PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 22:53   #1
Momoko!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Smile

PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)


Wreszcie międzynarodowe zakupy stoją przed nami otworem, nie potrzeba mieć wypukłej karty!! Już się nie mogę doczekać zakupów z ebay i truskawki

PayPal zniósł wymóg posiadania przez użytkownika karty kredytowej. W chwili obecnej do korzystania z usług firmy wystarczy zwykły rachunek bankowy, z którego konto w PayPal będzie doładowywane. Za doładowanie środków z rachunku bankowego nie są przewidziane żadne opłaty.

Główne zmiany jakie zaszły w sposobie dokonywania płatności przez PayPal:

* Do robienia zakupów przestaje być potrzebna karta kredytowa
* Brak ograniczeń związanych z limitami na kartach kredytowych
* Kupowanie bez podawania swoich informacji finansowych
* Łatwa kontrola wydatków w Internecie dzięki wykorzystaniu rachunku bankowego

http://itbiznes.pl/art34199.html
Momoko! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 12:56   #2
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Bez problemu można zasilić saldo paypal pieniędzmi z rachunku bankowego. Ale.. za pośrednictwem strony ebay nie da się już płacić za wygrane aukcje po wymagane jest podanie numeru karty kredytowej. Przelałam na próbę 10gr na kolegi e-maila (oczywiście zarejestrowanego w paypalu) poprzez stronę paypal (zakładka wpłać pieniądze , za "towary") i doszło mu bez problemu ale wyświetlil mu się komunikat że moje konto jest niezweryfikowane (do tego potrzebne jest połączenie paypala z kartą kredytowa!!) i że można mi ukraść tożsamość:|
Czy taka forma płatności jest rzeczywiście bezpieczna? A może nie dopełnilam wszystkich formalności..
Proszę o pomoc!
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 13:48   #3
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez Momoko! Pokaż wiadomość
Wreszcie międzynarodowe zakupy stoją przed nami otworem, nie potrzeba mieć wypukłej karty!! Już się nie mogę doczekać zakupów z ebay i truskawki

PayPal zniósł wymóg posiadania przez użytkownika karty kredytowej. W chwili obecnej do korzystania z usług firmy wystarczy zwykły rachunek bankowy, z którego konto w PayPal będzie doładowywane. Za doładowanie środków z rachunku bankowego nie są przewidziane żadne opłaty.

Główne zmiany jakie zaszły w sposobie dokonywania płatności przez PayPal:

* Do robienia zakupów przestaje być potrzebna karta kredytowa
* Brak ograniczeń związanych z limitami na kartach kredytowych
* Kupowanie bez podawania swoich informacji finansowych
* Łatwa kontrola wydatków w Internecie dzięki wykorzystaniu rachunku bankowego

http://itbiznes.pl/art34199.html

Ale to już chyba dwano temu... Przynajmniej od marca korzystam z PP w takiej formie Ale czasem problem i tak jest z płatnościmi bo nie wszystkie sklepy akceptują PP...
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 14:59   #4
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez wantet Pokaż wiadomość
Bez problemu można zasilić saldo paypal pieniędzmi z rachunku bankowego. Ale.. za pośrednictwem strony ebay nie da się już płacić za wygrane aukcje po wymagane jest podanie numeru karty kredytowej. Przelałam na próbę 10gr na kolegi e-maila (oczywiście zarejestrowanego w paypalu) poprzez stronę paypal (zakładka wpłać pieniądze , za "towary") i doszło mu bez problemu ale wyświetlil mu się komunikat że moje konto jest niezweryfikowane (do tego potrzebne jest połączenie paypala z kartą kredytowa!!) i że można mi ukraść tożsamość:|
Czy taka forma płatności jest rzeczywiście bezpieczna? A może nie dopełnilam wszystkich formalności..
Proszę o pomoc!
zapytaj na stronie paypal.pl tam powinien być mail. Odpowiadają szybko i chętnie rozwiązują problemy
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 19:08   #5
jdkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
GG do jdkk
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

a mogłabym się dowiedzieć jak długo czekałyście na przelew z banku na konto saldo paypal, bo ja już prawie 6 dni ale były święta więc może się to trochę przedłużyło?

jdkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:38   #6
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez jdkk Pokaż wiadomość
a mogłabym się dowiedzieć jak długo czekałyście na przelew z banku na konto saldo paypal, bo ja już prawie 6 dni ale były święta więc może się to trochę przedłużyło?

