Długie włosy - pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-14, 11:26   #1
Anula20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 36

Długie włosy - pomóżcie


Mam długie i bardzo kruche na końcach włosy (to od farby), które w dodatku codziennie muszę myć z powodu przetłuszczania się. W dodatku lubią się plątać.Jak je pielęgnować, skoro od każdej odżywki się przetłuszczają (zakładam ją więc tylko na końce)i, co jest dla mnie bardzo ważne, co mam robić z nimi kiedy idę spać : czy powinnam jes zaplatać w warkocz?a może rozpuścić? Pomóżcie mi bo mam wrażenie, że jest ich coraz mniej. Z góry dziękuję!!!
Anula20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-15, 23:10   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Długie włosy - pomóżcie

ja bym podciela! ostatnio kupilam odzywke Wax i powiem szczerze ze jestem z niej zadowolona, moze i tobie cos zdziala, acha i pamietaj ze nie wartop hodowac wlosow na sile! czasem krotsza fryzurka tez jest fajna, ja mysle wlosy szamponem do przetluszczajacych sie Shamtu a odzywke uzywam do farbowanych badz suchych i to mije najlepsze roziwazaniue, ale skoro tak przetluszczaja sie wlosy to moze musisz isc dodermatotloga??
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 16:10   #3
Nana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
GG do Nana22
Re: Długie włosy - pomóżcie

Hej! Mam włosy do pasa, czesze mi je mama, bo mnie samej odpadają ręce. Śpię w warkoczu i tak jest chyba najlepiej, bo 1. nie plączą tak bardzo, 2. trochę sie zawsze pofalują. Ale zgadzam się z lilu - nic na siłę.
Nana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 16:19   #4
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: Długie włosy - pomóżcie

ja też mam długie włosy, na szczęście nie miałam z nimi większych problemów i nie kołtonią się. Ale staram się je odpowiednio pielęgnować: używam Waxu u mnie super działa, poza tym myje dobrymi szamponami,i płukam po myciu zimną wodą z dodatkiem octu jabłkowego no i od czasu do czasu robie odżywke z olejku rycynowego, jajka i nafty kosmetycznej
bużka na pewno sobie poradzisz z włoskami
aha jem też troszke dziennie drożdży i tabletki ze skrzypem
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 21:02   #5
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: Długie włosy - pomóżcie

Ja na noc robię warkocz włosy się nie plączą a jeżeli przetłuszczają ci się włoski od odżywek to sunsilk ma taką jedną fajną odżywkę - spray czy lioton do włosów przetłuszczających się i sprawa powinna być załatwiona.
Ja od kiedy używam szamponu Dermena przeciw wypadaniu włosów nie używam odżywek bo świetnie nawilża moje włosy i do tego ułatwia rozczesywanie (myję raz w tygodniu) ale słyszałam że u niektórych działa odwrotnie - wysusza a jeżeli końcówki są bardzo suche i zniszczone może podetnij je troszeczkę.
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.