Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 21:38   #451
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
1. Masełko kiwiowo-gruszkowe pachnie... zielonym jabłuszkiem więc to ani kiwi, ani gruszka, ale przyjemnie. Ma jedną dużą wadę: gęstość, która bardzo utrudnia rozprowadzanie. Stosuję taki patent, że najpierw smaruję się balsamem Sephory, żeby nadać poślizg i dopiero na tym kładę masełko. Jak już się je uda rozprowadzić, to jest OK (ale ja też jakichś szczególnych wymagań nie mam).

2. Toniku, a właściwie mleczko-toniku użyłam chyba tylko raz - sprawdzić, czy nie uczula. Zdaje się, że nie uczulił, skoro ciągle mam go na półce, ale używać na co dzień jeszcze nie używam.

3. Krem na noc z YR to mój ulubiony, recenzowałam go na KWC. Ma bardzo przyjemną konsystencję - nie za ciężką, nie za lekką, zostawia na twarzy lekką kołderkę, przyjemnie pachnie.
Dzięki za odpowiedź Gęstość masełka ani jego zapach mnie nie odstrasza, więc póki co nadaj planuję kupić zieloną herbatkę, co by mieć do kompletu z perfumkami z YR
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 23:10   #452
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Elfie, piszesz, ze masz wrazliwa cere. Ja rowniez mam strasznie wrazliwa, wlasnie probuje ja ukoic po jej ostatnich szalenstwach. Chcialabym sie dowiedziec, czy stosujesz do twarzy jakies kosmetyki stricte apteczne (Vichy, Avene, LRP) albo Clinique? Jesli tak, to jak Ci sluza?
Weledy sie boje glownie ze wzgledu na silne perfumowanie, bo chyba sa perfumowane, prawda?
Jezeli moge to zabiore slowko Ja uzywam Cliniqua od dawno i mimo, ze mam skore jak na sloniu ( srednio wrazliwa, chyba dopiero kwas soly spowodowalby zaczerwienienia ) jakos tak zaufalam Clinique, ze polecilam te kosmetyki mojej siostrze ktora z kolei ma tak wrazliwa cere, ze o maly wlos nivea powoduje u niej ogien na twarzy. I na jej przykladzie moge stwierdzic, ze Clinique jest bezinwazyjny, nie powoduje zadnych rewolucji na twarzy nawet u osob wrazliwych, naczynkowych itp...a dodam, ze moja siostra uzywala nawet total turnaround i koncentrat tez z serii tunaround i mimo wlasciwosci kwasowych specyfiki te obeszly sie z jej buzia delikatnie. tak wiec polecam. A co do zapachow - 100% free. I kurcze troche sie zmartwilam ta pachnaca Weleda bo juz mialam zamiary zakupu a pojawily sie dylematy
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 00:05   #453
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Jezeli moge to zabiore slowko Ja uzywam Cliniqua od dawno i mimo, ze mam skore jak na sloniu ( srednio wrazliwa, chyba dopiero kwas soly spowodowalby zaczerwienienia ) jakos tak zaufalam Clinique, ze polecilam te kosmetyki mojej siostrze ktora z kolei ma tak wrazliwa cere, ze o maly wlos nivea powoduje u niej ogien na twarzy. I na jej przykladzie moge stwierdzic, ze Clinique jest bezinwazyjny, nie powoduje zadnych rewolucji na twarzy nawet u osob wrazliwych, naczynkowych itp...a dodam, ze moja siostra uzywala nawet total turnaround i koncentrat tez z serii tunaround i mimo wlasciwosci kwasowych specyfiki te obeszly sie z jej buzia delikatnie. tak wiec polecam. A co do zapachow - 100% free. I kurcze troche sie zmartwilam ta pachnaca Weleda bo juz mialam zamiary zakupu a pojawily sie dylematy
Z Clinique uzywalam do tej pory dwoch kosmetykow - All About Eyes i kostki myjacej I/II. All About Eyes spodobal mi sie bardzo i mysle, ze kupie wkrotce jego nowa wersje Rich (moze sie jeszcze zalapie na promocje w Sephorze?). Kostka myjaca zupelnie mi nie podeszla - nie dosc, ze smierdzi i straszliwie szczypie w oczy, to jeszcze wysuszyla mi buzie na wiór. Zastanawiam sie jeszcze nad kolorowka - testowalam kiedys Perfectly Real Makeup i zrobil na mnie swietne wrazenie. Na mojej mini liscie "must have" w pierwszej top 3 znajduja sie Meteoryty, AAE i Perfectly Real M. Chcialabym sie tylko wypytac jak najszerszej liczby osob czy ktoras z nich sie uczulila (jesli nikt sie nie uczuli na dany produkt to zawsze jakos mniej mi drzy serce przy pierwszym stosowaniu).
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 02:27   #454
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
CzarnyElfie, daj znać w takim razie jak to mleczko będzie sobie radziło ze zmywaniem makijażu
napewno zdam relacje

