Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 13:42   #4351
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Króliczku kochany ! doczytałam Twojego posta co do moich włosków. odpiszę Ci na pw , bo niestety teraz już zmykam do pracy.. ok ? dziękuję Ci ślicznie za zainteresowanie

ja mam zamiar chyba kupić takie szpileczki jak ma Lady czerwone, tylko że ja szare i czaję się już od dawna na miętowe rurki


wiecie co... ostatnio jestem tak przemeczona, że jak Amelka idzie spać w południe to ja usypiam razem z nią :/ w ogóle niekontrolowanie


Asiu Jasia przepraszam, za pomyłkę i wprowadzenie w błąd blondasków ! ale tak myślałam o Tobie tego dnia jak to przeżyłaś itd
a które kochana te z CCC czy z DE?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:44   #4352
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny nie wiedziałam, gdzie zadać to pytanie, więc pomyślałam o tym wątku Od razu na wstępie przyznaję się, że jestem totalnie zielona w temacie farbowania, włosy farbowałam sobie 2 razy w życiu i to na brązowo

Swoje naturalne włosy mam bardzo jasne (załącznik 1), ale chciałam sobie strzelić platynę (załącznik 2) Zależy mi na takim nieco sztucznym, charakternym efekcie właśnie.

Boję się jednak wybierać spośród istniejących w sklepie farb, bo to różnie wychodzi. Np. kiedyś moja mama - też jasnowłosa - kupiła sobie blond farbę a włosy wyszły jej różowe Poza tym boję się jeszcze, że nie będę potrafiła dopasować odcienia, więc nie chcę kombinować.

Dlatego też kupiłam sobie Rozjaśniacz (załącznik 3). No właśnie, tylko sama nie wiem do końca, czy to jest rozjaśniacz czy dekoloryzator. Słyszałam, że po dekoloryzatorze zostają mało estetyczne placki kolorów Ale w skład zakupionego produktu wchodzi kilka różnych mikstur : rozjaśniacz osobno i dekoloryzator osobno. Waham się więc, czy może użyć samego rozjaśniacza?

Bardzo proszę, doradźcie mi Dziewczyny

Przy tak jasnej naturze szkoda je meczyc rozjasniaczem .
Mi sie wydaje ze Wellaton 12/1 dałby sobie z nimi rade!
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-03-15 o 13:47
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:53   #4353
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie znam
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny nie wiedziałam, gdzie zadać to pytanie, więc pomyślałam o tym wątku Od razu na wstępie przyznaję się, że jestem totalnie zielona w temacie farbowania, włosy farbowałam sobie 2 razy w życiu i to na brązowo

Swoje naturalne włosy mam bardzo jasne (załącznik 1), ale chciałam sobie strzelić platynę (załącznik 2) Zależy mi na takim nieco sztucznym, charakternym efekcie właśnie.

Boję się jednak wybierać spośród istniejących w sklepie farb, bo to różnie wychodzi. Np. kiedyś moja mama - też jasnowłosa - kupiła sobie blond farbę a włosy wyszły jej różowe Poza tym boję się jeszcze, że nie będę potrafiła dopasować odcienia, więc nie chcę kombinować.

Dlatego też kupiłam sobie Rozjaśniacz (załącznik 3). No właśnie, tylko sama nie wiem do końca, czy to jest rozjaśniacz czy dekoloryzator. Słyszałam, że po dekoloryzatorze zostają mało estetyczne placki kolorów Ale w skład zakupionego produktu wchodzi kilka różnych mikstur : rozjaśniacz osobno i dekoloryzator osobno. Waham się więc, czy może użyć samego rozjaśniacza?

