Czarnow³ose;) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-19, 09:59   #2011
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Klarissa dzieki ze odpowiedz

A mam taki pomysl-co myslicie.
Kupilam farbe ciemny braz Londy (na opakowaniu sliczny ciemny..zobaczymy co wyjdzie bo po Welli "gorzka czekolada" wyszedl ciemny kasztan.
Ale do rzeczy.
A jakby mi fryzjerka zmieszala ta farbe z odrobina czerni?
Moze by czarne nie wyszly a z czarnym polyskiem na przyklad co?
Mysle konkretnie o odrobinie granatowej czerni.
Ciekawa co by wyszlo z mieszania farby ciemny braz z odrobina czerni na glowie?
Wiem, ¿e wiele osób miesza farby dla uzyskania efektu jak najbardziej zblizonego do ich oczekiwan, jednak chyba najbezpieczniej mieszac profesjonalne farby fryzjerskie, ostatecznie farbki z jeden firmy i serii No i istnieje jeszcze ryzyko, ¿e biemny br±z, który kupi³a¶ jest kolorem raczej ciep³ym, z czerwonymi b±dz z³otawymi/miedzianymi przeb³yskami i wtedy dodana do niego granatowa czerñ chyba nie bêdzie siê zbyt dobrze komponowaæ Istnieje wiele farb w odcieniu ciemnego br±zu, które na w³osach daj± kolor niemal zupe³nie czarny z br±zowymi przeb³yskami - moim zdaniem najlepiej od razu kupiæ co¶ takiego i nie ryzykowaæ z mieszaniem No, chyba ¿e fryzjerka sama dobierze Ci bezpieczne farby i proporcje do zmieszania
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-19, 10:29   #2012
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam tak samo Bardzo mi sie podoba efekt jaki uzyska³a P-o-n-y szamponem Joanny - jest ¶liczny, g³êboki a zarazem bardzo naturalny Ale ja jednak uwielbiam mieæ na w³osach choæby delikatny po³ysk granatu no i tak± naprawdê baaardzo ciemn± czerñ - nawet je¶li nie wygl±da ani trochê naturalnie :P Ca³y czas siê zastanawiam, my¶lê o granatowej czerni z Garnier 100% color, bo to jedna z kilku drogeryjnych farb w tym kolorze, jakiej jeszcze nie wypróbowa³am Rozwa¿am te¿ powrót do "kruczej czerni" Brillance albo ponowne farbowanie Feri± (kolorek da³a bardzo ³adny, mimo kilku innych rzeczy, które w jej przypadku siê u mnie nie sprawdzi³y, jestem zadowolona z efektu kolorystycznego ) G³êboka b³ekitna czerñ z garnier Nutrisse te¿ mi siê podoba³a, g³ównie ze wzglêdu na delikatno¶æ dla w³osów No, ewentualnie Casting, bo uwielbiam dodawan± do niego od¿ywkê, ale sam kolor i ca³a reszta szczerze mówi±c mnie nie zachwyca ju¿ sama nie wiem

a ja mam dylemat normalnie ktora farbe wybrac
czy znowu ferie
czy inna
marzy mi sie piekny polysk

kiedys farbowalam wlasnie Loreala jakas farba
wlasnie granatowy czern

ale nie wiem jakiej serii
i jak wyszlam na dwor to kolega do mnie ty masz granatowe wlosy pod slonce

mmmm
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-19, 11:22   #2013
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam dylemat normalnie ktora farbe wybrac
czy znowu ferie
czy inna
marzy mi sie piekny polysk

kiedys farbowalam wlasnie Loreala jakas farba
wlasnie granatowy czern

ale nie wiem jakiej serii
i jak wyszlam na dwor to kolega do mnie ty masz granatowe wlosy pod slonce

mmmm
To musia³a byæ chyba feria, bo Excellence i Excell 10 nie maj± w swojej gamie granatowej czerni, Recital ma tak± bardziej fioletow± chyba, a Casting nie daje a¿ takiego ³adnego efektu Feria faktycznie daje jeden z najlepszych kolorów w¶ród granatowych czerni, ale trochê szybko siê spiera no i te 50 z³ na ka¿dorazowe farbowanie, jesli kto¶ musi u¿yæ 2 opakowañ, jak my... Ja dzisiaj idê na polowanie do drogerii Zobaczê co tam maj± i mam nadziejê, ¿e bez farby nie wrócê Garniery niezle mi s³u¿±, wiêc chyba zdecydujê siê na "100% color".Zobaczê jeszcze czy Londa albo wella maj± jakie¶ granatowe czernie, bo szczerze mówi±c nie wiem Wiem, ¿e trochê ich ma Palette, ale w ¿yciu siê na ¿adn± z nich nie odwa¿ê, mimo, ¿e na pude³kach wygl±daj± przepiêknie Starczy mi do¶wiadczenie z granatow± czerni± palette color shampoo (bez amoniaku,do 24 myæ), po którym my¶la³am, ¿e zostane ³ysa

