼æ drugiego opakowania orzecha w³oskiego (sic!). Nic siê nie sta³o - jestem zadowolona bo ten blond rozja¶ni³ trochê orzecha i wyszed³ mi bardzo ³adny rudy kolor My¶lê wiêc, ¿e mo¿esz zaryzykowaæ
__________________
.nikt nie jest a¿ tak ¶lepy, ¿eby nigdy nie przejrzeæ na oczy

nacka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-23, 21:29   #77
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: mieszanie farb

zwykle miesza sie farby o tej samej tonacji. nie bylabym za mieszaniem chlodnej i cieplej farby, mozliwe ze wyjdzie ci zielony
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-11, 22:29   #78
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: czy mo¿na mieszaæ farby ?

na pewno mozna mieszac farby profesjonalne,, ale czy te sklepowe...nie wiem....
__________________
gaga
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-12, 17:41   #79
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: czy mo¿na mieszaæ farby ?

czyli np. schwarzkopf palette 10 min color ciemnty blond z schwarzkopf natural & easy migdalowy jasny braz mozna mieszac czy nie??
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 13:37   #80
carolicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 3
mieszanie farb?

Witam ; ) Chcia³am zapytaæ o mieszanie farb do w³osów. Zamierzam pofarbowaæ w³osy ( do tej pory nak³ada³am tylko szampony koloryzuj±ce i szamponetki ). Chcê zmieszaæ farby : kasztanowy br±z i mahoñ. Czy mogê to zrobiæ? Jaki kolor mo¿e mi wyj¶æ? Czy mog± wyj¶æ jakie¶ nie porz±dane skutki? I jakie farby sa najlepsze? Jakich same uzywacie?

Edytowane przez carolicious
Czas edycji: 2009-11-05 o 14:02
carolicious jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-07, 22:21   #81
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 875
Dot.: mieszanie farb?

Jasne, ¿e mo¿esz ze sob± mieszaæ kolory. Ja i moja fryzjerka czêsto to robimy (ona miesza popielate blondy Majirel, ja - Excellence L'Oreala). Wa¿ne by farby by³y tej samej firmy i serii (tzn. aby¶ nie miesza³a np. "klasycznej" Londy z Lond± Naturals). Zalecam te¿ ostro¿no¶æ w przypadku ekstremalnego ³±czenia ze sob± odcieni ciep³ych i zimnych.
W Twoim przypadku (kasztanowy br±z + mahoñ) zapewne wyjdzie intensywny, g³êboki, o czerwonawym po³ysku kasztan lub co¶ zbli¿onego...
quench jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-26, 20:14   #82
Ewolin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 74
mieszanie farb profesjonalnych

Witam, mam pytanie odno¶nie mieszania farb profesjonalnych. Zale¿y mi na ciemnorudym kolorze, tyle ¿e u¿ywaj±c farb mniej wiêcej zbli¿onych do mojego wymarzonego koloru, odrost wychodzi czerwony - mam naturalne jasne blond w³osy, farbowane na powiedzmy ciemniejszy ¶redni br±z, wiêc ró¿nica jest diametralna.
I tak sobie pomy¶la³am, co by siê sta³o gdybym odcieñ podstawowy, np. Marijel 4.0 - g³êboki br±z, pomiesza³a z np. 5.64 - jasny br±z czerwono-miedziany...? Wysz³oby co¶ na kszta³t rudobr±zowego koloru? Czy mo¿e do odcienia podstawowego dodaæ co¶ bardziej intensywnie miedzianego lub czerwonego?
I jeszcze drugie pytanie... jakiego utleniacza u¿yæ? Bo na odrostach nawet 3% wychodzi za jasny, a reszty nie chcê mieæ jakiej¶ strasznie ciemnej...

A no i pytanie najwa¿niejsze: czy kolory podstawowe mo¿na mieszaæ i z zimnymi odcieniami i z ciep³ymi?

Edytowane przez Ewolin
Czas edycji: 2010-01-26 o 20:49 Powód: ...
Ewolin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-26, 21:32   #83
Ewolin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: mieszanie farb

Czy która¶ z Was miesza³a mo¿e który¶ odcieñ majicontrast z podstawowym marijel 4,0 g³êboki br±z? Próbowa³y¶cie w ogóle majicontrast? Co z tego mo¿e wyj¶æ ?
Ewolin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-03, 10:34   #84
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 724
Mieszanie roznowych kolorow farb

Chce uzyskac rudy kolor, wlosy mam brazowe. Czytalam, ze w takiej sytuacji dobrze jest zmieszac farbe blond - ktora rozjasni wlosy z klorem, ktory sie chce uzyskac, cyzli np. rudym. Macie takie doswiadczenia?
stellla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-03, 20:28   #85
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 417
Dot.: Mieszanie roznowych kolorow farb

podbijam
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ew± Chodakowsk±--- bêdzie : 55kg
kmb1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-13, 16:30   #86
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
czy mo¿na mieszaæ farby?

czy mogê zmieszaæ farbê palette intensive color creme ¶redni br±z z tak± sam± farb± jasny br±z lub ciemny blond?
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-13, 17:56   #87
Ewolin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: czy mo¿na mieszaæ farby?

Jasne, je¶li farby s± z tej samej firmy i linii to nie ma problemu. Ja robi³am tak z farbami profesjonalnymi, nie wiem jak bêdzie z palette, bo z tego co wiem nie s± najlepsze...
Ewolin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-13, 21:21   #88
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: czy mo¿na mieszaæ farby?

obawiam siê tego, ¿e w niektórych miejscach np. zrobi± mi siê w³osy jednego koloru a w innych drugiego, ¿e kolor nie bêdzie równomiernie roz³o¿ony, czy mo¿e siê tak staæ?
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 00:20   #89
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 651
Dot.: czy mo¿na mieszaæ farby?

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
obawiam siê tego, ¿e w niektórych miejscach np. zrobi± mi siê w³osy jednego koloru a w innych drugiego, ¿e kolor nie bêdzie równomiernie roz³o¿ony, czy mo¿e siê tak staæ?
Je¶li dobrze pomieszasz farby to nie powinno siê tak staæ ale pewna nie jestem
Your_satisfaction jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 09:29   #90
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: czy mo¿na mieszaæ farby?

mozesz pomieszac. najlepiej wybieraj odcienie w tej samej tonacji.
aha no ale jesli chcesz wymieszac sredni braz z jasnym brazem to nie widze sensu bo obie farby wychodza dosc ciemno. to juz lepiej z tym blondem
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-13 10:09:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.