Czarna sukienka-makijaz-prosze o pomoc ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-26, 08:28   #1
daglezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15

Czarna sukienka-makijaz-prosze o pomoc ;)


Witam. Jestem na Waszym forum dosc dawno ale raczej jako uwaznie sledzaca watki niz w nich uczestniczaca Teraz mam problem wiec sie do Was zwracam W sierpniu wybieramy sie z mezem na weselisko i kupilam taka jak na fotce sukienke. Wiem, ze jest wiele przeciwniczek czarnych sukienek na wesele ale podobal mi sie jej fason(gorset-spodnica) no i smieszna cena Chcialabym troszke ozywic te sukienke. co Wy na to??? Jesli chodzi o okreslenie mojego typu urody (opalam sie łatwo i na brazowo, mam naturalny ciemny, myszawy kolor wlosow, kolor oczu polaczenie zieleni z szaroscia dosc gleboko osadzone) podobno mowinnam malowac sie zimnymi kolorkami. Chcialabym podkreslic mocniej oko macie moze jakies propozycje dla mnie poza tym mam waskie usta. Bede bardzo wdzieczna. Te fotki pewnie beda za male wiec potem postaram sie wkleic fotke twarzy. Wogole bede wielce wdzieczna za podpowiedz jak moge sie malowac nie tylko na wielkie wyjsciaZ doborem podkladu nie mam problemu chodzi mi raczej jak sposob malowania oka(mam gleboko osadzone) i kolorystyke cieni. Mam nadzieje, ze ktoras z Was mi pomoze bo bardzo na to licze Pozdrawiam goraco. Dagmara

http://images30.fotosik.pl/37/a6dac18eb09acb50med.jpg
http://images29.fotosik.pl/37/df3de0b4e7bdccbemed.jpg
daglezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 09:59   #2
mala_ruda_wredna
Raczkowanie
 
Avatar mala_ruda_wredna
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
Dot.: Czarna sukienka-makijaz-prosze o pomoc ;)

hej!
Nie jestem profesjonalistką, ale doradzam koleżankom. Pomyśl jakie będziesz miała dodatki (wszystko czarne odradzam, będzie za smutno) i do nich dobierz makijaż. Byłam ostatnio na weselu w biało-czarnej sukience i zrobiłam sobie śliwkowe kreski eyelinerem, do tego neutralne cienie. Wyglądało fajnie. Przede wszystkim mocno wytuszuj rzęsy.
Pozdrawiam
__________________
I'm chocoholic! And I proud of it!
mala_ruda_wredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:57   #3
daglezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Czarna sukienka-makijaz-prosze o pomoc ;)

Wlasnie mam zamiar dobrac tak dodatki zeby rozjasnic sukienke moze biala torebeczka plus szalik przez mysl przeszly mi tez bilae rekawiczki(dlugie) ale nie wiem czy to dobry pomysl? No i makijaz chcialabym zeby oczy byly na prawde mocno podkreslone myslalam o kepkach rzes. Teraz pytanko jaki kolor i w jaki sposob wykonac ten makijaz??? Pozdrawiam
daglezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:58   #4
daglezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Czarna sukienka-makijaz-prosze o pomoc ;)

...acha moze macie jakis pomysl co na szyje biale perly czy moze cos innego??? Pozdrawiam
daglezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 18:54   #5
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czarna sukienka-makijaz-prosze o pomoc ;)

Do czerni mozesz poszalec . Turkusowe, czerwone, malinowe, zolte czy biale dodatki maga zmienic zupelnie twoj wyglad. Jesli chcesz postawic na elegancje mozesz zalozyc perelki, albo srebrna bizuterie.
Zupelnie nie polecam dlugich bialych rekawiczek, czarne do perelek wygladalyby elegancko, ale raczej postawilabym na luzniejszy styl, bo to w koncu wesele
Jesli chcesz mocno podkreslic oczy proponuje smoky eyes a do tego bezbarwny blyszczyk
Tutaj masz przydatne linki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...moky+eyes+step
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=step+by
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.