Centrum leczenia otyłości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 16:24   #1
smerfetka180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Question

Centrum leczenia otyłości


WITAJCIE MOJE DROGIE
czy ktos korzystal z CBO w Krakowie?? jakie macie doswiadczenia z takimi poradniami??
smerfetka180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:10   #2
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Centrum leczenia otyłości

podobno sa najlepsi w polsce. ja nie koszystalam z takich uslug, ale mysle ze warto jak ktos ma powazny problem z nadwaga
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:17   #3
smerfetka180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Dot.: Centrum leczenia otyłości

noo wlasnie jutro ide na wizyte i chcialam sie czegos dowiedziec.. ale cos dziewczyny mi nie chca nic powiedziec a moze jednak ktos korzystal ??
smerfetka180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:51   #4
eeMM22
Raczkowanie
 
Avatar eeMM22
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 53
GG do eeMM22
Dot.: Centrum leczenia otyłości

nie byłam w krakowie, ale w klinice, w której leczę się ginekologicznie jest właśnie leczenie otyłości i modelowanie sylwetki. Koszt diety dla Ciebie to 250zł miesięcznie, 3 miesięczna dieta + ćwiczenia + lekarz i badania... to ponad 1900 zł... oszaleli.

tu podaję linka

http://www.ziebaclinic.pl/kobieta.ph...nie_sylwetki,9

Owszem, klinika ma bardzo dobrą opinię, mam znajomą, która dzięki nim straciła 40 kg w rok. Bez pomocy lekarstw

pozdrawiam.
__________________
83/80/79/78/76 ---70 -----65 ---60 ---59 ----> 55
eeMM22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:20   #5
smerfetka180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Dot.: Centrum leczenia otyłości

oo matko jak drogo <szok> w tym centrum co ja sie wybieram pierwsza wizyta kosztuje 110 zl nastepne po 100. wiem ze chodzi sie tam raz na miesiac... ale chyba i tak wynosi to mniej niz w tej podanej przez ciebie klinice
smerfetka180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:38   #6
kicorynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Wink Dot.: Centrum leczenia otyłości

Smerfetko napisz jak udała się wizyta?? Jestem z Krakowa,może się zainteresuje tematem.pozdr
kicorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 16:10   #7
smerfetka180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Dot.: Centrum leczenia otyłości

no wiec bylam... weszlam do pokoju... Panie bardzo mile... kazaly stanac na wage pomierzyly powazyly i powiedzialy ze mam niewielka nadwage i ze to tylko zasluga moich zlych nawykow zywieniowych daly diete 1300 kcal i kazaly przyjsc za miesiac sprawdzic jak mi idzie ogolnie wizyta bardzo przyjemna :0 bylam moze z 15 min zaplacilam 110zł. jak ktos ma mozliwosc to chyba nawet zachece
smerfetka180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 16:36   #8
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Cytat:
Napisane przez smerfetka180 Pokaż wiadomość
no wiec bylam... weszlam do pokoju... Panie bardzo mile... kazaly stanac na wage pomierzyly powazyly i powiedzialy ze mam niewielka nadwage i ze to tylko zasluga moich zlych nawykow zywieniowych daly diete 1300 kcal i kazaly przyjsc za miesiac sprawdzic jak mi idzie ogolnie wizyta bardzo przyjemna :0 bylam moze z 15 min zaplacilam 110zł. jak ktos ma mozliwosc to chyba nawet zachece
a mozesz zdradzic ta diete? i jesli mozesz to powiedz ile wazyc jaki masz wzrost i wiek ;p ale dali ci tylko diete gotowca czy moze razem z toba ja ukladali (chodzi o to czy w diecie sa produkty ktorych nie lubisz/nie jesz) A kazali ci zwiekszyc aktywnosc fizyczna?
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:40   #9
smerfetka180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Dot.: Centrum leczenia otyłości