PS. Chcê efekt taki jak na fotce Ale niestety dobrze wiem, ¿e ta "farba" nazywa siê Photoshop i w praktyce efekt taki mo¿emy mieæ tylko na odpowiednio obrobionych zdjêciach :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (78,4 KB, 133 za³adowañ)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-19, 12:13   #2014
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
To musia³a byæ chyba feria, bo Excellence i Excell 10 nie maj± w swojej gamie granatowej czerni, Recital ma tak± bardziej fioletow± chyba, a Casting nie daje a¿ takiego ³adnego efektu Feria faktycznie daje jeden z najlepszych kolorów w¶ród granatowych czerni, ale trochê szybko siê spiera no i te 50 z³ na ka¿dorazowe farbowanie, jesli kto¶ musi u¿yæ 2 opakowañ, jak my... Ja dzisiaj idê na polowanie do drogerii Zobaczê co tam maj± i mam nadziejê, ¿e bez farby nie wrócê Garniery niezle mi s³u¿±, wiêc chyba zdecydujê siê na "100% color".Zobaczê jeszcze czy Londa albo wella maj± jakie¶ granatowe czernie, bo szczerze mówi±c nie wiem Wiem, ¿e trochê ich ma Palette, ale w ¿yciu siê na ¿adn± z nich nie odwa¿ê, mimo, ¿e na pude³kach wygl±daj± przepiêknie Starczy mi do¶wiadczenie z granatow± czerni± palette color shampoo (bez amoniaku,do 24 myæ), po którym my¶la³am, ¿e zostane ³ysa

PS. Chcê efekt taki jak na fotce Ale niestety dobrze wiem, ¿e ta "farba" nazywa siê Photoshop i w praktyce efekt taki mo¿emy mieæ tylko na odpowiednio obrobionych zdjêciach :P

o niee !!! porani³a¶ moje serce !!! zakocha³am siê w tych w³osach !! ja chcê takie te¿ !! mmmm

a co do farby hmmm...to wypróbuj garniera jak wyjdzie to i ja kupiê
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-19, 12:40   #2015
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e wiele osób miesza farby dla uzyskania efektu jak najbardziej zblizonego do ich oczekiwan, jednak chyba najbezpieczniej mieszac profesjonalne farby fryzjerskie, ostatecznie farbki z jeden firmy i serii No i istnieje jeszcze ryzyko, ¿e biemny br±z, który kupi³a¶ jest kolorem raczej ciep³ym, z czerwonymi b±dz z³otawymi/miedzianymi przeb³yskami i wtedy dodana do niego granatowa czerñ chyba nie bêdzie siê zbyt dobrze komponowaæ Istnieje wiele farb w odcieniu ciemnego br±zu, które na w³osach daj± kolor niemal zupe³nie czarny z br±zowymi przeb³yskami - moim zdaniem najlepiej od razu kupiæ co¶ takiego i nie ryzykowaæ z mieszaniem No, chyba ¿e fryzjerka sama dobierze Ci bezpieczne farby i proporcje do zmieszania
NA moim wlosach wszystkie farby wychodza na cieplo/rudo.
I mam problem uzyskac prawie czarny braz.(taki b.ciemny) ciagle wychodzi za jasno i cos kolo kasztanu)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-19, 15:15   #2016
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose;)

a ja suma sumarum nie bylam w koncu dzisiaj po farbe, bo w sumie umy³am ³epetyne i raz, ze teraz nie moge pofarbowac a poza tym, stwierdzilam, ze jeszcze nie jest najgorzej a nie bede co tydzien traktowala wlosow jakimis specyfikami farbo-pofobnymi czy farbami. za tydzien chyba sobie zrobie wloski jak wroce z urlopu :P i chyba tez wezme garniera, ale hebanowa czern
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-22, 11:02   #2017
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 5 663
Question Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny,napiszcie mi co¶ wiêcej jak wychodzi ten HEBANOWY BR¡Z?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 22:18   #2018
NiU¶Ka_
Rozeznanie
 