Bardzo proszę, doradźcie mi Dziewczyny
mi taka platyna wychodziła po palette c10, szkoda niszczyć włosów rozjaśniaczem
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ja mam zamiar chyba kupić takie szpileczki jak ma Lady czerwone, tylko że ja szare i czaję się już od dawna na miętowe rurki


wiecie co... ostatnio jestem tak przemeczona, że jak Amelka idzie spać w południe to ja usypiam razem z nią :/ w ogóle niekontrolowanie
ja się ciągle czaję na jakieś nudziaki szpileczki, podobały mi się te z Reserved ale coś z nimi jest nie tak, strasznie twarde mają miejsce w palcach mierzyłam też te z Zary z metalową szpilką, ale jakoś nie bardzo teraz przetrzepuję allegro, bo na deezee i reszcie tych stron wszystkie mają taką olbrzymią platformę

też się czaiłam na miętowe rurki w zarze, ale jakoś nie pasowały mi na dupie, kupiłam niebieskie, ale nie chabrowe ani kobaltowe tylko takie błękitne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:59   #4354
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie znam

mi taka platyna wychodziła po palette c10, szkoda niszczyć włosów rozjaśniaczem

ja się ciągle czaję na jakieś nudziaki szpileczki, podobały mi się te z Reserved ale coś z nimi jest nie tak, strasznie twarde mają miejsce w palcach mierzyłam też te z Zary z metalową szpilką, ale jakoś nie bardzo teraz przetrzepuję allegro, bo na deezee i reszcie tych stron wszystkie mają taką olbrzymią platformę

też się czaiłam na miętowe rurki w zarze, ale jakoś nie pasowały mi na dupie, kupiłam niebieskie, ale nie chabrowe ani kobaltowe tylko takie błękitne
może zamówię, żeby przekonać się co to

ortopedyczne
też to zauważyłam a raczej odczułam jak założyłam ale nie pamiętam czy pisałam
czy nie chciałam pisać o nich źle, żeby nie było, że atakuje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:03   #4355
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też to zauważyłam a raczej odczułam jak założyłam ale nie pamiętam czy pisałam
czy nie chciałam pisać o nich źle, żeby nie było, że atakuje
pisałaś pisałaś, że są bardzo sztywne, szkoda, bo na stopie mi się podobały poszukam czegoś dalej, chciałabym zamszowe


zbieram się do szkoły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:08   #4356
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pisałaś pisałaś, że są bardzo sztywne, szkoda, bo na stopie mi się podobały poszukam czegoś dalej, chciałabym zamszowe


zbieram się do szkoły
to powodzenia
ja też nowe nude muszę zakupić
mam jeszcze parę kolorków na liście

miłego dnia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:09   #4357
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

u mnie w sloncu 26
lece dalej w teren
pozniej moze zajrze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 14:16   #4358
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny tz w domu i pokazal mi swoj kamyczek ktorego juz sie pozbyl droga naturalna
a wyglada on tak calkiem spory

a teraz uciekam spokojnie juz do sklepu
ogromny

i dobrze, że już wszystko ok
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:16   #4359
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Mi sie ten karmelowy blond szalenie podoba tylko czy on nie będzie podchodził pod rudy??
no własnie , może powinnam zmieszać dwa odcienie ale zupełnie sie na tym nie znam. jesli sie skuszę napewno zdam relację

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Króliczku


wiecie co... ostatnio jestem tak przemeczona, że jak Amelka idzie spać w południe to ja usypiam razem z nią :/ w ogóle niekontrolowanie

paulinka to przesilenie wiosenne, ja też to mam co roku. wciąż bym spała;/ czuje się taka zmęczona

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Miałam spytac odnośnie olejowania bo uzywam od jakiegos czasu Vatiki ale tak średnio mi słuzy.

Wyczytałam że ten tez mogłabym spróbować

http://allegro.pl/sesa-ajurwedyjski-...179294811.html

Lub tez oleje lniany, argandowy?
v ja używam olej lniany na zmianę z olejem z pestek winogron oraz rycynowy i jestem bardzo zadowolona...nigdy jeszcze nie miałam tych indyjskich;/
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:18   #4360
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny nie wiedziałam, gdzie zadać to pytanie, więc pomyślałam o tym wątku Od razu na wstępie przyznaję się, że jestem totalnie zielona w temacie farbowania, włosy farbowałam sobie 2 razy w życiu i to na brązowo

Swoje naturalne włosy mam bardzo jasne (załącznik 1), ale chciałam sobie strzelić platynę (załącznik 2) Zależy mi na takim nieco sztucznym, charakternym efekcie właśnie.

