Mycie włosów odżywką - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 14:59   #31
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Mycie włosów odżywką

No ładnie, ładnie, ta moja odżywka Mrs. Potter’s nadaje się już chyba tylko do wyrzucenia Zakupiłam ją i otworzyłam ponad 2 lata temu, przed obcięciem moich długaśnych włosów (wierzyłam w swej naiwności, że przywróci im świetność ). Po ścięciu odstawiłam ją na półkę i praktycznie tylko się kurzyła, używałam jej sporadycznie już po podrośnięciu włosów. Nie wyrzuciłam jej, bo szkoda mi było, myślałam, że zdążę ją zużyć przed upływem terminu ważności, który przypada na czerwiec 2009 r, więc niby jeszcze rok. Coś mnie jednak przed chwilą tknęło i poszukałam na opakowaniu symbolu otwartego słoiczka Cóż się okazało? Że odżywkę trzeba zużyć w ciągu 12 miesięcy od momentu otwarcia. Więcej nią włosów nie umyję, odżywka idzie do śmietnika

W każdym razie nie wyłysiałam Włosy łatwo się rozczesały, są gładkie, lekkie, puszyste, nieobciążone i chyba nawet lśniące od nasady aż po same końce Myślę, że warto ją przetestować
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 15:15   #32
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
No ładnie, ładnie, ta moja odżywka Mrs. Potter’s nadaje się już chyba tylko do wyrzucenia Zakupiłam ją i otworzyłam ponad 2 lata temu, przed obcięciem moich długaśnych włosów (wierzyłam w swej naiwności, że przywróci im świetność ). Po ścięciu odstawiłam ją na półkę i praktycznie tylko się kurzyła, używałam jej sporadycznie już po podrośnięciu włosów. Nie wyrzuciłam jej, bo szkoda mi było, myślałam, że zdążę ją zużyć przed upływem terminu ważności, który przypada na czerwiec 2009 r, więc niby jeszcze rok. Coś mnie jednak przed chwilą tknęło i poszukałam na opakowaniu symbolu otwartego słoiczka Cóż się okazało? Że odżywkę trzeba zużyć w ciągu 12 miesięcy od momentu otwarcia. Więcej nią włosów nie umyję, odżywka idzie do śmietnika

W każdym razie nie wyłysiałam Włosy łatwo się rozczesały, są gładkie, lekkie, puszyste, nieobciążone i chyba nawet lśniące od nasady aż po same końce Myślę, że warto ją przetestować
ups no ale skoro efekty nawet po "przeterminowanej" są ok to warto wypróbować. Ja pewnie w tyg. wybiorę sie na poszukiwania jakiegoś odżywkowego myjadła. Z racji fakty, że Glorię raczej ciężko dostać to moze skuszę się na Mrs. Potter's
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 15:24   #33
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
ups no ale skoro efekty nawet po "przeterminowanej" są ok to warto wypróbować. Ja pewnie w tyg. wybiorę sie na poszukiwania jakiegoś odżywkowego myjadła. Z racji fakty, że Glorię raczej ciężko dostać to moze skuszę się na Mrs. Potter's
Ja też się na nią skuszę, muszę ją dorzucić do listy "włosowych" zakupów Choć widzę w niej jeden minusik - jak na mój gust pachnie zbyt intensywnie (jakimś "zielskiem", zapewne aloesem )
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 16:36   #34
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Mycie włosów odżywką

Pytanie do Oli tą odżywke co wklejałaś link do KWC gdzie można dostac? bo strasnzie tania jest, w takiej samej cenie co emulsja glorii a poand 2 razy więce
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 17:22   #35
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Mycie włosów odżywką

A ta gloria bywa w drogeriach typu natura/rossmann, supermarketach czy jakichś niewielkich drogeriach i osiedlowych sklepikach? Poszukałabym jej w Gliwicach, ale nawet nie wiem, gdzie zacząć poszukiwania.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 17:30   #36
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
A ta gloria bywa w drogeriach typu natura/rossmann, supermarketach czy jakichś niewielkich drogeriach i osiedlowych sklepikach? Poszukałabym jej w Gliwicach, ale nawet nie wiem, gdzie zacząć poszukiwania.
jest w auchanie i w takich sklepikach raczej cieżko dostępna, u mnie w mieście akurat jest ale inne wizażanki maja problemy z dostaniem jej i zamawiają na allegro
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 18:52   #37
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Pytanie do Oli tą odżywke co wklejałaś link do KWC gdzie można dostac? bo strasnzie tania jest, w takiej samej cenie co emulsja glorii a poand 2 razy więce
Ja kupiłam w zwykłym supermarkecie, więc szukaj głównie po takich. Myślę, że w Auchanie, lub Carrefourze(czy jak to się tam pisze ) powinno być Moja kosztowała dokładnie 6,75 zł

