Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-05, 14:42   #1231
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Wyciachało ci linki.
Właśnie, tu nie chodzi o te określenia Kibbe (uwodzicielka, laleczka itd), tylko po prostu o to, jak odbierają cię inni. Czy wyglądasz (niekoniecznie się czujesz) bardziej kobieco, czy raczej jak chłopczyca; czy może bardziej pasuje ci dziewczęcy urok, nie np. zmysłowość. SG może być nieśmiałym introwertykiem albo harpią, ale tak na oko, np. na podstawie zdjęć, ludzie mogą określić cię jako "dziewczęca".
I tu nie chodzi o ubieranie się jak lolitka, tylko o pewne fasony, wzory, długość, nawet rodzaj tkanin, jakie ci pasują. Ba, nawet sztywność materiału (SG ma takie "sztywne" spódniczki, SN miękkie, lejące).
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 14:43   #1232
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Dopiero zauważyłam, że wkleiły się całe galerie.

Ze zdjęć sylwetki najlepiej chyba widać na tych:
1 w oliwkowej sukience

2 w rudych włosach i ciemnozielonej sukience



(nie wiem jak się zdjęcia wkleja -.- )
Pod okienkiem dodawania odpowiedzi (w wersji rozszerzonej) masz opcję zarządzaj załącznikami. Po kliknięciu wyskakuje Ci okienko, w krórym wybierasz fotki i wciskasz pomarańczowy guzik Załaduj na końcu listy załączników. To w wersji desktopowej, na mobilnej się nie znam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 15:03   #1233
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Sylwetkę najlepiej widać chyba na załączonych niżej zdjęciach.



Czarno-białe zdjęcia jest dosyć stare, ale było chyba bez makijażu.

Na ostatnim jestem tylko lekko pomalowana. I jest bez filtrów.



Co do Kibbe, to wiem, ze chodzi o wrażenie, a nie charakter. Tyle, że rodzina raczej nie będzie obiektywna (dla nich zawsze jestem mała itp. :P)

TŻ pomagał mi w teście, ale dalej wychodziło SC (zgodnie z jego odpowiedziami). Tyle, że właśnie wydawało mi się, że takie dzielnie całości na kawałeczki nie jest miarodajne i ten test może być mylący.



Rozbudowałam poprzedniego posta jeśli chodzi pozostałe sprawy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45858_147222041972163_7912436_n.jpg (73,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 179332_187614867932880_180206_n.jpg (21,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21856_104228996271468_7091370_n.jpg (41,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160608_131313676.jpg (78,2 KB, 59 załadowań)
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 15:09   #1234
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Nie pasują ci "jaskrawe" kolory, bo pewnie nie jesteś "jaskrawym" typem urody - proste.
Nie SC.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 15:19   #1235
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

A co myślicie o tym TR? W teście wyszła mi znaczna większość D, kilka C, cośtam z E i chyba 1 A.

Na kanale na YT zajmującym się Kibbe, prowadząca stwierdziła, że większość D, to właśnie TR. Tą opcję też biorę pod uwagę jak chodzi o opisy typów.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 16:26   #1236
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Sylwetkę najlepiej widać chyba na załączonych niżej zdjęciach.



Czarno-białe zdjęcia jest dosyć stare, ale było chyba bez makijażu.

Na ostatnim jestem tylko lekko pomalowana. I jest bez filtrów.



Co do Kibbe, to wiem, ze chodzi o wrażenie, a nie charakter. Tyle, że rodzina raczej nie będzie obiektywna (dla nich zawsze jestem mała itp. :P)

TŻ pomagał mi w teście, ale dalej wychodziło SC (zgodnie z jego odpowiedziami). Tyle, że właśnie wydawało mi się, że takie dzielnie całości na kawałeczki nie jest miarodajne i ten test może być mylący.



Rozbudowałam poprzedniego posta jeśli chodzi pozostałe sprawy
SC w życiu nie wyglądałaby tak jak Ty w tej oliwkowej sukience. Podwyższona i obniżona talia to akurat mało komu pasują. Sądzę, że TR jest bardzo możliwe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 07:00   #1237
perfectmoodboard
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Popatrz na swoje odpowiedzi pod kątem balansu yin i yang, a nie całkowitego wyniku - może to Ci coś rozjaśni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Kibbe yin yang balance.png (20,3 KB, 42 załadowań)
perfectmoodboard jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 13:21   #1238
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Dla mnie Soft Gamine, zgadzam się z resztą. Jaskrawe kolory, to jak ktoś napisał - kwestia typu kolorystycznego urody. Pewnie jesteś latem.