no wiec mam 175 cm i waze 80 kg... czyli za duzo nieco..
dieta byla gotowa, tylko ze ja raczej nie naleze do osob ktore czegos nie jedza..a nawet jakby to jest tam zestaw chyba po 10 sposobow na obiad, sniadanie, kolacje i 2 sniadanie wiec mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie.... a dieta.. teraz nie mam za duzo czasu i nie chce mi sie tego wszystkiego przepisywac ale jak bede miec troche wiecej czasu to postaram sie zamiesic
a jezeli chodzi o aktywnosc to Pani sie zapytala czy cos sie ruszam noo a ze tak to powiedziala ze bardzo dobrze i zebym to dalej robila
smerfetka180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:36   #10
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Cytat:
Napisane przez smerfetka180 Pokaż wiadomość
no wiec mam 175 cm i waze 80 kg... czyli za duzo nieco..
dieta byla gotowa, tylko ze ja raczej nie naleze do osob ktore czegos nie jedza..a nawet jakby to jest tam zestaw chyba po 10 sposobow na obiad, sniadanie, kolacje i 2 sniadanie wiec mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie.... a dieta.. teraz nie mam za duzo czasu i nie chce mi sie tego wszystkiego przepisywac ale jak bede miec troche wiecej czasu to postaram sie zamiesic
a jezeli chodzi o aktywnosc to Pani sie zapytala czy cos sie ruszam noo a ze tak to powiedziala ze bardzo dobrze i zebym to dalej robila
byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś to tu zamieściła. Może masz skaner? To byś wrzuciła i by się obeszło bez przepisywania...
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 00:11   #11
niunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Centrum leczenia otyłości

czesc dziewczyny
sama jestem ciekawa jaka to dieta
tez z niecierpliwoscia czekam kiedy ja podasz
pozdrawiam
niunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 08:42   #12
dorka911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Witam, kiedyś korzystałam z ich pomocy i schudłam 23 kg. ale to było kiedyś. Metoda była taka: dostawało się przykładowe jadłospisy na kartce, worek ziół dla poprawienia przemiany materii, tabletki hamujące łaknienie, i kontrole co miesiąc. Tak naprawdę wszystko zależalo od samodyscypliny. Pani doktor tylko kontroluje efekty. Duze znaczenie miały tabletki hamujące łaknienie, bez których nie byłoby zadnych efektów. Bo prawda jest taka: jemy, gdy jesteśmy głodni. Zeby nie jesc w takim momencie trzeba duzego samozaparcia. Dzis minelo jakies 10 lat. wróciłam do tamtej wagi przekraczając ją o tyle ile wtedy schudłam. Ostatnio rozmawiałam z młodym lekarzem, który powiedział w 2 zdaniach o co chodzi naprawę: poprawic nawyki żywieniowe, i wprowadzić 1 godzine ruchu dziennie. I efekt będzie gwarantowany na zawsze. Nie ma sie co oszukiwac, ze leżąc na kanapie o wodzie i chlebie schudniemy i bedziemy wygladac jak Afrodyty Łatwo powiedzieć, prawda? tak więc szukam wsparcia w codziennych intensywnych spacerach, gimnastykach, bo nie wierze ze sama zwalcze swojego lenia i lakomczucha
dorka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 08:47   #13
dorka911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Centrum leczenia otyłości

I jeszcze jedna uwaga dot. CLO: dawniej roznicowali diety w zaleznosci od tego czy ktos mial warunki do tego zeby jesc wiecej lub mniej posilkow w ciagu dnia. Oczywiscie z listą produktow ktorych nie wolno, tych ktore sie zaleca, i godzinami posilkow. Dzieki nim nauczylam sie jesc sniadania
A dla osob z dużą nadwagą: można u nich skorzystać z wizyt refundowanych przez NFZ, jesli lekarz 1.kont. wystawi skierowanie. Najlepiej wtedy zapisać się na prywatną wizytę 1-2 razy i potem plynnie przejsc na refundowane, uniknie się wtedy dlugiego oczekiwania.