1,5 dnia
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:15   #7
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Witam!
Jakiś czas temu założyłam konto w PayPalu ale jeszcze nie podawałam numeru karty itd. Chciałabym zapytać się skąd mam dowiedzieć się jaki mam numer konta PayPal, chciałabym aby ktoś przelał mi pieniążki na to konto.

Czy z konta PayPal można dokonać przelewu na swoje konto w polskim banku? ( w moim wypadku mBank)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 17:55   #8
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Po zalogowaniu się na swoim koncie,klikasz na link Dodaj środki (znajduje się on pod zakładką Moje konto) i pojawia się strona z danymi konta,na które wpłacasz pieniądze,żeby zasilić swoje Paypalowe konto.

Możesz przelewać pieniądze z Paypala na swoje konto
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:09   #9
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
i pojawia się strona z danymi konta,na które wpłacasz pieniądze,żeby zasilić swoje Paypalowe konto.

Możesz przelewać pieniądze z Paypala na swoje konto

A ja mam taki problem, że chciałabym zrobić już ten przelew, ale..
mam konto w mbanku, nie wiem jak jest w innych bankach internetowych bądź też nie, ale muszę wypełnić wszystkie rubryki : imię, nazwisko, adres odbiorcy przelewu.
A dane od PayPala są dość...ograniczone.
Nie umiem się połapać którą część wpisać do imienia, co do adresu, kodu pocztowego.

Z góry dziękuję za pomoc!
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:35   #10
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Nie mam konta w Mbanku,więc nie wiem,jak to wygląda. Podejrzewam,że co byś nie wpisała w tych rubrykach,byłoby dobrze. Ważne, żeby Identyfikator przelewów krajowych wpisać jako tytuł przelewu, a numer porządkowy rachunku jako numer konta,na które wpłacasz pieniądze.Nazwę rachunku i nazwę banku wpisujesz jako odbiorcę.
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:51   #11
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Dobra.
Powklejałam cokolwiek gdziekolwiek.
Zobaczymy.
Dziękuję!
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 14:43   #12
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

A ja mam takie trochę głupie pytanie, bo z tym PP to jeszcze nie jestem za dobrze oświecona- a mianowicie założyłam konto na PP, nie mam karty kredytowej więc muszę zasilić konto PP przelewając środki z rachunku bankowego. I tu właśnie nie wiem jak to zrobić- czy przez internet (a jeśli tak ,to jak to zrobić), czy też bezpośrednio w placówce banku ? Posiadam rachunek w PKO BP.
__________________
W głębi serca wszystko jest dozwolone...
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:51   #13
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

tu powinnaś znaleźć informacje na ten temat:
https://www.paypal.com/pl_PL/html/TopUp/buyer.html

tu możesz wysłać im zapytanie
https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/he...&t=escalateTab

link do helpa
https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=JvfhQ zPlML7qTv10zp8MQg4F05Gs1Z qvNgDrCq4v0VQgxGC532sL!29 7407192?t=browseTab&ft=br owseTab&opentopic=2900043 &topicName=Dodawanie+i+wy p%C5%82acanie+%C5%9Brodk% C3%B3w&topicTreeId=null&s howcontent=true&lstLangua geResults=pl_PL&locale=pl _PL&_dyncharset=UTF-8&countrycode=PL&cmd=_hel p&serverInstance=9005


Jak dodać środki do konta PayPal?