Test jest do kitu, mi też pokazuje Classic, od którego mi baaaardzo daleko
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 13:56   #1239
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Bardzo dziękuję za pomoc

Jeszcze się zastanowię czy to SG, czy TR pod kątem ubrań, które mi pasują (zrobię przymiarki :P).


EDIT:

Patrząc na tabelkę to najbardziej pasowałby TR - yang u mnie przejawia się chyba tylko w trochę dłuższym nosie (przynajmniej mi się taki wydaje) i trochę bardziej kanciastych ramionach.
__________________

Edytowane przez Hisoka
Czas edycji: 2018-07-06 o 14:06
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 14:10   #1240
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość

Co do Kibbe, to wiem, ze chodzi o wrażenie, a nie charakter. Tyle, że rodzina raczej nie będzie obiektywna (dla nich zawsze jestem mała itp. :P)
A kto pyta o rodzinę? Chodzi o wrażenie, jakie robisz na ludziach, zwłaszcza swieżo poznanych. Jakimi słowami Cię określają? Raczej "ta mała" czy może "ta super laska"? "Ładna" , "bitch face" czy może "sexy"? To są właśnie te wrażenia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 14:25   #1241
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

hehe...pochodzę, popytam "ej cześć, jakie na tobie robię wrażenie? Sexy, laska, czy mała?"
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 14:38   #1242
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
hehe...pochodzę, popytam "ej cześć, jakie na tobie robię wrażenie? Sexy, laska, czy mała?"
Nie musisz nikogo pytać, wystarczy przypomnieć sobie rózne sytuacje z przeszłości, początki w jakiejś nowej grupie (klasie, pracy, czy innych grupach). Nie wierzę, że nikt nigdy nie określił Cię w jakiś sposób, nie powiedział Ci "a wiesz, na początku jak Cię zobaczyłe(a), to sobie pomyślał(e)m...", nie skomplementował Cię w jakis konkretny sposób, albo że nie usłyszałaś, jak opisują Cię nowo poznani ludzie, jeśli np zapomną albo jeszcze nie znają Twojego imienia. Żeby nie mieć takich sytuacji, to by trzeba chyba być amiszem, a nie wyglądasz na to
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 14:39   #1243
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

E tam tabelki :P Szczerze nie widzę u Ciebie domieszki dramatic, ani nie wyglądasz na famme fatale. Za to w stylizacjach soft gamine bym Cię widziała
Nie widziałam zdjęć z uśmiechem, ale chyba masz też pierwiastek ingenue.

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2018-07-06 o 14:46
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 14:50   #1244
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie musisz nikogo pytać, wystarczy przypomnieć sobie rózne sytuacje z przeszłości, początki w jakiejś nowej grupie (klasie, pracy, czy innych grupach). Nie wierzę, że nikt nigdy nie określił Cię w jakiś sposób, nie powiedział Ci "a wiesz, na początku jak Cię zobaczyłe(a), to sobie pomyślał(e)m...", nie skomplementował Cię w jakis konkretny sposób, albo że nie usłyszałaś, jak opisują Cię nowo poznani ludzie, jeśli np zapomną albo jeszcze nie znają Twojego imienia. Żeby nie mieć takich sytuacji, to by trzeba chyba być amiszem, a nie wyglądasz na to

Eh, tu jest bardzo różnie i właściwie znowu przechodzimy przez cały przekrój określeń, bo byłam już opisywana od małej (przy tym wzroście w sumie nic dziwnego), przez laski itp., aż do wyniosłej, zimnej (czyli trochę bitch face :P )
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 18:00   #1245
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Ja u ciebie widzę trochę Dramatika, głownie w długości sylwetki (jak na 160 cm to jesteś laska i masz długie kończyny)
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 18:15   #1246
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Eh, tu jest bardzo różnie i właściwie znowu przechodzimy przez cały przekrój określeń, bo byłam już opisywana od małej (przy tym wzroście w sumie nic dziwnego), przez laski itp., aż do wyniosłej, zimnej (czyli trochę bitch face :P )
Ok, rozumiem. Pomierz w takim razie. SG i TR mają parę wspólnych rzeczy np futrzane elementy, spódnice tulipany, podkreślanie talii, więc ja bym poszła np w testowanie wzorów, bo one są bardzo różne dla obu typów: dla SG KLIK, dla TR KLIK.
Dla mnie TR ma najpiękniejsze wzory ze wszystkich typów. Te zalinkowane są akurat matowe, ale na połyskujacej tkaninie, wyszywane to po prostu bajka
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 19:48   #1247
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Znalazłam na dysku jeszcze parę zdjęć - też z innymi osobami :P
Zdjęcie z koleżanką jest jeszcze z liceum. Ona ma chyba trochę ponad 170 cm, ja 160 cm. Podobnie mój brat i tata -ok. 178 (zdjęcie z Malborka ).