Boję się jednak wybierać spośród istniejących w sklepie farb, bo to różnie wychodzi. Np. kiedyś moja mama - też jasnowłosa - kupiła sobie blond farbę a włosy wyszły jej różowe Poza tym boję się jeszcze, że nie będę potrafiła dopasować odcienia, więc nie chcę kombinować.

Dlatego też kupiłam sobie Rozjaśniacz (załącznik 3). No właśnie, tylko sama nie wiem do końca, czy to jest rozjaśniacz czy dekoloryzator. Słyszałam, że po dekoloryzatorze zostają mało estetyczne placki kolorów Ale w skład zakupionego produktu wchodzi kilka różnych mikstur : rozjaśniacz osobno i dekoloryzator osobno. Waham się więc, czy może użyć samego rozjaśniacza?

Bardzo proszę, doradźcie mi Dziewczyny
wyjdą po tym garnierze takie (robiłam nim dawno temu odrost) ale po co je tak katować
myślę,że wystarczyłby ze sklepowych wellaton 12/1, garnier 110 albo palette np. C10
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 15:45   #4361
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Króliczku kochany ! doczytałam Twojego posta co do moich włosków. odpiszę Ci na pw , bo niestety teraz już zmykam do pracy.. ok ? dziękuję Ci ślicznie za zainteresowanie

ja mam zamiar chyba kupić takie szpileczki jak ma Lady czerwone, tylko że ja szare i czaję się już od dawna na miętowe rurki


wiecie co... ostatnio jestem tak przemeczona, że jak Amelka idzie spać w południe to ja usypiam razem z nią :/ w ogóle niekontrolowanie


Asiu Jasia przepraszam, za pomyłkę i wprowadzenie w błąd blondasków ! ale tak myślałam o Tobie tego dnia jak to przeżyłaś itd
to czekam na pw
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 15:47   #4362
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Hej
byłam na zakupach w sh i kupiłam kobaltową spódniczkę i szpilki
A i w Rossie kupiłam ten podkład Manhatanu

Czeko nie robiłam tych badań Ale nie zgodzę się,że tabletki nie pomogą. Mi pomogłby i to w bardzo dużym stopniu. Nie chciałabyś widzieć mojej twarzy kiedyś-pryszcz na pryszczu. Tabletek nie biorę już ponad 1,5 roku,a taki stan nie powrócił Czasem coś gdzieś wyskoczy,ale nie ma to już tak wielkiej postaci.

A no i wstawim fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3150067.jpg (43,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3150069.jpg (57,2 KB, 38 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:06   #4363
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to widzę,że masz problem podobny do mojego
Wiesz ja używam całej serii przeciwtrądzikowej serii Eucerin, no tonik używam inny,bo tamten mi się już skończył. Kosmetyki wygrałam jakiś czas temu na wizażu i są bardzo fajne,ale zwyczjnie mnie na nie stać nie kupie toniku,który starcza mi na miesiąc za 40 zł
Poza tym po wypróbowaniu licznych dostępnych kosmetyków uważam,że to jedna wielka ŚCIEMA
Pryszcze nie są powodem kosmetyków (przynajmniej nie moje, nie mówię o zapychaczach czy innych dziadostwach),ale organizmu, diety. Odstawiłam nawet całkowicie słodycze i też na niewiele się to zdało.
Jedyne co mi pomogłe to tabletki anty,a dokładnie Cyprest
i chyba będę musiała do nich wrócić, tylko nawet nie mam kiedy wybrać się do ginekologa
Tabletek anty również już próbowałam nie tyle co ze względu na cerę co chodziło mi o zabezpieczenie się i zdecydowałam się na Yasminelle która to ponoć ma mieć mniejszą dawkę niż pozostałe a przytyłam 10 kilosów! Część z tego to chyba woda nie winię absolutnie tabletek bo przecież od tabletki się raczej nie utyje ale miałam taki apetyt że pochłaniałam wszystko co było w zasięgu mojej ręki z pewnością gdybym o to dbała to w tym momencie nie miałabym na co narzekać niestety cholernie się zraziłam i wiem że już nigdy do tego nie powrócę.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:07   #4364
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wstawiam Doszłam do wniosku że jak patrze na włosy to mam to samo złudzenie co z kolorem twarzy - ciepło-zimne Raz mi sie wydaje że jestem bardziej ciepła, raz ze bardziej zimna