Question : Answer : Środki do salda konta PayPal można dodać z rachunku bankowego zarejestrowanego na imię i nazwisko posiadacza konta w tym samym kraju, w którym zarejestrowane jest konto PayPal. Aby zainicjować przelew pieniędzy, nie jest konieczne dodanie danych rachunku bankowego do konta PayPal. Gdy przelew bankowy zostanie zrealizowany, rachunek bankowy może jednak zostać automatycznie dodany do konta PayPal. Jeśli zostanie on dodany automatycznie, możliwe będzie korzystanie z niego do wypłacania środków z konta PayPal.

Aby dodać środki do swojego konta PayPal, wykonaj następujące czynności:
  1. aloguj się do swojego konta PayPal pod adresem https://www.paypal.pl.
  2. Na pasku menu kliknij łącze Dodaj środki do konta.
  3. Sprawdź dane i kliknij łącze Wydrukuj informacje o przelewie.
  4. Zaloguj się do swojego rachunku bankowego w trybie online i zainicjuj przelew.


Ważne
  • Na formularzu przelewu bankowego, w polu przeznaczonym na uwagi (tytuł przelewu) podaj identyfikator przelewu bankowego PayPal. Jeśli formularz nie zawiera pola na uwagi, przed zleceniem przelewu dodaj rachunek bankowy do konta PayPal. Aby sprawdzić swój identyfikator przelewu, zaloguj się do swojego konta PayPal i kliknij łącze Dodaj środki do konta na pasku menu. Identyfikator przelewu jest dla danego użytkownika taki sam przy każdy przelewie środków na konto PayPal, nawet jeśli wykorzystywany jest inny rachunek bankowy.
  • Imię i nazwisko zarejestrowane dla konta PayPal muszą być zgodne z danymi rachunku bankowego, który zostanie użyty do dodania środków do konta PayPal. Jeśli np. nazywasz się Jan Mariusz Kowalski, a Twój rachunek bankowy został otwarty na nazwisko J. M. Kowalski, to jako swoje imię wpisz „J. M.”. Jeśli imię i nazwisko nie zostanie wprowadzone dokładnie w tym samym brzmieniu, co na wyciągu bankowym, przelew nie dojdzie do skutku lub zajmie więcej czasu.

Opłaty

Serwis PayPal nie pobiera opłat za dodawanie środków do konta. Skontaktuj się z bankiem, aby dowiedzieć się, czy są naliczane opłaty bankowe.


Ramy czasowe

Środki znajdą się na Twoim koncie PayPal w ciągu 2-4 dni roboczych. Po zrealizowaniu transakcji otrzymasz powiadomienie pocztą e-mail.

Jeśli środki nie znajdą się na Twoim koncie PayPal w ciągu 7 dni roboczych, skontaktuj się z nami. Jeśli nie będziemy w stanie manualnie dodać środków do konta PayPal, zostaną one zwrócone na Twój rachunek bankowy po 21 dniach. Aby dowiedzieć się, czy w tym przypadku naliczone zostaną opłaty bankowe, skontaktuj się z bankiem.
https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=JvfhQ zPlML7qTv10zp8MQg4F05Gs1Z qvNgDrCq4v0VQgxGC532sL!29 7407192?locale=pl_PL&_dyn charset=UTF-8&countrycode=PL&cmd=_hel p&serverInstance=9005&t=s olutionTab&ft=browseTab&p s=solutionPanels&solution Topic=2900043&solutionId= 162983&isSrch=Yes


Jak wypłacić środki?


Question : Answer : Aby wypłacić środki na swój lokalny rachunek bankowy, wykonaj następujące czynności:
  1. Zaloguj się do swojego konta PayPal pod adresem http://www.paypal.pl/.
  2. Na pasku menu u góry strony kliknij łącze Wypłać.
  3. Kliknij łącze Wypłata środków na rachunek bankowy.
  4. Wprowadź wymagane informacje, a następnie kliknij przycisk Kontynuuj.
  5. Kliknij przycisk Prześlij.