Jak chodzi o fryzury, to moim zdaniem obcięcie włosów było dla mnie niekorzystne. Zdecydowanie wolę się w długich włosach, ale może to tylko moje zdanie :P



Na ostatnim - niekorzystnym zdjęciu (zwiększony kontrast tylko podkreślił nos i znamiona -.-) widać dłuższy nos :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24b0bd72c22.jpg (94,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ed680b2c742.jpg (458,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg c5e3497d36.jpeg (24,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 02a6749de0.jpeg (69,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (f).jpg (163,4 KB, 49 załadowań)
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 08:49   #1248
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Na zdjęciach bez makijażu, w dłuższych włosach jesteś podobna do Andrei Pejic.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 09:47   #1249
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Znalazłam na dysku jeszcze parę zdjęć - też z innymi osobami :P
Zdjęcie z koleżanką jest jeszcze z liceum. Ona ma chyba trochę ponad 170 cm, ja 160 cm. Podobnie mój brat i tata -ok. 178 (zdjęcie z Malborka ).



Jak chodzi o fryzury, to moim zdaniem obcięcie włosów było dla mnie niekorzystne. Zdecydowanie wolę się w długich włosach, ale może to tylko moje zdanie :P



Na ostatnim - niekorzystnym zdjęciu (zwiększony kontrast tylko podkreślił nos i znamiona -.-) widać dłuższy nos :P
Nie sprawiasz na tych zdjęciach grupowych wrażenia małej kobietki. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że masz długie linie pionowe, które Cię wysmuklają. W życiu bym nie powiedziała patrząc na te zdjęcia, że masz 160 cm.
Też podobasz mi się bardziej w długich włosach, krótkie odbierają Ci sporo uroku (sądząc po tej jednej focie), a u SG w sumie chyba powinno być odwrotnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 16:58   #1250
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
Na zdjęciach bez makijażu, w dłuższych włosach jesteś podobna do Andrei Pejic.
na szczęście figura trochę bardziej kobieca :P (chociaż po operacji całkiem nieźle wygląda :P)


W tych bardzo krótkich włosach jeszcze jakoś wyglądałam...jak zaczęły odrastać, to był dopiero dramat. W bobie wyglądałam fatalnie.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 17:20   #1251
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Hej, hej wpadam tu znowu. Dla mnie Hisoka nie ma nic z gamine jestem chyba najmniejszym autorytetem w kwestii analizy stylu tutaj, ale mi do głowy przyszły najpierw Romantic natural/ethereal, Ethereal classic/natural, masz taką anielską urodę .

Poza tym znacie jakieś instagramy kobiet DW które umieją się dobrze ubrać i wrzucają stylówki w swoich kolorach? Chyba potrzebuje inspiracji, bo ostatnio znowu kupuję co popadnie bo ładne zamiast się zastanowić
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 17:36   #1252
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hej, hej wpadam tu znowu. Dla mnie Hisoka nie ma nic z gamine jestem chyba najmniejszym autorytetem w kwestii analizy stylu tutaj, ale mi do głowy przyszły najpierw Romantic natural/ethereal, Ethereal classic/natural, masz taką anielską urodę .

Poza tym znacie jakieś instagramy kobiet DW które umieją się dobrze ubrać i wrzucają stylówki w swoich kolorach? Chyba potrzebuje inspiracji, bo ostatnio znowu kupuję co popadnie bo ładne zamiast się zastanowić
Classic nie Zbyt seksowna na C
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 21:44   #1253
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hej, hej wpadam tu znowu. Dla mnie Hisoka nie ma nic z gamine jestem chyba najmniejszym autorytetem w kwestii analizy stylu tutaj, ale mi do głowy przyszły najpierw Romantic natural/ethereal, Ethereal classic/natural, masz taką anielską urodę .