Wada: nie ma konsultacji z dietetykiem, psychologiem, chyba ze ktos sie bardzo uprze i zaplaci
dorka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:53   #14
smerfetka180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Dot.: Centrum leczenia otyłości

dziewczyny strasznie zagoniona jestem ale wieczorkiem postaram sie zeskanowac diete i zamiescic ja tutaj
smerfetka180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:29   #15
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Cytat:
Napisane przez smerfetka180 Pokaż wiadomość
dziewczyny strasznie zagoniona jestem ale wieczorkiem postaram sie zeskanowac diete i zamiescic ja tutaj
świetnie
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:17   #16
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Cytat:
Napisane przez smerfetka180 Pokaż wiadomość
dziewczyny strasznie zagoniona jestem ale wieczorkiem postaram sie zeskanowac diete i zamiescic ja tutaj
no to czekam ;p
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:47   #17
abkaabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Jestem naprawdę nimi rozczarowana. Pozwólcie, że przytoczę swoja odpoiedź z forum gazety:
Zdecydowanie nie!!! Nie chodzie tam, to miejsce gdzie chodzi przede wszystkim o wycięgnięcie od pacjentów pieniędzy i to sporych. To czego możecie sie tam spodziewać to zalecenie stosowania diety 1100 kal.Najbardziej typowej diety jaką znajdziecie za darmo w sieci. A tam zapłacicie za to 110 zlotych (no jeszcze ważenie, pomiar obwodu w brzuchu i biodrach i zawartości tłuszczu). Ja dostałam dokładnie taką dzietę, pani "doktor" nie interesował mój tryb zycia, rodzaj pracy i takie tam bzdury, które przecież na zapotrzebowanie kaloryczne nie mają żadnego znaczenia! Wizyta trwała 10-15 min. chciałam opowiedzieć, o swoich zwyczajach żywieniowych. I to był błąd. Dostałam wyraźne sygnały , że zabieram ich cenny (i to jak!) czas. To paskudne konowały, ludzie pozbawieni przyzwoitości. No i na koniec zalecenie stosowanie suplementu diety mającego przyspieszyć spalanie tłuszczu- bio cla z zieloną herbatą. Zapytałam na jakiej zasadzie działa ten specyfik. Pani doktor bez żenady powiedziała, że nie wie. Tzn, że spala tłuszcz, ale ona nie wie jak (psiejsko czarodziejsko...). Zaczęłam drążyć, w końcu przyznała, że ona i tak w to nie wierzy (w działanie suplementów). TRAGEDIA!!!
abkaabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:23   #18
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Cytat:
Napisane przez smerfetka180 Pokaż wiadomość
dziewczyny strasznie zagoniona jestem ale wieczorkiem postaram sie zeskanowac diete i zamiescic ja tutaj
czekamy dalej ;P
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:36   #19
Edysia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
GG do Edysia24
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Dziewczyny, nie sądzicie chyba że skoro smerfetka zapłaciła 110 zł za tą diete to teraz poda ją na forum publiczne... sama chciałam tam iść ale widze po opiniach innych ze chyba jednak nie warto....
Edysia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 22:35   #20
zelgadia
Raczkowanie
 
Avatar zelgadia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 109
Dot.: Centrum leczenia otyłości