Wskazówki na temat wypłacania środków na rachunek bankowy
  • Upewnij się, że imię i nazwisko zarejestrowane dla konta PayPal są zgodne z imieniem i nazwiskiem, które zostały podane dla rachunku bankowego. Jeśli np. nazywasz się Jan Mariusz Kowalski, a Twój rachunek bankowy został otwarty na nazwisko J. M. Kowalski, to jako swoje imię wpisz „J. M.”. Jeśli imię i nazwisko nie zostaną wprowadzone dokładnie w tym samym brzmieniu, co na wyciągu bankowym, przelew może zakończyć się niepowodzeniem.
  • Wypłacone środki zostają zaksięgowane na rachunku bankowym w ciągu 2-4 dni roboczych.
  • Nie można wypłacić kwoty mniejszej niż ustalona odgórnie minimalna kwota wypłaty. Aby sprawdzić minimalną kwotę wypłaty we wszystkich dostępnych walutach, musisz dodać rachunek bankowy. Po dodaniu rachunku bankowego kliknij na pasku menu łącze Wypłać, a następnie kliknij łącze Wypłata środków na rachunek bankowy. Na stronie Wypłacanie środków przelewem elektronicznym kliknij łącze Minimalna kwota wypłaty.
  • Dla nowych kont PayPal ustalono początkowe limity wypłat. Aby sprawdzić limit wypłat, zaloguj się do swojego konta PayPal i kliknij łącze Wyświetl limity. Aby usunąć limity wypłat, musisz zweryfikować swoje konto PayPal.
  • Aby wypłata mogła dojść do skutku, Twój rachunek bankowy musi być prowadzony w walucie lokalnej Twojego kraju.
  • Opłata naliczana jest w przypadku wypłaty na Twój lokalny rachunek bankowy, jeśli kwota wypłaty jest mniejsza niż 500 PLN. Aby sprawdzić opłaty za wypłatę środków, kliknij łącze Opłaty u dołu dowolnej strony witryny PayPal.
  • W przypadkach cofnięcia (odrzucenia) wypłaty środków przez bank firma PayPal obciąża użytkownika kosztami cofnięcia operacji (kosztami zwrotu przelewu). Aby sprawdzić opłatę za odrzuconą wypłatę środków, kliknij łącze Opłaty u dołu dowolnej strony PayPal, a następnie łącze Opłaty przy innych sposobach wypłaty w części Wypłata środków.
  • Jeśli wypłata została zainicjowana w walucie innej niż lokalna, wypłacane środki są automatycznie przeliczane na lokalną walutę w czasie wypłaty.
https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=JvfhQ zPlML7qTv10zp8MQg4F05Gs1Z qvNgDrCq4v0VQgxGC532sL!29 7407192?locale=pl_PL&_dyn charset=UTF-8&countrycode=PL&cmd=_hel p&serverInstance=9005&t=s olutionTab&ft=browseTab&p s=solutionPanels&solution Topic=2900043&solutionId= 162982&isSrch=Yes
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2009-01-15 o 16:12
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:19   #14
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Dzięki za info!
__________________
W głębi serca wszystko jest dozwolone...
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:26   #15
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Dziewczyny, założyłam konto w PayPal. Chcę zrobić przelew na nie, z mojego banku w agencji, bo nie mam konta internetowego bankowego. W moim koncie PayPal-owym pokazuje mi, że mam zadanie do wykonania - powiązać konto z kartą. Olać to info o powiązaniu ( bo karty kredytowej nie posiadam), czy mogę mieć jakieś problemy jednak?