A dzisiaj znów bede słuchać o tym jaką jestem wiosną Chyba na złość jeszcze coś czarnego ubiore

Zdjęcia robiłam na balkonie po słonecznej stronie Dla porównania ostatnie w domu przy oknie po stronie z cieniem
jest bardzo ładnie naturalnie ale nie ciepło żółto super jak na 3tyg od farbowania

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny tz w domu i pokazal mi swoj kamyczek ktorego juz sie pozbyl droga naturalna
a wyglada on tak calkiem spory

a teraz uciekam spokojnie juz do sklepu
ale dużu brawa dla Tż możesz przypomnieć co to za lek tak mu pomógł? idę z poniedziałek do swojego urologa i coś czuję, że jak sama nie dam mu nic do zrozumienia to znowu mnie zleje

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witajcie Blondyneczki

znana jest Wam ta firma?
http://www.provea.com/Provea/ProveaF...ionalHome.aspx
nie słyszałam ale cena fajna

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
byłam na zakupach w sh i kupiłam kobaltową spódniczkę i szpilki
A i w Rossie kupiłam ten podkład Manhatanu

Czeko nie robiłam tych badań Ale nie zgodzę się,że tabletki nie pomogą. Mi pomogłby i to w bardzo dużym stopniu. Nie chciałabyś widzieć mojej twarzy kiedyś-pryszcz na pryszczu. Tabletek nie biorę już ponad 1,5 roku,a taki stan nie powrócił Czasem coś gdzieś wyskoczy,ale nie ma to już tak wielkiej postaci.

A no i wstawim fotki
ale piękna spódniczka gdzie kupiłaś? a no i jaki kolor podkładu wzięłaś? miałam pisać wczoraj ale już nie zdążyłam Buahhot niedawno pokazywała efekt po nim na buźce, nie pamiętam czy to tu na wątku? ale pamiętam, że jej to niezłą maskę zrobił no i miała chyba za jasny odcień
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:12   #4365
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale piękna spódniczka gdzie kupiłaś? a no i jaki kolor podkładu wzięłaś? miałam pisać wczoraj ale już nie zdążyłam Buahhot niedawno pokazywała efekt po nim na buźce, nie pamiętam czy to tu na wątku? ale pamiętam, że jej to niezłą maskę zrobił no i miała chyba za jasny odcień
w lumpku
wzielam ten 80 sand to niby najjaśniejszy odcień,ale wg mnie i tak jakiś ciemny jest no nic wypróbuję,może akurat
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:16   #4366
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
aleee piekny dzien pozniej po poludniu jade znow do szpitala do tz moze wieczorem juz wyjdzie ..

sluchajcie co do kosmetykow z apteki to nie kojarzcie ich z kosmetykami leczniczymi
bez wzgledu na miejsce sprzedazy wszystkie kosmetyki podlegaja tym samym prawom.
kosmetyki apteczne zazwyczaj przeznaczone sa do skor problematycznych , ale nie lecza ,nie sa lekami czesto takie kosmetyki roznia sie skladem ale wiekszosc kosmetykow aptecznych mozemy tez znalezc w drogerii np popularny Vichy

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------


im mniej kosmetykow dla skory tym lepiej
wszystkie kosmetyki to chemia
ja potrafie sie nie malowac ani nie klasc zadnego kremu na buzie przez kilka dni
wystarczy mi makijaz oka pozatym skora na buzi musi tez byc dotleniona a nie wiecznie pod maska kremu , podkladu, pudru, czy bog wie czego tam jeszczena pozniejsze lata to wszystko pozniej wylezie
niewiem jaka masz sytuacje czy pracujesz codziennie , ale zaserwuj swojej skorze taki odpoczynek od kosmetykow wogole
Aktualnie nie posiadam stałej pracy więc spokojnie mogę serwować swojej skórze taki odpoczynek i to też właśnie robię od x czasu staram się malować tylko wtedy kiedy muszę. Kiedyś było inaczej nie wyobrażałam sobie wyjścia z psem czy do sklepu bez pełnego makijażu - koszmar całe szczęście że mam to już daleko za sobą. Ciężko było się przekonać ponieważ mieszkam w samym centrum miasta w 12 piętrowym drapaczu chmur gdzie nie ma możliwości na 'ucieczkę kanałami' i wychodząc mijam minimum nastu sąsiadów. Strasznie mnie to frustrowało że każdy patrzy się na moją twarz i wygląda jakby miał za chwilę zapytać czy jestem chora bardzo długo zajęło mi przyzwyczajanie się - czułam się w pewnym sensie naga teraz mam to w dupie.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:34   #4367
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
w lumpku
wzielam ten 80 sand to niby najjaśniejszy odcień,ale wg mnie i tak jakiś ciemny jest no nic wypróbuję,może akurat
no tak przecież napisałaś, że w sh głupek ze mnie śliczna jest no jasne może akurat Tobie podpasuje, u tej dziewczyny z linka który wczoraj wkleiłaś wyglądał rewelacyjnie


