Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 12:10   #4621
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ok, spróbuję Topchic. Nie uśmiecha mi się używanie farby półtrwałej, skoro nawet trwałe wymywają się u mnie baardzo szybko
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 01:30   #4622
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Hej
Wiem, że te pytanie padało już z milion razy, ale przetestowałam kilka farb i liczę na porady czego jeszcze można spróbować Szukam farby trwałej. Ostatnio testowałam allwaves (kompletna katastrofa, wyszły za jasne i w niektórych miejscach kompletnie nie pokryło, a pokryte prawie całkowicie zmyły się po 3 myciach). Przerabiałam też koleston welli (wprawdzie nie popiele, ale farba jest dla mnie kompletnie nie wydajna i ta cena ). O majirel piszecie, że wychodzi ciepło Najlepsza do tej pory była voila , szkoda tylko że mój piękny kolor spłukał się po 4 myciach i wyszedł jaśniejszy taki średnio zimny ;/ Może farbowała któraś z was takimi farbami jak :
MATRIX COLOR SYNC
MATRIX SOCOLOR
CHANTAL ??
Proszę o pomoc, bo już sama nie wiem co mam kupić. Aktualnie moje włosy są brązowe z przebłyskiem czerwieni
ja farbowałam matrixem colorsync. miałam 4, 3 i 2 z odcieni neutralnych i 4 z popielatych. nie zgodzę się, że farba jest nietrwała- przy kolejnych farbowaniach robiłam tylko odrost, bo nie było potrzeby odświeżania całości. warto używać farb półtrwałych, bo niekoniecznie trzymają się gorzej niż trwałe, a różnica w stanie włosów jest ogromna. teraz używam farby z utleniaczem 1,8 % i też się dobrze trzyma.

a co do kolorów colorsync, to neutralne nie wychodzą bardzo ciepło, ale daleko im do ideału. poza 2, która jest świetna, ale to 'naturalna czerń' więc wiadomo, że nie ma żadnych niepożądanych odcieni.

4 popielate jest niby zimne, ale nie jest to niestety to czego bym chciała
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 10:36   #4623
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mam do Was prośbę, farbuję włosy wellą color touch 5/71 i chciałabym z niej bardziej wydobyć ten zimny odcień- mam użyć niebieskiego mixtonu, czy jeszcze pomieszać z numerem 7/89 ?
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 10:57   #4624
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Mam do Was prośbę, farbuję włosy wellą color touch 5/71 i chciałabym z niej bardziej wydobyć ten zimny odcień- mam użyć niebieskiego mixtonu, czy jeszcze pomieszać z numerem 7/89 ?
Właściwie możesz użyć każdego z tych 2 sposobów, z tym że jeśli zrobisz 7/89+5/71 to będzie to jaśniejszy kolor i może Ci nie wyjść (bo farba farby nie rozjaśni)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 14:25   #4625
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

czytam wątek, ale to jeszcze potrwa. niestety większość postów jest o niwelowaniu niepożądanych refleksów, a ja mam normalne brązowe włosy na poziomie między 4 a 3. są neutralne i bardziej zimne niż ciepłe.
potrzebuję przepis na otrzymanie chłodnej farby za pomocą mixtonu. już o to pytałam, ale może ktoś jeszcze się wypowie czy dobrze to wymyśliłam:

mam zamiar do 4.0 dodać niebieskiego mixa i mam nadzieję, że tym sposobem stworzę chłodny brąz na poziomie 3- mixton sprawia, że kolor wychodzi ciemniejszy jak zrozumiałam.
myślicie, że to dobra koncepcja?

i do czego służy mix perłowo- srebrny?
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:34   #4626
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Właściwie możesz użyć każdego z tych 2 sposobów, z tym że jeśli zrobisz 7/89+5/71 to będzie to jaśniejszy kolor i może Ci nie wyjść (bo farba farby nie rozjaśni)
No tak masz rację, dziekuję za pomoc, zrobię z tym mixtonem.
A mixtony z wella color touch są oznaczone na początku zerem?
Od razu uprzedzam, że zaczynam od początku czytać ten wątek i mam nadzieję, że ograniczy to moje głupie pytania...