Poza tym znacie jakieś instagramy kobiet DW które umieją się dobrze ubrać i wrzucają stylówki w swoich kolorach? Chyba potrzebuje inspiracji, bo ostatnio znowu kupuję co popadnie bo ładne zamiast się zastanowić
Znam ten ból, też kupuję co popadnie, choć niby wiem, co pasuje, a co nie
Moim drugim strzałem było SN, choć tak jak Chimay twierdzę, że Hisoka ma długie linie pionowe. Zresztą, ogólnie mam trochę mętlik z tymi typami, bo sama się wśród nich nie odnalazłam. Pamiętam tez, że np. Earthpace nie ma w ogóle twarzy TR, ale pasują jej takie stylówki.
Zaczęłam czytać o tych niekibbowych typach, doszłam do potrójnych, chyba znalazłam dwa, w których wyglądałabym całkiem OK: Dramatic-Natural-Gamine (do kibbowego FN brakowało mi ciężkości, szerokich kości i ogólnie urody) oraz Dramatic-Classic-Gamine (samo FG było zbyt szalone, nie pasowały mi cięcia sylwetki; za to czyste DC było zbyt "sztywne" i nie jestem proporcjonalna). Nie wiem, która z was wrzucała tu kiedyś linki do tych potrójnych typów, ale chyba jestem za to wdzięczna, bo prawie odnalazłam siebie. Większy wybór, swoboda, wszystko składa się w jedną całość.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 22:38   #1254
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Dzięki


Co do SN, to widzę pewne podobieństwa, ale mam dosyć "ostry" nos i "cienkie" żebra (69 cm pod biustem).
Poza tym przedramiona mam raczej chude i nawet jak chciałam tam nabrać trochę mięśni (siłownia), to okazało się to zupełnie niemożliwe.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 13:56   #1255
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

wg mnie tr jest mozliwe ale.jeszvze sie przypatrze bo bardO czesto mozna pomylic tr z fg
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2018-07-21 o 14:03
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 15:53   #1256
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Dopiero zauważyłam, że wkleiły się całe galerie.

Ze zdjęć sylwetki najlepiej chyba widać na tych:
1 w oliwkowej sukience

2 w rudych włosach i ciemnozielonej sukience



(nie wiem jak się zdjęcia wkleja -.- )


EDIT:
Prawi wszystkie zdjęcia z tego albumu są bez makijażu: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

(chyba na pierwszym byłam podmalowana)


Jak chodzi o:
okrągłe kołnierzyki- nigdy nie nosiłam. Zawsze miałam koszule ze spiczastymi
mini - w mini wyglądam dobrze, ale lepiej jak mam buty choć na lekkim obcasie, albo koturnie

groszki - nie przepadam za tym wzorem, dlatego nie noszę (nawet mnie specjalnie nie kusisło, żeby mierzyć )

kokardy - wydaje mi się, że raczej mi pasują.

podwinięte nogawki - wydaje mi się, że skracają mi nogi

stylizacje na dziewczęco raczej ok.


Z argumentów przeciw SG - nie pasuje mi jaskrawy makijaż i "kolory".

Najlepiej wyglądam w naturalnych cieniach, eyelinerze i tuszu do rzęs.

Ewentualnie z ustami mogę bardziej zaszaleć, ale źle wyglądam w jaskrawych kolorach poza ew. czerwienią (tu zależy jaki odcień).



A! I jak pisałam o podwyższonym i obniżonym stanie - miałam na myśli sukienki (albo "jak w ciąży", albo jakbym miała za krótkie nogi).

Jak chodzi o spodnie i spódnice - dobrze wyglądam (moim zdaniem) jak mają stan normalny, albo lekko podwyższony.
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc w dobraniu typu wdg. Kibbe.

Próbowałam robić test, ale chyba nie potrafię być obiektywna. Poza tym zalecane dla tego typu stroje raczej mi nie pasują :/


Mam 160 cm wzrostu.


Kilka zdjęć:
1. sylwetka:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater


https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater



2. twarz:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater


https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater


Będę wdzięczna za pomoc
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Wyszło mi soft classic :P
Co do polecanych ubrań, czytałam, że SC z wzorów pasują owale koła itp. - zupełnie się w tym nie widzę. Tak samo jak w lejących spódnicach i spodniach


Jak chodzi o bardzo charakterystyczną dla mnie rzecz (może to coś pomoże w identyfikacji ) - nie mogę nosić sukienek midi. Albo krótkie, albo bardzo długie. Podobnie ze spodenkami.