okej spadam na razie, może jeszcze zajrzę wieczorem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 16:56   #4368
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ja mam zamiar chyba kupić takie szpileczki jak ma Lady czerwone, tylko że ja szare i czaję się już od dawna na miętowe rurki
ja mam ja mam kupilam w tkmaxx za 79,99
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u mnie w sloncu 26
lece dalej w teren
pozniej moze zajrze
wow
gratulacje dla Tz, dzielny byl
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
byłam na zakupach w sh i kupiłam kobaltową spódniczkę i szpilki
A i w Rossie kupiłam ten podkład Manhatanu
swietna spodniczka!
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale piękna spódniczka gdzie kupiłaś? a no i jaki kolor podkładu wzięłaś? miałam pisać wczoraj ale już nie zdążyłam Buahhot niedawno pokazywała efekt po nim na buźce, nie pamiętam czy to tu na wątku? ale pamiętam, że jej to niezłą maskę zrobił no i miała chyba za jasny odcień
tak pokazywalam tez mialam najjasniejszy jednak na mojej skorze dawal efekt maski sprzedalam na all, podkladu uzylam tylko raz.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:02   #4369
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wloski ewidentnie zimne... mimo sloneczka, kolor staje sie naturalny, obojetny, ale cien zdradza ze to zimny blond.
czeko a ty wierzysz ze jestes wiosna?

paulinko a co z nimi nie tak?
moze ten kolor idealny nie jest, te ciemne pasemka ciut za ciemne, ale uczesane niezle i nie wygladaja jakos tragicznie... co ci sie nie podoba? wiesz kondycja to kwestia dluzszego ich maltretowania... to sie od razu nie zmieni... a juz na pewno nie przy pantene...
Mi sie kolor bardzo podoba

Szczerze mowiąc ja się zawsze wahałam czy wiosna czy lato ale bardziej stawiałam że jestem np latem z odrobine cieplejszym czymś Generalnie w domu czy na pracowni wydaje mi sie że np brzuch, ręce, mam ciepłe, żółtawe. Ale tam to wszystko mam cieplejsze, a wlosy to żółtko momentami Twarz jak patrze na policzki to mam ewidentnie różowe rumieńce. Tak samo miałam problem zpodkładem bo szyja cieplejsza sie wydawała zawsze. Czuje sie dobrze w kolorach lata, ale też czasem zaloże jakiś cieplejszy odcień i jest ok. Raczej nie przyjmuje do tego większej wagi, musze sie dobrze czuć Ale nie sądze żebym była wiosną, może jakiś tam domieszek cieplejszy mam ale to wszystko. Zresztą kiedyś wizazystka na praktykach mi chusty przykładała i wg niej jestem bez wątpienia chłodnym typem.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a czyli dol klasyczny... mam to samo
jestem do dupy bo nie mam pracy na dobra umowe i za dobra stawke nie lapiac sie byle czego- jestem uwazana przez rodzine za obiboka a ja po prostu mam szacunek do siebie.
z poczatku sie przejmowalam, teraz mam w pupie.
poczytaj sobie fajny watek na plotkowym- wlasnie o szukaniu pracy i jej braku- wizazanki bardzo madrze pisza i stanowia fajne wsparcie- mi humor z rana poprawilo

