Brak doświadczenia, czy zero starań? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-09, 23:17   #1
Minike
Przyczajenie
 
Avatar Minike
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5

Brak doświadczenia, czy zero starań?


Witam🙂 Pisze do was bo już sama nie wiem jak do tego podejsc... Jestem ze swoim chłopakiem dwa lata, on miał przede mną dziewczynę z którą uprawiał seks, ale weźmy pod uwagę że on miał lat 19 a ona 16 więc szału nie możemy się spodziewac. Ja przed nim nie miałam nikogo ale zawsze lubiłam zbliżenia, a temat seksu nie był dla mnie nigdy tabu. Seks mnie pociągał, i wiedziałam że go polubie. Minęły dwa lata i nie oszukujmy sie... Szału nie ma. Ja staram się żeby było dobrze, przykładam się jak mogę, szybko wszystkiego się nauczyłam i sama pytam o to co lubi i bez problemu wszystkiego probuje, teraz pojawia się sprawa mojego ukochanego. Sama mówię mu co lubię, co chciałabym żeby robil, tylko problem w tym że jak się za to zabiera to muszę mu pokazać jak ma to robić żeby mi sprawić przyjemność, albo szybko się znudzi i odrazu chce przechodzić do rzeczy. Bardzo mnie to irytuje bo nie czuje się zaspokojona, naprawdę zadko jestem usatysfakcjonowana już nie wspomnę o orgazmie. Mam wrażenie że on czasami się krępuje takich rozmów, wstydzi się mnie zapytać co lubię nie wiem sama, twierdzi że "nie jest jakims waraitem" co świadczyło by o tym że może faktycznie brak doświadczenia odgrywa tutaj główną rolę. Kolejna sprawa, wystarczy że się rozbiore i nie muszę długo czekac na efekt końcowy. Kocham go dlatego z nim o tym rozmawiam dzieli nas 7 lat różnicy a mam wrażenie że zamiast starszy to jest ode mnie młodszy. Pomóżcie jak ja mam do niego podejść?😞😖
Minike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 12:27   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak doświadczenia, czy zero starań?

Cytat:
Napisane przez Minike Pokaż wiadomość
Witam🙂 Pisze do was bo już sama nie wiem jak do tego podejsc... Jestem ze swoim chłopakiem dwa lata, on miał przede mną dziewczynę z którą uprawiał seks, ale weźmy pod uwagę że on miał lat 19 a ona 16 więc szału nie możemy się spodziewac. Ja przed nim nie miałam nikogo ale zawsze lubiłam zbliżenia, a temat seksu nie był dla mnie nigdy tabu. Seks mnie pociągał, i wiedziałam że go polubie. Minęły dwa lata i nie oszukujmy sie... Szału nie ma. Ja staram się żeby było dobrze, przykładam się jak mogę, szybko wszystkiego się nauczyłam i sama pytam o to co lubi i bez problemu wszystkiego probuje, teraz pojawia się sprawa mojego ukochanego. Sama mówię mu co lubię, co chciałabym żeby robil, tylko problem w tym że jak się za to zabiera to muszę mu pokazać jak ma to robić żeby mi sprawić przyjemność, albo szybko się znudzi i odrazu chce przechodzić do rzeczy. Bardzo mnie to irytuje bo nie czuje się zaspokojona, naprawdę zadko jestem usatysfakcjonowana już nie wspomnę o orgazmie. Mam wrażenie że on czasami się krępuje takich rozmów, wstydzi się mnie zapytać co lubię nie wiem sama, twierdzi że "nie jest jakims waraitem" co świadczyło by o tym że może faktycznie brak doświadczenia odgrywa tutaj główną rolę. Kolejna sprawa, wystarczy że się rozbiore i nie muszę długo czekac na efekt końcowy. Kocham go dlatego z nim o tym rozmawiam dzieli nas 7 lat różnicy a mam wrażenie że zamiast starszy to jest ode mnie młodszy. Pomóżcie jak ja mam do niego podejść?😞😖
Zacznij egzekwować swoje potrzeby i nie odpuszczaj.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 18:35   #3
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Brak doświadczenia, czy zero starań?

