Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 08:56   #211
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Florence244, współczuję.

Kupiłam wczoraj ten Biedronkowy olejek, udało mi się upolować i to w promocji. Zobaczymy co z tego będzie. Używałyście go dziewczyny tylko na płytkę czy też pod?
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 10:44   #212
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Jaki olejek z biedronki? ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 11:53   #213
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

W zasadzie to mieszanka olejków, taka z pędzelkiem, dziewczyny o niej rozmawiały wcześniej i o ponownym napełnianiu opakowania.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 12:39   #214
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

I ile kosztuje? ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 13:21   #215
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Zapłaciłam chyba 8 zł, bo wyprzedają.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 14:52   #216
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cześć, dziewczyny Dawno się nie udzielałam, ale cały czas Was podglądam. Mojwa, Twoja różowa część paznokcia... marzenie

Za mną już 9 miesięcy olejowania. Raczej nigdy nie miałam problemów z twardością i grubością płytki, ale teraz... są jak skała Zdjęcia są sprzed tygodnia, paznokcie świeżo wypiłowane do ulubionej długości, czyli raczej krótsze niż dłuższe Spokojnie udało mi się zapuścić nawet drugie tyle, ale wtedy paznokcie tracą u mnie kształt. Jedne się wywijają, a inne wręcz przeciwnie, robią się płaskie, a tunele są jakieś takie pofalowane Na paznokciach mam dwie warstwy wspomnianej wcześniej odżywki wygładzającej Lovely. Lubię efekt jaki daje, choć lekko przyciemnia płytkę i wolny brzeg nie wygląda aż tak biało, jaki jest w rzeczywistości Nie wiem, czy to widać na zdjęciach, ale przyrost, na którym mi najbardziej zależy, ładnie się rozwija Na jednych palcach bardziej, na innych mniej, ale grunt, że jest widoczny gołym okiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lipiec 2014_1.jpg (48,1 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipiec 2014_2.jpg (57,5 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipiec 2014_3.jpg (28,5 KB, 277 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-08-06 o 15:00
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 20:11   #217
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny Dawno się nie udzielałam, ale cały czas Was podglądam. Mojwa, Twoja różowa część paznokcia... marzenie

Za mną już 9 miesięcy olejowania. Raczej nigdy nie miałam problemów z twardością i grubością płytki, ale teraz... są jak skała Zdjęcia są sprzed tygodnia, paznokcie świeżo wypiłowane do ulubionej długości, czyli raczej krótsze niż dłuższe Spokojnie udało mi się zapuścić nawet drugie tyle, ale wtedy paznokcie tracą u mnie kształt. Jedne się wywijają, a inne wręcz przeciwnie, robią się płaskie, a tunele są jakieś takie pofalowane Na paznokciach mam dwie warstwy wspomnianej wcześniej odżywki wygładzającej Lovely. Lubię efekt jaki daje, choć lekko przyciemnia płytkę i wolny brzeg nie wygląda aż tak biało, jaki jest w rzeczywistości Nie wiem, czy to widać na zdjęciach, ale przyrost, na którym mi najbardziej zależy, ładnie się rozwija Na jednych palcach bardziej, na innych mniej, ale grunt, że jest widoczny gołym okiem
Ale równiutkie. I przyrost, i ładnie wypiłowane
Właśnie pierwszy raz nałożyłam tę odżywkę. ładny efekt, ale też drażni mnie kolor jaki pozostawia
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 20:15   #218
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Omg Mojwa jaką Ty masz płytke
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 08:41   #219
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Myślicie, że olej lniany przeterminowany(był do 06) nada się do mieszanki? Na włosy daje go normalnie i jest w lodowce.
A tak wgl wiecie, gdzie kupie go w malym opakowaniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:06   #220
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja bym nie dodawala,bo moze zepsuc mieszanke. Lepiej stosuj go solo
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:13   #221
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ale równiutkie. I przyrost, i ładnie wypiłowane
Dzięki Nie znoszę piłowania paznokci, bo żeby nadać im zadowalający kształt, a mam na tym punkcie hopla muszę się nieźle namęczyć, więc takie słowa dodają skrzydeł
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 14:19   #222
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Ja bym nie dodawala,bo moze zepsuc mieszanke. Lepiej stosuj go solo
No w sumie racja
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 22:32   #223
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witajcie
Temat ślędzę już dawno, z każdym dniem oglądam Wasze wspaniałe efekty olejowania i dziś postanawiam do Was dołączyć Swoich sił z olejowaniem próbowałam już w styczniu, ale potem przestałam. Jakiś czas temu olejowałam własną mieszanką przez ponad tydzień, widziałam minimalne efekty, ale też moja wola walki zniknęła. Teraz mam nadzieję, że wytrwam i za jakiś czas będzie czym się pochwalić.
Przez wiele lat miałam nawyk obgryzania paznokci. Udawało mi się tylko zapuścić minimalnie na jakąś okazję typu wesele. Przetrwały imprezę, potem wróciły do poprzedniego stanu. Ten bardzo zły nawyk porzuciłam w styczniu rok temu, kiedy to znów przyszło mi zapuścić paznokcie na ważną imprezę (nie lubię sztucznych, więc miałam wyzwanie zapuścić swoje choć trochę). Od tamtej pory nie obgryzam i noszę długość chociażby poza opuszek
Mam zamiar olejować ponownie własną mieszanką (rybki GAL niebieskie i olejke Babydream Fur Mama), potem spróbuję wysławionej Alterry Migdał i Papaja
Zależy mi przede wszystkim na wzmocnieniu niż przyroście
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 00:39   #224
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