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600122&page=6

i jeszcze o bezrobotnych- tez fajne.
Też tak mam... pracy brak, kasy brak, jeszcze spać mi sie chce na litość boską Jakaś taka rozmemłana jestem
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
byłam na zakupach w sh i kupiłam kobaltową spódniczkę i szpilki
A i w Rossie kupiłam ten podkład Manhatanu

Czeko nie robiłam tych badań Ale nie zgodzę się,że tabletki nie pomogą. Mi pomogłby i to w bardzo dużym stopniu. Nie chciałabyś widzieć mojej twarzy kiedyś-pryszcz na pryszczu. Tabletek nie biorę już ponad 1,5 roku,a taki stan nie powrócił Czasem coś gdzieś wyskoczy,ale nie ma to już tak wielkiej postaci.

A no i wstawim fotki
Ja nie mówie że nie pomogą, chodziło mi tylko o to że często jeśli problem jest hormonalny to tabletki owszem leczą, ale po odstawieniu problem wraca Bo jeśli odstawiasz a jest ok to znaczy że przyczyna była inna, i tabletki pomogły zwalczyć problem, ale glówna przyczyna to nie hormony.

Super spódniczka
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hej



jest bardzo ładnie naturalnie ale nie ciepło żółto super jak na 3tyg od farbowania
Jak na 3 tyg to szok :d Normalnie to miałam żółtko i aż wstyd było włosy związywać. A teraz to moge nawet do góry podpiąc i jest ok
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 17:38   #4370
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to powodzenia
ja też nowe nude muszę zakupić
mam jeszcze parę kolorków na liście

miłego dnia
a jak te Twoje nudziakowe szpilki się mają? bardzo mi się podobały i gdybym była trochę niższa to pewnie kupiłabym podobne, ale nie mogę sobie pozwolić na taką platformę, dziwnie się wtedy czuję. Mała jest ok
zamszowe bardzo mi się podobają, ale ostatnio coś mi odbiło i oglądam nawet lakierki, chociaż nigdy nie przepadałam za takimi

26 s
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
byłam na zakupach w sh i kupiłam kobaltową spódniczkę i szpilki
A i w Rossie kupiłam ten podkład Manhatanu
spódniczka super, ale butki mi się nie podobają


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja mam ja mam kupilam w tkmaxx za 79,99
byłam w TK maxx w sobotę, wyglądało jakby trochę ten sklep ogarnęli, nie było tak ciasno i dało się chodzić
oglądałam koronkowe body, ale jakieś wielkie były


Caskada ale wielki kamień dobrze, że z TŻ wszystko już ok

Czeko pięknie się teraz włosy mają
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:50   #4371
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
byłam na zakupach w sh i kupiłam kobaltową spódniczkę i szpilki
A i w Rossie kupiłam ten podkład Manhatanu

Czeko nie robiłam tych badań Ale nie zgodzę się,że tabletki nie pomogą. Mi pomogłby i to w bardzo dużym stopniu. Nie chciałabyś widzieć mojej twarzy kiedyś-pryszcz na pryszczu. Tabletek nie biorę już ponad 1,5 roku,a taki stan nie powrócił Czasem coś gdzieś wyskoczy,ale nie ma to już tak wielkiej postaci.

A no i wstawim fotki
spódniczka
oby podkład dobrze służył

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hej



jest bardzo ładnie naturalnie ale nie ciepło żółto super jak na 3tyg od farbowania



ale dużu brawa dla Tż możesz przypomnieć co to za lek tak mu pomógł? idę z poniedziałek do swojego urologa i coś czuję, że jak sama nie dam mu nic do zrozumienia to znowu mnie zleje



nie słyszałam ale cena fajna



ale piękna spódniczka gdzie kupiłaś? a no i jaki kolor podkładu wzięłaś? miałam pisać wczoraj ale już nie zdążyłam Buahhot niedawno pokazywała efekt po nim na buźce, nie pamiętam czy to tu na wątku? ale pamiętam, że jej to niezłą maskę zrobił no i miała chyba za jasny odcień
bardzo fajna cena ciekawe jak z rozmiarami

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja mam ja mam kupilam w tkmaxx za 79,99

wow
gratulacje dla Tz, dzielny byl

swietna spodniczka!

