Buty Wojas - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-04, 12:35   #61
Butterfly0008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: Buty Wojas

Cytat:
Napisane przez onlyREDlips Pokaż wiadomość
Eh.. pamietam glany z Wojasa, które nosiłam jako zbuntowana metalówa gruba podeszwa, gruba skóra - element samoobrony i akceptacji wśród znajomych, nie do zdarciaa Chyba jeszcze gdzieś są w piwnicy rodziców. Moge sie załozyć, że jeszcze dałoby sie ich uzywać mimo, ze mineło grubo ponad 10 lat.
nie nosiłam glanów ale skrycie zazdroscilam koleżankom
Butterfly0008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 14:05   #62
Carolin333
Przyczajenie
 
Avatar Carolin333
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Buty Wojas

ja kiedys kupilam u nich sandałki, nic nadzwyczajnego, zwykle kilka skórzanych paseczków, lekki obcas. sandały to takie buty, które znosza sie latami, bo nie nosimy ich zbyt częst no i pogoda jest raczej łaskawa w tym roku bedzie już 6 sezon jak je mam. przez to, że są tak uniwersalne to po prostu nie wychodzą z mody, choć nie wiem czy mogę je nazwać modnymi :P w każdym razie jedne z wygodniejszych butów na rowni z moimi sandałami z scholla, które fantastycznie sprawdzaja sie przy pieszych wedrówkach
Carolin333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:04   #63
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Buty Wojas

Cóż, ja chyba nigdy nie wyrosnę z trampek i sneakersów.
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:58   #64
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Buty Wojas

ja też nie nosiłam glanów, ale akurat z wojasa mam bardzo fajne klasyczne baleriny, które są chyba najbardziej wygodnymi butami jakie w życiu miałam, więc ja akurat na tą markę nie narzekam
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 12:50   #65
sabina9
Przyczajenie
 
Avatar sabina9
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Buty Wojas

Ja też mam w Wojasem dobre skojarzenia tak generalnie Mają fajnej jakości buty, a jesienią kupiłam u nich moje wymarzone bikery i chodzę w nim właściwie cały czas do dziś
sabina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 13:12   #66
komplemenciara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 41
Dot.: Buty Wojas

no przyznam szczerze że jakoś zwykle omijałam ten sklep, zakladając że i tak niczego tam dla siebie nie znajdę. widzę że zdania są podzielone, ale może przy najbliższej okazji sama zajrzę i się przekonam na własnej skórze
komplemenciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 16:55   #67
pannasia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 48
Dot.: Buty Wojas

Mam mokasyny i sandaly. Sandaly- odpadl mi pasek, ale zareklamowalam i naprawili, wiec kolejny sezon bede je nosic mokasyny- odkleil sie czubek i tez reklamowalam- tez naprawili, chociaz zwrocili mi je ze sporą ryską- reklamowalam ponownie, ale niesttey odrzucili reklamacje :/
pannasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 18:25   #68
pigunia
Raczkowanie
 
Avatar pigunia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 432
Dot.: Buty Wojas

czy króraś z was miała może te baleriny? Są wygodne? Jak wyglądają na nodze? Zastanawiam się nad kupnem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i-baleriny-wojas-3468-51-czarny.jpg (38,7 KB, 20 załadowań)
pigunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:33   #69
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Buty Wojas

Rozpadły się po miesiącu. Reklamacja nie uznana Mogę wysłać Ci zdjęcia na priv odradzam!
__________________
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:43   #70
pigunia
Raczkowanie
 
Avatar pigunia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 432
Dot.: Buty Wojas

O matko dzięki za przestrogę
pigunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:48   #71
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Buty Wojas

Nie wiem ile teraz kosztują, ale rok temu dałam za nie ok. 200 zł. Kasa w błoto i strata czasu
__________________
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 19:45   #72
Niezadowolonaklientka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Buty Wojas

Nie!
Za brak szacunku dla klienta.
Kupiłam botki, założyłam je dwa razy, pomarszczyły się strasznie, wyglądały jak z taniego bazarku.

Trudno - zdarza się.

Ale do błędu trzeba się przyznać. Pani przez telefon przyznała się, że skóra była felerna,zły sort (cała partia taka poszła) - współczuję innym klientom "z tego sortu"

Wymienili przyszwy. Z przodu. Z tyłu zostawili. Ponowna reklamacja - odrzucona.