kurcze u mnie nigdzie nie ma olejku kokosowego obeszłam apteki sklepy z kosmetykami i nic olejkuje 5 miesiecy dalej rózowa czesc maliutka majowa rossa mega weilką masz ta rózowa czesc ja o takiem moge tylko pomarzyc wydaje mi sie ze to uwarunkowania genetyczne duzo dają a nie samo olejowanie 5 miesiecy to srednio długo ale płytka juz cos powinna sie zwiekszyc jak by miała zwiekszyc
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 07:56   #225
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Odkryłam u mnie w drogerii takie olejki:
http://etja.pl/4-naturalne-oleje-do-skory
Chcę kupić ale nie wiem który ciężki wybór
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 08:06   #226
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Odkryłam u mnie w drogerii takie olejki:
http://etja.pl/4-naturalne-oleje-do-skory
Chcę kupić ale nie wiem który ciężki wybór
Brałabym pestki moreli.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 09:50   #227
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ma ktoś masełko z Joanny? Są 3 rodzaje:pomarańczowy,oliw a,kokos mnie kusi pomarańcza bo oliwa pewnie by nie pachniała fajnie a za kokosem nie przepadam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 18:57   #228
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Już dawno miałam się pochwalić nowym nabytkiem, który cieszy tym bardziej, że dawno za mną chodził, ale jakoś tak zwlekałam z kupnem przez internet, aż niespodziewanie "napadł" mnie w zwykłej samoobsługowej drogerii A raczej napadła mnie kasjerka z nieśmiertelnym hasłem: "Może coś z promocji..." Dobra, dość tej tajemnicy chodzi o olejek kokosowy Tyle tego w necie, że nie mogłam sie zdecydować, a tu podsuwają mi buteleczkę pod nos, przyzwoity skład, cena w promocji jeszcze lepsza (12 zł), więc się skusiłam. Były jeszcze z tej serii arganowy i macadamia. Mój kokosowy ma dodatek oleju słonecznikowego i pachnie genialnie Używam go do paznokci i do kąpieli. Jestem w nim zakochana Zastanawiam się nad kupnem pozostałych, ale nie wiem, czy są jeszcze dostępne stacjonarnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0345.jpg (181,0 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0347.jpg (220,4 KB, 52 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 22:57   #229
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Widziałam takie w Sekret urodu i w jakieś gazetce hmm

