Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ?? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz siê chirurgi± plastyczn±? Podda³a¶ siê zabiegowi lub go rozwa¿asz? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-14, 17:53   #1
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 250
Smile

Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??


Witam Was Otó¿ mam pytanie ,czy kto¶ wykonywa³ taki zabieg ??? Mam b.gêste w³osy,tylko ten mankament, zbyt du¿e czo³o...do idea³u brakuje mi oko³o 1 cm , na innym forum o ³ysieniu dla panów przeczyta³am, ¿e nie warto ryzykowaæ takiego zabiegu w Polsce (blizny,w miejscu przeszczepu wypadaj±ce w³osy :/ )...wszyscy polecaj± kliniki w Brukseli albo USA ale... cena kilku tys euro to przesada.
martynabcm jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 18:20   #2
Shelandia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

a ja sobie tlumacze ze kobiety kiedys goli³y brwi aby ich czo³a wygl±da³y na wy¿sze nawet tak znana Mona Lisa. Wysokie czo³o = inteligencja. Po co siê doszukiwaæ problemów lepiej grzywkê obci±æ
Shelandia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-17, 20:56   #3
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

Szukacie problemów, mankamentów tam gdzie ich nie ma... to mo¿e sobie szyje skróæ bo masz za d³ug±? Brodê wyd³u¿ bo masz za krótka? Albo poszerz ko¶ci policzkowe bo masz za w±sk± twarz? Czy ten jeden centymetr to tak wiele? Zastanów siê... Dlaczego wysokie czo³o jest dla Ciebie kompleksem? Bez przesady, ten centymetr raczej nic by nie zmieni³... wysokie czo³o to atut, oznaka inteligencji, czêsto modelki maj± wysokie czo³a, takich dziewczyn szukaj±... Niskie czo³o jest pospolite, nic w nim specjalnego, a wysokie ma co¶ w sobie... Nie rozumiem, dlaczego kobiety niektórych rzeczy nie mog± zaakceptowaæ... rozumiem, ¿e mog± nieakceptowaæ garbatego nosa, odstaj±cych uszu, w±skich ust, cellulitu, krótkich nóg... ale np. d³ugich nóg? Ma³ego, jêdrnego biustu? Ogromnych, piêknych oczu? (A zdarzaj± siê takie co chc± je optycznie pomniejszaæ i ubolewaj± nad nimi).
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jêdrne po¶ladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-18, 10:37   #4
kle
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 114
Smile Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

ta :P czy laska jest ³adna czy nie to nie zale¿y od czo³a Wstaw swoje zdjêcie to ocenimy
kle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-18, 16:33   #5
Sandysia_92_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 26
GG do Sandysia_92_
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

