Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-15, 18:58   #1
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532

Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III


Zapraszam.

Poprzedni wątek tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=739163&page=167
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 12:18   #2
pszczolka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 14
koszula w kratę

Co sądzicie o koszuli w kratę dla mężczyzny? a;e chodzi mi o taką z bawełny.Nie z flaneli jak u drwala. Czy nadal są one modne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 35140-001_main.jpg (26,5 KB, 76 załadowań)
pszczolka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 23:57   #3
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Mnie też się podobają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 09:31   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

koszule w kratę w ogóle tak, ta ze zdjęcia - nazbyt dziadkowa, nie podoba mi się
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 15:01   #5
elthildotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Smile Która sukienka na randkę?

Moi drodzy, przychodzę do Was z zapytaniem. Jako że w przyszłym tygodniu mam bardzo ważną randkę to potrzebuję wybrać sobie sukienkę. Mam już dwie na oku, ale pozostaje pytanie - która z nich? Nie zwracajcie uwagi na cenę. Chcę wyglądać olśniewająco, ale zarazem skromnie
Jeden vs dwa
elthildotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 15:50   #6
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Która sukienka na randkę?

Żadna z nich mnie jakoś nie powalila na kolana, poszukaj czegoś takiego bardziej z klasą. Nie wiem ile masz lat, ale zerknij sobie na stronę np Taranko, simple itp.
Dobrym pomysłem na coś wyszukanego jest sukienka olowkowa, trochę w stylu twojej drugiej propozycji, ale w bardziej stonowanym kolorze lub klasyczna czerń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 16:23   #7
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Która sukienka na randkę?

Jak dla mnie zadna. Jesli mialabym wybierac to ta 1, ta druga jest dla mnie brzydka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-21, 18:02   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Która sukienka na randkę?

Cytat:
Napisane przez elthildotte Pokaż wiadomość
Moi drodzy, przychodzę do Was z zapytaniem. Jako że w przyszłym tygodniu mam bardzo ważną randkę to potrzebuję wybrać sobie sukienkę. Mam już dwie na oku, ale pozostaje pytanie - która z nich? Nie zwracajcie uwagi na cenę. Chcę wyglądać olśniewająco, ale zarazem skromnie
Jeden vs dwa
Skromnie będziesz wyglądać w 2. Olśniewająca raczej żadna nie jest.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 18:44   #9
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Która sukienka na randkę?

Cytat:
Napisane przez elthildotte Pokaż wiadomość
Moi drodzy, przychodzę do Was z zapytaniem. Jako że w przyszłym tygodniu mam bardzo ważną randkę to potrzebuję wybrać sobie sukienkę. Mam już dwie na oku, ale pozostaje pytanie - która z nich? Nie zwracajcie uwagi na cenę. Chcę wyglądać olśniewająco, ale zarazem skromnie
Jeden vs dwa
Zadna z tych niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 12:55   #10
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Która sukienka na randkę?

pierwsza w stylu „u cioci na imieninach”, druga - „pomarańczowa biurówka”. jeśli jesteś panią w średnim wieku to 2, ale generalnie to bez szału.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 09:31   #11
pszczolka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 14
Dot.: koszula w kratę

dzięki. Mam mętlik w głowie jaką koszulę wybrać. Ale wiem jedno-musi być w krate
pszczolka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 11:53   #12
pszczolka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 14
jedne droższe czy kilka tańszych

dziewczyny zastanawia mnie co bardziej się opłaca pod względem ekonomicznym ale i nie tylko. kupujecie jedne porządne jeansy raz na jakiś czas czy co chwila jakieś tanie, szybko się przecierające itd?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15170_499_cross_jeans_null_2.jpg (19,4 KB, 41 załadowań)
pszczolka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 13:51   #13
zazdroszcze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Thumbs up MEGA kolor, ale który?

Miętowy czy szmaragdowy? i czy w ogóle hot?