__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 12:51   #4627
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
No tak masz rację, dziekuję za pomoc, zrobię z tym mixtonem.
A mixtony z wella color touch są oznaczone na początku zerem?
Od razu uprzedzam, że zaczynam od początku czytać ten wątek i mam nadzieję, że ograniczy to moje głupie pytania...

Tak niebieski mix to 0/88
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 12:56   #4628
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hello! Wróciłam z urlopu... ale dziś... jadę dalej. Natomiast wpadłam, bo siedzę z Goldwellem na głowie
7SB + Ash Mix... Zobaczymy.

Nim sobie pojadę, napiszę o efektach.

Buźka!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 15:26   #4629
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Hello! Wróciłam z urlopu... ale dziś... jadę dalej. Natomiast wpadłam, bo siedzę z Goldwellem na głowie
7SB + Ash Mix... Zobaczymy.

Nim sobie pojadę, napiszę o efektach.

Buźka!
koniecznie daj znać! za półtora-2 tyg. sama będę sięgać po Goldwella, 7A lub nowe StayCool 6BS.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:48   #4630
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Też czekam z niecierpliwością, ja we wrześniu robię 6SB Może też dodam mixtona ...
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 17:19   #4631
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Tak niebieski mix to 0/88
Dzięki Viki, jesteś moim Aniołem Stróżem od Farbowania
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 21:56   #4632
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

przedstawiam wam efekt mojej mieszaniny ;p

Farba Chantal Prosalon

odrost
2/3 6.1
1/3 8.1
2 cm mixton niebieski
woda ok. 4%

całość
1/2 6.1
1/2 8.1
5-6 cm mixton niebieski
woda ok. 4%

edit:
zapomnialam dać foto przed farbowaniem, już dodane - drugie foto

generalnie jestem zadowolona, wczesniej robilam podobne kombinacje ale na wodzie 3% i niżej bo odrosty mam blond, ale kolor słabo łapał i szybko się wymywał. Teraz złapało jakby mocniej ale podejrzewam że to i tak na 3-4 mycia;/

Edytowane przez tamtam
Czas edycji: 2010-08-12 o 22:59
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 22:01   #4633
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
przedstawiam wam efekt mojej mieszaniny ;p

Farba Chantal Prosalon

odrost
2/3 6.1
1/3 8.1
2 cm mixton niebieski
woda ok. 4%

całość
1/2 6.1
1/2 8.1
5-6 cm mixton niebieski
woda ok. 4%
Bardzo ładnie ale w sumie ja na moje to taki złotawy ten brąz no ale ważne że nie jest rudy
Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Dzięki Viki, jesteś moim Aniołem Stróżem od Farbowania
ześ zaszalała z tym określeniem
Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Hello! Wróciłam z urlopu... ale dziś... jadę dalej. Natomiast wpadłam, bo siedzę z Goldwellem na głowie
7SB + Ash Mix... Zobaczymy.

Nim sobie pojadę, napiszę o efektach.

Buźka!
No i żeś babo wstrętna nie napisała
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 23:46   #4634
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja mam pytanie z innej beczki... Jak myślicie czy mój naturalny kolor włosów jest popielaty ?? Też czekam na relacje Shade_23
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 08:43   #4635
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny w przyszłym tygodniu mam zamiar zamawiać farbki i mam dylemat czy wziąć goldwella ( czy może być inna woda? tzn firma jeśli nie znajdę odlewki ) czy może zdecydować się na matrixa. Od razu zaznaczam że chcę pomieszać naturę z popielato filetowym w matrixie a goldewll to jeszcze nie wiem może to sb pół na pół z naturą?
Moje włosy po Kemonie w odcieniu złotego brązu są teraz miedziano żółte i sam popiel odpada zresztą nie muszą być jak dla mnie mocno szare wystarczy że nie będą kasztanowo rude. druga sprawa że przebijają nadal pasemka z marcowego balejażu i mam nadzieję że dodanie natury jakoś ja pokryje

Co radzicie dziewczyny?



Shade no pokaż nie bądź taka
tamtam śliczny kolorek jak dla mnie marzenie taki całkiem naturalny i poziom super zazdroszczę może przyjedziesz mnie pofarbować?