Dziewczyna nie prosi³a aby¶cie komentowa³y jej decyzjê, tylko o podpowied¼ co ma zrobiæ w sytuacji, w której (jak s±dzê) czuje siê niekomfortowo. Operacje plastyczne maj± na celu równie¿ poprawienie swojej w³asnej samooceny, wiêc je¶li ona nie czuje siê dobrze z wysokim czo³em to powinna poddaæ siê temu zabiegowi...
Sandysia_92_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-22, 19:56   #6
yarki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 2
Przeszczep juz za 2 tyg Jestem chlopakiem ale moj problem z lysieniem to makabryczna walka o kazdy wlos nie poddaje i nigdy sie nie poddam a zaczelo sie 12 lat temu ale dzieki mojej determinacji jestem nawet na lepszym miejscu niz w poczatkowej fazie lysienia i gdyby nie moja walka dzis wygladalbym jak przyslowiowy TADEK. Gdy to sie zaczelo nie moglem nawet patrzec na siebie, zaczelo sie wtedy kiedy zauwazylem ze nie moge pstawic sobie codziennej fryzury tak jak by mi brakowalo z przodu wlosow i ni w ta ni we wta nie moglem sie zaczesac (oczywiscie nasilalo sie to z tygodnia na tydzien) byl to ok rok 2003 bylem mlody i niedoswiadczony wiec po naradzie z mama najpierw zaczolem stosowac Radikal taki szampon ziolowy oczywiscie nic nie pomogl rok pozniej wziolem sie za ampolki z VICHY o ile pamietam to byly AMINEX cos tam cos tam..... oczywiscie sciema na maxa stosowalem chyba przez pol roku i tylko wyrzucilem kase w bloto myslalem i myslalem w roku 2006 wyszperalem w internecie szampon NANOGEN i posypke ktora z reszta uzywam do dzis i gdyby nie ona to juz dawno bym sie zastrzelil. Szampon niby pomagal ale daje mu tylko max do 3 punkty w skali od 1-10. Kiedy juz wlosy wypadly tak ze nie mialem ochoty nawet wychodzic na imprezy w internecie znalazlem oferte niechirurgicznego przeszczepu wloso klinika byla w bielsku nazywala sie HANDSONMAN po przyjezdzie okazalo sie ze to zwykle tupeciki przyklejane na tasme klejaca za 80zl z czego za sam tupecik zaplacilem ponad 6000zl (byl wykonany z prawdziwych wlosow i specjalnie zafarbowany pod kolor moich) jezeli dzis sobie tylko wspomne o tej klinice to uwazam jego wlasciciela za hohsztaplera i oszusta tylko tyle na jego temat ps: nie dajcie sie namowic na to to zwykle przedluzanie wlosow i naklejki do skory za mega kase i nie wierzcie w to co mowi ze w jego wlosach mozna uprawiac sport badz baaaaahhaaa plywac jak zarecza. po zamoczeniu w basenie daje wam 5 minut i wlosy odkleja sie od skory dramat i oszust. mniejsza z tym juz o tym praktycznie juz o tym zapomnialem ale pisze wam o tym ze podczas noszenia tej nalepki w dalszym ciagu szperalem i szperalem i nie moglem sie pogodzic ze trace wlosy. ok 2008 roku wpadlem na PROPECJE i LOXON 5% poczatkowo bylem sceptyczny i stosowalem ja ok 9 miesiecy zdjaolem ta pier... nalepke z handsonman i zgolilem sie do zera (juz bylem po 9 miechach na PROPECJI) gdy wlosy z mojej lysej paly zaczely odrasrastac nie uwierzycie mi ale i ja sam nie moglem w to uwierzyc mialem czarne kropeczki nawet na zakolach mowie sobie o kur..... to nie mozliwe cieszylem sie jak male dziecko po 2 miesiacach mialem juz ok linie glowy i dosc solidne ale meszkowate wloski nawet na zakolach nareszcie moglem postawic wlosy na zel. Historia nie trwala dlugo bo jakies 3-4 lata. Jak wiecie Propecja kosztuje dosc duzo wiec zaczolem stosowac zamiennik ktory okazal sie klapa stracilem tylko czas na niego i moje zakola )przednie wlosy dalej sa ale mysle ze tylko Loxon je trzyma) Zamieniik poprosu ma 5mg fenisterydu i nie da sie odmierzyc dokladnie 1mg jak w propecji nawet lamiac tabletke na 5 czesci. poprostu zeby zabic DHT potrzeba tylko dokladnie tylko 1mg na dobe nie wiecej nie mniej.
jest rok 2014 ja jeszcze czesze sie na zel ale juz ledwo ledwo gdyby nie LOXON i Nanogen ktorym maskuje przeswity to leze. Zdecydowalem sie na PRZESZCZEP po konsultacji znalazlem dosc tania i obiecujaca klinike potrzebne mi jest 2000 transplanto i tylko 10zl za jeden. to calkiem ok cena. 9go maja mam miec przeszczep ale gdy wplacilem zaliczke lekarz powiedzial mi ze nie bede mial juz wlosow jak u dwudziestolatka i to dalo mi do myslenia dlaczego mam wyrzucic 20000 skoro moge wrocic do propecji. bardzo boje sie ze cos pojdzie nie tak oraz to ze w pracy ktos zauwazy rany goja sie dluzej niz 2 miesiace
tzn jest dosc silne zaczerwienienie czola ktore ustepuje az do 3 miesiecy a ja mam tylko 6 tyg wolnego i musze wrocic do pracy.
Zaplacilem juz zaliczke i dalej sie zastanawiam ale na 50% odmowie i spruboje wrocic do propecji oraz dalej bede stosowal Loxon.
Mysle ze nie warto ryzykowac blizn jezeli dalej moge sie czesac na zel i maskowac przeswity nanogenem a do przeszczepu powroce jak bede juz w totalnej kropce i nie bede mial wyjscia ale to zapewne wydarzy sie gdy bede mial 40 lat :P
walka trwa juz 12 lat to moze potrwac kolejne tyle i dopiero wtedy dam sie skroic a moze wynajda cos lepszego niz przeszczep juz teraz interesuja sie komorkami macierzystymi i potrafia wychodowac wlos to co bedzie za nastepne 12 lat )))
trzymam kciuki za wszystkich panow w walce z lysizna))
yarki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-24, 01:06   #7
yarki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