Chcę znać Twoją opinię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 025f1_yAj9njpWzLkPMwFxVWEb1u4A.jpeg (123,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 02a92_U8hmBMeeKCTjW4nuoCwSbNAt.jpeg (86,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 02f61_feTa6BV6JtwWavJvqbJ6zkTh.jpeg (104,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 037e8_ESnUQCQ3anNJSJmRhM2nnq23.jpeg (94,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 03455_azJiwiu14xzyeDoUCATVrJAp.jpeg (101,9 KB, 44 załadowań)
zazdroszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 15:52   #14
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: jedne droższe czy kilka tańszych

Cytat:
Napisane przez pszczolka6 Pokaż wiadomość
dziewczyny zastanawia mnie co bardziej się opłaca pod względem ekonomicznym ale i nie tylko. kupujecie jedne porządne jeansy raz na jakiś czas czy co chwila jakieś tanie, szybko się przecierające itd?
Jak jeszcze kupowałam dżinsy, to raczej trochę droższe tzn Levisa, Lee albo Big Stara. Wcześniej jako biedna studentka mogłam sobie pozwolić tylko na tanie dżinsy i rzadko byłam z nich zadowolona, bo się deformowały (wypychanie kolan) i kolor się szybko spierał.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 12:00   #15
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: MEGA kolor, ale który?

Cytat:
Napisane przez zazdroszcze Pokaż wiadomość
Miętowy czy szmaragdowy? i czy w ogóle hot?

Chcę znać Twoją opinię
Ja mam teraz maksymalną fazę na szmaragdowy! Piękny kolor na jesień i zimę zwłaszcza.
Fanką mięty nie jestem, ale jak już to bardziej kojarzy mi się z latem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 13:51   #16
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Co począć z takim płaszczykiem przejściowym?
Sam płaszczyk mi się podoba, jest lekki, wełniany, nie muszę skracać rękawów, co jest u mnie rzadkością.
Ten kolor jest jednak trudny, nie do końca mój, bo spodziewałam się czegoś bardziej zgaszonego. Nie służą mi też kontrasty, a o tej porze roku przestawiam się już na zgaszone brązy, szarości, granaty. Nie mam pojęcia z jakimi innymi kolorami można go zestawić jesienią czy może lepiej sobie dać z nim spokój.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20180907_14_05_55_Pro.jpg (69,1 KB, 120 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 14:33   #17
Inteligentnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Hej co sądzicie o takich kozakach? Bo wpadły mi w oko i bardzo zastanawiam się nad zakupem: https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...sitionInList=1
Inteligentnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 15:43   #18
Patrycjaa1988
Przyczajenie
 
Avatar Patrycjaa1988
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Postawić na cenę czy jakość?

Hej

jakość ubrań ostatnio bardzo się pogorszyła, ale za to ceny tez bardzo pospadały.

Zastanawiam się czy kupować raz na sezon, a w konkretnych cenach czy lepiej więcej tanich ciuchów ale po 3 praniach je wyrzucać.

Jaką strategię wolicie?
A może znacie jakieś marki, które mają dobry stosunek jakości do ceny?
Patrycjaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 17:19   #19
elthildotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Która sukienka na randkę?

Wszystkim zebranym tutaj osobom dziękuję bardzo za opinię Teraz już wiem, że chyba w żadnej z nich nie pójdę na randkę. A myślicie, że ta się nadaje: http://www.divacatwalk.com/new-in-c1...gle-dress-p761?[COLOR="Silver"]
elthildotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-25, 17:29   #20
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Która sukienka na randkę?

Cytat:
Napisane przez elthildotte Pokaż wiadomość
Wszystkim zebranym tutaj osobom dziękuję bardzo za opinię Teraz już wiem, że chyba w żadnej z nich nie pójdę na randkę. A myślicie, że ta się nadaje: http://www.divacatwalk.com/new-in-c1...gle-dress-p761?[COLOR="Silver"]
nadaje się, pod warunkiem że randka będzie kolacją a nie luźnym spotkaniem.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Inteligentnie Pokaż wiadomość
Hej co sądzicie o takich kozakach? Bo wpadły mi w oko i bardzo zastanawiam się nad zakupem: https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...sitionInList=1
mi się nie podobają.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 18:11   #21
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Postawić na cenę czy jakość?

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa1988 Pokaż wiadomość
Hej

jakość ubrań ostatnio bardzo się pogorszyła, ale za to ceny tez bardzo pospadały.