Cytat:
Napisane przez Minike Pokaż wiadomość
Ja staram się żeby było dobrze, przykładam się jak mogę, szybko wszystkiego się nauczyłam i sama pytam o to co lubi i bez problemu wszystkiego probuje, teraz pojawia się sprawa mojego ukochanego. Sama mówię mu co lubię, co chciałabym żeby robil, tylko problem w tym że jak się za to zabiera to ....
Zosia Samosia
Przestań gadać, bo gadanie nic nie da. Weź go za rękę i rób sobie dobrze jego ręką. Na pewno załapie w mig o co się rozchodzi.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 20:19   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Brak doświadczenia, czy zero starań?

odejdź, bo sobie zmarnujesz najlepsze lata na beznadziejny seks, w imię "miłości" w której druga strona ma w nosie Twoje potrzeby.
Dwa lata byłam w takim związku, libido mi spadło do zera, seks był fajny raz na jakiś czas a zwykle to porażka była. A już dzień po zerwaniu (mimo że było ono okropne) chodziłam cała napalona, przespałam się z innym facetem, którego nie trzeba było non stop prosić, kierować, namawiać, rozmawiać bo sam wiedział co i jak, miałam pierwszy raz orgazm pochwowy, potem nawet wielokrotne (a myślałam że nigdy jednego mi się mieć nie uda). Nie wiedziałam wcześniej że seks może być taki super. Tylko tych dwóch lat szkoda.
Nie marnuj więcej czasu z nim.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 20:42   #5
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: Brak doświadczenia, czy zero starań?

Dokładnie
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 22:05   #6
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Brak doświadczenia, czy zero starań?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
odejdź, bo sobie zmarnujesz najlepsze lata na beznadziejny seks, ......
przespałam się z innym facetem, którego nie trzeba było non stop prosić, kierować, namawiać, rozmawiać bo sam wiedział co i jak, miałam pierwszy raz orgazm pochwowy, .....
Co za bzdura. I jeszcze "Przespałem się .... orgazm pochwowy.... "

Powtarzam nie gadać a robić. Wszyscy mają stres. Być dobrym w łóżku. Tak facet, jak i dziewczyna. Zrobi dobrze, ale nie gadaj tylko zrób
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 22:30   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Brak doświadczenia, czy zero starań?

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Co za bzdura. I jeszcze "Przespałem się .... orgazm pochwowy.... "

Powtarzam nie gadać a robić. Wszyscy mają stres. Być dobrym w łóżku. Tak facet, jak i dziewczyna. Zrobi dobrze, ale nie gadaj tylko zrób
nie, nie wszyscy mają stres. i co ma tu w ogóle stres do rzeczy? jej facet się nie stresuje, on po prostu ma w dpie jej potrzeby. jemu zależy na tym żeby samemu dojść i tyle. jakbyś nie zauważył(a) to oni są ze sobą DWA LATA. nie miesiąc. i były próby rozmów z jej strony, próby pokazywania mu co ma robić. ich seks jest beznadziejny i taki pozostanie, bo się nie zgrywają, mają inne potrzeby + jego w najmniejszym stopniu nie interesuje to, żeby jej było przyjemnie. ale jaasssne, niech się męczy dziewczyna, bo przecież o zwiazek się walczy czy co tam
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 19:24   #8
Minike
Przyczajenie
 
Avatar Minike
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Brak doświadczenia, czy zero starań?

Jestem naprawdę w kropce, bo z jednej strony on tłumaczy się że jemu głupio to i tamto bo mieszkam z rodzicami... Owszem mieszkam z rodzicami ale nie siedzą z nami ani nie śpią. Sama nie wiem już, faktycznie pokieruję się tym że sama pokaże mu o co mi chodzi i go do tego "zmusze" jeśli nie poskutkuje to chyba przemyślę najgorszą z opcji bo przez to że nie układa się w łóżku nie układa się też na codzien...
Minike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 10:17   #9
holdiegoldie
Przyczajenie
 
Avatar holdiegoldie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 24
Dot.: Brak doświadczenia, czy zero starań?

Wydaje mi się, że wynika to z tego, że nie jesteście w stanie porozmawiać wprost o seksie. Przynajmniej tak wnioskuję na podstawie tego co pisałaś.
holdiegoldie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:17:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.