Oczywi¶cie ze sa ja juz chyba wszystkich próbowa³em
A je¿eli mówisz o tym ze jest sposób i w³osy wygl±daj± naturalnie to przeczytaj moj post ja juz mia³em w³osy z kliniki handonmen i to zwyk³a peruka przyklejona ta¶ma do g³owy dramat i to kosztowa³o mnie ok 8000 z dojazdami do nich
Przeszczep dobrze wykonany jest tak¿e naturalny
yarki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 10:15   #8
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 7 007
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

Jest te¿ co¶ takiego jak klonowanie i jeszcze jaka¶ metoda z komórkami macierzystymi ale to chyba dopiero w fazie badañ.
effcia82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-27, 08:04   #9
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

Prywatnie pracujê w klinice transplantacji w³osów i mamy grupê pacjentek z problemem wysokiego czo³a. Osobi¶cie jestem zdania, ¿e je¶li kto¶ ¼le siê czuje w aktualnym wydaniu to dlaczego tego nie poprawiæ skoro s± ¶rodki? Wysokie czo³o wysokiemu czo³owi nie równe niestety. Czêsto wysokie czo³o nie wspó³gra z reszt± twarzy burz±c proporcje. Moim zdaniem, martynobcm, powinna¶ zg³osiæ siê na konsultacjê do której¶ z polskich klinik.To koszt rzêdu 100 z³ a wykwalifikowany chirurg rozwieje Twoje w±tpliwo¶ci "czy robiæ" lub "czy nie robiæ". Poza tym wiêkszo¶æ Klinik przeprowadza równie¿ konsultacje za po¶rednictwem mailowym. To dodatkowy plus dla pacjenta, bo nie trzeba wychodziæ z domu aby uzyskaæ fachow± poradê oraz nie jest ona odp³atna. Mitem jest, ¿e polskie kliniki s± daleko w tyle w technice przeszczepów, poniewa¿ specjali¶ci ci±gle szkol± siê za granic±, s± cz³onkami ISHRS( International Society of Hair Restoration Surgery) dziêki czemu mog± konsultowaæ dany przypadek ze specjalistami z ca³ego ¶wiata. Do Nas zg³aszaj± siê pacjenci z najdalszych krajów, wiêc nie wybrali USA lub Brukseli, a polecaj± nam kolejnym pacjentom
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-12, 13:55   #10
Princessax33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

a s± takie kliniki w Poznani ?
Princessax33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-12, 14:02   #11
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

Swarzêdz Klinika Kolasiñski
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 12:23   #12
siden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

Witam

Czy mo¿e kto¶ poleciæ klinikê w okolicach ¦l±ska.
Znalaz³em http://przeszczepwlosow.org.pl/ , opinie na temat kliniki pozytywne. Ma kto¶ do¶wiadczenia?
siden jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-05, 19:49   #13
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Wysokie czo³o...przeszczep w³osów ??

je¿eli opinie pozytywne to pewnie warto tam robiæ
DionizekRabel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Chirurgia plastyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-08-05 20:49:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.