EDIT:
Z rzeczy których SC powinien unikać zgadzam się z obniżoną i podwyższoną talią, ale za to (wydaje mi się :P ) np. dobrze mi w obcisłych golfach.
Hmm poglądałam sobie Twoje zdjęcia z galerii i zaczęłam mieć watpliwości co do TR.
Generalnie owszem masz bardzo kobiecą sylwetkę, ale nie wiem czy w ten yinowaty sposób. Yin są raczej kobiece ale nie w ten drapieżno-seksowny sposób.
Masz dosyć szerokie ramiona, nie są mocno zbudowane, ale jednak są szersze niż węższe.
Na pewno mocno stylizujesz się na TR (może nawet trochę bardziej SD niż TR), co nie oznacza, że w tym klimacie jest Ci najlepiej. Po prostu nie mamy porównania, trochę nas stylówka ukierunkowuje a niekoniecznie w prawdziwą stronę.
Wg mnie masz trochę bardziej clasikową twarz niż TR, zwłaszcza, że masz zapewne dwadzieścia parę lat. To się jakoś tak utarło, że taki "niebezpieczny sznyt" to cecha TR, ale w zasadzie to nieprawda. Niebezpieczny sznyt jest dużo częściej spotykany u typów yang: Madonna, Vanessa Paradis.
Na wielu zdjęciach (zwłaszczach tych bez makiajżu) wyglądasz jak SC. Jeśli dodać do tego proporcjonalną sylwetkę z zaznaczoną talią, wychodziłoby SC. Ponadto przypominasz mi bardzo taką aktorkę prawy dolny róg:

U Kibbe to SC.
Musisz mierzyć
Wkleiłam Cię w 2 otoczenia, jakie macie wrażenia? Niefart, bo wkleiłam Cię obok młodych TR a wiekowych SC i to nie do końca daje sprawiedliwe porównanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TR.jpg (95,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: png SC.png (533,0 KB, 33 załadowań)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2018-07-21 o 15:56
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 15:58   #1257
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
Znam ten ból, też kupuję co popadnie, choć niby wiem, co pasuje, a co nie
Moim drugim strzałem było SN, choć tak jak Chimay twierdzę, że Hisoka ma długie linie pionowe. Zresztą, ogólnie mam trochę mętlik z tymi typami, bo sama się wśród nich nie odnalazłam. Pamiętam tez, że np. Earthpace nie ma w ogóle twarzy TR, ale pasują jej takie stylówki.
Zaczęłam czytać o tych niekibbowych typach, doszłam do potrójnych, chyba znalazłam dwa, w których wyglądałabym całkiem OK: Dramatic-Natural-Gamine (do kibbowego FN brakowało mi ciężkości, szerokich kości i ogólnie urody) oraz Dramatic-Classic-Gamine (samo FG było zbyt szalone, nie pasowały mi cięcia sylwetki; za to czyste DC było zbyt "sztywne" i nie jestem proporcjonalna). Nie wiem, która z was wrzucała tu kiedyś linki do tych potrójnych typów, ale chyba jestem za to wdzięczna, bo prawie odnalazłam siebie. Większy wybór, swoboda, wszystko składa się w jedną całość.
To dopiero teraz mi mówisz?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 11:18   #1258
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
To dopiero teraz mi mówisz?
No co Nijak mi twoja twarz nie pasuje do TR
A co do klasikowości Hisoki, to w szoku jestem, myślałam, że zawsze wyłapię C Ale fakt, styl trochę ukierunkowuje.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 12:31   #1259
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
No co Nijak mi twoja twarz nie pasuje do TR
A co do klasikowości Hisoki, to w szoku jestem, myślałam, że zawsze wyłapię C Ale fakt, styl trochę ukierunkowuje.
a do czego Ci pasuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 13:59   #1260
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
A co do klasikowości Hisoki, to w szoku jestem, myślałam, że zawsze wyłapię C Ale fakt, styl trochę ukierunkowuje.
Mnie się jednak wydaje zbyt sexy jak na classika. Nie wiem, czy którykolwiek C czy C z domieszką wyglądałby tak dobrze w tej oliwkowej, obcisłej mini.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 16:38:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.