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Elfie, piszesz, ze masz wrazliwa cere. Ja rowniez mam strasznie wrazliwa, wlasnie probuje ja ukoic po jej ostatnich szalenstwach. Chcialabym sie dowiedziec, czy stosujesz do twarzy jakies kosmetyki stricte apteczne (Vichy, Avene, LRP) albo Clinique? Jesli tak, to jak Ci sluza?
Weledy sie boje glownie ze wzgledu na silne perfumowanie, bo chyba sa perfumowane, prawda?
Z LRP i avene mialam tylko filtry-niestety nie podpasowaly mi-wysypalo mnie szczegolnie po avene-nie mam dostepu do innych kosmetyklow tych firm w Stanach-chyba ze online .
Clinique omijam szerokim lukiem-niewiem jakos mi sklady ich nie podchodza a o probki w drogeriach doprosic sie nie moge.
Uzywam kosmetykow kupowanych w sklepach ze zdrowa zywnoscia glownie marki derma e.
Moja cera jest bardzo karysna -nic jej wlasciwie nie pasuje na dluzsza mete.Ciagle testuje i jak mysle ze juz znalazlam produkt z ktorym sie nie rozstane zawsze mi cos nie pasuje.Jedyna kosmetyk ktory mnie nie zawiodl to serum z 10 % vit C -z tym sie nie rozstaje,reszte to zmieniam bardzo czesto.
No przyszla do mnie Weleda dzisiaj-rzeczywiscie -strasznie intensywny zapach tych kremow-ale naloze juro ten irysowy-zobaczymy-najwyzej mi twarz wypali.

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 10:39   #455
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Jakos przezyje ten cynk - za te 3 zlote nawet nie zaluje, a zawsze bedzie na spiechrzniete usta albo dlonie. Sie nie martwie, szkoda tylko ze na buzie sie nie nada. To jest wlasnie minus nie podawania skladow na stronie apteki!
Balsam nagietkowy byl na Aqua Vitae, ale wydawalo mi sie, ze to do ciala, a nie do twarzy? Krem nagietkowy znalazlam na allegro, niedlugo pewnie pojade do Berlina to kupie sobie w Rossmannie czy innej zwyklej drogerii.
W tym kremie na zime przerazaja mnie isopropyle, znowu mam wrazenie, ze to jakis gesty tluscioch i zapychacz.
Nazwa Bubchena nagietkowego faktycznie może być myląca. Przyzwyczajone jesteśmy, że balsam jest raczej do ciała, a on jest przeznczony na wszystkie problematyczne miesjca bobasa.