Mam to samo pytanie, co Wantet. Jak mam zweryfikować konto, skoro nie mam karty, a przecież założyłam Paypala dlatego, że miało to być udogodnienie dla osób bez kart kredytowych
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-01-25 o 11:28
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:43   #16
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

ok wszytsko ładnie i przejrzyscie dziewczyny ulatwilyscie sprawe

watki ktore przejrzalam jak i strona paypal zawieraja informacje odnosnie posiadania karty visa w mbanku czy inteligo. A PKO sie zalica? nie moge znaleźć informacji, nie wiem czy ze swojego rachunku z konta internetowego pko moge zasilic paypal
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:10   #17
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ok wszytsko ładnie i przejrzyscie dziewczyny ulatwilyscie sprawe

watki ktore przejrzalam jak i strona paypal zawieraja informacje odnosnie posiadania karty visa w mbanku czy inteligo. A PKO sie zalica? nie moge znaleźć informacji, nie wiem czy ze swojego rachunku z konta internetowego pko moge zasilic paypal
konto internetowe PKO to Inteligo? Przynajmniej moje
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:17   #18
xolga
Przyczajenie
 
Avatar xolga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, założyłam konto w PayPal. Chcę zrobić przelew na nie, z mojego banku w agencji, bo nie mam konta internetowego bankowego. W moim koncie PayPal-owym pokazuje mi, że mam zadanie do wykonania - powiązać konto z kartą. Olać to info o powiązaniu ( bo karty kredytowej nie posiadam), czy mogę mieć jakieś problemy jednak?


Mam to samo pytanie, co Wantet. Jak mam zweryfikować konto, skoro nie mam karty, a przecież założyłam Paypala dlatego, że miało to być udogodnienie dla osób bez kart kredytowych
Mam ten sam problem. Nikt nic nie wie? A można płacić za zamówione produkty Everyday Minerals nie mając karty?
xolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:14   #19
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez xolga Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Nikt nic nie wie? A można płacić za zamówione produkty Everyday Minerals nie mając karty?
W tym problem, ze na Everyday Minerals, co prawda jest opcja platnosci PayPal, ale trzeba podac numery karty kredytowej. I tutaj sie pojawia problem dla osob, ktore takiej karty nie posiadaja ;p
Mozna rowniez wybrac sposob zaplaty eCheck.net , ale na tym sie akurat nie znam.
Jest rowniez mozliwosc typu Gift Card (karta upominkowa) , jednak skad ja wziac i jak za nia zaplacic rowniez nie wiem xd

Podsumowujac, wedlug mnie na EDM mozna placic jedynie karta kredytowa (bez mozliwosci zaplaty karta debetowa)
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 14:29   #20
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez pamelal Pokaż wiadomość
W tym problem, ze na Everyday Minerals, co prawda jest opcja platnosci PayPal, ale trzeba podac numery karty kredytowej. I tutaj sie pojawia problem dla osob, ktore takiej karty nie posiadaja ;p
Mozna rowniez wybrac sposob zaplaty eCheck.net , ale na tym sie akurat nie znam.
Jest rowniez mozliwosc typu Gift Card (karta upominkowa) , jednak skad ja wziac i jak za nia zaplacic rowniez nie wiem xd