Avatar NiU¶Ka_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/S³upsk
Wiadomo¶ci: 711
Dot.: Czarnow³ose;)

ja farbowa³am parê dni temu castingiem hebanowa czerñ.u mnie wysz³a taka czarna czerñ. bez jaki¶ b±zowych po³ysków itp. taka naturalna czerñ. pozdrawiam
NiU¶Ka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-23, 06:53   #2019
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 5 663
Question Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez NiU¶Ka_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja farbowa³am parê dni temu castingiem hebanowa czerñ.u mnie wysz³a taka czarna czerñ. bez jaki¶ b±zowych po³ysków itp. taka naturalna czerñ. pozdrawiam

A na jakich w³osach farbowa³a¶,ciemnych?Ja siê krêcê ko³o tego castinga w³asnie,ale mam jakies obawy,czy abym nie wysz³a zbyt upiornie,pomimo,¿e mam ciemn± karnacje i ciemnobr±zowe w³osy
__________________
D&A
iza251 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-23, 12:20   #2020
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomo¶ci: 3 570
Dot.: Czarnow³ose;)

Spójrzcie na te cuda:
http://cgi.ebay.com/D3-DARK-BLUE-HAI...efaultDomain_0

http://cgi.ebay.com/M23-Light-Blue-P...em330308844861

http://cgi.ebay.com/Smart-Colour-Blu...em270311829462

Ciekawe jaki by³by efekt na czarnych w³osach
diamentowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-23, 16:00   #2021
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar CukierkowaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Czarnow³ose;)

ja kupowa³am podobne farby a raczej tonery ale aby zrobic taki kolor musia³am wybielac w³osy najpierw do bladu a potem kolor a na czarnych to nie wiem czy cos da moze dac polysk moga wyjsc plamy co jest najbardziej prawdopodobne wiec nie wiem czy warto ryzykowac
__________________
W³osy 37--41--60


CukierkowaKsiezniczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 16:35   #2022
NiU¶Ka_
Rozeznanie
 
Avatar NiU¶Ka_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/S³upsk
Wiadomo¶ci: 711
Dot.: Czarnow³ose;)

ja farbowa³am na prawie czarne, farbowane wcze¶niej castingiem ciemny br±z, od jakiego¶ roku. i z braku ciemnego br±zu kupi³am hebanow± czerñ
NiU¶Ka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-23, 17:38   #2023
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomo¶ci: 3 570
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez CukierkowaKsiezniczka Poka¿ wiadomo¶æ
ja kupowa³am podobne farby a raczej tonery ale aby zrobic taki kolor musia³am wybielac w³osy najpierw do bladu a potem kolor a na czarnych to nie wiem czy cos da moze dac polysk moga wyjsc plamy co jest najbardziej prawdopodobne wiec nie wiem czy warto ryzykowac
My¶la³am, ¿e mo¿e efekt by³by podobny do tego na zdjêciu wklejonym przez Lolê.
diamentowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-24, 06:26   #2024
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 224
Dot.: Czarnow³ose;)

Mam do oddania farbê loreala hebanowa czerñ. Farbowa³am ni± od dwóch lat, mia³am jedno opakowanie w zapasie, ale musialam zaprzestac farbowac z powodu wypadania w³osów [zalecenie dermatologa] no i zosta³o mi to opakowanie jedno. Ja go juz nie zu¿yjê, je¿eli która¶ by³aby zainteresowana, to chêtnie oddam. Mieszkam w w-wie, dobrze by by³o, zeby by³ to kto¶ st±d i odebra³ osobi¶cie je¶li kto¶ jest chêtny, zapraszam na priv
__________________
20*12*2007 zapuszczam w³osy po pas
01*09*2008 nie farbujê

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-25, 07:15   #2025
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 5 663
Question Dot.: Czarnow³ose;)

Kupi³am w koñcu casting hebanow± czerñ....farbowanie w piatek...troche sie cykam ,ale co tam...m±¿ siê cieszy bo od lat mnie na to namawia...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-25, 08:43   #2026
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez atenaz Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do oddania farbê loreala hebanowa czerñ. Farbowa³am ni± od dwóch lat, mia³am jedno opakowanie w zapasie, ale musialam zaprzestac farbowac z powodu wypadania w³osów [zalecenie dermatologa] no i zosta³o mi to opakowanie jedno. Ja go juz nie zu¿yjê, je¿eli która¶ by³aby zainteresowana, to chêtnie oddam. Mieszkam w w-wie, dobrze by by³o, zeby by³ to kto¶ st±d i odebra³ osobi¶cie je¶li kto¶ jest chêtny, zapraszam na priv
oj mi by sie przydala...bo chcialam wlasnie sobie nia zafarbowac
tylko ze ja Lubin
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-26, 00:01   #2027
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez iza251 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,napiszcie mi co¶ wiêcej jak wychodzi ten HEBANOWY BR¡Z?
ponawiam
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-26, 06:13   #2028
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 5 663
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
ponawiam
No ja te¿ siê nie doczeka³am na odp,wiêc kupi³am castinga hebanowa czerñ.Aczkolwiek w sklepie widzia³am ten hebanowy br±z z Londy,ale w obawie jednak,¿e mo¿e nie bedzie mi dobrze w czerni to dosz³am do wniosku,¿e castning w razie w szybciej zejdzie
__________________
D&A
iza251 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-27, 15:42   #2029
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose;)