I miał ktoś jakąś jeszcze styczność z tym centrum? Ja byłam właśnie, dostałam taką samą dietę jak mama (która ma ponad 50 lat i znacznie większą nadwagę) czyli 1300 kcal i powiem szczerze ze jestem przerazona i nie wiem czy sie do niej stosowac... Prosze o pomoc. W każdym posilku, nawet przy kolacji sa weglowodany, owszem wszystko zbilansowane ale ta ilosc wegli mnie przeraza... boje sie ze zamiast schudnac jeszcze u nich przytyje. dopiero co skonczylam 1 faze planu wyplukiwania tluszczu, ale weszlam do dietetyka z mama ze wzgledu na to, ze zaczelam sie bac kombinowac na wlasna reke przy tym chrzanionym SM... ;/ dziennie mam zjesc 180 g chleba (!!) (60 g chleba mozna zamienic na 35g kaszy ryzu itp) i 150 g ziemniakow (ktore tez mozna wymienic na owe 35g kaszy)... nie przecze, od dzieciaka bylam na roznych dietach i jestem juz psychicznie nimi spaczona ale nie chce przybrac na wadze, nie po to wybralam sie do "specjalisty"... prosze o pomoc, czy to ma jakies logiczne uzasadnienie? 60g chleba lub 35g kaszy na kolacje?
Jesli to jakis absurd to moze znacie dietetyka w okolicach Świdnicy, Wrocławia kto bylby naprawde dobry?
zelgadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 10:04   #21
anusia_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Witam;
Ja byłam w tym centrum, dostałam diete 1700kcal i niestety to nie jest dieta która powoduje że nagle w ciągu miesiąca zgubimy 8kg, takich diet w necie jest cała masa, które powodują szybką zgube masy ciała a po jakimś czasie mamy efekt jojo, wiem to na swoim przykładzie. To co oferuje nam centrum to nauka racjonalnego odżywiania, czyli coś na całe życie, nie na miesiąc. Ja jestem zadowolona posiłki są naprawdę duże nie chodzę głodna a tracę na wadze. Ktoś napisał, że pełno tam węglowodanów, owszem są ale nie jakieś olbrzymie ilości, węglowodany są nam potrzebne do życia. Każdy z 4 posiłków składa się z białka prostego, węglowodany złożonego i dowolnej ilości warzyw. Jeżeli jesteśmy głodni możemy dojadać warzywa.
Polecam ale tylko dla wytrwałych i tych którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, jeżeli ktoś liczy na szybki spadek masy ciała nie ma po co iść do poradni. Człowiek miesięcznie powinien max zgubić na 2kg, jeżeli tracimy więcej tzn. że tracimy mięsnie a nie tkankę tłuszczową. Podaje jeszcze link, dla zainteresowanych zdrowym odżywianiem http://www.mojtrening.pun.pl/viewtopic.php?id=459
anusia_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:13   #22
Claudia7CiS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Witam , była na wizycie w CLO w krakowie ul. Garncarska 9 lutego 2011. Moja waga 67,6kg i wzrost 166, niby mieszczę się w normie ale poszłam ponieważ znam 4 osoby które w przeciągu miesiąca schudły po 5kg. Pani powiedziała, że do mojego wzrostu powinnam ważyć jakieś 60kg. stosuje dietę od 2 dni ale mnie ta ilość węglowodanów nie przeraża ponieważ mam zbić tłuszcz. Także zachęcam do odwiedzin CLO, można się zarejestrować na ich str. internetowej i ma się 20 zł zniżki za wydrukowany e-mail. Pozdrawiam
Claudia7CiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:58   #23
ewelinkamokka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Hej, byłam na wizycie całkiem niedawno, niestety jestem troszkę rozczarowana, mimo że miałam skierowanie z nfz i zapłaciłam "tylko" 30zl za to, że zmierzyli mi poziom tkanki tłuszczowej, wody itd. Chyba też spodziewałam się, że zmierzą mnie od stóp do głów, spytają o to i tamto. Niestety żadnych pytań nie było poza tym o której wstaję, o której się kładę i jaką mam pracę. Dostałam dietę ( nawet nie wiem ile kcal) i stosuję ją. Po tygodniu niecałe 3kg mniej. Głodna nie chodzę, ale na pieczarki patrzeć już nie mogę, Mniej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać jeżeli chodzi o jadłospis, gdyż wcześniej już widziałam dietę z tego centrum od kuzyna, który się tam leczył, moja jednak nieco się różni. Mam mniejsze porcje. Po prostu uważam,że centrum jest chyba lepiej nastawione do pacjentów którzy płacą, a nie takich z NFZ, a poza tym niestety masówka....szybko, szybko i następny proszę. Troszkę czego innego się spodziewałam...no ale ważne żeby dieta skuteczna była powodzenia wszystkim odchudzającym się!
ewelinkamokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 16:04   #24
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Cytat:
Napisane przez ewelinkamokka Pokaż wiadomość
Hej, byłam na wizycie całkiem niedawno, niestety jestem troszkę rozczarowana, mimo że miałam skierowanie z nfz i zapłaciłam "tylko" 30zl za to, że zmierzyli mi poziom tkanki tłuszczowej, wody itd. Chyba też spodziewałam się, że zmierzą mnie od stóp do głów, spytają o to i tamto. Niestety żadnych pytań nie było poza tym o której wstaję, o której się kładę i jaką mam pracę. Dostałam dietę ( nawet nie wiem ile kcal) i stosuję ją. Po tygodniu niecałe 3kg mniej. Głodna nie chodzę, ale na pieczarki patrzeć już nie mogę, Mniej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać jeżeli chodzi o jadłospis, gdyż wcześniej już widziałam dietę z tego centrum od kuzyna, który się tam leczył, moja jednak nieco się różni. Mam mniejsze porcje. Po prostu uważam,że centrum jest chyba lepiej nastawione do pacjentów którzy płacą, a nie takich z NFZ, a poza tym niestety masówka....szybko, szybko i następny proszę. Troszkę czego innego się spodziewałam...no ale ważne żeby dieta skuteczna była powodzenia wszystkim odchudzającym się!