Zastanawiam się czy kupować raz na sezon, a w konkretnych cenach czy lepiej więcej tanich ciuchów ale po 3 praniach je wyrzucać.

Jaką strategię wolicie?
A może znacie jakieś marki, które mają dobry stosunek jakości do ceny?
Ja wolę rzadziej, ale drożej lub lepszych marek, ale z second handów lub od prywatnych sprzedawców na ebayu.

Od jakiegoś roku konsekwentnie realizuję plan skompletowania porządnej, pasującej do mnie i spójnej szafy. Przez ten czas zrealizowałam tak na oko 50% mojego planu.
Kupiłam też kilka rzeczy z H&M, Orsaya, Reserved, ale powinnam je w zasadzie wyrzucić po kilku miesiącach, bo bardzo się zużyły. Powypychane kolana w spodniach, dziwny zapach, który nie zniknął nawet po kilku praniach, płaszczyk przyciągający jak magnes każdy paproch i zmechacony po miesiącu noszenia, powykręcane szwy. A prawie wszystkie moje ciuchy piorę w 30 stopniach na zredukowanych obrotach. Orsay jeszcze w zależności od ciucha w miarę wygląda, ale to co kupiłam w H&M i Reserved, to są po prostu kiepskiej jakości szmaty.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-09-25 o 18:16
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 21:15   #22
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez pszczolka6 Pokaż wiadomość
dziewczyny zastanawia mnie co bardziej się opłaca pod względem ekonomicznym ale i nie tylko. kupujecie jedne porządne jeansy raz na jakiś czas czy co chwila jakieś tanie, szybko się przecierające itd?
ja stawiam na jakość.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co począć z takim płaszczykiem przejściowym?
Sam płaszczyk mi się podoba, jest lekki, wełniany, nie muszę skracać rękawów, co jest u mnie rzadkością.
Ten kolor jest jednak trudny, nie do końca mój, bo spodziewałam się czegoś bardziej zgaszonego. Nie służą mi też kontrasty, a o tej porze roku przestawiam się już na zgaszone brązy, szarości, granaty. Nie mam pojęcia z jakimi innymi kolorami można go zestawić jesienią czy może lepiej sobie dać z nim spokój.
mi się ten płaszczyk nie podoba, ale ja jestem fanką klasyki typu trencz. klapy są za ostre, ale przede wszystkim kolor - koło granatu i czerni będzie wyglądał jak zielona żaba. koło zgaszonych brązów czy niebieskiego (jak na zdjęciu) robi się efekt smutnej starszej pani od polskiego.
Cytat:
Napisane przez Inteligentnie Pokaż wiadomość
Hej co sądzicie o takich kozakach? Bo wpadły mi w oko i bardzo zastanawiam się nad zakupem: https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...sitionInList=1
czerwony poliuretan za kolano na 10cm szpilce... pachnie najstarszym zawodem świata. trudno będzie osiągnąć inny efekt.
Cytat:
Napisane przez elthildotte Pokaż wiadomość
Wszystkim zebranym tutaj osobom dziękuję bardzo za opinię Teraz już wiem, że chyba w żadnej z nich nie pójdę na randkę. A myślicie, że ta się nadaje: http://www.divacatwalk.com/new-in-c1...gle-dress-p761?[COLOR="Silver"]
a co to ma być za randka i ile masz lat/jak się nosisz? bo to kolejna sukienka rodem z bankieciku u ambasadora... jeśli jesteś młodą osobą - weź sobie pozwól na nieco luzu, to bardziej seksowne niż udawanie eleganckiej mamuśki. jeśli jesteś dojrzałą babką, to nie rób z siebie żony ze stepford, to też nie ta okazja. cokolwiek w klimacie małej czarnej będzie o niebo bardziej efektowe (choć niekoniecznie w czerni)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 22:50   #23
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
mi się ten płaszczyk nie podoba, ale ja jestem fanką klasyki typu trencz. klapy są za ostre, ale przede wszystkim kolor - koło granatu i czerni będzie wyglądał jak zielona żaba. koło zgaszonych brązów czy niebieskiego (jak na zdjęciu) robi się efekt smutnej starszej pani od polskiego.
Dzięki za trafne podsumowanie tego, co mi się nie zgadzało, ale nie umiałam tego nazwać
Na trencze jest już za zimno, dzisiaj o 6 rano było u mnie 3 stopnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 13:02   #24
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa1988 Pokaż wiadomość
Hej

jakość ubrań ostatnio bardzo się pogorszyła, ale za to ceny tez bardzo pospadały.