Ten krem na zimę faktycznie jest gęsty, ale wg opinii mojego TŻ ładnie się rozsmarowuje i wchłania do matu. Te isopropyle fakt mogą zapychać jak ktoś ma takie tendencje
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 12:25   #456
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A ja mam pytanie do Wizażanek stosujących płyn micelarny Biodermy ( jeśli juz jest gdzieś taka odpowiedź to prosze mnie oświecić ). Jak sie sprawuje pod makijażem ??? na KWC dziewczyny piszą, ze skóra się po nim dość lepi a aplikacja czegokolwiek wymaga ogromnej cierpliwości i czasu......ja nie mam za bardzo rano czasu na takie ceregiele...........
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 13:03   #457
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Płyn Biodermy się lepi? Oj nie, po odlewce SVRowskiego płynu miceralnego od Rayne za chiny nie powiedzialabym że się lepi. Dla mnie jeden z niewielu którego jeśli nie chcę - nie muszę spłukiwać wodą
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 13:19   #458
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Płyn Biodermy się lepi? Oj nie, po odlewce SVRowskiego płynu miceralnego od Rayne za chiny nie powiedzialabym że się lepi. Dla mnie jeden z niewielu którego jeśli nie chcę - nie muszę spłukiwać wodą
kilka opinii na KWC tak właśnie sugeruje.....ale tak czy inaczej chyba żadna Wizażanka nie pisze czy na nim dobrze trzyma sie makijaż....a to mnie właśnie najbardziej interesuje........
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 13:26   #459
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Płyn Biodermy się lepi? Oj nie, po odlewce SVRowskiego płynu miceralnego od Rayne za chiny nie powiedzialabym że się lepi. Dla mnie jeden z niewielu którego jeśli nie chcę - nie muszę spłukiwać wodą

Straszny klajster, co?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 13:28   #460
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Clinique omijam szerokim lukiem-niewiem jakos mi sklady ich nie podchodza a o probki w drogeriach doprosic sie nie moge.

No przyszla do mnie Weleda dzisiaj-rzeczywiscie -strasznie intensywny zapach tych kremow-ale naloze juro ten irysowy-zobaczymy-najwyzej mi twarz wypali.
Mam nadzieje, ze Ci twarzy nie wypalilo i czekam na relacje po zastosowaniu Weledy.
Co do Clinique - masz ogolne zastrzezenia do skladow czy do konkretnych produktow tej marki?

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nazwa Bubchena nagietkowego faktycznie może być myląca. Przyzwyczajone jesteśmy, że balsam jest raczej do ciała, a on jest przeznczony na wszystkie problematyczne miesjca bobasa.

Ten krem na zimę faktycznie jest gęsty, ale wg opinii mojego TŻ ładnie się rozsmarowuje i wchłania do matu. Te isopropyle fakt mogą zapychać jak ktoś ma takie tendencje
Czyli piszac wczesniej o Bubchen nagietkowym mialas na mysli ten balsam, ktory stosujesz, a nie ten krem --> http://www.allegro.pl/item161225105_...y_dziecka.html ?
Mnie ogolnie zapycha sporo skladnikow, w tym wlasnie isopropyle,wiec z tym zimowym kremem bankowo sie nie zaprzyjaznie.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 13:29   #461
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moze zalezy ktory plyn? Sensibio do wrazliwej czy Sebium do tlustej. Ja mam Sensibio i jest to najlepsza rzecz do oczyszczania twarzy jaka znam i w zadnym wypadku sie nie lepi, szybko ulatnia sie na skorze, ktora robi sie miekka i gladka. A czy trzyma sie na nim makijaz Nie widze zwiazku - przeciez to zalezy od nalozonych na skore kremow jak juz, a nie plynu, ktory zmywa twarz.
O plynach micelarnych poczytaj na watku o nich:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52704
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 13:31   #462
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez k_rubia Pokaż wiadomość
kilka opinii na KWC tak właśnie sugeruje.....ale tak czy inaczej chyba żadna Wizażanka nie pisze czy na nim dobrze trzyma sie makijaż....a to mnie właśnie najbardziej interesuje........
To może lepiej zamiast zużywac rano nienajtańszy micel - sprobujesz hydrolatów? łagodne zmywanie i pielęgnacja (spojrz na www.mazidla.com
i www.ecospa.pl)