Czarna no moje oko to zimny odcień jak najbardziej
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś

Edytowane przez kretoszczurek
Czas edycji: 2010-08-13 o 08:46
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:16   #4636
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie ale w sumie ja na moje to taki złotawy ten brąz no ale ważne że nie jest rudy

ześ zaszalała z tym określeniem


No i żeś babo wstrętna nie napisała
Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Dziewczyny w przyszłym tygodniu mam zamiar zamawiać farbki i mam dylemat czy wziąć goldwella ( czy może być inna woda? tzn firma jeśli nie znajdę odlewki ) czy może zdecydować się na matrixa. Od razu zaznaczam że chcę pomieszać naturę z popielato filetowym w matrixie a goldewll to jeszcze nie wiem może to sb pół na pół z naturą?
Moje włosy po Kemonie w odcieniu złotego brązu są teraz miedziano żółte i sam popiel odpada zresztą nie muszą być jak dla mnie mocno szare wystarczy że nie będą kasztanowo rude. druga sprawa że przebijają nadal pasemka z marcowego balejażu i mam nadzieję że dodanie natury jakoś ja pokryje

Co radzicie dziewczyny?



Shade no pokaż nie bądź taka
tamtam śliczny kolorek jak dla mnie marzenie taki całkiem naturalny i poziom super zazdroszczę może przyjedziesz mnie pofarbować?

Czarna no moje oko to zimny odcień jak najbardziej
Dzięki dziewczyny, to moje trzecie farbowanie Chantalem, stwierdziłam że jak w końcu wyjdzie mi coś w miare przyzwoitego to się pochwale
Wcześniejsze próby owocowały nawet morsko-niebieskim odrostem , ale same dobrze wiecie jak ciężko wyczuć idealne proporcje. Zawsze wyłazi mi to złoto, ale z tego co pamietam Chantal nie ma fioletowego mixa

kretoszczurku, myślę że dobrze kombinujesz- z tym fioletem napewno. nie wiem jak wyjdziesz na dodaniu natury, ale sama chciałam spróbować bo mam taką wizję że natura jako że ma więcej pigmentu niż popiele to mocniej by pokryła włosy, do tego odrobina mixa lub czesc farby z popieli i powinno być pięknie
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:55   #4637
groochola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć dziewczyny!
Należę do grona dążących do chłodnych brązów )
Znalazłam 2 zdjęcia Macie jakiś pomysł na uzyskanie któregoś z tych kolorów??
Ostatnio robiłam sobie Loreal ciemny lodowy blond i teraz mam piękne rude odrosty:/

Na ostatnim zdjęciu moje świeżo zafarbowane włosy....
__________________


Edytowane przez groochola
Czas edycji: 2010-08-13 o 12:08
groochola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:03   #4638
hypatia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

.

Edytowane przez hypatia
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:09
hypatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:09   #4639
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mam pytanie odnośnie Goldwella jak się trzyma?? i jak farbowałyście to z oryginalną wodą? Na all nie ma odlewek a cała flaszka to drogo.
Chciałabym się na coś w końcu zdecydować cały czas waham się między topchic a matrixem
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 12:27   #4640
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie Goldwella jak się trzyma?? i jak farbowałyście to z oryginalną wodą? Na all nie ma odlewek a cała flaszka to drogo.
Chciałabym się na coś w końcu zdecydować cały czas waham się między topchic a matrixem
Kochana, na pewno możesz pofarbować z nieoryginalną wodą - ja dłuższy czas farbowałam Wellą Kolestonem z wodą Joanny 3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:21   #4641
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hejka babki

powrocilam z pl i nie umiem sie ogarnac jakos.....kolor sie wypłukał ale inaczej niz ostanio - to pewnie za spr tej pigmentacji: konce nie sa blond- anyway mam teraz taki hmm 'niechłodny' mowiac lajtowo...ale naturalny w miare braz

podczas pobytu w pl poszłam do mojego starego fryzjera kt mi opajtal włosy dosc fest....: mad: no ale musiałam skrocic....
on mi mowi: ty masz juz te włosy tak chłodne ze az zielone. a ja: ale ja widze te miedziane refleksy z przodu troche...

lolll.

i nie wiem kto tu jest daltonistą

anyway. zrobie wam jutro fote i pokaze jaki teraz mam ten kolor - chcialabym je stonowac samym mixem[a mam Amix goldwella] i 3% wodę[nie z goldwella] TYLKO PO TO aby je poszarzyc, gdyż zrobila się boska ciepłota....