Zastanawiam się czy kupować raz na sezon, a w konkretnych cenach czy lepiej więcej tanich ciuchów ale po 3 praniach je wyrzucać.

Jaką strategię wolicie?
A może znacie jakieś marki, które mają dobry stosunek jakości do ceny?
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja wolę rzadziej, ale drożej lub lepszych marek, ale z second handów lub od prywatnych sprzedawców na ebayu.

Od jakiegoś roku konsekwentnie realizuję plan skompletowania porządnej, pasującej do mnie i spójnej szafy. Przez ten czas zrealizowałam tak na oko 50% mojego planu.
Kupiłam też kilka rzeczy z H&M, Orsaya, Reserved, ale powinnam je w zasadzie wyrzucić po kilku miesiącach, bo bardzo się zużyły. Powypychane kolana w spodniach, dziwny zapach, który nie zniknął nawet po kilku praniach, płaszczyk przyciągający jak magnes każdy paproch i zmechacony po miesiącu noszenia, powykręcane szwy. A prawie wszystkie moje ciuchy piorę w 30 stopniach na zredukowanych obrotach. Orsay jeszcze w zależności od ciucha w miarę wygląda, ale to co kupiłam w H&M i Reserved, to są po prostu kiepskiej jakości szmaty.
H&M, Reserved czy Orsay to przynajmniej w miare niskie ceny, mialam przez zime plaszcz od siebie z pracy (kupiony w polowie maja, noszony przez 3 miesiace) za $400 i po tych 3 miesiacach nadaje sie jedynie do kosza.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co począć z takim płaszczykiem przejściowym?
Sam płaszczyk mi się podoba, jest lekki, wełniany, nie muszę skracać rękawów, co jest u mnie rzadkością.
Ten kolor jest jednak trudny, nie do końca mój, bo spodziewałam się czegoś bardziej zgaszonego. Nie służą mi też kontrasty, a o tej porze roku przestawiam się już na zgaszone brązy, szarości, granaty. Nie mam pojęcia z jakimi innymi kolorami można go zestawić jesienią czy może lepiej sobie dać z nim spokój.
Ja bym nosila z musztardowym czy rdzawym kolorem, w bure, ciemne brazy bym nie szla.
Fajnie bedzie wygladac w takim polaczeniu z dzinsem. Model mi sie podoba
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 15:53   #25
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: MEGA kolor, ale który?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Ja mam teraz maksymalną fazę na szmaragdowy! Piękny kolor na jesień i zimę zwłaszcza.
Fanką mięty nie jestem, ale jak już to bardziej kojarzy mi się z latem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
Ja jestem miłośniczką szmaragdowego.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 15:54   #26
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
H&M, Reserved czy Orsay to przynajmniej w miare niskie ceny, mialam przez zime plaszcz od siebie z pracy (kupiony w polowie maja, noszony przez 3 miesiace) za $400 i po tych 3 miesiacach nadaje sie jedynie do kosza.



Ja bym nosila z musztardowym czy rdzawym kolorem, w bure, ciemne brazy bym nie szla.
Fajnie bedzie wygladac w takim polaczeniu z dzinsem. Model mi sie podoba
Niestety i wysoka cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. To co mnie w moich poszukiwaniach denerwuje, to konieczność prania na sucho wielu ciuchów z welny i jedwabiu. Nie raz zdarzało mi się, że odsyłałam kilka ciuchów z zamówienia albo i całe zamówienie tylko z powodu konieczności prania chemicznego.