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
A ta gloria bywa w drogeriach typu natura/rossmann, supermarketach czy jakichś niewielkich drogeriach i osiedlowych sklepikach? Poszukałabym jej w Gliwicach, ale nawet nie wiem, gdzie zacząć poszukiwania.
Niewielkie drogerie, osiedlowe sklepiki, upchnięta na samym końcu, na najniższej półce
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 20:30   #38
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w zwykłym supermarkecie, więc szukaj głównie po takich. Myślę, że w Auchanie, lub Carrefourze(czy jak to się tam pisze ) powinno być
W Carrefourze nie ma - sprawdzone W Kauflandzie to samo Eh, czemu tylko w Auchanie go maja?
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 21:25   #39
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w zwykłym supermarkecie, więc szukaj głównie po takich. Myślę, że w Auchanie, lub Carrefourze(czy jak to się tam pisze ) powinno być Moja kosztowała dokładnie 6,75 zł


Niewielkie drogerie, osiedlowe sklepiki, upchnięta na samym końcu, na najniższej półce
ok przy najbliższej okazji poszukam w auchanie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 21:43   #40
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Mycie włosów odżywką

Oo, widzę że ta odżywka mrs Potters z aloesem ma skład całkiem niezły, a i do mycia się nadaje.. Kiedyś była to moja ulubiona, dopóki nie zaczęłam zapełniać szafek maskami o których dowiedziałam się na wizażu
Ciesze się, że można nią myć włosy, bo Glorii niestety nigdzie jak dotąd nie znalazłam - ale widzę że nie jestem jedyna
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 09:33   #41
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Mycie włosów odżywką

i ja przyłaczam sie do mycia włosów odżywką zobaczymy co z tego wyniknie
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 12:14   #42
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
W Carrefourze nie ma - sprawdzone W Kauflandzie to samo Eh, czemu tylko w Auchanie go maja?
Przejrzyj małe, osiedlowe sklepiki, myślę, że tam znajdziesz A jeżeli nie, i bardzo Ci zależy na tej odżywce to mogę Ci ją kupić, tylko musisz poczekać, aż będę miała kasę
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 13:14   #43
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Mycie włosów odżywką

Ech... Po wczorajszym myciu odżywką, dziś miałam wrażenie totalnie nieświeżej skóry głowy. Musiałam umyć włosy - bynajmniej nie odżywką, ale szamponem Albo będę próbować dalej i przyzwyczajać skalp do mycia odżywką, albo uznam, że w przypadku włosów przetłuszczających się u nasady ta metoda nie zdaje egzaminu - bardziej prawdopodobne jest wyjście nr 2
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:28   #44
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Przejrzyj małe, osiedlowe sklepiki, myślę, że tam znajdziesz A jeżeli nie, i bardzo Ci zależy na tej odżywce to mogę Ci ją kupić, tylko musisz poczekać, aż będę miała kasę
Pytalam juz w bardzo wielu sklepikach, niestety nigdzie o niej juz dawno nie slyszeli Jeszcze tak bardzo zdesperowana jestem, choc jesli sie zdecyduje to bede pamietac o Twojej propozycji Dzieki za dobre checi
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 17:00   #45
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Mycie włosów odżywką

Nie ma sprawy, u mnie stoją ładnie w rządku i czekają na właściciela, obok Barw ziołowych i dziecięcej
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 17:13   #46
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Mycie włosów odżywką

dołączam się do próbujących mycia odżywką umyłam dwa razy glisskurem i choć to dość ciężkie odżywki - nie było źle [mimo, że mam trochę przetłuszczające się włoski u nasady]
dzisiaj kupiłam do mycia ziaję czarna rzepa [niestety znalazłam w składzie silikon ], po jednym myciu - jest nieźle lepsza do tego od glisskura..
moim problemem są bardzo przesuszone na długości włosy, może taka droga trochę choć poprawi ich stan?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 17:34   #47
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, u mnie stoją ładnie w rządku i czekają na właściciela, obok Barw ziołowych i dziecięcej
U mnie Barwy dzieciecej pod dostatkiem Testuje ja juz od dluzszego czasu i bardzo sobie chwale