tak pokazywalam tez mialam najjasniejszy jednak na mojej skorze dawal efekt maski sprzedalam na all, podkladu uzylam tylko raz.
nie ogarniam tego sklepu, gorzej niż w lumpie
pokazuj portki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:52   #4372
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a jak te Twoje nudziakowe szpilki się mają? bardzo mi się podobały i gdybym była trochę niższa to pewnie kupiłabym podobne, ale nie mogę sobie pozwolić na taką platformę, dziwnie się wtedy czuję. Mała jest ok
zamszowe bardzo mi się podobają, ale ostatnio coś mi odbiło i oglądam nawet lakierki, chociaż nigdy nie przepadałam za takimi

26 s

spódniczka super, ale butki mi się nie podobają



byłam w TK maxx w sobotę, wyglądało jakby trochę ten sklep ogarnęli, nie było tak ciasno i dało się chodzić
oglądałam koronkowe body, ale jakieś wielkie były


Caskada ale wielki kamień dobrze, że z TŻ wszystko już ok

Czeko pięknie się teraz włosy mają
dobrze mają się jeszcze ich w tym roku nie ubierałam ale to dlatego, że muszę nowymi nacieszyć się
rozumiem bo to takie kobyły
ja tez oglądam lakierki ale wiem, że nie kupię raczej
zamszowe ewentualnie skórka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:40   #4373
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny możesz napisać co to za odcień?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e306e57ee850480ab99f6af9e1ebb4b5773729da.jpg (100,1 KB, 61 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:42   #4374
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny możesz napisać co to za odcień?
Tez mi sie podoba
ale moze to swiatło
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:51   #4375
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Czy tylko ja mam problemy z wizażem dziś?
Nie mogłam wejść na forum przez całe dopołudnie ;/
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:18   #4376
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny możesz napisać co to za odcień?
pewnie kwestia swiatla w tym jest ale wyglada jak fioletowy blond czyli jakies 10.2, 11.2

wielbicielki c12- mam cos dla was
otrzymalam tajne info na blogu ze w leclercach pojawilo sie n12 mrozny blond palette

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/product-eng-16346-PALETTE-Intensive-Color-Creme-Farba-do-Wlosow-Nr-N12-Mrozny-Jasny-Blond.html

czyzby zmiana nazwy i opakowan?

ale dupa... wpiszcie w google palette n12 i 2 wynik od gory macie opakowanko.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2012-03-15 o 19:20
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:37   #4377
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

A ja na necie znalazłam takie foto - może to którejś z Was??

Dziewczyna farbuje sie Sztokholmem ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obecnie 2.jpg (35,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120904.jpg (33,6 KB, 42 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-03-15 o 19:41
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:41   #4378
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pewnie kwestia swiatla w tym jest ale wyglada jak fioletowy blond czyli jakies 10.2, 11.2

wielbicielki c12- mam cos dla was
otrzymalam tajne info na blogu ze w leclercach pojawilo sie n12 mrozny blond palette

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/product-eng-16346-PALETTE-Intensive-Color-Creme-Farba-do-Wlosow-Nr-N12-Mrozny-Jasny-Blond.html

czyzby zmiana nazwy i opakowan?

ale dupa... wpiszcie w google palette n12 i 2 wynik od gory macie opakowanko.
Wydaje się żółtko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:46   #4379
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pewnie kwestia swiatla w tym jest ale wyglada jak fioletowy blond czyli jakies 10.2, 11.2
dziękuję, to może jednak spróbuję tego L'Oreala z ferii 102, może coś podobnego wykrzesam albo 92, no nie wiem... jeszcze mi Snow podsunęła excellence 10.21
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A ja na necie znalazłam takie foto - może to którejś z Was??

Dziewczyna farbuje sie Sztokholmem ...
tak, jednej Wizażanki fotki
Stockholm to L'Oreal Recital 10.21
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:54   #4380
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A ja na necie znalazłam takie foto - może to którejś z Was??

Dziewczyna farbuje sie Sztokholmem ...
Hmm szkoda, ze mi po stockholmie nie wyszlo tak pięlnie



Lady pokaze, tylko hmm kiedy... ale pokaze, musze zrobic zdjecie w swietle dziennym. Zwykle rurki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.