pofarbowalam w sumie wlosy Schwarzkopfem, Natural&Easy, hebanowa czern. Narazie wyglada fajnie... I bardzo latwo zmyl sie ze skory twarzy i z uszu :P co zawsze bylo moja zmora... Ale woda przy myciu byla brazowa, wiec bedzie to pewnie za jakis czas ciemny braz... Co zaczyna mnie irytowac ;]
ale ogolnie fabra jest ok, chociaz do mojej ciapciaki nie wrzucili rêkawiczek :P
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 18:22   #2030
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
o niee !!! porani³a¶ moje serce !!! zakocha³am siê w tych w³osach !! ja chcê takie te¿ !! mmmm

a co do farby hmmm...to wypróbuj garniera jak wyjdzie to i ja kupiê
W ¶rodê bêdê farbowaæ granatow± czerni± garniera - ju¿ jest kupiona i czeka na swoj± kolej Na pewno dam znaæ jak wysz³o ;P

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
NA moim wlosach wszystkie farby wychodza na cieplo/rudo.
I mam problem uzyskac prawie czarny braz.(taki b.ciemny) ciagle wychodzi za jasno i cos kolo kasztanu)
A mo¿e spróbuj 'ciemnego br±zu' castinga? Ponoæ wychodzi niemal jak czerñ - na wszelki wypadek mo¿esz potrzymaæ go na w³osach trochê d³u¿ej ni¿ zalecane 20 min - pó³ godziny powinno spokojnie wystarczyæ i nie wyrz±dziæ szkody Twoim w³osom


Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka¿ wiadomo¶æ
Wow Niestety to pewnie farbki do zdekoloryzowanych/rozja¶nionych w³osów...ale kto wie, mo¿e nada³y by ³adny po³ysk w niebieskim odcieniu na czarnych w³osach Przyznam szczerze, ¿e zastanawia³am siê nad zakupem 'magicznego szafiru' z Wella Color Touch i zmieszaniu go z granatow± czerni± kiedy bêdê farbowaæ Z tym,¿e t± granatow± czerñ te¿ najbezpieczniej by³oby kupiæ z tej samej serii z Welli
Znalaz³am te¿ takie co¶ http://www.rockmetalshop.pl/cat-pol-...do-wlosow.html - jest tu kilka fajnych odcieni niebieskiego Zdawa³o mi siê, ¿e by³o ich jeszcze wiêcej, ale i tak jest z czego wybieraæ - zastanawia³am siê nad tym kolorem 'Royal blue' http://www.rockmetalshop.pl/product-...er-STAR09.html mo¿e zaryzykuje nastêpnym razem ;P To tylko pó³trwa³y produkt bez amoniaku i utleniaczy,wiêc nawet je¶li wyjd± na w³osach jakie¶ nierówno¶ci, to strasznej tragedii nie bêdzie Ale obawiam siê,¿e efektu mo¿e w ogóle nie byæ widaæ-nawet w postaci lekkiej po¶wiaty

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka¿ wiadomo¶æ
I bardzo latwo zmyl sie ze skory twarzy i z uszu :P co zawsze bylo moja zmora...
Sk±d ja to znam? Zawsze farbujê w³osy wieczorem i myjê nastêpnego dnia rano, bo niestety w dzieñ farbowania ca³± skórê g³owy, uszy i pó³ czo³a mam w niebieskie ciapki, z którymi wstyd siê gdziekolwiek pokazaæ Nawet je¶li przed farbowaniem na³o¿e na twarz t³usty krem to i tak nie udaje mi siê unikn±æ trudnych do usuniêcia plamek
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 07:52   #2031
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ



A mo¿e spróbuj 'ciemnego br±zu' castinga? Ponoæ wychodzi niemal jak czerñ - na wszelki wypadek mo¿esz potrzymaæ go na w³osach trochê d³u¿ej ni¿ zalecane 20 min - pó³ godziny powinno spokojnie wystarczyæ i nie wyrz±dziæ szkody Twoim w³osom
Farbowalam u fryzjera Londa "ciemny braz" i mam wlosy czarne(ma polysk brazowego)
Aczkolwiek licze na to ze sie zmyje..