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
moim problemem są bardzo przesuszone na długości włosy, może taka droga trochę choć poprawi ich stan?
Jesli mycie odzywka sie nie sprawdzi, to moze sprobuj metody omo? Powinna pomoc i dodatkowo zabezpieczyc przesuszone wlosy przy myciu
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:07   #48
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Mycie włosów odżywką

kurcze a ja szukam juz pół roku i nigdzie barwy nie ma
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:18   #49
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

no i stało się. Jolie kupiła odżywke do mycia Mrs. Potter's do włosów farbowanych. 500ml za niecałe 7zł. Niestety na razie nie przetestuję bo włosy mam świeżo myte (wczoraj zabawa z mydlincą cd.) ale jak tylko użyje to zdam relacje.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 20:59   #50
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Mycie włosów odżywką

Ja umyłam dziś właśnie włosy odżywką Mrs.Potters tą z aloesem i keratyną czy czymś takim :P no i niestety zwiodłam sie moje włosy wyglądają gorzej niż przed umyciem i są strasznie pozlepiane w strąki
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 21:37   #51
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja umyłam dziś właśnie włosy odżywką Mrs.Potters tą z aloesem i keratyną czy czymś takim :P no i niestety zwiodłam sie moje włosy wyglądają gorzej niż przed umyciem i są strasznie pozlepiane w strąki
niestety nie kazdemu ta metoda służy. Jakie masz włosy? Mają tendencję do przetłuszczania?
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 22:23   #52
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Mycie włosów odżywką

Zachecona pozytywnymi opiniami nt mycia odzywka postanowilam dzisiaj przetestowac Naturie z wrzosem i mieta. Wlosy przed myciem mialam okropne - brudne, zakurzone i tluste. Nigdy wczesniej nie probowalam ich myc w ten sposob, i kiedy na sam przod glowy musialam kilka razy nabierac odzywke przestraszylam sie troche ze zuzyje na raz pol butelki, wiec wyciagnelam starego Hegrona, ktorego nie moge jakos wymeczyc do konca i wymylam nim wlosy od ucha w dol W razie niepowodzenia umyje jutro glowe szamponem, ale jak narazie jestem pod wrazeniem, ze tak moga wygladac wlosy po myciu bez jego uzycia Sa czyste, blyszczace i miekkie. Reszte efektow opisze jutro, zeby miec dokladny obraz dzialania tej metody
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 23:25   #53
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Mycie włosów odżywką