Spróbuję jednak sprzedać ten płaszczyk. Dżinsu nie noszę, to w ogóle nie mój materiał, słabo w nim wyglądam. Jestem co prawda typem zgaszonym, ale nie tak ciepłym, żeby się ubrać w typowo jesienne musztardy i czerwienie, które by stworzyły z ta zielenią tak duży kontrast, że calkiem bym w nim zginęła albo wyglądała jak z cyrku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 19:15   #27
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Co sądzicie o postarzaniu się ubraniem?

Temat wydaje mi się ostatnio na czasie, albo może tylko ja odnoszę takie wrażenie, bo traktuję go dość osobiście.
Mam 36 lat i mniej więcej od roku przestawiam mój chaotyczny i nijaki sposób ubierania się na bardziej klasyczny - nie że muszę, ale widzę, że ten kierunek mi służy. Jednak mam też obawy, że osiągnę efekt przez panią_smith nazwany "smutną nauczycielką" od polskiego".
I tak sobie teraz dumam, co sprawia, że taki efekt się pojawia. Co odróżnia spodnie jak pierwsze zdjęcie z Mohito, od takich spodni jak na drugim zdjęciu (fotka z aukcji na olx). Nie chodzi mi dokładnie o te modele, ale o zjawisko, że modne zrobiły się spodnie, które przez ostatnie 20 lat starsze panie kupowały na targowiskach? Gdzie przebiega granica tego czy płaszczyk jest dobrze skrojony i pasuje, a kiedy zaczyna trącić myszką a nosząca go wygląda jak ciotka-klotka? Co o tym decyduje i jak się tego efektu wystrzec?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 23:37   #28
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Poradzicie jakie buty do tej sukienki ?

Słuchajcie zbliża się dla mnie ważne wesele ,kieckę szyje ,kolor szmaragdowy błysk srebrny. Jakie buty bo zwariuje ,czarne nie wiem czy nie za ciemne a srebrne nie wiem czy nie za dużo błysku
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 00:43   #29
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Poradzicie jakie buty do tej sukienki ?

@chimay
chyba nie ma uniwesrsalnego przepisu. mam welniane szare spodnie w stylu rzeczonej pani od polskiego, ale krój palazzo zdecydowanie przeczy nudzie. kocham damskie garnitury, ale żeby nie dodawać sobie lat (aktualnie 33) - wybieram kolorowe (czerwień, granat, szmaragd) i nie nosze wyłącznie z polbucikiem, a lakierkiem czy nawet trampkiem. ale jak gajerek to nogawka do kostki i koniecznie zwężana... W przeciwnym razie robię się ciocia klocią (i nigdy dwurzędowa... wygladam w nich jak pacan). nudna pani od polskiego to zreszta niekoniecznie przytyk - znam ludzi, którym to pasuje, znam takich ci się celowo noszą w takim klimacie. najgorzej gdy to efekt niechciany i niezamierzony
ciuchy lubie proste, uniwersalne, szaleje z butami i torebkami
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 11:27   #30
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Poradzicie jakie buty do tej sukienki ?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
@chimay
chyba nie ma uniwesrsalnego przepisu. mam welniane szare spodnie w stylu rzeczonej pani od polskiego, ale krój palazzo zdecydowanie przeczy nudzie. kocham damskie garnitury, ale żeby nie dodawać sobie lat (aktualnie 33) - wybieram kolorowe (czerwień, granat, szmaragd) i nie nosze wyłącznie z polbucikiem, a lakierkiem czy nawet trampkiem. ale jak gajerek to nogawka do kostki i koniecznie zwężana... W przeciwnym razie robię się ciocia klocią (i nigdy dwurzędowa... wygladam w nich jak pacan). nudna pani od polskiego to zreszta niekoniecznie przytyk - znam ludzi, którym to pasuje, znam takich ci się celowo noszą w takim klimacie. najgorzej gdy to efekt niechciany i niezamierzony
ciuchy lubie proste, uniwersalne, szaleje z butami i torebkami
Ano właśnie u mnie nie jest to efekt pożądany, ale z drugiej strony nie służy mi ani ekstrawagancja ani wyraziste kolory. Dobrze mi w zgaszonych, monochromatycznych zestawach, a sportowe buty w połączeniu z bardziej elegancką górą wygląda na mnie po prostu idiotycznie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 20:08:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.