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość

Straszny klajster, co?
ano, skóra strasznie się dusiła (a zużywałam głównie do zmywania nieudanych-prób-z-eyelinerem ). OT: zglosiłam dwa sklady z.one, resztę jutro jako nowe kosmetyki w KWC
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 13:32   #463
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Aaa, mimbi, widziałam, że gdzieś w tym wątku pytałaś o Perfectly Real Makeup w kompakcie - no więc ja go mam i jestem super zadowolona; nie uczulił mnie, świetnie kryje i daje naprawdę naturalny efekt. Mnie również nie zapycha; zgłosiłam go do KWC ze składem.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
ano, skóra strasznie się dusiła (a zużywałam głównie do zmywania nieudanych-prób-z-eyelinerem ). OT: zglosiłam dwa sklady z.one, resztę jutro jako nowe kosmetyki w KWC
Dla mnie ten micel był chyba największym kosmetycznym rozczarowaniem zeszłego roku... Tak lubię serię Provegol, a tu masz.
Co do OT - zaraz sobie pooglądam; swoją drogą, niezłe zakupy zrobiłaś .
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 13:54   #464
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Aaa, mimbi, widziałam, że gdzieś w tym wątku pytałaś o Perfectly Real Makeup w kompakcie - no więc ja go mam i jestem super zadowolona; nie uczulił mnie, świetnie kryje i daje naprawdę naturalny efekt. Mnie również nie zapycha; zgłosiłam go do KWC ze składem.
Nie nie nie. Chodzilo mi o Perfectly Real Makeup ale w wersji podkladowej, nie kompaktowej. Ja mam chyba jakas taka za cienka skore na kompakty.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 14:08   #465
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Co do OT - zaraz sobie pooglądam; swoją drogą, niezłe zakupy zrobiłaś .
Bo ja wbrew pozorom nie lubię zakupów trzeba patrzec na składy czy mi ktoś bubla nie wciśnie za 30-50zł, o ile w temacie twarzowym wiem mniej więcej co gdzie jest, cielesny mnie za bardzo nie interesuje to włosowy jest najgorszy, raz że wciąż przy wielu nie ma składów, dwa - u mnie w mieście nie ma ciekawych sklepów, więc jak biorę to na kilka mies
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 14:12   #466
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość

Czyli piszac wczesniej o Bubchen nagietkowym mialas na mysli ten balsam, ktory stosujesz, a nie ten krem --> http://www.allegro.pl/item161225105_...y_dziecka.html ?
Mnie ogolnie zapycha sporo skladnikow, w tym wlasnie isopropyle,wiec z tym zimowym kremem bankowo sie nie zaprzyjaznie.
Tak cały czas piszę o balsamie nagietkowym Bubchena => http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11293

Krem nagietkowy dla dzieci ma też Weleda, stąd może to drobne zamieszanie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 14:27   #467
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Zglosilam do KWC Soft Creme
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=5959
Mydelko Bubchen i zel i szampon pod prysznic w jednym. Niedlugo zglosze jeszcze ten krem nagietkowy. Moze ktoras oprocz nas miala kontakt z ta firma?
W razie czego zapraszam do watku o Bubchen (na razie sie licho rozwija):
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=170634
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 14:47   #468
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A czy trzyma sie na nim makijaz Nie widze zwiazku - przeciez to zalezy od nalozonych na skore kremow jak juz, a nie plynu, ktory zmywa twarz.

wiec ja chyba jestem naprawdę jakaś niewydarzona bo na niektórych tonikach ( przy uzyciu tego samego kremu !!!! ) makijaż trzyma się fatalnie........ tak jest np. z tonikiem AA do cery wrazliwej.....stad wiec moje pytanie.......ale jak widzę nikt inny nie ma takiego problemu...
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 15:21   #469
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

K rubia to mi zagwozdke zarzucilas Do glowy by mi nie przyszlo, ze "zmywacz" moze miec wplyw na utrzymywanie sie makijazu. Spytaj dziewczyn na watku o plynach micelarnych (podalam Ci wyzej link), moze one cos wiedza na ten temat.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 15:33   #470
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Vril, ja gdzies tu przeczytalam, ze np. tonik moze zapychac. Tez jakos ciezko mi w to uwierzyc.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 15:37   #471
Xerene
Raczkowanie
 