hmm - tak myslałam ile tego zmieszac, mam ten przepis jakis odkopałam na forum : 20 ml mixa niebieskiego i 100 ml wody 1,9% - tylko ze ja mam 3%

to dobre proporcje?i czy to sie 3ma?bo jak to ma byc jednorazowo to nie wiem czy robic....ogolnie włosy farbowalam jakos ponad 4 tygi temu i narazie bym wolała stonowac je.

albo zrobie ta fote teraz.....uno momento

mam zalączam

ciepłe to fest....;/;/;/wogole na focie jakos to wyglada cieplej niz w rzeczywistosci - w realu mam taki mleczny bardziej odcien hmm, no nic załaczam
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:28   #4642
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie Goldwella jak się trzyma?? i jak farbowałyście to z oryginalną wodą? Na all nie ma odlewek a cała flaszka to drogo.
Chciałabym się na coś w końcu zdecydować cały czas waham się między topchic a matrixem
kretoszczurek ja farbuje 6sb od jakis 3 miesiecy albo cos i mnie sie 3ma niestety tylko 2 tygodnie....taki prawdziwy kolor chlodny srebrny braz jaki bym chciala....niestety...
robie to na 3% wodzie Ion bo tylko taka jest u mnie we fryzjerskim w małych buteleczkach - jest tez z loreala wielka butla 3%[jako jedyna duza 3%], tania nawet, ale jakos ten loreal mnie zniechecil we wszystkim....i tez sie zastanawialam czy to nie wina tej wody, ze nie jest oryginalna, no ale wszyscy mowia ze to nie ma znaczenia jaka woda wiec....
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:49   #4643
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny po wielu perypetiach i czytaniu waszego wątku zdecydowałam się na Majirel 7.11 czyli blond popielaty głęboki. Obecnie mam sprane włosy farbowane wcześniej kolorem orzechowy beż i nie sa one ani w ciepłej ani chłodnej tonacji, tylko takie po prostu naturalne. Jak myślicie - obawiać się zieleni po nałożeniu Majirel czy nie?

tu mój obecny kolor włosów: http://smaczny.wizaz.pl/forum/attach...8&d=1279885790

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-08-16 o 11:56
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:42   #4644
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny po wielu perypetiach i czytaniu waszego wątku zdecydowałam się na Majirel 7.11 czyli blond popielaty głęboki. Obecnie mam sprane włosy farbowane wcześniej kolorem orzechowy beż i nie sa one ani w ciepłej ani chłodnej tonacji, tylko takie po prostu naturalne. Jak myślicie - obawiać się zieleni po nałożeniu Majirel czy nie?

tu mój obecny kolor włosów: http://smaczny.wizaz.pl/forum/attach...8&d=1279885790
no u mnie twoje włosy są zdecydowanie ciepłe - rudawe, trudno mi powiedzieć co do zieleni, ja raczej złotego nie widzę więc chyba powinno być ok, ale wiadomo ze to też jest kwestia ustawień komputera
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:52   #4645
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To jest ewidentnie odcień beżowy, złotego nie ma ani trochę więc pewnie właśnie tak jak piszesz - zależy kto jak ma kompa ustawionego. Bo zdjęcie idealnie oddaje kolor.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:21   #4646
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

vision AM wszyscy tu marijela przerabiały ja robiłam w maju właśnie 7.11 z 7.22 bo złoto u mnie było i zieleni nie wyszła.

Zamówiłam 8N i 7 AV z matrixa bo były z wodą za 19 z groszem więc koszt z kurierem 55 zł nie jest źle może jedna tubka starczy spróbuję Powinno do czwartku dojść to w weekend zarządzę farbowanie
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś

Edytowane przez kretoszczurek
Czas edycji: 2010-08-16 o 16:30
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:06   #4647
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Juz zamówiłam, czekam na przesyłkę i na pewno podzielę się wrażeniami co i jak i zamieszczę zdjęcia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:07   #4648
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

halo babki??któraś mi coś odpisze??

ps. tak matrixujecie, że mnie kusicie tym
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 12:17   #4649
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

VisionAM, kretoszczurek, czekam z niecierpliwością na Wasze relacje
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 12:41   #4650
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja czekam z niecierpliwością na przesyłkę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.