Śmiech.
Niezadowolonaklientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:13   #73
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Buty Wojas

Jak dla mnie ten sklep to jeden wielki żart. Żeby tak znana marka nie miała w każdym fasonie butów w rozmiarze 41. Wchodzę do sklepu i Pani mi proponuje dosłownie kilka par. Tu nie chodzi, że akurat nie było bo są wyprzedane, po prostu nie produkują. Chcę mieć wybór, a nie wybierać pomiędzy dwoma czy trzema parami. Tym sposobem tracą klientów.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:26   #74
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Buty Wojas

Mam ten sam problem z Wojasem- sporo modeli w ogóle nie jest produkowanych w rozmiarze 41, a te które są w tym rozmiarze, często w rzeczywistości są mniejsze. Kilka razy próbowałam kupić tam jakieś buty, ale póki co bez powodzenia.
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 14:23   #75
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Buty Wojas

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem z Wojasem- sporo modeli w ogóle nie jest produkowanych w rozmiarze 41, a te które są w tym rozmiarze, często w rzeczywistości są mniejsze. Kilka razy próbowałam kupić tam jakieś buty, ale póki co bez powodzenia.
Masz rację rozmiarówka jeśli chodzi o 41 jest zaniżona ale mam wrażenie, że nie we wszystkich modelach. Kiedyś mierzyłam jakieś zimowe, sznurowane i były na mnie dobre.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 07:39   #76
braaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 102
Dot.: Buty Wojas

Ja kupuje tam tylko traperki, bo są dobrej jakości w przy promocjach można je kupić stosunkowo tanio.
braaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 14:05   #77
AnnaMaria1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Buty Wojas

Ja osobiście nigdy nie miałam zastrzeżeń co do jakości obuwia Wojas. Byłam stałą klientką firmy Wojas od wielu lat. Do teraz. W dniu 06.02.2017 zwróciłam nieużywany towar do jednego z stacjonarnych sklepów Wojas. Zgodnie z regulaminem sklepu internetowego Wojas (https://wojas.pl/info/regulamin-sklepu) oraz informacją od pracownika sklepu stacjonarnego, powinnam otrzymać zwrot należnych mi pieniędzy w terminie do 14 dni. Tymczasem dzisiaj mija miesiąc i ja nadal nie otrzymałam zwrotu moich pieniędzy. Pisałam kilka maili (na adres: sklep@wojas.pl), jak również wysłałam wiele wiadomości poprzez formularz kontaktowy na stronie wojas.pl. - wszystkie pozostały bez odpowiedzi. Próbowałam się do dodzwonić do firmy Wojas (na nr 18 47 917 00) - bez rezultatu. Nie rozumiem dlaczego firma Wojas nie przestrzega regulaminu, który sama stworzyła? Nie rozumiem dlaczego mają problem ze zwrotem pieniędzy klientowi, który zwrócił nieużywany towar?! Czy któraś z Was miała problem ze zwrotem pieniędzy od firmy Wojas?
AnnaMaria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 14:10   #78
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Buty Wojas

Napisz im na fb, tak aby wszyscy widzieli. Kilka razy zdarzało mi się tak robić, kiedy miałam problem z jakaś firmą i zwykle skutkowało
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 14:22   #79
AnnaMaria1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Buty Wojas

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Napisz im na fb, tak aby wszyscy widzieli. Kilka razy zdarzało mi się tak robić, kiedy miałam problem z jakaś firmą i zwykle skutkowało
Dziekuje Lynn. Tak właśnie dzisiaj zrobiłam. Chociaż na razie bez odpowiedzi.
AnnaMaria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-27, 09:20   #80
Malinova89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: Buty Wojas

ja również polecam Wojasa. Mam od nich kilka par butów i generalnie sprawują się bardzo dobrze. Jedną parę kiedyś musiałam reklamować, ale uznali mi za pierwszym razem, więc wielki plus dla nich, bo zdarzało mi się kiedyś w innych firmach reklamować to albo nie uznawali albo musiałam po kilka razy składać reklamację także Wojas zyskał w moich oczach
Malinova89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 10:58   #81
Yvonneee
Raczkowanie
 
Avatar Yvonneee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 96
Dot.: Buty Wojas

Mam jedną parę, jestem b. zadowolona, jest porządnie wykonana. Raz nie trafiłam z rozmiarem - zwrotu dokonałam bez problemu. Teraz zamówiłam kolejne buty, na modele z przeceny do 15.08 jest dodatkowy rabat 20%, więc niektóre wychodzą naprawdę tanio jak za buty takiej jakości.
Yvonneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:41   #82
Zakreconaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 8
Dot.: Buty Wojas

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Wojasa, bo buty jakościowo są naprawdę dobre. Samo wykonanie jak i wykończenie na najwyższym poziomie. Kupuję u nich od lat różne buty - czy to botki, szpilki czy sandałki na lato. A szpilki od nich uwielbiam, bo są bardzo stabilne. Nigdy nie miałam z nimi najmniejszego problemu.
Zakreconaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 14:43   #83
ElizAmi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 8
Dot.: Buty Wojas

ja w Wojasie kupuje głównie szpilki, bo najzwyczajniej na świecie są dobrze wyprofilowane i wygodne. Mam taką pracę, że dość często muszę chodzić na obcasach cały dzień i w żadnych tańszych butach nie umiałam wytrzymać
ElizAmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 15:43:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.