Avatar Xerene
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Więc ja też:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01323.JPG (91,1 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01324.JPG (85,2 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01325.JPG (81,6 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01326.JPG (83,9 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01327.JPG (94,5 KB, 357 załadowań)
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy...
W sile umysłu spokój ukazywany.
W sile serca uczucie opanowane.
W sile duszy brak wszelkiego strachu.
W sile ciała wstrzemięźliwość przed pięknem.
Oto człowiek idealny.
Istota wśród ludzkości.
Utopia w utopii.
Byt tak doskonały, że nierealny!


Xerene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 15:37   #472
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Z Clinique uzywalam do tej pory dwoch kosmetykow - All About Eyes i kostki myjacej I/II. All About Eyes spodobal mi sie bardzo i mysle, ze kupie wkrotce jego nowa wersje Rich (moze sie jeszcze zalapie na promocje w Sephorze?). Kostka myjaca zupelnie mi nie podeszla - nie dosc, ze smierdzi i straszliwie szczypie w oczy, to jeszcze wysuszyla mi buzie na wiór. Zastanawiam sie jeszcze nad kolorowka - testowalam kiedys Perfectly Real Makeup i zrobil na mnie swietne wrazenie. Na mojej mini liscie "must have" w pierwszej top 3 znajduja sie Meteoryty, AAE i Perfectly Real M. Chcialabym sie tylko wypytac jak najszerszej liczby osob czy ktoras z nich sie uczulila (jesli nikt sie nie uczuli na dany produkt to zawsze jakos mniej mi drzy serce przy pierwszym stosowaniu).
Jezeli chodzi o Clinique - to sluze pomoca i to wszechstronna Jakby Ci sie chcialo przewertowac ten watek pare stron wstecz, to sa tam fotki moich zbiorow kosmetycznych i pare ladnych produktow tej firmy juz przetestowalam, wiec sluze rada Co do kolorowki - to oprocz cieni jakos mnie nie zachwyca...
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 16:29   #473
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o Clinique - to sluze pomoca i to wszechstronna Jakby Ci sie chcialo przewertowac ten watek pare stron wstecz, to sa tam fotki moich zbiorow kosmetycznych i pare ladnych produktow tej firmy juz przetestowalam, wiec sluze rada Co do kolorowki - to oprocz cieni jakos mnie nie zachwyca...
A to Ty jestes ta od Clinique Pamietam, ze wczesniej juz podziwialam Twoja kolekcje, teraz z rozkosza wrocilam do tego zdjecia.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1169736002

Czy moglabys po kolei opisac co tam sie chowa w tych butelkach, co nie widac nazwy? To sobie przynajmniej poczytam opinie na KWC. Pamietam, ze zabawialam sie kiedys z DDML ale konsystencja wydala mi sie jakas taka gilowata i raczej malo zachecajaca do nakladania na twarz.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 19:48   #474
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

hehehe tak, to ja jestem 'ta od clinique' hehehehe fajnie zabrzmialo
no na fotce :
repairwear, intensive night lotion
repairwear lift
turnaround concentrate
15-minute facial mask, turnaround
pore minimizer - refining lotion
pore minimizer-refining serum
DDMG
DDML
sheer matyifing lotion
zel punktowy na wypryski
tonik nr 2

a co do DDML/G -konsystencja to male piwo, moim zdaniem to taki krem nijaki, nic nie robi-ani nie szkodzi ani nie pomaga...
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 20:04   #475
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

truheart
Witaj Małgosiu Ten krem Dermedica kupiłam ostatnio siostrze, bo chciała jakiś krem na mrozy. Ty jestes z niego zadowolona?
Czy ten płyn Bielendy do demakijażu szczypie w oczy i czy dobrze zmywa makijaż? W tej kwestii wciąż szukam ideału i nie mogę jak dotąd znaleźć..[/quote]