Podsumowujac, wedlug mnie na EDM mozna placic jedynie karta kredytowa (bez mozliwosci zaplaty karta debetowa)
Robiłam już kilka zamówień z EDM,płacąc przez Paypala i ani razu nie musiałam podawać numeru karty. Dodam,że posiadam jedynie kartę debetową,której nie da się podpiąć pod Paypala. Zawsze przelewałam pieniądze z konta internetowego i po wpłynięciu środków na Paypala,składałam zamówienie na everydayminerals.
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:54   #21
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Robiłam już kilka zamówień z EDM,płacąc przez Paypala i ani razu nie musiałam podawać numeru karty. Dodam,że posiadam jedynie kartę debetową,której nie da się podpiąć pod Paypala. Zawsze przelewałam pieniądze z konta internetowego i po wpłynięciu środków na Paypala,składałam zamówienie na everydayminerals.
Przez PP? Mozliwe, ze cos jest z moja karta (albo kontem ) nie tak, poniewaz transakcja nie chce w ogole dojsc do skutku.
W takim razie moglabys opisac dokladnie jak placisz (poniewaz od dawna chcialam kupic mineraly z EDM, a bylam przekonana, ze nie moge tego zrobic ;p)
Z gory dzieki : *
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:43   #22
19annazarychta78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Robiłam już kilka zamówień z EDM,płacąc przez Paypala i ani razu nie musiałam podawać numeru karty. Dodam,że posiadam jedynie kartę debetową,której nie da się podpiąć pod Paypala. Zawsze przelewałam pieniądze z konta internetowego i po wpłynięciu środków na Paypala,składałam zamówienie na everydayminerals
Przychylam się do prośby o opis zamówienia EDM. Mi tez nie wychodzi (konto Mbank, karta debetowa)
19annazarychta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:32   #23
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Najpierw loguję się na moim koncie Paypal,następnie wchodzę w zakładkę Dodaj środki. W drugim oknie włączam stronę banku i dokonuję przelewu na rachunek podany na stronie Paypala (Numer identyfikacyjny przelewu to tytuł przelewu). Jakieś 1,5 dnia później pieniądze znajdują się na koncie Paypal i mogę składać zamówienie na EDM. Po zalogowaniu się na stonie i dodaniu interesujących mnie rzeczy do koszyka,klikam na shopping bag (na samej górze strony). W nowym oknie,które się pojawi wpisuję kod zniżkowy i klikam na check out. Sprawdzam,czy zgadzają się wszystkie dane,wybieram rodzaj przesyłki i zapłaty-Paypal. Po zatwierdzeniu wszystkiego automatycznie przenosi mnie na stronę Paypala. Loguję się i wyrażam zgodę na dokonanie zapłaty dla EDM. I to wszystko

Mam nadzieję,że zrozumiałyście coś z mojej trochę chaotycznej wypowiedzi i uda Wam się złożyć zamówienia
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:55   #24
19annazarychta78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Najpierw loguję się na moim koncie Paypal,następnie wchodzę w zakładkę Dodaj środki. W drugim oknie włączam stronę banku i dokonuję przelewu na rachunek podany na stronie Paypala (Numer identyfikacyjny przelewu to tytuł przelewu). Jakieś 1,5 dnia później pieniądze znajdują się na koncie Paypal i mogę składać zamówienie na EDM. Po zalogowaniu się na stonie i dodaniu interesujących mnie rzeczy do koszyka,klikam na shopping bag (na samej górze strony). W nowym oknie,które się pojawi wpisuję kod zniżkowy i klikam na check out. Sprawdzam,czy zgadzają się wszystkie dane,wybieram rodzaj przesyłki i zapłaty-Paypal. Po zatwierdzeniu wszystkiego automatycznie przenosi mnie na stronę Paypala. Loguję się i wyrażam zgodę na dokonanie zapłaty dla EDM. I to wszystko

Mam nadzieję,że zrozumiałyście coś z mojej trochę chaotycznej wypowiedzi i uda Wam się złożyć zamówienia
Dzięki wielkie!!!
19annazarychta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:28   #25
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Pytanko: co to jest nazwa beneficjenta?
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 11:33   #26
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
Pytanko: co to jest nazwa beneficjenta?
http://www.google.pl/search?hl=pl&cl...tnG=Szukaj&lr=
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 11:49   #27
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

No tak, ale w ktorym miejscu przelewu mam to wpisac? Bo szczerze mowiac z tej definicji niewiele rozumiem...
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:04   #28
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
No tak, ale w ktorym miejscu przelewu mam to wpisac? Bo szczerze mowiac z tej definicji niewiele rozumiem...
To po prostu Twoje imię i nazwisko
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:12   #29
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Ale w danych od paypal jest nazwa beneficjenta i jakies literki a potem PAYPAL PTE LTD i nie wiem co to
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 22:26   #30
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

No i?
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 09:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.