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 07:54   #230
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja też mam ten kokosowy, ale używam go do włosów. Potwierdzam, pachnie obłędnie, działa genialnie, ale na paznokcie nie próbowałam, muszę się wziąć za Alterrę i ją skończyć, to może wtedy...
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 00:23   #231
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

klementyna12 fajne sa te olejki miałam kiedys z tej seri ze slodkich migdałów olejkowałam nim twarz bo on był do twarzy ale to było duzo duzo wczesniej zanim zaczełam paznokcie olejowac a ten olejek kokosowy kupie bo fajnie wygląda widziałam go u mnie butelka jest duza to na długo starczy
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 14:37   #232
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ja też mam ten kokosowy, ale używam go do włosów. Potwierdzam, pachnie obłędnie, działa genialnie, ale na paznokcie nie próbowałam, muszę się wziąć za Alterrę i ją skończyć, to może wtedy...
Mogę zapytać jakie masz włosy i jak go używasz? Bo myślę nad tym, ale znajduję sprzeczne informacje, co do olejku kokosowego na mojego typu włosach i jakoś tak nie mam motywacji, żeby spróbować
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 20:30   #233
lulent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cześć dziewczyny.

Mam do was pytanie związane z olejowaniem, bo wygląda na to, że jesteście obeznane z tematem.
Czy olejowanie może zaszkodzić? Czy można olejować zbyt często lub nanosić za dużo olejku na paznokcie i w ten sposób podrażnić skórę pod paznokciem?
Pytam, ponieważ zaczęłam olejować od wakacji, i paznokcie, owszem, zrobiły się mocniejsze i przestały się rozdwajać, ale pojawiły się inne problemy ( zaczerwienienie/ zasinienie pod płytką). I zastanawiam się po prostu czy może robię coś nie tak. Generalnie ( jak jestem w domu) olej nanoszę dwa razy dziennie, wmasowuję w płytkę, resztę zostawiam na paznokciach przez około godzinę, potem ścieram/zmywam. Nie smaruję na noc, bo i tak wylądowałby na poduszce. Stosuję olejek rycynowy i oliwke Renew z Nail Tek. Kilka razy zamiast któregoś z nich był też Dermogal. 5-6 razy zamiast nakładania olejku było moczenie w ciepłej kąpieli ( Alterra migdał + łyżka oliwy+ kilka kropel soku z cytryny). Oprócz tego stosuję kremy do rąk ( 2-3 razy dziennie) i często przed wyjściem z domu wsmarowuję w płytkę i skórki balsam 2x5.
Nie wiem, mam wrażenie, że jestem pierwszą osobą na świecie, której olejowanie zaszkodziło i trochę mnie to podłamało.
lulent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 00:23   #234
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cięzko stwierdzic moze masz uczulenie na którys składnik który jest zawarty w olejkach a moze to brak witamin a moze oznaka chorobowa choroby podobno rozpoznaje sie po paznokciach
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 08:35   #235
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Mogę zapytać jakie masz włosy i jak go używasz? Bo myślę nad tym, ale znajduję sprzeczne informacje, co do olejku kokosowego na mojego typu włosach i jakoś tak nie mam motywacji, żeby spróbować
Możesz.
Włosy mam raczej niskoporowate w kierunku normalnych, farbowane, więc trochę suche, ale na długości, łepek mi się przetłuszcza. Chociaż ostatnio jest z tym trochę lepiej. A Ty jakie masz? Podobno takie jak moje bardzo się z nim lubią, ja potwierdzam.
Stosuję go na nieumyte włosy i skórę głowy przede wszystkim, staram się trzymać kilka godzin, potem myję normalnie i tyle.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 09:22   #236
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Brałabym pestki moreli.
ciekawe czy pachnie morelą