Dziękuję za miłe przywitanie co do Dermedica to jestem bardzo zadowolona. Używam go już drugą zimę i sprawdza się bardzo dobrze. Przy takiej zimie jak teraz mamy za oknem to dla mnie jest wręcz genialny. W zeszłym roku jak były te silne mrozy to jednak sięgnęłam po coś treściwszego. Dermedic zostawia delikatny film na twarzy, który trochę się błyszczy, ale bardzo dobrze chroni skórę przed chłodem jak i przed znienawidzoną klimatyzacją w pracy.

Co do tego płynu Bielendy to jestem średnio zadowolona chociaż nie bardzo mogę go porównać z innymi tego typu kosmetykami. Dobrze zmywa makijaż, nie szczypie i oczy nie zachodzą mgłą. W sumie jeśli chodzi o oczyszczanie to nie mam się do czego przyczepić, ale to mieszanie tych dwóch części kosmetyku było dla mnie irytujące. Długo musiałam machać ręką by się połączyły a potem spieszyć z nasączaniem płatków bo szybko się rozwarstwiały. Mówiąc szczerze to właśnie się skończył i jakoś nie mam chęci od razu biec do sklepu po kolejne opakowanie, tym bardziej, że już czeka dwufazowy płyn Maybelline, który dostałam od koleżanki


vril
Malgosia*79 witaj na Wizazu Poczekamy na fotki. Napisz prosze jak sie sprawuje krem Bioderma Sensibio. Jak spodobal Ci sie ten watek to kolekcje kolorowki pewnie tez Cie zachwyca Zajrzyj tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=152943
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55759[/quote]

Vril również dziękuję za miłe powitanie Co do kremu Biodermy to jeszcze trudno mi się wypowiadać bo użyłam go dopiero kilka razy. Nakładam go wieczorem po demakijażu i chodzę z nim na buzi przez cały wieczór. Z tego co na razie zauważyłam to spisuje się całkiem nieźle Trochę długo się wchłania, ale nie zapycha i jest ukojeniem dla buźki po męczarniach w biurze. Jak trochę dłużej go poużywam to więcej napiszę.

Dzięki za linki do kolorówki. Już tam na chwilkę zaglądałam Duuużo tego wszystkiego się nazbierało i pewnie spędzę kilka wieczorów na przeczytaniu tego wszystkiego


Udało mi się pożyczyć aparat i zrobiłam zdjęcia mojego zbioru. Przyznam, że o wiele przyjemniejsze było fotografowanie tego niż wypisywanie listy
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 20:12   #476
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moja kolekcja:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 010.jpg (96,8 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 017.jpg (98,1 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 019.jpg (96,6 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 039.jpg (109,9 KB, 228 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 20:16   #477
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

I następne:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 040.jpg (100,6 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 041.jpg (98,9 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 020.jpg (87,5 KB, 267 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 20:24   #478
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
hehehe tak, to ja jestem 'ta od clinique' hehehehe fajnie zabrzmialo
no na fotce :
turnaround concentrate
15-minute facial mask, turnaround
pore minimizer - refining lotion
pore minimizer-refining serum
Hmmm, koncentrat Turnaround ma swietne recenzje na KWC, tak sie tylko zastanawiam, bo krem Turnaround jest w dziale do cery dojrzalej. Jak to sie ma do koncentratu i peelingu-maski?
Co do Pore Minimizer, to czy to w ogole cos nawilza? Bo mnie sie wydaje z opisu, ze to moze byc bardzo skuteczny minimalizator, ale niestety rowniez wysuszacz.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 20:33   #479
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja:
Jak oceniasz DUO-C z Erisa? I czy zapasowy Miraculum Hydra Therapy już miałaś, próbowałaś, możesz coś powiedzieć?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 20:42   #480
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
I następne:
Jak sie sprawuja krem do stop Ziaja i krem do stop Pollena Len? Mozesz je jakos porownac?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.