Namiary na ten ośrodek dostałam od lekarza prowadzącego, dzowniłam tam dzisiaj żeby się zapisać. Koszt pierwszej wizyty to 30zł, może mają jakaś promocje? Tak czy siak, obala to teorię że pacjentami z NFZtu się gorzej zajmują.
A jak się zajmują jeszcze nie wiem, ale zdam relację w następny piątek
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:56   #25
ewelinkamokka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Centrum leczenia otyłości

30zł? Za wizytę płaci się 110 lub 120 zł jeśli idziesz prywatnie. Jeśli masz skierowanie od lekarza to możesz ale nie musisz zrobić sobie badanie które kosztuje 30zł. na poziom tłuszczu, wody w organizmie.
ewelinkamokka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 20:52   #26
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Tak 30zł. Dzwoniłam, umówiłam się telefonicznie na pierwszą wizytę. 30zł pierwsza wizyta, każda kolejna 110zł
Pytałam mojego lekarza o skierowanie, powiedział że NFZ nie ma podpisanych kontraktów z dietetykami, są tylko poradnie przy poradniach cukrzycowych dla cukrzyków własnie.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:37   #27
Haneczka
Raczkowanie
 
Avatar Haneczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 146
Dot.: Centrum leczenia otyłości

hej!czy ktoś ma jakieś doświadczenia z filią CLO w Kielcach?bo nie wiem gdzie lepiej się wybrać do nich czy do poradni metabolicznej???
Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 15:44   #28
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Hej hej, wróciłam i opowiadam
Zapłaciłam 130zł, nie 30
Spędziłam tam ok 40min, w 3 różnych gabinetach, przy 4 lekarzach. Bardzo miło, profesjonalnie. Dostałam diete (zdziwił mnie brak ćwiczeń). Dowiedziałam się nowych szokujących rzeczy o jedzeniu Ogólnie jestem zadowolona. Na minus działa tylko cena (dość kosztowna sprawa) i troche zaleciało mi reklamą. Dostałam ulotkę z Bio CLA oraz te tabletki zostały mi polecone jako dodatek do diety. Z rozpoczęciem diety czekam na przybycie mojej wagi spożywczej, zdam relacje po miesiącu. Myślę że przejdę się przynajmniej raz jeszcze, z ciekawości czy zmienią strategię
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 16:24   #29
Edo_ergo_sum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zamość, Irl
Wiadomości: 1 034
GG do Edo_ergo_sum
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Jestem ciekawy jaką diete Ci dali
Edo_ergo_sum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 18:51   #30
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Centrum leczenia otyłości

Dieta w sumie żaden szok, chude mięsko, chleb graham, chudy nabiał i dużo wody. Dostałam rozpiske ile gram czego i z czym jeść i orientacyjne pory (bo mam z tym problem ) Najwiekszym zaskoczeniem był temat warzyw, które mam jeść żeby "zapełnić żołądek", ale nie są konieczne i tak na prawde nie ma ich w diecie.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-10 23:17:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.