Pokaze tyl wlosow.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg nowa fotka 4.jpg (25,4 KB, 68 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg nowa fotka 3.jpg (34,6 KB, 85 za³adowañ)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 09:19   #2032
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowalam u fryzjera Londa "ciemny braz" i mam wlosy czarne(ma polysk brazowego)
Aczkolwiek licze na to ze sie zmyje..

Pokaze tyl wlosow.
¶liczny kolor!
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 12:29   #2033
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
¶liczny kolor!
Dziekuje
Aczkolwiek minimalnie licze ze sie zmyje i bedzie to ciemny braz a nie czarny
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 13:08   #2034
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomo¶ci: 3 570
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje
Aczkolwiek minimalnie licze ze sie zmyje i bedzie to ciemny braz a nie czarny
Dla mnie to teraz wygl±da jak ciemny br±z, ale mo¿e to takie o¶wietlenie.
diamentowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 13:13   #2035
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose;)

dla mnie to tez jest bardzo ciemny braz
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 13:16   #2036
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie to tez jest bardzo ciemny braz
To dobrze
Mial byc ciemny braz nie czarny
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia(nie no zartuje..tak naprawde od oswietlenia i zdjecia)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 13:33   #2037
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowalam u fryzjera Londa "ciemny braz" i mam wlosy czarne(ma polysk brazowego)
Aczkolwiek licze na to ze sie zmyje..

Pokaze tyl wlosow.

no no boskie !!
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 13:33   #2038
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
no no boskie !!
Dziekuje
Pod lampa wygladaja na czarne
W swietle dziennym ciemny braz
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-28, 17:26   #2039
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose;)

ja sie denerwuje np. ze mam ciemny braz pod swiatlo a farbowalam czarna farba...
Znacie moze jakas farbe, ktora nie daje cieplych, brazowych poblaskow kilka myc po farbowaniu?
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-01, 16:04   #2040
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka¿ wiadomo¶æ
ja sie denerwuje np. ze mam ciemny braz pod swiatlo a farbowalam czarna farba...
Znacie moze jakas farbe, ktora nie daje cieplych, brazowych poblaskow kilka myc po farbowaniu?
Takiego efektu nie daje chyba wiêkszo¶æ "granatowych czerni" Jasne, zmywaj± siê z czasem i widaæ lekkie prze¶wity poprzedniego koloru (u mnie po ok 1-1,5 miesi±ca), ale w ogóle nie rzuca siê to w oczy i na pewno nie sprawia wra¿enia ciep³ych refleksów Wiem, ¿e preferujesz czerñ bez odcieni, jednak granatowe czernie wychodz± zwykle po prostu "czarne", ewentualnie niebieskawy po³ysk szybko siê zmywa A wydaje mi siê, ¿e daj± ch³odniejszy efekt ni¿ zwyk³e czernie, które czêsto okazuj± siê bardzo ciemnym br±zem lub po prostu sp³ukuj± siê daj±c ciep³y, czerwono-br±zowy refleks. Ja od kiedy u¿ywam granatowych czerni nie pamiêtam co to znaczy walczyæ ze zmywaj±ca siê na ciep³y kolor farb± Farbujê regularnie z powodu odrostów i utraty g³êbi i intensywno¶ci koloru Farbowa³am granatow± czerni± z ferii ok 1,5 miesi±ca temu i mimo, ¿e by³a to jedna z najszybciej wyp³ukuj±cych siê farbek, jakich u¿ywa³am, w³osy mam nadal czarne, ¿eby dostrzec jakie¶ przeswity br±zu trzeba by siê baaardzo przyjrzeæ. Ciep³ego odcienia zero

Jesli mia³abym Ci poleciæ jak±¶ fajn± granatow± czerñ, to polecam Garniera (u¿ywa³am Nutrisse i Color Naturals i by³am bardzo zadowolona - teraz planuje u¿yæ 100% Color. Zw³aszcza Nutrisse okaza³a siê trwa³a i bardzo ³agodna dla w³osów). Dobra jest te¿ "Krucza czerñ" z Schwarzkopf Brillance, natomiast zdecydowanie nie polecam Palette :P
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-01 o 16:07
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.