Do dziewczyn z Krakowa : współdzielenie bloga o modzie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 20:11   #1
Extreme90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Question

Do dziewczyn z Krakowa : współdzielenie bloga o modzie!


Witam Drogie Wizażanki

Mam na imię Karolina, mam 22 lata.
Studiuję dziennie w Krakowie od 3 lat

Jak każda z Was za pewne rozumie, szukam fajnego pomysłu na zarobek
Wiele mówi się o blogach, które przynoszą mniejsze lub większe zyski pod warunkiem, że robione są z pasją, w sposób ciekawy i nietuzinkowy.

Od jakiegoś czasu przyglądam się prężnie rozwijającym się blogom o modzie i śmiem sądzic, że można całkiem przyjemnie na tym 'biznesie' wyjśc.

Jestem typową zakupoholiczką, która każdego miesiąca wydaje krocie na fajne ciuszki
Plusem jest to, że zaprzestałam kupowania w galeriach, gdzie jak same wiecie... ceny są kolosalne ( nawet pomimo wyprzedaży).

Ubieram się szperając w internecie ( allegro, szafa)

Kupuję wiele, niestety nie mam okazji pokazac się w wielu ubraniach - pewnie niejedna ma ten sam problem

Pomyślałam więc, czemu by tak nie pokazywac swoich stylizacji na blogu, który jeśli spodoba się odbiorcom, kto wie, może zacznie zarabiac na siebie po kilku miesiącach. Tak czy tak wydaję pieniądze, nie zaszkodzi miec z tego jakiś zysk.

Jak zarabiac a blogu ( w skrócie): programy partnerskie, reklamy, bannery, linki sponsorowane w tematyce: moda

Oczywiście to pięknie wygląda z zewnątrz. Tak naprawdę jest to duża praca. Dodawanie postów conajmniej 4 razy w tygodniu, reklamowanie się w internecie.

Ponosi się również koszty, np. cena wypozycjonowania bloga, w poźniejszych czasach odprowadzanie podatku itd.

Póki co jestem w tym temacie laikiem jednak z czasem zdobędę potrzebną wiedzę.

Taki blog planuję założyc dopiero WIOSNĄ 2013. Dlaczego?
Będę miec czas na zagłębienie się w temacie.
Wiosna to dobry początek by pokazac lekkie wiosenne stylizacje.

Wracając do termatu wątku: chciałabym takowy blog WSPÓŁTWORZYC z którąś z Was.

Jest o wiele raźniej prowadzic coś takiego z kimś, kto ma inne spojrzenie an niektóre sprawy, zresztą co dwie głowy to niejedna.
Oraz koszt choby wypozycjonowania rozkłada się na 2 osoby.

Piszę do Was teraz gdyż żeby prowadzic taki blog z kimś, trzeba tąosobę poznac, zaufac jej poniekąd oraz zaprzyjaźnic się, znaleźc wspólny język. Miałybyśmy na to całe pół roku

Poszukuję do współpracy dziewczyny z Krakowa w podobnym do mojego wieku 20-25, która uwielbia modę, dużo kupuje ( do codziennych stylizacji potrzeba wielu strojów ).
Oczywiście niezbędne jest wyczucie smaku, gust, który na pewno każda z Was posiada ( myślę, że to jest w kobiecej naturze).
Oczywiście na takim blogu przedstawiane by były kreacje na żywych manekinach - NA NAS

W zamyśle mam blog, który pokazałby jak można ubrac się ciekawie za stosunkowo niewielkie pieniądze ( sama wydaję na pojedyncze ubrania niewiele, ale kupuję ich dużo).

Nie mogę tutaj podawac linków ale wejdźcie na stronę stylizacje.pl Zobaczycie tam zdjęcia dziewczyn, które takowe blogi prowadzą.

Na takim blogu można naprawdę nieźle zarobic! Nawet do 3 tys zł.
Oczywiście do wszystkiego dochodzi się systematycznością, cierpliwością, uporem

Jeżeli więc jesteście z Krakowa ( lub studiujecie w tym mieście), kochacie modę, kupujecie co miesiąc nowe - ubrania, buty dodatki, chciałybyście zainspirowac inne dziewczyny, wypromowac się oraz co nie co zarobic, piszcie na priv. Wtedy też dostanie mój numer kontaktowy a ja opowiem o szczegółach

Pozdrawiam
Karolina
Extreme90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.