też dzisiaj po przeczytaniu, że na ziaji czarna rzepa, którą kupiłam do mycia, jest silikon, poleciałam dzisiaj po odżywkę hegron [gdzieś tu było w wątku, że jest polecana ]
stałam kwadrans przed półką i zastanawiałam się, która wersja do mycia lepsza - do spłukiwania czy bez spłukiwania wzięłam w końcu bez spłukiwania, bo jak do tego się nie nada, to choć normalnie ją zużyję [bo lubię tę odżyweczkę, choć jest straaasznie aż za bardzo wydajna ]
tylko w tym całym myciu odżywką zastanawia mnie, czy to nie wpłynie negatywnie na skórę głowy? czy taka odżywka na dłuższą metę "daje radę" dobrze oczyścić skórę i nic tam się nie będzie zatykało? mam trochę przetłuszczające się włosy, dramatu nie ma, ale myję i tak codziennie bo dzień po są.. zdecydowanie nieświeże
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 08:59   #54
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
niestety nie kazdemu ta metoda służy. Jakie masz włosy? Mają tendencję do przetłuszczania?
Niestety tak włosy dość szybko mi się przetłuszczają
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 09:17   #55
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Niestety tak włosy dość szybko mi się przetłuszczają
A no właśnie. Nie bez powodu pisałam, że ta metoda raczej odpada przy włosach przetłuszczających się.
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Jest to dobra metoda dla osób, których włosy mają tendencję do przesuszania- ale i posiadaczki włsoów normalnych będą zadowolone. Jedynie właścicielki włosów przetłuszczających się mogą nie być zadowolone (metoda ta może jeszcze bardziej zwiększyć przetłuszczanie).
Można próbować przyzwyczajać skórę to mycia odżywką (czy też odzwyczajać od detergentów)- ale czy się uda
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 09:38   #56
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
A no właśnie. Nie bez powodu pisałam, że ta metoda raczej odpada przy włosach przetłuszczających się.
Ojć przepraszam tu sie kłania mój brak czytania ze zrozumieniem
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 13:42   #57
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zachecona pozytywnymi opiniami nt mycia odzywka postanowilam dzisiaj przetestowac Naturie z wrzosem i mieta. Wlosy przed myciem mialam okropne - brudne, zakurzone i tluste. Nigdy wczesniej nie probowalam ich myc w ten sposob, i kiedy na sam przod glowy musialam kilka razy nabierac odzywke przestraszylam sie troche ze zuzyje na raz pol butelki, wiec wyciagnelam starego Hegrona, ktorego nie moge jakos wymeczyc do konca i wymylam nim wlosy od ucha w dol W razie niepowodzenia umyje jutro glowe szamponem, ale jak narazie jestem pod wrazeniem, ze tak moga wygladac wlosy po myciu bez jego uzycia Sa czyste, blyszczace i miekkie. Reszte efektow opisze jutro, zeby miec dokladny obraz dzialania tej metody
Ja mam Joanne z pokrzywą i zieloną herbatą i jest fajna Chyba od dzisiaj zacznę na nowo cykl mycia odżywką

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
(...)tylko w tym całym myciu odżywką zastanawia mnie, czy to nie wpłynie negatywnie na skórę głowy? czy taka odżywka na dłuższą metę "daje radę" dobrze oczyścić skórę i nic tam się nie będzie zatykało? mam trochę przetłuszczające się włosy, dramatu nie ma, ale myję i tak codziennie bo dzień po są.. zdecydowanie nieświeże
Myślę, że nie. Jeśli włosy i skóra będą sprawiać wrażenie czystych, to chyba znaczy, że takie też są
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 14:07   #58
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja mam Joanne z pokrzywą i zieloną herbatą i jest fajna Chyba od dzisiaj zacznę na nowo cykl mycia odżywką
Tez sie nad nia zastanawialam, ale w koncu wzielam ta fioletowa Jest fajna tylko strasznie rzadka

Dzisiaj moje kudly sa bardzo dobrym stanie (ani nie tluste czy oklapniete - nic z tych rzeczy). Mimo, ze wlosy mam przetluszczajace sie, ta metoda na nie podzialala Moze to zasluga tego ze wczesniej przerzucilam sie z mycia silnymi detergentami na delikatne szampony i dlatego nie bylo szoku? W kazdym badz razie mysle ze warto wyprobowac i nie przekreslac od razu jesli ma sie wlosy przetluszczajace sie
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:25   #59
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Moze to zasluga tego ze wczesniej przerzucilam sie z mycia silnymi detergentami na delikatne szampony i dlatego nie bylo szoku?
Na pewno Dlatego właśnie myślę, że najlepiej jest stopniować te łagodności, najpierw delikatne szampony bez SLS'ów i SLES'ów, a później odżywki
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:51   #60
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Mycie włosów odżywką

Świetny wątek, szacun zwłaszcza dla Jolie, która bardzo przejrzyście i konkretnie opisała tą metodę mycia Będę się wypowiadać po powrocie, bo od pewnego czasu jestem od mycia odżywką uzależniona, a w tej chwili podglądam was niezobowiązujaco z zatoki - skąd też przesyłam pozdrowienia dla wszystkich

Na razie mogę tylko przyznać, że probowalam tu skonczyc szampon z SLES - podchodzilam do niego 3x. Efekty byly i sa oplakane. Dopiero teraz widze jak bardzo nawet stosunkowo lagodny SLES wplywal na moje wlosy! potulnie ruszylam po babydream do rossmana i nie moge sie juz doczekac powrotu do domu i solidnych okladow z polskiego waxa - mam wlosy znacznie bardziej suche i nie jest to efektem slonca czy wiatru, ktorych tu obecnie nie brakuje.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 19:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.