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
klementyna12 fajne sa te olejki miałam kiedys z tej seri ze slodkich migdałów olejkowałam nim twarz bo on był do twarzy ale to było duzo duzo wczesniej zanim zaczełam paznokcie olejowac
dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez lulent Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Mam do was pytanie związane z olejowaniem, bo wygląda na to, że jesteście obeznane z tematem.
Czy olejowanie może zaszkodzić? Czy można olejować zbyt często lub nanosić za dużo olejku na paznokcie i w ten sposób podrażnić skórę pod paznokciem?
Pytam, ponieważ zaczęłam olejować od wakacji, i paznokcie, owszem, zrobiły się mocniejsze i przestały się rozdwajać, ale pojawiły się inne problemy ( zaczerwienienie/ zasinienie pod płytką). I zastanawiam się po prostu czy może robię coś nie tak. Generalnie ( jak jestem w domu) olej nanoszę dwa razy dziennie, wmasowuję w płytkę, resztę zostawiam na paznokciach przez około godzinę, potem ścieram/zmywam. Nie smaruję na noc, bo i tak wylądowałby na poduszce. Stosuję olejek rycynowy i oliwke Renew z Nail Tek. Kilka razy zamiast któregoś z nich był też Dermogal. 5-6 razy zamiast nakładania olejku było moczenie w ciepłej kąpieli ( Alterra migdał + łyżka oliwy+ kilka kropel soku z cytryny). Oprócz tego stosuję kremy do rąk ( 2-3 razy dziennie) i często przed wyjściem z domu wsmarowuję w płytkę i skórki balsam 2x5.
Nie wiem, mam wrażenie, że jestem pierwszą osobą na świecie, której olejowanie zaszkodziło i trochę mnie to podłamało.
Ja specjalnie olejek daję pod paznokcie i nic mi się nie dzieje takiego (Alterra migdał) , może masz uczulenie
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:04   #237
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Możesz.
Włosy mam raczej niskoporowate w kierunku normalnych, farbowane, więc trochę suche, ale na długości, łepek mi się przetłuszcza. Chociaż ostatnio jest z tym trochę lepiej. A Ty jakie masz? Podobno takie jak moje bardzo się z nim lubią, ja potwierdzam.
Stosuję go na nieumyte włosy i skórę głowy przede wszystkim, staram się trzymać kilka godzin, potem myję normalnie i tyle.
No właśnie nie wiem jak u mnie z porowatością, ale podejrzewam, że mogą być niestety wysokoporowate. Poza tym mam podobnie do Ciebie (przetłuszczajacę się u nasady, reszta lekko przesuszona), tylko włosy farbuję szamponami, takimi w saszetkach, a nie farbami. Dzięki za pomoc

Lulent, też stawiałabym ma alergię na jakiś składnik Twoich olejków. Tylko czyste, pojedyncze oleje nie mają sztucznych dodatków. Mieszanki drogeryjne, nawet te najlepsze i polecane przez nas mają w składzie konserwanty, utrwalacze czy sztuczne aromaty. I może na coś z tego jesteś uczulona. Albo po prostu któryś z olejków w Twojej mieszance Ci nie służy. Ja bym na Twoim miejscu potestowała np. czystą oliwę z oliwek i tylko nią olejowała przez dłuższy czas i sprawdziła, jak działa na Ciebie. Potem testowałabym tak po kolei dostępne mi olejki i wybrałbym z tego te, które mi robią dobrze
Najlepiej też wrzuć nam zdjęcia swoich paznokci, bo może te zasinienia pod płytką, o których mówisz, to naturalne prześwity płytki przy przyroście.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:28
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 19:05   #238
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem jak u mnie z porowatością, ale podejrzewam, że mogą być niestety wysokoporowate. Poza tym mam podobnie do Ciebie (przetłuszczajacę się u nasady, reszta lekko przesuszona), tylko włosy farbuję szamponami, takimi w saszetkach, a nie farbami. Dzięki za pomoc
Szamponetki to też zło, ja już wolę farby. Jeśli chodzi o określanie porowatości, to mi bardzo pomogła tabelka na jednym z blogów, link wysłałam Ci na priv.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:28   #239
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Lulent - spróbuj pojedynczych olejów tak jak Ci dziewczyny radzą. Oliwa z oliwek albo może olej kokosowy będa lepsze?

Dziewczyny, wiem że wolicie gołe ale dziś pochwalę się swoim mani
TŻ patrzy co piszę i pyta "czym się pochwalisz? "
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_1097.jpg (30,6 KB, 189 załadowań)
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 21:13   #240
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hej hej dziewczyny
Bardzo ładne paznokcie widzę znowu na temacie, niektóre z was już dawno zostawiły mnie w tyle z pielęgnacją i efektami

A ja jak zwykle z szybką aktualizacją, czyli gołe pazurki aktualne oraz porównanie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanie.jpg (52,4 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg golasy w sierpniu 2014.jpg (43,6 KB, 240 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.